Új privát üzeneted érkezett!

Szandra, jobbulást a Lányoknak! Neked meg kitartás....

Emőke, hogy vagytok????

Julcsi, hogy van Kinga? Lázárnak még mindig van 1-2 varrja 3 hét után...

KépKép
KépKép
 
 


Hogy vannak a betegek?

Kicsit más:
Akinek lótetű gondja van, dobjon egy mailt, vagy privit, Miki tud hozni Szerbiából tuti lótetű irtót, amit nem kell bedöngölni, csak el kell szórni. Jövő hét második felében megy a csajokért, úgyhogy aki szeretne az szerdáig jelezze. Részleteket e-mailben küldök.
Vendég
 


Sziasztok!

Szandra, mi újság felétek? Javulgatnak?
Az első éjszaka volt 1 hét után, hogy se ágyneműt nem kellett cserénem, se ruhát egyiken sem. Javulgatunk.

Hogy feldobjam kicsit a topikot. Csatolok két képet. Ábel szülinapján Vikiék ugrálóvárának nagy sikere volt :-)
Muszáj megmutatnom Rózsi néni legújabb fantasztikus alkotását, a kisvakond tortát :-)
Kép Kép

Kép


Kép
 
 

 
 

És Szandra legújabb fantasztikus képeiből néhány:

Kép Kép Kép

Kép


Kép
 
 


Sziasztok.

Hát remélem már mindenki jobban van,mert amint láttam elég sok gyerkőc volt beteg az elmúlt időszakban.Akik még betegeskednek azoknak jobbulást kívánok.
Remélem minket elkerülnek a különböző ronda vírusok,eddig még szerencsénk volt....

Emőke:Nem is mondtad,hogy volt ugrálóvár is:))))
Viszont ezúton is nagyon köszönöm,hogy összehoztál Rózsi nénivel.Fantasztikus macis tortát csinált nekünk:))))

Szép napot mindenkinek,megyek megnézem,hogy a férjecském ,hogy áll az ebéddel,mert ma ő akarta megfőzni bográcsba az ebédet:)))
Tényleg nem tud valaki valami jó munkahelyet egy kereskedelemben jártas közgazdásznak?Szegény férjecském már november óta munkát keres,és már eléggé el van keseredve,hogy nem talál semmit.

Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Emőke,
Szuper, hogy javulnak a gyerkők végre!A képek szokás szerint szuperjók:)

Hogy csináljak egy kis reklámot a lótetű irtónak;
Tegnap este locsolás előtt Miki elszórta, ma reggel ennyi hullát szedtünk össze és szerintem este fogunk találni még ha ennyit nem is, de biztos egy jó adagot még.
Itt vannak a kis cukik...úgy néznek ki mint valami gonosz szörnyek...

Kép

Kép
Vendég
 


Na még egy.
Kép

Jó étvágyat az ebédhez :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Judit,
Undorító :shock: Tényleg olyanok mint a szörnyek :(
Nálunk is lesz ennyi, vagy nem több :evil:

Emőke,
De jó hogy már jobban vagytok :D
Szuperek a képek!

Anikó

KépKép
KépKép
 
 


Ezek nagyon undorítóak.Nem akarok ilyeneket:(((

H

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


hali!
Huhh de felpörgött a topik a kis betegek hírére! mindenkinek gyógyulást kívánunk.
A kórházi borzalmak: nagyon gáz a nővérkés hozzáállás. Öcsém januárban a Bethesdában volt égési osztályon, nekik csupa ++++ dokik és nővérek is jók voltak, azóta hallattam egyik dokival riportot a rádióban és nagyon szimpi volt a hozzáállása: a gyógyítás nem csak a szószerinti gyógymód hanem a beteggel való törődés is. Nem tudom viszont, hogy alapból viheted-e oda. Ha égési gond van, akkor rögtön a Bethesdába menjetek!!!! (ott vagy a gyerek égési osztály).

Vírushoz kiegészítés: azért csak azt nézik h vírus-e, és nem azt hogy milyen, mert általában a magára a vírusra nincs gyógyszer, csak a tünetekre kúp meg infúzió. aztán a szervezet küzd és legyőzi a vírust. Viszont ha bakteriális vagy gombás, akkor arra antibiotikus, ill gombára nem tudom pontosan a nevét hogy mi. Mindezt 3 mondatban az anyának is el lehetne mondani, és ő is jobban viselné!! Viszont hogy a másik gyerek vírusát megkaptátok, nagyon sajnálom :( :(

Bárányhíradó: Martin utsó néhány hege is leesett de alatta még rózsaszínes a bőr, de már medencéztünk múlt héten. Kingának jobban regenerálódó bőre van, ő most van a 12. napon, néhyán nagyobb heg van, a haja alattiak nem tudnak lepottyanni, pár nap múlva megmosom a haját de még nem mertem.

Martin annyit durcáskodik mostanában, hogy kijelentette h a nagyihoz költözik (Vecsés szintén). Ma megy is át, és csak szerdán cinire hozom el. egy kis nyugi nekünk is jár. Kingus marad.
 
 


Hajni,

A lakóparkban ezek teszik tönkre a füvet évek óta. Előtte a vakonddal küzdöttünk, de esküszöm az jobb volt, igaz, hogy feltúrták a kertet, viszont megették többek között ezeket a szörnyeket.
Ezek benne vannak a földben, nem jönnek ki, csak ettől a szertől. Ha száraz a fű a kertedben és látsz apró lyukakat, akkor lótetű lakik a föld alatt...Az Aulich Lajos utcában végig minden kert tele van vele, feltételezem, hogy más utcákban is van. Mi tavaly füvesítettünk újra de ha ezt valakinek elmondom leesik az álla. Alig van fű, mindent kirágtak ezek a szörnyek. De most elkaptuk a frakkjukat:)
Vendég
 


Judit.

Nálunk még hála égnek nincsenek,csak ott száradt ki a fű ahol én okos módon besóztam,mert azt olvastam,hogy a só kiirtja a fűből a gazt.De a füvet is kiirtotta:)
Anyukáméknál a krumplit rágták meg rendesen,pedig permetezték valamivel.Arra is jó?Nem lesz a krumplinak baja ha beszórjuk ezzel a csodaszerrel?

H és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Én élelmiszerre nem szórnám. Emlős állatokat 2 hétig nem lehet ráengedni, gyereket 24 óráig...feltételezem, hogy nem tesz jót, ha megeszed a krumplival...
Vendég
 


Akkor inkább nem próbáljuk ki.

Köszi az infókat,majd figyelem azért a füvet.

H

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Judit,
csinik a dögök ;)

Hoztam képeket, szombaton volt a húgom esküvője :D


Kép Kép Kép Kép Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
 
 


Még :D

Kép Kép Kép Kép Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
 
 


És még egy utolsó kör:

Másnap reggel, még mielőtt hazajöttünk, kirándultunk egyet
Kép
Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
 
 


Kata:Szépek vagytok.
Nagyon aranyosak a lányaid!!
8)

Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Hát........húú, de jó, hogy már ekkorák a csajaim: mi már túl vagyunk ezeken a gáz betegségeken. Kop-kop!
Ó..most pont S.P.-t nézik :lol: :lol:

Emőke!
Sajnálom amin átmentetek! Tanulság: csak végső esetben kórházba menni. Hosszú türelemre lesz szükséged, hogy ez fel tudja dolgozni a kiscsaj...de el fogja felejteni.

Katus!
De édesek a csajok! Legalább itt látom őket :wink:
Mennyi van még hátra?? a pocaklétből..... :? :?

Én intenzíven táboroztatok - már a belem kilóg, de nem sokára nyaralunk!!!
 


Sziasztok! :-)

Nem zavarok??? Judit tetűi ide csaltak. Rettenetes :-)

Hébe-hóba látlak titeket itt-ott :-) Örülök, hogy mindenki megvan!
Belekukkantottam a képekbe. Nagyon szépek a gyerkőcök!

Katus, gratulálok nektek, gyönyörűek a lányok és Ti is. Látom, már nincs sok hátra, 8 hét :-)

Mi megvagyunk. Nálunk semmi változás. Elhagytuk a pelust 1 hónapja. És a Bálint Ágnes Óvodába vettek fel... bár csak ide jelentkeztünk, így nem lepődtem meg :-) Nagyon izgulok milyen lesz, melyik csoportba fog járni, ki lesz az óvónéni. És hogy ÉN hogy fogom megszokni :-)

Vigyázzatok magatokra! Jó éjt! Reni
 
 


Sziasztok!

Ismeritek ezt a szerkezetet? http://babyfun.axiomarket.hu/item/58
Egyik barátnőmnél láttam, nagyon praktikus, én rendelek nemsokára, ha vkinek kell esetleg együtt is rendelhetünk.

Katus, mennyire hasonlít rád a testvéred, vagy Te rá? :-) Szépek a leánykák :-)
Igen Gyöngyi, ez volt a tapasztalat, csak ilyen még nem volt és nem tudtuk menni kell vagy nem. Azóta sajnos most vasárnap éjszaka, hétfő hajnalban megint így jártunk, saját felelősségünkre nem vittük a kórházba. Utólag kiderült jól tettük.

Hajni, jó az új vonalzód :wink:

Szóval Martin elköltözött :lol: De jó lenne nekünk is egy közeli nagymama ...

Judit, lehet, hogy mi is kérünk ilyen szert, majd még megbeszélem apával, mert foltokban szárad a fű. Pont most csodálkozott rá, hogy nem érti, miért csak foltokban. Lyukakat viszont nem látok, de majd jobban megnézem :-) Jelentkezem.

Emőke

Kép


Kép
 
 


Emőke, engem lehet, hogy érdekel, majd megkonzultáljuk Attival. Attól félek, hogy nem fér majd be a combja az asztallap alá...

Köszi Lányok!

REni,
gratula Atinak a felvételhez és a pelustalansághoz :D Jelentkezz gyakrabban!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
 
 


Emőke!Köszi,jó volt a tanárom és nagyon gyorsan tanulok :lol:

Mindenkinek szép napot.

Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Katus, Atinak minek ilyen magasító? Ő is elszaladgál? :lol: Bocsi, de nem hagyhattam ki, ahogy írtad úgy is értelmezhető, hogy Atinak veszed :-) :-)

Hajni :wink:

Tényleg lányok, tudjátok esetleg, hogy az óvodai fellebbezésnek mikor lesz eredménye? Mikor várható válasz?

Emőke

Kép


Kép
 
 


Emőke, nézem a bababoltot, vajon mennyi ennek az átfutási ideje? Anyósék arra laknak, lehet, hogy nem postázgatnék, Neked is megveszik, csak kérdés, hogy Neked mikorra kéne? Mert 18-a után tudnám odaadni. Hm?

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
 
 


Katus, 18-ig (utánig) kibírjuk :-) Vmelyik este a héten beugrom a pénzzel, előtte hívlak. Köszönöm!!

Emőke

Kép


Kép
 
 


Emőke, tavaly a szomszédunk hetente telefonálgatott egész nyáron, mire kibökték a választ :-(
 
 


Emőke!
Szerintem felesleges telefonálgatni mert ha meg van az eredmény akkor egyből kiértesítenek. Szerintem tavaly igencsak benne voltunk már a nyárba mikor személyesen az egyik dadus néni vitte ki a válaszokat. Júli végéig tuti megkapjátok :wink: .

Mi nem kérünk ülést :)

Judit!
Még délelőtt mikor esőre állt elszórta a Zsolt (akkor mégsem esett de jól belocsolta, most viszont esik is rá.) Jól csináltuk? Persze kertbe tilos azóta lemenni! Mikor lesz hatása?



Emőke látom te is beújítottál vonalzó téren :lol:
Jó lett..

Hajni

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Judit, mi is beszórtuk :-) Várom a reggelt!
 
 


Szandra, én sem azért írtam mert érdemes. Ő csak várta a választ, mert nem tudta hova fogja majd tenni a gyerekét ősztől. Ez van.
 
 


Levi barátunknak nagyon boldog névnapot kívánunk (kicsit megkésve, de annál nagyobb szeretettel) :D
Kép

Ákos, Maja, Anikó

KépKép
KépKép
 
 


Ülésmagasító? Hmmm....Mari miatt gondolkodom rajta :wink: :wink:
 


Láttam a babyfun honlapon a mi ülésmagasítónkat is - Litaf széklábemelő. Ugyan a mienk Kaboo márkájú és a Brendonban vettük, de az elv ugyanaz. Szerintem nagyon praktikus, mi szeretjük. Ráadásul mi 9.000.-ért vettük (4 éve), itt meg 5.800.-. Nem mindegy :roll:

Anikó

KépKép
KépKép
 
 


Levinek mi is NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT kívánunk.

Szandra,

Jól csináltátok:) Reggel körbemehetsz egy csipesszel és gyűjtheted a hullákat. Aztán még 1-2 napig fognak előjönni a szívósabbak, naponta kétszer még körbejárhatsz. Szerintem a Te csajaidat holnap nyugodtan kiengedheted, csak ne fetrengjenek a földön.

Emőke,

Mekkora foltokban szárad a fű? Ha kicsi és szabályos foltokban és lyukakat nem látsz, akkor az nem az lesz. Ha viszont egy folt terjeszkedik egyre jobban akkor az.

Reni,

Meglocsoltátok? Vagy még eső előtt szórtátok szét?
Vendég
 


Nálunk nem igazán esett. Teljesen belocsoltuk. Most fogom még a kutyákat pórázra tenni, viszem ki őket :-) Ati a teraszról figyelte az eseményeket. Megértette, hogy most nem mehet csak a betonon. Nagyon kíváncsi vagyok!
 
 


Szandra, Reni,

Mennyi dögöt szedtetek össze?
Vendég
 


Nekünk eddig még csak 1, így kénytelen vagyok főzni is a Zsoltnak :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Reni!
nem is azért írtam, a lényeg az volt, hogy ha ők maguk is tudják végre, hogy kiket tudtak még felvenni akkor egyből értesítenek, hogy legalább azok körében csillapodjon a felháborodás.

Judit!
Milyen lett Zorka szobája? Részletfotót megosztasz velünk :wink: ?



Hát ez az, Szandra, ami nagyon gusztustalan. Nem elég hogy a gyerekek közül sokat elutasítanak. Még arra is lusták, hogy minél előbb értesítést küldjenek :-( Nekem azt mondták, hogy a dec. végéig születettek és munkába állók gyerekeit tudják csak felvenni. Ha ez együtt teljesül. Ha nem, akkor maradjon otthon :-( Mit csinál, akinél nincs kistesó és tavaszi???? A bölcsi is tele van.... Nem is érdemes erről beszélni, botrányos :-(

Én nagyon sok lyukat találtam. Reggel a férjemnek is feltűnt, hogy még sokkal több, mint volt. Viszont dögöt nem találtam. De megnőtt a madarak száma az aprócska kertünkben. Szerintem bekajálták őket. A kutyákat visszük ki rendületlenül az utcára, Ati nagy segítségemre van. Őt húzza az egyik a 2 kilójával :-) Nagyon aranyos:-)
 
 


Hát akkor Nektek lehet, hogy nem is lótetűtök volt???Most azt hiszitek valami gagyi cuccot sóztam RÁtok:) Majd Anikó remélem hozza a bizonyítékot:))
Zorka szobája nagyon jó lett, sokkal jobb, mint amire számítottam. A fotóst nem bírtam munkára fogni, holnap délelőtt megpróbálom rávenni, hogy lőjjön egyet-kettőt. Meg a nappali is állat jó lett szerintem:)
Vendég
 


Mi majd tuti jó reklámok leszünk a szernek :D :cry:
Szombaton vendégek jönnek hozzánk, kb. 8 gyerekkel. Így majd csak szombat este szórjuk szét.

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Levi köszöni a névnapi köszöntéseket, édes volt aznap, mert mikor valamelyikünkboldog névnapot kívánt neki, Ő rögtön viszont kívánt nekünk boldog névnapot :D

Zoli ezen a héten a szabin volt, de sajnos az időjárás nem volt túl kegyes hozzánk, 2 nap is próbáltunk eljutni az állatkertbe, aztán ma végre elindultunk, bár rögtön el is kezdett esni az eső, de mire odaértünk szerencsére jobb lett az idő, a végére még a nap is kisütött. Majd hozok képeket is, addig még gyűjtök hozzá velencei wellness-ezőset, és horgászósat is :wink:

Jó éjt!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép


...

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép



Orsi!
Ne is emlegesd az időjárást, ez valami katasztrofális. Komolyan mondom, ha ilyen időben kéne mennünk nyaralni......, hát nem is tudom.
Akkor szerencsétek volt, hogy még a nap is sütött. Kezdik már átépíteni az állatkertet? Vagy majd csak ősszel?



Ja azt még elfelejtettem:

Judit!
Ne viccelj, majd összesöpröm és visszaviszem nektek :), ne furdaljon a lelkiismi :wink: . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Az is lehet, hogy nekünk annyira ügyesen szórta el a Zsolt, hogy még a földben elpusztultak.

Csajok, tegnap éjszaka én egyáltalán nem bírtam aludni, fél 2kor még forgolódtam pedig 11kor már bemásztam az ágyba.

Na megnézzük van e fincsi dinnye a piacon



Hello Mindenkiek!

Jól eltűntem, bocsi érte.., de a sok nyavalyám tehet róla, nincs mese öregszem....
:cry:

Gyorsan pótolom lemaradásom: Levinek Boldog névnapot! Hát sajna nem mindig vagyok "képben ki mikor" pedig a cinin össze is futottunk!...
Kép


Csajok megvannak, szerencsére kimaradtunk a bárányhimlőből, bár Julcsiékkal összefutottunk, de óvatosak voltunk..
a múlt hétvégén mi is esküvőn jártunk, csak Bogit vittük, de KÁO lett, na meg mi sem tudtunk ellazulni..

Lizának jönnek az alsó rágófogai, így néha elég nyűgi.., csütörtökön egész nap autóztunk, elég rosszul viselte, sokszor kivettem..tényleg ti kiszoktátok venni őket, vagy mivel oldjátok meg, hogy maradjon..sajnos a mesekönyv, játékok nem igazán marasztalják, most van a mehetnéke mindenhová..

Szép hétvégét!

Szandra!
A bolti dinnye jó... :lol:
 


Ja én se tudtam aludni 1-től 3-ig, utána meg Liza nem hagyott, így 1/2 5 -től 7-ig húztam, bezzeg ő most pihizik...
 


Levinek nagyon boldog névnapot kívánunk, kicsit megkésve!

Judit, tedd fel a képeket, nagyon kíváncsi vagyok én is.

Mi megint túl vagyunk néhány nap kórházi tartózkodáson Lucával :-((most sote1, rendesek voltak) Már nem a vírus, kiderült, hogy az eddig nem sok gondot okozó, reflux miatt hányt 2 naponta az elmúlt 2 hétben :-( (2 hét alatt 700 gr-ot fogyott :-(( ) Hétfőn megyünk vissza vizsgálatokra. Amiért írtam, ha esetleg van ismerősi körben tapasztalat refluxos gyerkőccel (étrend...), légyszi írjátok meg.

Emőke

Kép


Kép
 
 


Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron