Új privát üzeneted érkezett!

Kata.!
Hivatkozhatsz rám, most nagyon rám fér a lelki támasz:))) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

h

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Ha nem holnap lenne Marcipán születésnapja, és nem készülne rá Anyósom nagyon lelkesen, gőzerővel, akkor már régen otthon lennénk és támogatnék valakit :). De így még egy napot ki kell húznunk.

Szandra, hajrá, cserébe szerezz neki néhány kellemes percet! :wink:

Akinek nincsen éppen programja, kapcsoljon az M1-re, és nézze a vicky, cristina, barcelona-t, marha jó!
K.

KépKép
KépKép


Adri,
nem értem, hogy Zoli miért nem téged támogat ilyen esetekben :(

Ancsi is kapott pelust, még a kórházban is, muszáj volt. Ma már szépen ment ki pisilni-kakilni, többször csak pisi volt.

Remélem már jobban van a kicsilány :(

Ancsi egyébként nagyon elhagyja magát itthon, még mindig úgy kell belediktálni minden falatot-kortyot. Jaj de hosszú ez most.
Tegnap Villő volt nagyon rosszul, ma Ádám fosik és hasfáj.

Ééés, a szappanopera folytatódik: ma csőtörésünk volt.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
 
 

 
 

Hát b@szki ez nem a topik éve lesz :roll:

Katus!
Ha Ancsi már pisil akkor az már nagyon jó, dolgozik a szervezete. Villő ügyes, Ádám is az lesz!!

Adri!
Hazaértek?

Kata!
Hátha a holnapi buli szuper lesz, talán egy kicsit jobb szájízzel tudsz hazajönni. Bizakodjunk.



Kitartás, Csajok! pár napot olvastam vissza, hát nem sok jó volt benne :cry:

Betegeskedőknek mielőbbi jobbulást!

KépKép
KépKép
 
 


Jaj csajok,

Mikor lesz már 2013?:)
Ma még nem olvastam a topikot erre mire jövök?!Durvaaaa

Adri,

Hogy van Dóri? Hogy viselte az utazást? Átérzem a helyzetedet, a lányaim antibiotikum-fan ORVOS nagyszülőkkel vannak megáldva, akik ráadásul ugye rögtön be is tudják szerezni, sőt van otthon mindig...és diktálják is beléjük. Illetve csak Zorkába, szerencsére Tamara nem beteges. (kopp-kopp) Nálunk ha itthon van Zorka akkor is én kapom a fejmosást telefonon, hogy miért nem szed már antibiotikumot a gyerek amikor már 37,5 a láza és köhögött kettőt.Na szal...tudom milyen szar. És az én uram is a szüleire hallgat elsősorban, merthát ők ORVOSOK, csak tudják mit kell csinálni...

Katus,

Ancsiban az az egy-két korty/falat legalább már bennmarad? Szerintem a kaját ne eröltesd, főleg ha a kórházban is tömték. Inkább igyon. Reméljük a kicsiken gyorsabban és kíméletesebben átmegy ez a nyavalya. Jó nagyot tarolt ez most:(

Én lekopogom nem vagyunk betegek és csőtörésünk sincs. :) Zorka síelni van, Tamara amióta panaszkodtam rá a topikban azóta megemberelte magát és átalussza az éjszakát. :)
Vendég
 


Öt körül hazaértek, már nagyon vártam. Persze pont Katát szoptattam, így Dóri sírt egy kicsit, hogy most csak vele foglalkozak, és vegyem le róla gyorsan a pelust. De aztán megnyugodott, oda feküdt mellénk, és így ha egy kézzel is, de sokáig simogattam a fájos pocakját. Szerencsére az utat átaludta, és "baleset" se történt, csak újra belázasodott. Egész este szinte csak feküdt, evett egy pár falat ropit, és kortyonként ittuk a teát. Így szépen benne is maradt minden. Nyolc körül elaludt, majd nem rég sírva kiabált, hogy haza akarok menni anyához. A láztól egy kicsit félre beszélt. Gyorsan odaültem mellé, kapott lázcsillapítót, és viszonylag rövid idő alatt vissza is aludt. Remélem, most már gyorsan meggyógyul, mert szörnyű látni, hogy ilyen beteg. Szerencsére eddig csak 1x kapott el hányós vírust, de bizonyos szempontból rosszabb, mint a nátha, azt legalább az orr átmosással egész jól kordában tudjuk tartani. Igaz az meg sokkal tovább elhúzodik.
Na mindegy ez van, nem filózok ezen tovább. (Boccs ha már uncsi vagyok, de ezeket ki kellett írnom magomból, hogy le tudjak nyugodni. :oops: :oops: :oops: )

Katus!
Neked is kitartást! És le a kalappal előtted a 3 picivel.

Én most a kettővel is bajban voltam egy kicsit, mert persze a Katát is pont akkor kellett volna szoptatni, amikor Dórinak is csak én kellettem. Így szegény Katát már menetközben is tudom szoptatni. És persze ilyenkor hiába is lenne segítsem, mert mindkettőnek csak én kellek. (DE azért nekem is nagy szerencsém van, hogy anyukámék , tesómék is sokat tudnak segítenek, ha kell. És persze remek szomszédaink, és barátaink vannak a babanetesek között is.)
Hát egy biztos, Kata nincs úgy elkényesztetve (jó értelemben), mint Dóri volt. De már most talpra esettebb, türelmesebb és ügyesebb baba, mint gondoltam volna. Valószínűleg túlélőbb típus lesz. És bár szinte megölt az ideg Dóri miatt, de olyan jó volt pár napig csak Katát tudtam kényesztetni, nagyon hálás volt érte, így szinte a hangját se lehetett hallani.
Ma először nyúlt határozottan, és egyedül az ágya szélén lógó bohócos csörgőhöz. :P :P :P :P :P :P :P

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
 
 



Sziasztok!

Jaj lányok :-( jobbulást a kis betegeskedőknek!! "Jelentsetek" rendszeresen, hogy vannak!!!

Marcinak mi is boldog szülinapot kívánunk!

Hogy vmi pozitív is legyen, elmesélem az "ágy projektünk" kimenetelét :-) Pénteken Feri szabin volt így lebontotta a kiságy első részét (nem kivehető rácsos a miénk), hogy Luca szabadabbon tudjon közlekedni. Álltunk és néztük, hogy na ebből Luca az első órában legalább 3-szor ki fog pottyanni, szóval ez nem megoldás éjszakára. Gondoltam, nézzük meg befér-e a mi ágyunk mellé és akkor megússzuk az ágybővítést. És igen, pont akkora a hely, szóval így ha át akarnak jönni akkor most már négyen is elférünk, együtt és mégis kicsit külön :-) Csak mókás, mert így első látásra úgy tűnik hamarosan baba érkezik :-) Amíg meg nem szoktam, ahányszor beléptem a hálóba a gyomrom összeszorult :-) :-) Na de így jött a következő kérdés, hol fog Luca aludni? Gyorsan elugrottunk és vettünk egy teljesen u.olyan ágyat neki, mint Ábelnek van. Így sem lehet teljesen u.olyan, mert amint beállítottuk Ábel közölte, hogy ő ott fog aludni. :-)Ok Eredménye az lett, hogy miután végre Lucát kb 45 percnyit egyik ágyból ki másikba be közben a hintaszékben haját tépő anya ölébe is beülünk kicsit műsor lement, akkor együtt aludtak ÉS egyetlen egyszer ébredt Luca, tejcsit kért :-) Tegnap megint együtt aludtak és hallottam, hogy Ábel éjszaka beszélt Lucához és megnyugtatta, át se kellett mennem :-)) Annyira édesek :-))) Kérdeztem Ábelt, hogy miért nem a saját ágyában alszik, mire: "anya, vkinek vigyázni kell rám" :-)))) Ezek szerint ez most már Luca :-) Számomra a tanulság továbbra is az, hogy ha én felnőttként nem szeretek egyedül aludni, akkor a 2 és 3,5 gyermekem ha nem szeret egyedül aludni, teljesen normális. Hogy az enyémeknek (szándékosan nem általánosítok :-) ) még az sem elég, hogy egy szobában vannak, igenis szuszogjon, lökdösődjön ott mellette vki :-) Nem tudom mi lesz hosszútávon, de most megoldották :-))) Olyan édesek, amikor átölelik egymást és úgy alszanak :-)


Emőke

Kép


Kép
 
 


Az éjszaka viszonylag nyugisan telt, és reggelre a láza is lement. de amint ivott egy kis teát, sugárban jött ki belőle minden, és még mindig hasmenése van. Így most egy dedalon kúp után újra kortyonként (inna ő egyszerre többet is, de akkor rögtön kijön belőle)és apró falatonként próbálunk valamit benne tartani. Most már 2 órája egész jó a helyzet, és egy ideje elkezdett babázni is, és nem csak fekszik hasfájástól görnyedve.

Közben próbálok én is enni valamit, mert a sok idegtől kikészült az én gyomrom is, de nem szeretném, hogy elmenjem a tejem. Így is aggaszt egy kicsit, hogy Kata ma 2 óránként kajáért üvölt, míg eddig napközben simán kibírt 3-4 órát is.

Emőke!
:P :P :P :P :P :P
Tennél fel róluk képet? Nagyon édesek lehetnek!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
 
 


Marcinak mi is boldog szülinapot kívánunk!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
 
 


Marcinak BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!

A betegek meg most már gyógyuljanak meg, irgum-burgum:)
Vendég
 


Marcinak mi is Nagyon Boldog Születésnapot Kívánunk.

A betegeknek meg még mindig gyors gyógyulást:!!!!

H

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Gyógyulgassatok!!!!

Nem is olyan régen volt szó a bábszínházról. Ma teszteltük Ábellel a Misi mókust. Tetszett neki, a vonatozás is :-) (vonattal mentünk, jöttünk) Kb. 2 órás szünettel együtt. Az 5-9. sor közép részéről nagyon szuperül lehet látni mindent. (mi most a 9. sorban voltunk szélen, és nem volt vészes)
Jövő hónapban a Kippkoppot teszteljük :-)))

Emőke

Kép


Kép
 
 


Emőke, nagyon jó :-) Örülök, hogy a Misi jó volt! Nekünk is a Kippkopp a következő. Ti melyikre mentek?
 
 


Marci! Nagyon Boldog Szülinapot! :D
 
 


Tündérkertbe hogy volt a beszoktatás? Anyuka ott lehet egy darabig? Vegyes korcsoportú csoportok vannak?
 
 


Reni, még nem tudom. Gondoltam most megveszem, de látom, az összes jegy elkelt a februári előadásokra :-( Ha kijön a márciusi program lecsapok rá :-) Ti mikor mentek? Esetleg ha vki akar mehetnénk együtt :-)

Emőke

Kép


Kép
 
 


16-án írták ki a februári műsort, de én is lemaradtam. Résen kell lenni. Személyesen több nappal hamarabb meg lehet venni, mint interneten. Így ekkorra már el is fogy. Mi lehet hétköznap megyünk, ha úgy alakul, hogy a hétvége nem jön össze.
 
 


Marcinak boldog születésnapot kívánok! Kép


Adri!

3 hónap körüli növekedés ugrás lehet Katánál már esedékes!
Próbáltatok Dórival jégkockás innivalót? Nyugtatja a gyomrát a hideg. Jobbulást gyorsan!!

Emőke!

Tényleg jó lenne egy ilyen alvós kép :lol: :lol:
Barátnőmnek 4 lánya van és ők az "alvós szobába" csaak két hatalmas matracot raktak be és azon aludtak a gyerekek egymás hegyén-hátán. Aztán ahogy nagyobbak lettek igényelni kezdték az intim szférát. De tényleg alakul magától :lol:

Én nagyszülőkre ilyen szempontból semmi rosszat nem tudok mondani, úgyanis soha nincs ilyen írányú segítségünk :lol: :lol:
Amig kicsik voltak anyám konkrétan elmenekült a közelünkből. Anyósék vigyáznak rájuk egy-egy órát betegen, mig váltjuk egymást az apjukkal :lol: És amikor már jobban vannak akkor egy-egy napot, ha menni kell dolgozni mindkettőnknek. De igazán betegen még nem is látták a csajokat - pedig volt nálunk is már minden. Arról hogy én hányszor voltam beteg tudomásuk sincs. Volt hogy négyórás munka után ápoltam a három influenzást - addig meg a Sanyi tartotta a frontot szintén lázasan......

És ugyan nem erről jut eszembe, de nem tudtok egy megbízható, jó (olcsó?) könyvelőt?

Jobbulást Minden betegeskedőnek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 


Sziasztok!

Jobbulást a betegeskedőknek!!! Kitartást a szülőknek is!
Hajni! Részvétem.

Emőke!
Mi is pont Pénteken szedtük szét illetve bővítettük a kiságyat, és azt hiszem nagy egy kicsit, de a régi matracot letettem a földre, sőt elalvás után még babzsákfotelt is teszek oda, hogy ne essen le.. nálunk eddig úgy néz ki bejön a dolog, mert Liza ugyan nem nagyon alszik el egyedül, de már 3x is kisétált úgy ébredés után, hogy alig vettem észre...(nem sírt..) délután 2 ajtót is kinyitott halkan.. Ja és Bogi is ott akart eleinte aludni.. de nálunk jobb a külön alvás...
Biztos nagyon aranyosak együtt! :)
Minket érdekelne egy közös színházi program...,

Marcinak mi is Sok Boldogságot kívánunk! Kép
 


Marcinak nagyon boldog születésnapot!

és persze Boginak is mégegyszer!

betegeknek gyors jobbulást!

KépKép
KépKép
 
 


Hát lányok, bocs,hogy megint nyavajgok.De most nagyon ramatyul érzem magam:A nagymamám halotti torára sütök épp pogácsát:(Iszonyú érzés.
Mikor lesz már vége ennek a napnak...

Köszönöm még egyszer az együttérzést.

Hajni :( :( :(

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Köszi Lányok a köszöntést, délután átadom az illetékesnek (most éppen az oviban tortáznak).

Hajni, kitartás...

Reni, a tündérkertben vegyes csoportok vannak, én az első napon végig (egész délelőtt) bent voltam, a másodikon néha már kisétáltam a képből, a harmadikon már egyedül maradt ott.

Gyöngyi, könyvelőt tudok, de szigetszentmiklóson van, és nem tudom, hogy mennyire drága (ráadásul otthon dolgozik a 2 hónapos gyereke mellett).

A nagyszülő kérdés tényleg egy nagy szívás: én most (saját példámból okulva főleg!) úgy gondolom, hogy ha unokáim lesznek, kutya kötelességem lesz őket segíteni, hogy ne dilizzenek be a szülők (úgy, mint mi). Nálunk a segítőkészséggel alapvetően nem lenne baj, de anyós éjjel-nappal dolgozik (apóst ugye kerüljük), anyám szintén dolgozik, és bár hétvégén bármikor vihetnénk hozzá a srácokat, ő nem tud eljönni értük/ hozzánk, mert nála lakik a 87 épes nagyapám, akit nem lehet egyedül hagyni, ha meg hétvégére levisszük a srácokat, akkor az pedig 440 km autózást jelent, mert messze lakik - úgyhogy ez se járható út, csak nagyon ritkán. Szóval ott tartunk mi is, ahol a part szakad. :evil: . Komolyan mondom, Anitára jobban számíthatok, mint a családra :wink:
K.

KépKép
KépKép


Sziasztok!

Hajni!

Részvétem a nagymamád miatt :cry:

Sajnálom a férjeddel történteket is. Ezután már tényleg csak jó jöhet :!:

MARCINAK NAGYON BOLDOG 4. SZÜLINAPOT!


Azt hiszem nem tűnök beképzeltnek, ha kijelentem, hogy segítség hiánya téren mi visszük a pálmát :lol: Persze az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy természetemből adódóan nekem nagyon nehéz igazán "segítségemre lenni". A NAGY-okon és rajtatok kívül nincs a közelünkben senki...illetve a tesóm lenne, de Őt most sem láttam majd' 1 hete :?
Tudjátok rólam, hogy nélkülem nem mennek pl. nagyihoz a gyerekek...azt hiszem megőrülnék, ha megbetegednének és nem lennék ott...pedig tudom, hogy "vakon" követnék a nagyszülők az instrukcióimat...még anyám sem vitatkozik velem a gyerekeket illetően...anyós meg eleve "simulékony" természetű szerencsére. Mondjuk bizonyos dolgokban nem tűrök ellentmondást...sárkány vagyok, na!

No, és ha betegség: Zétimnek is megy pár napja a hasa (napi 1-max.2 fosi), meg éjjel hányt is 1x. Szerencsére azóta sztem jól van :roll:

Boró tegnap csinált egy búbot a homlokára...aztán a száját is beütötte:?

A Zuramnak meg hetek óta fáj a gyomra :( ...szerdán megy UHU-ra...remélem nem lesz nagyobb gond :!:

Kata, Szandra!
Mikor mennétek a héten Cafézni? Lehet, hogy tudnék csatlakozni...

Húúú, még sok mindent akartam, de már nyúznak egy közös gyurmázásért a kisördögeim
:D

Ui:CBA-ban a Batthyányi-s kiflihez megszólalásig hasonlót lehet újabban kapni :)

UUI:nem akarjuk kérvényezni, hogy zárt legyen a topikunk? Már úgy is rég csatlakozott hozzánk új anyuka... Vélemények?

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Reni!

A Dóris-Zétis külön épületben lévő csoport viszont nem vegyes. Beszoktatás úgy volt, hogy bevittük Őket és otthagytuk 1. nap 2 órát, aztán 3-at, majd következőn már ott is ebédeltek...ennyi.

Azon gondolkodsz, hogy átvinnéd Attit? Biztos, hogy jót tenne neki egy újabb környezetváltozás? Vagy úgy gondolod, ennél minden jobb?
Bevallom én most már nagyon-nagyon örülök, hogy Zétiék ide kerültek! Nem tudom az "anyaovi" milyen, de ez olyan kis családias, szupi hely. Az óvónénik, a dadus, de még a konyhás nénik is aranyosak, nagyon képben vannak a gyerekeket illetően. Gyakran kreatívkodnak, tanulnak mondókákat, táncolnak, tornáznak, zenét hallgatnak, olvasnak nekik mesét, kis "feladatlapokat" oldanak meg...szóval sztem szuperek!
A Toldis oviról meg hallottam mostanában pár negatív véleményt...

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi!

Én totál süket vagyok a zárt topik dologhoz, de szerintem ha elintézed :) akkor mindenki átballag szívesen!! Megcsinálod?

Toldi ovi: Mi sem tartozunk az anyaovihoz, így abba a részébe nem látok bele de az Edó óvónénijei nagyon ott vannak a toppon. Bevallom eleinte az egyik nem volt tökre szimpi de valahogy belerázódott és most már ő is csúcs. Sokat foglalkoznak velük, ez nagyon látszik.

A CC-s buli időpontjára szabad a vásár (Kata, Emőke, én részről minden nap jó). Gyöngyit kérdeztem de még nem írta meg.

Hajni!
Kitartás




bocsánat, közben eszembe jutott, a péntek nekem nem jó. Vidékről :-) barátok jönnek hétvégére hozzánk, mókás lenne, ha mondanám, hogy bocsi, most elmegyek bulizni :-) :-) Szóval nekem a kedd, szerda, csütörtök :-)

Emőke

Kép


Kép
 
 


Nekem a szerda, csütörtök lehet jó...

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 



A csüt. nekem ?, mert lehet, hogy Apánk a héten visszamegy edzeni, és az csüt. estét jelent. De megkérdezem...
K.

KépKép
KépKép


Kata, Évi, Szandra köszi a válaszokat!

Remélem hamarosan rendeződnek a dolgok....
 
 


Sziasztok.

Hát azt hiszem a nehezén túl vagyunk,így hogy meg volt a temetés.Most már lehet,hogy kicsit jobb lesz.

Nekem is jó a csütörtök.

Kata:Üzenem a kedves férjednek,hogy a jövő héten kezdjen csak edzeni járni:))Nehogy már megint lemaradj miatta a buliról:!!!!

Remélem a betegek már jobban vannak.
Viola ma már ment oviba,remélem nem szed össze semmi hányós dolgot.....

Emőke:Édesek a kicsi szomszédaim.Azóta is tart az együtt alvás?
Lehet ,,hogy így már nem is lesz szügség a hálói nagy ágyra?

Reni:Kitartás!

Ja és nagyon remélem,hogy igazatok lesz,és most már csak jó jöhet:))))))))

Hajni
Hajni.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Ha a csüt. estére szavaztok legtöbben, akkor legyen!

Két kép az ovis szülinapról:
Kép Kép

KépKép
KépKép


Kata:
Nagyon édes:)))))

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Ja még annyi,hogy fura,hogy nálatok meg lehet gyújtani a gyertyát.
A mi csoportunkban nem lehet,mert állítólag beindul tőle a tűzjelző:((
Úgy látszik nálunk más az érzékelő:))

De szép a torta,el lesznek vele pár napig:))))

H

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Sziasztok,

elvileg én is be tudnék csatlakozni Hozzátok a csütörtöki CC buliba, ha Anyuék bevállalják Levit... rám férne, Zoli 4 hete nincs itthon, már nagyon hiányolom :( és Levi is... és közben meg folyamatosan ügyintézek, de továbbra is falakba ütközöm.
Remélem Levivel is minden oké lesz, holnap reggel viszem laborba, mert hetek óta (kb.3-4 hete) folyamatosan hőemelkedése van, ezenkívűl nincs semmi más tünete, "csak" annyi, hogy mindig becsurog a pisi eleje, egyébként elvan.
Gyöngyi, ugye ez szerinted sem teljesen normális??? Közben meg lelkiismeretfurdalásom van, hogy megszúratom a vérvétel miatt... nem tudom, de valahogy úgy érzem ez így nem jó...

Marcinak és mindenkinek sok boldogságot kívánok így kicsit megkésve!!!

Hajni, beszéltem Zolival, szól ha van valami!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép


Orsi!
Nem "normális" valóban ennyi hőemelkedés, és a becsorgó pisi. Biztos fájni fog a szuri és sírni is foga Levi, de muszáj megnézni. Ez most az ő érdeke! Gondolom lesz vizelet vizsgálat is.....
Ez tényleg olyan , amit ki kell vizsgálni.
Pusza

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 


Orsi, biztos nagyon nehéz a férjed nélkül. Nem mentek utána? Levi hogy viseli? Szegény még betegeskedik is :-(

Kata, Marci nagy csibésznek tűnik így a fényképen :-) :-)

Évi, eltelt a nap. Nagyon izgultam az elején. Le sem akart vetkőzni. Végül az udvar aratott. Mondta, hogy ő még nem jön haza, mert üres a pocakja és ebédel. No, persze erről szó sem lehetett, mert részére még nincs kaja. Meg kellett dumálnom vele egy mekit cserébe. Csak így volt hajlandó kijönni :shock: Egy napos tapasztalatom, hogy ég és föld. Tényleg kicsikkel van. Nyugi és béke lengte be a szobát. Nagyon szép a mosdó, és fogmosás is van, ez igen :-) Itthon kiterült a szőnyegen és azt mondta: "Anya, játszottam" Szerintem nagyon jól érezte magát. Jó lenne, ha tényleg be tudna illeszkedni, mert úgy látom ez inkább való az ő érzékeny kis lelkének. Nem tagadom, mindenhol vannak jó dolgok, de talán ez inkább való neki, mint az eddigi.
 
 


Reni.
Azt hiszem kicsit lemaradtam valamiről,vagy csak figyelmetlenül olvastam.Most akkor ti új ovit kezdtetek el?Tündérkert?

Hajni

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Reni!
:lol: :lol: :lol: Szuper!!!!!!!!
Biztos adtak volna neki kaját, ha ott maradtok délig...1 adag ide vagy oda...

Kata!
Szóval 4 évesen már számíthatok rá, hogy csajozni fog :wink:

Orsi!
Mindig elfelejtem kérdezni Tőled a Cafét, látom már írtad :lol:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 



Sziasztok,

Köszi Gyöngyi, megnyugtattál, hogy nem feleslegesen "kínoztatom" Levit. Egyébként túl vagyunk rajta, reggel tök ügyesen belepisilt az üvegbe, aztán mentünk a vérvételre. Csak akkor kezdett sírni, mikor megszúrták, de kb 5 perc után már újra nyugodt volt, délben pedig már nem is tudta megmutatni, melyik kezét szúrták meg :D Elvileg hétfő délutánra lesz itt a rendelőben az eredmény, de holnap rákérdezek, hogy a 18.ker-i SZTK-ba küldték-e be a vért + pisit, mert akkor ott már holnap megvan az eredmény...

Én is kérdezném, hogy lesz akkor holnap Café, csak mert Anyuékat akkor bekéne avatnom a dologba... ???

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép


közérdekű, hátha valakit érdekel rajtunk kívül (nálunk nincs az oviban):

4-10 éveseknek néptánc tanfolyam kezdődik január 30-án, 17 órától és ennek megfelelően hétfőnként lesznek az alkalmak.
Helyszíne a Halmi téri általános iskola kémia tanterme lesz egyelőre.
Díja 2.500 Ft/hó/szülő, tehát az összeg akkor sem változik ha testvérpár vesz részt az oktatáson.

Marci, nagyon vagány 8)

KépKép
KépKép
 
 


Viki,
ez tök jó :)
És 5-től :D

Köszönjük a drukkokat, úgy tűnik túl vagyunk rajta :D

Hoztam egy együtt alvós képet, hátha valaki még nem látta. Nálunk is ez válik be most, hogy Villő kicsit furán alakul - sosem kellett altatni, egyik gyereket sem, de Villő egy ideje nem szeret (nem mer?) aludni menni. A megoldás az lett nálunk is, hogy odabújik Ancsihoz:

Kép

Hoztam egy Ádámot is:

Kép Kép

Na jó, kettőt :)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
 
 



Szandra :) Én is mindig mondom, de nem nagyon hisznek nekem :lol:

Ja. Adri,
hogy van Dóri? Hétfőn babamama torna a GYerekkönyvtárban, 9:30-tól ;)

Orsi,
ügyes Levi! És tudod mit? Örülj, hogy pityergett, mert ez azt jelenti, hogy ritkán kell szurkálni. Ancsi szó nélkül tűrte a kórházban a vérvételeket, az infúzió bekötését, és előtte, itthon a vénás cerucal-t. Édesem :(

Reni,
ovit váltottatok? Hogy sikerült? ;)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
 
 


Még csak egy nap van mögöttünk, de már történtek változások. Nagyon bízok benne. Tegnap vele voltam végig. Ma próbálom otthagyni kicsit. Remélem ügyes fiú lesz. Délben jövök :-)
 
 


Katus, de nagyon aranyosak a lányok :-) Villő nem szeret takarózni? Ismerős :-)

Orsi, nagyon ügyes Levi!
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: