Új privát üzeneted érkezett!

Olyan vecsési és környékbeli anyukák,kismamák levelét várom,akik szívesen megosztanák tapasztalataikat másokkal,legyen szó akár gyereknevelésről,de minden témára nyitott vagyok.

Írjatok!
 
 


Szia ILGYA.


Gyere át a KOMÁROMI ANYUKÁKHOZ és bármiről beszélgethetünk.ha akarod.
 


Szia Ilgya!
Merre laktok Vecsésen? Mi a Halmi-telepen. Mennyi idős a picid? Nekünk 17 hón. Jártok játszótérre? Talán találkozhatnánk is?!
Üdv:Sunny
 

 
 

Szia Sunny!

Nagyon örülök,hogy írtál.KépMár azt hittem,hogy vecsésiek nem járnak erreKép
Mi az Álmos utcában lakunk (a lakóteleppel szemben)

A fiam Dávid,tegnap volt 10 hónapos.Kép
(És dolgozunk a kistesónKép)

A Mama-baba klubot ismered?
Játszótérre még nem járunk olyan sűrűn,de azért már feltérképeztem a terepet.Ti melyikre jártok?

Amúgy neked fiad vagy lányod van? Hogy hívják?
Írjál még magatokról!

Üdv: Ildikó
 
 


Szia Ildi!
Nekem is kisfiam van, Gabesz a neve. A Halmi-téri játszóra járunk, de ilyen időben mi sem sűrűn! Már kezdek megzakkanni az idő miatt és sajnos nem vagyok egyedül!!! A lakásban nem lehet mit csinálni gyerekkel! Milyen az a M-B.klub? Mikor és hol van? Nagyon kíváncsi lennék rá!
A Gabi fiunk nagyon apás, mert apuci mindent megenged neki,én, a 'szigrú anya' akkor nem is létezem, ha Õk együtt vannak! Nálatok mi a helyzet a lurkóval?
Írj!:Sunny
 


Szia Sunny!

Ne haragudj,hogy csak most tudtam jönni,de a Balatonon voltunk a hétvégén. A rossz időjárás ellenére nagyon jól éreztük magunkat,és a 20.ai tűzijátékból is láttunk egy kevesetKép
Persze Dávid 9 után szépen bealudt a babakocsiban,így lemaradt élete első tűzijátékáról!Kép

A Mama-baba klubban egyszer voltam, a Lakos úr rendelőjében halottam róla,ott szóltak a kismamik,hogymenjek el.(Azóta láttam kiplakátolva is a vasút környékén)
Általában a Műv. Házban tartják minden hónap 20.-a környékén,most 24-én lesz ha jól tudom. Mostmár nem emlékszem pontosan,de 10-kor kezdődik azt hiszem. Végül is bármikor mehettek,mert szabad foglalkozás van,mindenki azt csinál,amit akar. a gyerkők játszanak egy nagy szőnyegen, a mamik meg tapasztalatot cserélnek,ill. mikor én voltam éppen egy olyan anyuka mesélt,akinek betegen született a gyereke.Szörnyű volt hallani!Kép

Egyébként mivel foglalkozol?
Terveztek még kistesót Gabesznak?

Dávid még inkább anyásKép,de az apukáját is imádja! Gondolom később majd jól összeszövetkeznek ellenem,mert nálunk is én vagyok a szigorúbb.

Szobatiszta már? Miket beszél?

Írj!
Üdv:Ildikó
 
 


Szia Ildi!
Mi is pihentünk hétvégén, de sajna csak 2en a párommal. Kaptunk egy meghívást Horvátországba, de a Gabikát nem mertük elvinni ilyen hosszú útra. (már megbántuk, mert sok magyar kisgyerekes szülő volt)
Melyik részén voltatok a Balcsinak?
Én egy családi vállalkozásban dolgozom itthon és tanulni is fogok októbertől.
Kistesót még egyenlőre nem tervezünk, mert a Gabika elég féltékeny természet. Majd pár év múlva, amikor már el tudjuk neki magyarázni a dolgot.
Nem szobatiszta még, bár jelzi, ha kell valami, de nem szereti a bilit. Pár szót mond, pl:apa, autó, de ha valamit nem akar mondani, lelkesen rázza a fejét.
A Dávidnak mennyi foga van? Hány kiló? Te mivel foglalkoztál/foglalkozol? Mennyi idős vagy?
Írj!
Üdv: Sunny
 


Szia Sunny!

Mi a Balcsi déli partján, vagyis (Siófok szélén)Sóston voltunk, a család nyaralójában.

Végül is kettesben is kell néha lenni apával,nem? Kép
Ha volt kire hagyni a lurkót,akkor lehet,hogy nem is baj,hogy nem vittétek.Mostmár ne bánkodj!
Busszal vagy autóval mentetek?Rokonokhoz vagy utazási irodán keresztül? És ti, melyik részén voltatok? Fényképeket csináltatok? Tudsz fel rakni?
És azt lehet tudni hogy mit dolgozol?(Csak ha publikus) És mit fogsz tanulni? Én is szeretnék majd idővel vmit,de még nem döntöttem el,hogy mit.
Egyébként meg ráér a Gabesz a szobatisztasággal,állítólag kétéves koráig nem szabad erőltetni a dolgot.(Csak úgy kérdeztemKép)

Én 27 éves leszek novemberben,és a Zatikban dolgozom könyvelőként.(Most itthon vagyok Gyeden,szeretném kihasználni mind a három évet,sőt ha összejön a kistesó még többet is.Kép

Dávidnak 8 hónaposan jött ki az első két foga alul,és 9,5 hósan a kettő felső.(Ami még nem érte el a teljes méretét.)Elvileg négy,de mostanában elég nyügi,gondolom jön neki a többi is,mert elég duzzadt az ínye.
Ti szenvedtetek Gabesznál a fogacskákkal?

Hát nem egy pehelysúlyú a fiam,10 hónaposan 10 kg. Most ez még reális is,de 4 hósan úgy meg lendült,hogy majdnem gurult.(Pedig csak szopizott 6 hónapos koráig)Igaz volt kitől örökölnie,apja se egy csontkollekció.

Nálatok milyenek az éjszakák? Végigalussza? Mióta?Külön szobába van vagy veletek?
Ha tudsz tegyél fel képet magatokról!Kép
Majd én is rakok,csak kell keresnem egy normálisat,amitől nem lesznek rémálmaid.
Pusz: Ildikó
 
 


Helloka!
Úgy látszik, Vecsésen csak mi vagyunk a netező anyucik!
A Gabinak is kb akkor bújt ki az első, mint a Dávidnak, azóta sem alszik túl jól, mert sorban jöttek neki a következők és most "szenvedünk" az utsó kettővel!Egy szobában alszunk, néha egy ágyban is, ami tudom, hogy nem jó, de a 125-dik felébredés után már nincs erőm többre. Bezzeg közöttünk jól alszik!
Ti is jó súlyban vagytok! A Gabi 4 kilóval született, most pedig 15 körül van.
A szobatisztaságról azt hallottam, hogy a fiúk lustábbak, később kezdik.
Horvátban a Krk-szigeten voltunk egy csendes kis faluban a párom barátjával és 4 nagyobb gyerekkel. Csináltam vagy 120 képet, de még nem töltöttem fel a gépre. (amúgy analfabéta vagyok hozzá hogy elküldjem, de majd próbálkozom :-))
Szoláriumunk van és én szeretném a műkörmös szakmát kitanulni. Elég korán jött a baba, 21 éves volam, amikor szültem. Várhattunk volna még, de mindketten örülünk, hogy így alakult.

Na betántorgok az ágyikóba mert összefolynak a betűk!!
Pusszancs: Sunny
 


Szia Sunny!
Jó sokáig fent voltál,(nem csodálom,hogy összefolynak a betűkKép)
Úgy látszik ketten maradtunk innen Vecsésről,na sebaj,hátha időközben csatlakozik még valaki.KépEgyébként ketten is jól eldumálunkKép

HorvátországKép
Biztos szép helyen jártatok!Így már érthető,hogy bánkodsz,hogy Gabeszt nem vittétek.
Majd legközelebbKép

Szolárium
Akkor biztosan jó színed van,ha otthon barnulhatsz,én biztos mindenhéten legalább egyszer befeküdnék (vagy álló?)

Szólj,ha kitanultad a műkörömépítést,majd küldök hozzád vendégeket.Kép

Mi is egy szobában vagyunk a Dáviddal,mert a leendő szobája fent van az emeleten,így amíg nem tud biztonságosan lépcsőzni lentmarad velünk,vagy ha már nem férünk,akkor asszem mi fogunk felköltözni.

Melyik kórházban szültél egyébként? És kinél?

Na én is rohanok,csak benéztem,mert készülök apa szülinapi partijára,és megy a takarítás ezerrel,és persze Dávidka is egészembert igényel egésznapKép
Pusz:Ildikó
Írj,ha tudsz,majd még benézek!
 
 


Szia Ildi!
Én az I. számú Szülészetin szültem, a Konrád doktornál. Teljesen meg voltam a kórházzal elégedve, kivéve a csecsemős részleget.
Te hol szültél?
Láttam a fotót a kisfiadról! Nagyon tündéri!!
Remélem jól sikerült a parti!
Egész nap lótok-futok, örülök, ha este van annyi időm, hogy leüljek a sz.gép elé.
A Dávidka mikor szokott elaludni este? A Gabesz 10 előtt soha, hiába van negyed 10-kor lámpaoltás!
Legközelebb biztos gyerekestől megyünk nyaralni, mert a papával olyan jóba lettek, hogy nem akar a fiatalúr hazajönni (szemben laknak). Lehet hogy haragszik ránk??!!
Jó ötletnek tűnik a külön szoba, de lehet hogy nehéz lesz rászoktatni, ha már megszokta veletek. Nálunk sajnos nem megoldható, csak a nappaliból tudnánk gyerekszobát csinálni. :-(
Köszi a leendő vendégeket!!
Amúgy a nevem Éva, de hívj ahogy gondolod!
Pussz:S.
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok. Vecsésen a fő úton lakunk, nem rég költöztünk.
Két lányom van Tamara két éves múlt, Szonja három és fél hónapos. Örülök nektek, majd gyakran ide látogatok! Anett
 
 


Sziasztok!

Évi!(Akkor inkább így hívlakKép)
Én az Istvánban szültem Fazekas Ferencnél.Annyira aranyos az orvos,hogy a másodikat is nála szeretném.Kép
Dávid 8 ill. fél kilenc körül szokott elaludni,általában fél nyolc körül fürcsi majd utána alvás. Kiskora óta így csináljuk,remélem már így is marad.
Gabesz kisebb korában is ilyen későn aludt el? És mikor kel?

Jót mosolyogtam azon,hogy haragszik rátok.KépKépKép

Mit csináltok a hétvégén?

Szia Anett!
De jó,hogy ide találtál!Rögtön két kislánnyal bövült a topik,ez igen!

Írj még magatokról!Hány éves vagy ?mivel foglalkozol(a babázáson kivül)?Honnan költöztetek ide? Tetszik Vecsés? Ki a gyerekorvosod? A Fő út melyik részén laksz?

Írjatok!
Üdv:Ildikó
 
 


Szia Ildi!
Mostanában alszik csak ilyen késön el, szerintem a fogától lehet, mert néha d.u. is egy órát altatom,mire elalszik.
Hajnalban van mikor 4-5 körül felébred, de legtöbbször 7 után kel a drága.

Amúgy császárral szültél, v. normál?

Holnap Tropcariumba megyünk. Állatkertbe akartunk, de a Mamáékkal hétfőn voltak!
Ti mit terveztetek? Na és hogy sikerült a szülinapozás??
Sikerült feltennem néhány képet magunkról a Fotótárba! Ha gondolod, nézd meg! (Gabesz név alatt)

Szia Anett!
Isten hozott közöttünk!
Engem is az érdekelne mit lehet Rólatok tudni?!
A párod vecsési? Vagy hogyhogy ide költöztetek?
Nekem csak a párom született itt, én pesti vagyok.
Nehéz a két gyerekkel? A nagylány nem féltékeny a kicsire?

Üdv: Éva
 


Sziasztok!

Már tegnap megírtam a választ és egy laza mozdulattal ki is töröltem.
29 éves vagyok, fotós. Pestről költöztünk, hogy miért pont ide az egy hosszabb történet.A pesti gyerekorvosnál maradtunk, és a Penny közeléban lakunk.
A két babával sokkal könnyebb mint remélni mertem. A nagylány a legelején egy kicsit melankolikus és szomorú lett, a a picikét imádja. Anett
 
 


Sziasztok!

Éva!
Megnéztem az albumot,írtó helyesek vagytok!
A férjed nagyon ismerős nekem valahonnan.De nem ugrik be.Melyik suliba járt a Halmiba? Vagy netán nem a Martinovicsba?
Jártok uszni? Vagy nyaraláskor készült a fotó?


Milyen volt a Tropikáriumba? Most voltatok először?És az állatkert tetszett Gabesznak? Mennyi idősen köti le őket először valami tartósanKép vagy gyerektől függ?

Én normál uton szültemKép meg is szenvedtem rendesen,de megérte.És ahogy telik az idő már nem is tűnik olyan szörnyűnek.És ahogy a szüléstörténeteket olvasom,úgy érzem,hogy másnak is ugyanolyan fájdalmas,de csodálatos élmény.
Veled mi a helyzet?

Anett!
És ti mit csináltatok a hétvégén?

Akartam már írni,ngyon szép nevei vannak a lányaidnak!

És hol dolgozol,mint fótós?
Nekem éppenséggel aktuális lenne,eg jó fótós,ha valakit tudnál ajánlani,akkor azt nagyon megköszönném. Dávid egyéves szülinapjára szeretnék hívni,de műtermesen is gondolkodtam.
Még nem tudom mi lesz,pedig nagyon szorít az idő.

Én is kevés korkülönbséggel szeretnék kistesót Dávidnak,és nagyon örülök,mert megerősítettél a döntésemben.

Ti melyik játszótérre szoktatok járni?

Képet tudsz felrakni magatokról?
Biztosan sok képeitek vannak a lánykákról.(gondolom szakmai ártalomKép

Üdv: Ildikó
Csatolok egy képet a kisfiamról,itt nyolc hónapos:
Kép
 
 


Sziasztok!

Már próbáltam képet feltenni, de még butítani kellene, úgyhogy kis türelem.
Vállalkozóként dolgozom, elég sok területen, de a szívem csücske a színház.
A műtermi felvételeket meg tudom oldani, ha gondolod beszéljünk róla, persze kihozott stúdióval.
Mi nem járunk játszótérre, de egyszer-kétszer eltévedtünk már a piac közelében az Y kereszteződésben lévőhöz.
A kisfiú gyönyörű! Anett
 
 


Anett!

Nem is reméltem,hogy te is elvállalod.De nagyon örülök!Ha van egy emil címed,akkor megbeszélhetnénk a részleteket.Kép

Színház?Kép
Ez érdekel,tudnál mesélni róla?

Köszi a bókót Dávidka nevében!Már alig várom,hogy lássam a lányaid!Kép

Évi!
Merre vagy?Kép

Írjatok: Ildikó
 
 


Sziasztok!
Egy kicsit eltűntem, mert névnapoztunk.
Van egy nagymedencénk, abban készült a kép rólunk.
A férjem a Halmiba(Kun Béla) járt suliba. Csak nem egy iskolába jártatok? Egyébként ő is veled egykorú, úgyhogy elképzelhető, hogy ismered.

Szerintem gyerektől függ, hogy mi köti le őket.
A kettő közül az Állatkert tetszett nekünk jobban, mert ott nem volt sötét :-) Szerintem a Dávidka is élvezné az Állatkertezést!

Mennem kell, mert apa szerint egész este itt ülök a gépnél, pedig nem igaz!!!
Majd még írok!
Puszi:Éva
 


Sziasztok!

Van e-mailem, de ha nem akarom közzétenni itt, hogy tudom elküldeni? / egy hete forumozok/
Vagy esetleg szerdán összefuthatunk, a Penny-től nem messze Üllő felé van egy kis kávézó. Viszek egy pár képet, de ha nem tetszik semmi gáz ; egyszer becsengetett egy fotós aki 20 éve járja a környéket, ha gondolod megkeresem a számát. Csak őszintén, nálam tuti nincs sértődés.
A Thália Színháznak vagyok a hivatalos fotósa, ha jársz a Nagymezőn a kirakatban tööbnyire az én képeim vannak. Egy-két társulattal is dolgozom alkalmanként, vagy állandóan.
A Thália befogadó színház, nincs álllandó társulat, ami bizonyos szempontból jó, mert több ember, másrészt senkihez sem kötődöm hosszabb ideig.
Anett
 
 


Sziasztok!

Anett!
Ide küld az imél címedet, ha gondolod:ilgyakukaccitromailponthu
De találkozhatunk is,csak nekem nem jó a szerda,vagy péntek délután vagy jövőhét.Kép

Hozzánk is becsengetett egy fótós,sőt nem is egy,de úgy látszik,rosszul választottam,mert nem voltam megelégedve vele.Nem elég,hogy 4 hónapon keresztül aggódtam,hogy nem átverés ez az egész, (fizettem neki előleget)és akkor még neki állt feljebb,hogy rámertem telefonálni a megbeszélt napon fél 12-kor, hogy képzelem,a papíron 9-12 óra volt írva,várjak türelemmel.Kép
Kifizettem 11.000 forintot 24 darab fényképért+2 nagy (méretét most nem tudom,de A4 es körül van)és további 500 forintot kért képenként,mert 36 darabot fotozott összesen. Most mit csinál a többi képpel,amit nem kértem?Kérdem én?
Akkor az volt a baja,hogy minek öltöztetem át annyiszor?(3+1 meztelen)Persze ,mert nagyon sietett,fél óra alatt akar lefényképezni egy pici babát?
Na mindegyj,többet nem is hívtam.Kép

Most nem elrettenteni akartalak,nem vagyok én olyan háklis,de szerintem másnak sem tetszett volna ez a viselkedés.Kép

Nagyon érdekes lehet a munkádKép
Ha arra járok megfogom nézni az tuttiKép

Mesélj a lányokról!
Szoptatsz még?

Évi!
De jó hogy jöttél!
Kinek volt a névnapja?

Én a Martinkába jártam,na mindegyj,csak olyan ismerős volt.

ÁllatkertKép
Gondolod,hogy már élvezné? Cirkuszba még nem mertem elvinni a Balatonon,kicsinek találtam.

Ismerős a helyzetKép
Nálunk is volt vita az elején a gépezésből,de mára már rendeződött a helyzetKép
Próbálom arra az időpontra időzíteni mikor nincs itthonKépVagy ha itthon is van ,éppen elfoglalja magát valamivelKép

Pusz:Ildikó
 
 


Szia Ildi!
Mi is megjártuk egy fotóssal, szerintem ugyanaz lehetett, mert hasonló volt a szitu. Az az ember ráadásul a gyerekekhez sem ért! Szegény Gabesz úgy megijedt tőle, hogy minden képen lefelé görbült a szája!

Szerintem nincs olyan gyerkőc aki ne szeretné az állatokat, biztos hogy élvezné!!

A sógornőm Beatrix, őt ünnepeltük.

Olyan rossz, hogy a környéken nincsenek hasonló
korú gyerekek, nem tudunk senkivel összejárni játszani.
Baba-mama klubban voltatok utoljára? Milyen volt?

Puszi:Éva
 


Szia Évi!

Nem voltunk utoljára a baba-mama klubban,de ha gondolod szeptemberben elmehetünk együtt. Még nem tudom mikor lesz pontosan (ált. 20-a körül),de ha meglátom valahol kiírva akkor szólók. Ha úgy jön össze,elmehetnénk. Kép
Ott biztos találsz Gabesz korú gyerekeket.Kép

Anett!Gyertek ti is!Kép

Nagyon jó idő lettKépMi is sétáltunk egy kicsit.
Ti mit csináltatok ma?
P:Ildikó

Piacra szoktatok járni?Kép
 
 


Sziasztok!

Megbeszéljük majd a fotózást. Sok gyerekfotós bele van már fásulva, de azért kérnek előleget mert különben nagyon megjárhatnák, arról nem is beszélve, hogy minden kisgyereknek vannak rossz napjai. Az ilyen fotóst gyorsan elfelejteni.
Tegnap tornán voltunk, utlevelet csináltatni éa a Mesterem kiállítás-megnyitóján.
Ma meg Esztergomba mentünk át a barátnőmmel és a kisfiával egy másik barátnőnkhöz.
Mi Tamival szombatonként piacolunk, míg apa meg a picike alszanak.
Persze szoptatom még Szonját, Tamit is másfél évig szoptattam.
Sajnos elég fáradt vagyok, kérdések nehezen jutnak az eszembe, de minden érdekel! Meséljetek. Évi! Neked mennyi idős a babád?
Anett
 
 


Most olvastam el rendesen . A péntek délután úgy néz ki ok. Éva neked?
 
 


Sziasztok!

Nem tudlak követni titeket! Mi lesz pénteken??
Éva
 


Jöttem rendet rakni!KépKépKép

(Nem volt áram egész napKép)

Szóval mi Anettel találkoznánk pénteken,ha neked jó,Anett,fótózás ügyben. KépDe inkább a játszótéren kéne,nem? Vagy a képek miatt gondoltad a kávézóban?Gondoltam hozhatnánk a gyerekeket is.Kép

Évivel a Baba-mama klubban futnánk össze,illetve te is jöhetnél,ha van kedved.

Így világos mindenkinek?KépKépKép
 
 


Így már világos! Köszi!
Éva
 


Szia Évi!

Akkor Baba-mami tali szeptemberben!!!!!

Te meddig szoptattad Gabeszt? Vagy szopiztattál egyáltalán?KépKönnyen megszokta az új ízeket?
Főzől neki vagy konzervet(bébikajcsiKép) adsz?Vagyis gondolom mostmár a ti kajátokat eszi,de régebben hogy volt?

Melyik gyerekdokihoz jártok? Az Esekhez?

Anett!
Remélem nem írtam semmi bántót a gyerekfótósókrólKép
Nem szeretek általánosítaniKép csak ez a hapi valahogy nem jött be!Kép

Nem értem miért járhat porul,ha nem kap előleget?
Mi lenne,ha csak akkor adnék neki,ha tényleg eljön Képés legalább fótózKép,de így,hogy valaki becsönget,hogy négy hónap múlva jönni fog ekkor és ekkor,de adjak neki ezért ennyi és ennyi előleget.
És ha nem jön?Kép
Persze én kis naiv adtamKép csak menjen már el,ott ordított a gyerek,ő csaj csak mutogatta a fényképeket.Hiába mondtam,hogy még nem döntöttem el,ehhez kell a férjem is,d eő már nem tud visszajönni,adjak azonnal.(tök váratlanul jött
Képszinte szülés után azonnal,hogy hazajöttünk-
Képez volt a legkisebb gondunk a férjemmel,persze,hogy nem beszéltünk rólaKép)

Szóval elég zsákbamacska volt,annyi mindent hall manapság az emberKép

Úgyhogy nagyon örülök,hogy elvállaltad,remélem összejön a dolog!

Jó éjszakát!

Holnap jön valaki piacra?

Ildikó
 
 


Szia Ildi!
Baba- Mama klub szept. 21.-én lesz! Láttam a gyógyszertárban kiírva!!
Gabicica 4 és fél hónapig cicizett, utána azt mondta,köszöni, nem kér többet. :-(
Utána inkább az én főztömet (és néha a mamiét) ette, üveges papit csak akkor, ha nem volt időm főzni. A Dávidkának mi a kedvenc hamija?

Piacon nem voltunk, mert a Gabi tegnap óta lázas, valószínű, hogy a foga miatt. Ti voltatok?
Van ott egy babaruhaárus, elég jó cuccok vannak nála, állítólag ők készítik a ruhákat!

Az Esek a dokink, de ő most szabin van, a Lakos helyettesíti.Nektek? Meg vagytok vele elégedve?

Puszi: Éva
 


Sziasztok!

Hú az tényleg gáz, amit írtál, én nem vagyok képben, hogy még a fotózás előtt fizetni kell.
Sajnos úgy néz ki, hogy most egy ideig nem tudok jönni, jobban mondva nem tudom, tudok-e.
Hétfőn a szüleimhez utazunk, után lesz Szlovákiában egy színházi fesztivál ahova megyünk anyukámmal és a gyerekekkel.
Hova szoktatok játszótérre járni?
Volt valami oka, hogy Gáborka abbahagyta a tejcsizést?
Anett
 
 


Szia Anett!
Nem volt semmi oka rá hogy abbahagyja, de mégis.
Sikerült d.u. összefutnotok?
Ildi!Hová tűntél?
 


Szia Évi!

Ne haragudj,hogy nem tudtam jönni,de összetornyosultak a feladataimKép
Hétvégén sem leszek,talán vasárnap este sikerül benéznem.

Holnap indulunk a Tiszára.

Remélem Gabesz jobban van már!

Anettel nem jött össze a találkozó,de remélem azért meg tudunk egyezni fotó ügybenKép
Én nagyon örülnék!(Az ypszilon játszótér nekem jóKép,de a lakótelepen is van egy tök szupiKép)

Ti mit csináltok a hétvégén?

Puszi nektek:Ildikó

Írjatok jó sokat mire visszajövökKép
 
 


Ja és a kérdésekre nem is válaszoltamKép

Mi a Lakoshoz járunk.Nekem csak jó véleményem van róla eddig.Azért nem szeretnék vele sűrűn találkozniKép

Dávidnak kedvenc hamija az anyatejcsi.Kép
A gyümiket nagyon szeretiKép,mindennap kap,van mikor kétszer isKép
Elég sok üveges bébikaját kipróbáltunk már,de nincs igazán kedvenc (talán a brokkolis bárányhusi),van mikor ezt eszi jobban van mikor a másikat.(Nehéz rajta kiigazodni.)Mostanában rámjött,hogy én szeretnék neki főzőcskézni,de már nem tudok mit kitalálni,hogy igazából változatos legyen!Kép
A mi kajánkat még nem igazán adok neki,majd egyéves korától gondoltamKép

Igen voltunk a piaconKépnagyon sokan voltak!
Én is szeretem azt a babaruhást,szoktam nála vásárolni jó dolgokat a Dávidnak.Igaz csak csütörtökönként van kint.Most egy kord nadrágot és egy kis sapit vettem.(Kicsit drága,nem?Kép
Igaz legalább magyar cuccost árulKép)

Az új uszodában voltatok már?

Jó hétvégét kivánok nektek:Ildikó
 
 


Évi??????????????????????????????

Anett?????????????????????????????
 
 


fht
 
 


Évi!

Mi van veled ? Merre vagy?

Anett!

Visszjöttetek már?

szia Nsyl!
Látom nyitottál egy új topikot!
Nincs kedvetek csatlakozni hozzánk Jatkával?
 
 


szia Ildi!
Nem tűntem el, csak magamban nem akartam írogatni! :-)
Milyen volt a Tiszán? Jó időtök volt? Horgászni voltatok, v. csak kikapcsolócni? Mi meg holnap megyünk pár napra Tatára horgászni, úgyhogy majd én nem leszek péntekig, de este még úgyis benézek.
Dávidka hogy viselte a 'nyaralást'?
Na, megyek főzni. Írj!!!
Puszi: Éva
 


Szia Évi!

Örülök,hogy jöttél!Kép

Jó volt a Tiszán.Kép Nagyon szeretünk ott lenni,nagyon nyugodt hely és olyan természet közeli. Nagyréven van nyaralónk.
Dávid egész jól viseli ezeket a kiruccanásokat,egész nyáron vittük szegénykémet,így kénytelen volt hozzá szokni.

Ti is szerettek horgászni?Kép
Az én férjem is horgász örült.
A vecsési tóra szoktatok járni?

Akkor jó szórakozást kivánok nektek hétvégére,reméljük nektek is szép időtök lesz.

Mi jót főztél?

Anett!
Gyere ha tudsz! Mesélni!

Puszi: Ildikó
 
 


Sziasztok!
Köszi a meghívást, csatlakozhatunk.
Szilvi
 
 


Szia Ildi!
Köszi a jókívánságokat! Tökéletes volt minden!!!
Apuci szeret inkább horgászni, nekem 'kényszerpihenő' a horgászat, a Gabika meg inkább megmártózni szeretett volna a jéghideg vízben.
A vecsési tónál inkább kirándulni szeretünk, a párom a természetes tavakat preferálja.
Hallottad, hogy egy horgász 30 centis piranját talált a Dunában? Engem sokkolt a hír!!
Írj, mi történt veletek?!!
Pusszancs: Éva

Szia Szilvi!
Üdv közöttünk! Írjatok valamit magatokról!!
 


Szia Évi!

Örülök,hogy jól telt Tatán.És sikerült fognotok vmit?

Mi ismételeten Nagyréven voltunk,azért nem jöttem a hétvégén.
Mi is jobban kedveljük a természetes vízeket(ezért vettünk telket a Holt-Tisza partjánKép)

Nem hallottam a piranja-s hírt,de felháborító.Kép
Biztos vki megunta a kis "kedvencét"és bedobta a vízbe vagy a lefolyóbaKép

Dávid is élvezte a kirándulást,most hogy elindult,egyfolytában menni akar. Egyszerűen nem fárad el,mostmár nagyon bátor és nem is esik annyit,mint az elején.(10 hónapos korában indult el egyedül.)

Ha itthon vagyunk meg ezerrel pakolKépTi hogy éltétek túl ezt az időszakot?

Anett!
Olyan rég nem jártál erre. Légyszi jelentkezz!
Hogy vannak a lányok?


Szilvi,Jatka!
Beleolvastam a topikotokba,remélem nem bánjátokKép

Szilvi!
Hogy hívják a kislányodat?Jár már oviba?

Jatka!
Te is nyugodtan csatlakozz hozzánk,ha gondolod.
És úgy irigyellek ám,nemsokára kezedben tarthatod a te pici babód.Hol fogsz szülni?


Írjatok!Ildikó
 
 


Sziasztok Lányok!
Kislányom Viki, még bölcsibe jár, kb. 2 hónapig a költözés miatt, mert, hogy Üllőre költözünk. Vagy nem?! Nem tudom most mi lesz , mert nem kaptunk akkora hitelösszeget, mint amennyit szerettünk volna.Nagyon szeretnénk költözni, így mindent megpróbálunk mozgósítani.
Hallottatok, vagy ismeritek a németnyelvű ovit, ami ott van Vecsésen?
Írjatok! Sziasztok!
 
 


Szia Szilvi!

Én sajnos nem ismerem a németnyelvű ovit.Kép
A magánovodára gondolsz itt a Fő úton?

Mennek a drukokk ezerrel hitel ügyben.
Mibe köt bele a bank? A párom unokatesójáék is ezzel szenvednek,megértem,ha kivagy.Kép
Majd írd meg ha sikerül valami fejleményKép

Most hol laktok?És melyik bölcsibe jár Viki?

Többiek,hol vagytok?Kép
P:Ildikó
 
 


Sziasztok!
Én is Vecsésen laktam,de ide Soroksárra mentem férjehez.Elég sokat járunk azért Vecsésre,mert a szüleim és a tesómék ott laknak.Anyuméké a közért a Battyhányi utcában.Szóval ott szoktunk lenni.A tesómék meg a Rózsa utcában laknak és van egy 3 éves kiscsajszijuk,aki most kezdte az ovit.
Nekem egy 15 hónapos Nimródom van.
Na ennyit ,mert lassan kel a gyerkőc.Majd jövök még ha nem bánjátok,hogy én csak félig vagyok vecsésiKép
Anita

Kép

Kép
 
 


Szia Anita!

Én örülnék,ha csatlakoznál.

A Bojtos ABbc-re gondolsz?Azt hiszem az van a Battyhányi utcában.

Megnéztem a profilodat ill. a képeket az albumba. Nagyon aranyosak vagytok.Kép

Írj még magatokról!
Miket csinál már a te "nagy" fiad? Nagyon szép neve van neki isKép

Milyen sűrűn jöttök Vecsésre?
Írj:Ildikó
 
 


Sziasztok!

Csak véletlenül kukkintottam be MA Hozzátok, mint "szomszéd".
Aztán ismét véletlenül kiszúrtam a pecát. Ez felkeltette az érdeklődésemet. Nálunk én is szeretek pecázni. Kép SÕT! Bár csak amatőr szinten... Kép Idén a Pocaklakó miatt kicsit lemaradtunk! Majd pótoljuk...
Majd újra beleolvastam és erre véletlenül kiszúrtam Ilgya1 "meghívását"! Meglepődtem, de izibe itt is vagyok! Kép Köszike!

Ildikó! Tündéri a fotón a Fiúka!

Imádom ezt a pocakos időszakot! (Lehet azért is, mert szinte problémamentesen ment az egész!) Olyan elmondhatatlanul boldog vagyok! Még mindig nem fogtam fel, hogy tényleg Anya leszek! Kép Remélem még van egy kis időnk, mert nem vagyunk kész mindennel a lakásban (átrendezés, bútorvásárlás, festés)!
A Péterfyben lesz a nagy nap! És majdnem (11 nap, ha pontos lesz) Õ lesz az én szülinapi ajándékom! Kép Kép Kép Úgy várom!!!!!!!

Pussssszantás!!!!!!
 
 


Szia Jatka!

Elég lassan mozog ez a topikKépreményeim szerint minél többen csatlakoznak,annál jobb lesz.
Úgyhogy nagyon örülök,hogy jöttél.KépKépKép

És szeretnék gratulálni a pocaklakodhoz.!!!!!!!

Nagyon nagyon irigyellek is.KépÉn is imádtam terhes lenni,mondjuk így a finisbe már sokat türelmetlenkedtem,de így egy év távlatából,már nem is tünik olyan vészesnek.Kép

Te hogy viseled az "utolsó" heteket,napokat?

Szép kis szülinapi ajándék lenne!Kép

Köszike a bókot a kisfiam nevében.Kép Ti kislányt vagy kisfiút vártok? És mi lesz a neve?

PecaKép

Többiek! Merre vagytok?Kép

Jó éjszakát mindenkinek:Ildikó
 
 


Sziazstok!

Két utazás között benéztem!
Üdv minden csatlakozónak! Tamara lányom teljesen lóörült lett, még a szennyes ruhából is lovat csinál!
Ildi!
Tök jó hogy igy élteted a topikot, 26-a után igyekszem majd jobban besegíteni!
Anett
 
 


Sziasztok!
A hitelügyintéző hölgybe kellett csalódnunk, mivel a kért összeget garantálta,de jóval kevesebbet kapnánk.Tudnillik sem az adásvételiben szereplő összeget nem vették figyelembe, sem pedig a ház felszereltségét, kinézetét.Az értékbecslő csak m2 árat számolt.
Most a XVI. ker-ben lakunk ide jár a Viki bölcsibe.
A német ovit csak itt láttam a neten, szimpatikus lenne, ha nem lenne messze az Üllői háztól.
Drukkoljunk együtt Ilgyának!!!
Üdv. mindenkinek!Sziasztok!
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: