Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!!
Húúúú Szöszke én már tűkön ülnék a lagzi miattKép Irigyellek,na de csak picitKép Ezen már én is átestem egyszer!! Igaz a miénk olyan igazi falusis volt,vidéki lány révénKépMajd lássunk ám képeket ha szabad!! Tényleng lányok lehet hogy kérdeztem már??-akkor bocs!! Van albumotok??? Irjátok le ha igen. Minket "csiribirik" név alatt találtok meg!! A napokba tettem fel uj képeket!!
Remélem kipihinted magad Panni,de jó is lenne 1-2 nap nekem isKép
Fifianyu drágaKép Tudom mit érezhettél amikor elszállt mindenKép Én már a végén azt se tudtam sirjak vagy nevessek. Mellettünk a két bojlert leégette a szomszédnak. De a csúcs az ahová elvileg "becsapott" tőlunk 100 mKépOtt minden ....minden elektromos leégettKép Ehhez képest akkor elvileg "szerencsések vagyunk"
A suliKépKépHÚHA. Szerintem én idegesebb vagyok reggelente mint kukac!Olyan kis törékeny lelkis csajszi,mindig annyira féltem őt!!De egyenőre minden okk! Igaz ma az osztály fele sirtKép ugyhogy ő is beállt a sorba!! Sajnos nehéz az elválás!! -és tényleng innen látszik hogy öregszemKép
Na húzok meló van!! További kellemes du. puszi Ilduó
 
 


Sziasztok!

Kicsit irigy vagyok(nagyon)Kép Lagzi, nyaralás, iskola!

Szöszke!
Anno, én is varrattam a ruhámat. Szerintem nagyon szép lett, és egyediKép Én meg előző nap sem izgultam, csak az anyakönyvvezető előtt. Akkor tudatosult, hogy innen már nincs visszaútKép

Evetke!
Az Ág utcában a vége felé, bal oldalon építkeztek? Egyik nap jártam arra.

Pusz

Bea
Vendég
 


Fifianyu!

Időnként elfelejtem, hogy már bejelentkeztünk házasságkötésre, és akkor olyan hihetetlen örömöt érzek... Nem gondoltam volna, hogy eljutunk idáig annyi gáncsoskodás és alkalmazkodás után (anyósjelölt). :-(
De sikeresen túléltük, és persze tudom, hogy én mit NEM fogok csinálni a gyermekem szerelmével.

Szia: Szöszke

Kép
 

 
 

Sziasztok!!
Na tessék Bea!!Kép Már tudod hová kell jönni majd kávés pletyi-partiraKépIgen az lesz a mi "kis"házikónk.
Szöszke gáz az anyós???-ó te szegényKép és később?? Nem lesz gond vele?? Léptem késő van.Gergő betaknyosodottKéptegnap éjjel aludtam vagy 1 órát vele,hulla vagyokKép puszi Ildikó
 
 


Sziasztok!

Szöszke!
AnyósKép Rettenetes lehet, ha valakivel folyamatosan harcolni kell... Legalább jó messze lakik?Kép Az enyém szerencsére normális, kop, kop... Az egyik barátnőmnek is enyhénszólva érdekes az anyósa, de szerencsére a férje is tisztában van vele, hogy anyukánál valami nem OK... Szerintem, ha a párod ezt átlátja, és melletted áll nem lehet gond!

Evetke!
GergőKép Nikinek még tetszik a suli? Olyan jó lehet neki!!! Én imádtam elsős lenni, bár nem mostanában voltKép Kávé, pletyi, mikor??? Az én konyhámba nem süt be annyira a nap, ott előbb lehetneKép

Sziasztok!

Bea
Vendég
 


Sziasztok!!
Ó Bea!!-bárcsak már ott tartanánkKép-hogy legyen hol kávézniKép
Nekem nincs anyósom csajokKép de van egy férj nagyiKép aki 3 anyóssal felérKép Még jó hogy nem együtt lakunk,pedig alapban egy tündér!!-csak hát 80 éves és másképpen látja a világot!
Suli??? Hát kezdek besokallni,mert a héten még minden nap sir a csajKép mondván hogy szomorú mert hiányzunk nekiKép Ma az apját küldöm érte beszéljen a fejével hazafelé,nem mintha számitana de mondtam a páromnak mondja azt hogy haragszom rá a reggeli cirkusz miattKép
Gergővel hétfőn első beszoktatós óránkon leszünk a bölcsibe,meglássukKép Veltek mi ujsi?? Gyerkőcök?? Tessék mesélni!!
puszi Ildikó
 
 


Sziasztok!

Azoknak akiknek nincs idejük a végén leírom a lényegesebb adatokat, dolgokat, amik másoknak is hasznosak lehetnek.

Azok részére, akik érdeklődnek, és rengeteg idejük van elmesélem mi is történt velünk egy hét alatt Fertődön és környékkén, ahol nyaralni merészeltünk. Kép

Előszöris ahol laktunk, az fantasztikusan jó volt. Az első éjszaka kicsit zűrös volt, mert kisebb adminisztrációs gondok miatt nem szabadult fel a nekünk szánt szoba, így két kisebben húztuk meg magunkat. Misike ráadásul vagy 3x felkelt szopizni, tehát zűrös volt. Másnap kizárásos alapon elmentünk Nagycenkre(merthogy a múzeumvasút, amit ki akartunk próbálni csak hétvégén közlekedik, és ez volt az egyetlen hétvége a nyaralás alatt), ott vasutaztunk, kavicsoztunk (főleg Misike)aztán kaptuk a telefont, hogy kéne a két kicsi szoba, átköltöztethetnek-e bennünket a nagy szobába. Mondtuk OK. És a lényeg!!! Nem az eredetileg ígért "kis" szoba konyha részen lakunk ezek után, hanem egy hatalmas apartmanban. Kép) Ami szép volt, jó volt, NAGY volt, amit Misi nagyon élvezett. Mi is. Kép

Aztán voltunk Fertőrákoson a kőfejtőben, ill. a Fertő-tónál. Itt lehetett volna elvileg hajókázni, de mi nem tettük. Onnan átmentünk a Meseerdőbe Ausztriába. Ez utóbbi 4 év feletti gyerekkel teljesen kiélvezhető, de Misike sem panaszkodott. SŐŐŐŐT! Amit Misi kipróbált: Sárkányvonat (ezt apa és anya tekerte Misi apa ölében pedig élvezte, ja és a levegőben voltunk ezalatt), Malacozás (Apa és Misi felugrottak a röfögő malac hátára és körbe mentek a malacfarmon), Másztunk várat, hintáztunk a gladiátor hintán, Apa és anya felváltva lecsúsztak az óriás csúszdát, ebből Misit kihagytuk, mert nem valószínű, hogy élvezte volna, ja és nem is volt szabad, mini vízi park gyerkőcöknek nagy Sárkánnyal, zenélő szinpadok mmozgó bábokkal,..... Szerintem érdemes kilátogatni akár egy hétvégén is.

Aztán voltunk Kőszegen, ahol Misike a várlépcsőket, a játszóteret nagyon élvezte. Mi nekünk nagyon tetszett , és valszeg nagyobb gyerekek nek is tetszene a Szamos marcipán hatalmas mesefiguráiból készült kiállítás (pl. Süsü, Micimackó, Hófehérke, Pöttöm Panna,.....)
Ami nem votl jó ötlet, hogy felmentünk Írottkőre. Hát 3/4 óra meredek felfelé gyaloglás, sziklás, köves úton, babakocsit tolva. Nem votl jó ötlet, amíg felfelé haladtunk. De a végkicsengés mégis csak jó volt. Kép Tehát senkit nem beszélek rá, de le sem. Mindenki eldönti mit bír.

Sopron nem jött be, legalábbis maga a város. Mondjuk pechesek is voltunk, de a Károly kilátó az nagy buli votl. Itt 15 perc séta az út, de aszfaltos úton. Misi végig sétálta. Aztán jó kis játszótér, kilátó várja a gyalogosokat. Plussz büfé, de állítólag nem túl baráti, mi nem próbáltuk ki.

Voltunk a rossz idő (ez szerencsére egy nap volt csak a héten) örömére Sonnentherme-ben. Lutzmannsburg-nál, Ausztria. Ez fedett uszoda, kifejezetten babáknak szóló résszel is. A babáknak szóló rész a következőket jelenti. Több mini medence (30, 50 cm max. magaságokkal), kölcsönözhető babakocsi, szoptató fülke, cumisüveg melegítő és étkeztető hely.
Ami hiányzott nekem, hogy nem voltak játékok a babáknak igazán. Volt egy hullám medence, ezt Misi nagyo rövid ideig élvezte, de aztán elkezdett benne fázni, mert ez az egyetlen kicsit hidegebb vízű medence. Ill. Van egy spriccelde. Ennyi. Nekem ez kevés volt, egy kis fantáziával többet is ki lehetne hozni bellőle, de azért egy napot, főleg ha az esős, jól el lehet itt tölteni.

Fertőpszéplak. Falumúzeum. Ez 5 ház sok régi tárggyal teletömve. Jó, de nekem hiányzott, hogy nincsenek odaírva a dolgok nevei a tárgyak mellé. És sokról szégyen vagy nem szégyen én sem tudtam már mi az. Kép



lakhely: Fertőd, Borostyán Panzió (kiságy, etetőszék van, olcsó a mi infóink alapján, csendes, van 5-6 hinta, homokozó, hatalmas kert, akár medence is, ha éppen érik, akkor gyümölcs, szabadon,.... Tehát nagyon jó)

A 15 hónapos Misi által is élvezett kiránduló helyek:

Maerchenpark, St. Margarethen, Ausztria
Fertőrákos (kőfejtő, Fertő tó)
Kőszeg (Szamos marcipán mesefigurák kiállító hely, vár, kilátó, vár melletti fantasztikusan jó játszótér)
Károly-magaslat, Sopron (ill. itt lett volna a Bagoly vár, de ide sajna már nem jutottunk el, ui. a hős elaludt. Kép )



Remélem adtam jó ötleteket, amit kamatoztatni tudtok. Ha valakinek van kérdése, szívsen válaszolok.

Panni
 
 


Sziasztok!

Előre és utólag is bocsi. Az előző és ez a levél is eredetileg a babalistára ment, de gondoltam veletek is megosztom. Ezért ha valami benne maradt, aminek nem kellne, akkor bocs. Kép Ja és ezért vagyok ennyire hosszú.

Gondoltam írok arról, hogy milyen is mostanában Misi baba.

Misike így 15 hónapos korára elkezdett beszélgetni. Igaz még szótár kell hozzá az alábbiak szerint, de imádjuk hallgatni így is. Annyira édes mostanság a kis törpe. Nagyon sokat fejlődik napról napra.

Előszöris a szótár:

Anya-anya (ez egyszerű)
nono-nénó autó
ham-éhes vagyok
abu-busz, trolibusz egyben
vává-kutya


Aztán más újdonságok:

Imád minden mozgó tárgyat élőlényt, mint pl. autó, motor!!!, repülő, madár,... Múltkor ő látta meg előbb a repülőt, mire elkezdte ráncigálni a nadrgom, és mutatta. Kép

A homokozóban már ő lapátolja a homokot a formákba. Ugyanez igaz evésnél, csak kanál és száj ill. villa és száj párosokkal.

Fantasztikusan ügyesen bánik az összes kisjárgányával, sokszor azzal megyünk sétálni. Nagy sztár játék a most a nyaraláskor kapott csattogó. Vasárnap azzal ébresztettük a falut reggel 9-kor. Kép Mentünk vásárolni. Kép Felkelt valaki rá????

Mostanában imád adakozni. Mindent amit talál valakinek odavisz, és odaadja neki.

Újra kezdi megszeretni a fürdést. Ennek 2 okát tudom felfedezni. 1. Nem annyira fáradt mikor a fürdés jön, mint eddig. 2. Voltunk a Sonnentherme-ben a zárt kismedencés fürdőben a nyaralás alatt, és lehet, hogy ez segített.
Tegnap pl. azzal szórakozott, hogy a kád végében lévő csúszda szerű részen csúszkált bele a vízbe hason. És nagyoat kacagott hozzá.

Még mindig szopizunk napi 3-végtelen alkalommal, azaz általában 3-5 alkalommal (ebből alapállapotban 0-2 esik éjszakára) de ha beteg, akkor rámcsatlakozik, és csak tejet hajlandó enni. Kép
Úgyhogy ahogy én ezt a helyzetet elnézem lesz ebből a gyerekből "fejőgép a tesónak". Kép Mielőtt bárki megkérdzné, nem még nem jön a tesó, de lassan gondolkodunk a témán. Kép

Na most ennyi jut eszembe. Kép


Sziasztok
Panni
 
 


Sziasztok lányok!!Időhiánnyal küszködvén csak olvastamKépPanni!- Szuper az élmény beszámoló!! Nagyon teccik,és nagyon irigyellekKép!!Ha tudok jövök és irok!! puszi mindenkinek!! Ildikó
 
 


Na szépKép Mindenki lógKép Azért remélem jól vagytok??Kép puszi Ildikó
 
 


Sziasztok!

Jelentem ma volt az első baba-mama klub. Nem az Oratóriumban, mert azt felújítják, hanem az egyik szervező kertjében. Volt 6 hetestől 4-5 évesig minden korosztály. Nagyon jó volt!

Sokat játszottak a gyerekek mi meg kicsi tbeszélgettünk. Mázlink volt mert még nagyik is voltak, akik lelkesen felügyelték a csemetéket. Kép

Tehát mindenkit várunk amint tudtok jönni. Jó ha sokan vagyunk.Kép

Sajna Misi beteg. Valami megfázás szerű, de az unokatesóméknál a nátha után egy napos hányás hasmenés is jött. Én remélem, hogy a szopizás megakadályozza ennek kialakulását. Drukkoljatok.

Puszi
Panni
 
 


Szia Panni!

Drukkolok!!! Láttalak tegnap a Fóti úton, csak siettem mert a picurkám cici után ordított Kép A baba-mama klubb mikor szokott lenni? Lehet, hogy mi is beneveznénkKép

BeaKép
Vendég
 


Sziasztok lányok!! Jó a giffed Bea!!KépÉn is imádom őket!!De jó Panni,és a gyerkőcöknem is tetszett?? -mert a mamáknak külön jó picit kikapcsolódniKépMi bölcsizünk a hétenKép Már hajnalban fejgörccsel inditok állandóanKép de ma már játszott Gergő és ez haladás!! Amugy élvezzük a hajnali ébredéstKép Na puszi nektek Ildikó
 
 


Akkor most én beszélek magammal??? hogy is van ez?Kép
 
 


Sziasztok!

baba-mama klub a nővérek szervezésében: Szerda 9-fél 10 körül kezdődik, és tart kifulladásig.

Uez a védőnők szervezésében: minden 2. csüt (most első van) 10-től (ez utóbbi a tapasztalatom szerint kevésbé látogatott.

Panni
 
 


Szisztok!! Meggyógyultatok Panni!! Érdekes lehet ez a klubbKép A védőnők féle miért nem jön be??
Csajok 2. héten bölcsizünkKép szupi fiam van!! Ma már egyedül ott ebédelt!!
többiek ??? puszi ildikó
 
 


Sziasztok!

Sajnos én az újabb egerünkkel voltam elfoglalva (No.6.!!!ezen a nyáron). Találtunk egy nagyon "jó" mérget. Az hatásosnak tűnik.

El vagyok foglalva az esküvő-szervezéssel. Sürget az idő, szeretnénk, ha minden gördülékenyen sikerülne. Egyre jobban izgulok.

Sziasztok: Szöszke

Kép
 


Sziasztok! Ugye ugya már érik az izgalomKép
Szöszke nekünk is lett egerünkKép Utálomm,és még nem lett megKép
Amugy minden ook! a gyerkőceim aranyosan beszoktak.Én meg nem tudok mit kezdeni ezzel a fene sok szabad időmmelKép pusz ildikó
 
 


Sehun senkiKép Biztos elbujtatok a hideg előlKép???
 
 


Szia Evetke!

Már meggyógyultunk, sőt túl vagyunka 15 hónapos oltáson is. Úgyhogy happy vagyok.

A védőnps buli újabb is, meg szeirntem kevésbé szervezett, az kb olyan, mintha összeülnénk a játszótéren, nincs egyéb mondanivalója, legalábbis ezt láttam, amikor egyszer voltam. Nekem egyébként ált. a csüt. nem jó, ezért nem járok oda.

Pusz
Panni
 
 


Halihó!! Akor minden rendben)) Elég nyominger volt ez a hetemKép Remélem nektek jobban telt!!Legyetek jók,kellemes hétvégét! puszi ildikó
 
 


Sziasztok!

A lagzi miatt nagy szervezkedésben vagyok, úgyhogy alig tudok netezgetni. Tortát, virágot kell még rendelnem, és még fodrászhoz is megyek majd. Kénytelen vagyok szolizni is egy kicsit, mert nem egységes a bőrszínem, és jót is tenne egy kicsit. Mindezt megpróbálom Mogyoródon. Szorítsatok, hogy minden sikerüljön...

Sziasztok: Szöszke

Kép
 


Sziasztok!
Hát igen október 9 már pikk-pakk itt vanKép Ügyes legyél!! Minden rendben lesz!!
Többiek merre jártok?? Puszi Ildikó
 
 


Sziasztok!
Bocsika de hagy ajánljak egy vasárnap progit nektek.Ti se laktok messze Veresegyházától és még az időt is jónak jósólják meg az okosok. Gyertek segitsünk igy a maciknak!

))))Oktober 3.- án Guiness rekordot szeretnének megdönteni a veresegyházi medvefarmon. Fogd karon az összes játék mackódat és hozz magaddal. A te segitségeddel szeretnénk megdönteni a Guiness rekordot.

Nem kell megválnod kedvencedtől csak egy gyors regisztráció után oklevelet adunk, és gondoskodunk róla hogy nem menj haza üres pocakkal!

Márti
 


Sziasztok!! Merre vagytok!!!
Mi voltunk ámKép és 5 macikával hozzá járultunk!!
Jó kis program volt!!Az idő is szupi volt!!
Hát ennyi ugy látszik lustácskák vagytokKép puszi ildikó
 
 


Sziasztok lányok!

Jó régen jártam erre, de mostanában semmire nincs időm.
Evetke
BeszoktatásKép Mit kezdesz azzal a sok szabadidőddel? Küldhetnél nekem egy kicsit.Kép
Panni
Látom, ti már motoroztokKép
Szöszke
Már teljes az elmebaj?
Mi jól vagyunk. Zsófi szépen hízik és ügyesedik. Már visszabeszélKép A szókincsünk: hö, heö, gö...Kép
nem lehet elég korán kezdeni!

Puszi

Bea
Vendég
 


Jajj de kis husiKép!!!!!!
Tündéri!! Már annyiszor kérdeztem van e albumotok és még sose válaszoltatokkkkk!!!!
Hiszed nem Bea egyszerűen nem birom utolérni magamKép Mostanában éppen dobozolgatni próbálom el a nyárit és szedegetem a télit elő de csinálom már vagy 2 heteKép
Szöszke:-Szóval buli van a hétvégénKép!!!!! Minden tuti flottul megy majd,de ezt még most ugyse hiszed elKép
Panni mi ujság?? Azota nem is irtál hogy meggyógyultatok??Kép
Puszi ildikó
 
 


Szia Ildikó!

Nincs semmi különös. Ezért nem írok. Mi elmentünk a Maci farmra guiness-t dönteni de nem sikerült nekik. pedig vittünk mi is 9-et. Kép

A baba-mama klubba folyamatosan lejárunk, és egyre jobb. Rengetegen vagyunk, nagyon aranyos jó gyerekekkel. Sőt több kicsi baba is lejár, aminek külön örülünk. Van mini pár hetes, van még nem mászó, de már majdnem, és van már mászó babánk is. Na meg rengeteg futkosó, rosszalkodó, csalafinta kis gyerkőc, köztük az enyémmel.

Hát ennyi

Pusz
Panni
 
 


Szöszke!

Nagyon sok boldogságot kívánok!!!

A jövőre nézve pedig:

Kép
Vendég
 


Szisztok lányok!! Én is csak bekukk. Sajnos tegnap nem töltött be a babanetamKép de még ma sem késő!!!Kép
NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KIVÁNNI!!-a mi ujdonsült asszonypajtásunknakKépSzöszke drága!! Reméljük minden szupi volt ha lesz időd mesélj!!-és mutika fotót ha szabadKép
puszi ildikó
 
 


Sziasztok!

Na, végre magamhoz tértem a lagziból. Jó nagy muri volt. Hajnal 4-ig tartott, 6-kor kerültünk ágyba. 155 vendég volt, elég sokan elszivárogtak, ráadásul (Gödöllőn volt a lagzi) sajnos a HÉV sem járt, úgyhogy nagyon pipa voltam. De a keménymag (kb40 ember) nagyon kedves, és aktív maradt végig.
A menyasszonyi autóm késett, de ezen kívül minden jól ment.

Fifianyu! Köszönöm a kedves rajzocskát. 2 napja elkezdtem szedni az Elevitet, remélem január körül sikerül az "akció".

Evetke! Igyekszem a képeket valahogy felrakni valamilyen albumba, majd kitapasztalom, hogyan kell.

Egyelőre ennyi, mert uzsgyi takarítani, jó háziasszony módjára...

Sziasztok: Szöszke

Kép
 


Sziasztok!

Sehol senki?

Kép
 


Sziasztok!

Most vettem észre, hogy van itt egy Mogyoródi topik is, és gondoltam megkérdezlek benneteket, hogy nem jöttök át a Gödöllő környéki anyukákhoz? Ott sincsenek túl sokan, de együtt fellendíthetnénk a beszélgetéseket Kép

Mi Szilasligeten lakunk, elég közel van Mogyoród. Van egy 1,5 éves kisfiam, Balázs.

Szóval, esetleg ott folytathatnánk. De nem akarok erőszakos lenni, csak egy ötlet volt !

Sziasztok,

Docika
 
 


Docika!
Te az akcsin végeztél? Olyan ismerős vagy...
Szöszke

Kép
 


Sziasztok!

Szerintem jó ötlet, amit Docika mond. Át s nézek mindjárt.

Panni
 
 


Sziasztok!

Szöszke: igen, ott végeztem 1997-ben. Ismerjük egymást ezek szerint?

Gyere át te is a Gödöllőiekhez Kép

Docika
 
 


Docika!

Igazából szerintem nem szeretnénk, ha befulladna a mogyoródi topik, de a gödöllőibe is lehet írogatni persze.
Lehet, hogy még koncerteztünk is együtt. Én a Semmelweis utcában végeztem 1999-ben, aztán az Akadémián 2003-ban.

Kép
 


Sziasztok!

Szöszke: csak azért gondoltam, hogy jobb lenne ott írogatni, mert nagyon kicsi a forgalom. Van, hogy hetekig nem ír senki Kép Ha többen lennénk, akkor nagyobb lenne a "termés", de ha szeretnétek inkább itt maradni, akkor én is ellátogatok ide is , ha nem baj. Kép
Milyen hangszeren játszol? Én fuvolán. Előtte konziba hová jártál? ( a többiektől bocsi a személyes kérdések miatt Kép )

Docika
 
 


Sziasztok lányok!!
Hát villámkodok eggyetKép mert éppen betegek vagyunkKép Virusos ketyere/hányunk ezerrelKép
Üdv Docika!! Ari a képed a profilban!!Kép
Azért néha idekukk. remélem nem pártoltok át "Gödöllőbe"véglegKép
A jövőhéten talán kevesebb munkám lesz,és az állapotunk is több időt engedélyez a netezésre! További kellemes hétvégét puszi ildikó
 
 


Sziasztok!

Szép a temető ilyenkor, már ha lehet ilyet mondani... A gyerekek meg nagyon élvezik a gyújtogatást. Kár, hogy elviselhetetlen, és agresszív a tömeg.

Docika! Én zeneelmélet-szolfézs, karvez. szakon végeztem, de kórusban sokat énekeltem.

Szöszke

Kép
 


Sziasztok!

Vagytok néhányan, akiknek már nem vagyok ismeretlen, szia Ildi!!!!!

:-)))

Az a legújabb tervem, hogy legyen (legyen?) Mogyoródon is zenebölcsi. Kérdés, hogy van-e rá igény. Úgy alakult az időbeosztásom, hogy hétfőnként járok át fél 11-re az egyik oviba zeneovizni, és ebből jött az 5let, hogy ha korábban megyek, és van rá érdeklődő ember, akkor belefér egy zenebölcsis csoport is. Ez most csak egy érdeklődés-jellegű körkérdés, hogy érdekel-e valakit.
Nekem hétfőnként 9 vagy fél 10 lenne a jó időpont, mert fél 11-kor már az oviban kezdek.És a Művházon kívül van-e más hely, ahol lehetne, persze nekem jó a művház is, csak beszélnem kellene velük.

Cili


Ja. Mért feltételezem, hogy tudjátok, miről van szó???

Bocs...

Szóval. A zenebölcsi úgy működik, hogy délelőttönként a gyesen lévő csemeték és az anyukák összegyűlnek, minden gyerek szigorúan az anyukával játszik. Mondókázunk, énekelünk, lovagoltatunk, tenyérsimizünk, stb. stb. régi népi játékokat és verseket, mindenféléket játszunk. természetesen nem olyanokat, amiket mindenki unalomig ismer, megíygérhetem, hogy az anyukáknak komoly tanulnivalójuk lesz. Kép
Az anyagi vonzata attól függ, hogy ahol tartom, ott mennyi terembérleti díjat kérnek, ahol most tartom, (Dunakeszi, Göd és Újpest) ott 350 vagy 400 forint egy alkalom.


Szia Cili!

Minket érdekelne elviekben. (Panni+Misi 17 hó)

Segítség:
Nem tudom melyik oviba jössz. Jó lenne ezt tudni. De. Az egyházi ovi "mellett/szervezésében..." működik egy baba-mama klub szerdánként. Ott szívesen megkérdezem, hogy lennének-e lelkesedők erre a bölcsire Szerintem biztosan. Ott is szoktunk énekelni, mondókázni, ... .
Ezzel kapcsolatban még egy ötlet, hogy lehetne ott ez a bölcsi, ahol a klub szokott lenni. Ez az Oratórium épületében van az alagsorban. most felújított.


Viszont van egy kis gondom. Az én kicsi fiam nem hajlandó velem csinálni ezeket a játékokat. Az egyik gond valszeg, hogy fáradt mire odáig jutunk, ui ő hajnali kelő, és ez már 10 magasságában történik, amikor ő már álmos. Ezért semmit nem visel el. De lehet, hogy más az oka. Tudsz ezen segíteni? Mit tegyek? Más ka is lehet, vagy tényleg ez a baj, és ezzel nincs mit tenni.

Remélem tudok majd segíteni.

Panni
 
 


Panni!

Nekem csak a hétfő jó, mert akkor megyek át az oviba (egyházi). Az összes többi napom meg foglalt, szóval csak a hétfő marad. Az viszont jó lenne, ha /amennyiben elkezdjük/, segítenél "reklámozni", hogy azok is tudjanak róla, akik nem neteznek. Persze úgyis plakátozni fogok, amellett meg azt hiszem, úgyis csak januárban lehetne elkezdeni. Mert kell egy hónap a meghirdetésre/szervezésre, és decemberben nem lenne szerencsés a karácsonyi őrületben elkezdeni.

Arra a kérdésedre, hogy Misi nem hajlandó veled csinálni, az a válaszom, hogy 1. még eléggé kicsi, van idő megszoknia 2. közösségben, ha látják egymást, egész máshogy működnek ezek a dolgok. Azért is jó ez a dolog, mert egy csomó olyan tapasztalatot gyűjtenek, amire otthon, anyukával kettesben egyszerűen nem lenne alkalma.

Meglátjuk, mi lesz ebből a dologból.

A helyszínnel kapcsolatban van még egy olyan fontos tényező, hogy babakocsival megközelíthető legyen. Bár ha ott tartjátok a baba-mama klubot, akkor ez nem lehet gond.

Cili


Szia Cili!

A közösséghez, és az ottani daloláshoz Misi hozzá van szokva, ui. most már lassan jó fél éve heti rendszerességgel járunk le ide a baba-mama klubba, és ott mindig van "dalolás". Nyár előtt sízvesen részt vett a játékokban, idén viszon abszolult nem hajlandó semmiben részt venni. lehet, hogy életkori sajátosság ez nála.
Lehet, hogy kicsi, másik "baj" valszeg az, hogy "nagyon" mozgékony. Nem marad meg egy helyben 1 percig sem, neki mindig kell valamit csinálni, és az hogy anya ölében ülök, és ott valamit csinálnak velem, az nem valami. Kép

A hirdetést vállalom. A babakocsi elhelyezés nem gond, mi bevisszük az előtérbe, és aztán lesétálunk a babócákkal. Akkor holnap már mondom is a lányoknak az ötletet, és megkérdem mennyi az érdeklődő.

A hétfővel nem hiszem hogy gond lenne. Ui. szerdán és csüt.-ön van baba-mama klub. A csüt.-i a védőnők által szervezett. Az vana Műv. házban.

Sok sikert. Az egyházi oviban is utána érdeklődhetsz szerintem a helységnek. Hozzájuk tartozik.

Panni
 
 


Szia Cili!

további infok:
1. A baba-mama klub szervezője szerint az a helység anyagi juttatás nélkül is megkapható őrajtuk keresztül. Őt kellene felhívni ezügyben. A telefonszámát megadom majd magánban, ha írsz egy erre alkalmas emil címet.

2. Anyukák szerint az ideális időpont erre az egészre a fél 9 körüli lenne, merthogy addigra viszik be a nagyobb gyerekeket az oviba, és akkor a kicisel meg ott maradnának énekelni egy kicsit és úgy mennének haza. De ha később kezdődik, akkor nem tudnak a köztes időben mit csinálni.

Kérdés:

A fizetés hogyan működne? minden alkalommal az öszejött anyukák összedobják, vagy hogyan. Erről írhatnűál bővebben.

Köszi
Panni
 
 


Panni! A profilomban ott az emilem, küldd el a számát! És ha megírod privátban a számod, akkor téged is felhívnálak!

Nekem tulképpen mindegy, mikor kezdenénk, bár inkább ha lehet a 9-re szavaznék, mert nekem is el kell vinni a kölkeimet az oviba-iskolába. De alkalmazkodom!!! No meg aztán gondoljunk azokra az anyukákra is, akiknek egyszem babájuk van, ők nem biztos, hogy elkészülnek ilyen korán. Merthogy nem kell nekik felkelni a nagy miatt. Nehéz ügy az időpontegyeztetés...

A fizetés úgy van, hogy alkalmanként és gyerekenként x forint, ez most Dunakeszin 350.-


Sziasztok lányokKép!! Üdv CiliKép))) Szóval terjeszkedünk mi??KépKépKép
Ezek szerint ujpest is műkszik még??-sajnálom hogy elhütlenkedtem a dolgot de mindig közbejött valami,Aztán mikor már hugi is feladta a pocakja miatt egyedül nem volt kedvemKép.Most pedig komoly bölcsis kisfiam vanKépAzért neked további sikereket kivánok!!!-és érdemes megpróbálni csajok!!! Nekem Gergő nagyon élvezte igaz ott totál "beszari"volt itthon meg egyszer csak elkezdte mondani a mondókákatKép
Kellemes hétvégét mindenkinek ildikó
 
 


Ez nem igaz!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nem is volt besz-ri Gergő!!!!!!!!!!!!!!!

Bizonyíték is van, mindjárt megkeresem és felteszem!!!


Na? Besz-ri????
Gyk: Ildi és Gergő húzz-húzz engemet - et játszik
hátul csíkosban meg Bálint
Kép

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron