Új privát üzeneted érkezett!

Hová lett az inkongitómKép
-és ti lányok????
 
 


Sziasztok!

Én petefészekciszta műtétem után vagyok, és nyalogatom sebeimet. Tegnap voltam varratszedésen, jól alakult minden.

Szöszke

Kép
 


Sziasztok!!
Ó szegény TE!!! Hát akkor van mostanában épp elég bajod!! Vigyázz magadra!!-és mindenekelőtt gyógyulgass!!! Puszi Ildikó
 
 

 
 

sziasztok Kismamik, Anyukák!

Nemrég költöztünk Pestről Mogyoródra, ahová is ideiglenes lakcím szerint lettünk bejelentve,az lenne a kérdésem, hogy ti hová jártok, ha vérvételi beutalót kaptok, hol veszik le körzetileg a vért? A környéken hová érdemes egészségügyi problémákkal felkeresni ezt-azt? 23 hetes kismami vagyok, az egyik pesti kórházban van az orvosom ott is fogok szülni,a körzeti orvosom is pesti, de a vért már nem akarják ott levenni. Az állandó lakcímem meg Dunántúlon van, gondolom akkor az ideiglenes körzethez tartozom, tehát Mogyoródhoz.
Köszönöm segítségeteket.
Üdv:Sueda
 
 


Szia Sueda!

Én hasonló cipőben járok, de én mindent az állandó lakhelyemen (Nyíregyházán) intézek. Így én sajna nem tudok segíteni. Annyit sejtek, hogy körzetileg a kistarcsai kórházhoz tartozunk. Szerintem kérdezd meg az orvosi rendelőben. Ha Mogyoródon lesz védőnőd, előbb-utóbb ott is járatos leszel.

Én Mogyoródon lakom (ideiglenesen), Nyházán van az állandó címem, és az összes orvosom, és Pesten dolgozom. Ha kismami leszek -remélhetőleg pár hónap múlva-, Nyházán akarok mindent intézni. Autópályán 2 óra alatt hazaérek.

Ügyeskedj...
Szöszke

Kép
 


Köszönöm Szöszke az infót!
 
 


Szia Sueda!

Én a Péterfybe járok vérvételre, de igaz én még oda is vagyok bejelentve.

Mogyoródról elvileg Kistarcsára kell menni.

Pusz
Panni
 
 


Sziasztok Lányok!!
Kissé "beállt"a topikKép De hátha ide kukk.igy karácsony körülKép
Kellemes Ünnepeket kivánok mindannyiótoknak! Puszi IldikóKép
 
 


Sziasztok!

Indulhat a "babaprojektem"! A cisztaműtét utáni kontrollvizsgálatom eredménye tökéletes, nincs más hátra, mint összehozni egy új életet! Nagyon izgulok, hogy mennyi idő alatt fog összejönni a nagyon-nagyon kívánt terhesség... Sziasztok: Szöszke

Kép
 


Halihó!! Gratula Szöszke!! Akkor mielõbbi eredményességetKép De fõleg jó egészséget kivánok a jövõt illetõleg!!
puszi Ildikó
 
 


Sziasztok, végre sikerült a profilomba beillesztenem egy 2004 október végi szüreti képet...

Szöszke

Kép
 


Halihó!!! Szöszke nagyon ari vagy a képen!!! De a kép egyenesen csúcs!!!! A szinek valami istenien harmonizálnak!!!! Pusza Ildikó
 
 


Köszi, Evetke, volt még egy képünk, ami csak a szőlőfürtökről készült... hát az valami káprázatos színűre sikerült...

Szöszke

Kép
 


Halihó!! Az is biztos szép lehetKép Ritka hogy ilyen pill. sikerül megörökiteniKép Jut eszembe dolgoztok a babánKépKépKép
Na futok tovább,alig érem utol magamKép Puszika
UI: többiek????
ildikó
 
 


Sziasztok!

CSakhogy feldobjam egy kicsit a topic hangulatát elmesélném, hogy újabb élet kandikál itt Mogyoród környékén. Misikének nyáron kistesója születik. Már a 14. héten tartunk. Kép

Pusszantás mindenkinek. Jó babaprojectezést Szöszkének és ha van még valaki! És mindenkinek jó babázást a hosszú téli estékre.

Panni
 
 


halihó!! Panniiiiiiii gratula!!! Vigyázz magatokra!!-és irhatsz gyakrabban isKép puszi Ildikó
 
 


Sziasztok!

Gratulálok Uran.

Nekem is nemsokára peteérésem lesz, úgyhogy startolunk...

Apropó... a környezeteteknek mikor mondtátok el, hogy babátok lesz? Itt nem a leendő apukákra gondolok...

Szöszke

Kép
 


Sziasztok!!
Hát szöszke én má nem is emléxemKép de asszem amikor már tuti volt,ill.megvolt a kiskönyvemKép Valahogy az már olyan "kézzel fogható" bizonyitékKép
Aztán csak ügyesenKép puszi Ildikó
 
 


Sziasztok!

Na, 12 nap múlva kiderül, hogy sikerrel jártunk-e bébi ügyben... Olyan izgi...

Kép
 


Ha már sikerrel jártok a baby projektben kérlek, figyeljétek az én ajánlatom is!!

Először kismama ruhák, nagy fazon és méret választékban, !!
Még tart az akciós nadrág és kötényruha vásár!!

Baby ruhák a bodytól a kiscipőig, pólya és kis ágy garniturán keresztül, nálam mindenki sikerrel jár a vásárlásban!!(body 640.- ft-tól)

Olyan még nem volt, hogy valakinek nem találtunk az izlésének, méretének és pénztárcájának való holmit.!!!

Mindenkit szeretettel várok a
Váci ruha műhelyben.
Hivjátok Irénkét!!
30-501-45-27KépKép
 
 


Halihó!! Szöszke baba!!! Mesélj!!!!!!!!!!Vagy azért nem irsz mert szomorú vagyKép ugye nem!!!!!
Csajok nagy hir van!! A hitelünk már a központban van elbirálásonKép két héten belül kiderül idén Mogyoródi lakosok leszünk e?Kép Szoritsatok!!
Puszi mindenkinek Ildikó
 
 


Heló, lányok!
Nem akar összejönni a kis trónörökös. Nem csüggedek... Végülis Svédországban 3 év után kezdenek azzal foglalkozni, hogy esetleg nem lehet a párnak gyereke.
Szöszke

Kép
 


Halihó!! Igy is van!!!Kép Panni Ti hogy vagytok?? Néha beugorhatnál?? Puszi Ildikó
 
 


Sziasztok!

Most hogy kitavaszodott itt Mogyoródon is, megjelentem. Ritkán nézek rá erre a topikra, de most megtettem. Kép És látom kerestek. Kép

Misike nagyon jó fiú, már 21 hónapos, a kistesója a pocakban jól érzi magt, és már a 23. héten vagyunk. Holnap megyünk Uh-ra.

Mi egész jól átvészeltükl a telet betegség ügyileg, gyorsan lekopogom. Minden héten járunk a baba-mama klubba szerdánként, amit nagyon élvezünk továbbra is. Most sajna a jövő héten nem lesz, de utána újra.

Mindenkinek sok szépet, virágot, egészséet a tavaszban.

Panni
 
 


Szia Panni!! Aranyos vagy!!-köszönjük!! És minden szépet,jót,vidámságot neked isKép Miért nem nézel erre??KépKép Jó csak vicceltem!!
Puszantás Ildikó
 
 


Kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek!!! Puszi IldikóKép
 
 


Sziasztok!

Látom igazán halódunk... Kép Igaz én sem járok sokat erre. Azért elmondom, hogy azóta a 23. hónapban és a 32. hétben járunk. Egyre nehezebben... legalábbis én. Kép De egyébként jól vagyunk.

Szeretnélek benneteket látni a klubban. Most a jó idővel egyre jobb lesz ám lenn. Azaz fenn az óvisok játszóterén.

Pusz Mindenkinek
Panni
 
 


Szia Panni!!!! Bizony én hiába irogatokKép
Pedig lassan már "költözünk " mi isKép Na annyira nem!! Sikerült a hitel,jövőhét után asszem már tetőzünkKépJárok vezetni,éppen a rutinnál tartokKép
Szóval zajlik az életemKép
Vigyázz magatokra!!!-és egyxer ugyis összefutunkKép
puszi a kis csellengőknek is!! Ildikó
 
 


Sziasztok!

Na, majd én fellendítem a topikunkat egy szaftos negatív hírrel. A férjem 4 napja elköltözött tőlem. Úgyhogy minden álmom, és reményem szertefoszlott, ami a trónörökös és az idilli család létrehozásá illeti. Tanácstalan vagyok, és letört. Októberben volt az esküvőnk, ha emlékeztek. Nem gondoltam, hogy eddig tart a boldogságom. Kíváncsi vagyok, mit kell ezen a sors által elémgördített problémán megtanulnom.
Légyszi,vigasztaljatok egy kicsit!!!

Szöszke

Kép
 


Szöszke!!!!!!!!!!!!!!!Kép-ez hogy a fenébe történt??????????????Nem is tudom ilyenkor mit lehet mondaniKép Szomorú vagyok miattad,a helyzeted miatt!!! Szeretnék segiteni,-és ha tudok bármiben,akár "csak" beszélgetni keress bátran!!
Egyébként semmi nincs ok nélkülKép csak éppen ez igy most elég morbid a dolgok alakulását tekintveKép
Most ugy érzed vége a világnak,nem látod az idilli család képet!! De ez NEM igy van. Okokat nem ismerek de hát valami miatt összekötöttétek az életeteketKép Lehet csak egyszerűen megilyedt a párod,és 2 nap mulva már ott könyörög az ajtódnál!!-halottam ilyenről isKép
Ha súlyosabb az ok akkor természetesen mérlegelj érdemes e második esélyt adni. De ne csüggedj!!!-Ha ez van megirva akkor ennek kellett történnieKép Én 8 éves kapcsolatból léptem ki a férjem miattKép"villámcsapás"KépAz első hónapban összeköltöztünk,és terhes is lettem Nikivel.Azóta tudom mi a család,szerelem,szeretet......Pedig sosem hittem volna hogy nem az első szerelem lesz az utsó!! Ma már igenKép Imádom a férjem ,az életem. És a legjobb döntés volt amit akkor hozhattam 8 évvel ezelőttKép Igazából ezzel csak azt akarom mondani soha ne hidd hogy nincs számodra kikötőKép Légy az a vidám lány aki itt figyel a kedvenc képemen a profilodban!!Szoritok hogy rendeződjenek a dolgaid és figyellek hogy beszélgethessek veled!!! Puszillak!! Ildikó
 
 


Evetke!
Egészen addig mi is turbékoló gerlepárként éltünk, amíg meg nem jelent egy bizonyos harmadik a párom életében. Ez idén január körül történt. És én május elején tudtam meg a dolgot... Addig ment valami a háttérben, titokban. Nagyon rossz érzés. Ne kelljen megtudnotok, milyen érzés olyan embertől elszenvedni ilyesmit, akiért bármit megtettetek volna. És minden bizalom, és tisztelet a pillanat tört része alatt omlott össze...

Szöszke

Kép
 


Szióka!!!
Annyira sajnálomKép Hihetetlen hogy ilyet tud az élet produkálni 3 hónappal az esküvőd utánKépJobban vagy???? Gyakran kell látnod őt??-akkor még nehezebb lehet!! Vigyázz magadra!! Puszi Ildikó
 
 


Evetke!

Szerencsére elköltözött, és nem találkozunk. Nem is beszélünk. Majdnem mindenét elvitte (én kértem), így legalább nem kell a cuccaiban gyönyörködnöm. Én mondtam, hogy költözzön, hogy tudjon gondolkodni, hogy mi a fontos neki, és mit akar, valamint hogy az elmúlt 7,5 év mit jelentett... Majd meglátjuk, hogy mi sül ki ebből az ügyből. Csak a várakozó álláspontra való helyezkedés az egyedül üdvözítő megoldás ebben a szituációban.
Szöszke

Kép
 


Szióka!!
Nem biztos hogy a várakozó álláspont jóKép Mert Te még bizakodsz,és ő lehet hogy már döntöttKép Akkor még tovább tart a gyógyulásod!! De legyen igazad,én kivánom hogy mielőbb gyógyuljon a kis lelked.Akkor váltok is?? Vagy ennyire még nem hivatalos?Foglald le magad mindenképpen,dolgozz 1000-relKépsok puszi IldikóKép
 
 


Szia Evetke!
Még nincs szó válásról. Ez az elköltözés azért van, hogy tudjon a "párom" gondolkodni, és hogy mérlegeljen, hogy mi fontos, és hogy mit rúgunk fel miért. Amúgy meg türelemmel vagyok. Úgyis alakul majd valahogy.
Szöszke

Kép
 


Szióka!! Akkor még van "remény"!! Ugy legyen ,csak hát ezeket a napokat neked a legnehezebb átvészelned(((((
Képzeld már az ácsok melóznak a telkünkönKép Ki tudja még a végén hamarosan tényleng összefutunk valaholKép Puszi Ildikó
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy csak így bejöttem, de
egy nagyon fontos felmérést végzek a Szoptatásért Magyar Egyesület megbízásából, az anyatejet helyettesítő termékek marketingjét szabályozó WHO-kódex betartásának magyarországi helyzetéről.
Lenne egy pár kérdésem a 6 hónapnál fiatalabb babák anyukáihoz:
-a csecsemő életkora?
-táplálja-e csecsemőjét valamilyen gyári élelmiszerrel?
-ha igen, milyen márkájú tápszert, teát, tejpépet, gabonakészítményt vagy egyéb élelmiszert használ, és miért?
-miért?:-A: az orvos javasolta B:a védőnő javasolta C: a dietetikus javasolta D: más egészségügyi dolgozó javasolta E: saját, előző gyermekével szerzett tapasztalata alapján F: reklám alapján választotta G: rokon vagy barát javasolta H: egyéb:....
- kapott-e ingyenes mintát csecsemőélelmiszert (és cumit?) gyártó cégtől? (Nestlé, Milupa, Hipp, Kecskeméti, Humana, Mildi, Avent, Chicco, Mam stb.)
-hol?:A: egészségügyi intézményben B: gyógyszertárban C: otthon D: üzletben E: postai úton F: egyéb:...
-ki adta?: A: a cég üzletkötője B: egészségügyi dolgozó C: egyéb:...
- kapott-e bármiféle tájékoztató vagy reklámfüzetet, ajándékot?
- ajándékfajta: A: cumi- cumisüveg B: előke C: pelenka D: játék E: dísztárgy F: pelenka és cumisüveg együtt G: ajándékcsomag H: egyéb:...

Bármit amit kaptatok szülésnél, vásárlásnál, postán, bárhol, kérlek írjátok meg nekem, azt is amiben nem vagytok biztosak, hogy ide tartozik.
Melyik kórházban született a baba?

Köszönöm, hogy ídőt szakítottatok rám és elolvastátok.
Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

Sziasztok, Petra


A válaszokat erre a címre küldjétek: munkacsi.petra@freemail.hu


Hahóóóó!!-Ki merre jár??? KépKép
 
 


Sziasztok!

Na benéztem, és most nézem micsoda élet jelent meg itt, kár hogy ilyen szomorú hír miatt.
Én is lelki gyógyulást kívánok.

Mi jól vagyunk. Misi időközben 2 éves lett, én pedig rövid időn belül osztódásnak indulok, azaz remélem júli 18-ig megszülök. Az a kiírt időpontom. KépÚgyhogy remeélem nemsokára egy jó hírrel tudom majd megörvendeztetni a topicot.

Mindenkinek szép nyarat!

Pusz
Panni
 
 


Sziasztok!

Miattam ne aggódjatok. Bivalyerősnek érzem magam. Túl fogom élni. :-))))))))

Szöszke

Kép
 


Szia Panni,

Beleolvastam itt a Ti topikotokba, és látom hogy jön a második baba. Nekem másfél év van a két lány között, és nagy szolgálatot tett a babahordoó kendő, ajánlom figyelmedbeKép

Minden jót,

Szia, Nóra

hordozokendo.sw.hu
 
 


Kedves mogyoródi Anyukák!

Érdeklődni szeretnék, van-e tudomásotok arról, hogy Mogyoródon is létezik-e az egyszeri szülési támogatás? Nem az anyasági támogatásra gondolok, ami mindenkinek jár, és idén azt hiszem, hogy 55.575 Ft! Ugyanis úgy tudom, hogy ez önkormányzat függő, és az önkormányzat dönti el, hogy ad, vagy nem. Budapesten például vannak olyan kerületek, ahol 50-60.000 Ft-ot is adnak, egyszeri támogatásként. Azért ez nem kevés (bár a felének is örülne az ember), ezért gondoltam, hozzátok fordulok, hátha van valamilyen infótok ezzel kapcsolatban.
Előre is köszönöm!
Üdv: kuha

Kép
 
 


Szia!

Úgy tudom már nincs. Valaha volt, de akkor is csak őslakosoknak. Legalábbis a baba-mama klubban ez a hír járta 2 héttel ezelőtt.

Panni
 
 


Sziasztok!! Hú Panni igy elrohant az időKép Mindennapos vagy Kép Vigyázz magatokra és azért egy megérkeztemet dobj ám ide !!!!!Kép
Szöszke drága!!! -mi ujsi???Lelked gyógyulgat??? Puszantás Ildikó
 
 


Sziasztok!
Evetke!

Hullámzó a helyzet, de már egyre kevesebbet gondolok a férjemre, és már nem haraggal, hanem közömbösséggel. Kirúgta a lábát maga alól. Majd a sors jól meg fogja büntetni, amiért egy senki kedvéért hátbaszúrta a családunkat és az egész násznépet.
Túl akarok lépni az egész ügyön, jelenleg az utazásom szervezésével vagyok elfoglalva. Jót fog tenni egy kis agymosás...

Sziasztok: Szöszke

Kép
 


Uran!

Köszi az infót, és sajnálom. Bár időközben a védőnőtől is megkérdeztem, hogy tud-e valami erről a támogatásról. Nem mondta egyértelműen, de ő is inkább afelé hajlott, hogy nincs Mogyoródon ilyen jellegű támogatás. Kár, azért az ember örült volna egy kis pénznek.
Köszönöm mégegyszer.
Üdv: kuha

Kép
 
 


Sziasztok!

Jelentem kicsiny családunk így a falu népe gyarapodott egy gyönyörű kicsi lánnyal. Az esemény július 14-re esett, de azótamég nem sikerült írnom ide hozzátok. A kicsi lány mondhatni kipottyant aznap hajnalban, 3750 gr-mal és 57 cm-rel. De mára már 4 kg felett vagyunk. Holnap pl megyünk már Axel bácsihoz szemrevételezésre. Jól vagyunk, mozgunk, jövünk megyünk már. Kicsi nagy fiam jól bírja a megpróblátatásokat. Tehát mindenkinek drukkolok a tesókhoz, ill. első babákhoz.

Pusz
anyuci Panni, bátyus Misi, hugi Ancsa és apuci Krisztián
 
 


Sziasztok!!
Panni gratulálok!!!!Isten hozta a csöpp leányzót!! Vigyázzatok magatokra!! Ha van időd néha irj!!
Szöszke baba!! Milyen volt az utazás?? Puszika Ildikó
 
 


Sziasztok!
Tékozló lányként újra itt vagyok.
Nemsokára indítjuk a válást. Nyáron voltam USÁban, és nagyon jót tett, hogy nem kellett olyan sokat zsenge házasságom tönkremenetelén morfondíroznom. Egyszerűen nem fértem nethez, és erőm sem volt, hogy őszinte legyek...
Uran, gratulálok a leánykához!
Szöszke

Kép
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: