Új privát üzeneted érkezett!


Köszönöm az érdeklődést!
Dóri szerintem a gyógyulás útjára lépett, mert már nem fekszik egész nap, és újra tud hisztizni is. :lol: :lol: :lol: Láza már nincs, de a hasmenése még mindig van. Alig eszik, és ha eszik is valamit pár óra múlva kifolyik belőle. De legalább már pár óráig benne marad valami. Kedden ez még 5-10 perc volt.

Kata viszont a másik véglet, ő meg szombat óta nem kakilt, de mivel nem nyűgösebb, mint egyébként, (csak még mindig sűrűbben szopizik), így nem még pár napig nem aggódunk, főleg, hogy Gyöngyi is megnyugtatott ez ügyben is. Köszönöm még egyszer.

Katus!
Terveim szerint megyünk hétfőn, remélem Dórival addigra minden oké lesz.

Reni!
Örülünk, hogy jobb lett a helyzet.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
 
 


:-) Képzeljétek, nem sírt. Ivott, kezét is megmosta, kapott törölközőt, nagyon örült neki. Játszott is :-) Annyira jó. Sziklák kezdenek potyogni a szívemről...

Adri, örülök, hogy Dóri jobban van! Pocójának nagy simi!!! Katának is, csak a másik irányba :-)!
 
 

 
 

Csajok,

akkor lesz ma valami vagy, nem?
Szandra írta, hogy Ő nem jön, de van aki jön???? Kata, Gyöngyi, Hajni, Emőke, Évi, Reni??? Ti tervezitek? Csak, hogy tudjam mit csináljak estére Levivel... Egyébként Levi közölte velem, hogy Ő is jön kávézni :wink:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép


Sziasztok!

Orsi, én tervezem, hogy megyek :-) Feri elszólta magát tegnap, hogy hallja megyek cafézni, Ábel meghallotta és ő is úgy tervezi, hogy jön :-) Levivel majd jól ellesznek :-)

E.

Kép


Kép
 
 


én megyek! és lehet, hogy az új szomszédasszonyunk is :)
hánytól? fél9?
K.

KépKép
KépKép


Szandra :cry: :cry: :cry:

KépKép
KépKép


Én is, én is ma este! 9 körül tudok menni, ha Orsinak is jó :) Ha nem, akkor kicsit később...mire odagyalogolok :wink: :wink:

Sztem még ne mondjunk le a Szandra társaságáról!!!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Reni!

Ennek örömére gyere Cafézni :wink:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Nagyon jó lenne! Gondolkozom hogy fogom tudni elaltatni időben. Apuka azt mondta utána mehetek! Persze megjegyezte, hogy hátha így nem alszok el a gyerekkel együtt :shock:
 
 


Viki!
Nem tudod, meddig tart a néptánc. A helyszínen kell jelentkezni?

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
 
 


Na akkor akik úgy néz ki hogy jönnek:

Emőke, Kata, Évi, Reni(?), Hajni, MankaAnikó, Én, - Szandra győzködés alatt -

Reni, ha gondolod, gyere velem + Évivel, beférsz :wink:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép


Ja, és mi szerintem olyan 9 körül fogunk tudni odaérni! (Le kell adnom előtte Levit...)

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép


Jó bulit, csajok :) Én még betegápolok egy sort... :S

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
 
 


Anikóval és Szandrával kibővült a csapat!!! :D
Még valaki???? GYÖNGYI???? VIKI???? Többiek?

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép


Néhány kép a csajokról:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
 
 


Sziasztok!

Tök jó volt, hogy ilyen sokan voltunk, jó volt újra találkozni mindenkivel :wink:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép


Jó reggelt!

Egyetértek az előttem szólóval.:))
Tényleg jó volt a tegnap este,legalábbis én jól éreztem magam.Jót tett a lelkemnek:))))

Szép napot.

Hajni

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Tanulságos volt, milyen felvilágosultak a gyerekeink:) Na és az intim betét alternatív felhasználási módjai. Hatalmas:)
Valahogy csokorba kéne gyűjteni az összes topikgyerek viselt dolgait, aranyköpéseit:)
Vendég
 



Kép


Kép
 
 


Emőke,

Szuper a video. Csak az nem derül ki belőle hol árulnak ilyen biciklit :D Lehet sikeresebb lenne a fogyi-projekt :D
Vendég
 


Emőke, kirááááály! Egy ilyenre még én is felülnék :lol:

Évi, intézed a topiczárást??? És ugye gondolkodsz a heti 1-2 recepten, amivel kisegítesz minket? :lol:

Judit, én írom őket, a sünös sztori is már albumba került (csak anyósom meg ne tudja, hogy közkinccsé tettem...)

Klassz volt a tegnap este - kár, hogy én nem bírom már úgy a gyűrődést, mint a régi szép időkben. De mi ebből a tanulság? Sűrűbben kell ilyet csinálni :lol:
K.

KépKép
KépKép


Kikapcsolódásnak :-)))
http://www.youtube.com/watch?v=kt_typ12qYs

Ez nagyon baró!!!

Nekem is tetszett a tegnap este, már amennyire ott voltam, és jó, hogy szinte mindenki ott volt...

Évi! Hajrá! várjuk a konyhatippeket! a Mit főzzek Ma rovatba!!! :lol:

JÓ hétvégét mindenkinek!!!
Ja még valami esetleg nem tud vki vmi eladó jó állapotú kiskocsit?... 8)
 


Emőke:
Tényleg tök jó a videó,kár ,hogy nálunk nincs ilyen:)))

Évi:Mi főzzek holnap?:))))


Tegnap voltunk anyukáméknál,és este a Dia közölte,hogy ő ott marad(még egyedül soha nem maradt ott,csak a Violával).Ott maradt.
Viola sírt,hogy ő nem akarja,hogy ott maradjon,ő nem akart most maradni,nagy nehezen megnyugodott,így most hármasban vagyunk.Egész nagy a csend:)))

Szép napot mindenkinek.

H

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Ja,még annyi:
Most olvastam,hogy a Tündérkert oviban a farsang Február 10.-én lesz-délelőtt az oviban.
Úgy látszik nem jött be nekik sem a tavalyi közös nagy buli:)

Hajni

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Hello!

Kicsit gáz, hogy ebben a hónapban már a második autónál voltunk ahol nincs törzskönyv! Könyörgöm, hogy lehet így valamit eladni!!
NA és arról meg ne is beszélek, hogy némelyik milyen állapotban van... :evil:

Dobok néhány képet majd..de még van házimunkám..

Viki!
Te, hogy kéred a képeket? Fájlon, vagy csak küldjem át neked mailen, vagy ???
 


manka,

Törzskönyvet az átírás után kapsz az okmányirodától. De amúgy mit mondtak, miért nincs? Ez kereskedőnél volt? Nem azért nincs, mert ideiglenesen kivonták a forgalomból?
Vendég
 


Szia Judit!

Igen tudom, de magánszemélynél voltunk.. az első alkalommal a csaj vetített, hogy ő nem ért hozzá..blablabla.. de végül is lehozott egy papírt, amiben az volt, hogy a rendőrség elvette a törzskönyvet..valószínű azért, mert nem voltak rendben a papírjai vagy " több darabból állt "a kocsi. Tegnap meg egy első tulajdonos idős bácsi mondta, hogy ő nem kapott...!!! :roll:
De ez legalább rendben volt műszakilag a fiúk szerint.., úgyhogy remélem megtalálja a bácsi a törzskönyvet..anélkül nem adhatja el a kocsit.. ez egy kalos, csak nincs benne túls sok extra, még centrálzár sincs, az nektek mennyire hasznos..? a gyerekek miatt kérdem..
Kedden legalább 5 kereskedésben voltunk..Kecskeméten is, alig van kisautó, ha van mind ramaty állapotban van, vagy drága és némelyikhez még jön a forgalomba helyezés/ átírás..stb költség...
Van vidéken is jó vétel, na de mi a garancia, hogy lemegyek és azt kapom ami a képen van... a motorjára mondhatják, hogy műszakilag jó állapotú , de ha mégsem.. kifizettem a benzint, az autópályadíjat, kivettünk szabit, és elcs..tünk egy napot megint....ű
na bocs, hogy így kezdem a hetet.. de ze van sajna.. :cry:
manka
 


Kép indul a buli Kép kézműveskedés Kép Kép Kép nekem így sikerült... Kép Kép

Még egyszer köszönjük Vikinek és Petrának, az animátornak a munkáját.. a lakás egyben maradt... bátran ajánlom nektek őket, jó hangulatot teremtettek, a gyerekeknek is tetszett a program!!! :D
 


Sziasztok! Ma már tök simán kezdtük a napot :D Úgy örülök!

Én használt autót inkább választanék vidékről. Szerintem ott kevésbé "használódik" el. Biztos nem könnyű, kell hozzá szakértelem, de ki lehet fogni jót. Garancia szerintem nincs semmire. Ami el tud romlani nálam tuti azonnal el is romlana. Viszont kereskedőtől véve adni szoktak garit. (Mi adtuk el úgy az előzőt, hogy volt bibije, csuriban volt a kipróbálás alatt az ujjam. Ez csúnya dolog, de szerintem legtöbben így vannak ezzel :-) Mondjuk kereskedő vitte :-) ) Szerintem a már kötelező extrák nélkül nem szabad venni. Kp. zár a legtöbben van, klíma elengedhetetlen. Nem is miattad, hanem hogy érjen valamit 2 év múlva is. Gyerek miatt a gyerekzár javasolt. Nekünk nincs :-) annyi ajtónk :wink:
 
 


Manka, rohadtul nem egyszerű jó kocsit találni: mi több, mint 2 hónapon át folyamatosan kerestünk, kb. 20-at megnéztünk, és végül Pápán vettük meg - háromszor kellett lemenni :evil: , mire mindent elintéztünk, de azt mondom utólag, hogy érdemes volt ennyit várni (és ennyit megnézni). KITARTÁS!!!
K.

KépKép
KépKép


manka,

Hú basszus ez durva. Mármint, hogy több darabból lett összerakva a kocsi...hol keresgéltek, használtautón? A legolcsóbbat és a legdrágábbat lődd ki és a középmezőnyből keresgélj. Nem egyszerű, mi már sok kocsi adásvételen vagyunk túl:) Nekem is Kalosom van, csak újabb és ezt már Chevrolet Aveonak hívják. Én imádom. Mi Kecskeméten vettük a Merkantil telephelyén, bedőlt hiteles kocsikat árulnak. Elég sok sérült van közöttük, az enyém is az volt. Viszont elég jó áron lehet hozzájutni. Az enyémnek a hátulja volt sérült, nagyjából rendbehozattuk, bár a hátsó lökhárító össze lett tákolva, meg azóta én is adtam neki egy Demszky-oszlopot:), majd alkalomadtán kell rá egy új. Amiket kérdezel, hát passz. Mindenkinek más dolgok fontosak. Attól is függ mennyi ideig szeretnéd megtartani a kocsit. Amit Reni mond az igaz, hogy manapság klíma és centrálzár nélküli kocsit nehéz eladni. Az előző kocsimban nem volt klíma, meg ezer más baja is volt, hát akkor mondtam, hogy klíma nélkülit többet nem. A központi zár nélkül viszont szerintem azért lehet élni:) Az enyémben ugyan van, de szerintem anélkül simán meg lehet lenni. Sőt azt utólag sem nagy dolog berakatni, ha esetleg mégis úgy érzed, hogy szükség van rá.
Vendég
 


Sziasztok!
Köszi a tippeket, mindegyikben van valami igazság.. nem kapkodjuk el...az biztos..már régóta nézzük a használtauto.hu-t ill egyéb oldalakat, néhányat személyesen is megnéztünk.. persze csak a jobbakat...vagy annak vélteket..
Az igények amiket még változtatni lehet, mert ugye nincs nagy gyakorlatom a vezetésben, így akár ne legyen túl drága, ha meghúzom..stb.
:evil: , de azért jó állapotban legyen, mert ne kelljen mindig szerelni.., Lóri kocsiját is meg kéne most már csináltatni, és akkor egy darabig ő is járjon vele..tehát elférjen benne mégis..
egy darabig biztos megtartanánk amíg bele nem jövök a vezetésbe, bár nagyon szeretek bringázni, de vásárláshoz, és oviból elhozni ilyen időben praktikusabb az autó. Főleg 2 gyereknél...
:wink:
 


Manka!

Szerintem a központi zár sem elhanyagolható mert szívás mindig egyesével zárogatni az ajtókat.

Mi mindig úgy veszünk autót, hogy márkakereskedésnél és használtat mert ott a legtöbb esetben vállalnak garanciát rá. Ezeknek a márkakereskedéseknek van szervize is így átvizsgálva adják az autót. Az előző autómnál előjött egy olyan hiba amit autópiacon vagy magánszemélytől vásárolt autónál nem tudtam volna megreklamálni de mivel márkakereskedésben vettük így visszamentünk reklamáltunk és megcsinálták 60e ft lett volna.



manka,

Hihi, mi is pont így vettük a kocsimat, gyakorlókocsinak:) Első nap neki tolattam annak a rohadt oszlopnak, amit baromira nem láttam...azóta viszont leszámítva néhány sövény-karistolást nem tettem benne nagyobb kárt:)
Drukkolok, hogy találjatok valami jót.
Vendég
 


Köszi! :wink:
 


Sziasztok!

Kéretik vigyázni (s újaknak most csatlakozni), mert a topikunk hamarosan záródik!!!

Hajni!
Gondolom azért főztél valamit a családnak 7végére :roll: :wink: Amúgy nekem is a menü kitalálása a legnagyobb gondom. Ha már végképp nem tudok mit főzni, akkor előveszem a wokot, dobálok bele zöldségeket meg husit (általában csirkemell, amit joghurtban "megáztatok") és már kész is az egytálétel:) Nagyon jól lehet variálni sztem...

No és a sütögetés... Ez volt a szombati reggelink:
http://limarapeksege.blogspot.com/2009/ ... elire.html

Annyit változtattam a recepten, hogy a vajat nem reszeltem, hanem picit megolvasztva kentem rá (nekem így egyszerűbb volt egyenletesen eloszlatni). Csak fél adagot csináltam, s kisebb "kifliket", így lett belőle 16 db. Időhiány miatt nem tudtam őket ennyit keleszteni, de sztem így is ehetőek voltak. Orsi tudja véleményezni :wink:

Manka!
Mi is keresgéltünk nekem kocsit, s nekem is leesett az állam, hogy az emberek hogy el tudják hanyagolni a járgányukat :evil: Arra sem képesek, hogy egy hiányzó "fedelet, patentot, stb..." pótoljanak...gondolom az ilyen hogy törődik a műszaki állapottal :roll: Bevallom mostanában nem szorgalmazom a dolgot a Zuramnál, mert a végén még tényleg vezetnem kell...amit ugye utálok!
A felszereltségnél nekem fontos a kp-i zár, mert én tuti elfelejteném bezárogatni az ajtókat (talán nem is volt olyan kocsink amiben nem volt :roll: ), nekem fontos a klíma is, hogy nyáron ne tikkadjanak ki a gyerekek, és a min. 2 légzsákot is preferálom, bár ne legyen rájuk soha szükség!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok.

Évi:Nem főztem a hétvégém ,mert hoztunk anyukáméktól,három napra való kaját:))

Manka:Mi is kb három hónapig keresgéltünk amíg találtunk egy aránylag megfelelő kocsit.Nagyon sokat megnéztünk mi is,és mindig kiakadtunk,hogy emberek mennyire nem vigyáznak az autójukra.Mi is először Kalost akartunk,de nagyon kicsi belülről:a suzuki nagyobb.
A miénkben nincs semmi extra,csak a kp zár meg riasztó.
Szerintem a klíma csak akkor kell ha hosszabb távra használod,rövid távokra felesleges,mert úgy sem hűti le az autót.Az ,hogy nincs benne szervo az csak az első úton volt fura,most már megszoktam.(igaz még nem sokat vezettem)Mi is márka szervizben vettük,egy öreg bácsié volt,és nagyon megkímélt.Lehet,hogy eladó lesz-mivel mi azért vettük,hogy ne kelljen reggel családostul elindulni az oviba,meg apát kivinni az állomásra.Mivel most már nem dolgozik,így nem nagyon van rá szügség.:(
Nagyon suzuki ellene voltam,de második autónak teljesen jó,mert nagyon olcsó a fenntartása,ha valami elromlik benne pár forintért megcsinálják.Még az autókereskedők is ajánlják,mivel nincs benne semmi extra,nem tud benne nagyon mi elromolni:)

Kitartás,nehéz jót kifogni,mert ami jó állapotban van azt nagyon gyorsan eladják.

Hajni

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Ja még egy kérdés:
Évi,ha zárt lesz a topik akkor nekünk mit kell csinálni?(analfabéta vagyok a számtógéphez)

H

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Akkor többször, hátha vkinek elkerüli a figyelmét :-)

Kedves aktív, inaktív topikosok és csak úgy olvasgatók. A legutóbbi cc buliban Évi felvetésére megszavaztuk, hogy zárt lesz a topik, azaz csak az olvashat és írhat, aki előre szól és felkerül az induló zárt topikba. Nyugodtan lehet most is csatlakozni, szívesen látunk új tagokat :-)
Ki gyűjti, írja össze a listát, hogy ki legyen benn?
E.

Kép


Kép
 
 


"szívesen látunk új tagokat - akik írnak is, nem csak olvasnak"
Nem?
K.

KépKép
KépKép


Pontosan :-) De ha már felvesszük, akkor legalább 1x írnia kell, be kell mutatkozni, onnantól pedig már kedvet kap az ember :-) :-)

Kép


Kép
 
 


Hajni,

Akkor Ti 5ajtós Kalost néztetek, nem?Nekem 4ajtós van. Mi azért keresgéltünk sokáig, mert egy csomó kocsiba nem fértem bele:) Az Aveoban simán elférek, sőt nincs is leghátra tolva az ülés.

Zárt topikkal kapcsolatban én sem tudom mi a teendő.
Vendég
 


gyorsan írok, nehogy ne kapjak jelszót a zárt topikhoz :D

Manka, köszi a képeket és az alkalmat...
én opel párti vagyok, szerintem egy corsával tuti jól járnál. nekem soha semmi bajom nem volt vele, mondjuk az tényleg kicsi.

Adri, nekünk nagyon tetszett a néptánc, legközelebb is hétfőn 17 órakor lesz a Halmi suliban. 18 óráig tart és nyugodtan ott lehet hagyni őket, ha szeretnétek.

KépKép
KépKép
 
 


Szerintem nem kell semmit csinálnunk a zárt topikkal annyi, hogy meg lesznek adva a felhasználó nevek amikkel be lehet lépni és ennyi. Vagy nem?

Manka!
Kész repertoárt kapsz a kocsikból, mindenki ajánlja a magáét. Legközelebb csinálunk egy olyan bulit ahová mindenki autóval megy és akkor meg tudod nézni az összeset :)




Sziasztok!

Évi, Szandra,
azt nem tudom mennyi ideig tartott elkészíteni a croissant, de isteni volt!!! :wink:

Levinek meglettek a laboreredményei, minden negatív, a bepisilés és a hőemelkedés is lelki eredetű, hát hiába, hiányzik Apa...

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép


Hello!

Köszi minden infót!
Évi!
Gondolom te is nézel néha híreket, de hurrá!!! mehettek szánkózni majd..nem is kell a Mátrába menni!!!

Az ECMWF 2012. január 29-i 00 UTC futtatás valószínűségi előrejelzésének determinisztikus része szerint, akár körülbelül fél méteres hó várható a jövő hét péntektől vasárnapig tartó időszakban. Említésre méltó azonban az is, hogy az átlagfuttatás is nagyobb mennyiségű csapadékot jelez előre péntektől hétfőig.

várható hó a GFS szerint
várható hó a GFS szerint
A GFS Budapestre vonatkozó futtatása ugyancsak nagyobb mennyiségű csapadékot (havat) jelez előre február 3-a és 5-e között. A tengerszinti légnyomás jelentős csökkenését mutatja, mely részben a fronttevékenység velejárója.

Tehát mindkét modell mutatja, hogy valami nagyobb csapadéktevékenységgel járó jelenség érkezik hazánk fölé a jövő hét második felében.
:wink:
 


Orsi, ez nagyon jó, remélem, amikor már együtt lesz a család ez is rendeződik!

Jaj, nehogy már most jöjjön a hó :-((( Neeee

Kis segítséget kérnék farsangi jelmez ügyben. Az én drága kicsi fiam sárga markoló szeretne lenni. :-) És van már egy-két ötletem, de ha látott már vki hasonló jelmezt, ötlete, nagyon jó lenne segítség :-)
Ja és február 13-án lesz a farsang :-) Kicsit szorít az idő :-)
Szép napsütéses napot! :-)
Emőke

Kép


Kép
 
 


szintén farsang: ma estére kellene nekem fekete paróka. tud esetleg valaki segíteni? 2 kellene :)

köszi

KépKép
KépKép
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron