Új privát üzeneted érkezett!

Hello mindenkinek!
Budafokon lakom a Campona-hoz elég közel. 9 hetes terhes vagyok, és szeretném tudni, ki van még erröl a vidékröl.
Edit
Editbaba
 


Szia Edit!

Én Budafokon lakom, a Leányka utcában. A kisfiam 4 hónapos. Szivesen találkoznék errõl a környékrõl anyukákkal, kismamákkal, mert már nagyon unom az egyedüli sétákat.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok! Mi is Budafokiak vagyunk.(Háros u.) A Manócskám 9 hónapos. Szivesen ismerkednék Veletek. EszterKép
Névtelen
 

 
 

Sziasztok!
Mi a Rózsakerti lakótelepen lakunk. A fiam februárban lesz három éves, és én már dolgozom. Tehát a séták kilõve. De szívesen ismerkednék környékbeli kismamákkal, a leveleket is szívesen veszem. Mivel mi már idõsebbek vagyunk, ha bármilyen kérdésetek van, szívesen válaszolok rájuk, ha tudok.
Szilvi
Szilvi
 


Sziasztok!

Hát sikerült a kerületnek eléggé különbözõ részeibõl bejelentkeznünk! Kép
Ti hova jártok gyerekorvoshoz? A mi dokink a Szamosfalvi Imre, és nagyon meg vagyok vele elégedve.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok,
Mi Nagytétényben lakunk, a Barackos úton. Szerencsére van egy jópár kismama a környéken, így soha nem unatkozunk. A lányom már 11 hónapos (hogy megy az idõ... Kép)és Dominikának hívják.

Április 20-án a Mûv. Házban lesz bababörze (egy kicsit besegítek a mûv. háznak a szervezésben, ha valaki szeretne esetleg asztalt vagy infót az nálam jelentkezhet:
06-20-9859-762-es számon.

Remélem egyre többen leszünk ebben a topikban, én is csak most találtam ide!!!
Nik
nik (nik)
 


ngfgjt
Névtelen
 


Sziasztok! Én még Zuglóban pocakosodom (22hét) de nagyon szeretnénk a XXII ker.ben lakást vásárolni (min 3szoba, nem panel) Szivesen veszek minden tuti lakásinfot. Hátha....
Egyébként sokat vagyunk ott mert a férjem Csut utcai és a szülei ott laknak.
Nik! Nagyon sajnálom hogy csak ma találtam meg ezt az oldalt mert szivesen elmentem volna a bababörzére.
Orsi
Orsi
 


Szia Orsi!

Már szervezzük a következõ börzét májusra, nagyon jól sikerült a szombati. Nagyon sok kismama és baba látogatott el a börzére, és nagyon meg voltak elégedve. Szóval tényleg szupi volt!

Majd figyelem a lakáshirdetéseket, de érdemes felkeresned a Heuréka ingatlanközvetítõt. Profik a XXII-ben!!! Ha gondolod megkeresem a telefonszámukat valamelyik hirdetésben.

Nik
nik (nik)
 


Szia Edit!
Nõ a pocakod?
Nik
nik (nik)
 


A Heurékánál már törzstagok vagyunk csak sajna még nem találtunk rajtuk keresztül sem tuti lakást.De azért köszönöm!
Egyébként most május 4-5. lesz bababörze Bp.-i SAP csarnokban.
Orsi
Névtelen
 


Sziasztok Kismamák.
Én egy 55 éves fiatalos türelmes, jólelkû és megbízható nagymama vagyok. Budafokon, a Felsõvárosban lakom, a Háros u. környékén.
Szívesen vállalok alkalomszerû, vagy rendszeres gyermekfelügyeletet ezen a környéken. Lehet a saját lakásomon, de házhoz is megyek.

Tintong
 
 


Sziasztok!

Úgy látom ebben a topicban elég régóta nem járt senki.Én Brizke vagyok,van egy 10 hónapos kisfiam.Nagytétényben lakom.Hahó,Budafok-Tétényi kismamák,hol vagytok?
 
 


Szia Brizke!

Az anyaságban van egy másik ilyen topic, oda is ma jelentkezett be valaki Kép
Én Budafokon lakom, van egy 2 éves kisfiam meg egy 1 hónapos Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Szia Brizke!
Nagytétényben merre laksz? Én is arra lakom.

Szia Anita
Anitaw
 


Sziasztok!

Én is egy fecske vagyokKép Budafokon lakunk, és van egy tündéri hét hetes kisfiamKép

http://babanet.hu/album/main.php?album=1525

Mindenkit üdvözlünk, ha erre jár véletlenKép

Ági

KépKép
KépKép
 


Szia Ági!
Ti merre laktok? Mi a Leányka u-ban.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Szia Cory!

Én fent a hegyen, a Kiránduló utcában.

Ági

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!
Utoljára 2002 áprilisában jártam itt amikor még Zuglóban pocakosodtam de utánna a Bartók lakótelepre költöztünk.
Néha bekukkantottam ide de nem sok változás történt, nemúgy mint most...
Azóta megszületett Anna aki most már 18 hónapos és Réka aki 7 hetes.
Sziasztok Orsi

Orsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Hallóóóó!
Mindenki el van foglalva?
Orsi

Orsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Szia OrsiKép

Gratula 7 hetes manódhozKép
Te merre koszálsz séta gyanánt manóiddal?

Ági

KépKép
KépKép
 


Szia Ági!

Köszönöm szépen!
Mi itt Nagytétényben a Bartók lakótelepen kószálgatunk, de azt hiszem hogy elég messze vagyunk egymástól, bár igazán nem tudom hogy merre van a Kiránduló utca. Ma is voltunk sétálni de az égvilágon senkivel sem találkoztunk. Mindenki begubózik ebben az isteni időben.
Most olvastam vissza, hogy neked is van egy -ha jól számolom 11-hetes csemetéd. Hogy vagytok? Hogy bírod?

Szia Orsi

Orsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Ági!

Megnéztem a képeket nagyon aranyos és valóban szép Danikád van.

http://babanet.hu/album/main.php?album=69

Ha esetleg érdekel téged vagy valaki mást...

Orsi

Orsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Szia Orsi!

Gratula a lányaidhoz, nagyon szépekKép)

A kiránduló utca fent van budafokon a hegyen, ahol a 150 es busz jár.
Sajna itt is alig találkozom valakivel amikor sétálni megyünkKép

Ha jobb idő lesz szerintem talizhatnánk valahol, pl Campona, vagy a múzeum.

megyek fürdetni, puszi
Ági

KépKép
KépKép
 


Ez mai fotó, Dani mackó országbanKép)

Kép

Ági

KépKép
KépKép
 


szia orsi
 
 


Szia Ági!

Bocs hogy csak most írok, de Réka pénteken kapta meg a második szuriját ebből kifolyólag egész délután kézben volt szegénykém mert elég rosszul viselte.
Ha jobb lesz az idő tényleg talizhatunk egy köztes helyen.Bár nem egyszerű a két gyerekkel, mivel gyakorlatilag még a nagyobbnak is babakocsi kell...

Okostojás Kriszta barátnőmnek üzenem,hogy szeretem a bőbeszédű csajokat. Remélem ha megszületik Olivér többet is ki lehet majd belőle húzni!!!

sziasztok Orsi

Orsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Szia Orsi!

Szegény Réka, ezek után előre rettegek a második oltásunktól, mi azt jövőhét kedden kapjuk meg,azért még bizakodom, hogy nem fogja megviselni, mert az elsőnél tök hősies volt, csak egy apró nyikja volt.

Megvárjuk a jobb időt és majd összehozunk valamit, nem olyan hatalmas budafok, hogy ne sikerüljönKép
Tényleg nektek ki a dokitok, vagyis kihez jártok?

A bőbeszédhez: a szia mellé majd odaírja, hogy oáKép mert azt a kismanója fogja neked üzenniKép

Csináltam egy képtopicot manócskámról, ide fogok feltenni majd új képeket, meg leírom majd, hogy miket csinált már a gézengúzKép

puszi

Ági és Dani

KépKép
KépKép
 


Szia Orsi!

Oá (Oli üzeni)
 
 


Hali Orsi!

Nem válaszolsz a fiamnak? Ilyen elfoglalt vagy? Camponázni persze van időd. Kérdezted már, hogy mennyi idős a babám? Megmondjam? Hétfőn lesz 23 hetes.

Pusza Kriszti
 
 


Sziasztok

Krisztike:
sziasztok nektek is Olival eggyütt!
Még meg sem született és már milyen "bőbeszédü" lettél!
Nem is Camponáztam! Ja dehogynem igazad van elmentünk a Sárkányvárba Pannival a Tipegő foglalkozásra. Jó volt bár Pannit nem a foglalkozás érdekelte hanem a többi gyerek. Őket bámulta tátott szájjal. Gondolom majd ha többször megyünk már a foglalkozás is leköti a figyelmét.
Hány hetes is vagy?

Ági:
Az első oltás után milyen volt a helyzet mármint éjjel?
Nekünk az Annával nem volt semmi egyik oltás után sem azért veszem ezt "rossz néven" a Rékától. De nála sem volt a dolog elviselhetetlen csak nyügi volt egész délután aztán este már nyoma sem volt.A dokink a Szabó Aranka de nem hiszem hogy ismernéd mert ő Nagytétényben van.
Na akkor puszi nektek

Orsi Anna Réka

Orsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Orsi
Nálunk az első oltás nem okozott semmi gondot, egy ici-picit sirt, de utána olyan volt mint szokott, játszott, evett és egy jó nagyot aludt.
Kedden kapjuk a 3 hós oltást, attól egy kicsit jobban tartok, de majd szépen előre adok neki egy kupot és talán nem lesz semmi baj.

A dokitokat valóban nem ismerem, mi le budafokra járunk.
Képzeld a héten átfordult hasról hátra manó és nagyon szépen tartja a kisfejét ha hason van.

Elakarunk menni bébiuszásra, már fel is hivtam őket, szombaton lemegyünk apával megnézni, és ha ugy jön ki a dolog akkor talán két hét múlva el is kezdjük a programot. Ti nem jártok? vagy jártatok?

Kriszti
Szia és üdv itt.

Nah megyek mert megyünk szülinapi bulira és még fel kell öltöznünkKép

sziasztok
Ági és forgó Dani

KépKép
KépKép
 


Szia Ági!

Olvastam a képtopicodban hogy milyen ügyesek vagytok, nagyon hamar forgolódtokKép.
A bébiúszást mi is el akartuk kezdeni a Pannival csak pont amikor elkezdődött volna valami csúnyaság támadta meg a popiját és addig nem akartam oda vinni amíg ki nem írtottuk. Amikor végre sikerült kiderült hogy terhes vagyok és akkor már azért nem mentem. Most meg már elég nehezen oldanám meg a két gyerekkel.
Hova mentek? Mi a Rubinr hotelben akartuk elkezdeni.
Jó bulizást és drukkolok a kedd miatt!!

Orsi

Orsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Vadiúj BMX eladó 10 ezerért!
3 hete vettük a lányomnak, 15 ezer az Auchanban, de közben megörököltünk egyet, így eladnám.
Garanciális, gyári csomagolásban.

Érdeklődni 30/387-73-56
 
 


Szia Orsi!

A Camponához akarok lemenni manóval, tudod csak a művház nem működik most, az uszi üzemel továbbra is. Előbb azért lemegyünk csak megnézni, utána döntünk, hgoy start vagy storno.

Mikor lesz már tavasz???? már nagyon unom a havat.

Ezt Dani küldi nőnap alkalmából:
Kép

puszi
Ági és Dani

KépKép
KépKép
 


SziasztokKép

Orsi merre vagytok? rég nem irtál már?

puszi
Ági

KépKép
KépKép
 


Szia Ági!
Betegek voltunk mindannyian, Anna most volt beteg elösszőr a Rékáról nem is beszélve.Nagyon rossz érzés amikor nem tudod kifújjni helyette az orrodat, és egész éjjel azt halgatod hogy hogyan szörcsög, pedig még éjjel is kiporszívóztam.De ezt is túl éltük és most már minden rendben van.
Na mi volt a szurival?
Úszás?
Isteni volt a múlt héten ez a jó idő szinte egész nap sétáltunk, gondolom ti is.
Anna megtanult egyedül felmenni a csuszdára és le is csúszik. Annyira aranyos volt az örömkiálltása amikor elösszőr sikerült neki.

Puszi Orsi

Köszönjük szépen a virágot!!!!

Orsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Haliho mindenkinek.
Kellemes ünnepeket kívánunk.
Orsi, a csokinyuszi az Annáé , ne lopikázz.
 
 


Krisztike!

Nem is értem hogy jut ilyen az eszedbe!!!
Nem enném el előle semmi pénzért sem egyébként sem szeretem...Kép.

Orsi

Orsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Itt vagytok még valahol? Működik még ez a topic? Mi is környéken vagyunk. 2 éves pasival. Valaki???
 


Hello!
Vagyunk!
Merre laktok?
Orsi
 
 


Szia Orsi! Képzeld, meglepetésemre, ismerjük egymást személyesen is. Szinteén Bartók lakótelepi kismama vagyok, Barnabás és Dani anyukája. Hétfőn délelőtt vártunk benneteket a játszótéren, Barnus egy egész csokorra való botot gyűjtött Fidelnek, aztán sokáig nem jöttetek és haza mentünk. Különösnek találom, hogy itt találkozunk. Régen, mikor Barnu még pici baba volt rendszeresen babaneteztem, aztán sokáig nem, most is csak véletenül kötöttem ki itt, mindenesetre örülök neki. Remélhetőleg személyesen is megismerjük egymást jobban. Szia!
Melinda
 


Szia Melinda!
Vicces ez az eset!
Azért nem mentünk vissza mert Annának folyt az orra és én is még egy kicsit náthás voltam, nem akartam hogy fertőzzük a többieket. Ezért elkülönülve homokoztunk inkább a patika melletti homokozóban. Ezer bocs. Azért majd késöbb bepótoljuk.
Szia
Orsi

Orsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Szia Orsi!
Délelőttönként merre vagytok?
Melinda
 


Hali Melinda!
Úgy fél 11 körül érünk a kastélyparkhoz mert Réka 10kor uzsonnázik és utánna indulunk.Ma mondjuk nem voltunk mert anyuékhoz mentünk de holnap asszem megyünk. Ti merre szoktatok lenni?
O.

Orsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Szia Orsi!
Itt vagy még?
Melinda
 


Délelőttönként itt vagyunk a lakótelepen, általában a kisjátszón, de Dani mindig beindul egy idő után, aztán menni kell. Meglóg folyton, ha nem vele foglalkozom, közben Barnus is igényelné kicsit anyukáját. Együtt sajna még nem játszanak, a lakásban sem.
Ma délután elmentünk az Állatkertbe, jó volt nagyon, tetszett Barnunak, elfáradt tisztességesen, mire körbe jártuk.
Jó neked, hogy tudsz a szüleidhez menni, nekünk sajnos mindenki vidéken él, Pápáról költöztünk fel Bp.-re Lacival, aztán itt maradtunk.
Hello!
Melinda
 


Vagyok megint, ha vagy!

Orsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Szia Orsi!
Mi általában a lakótelepen vagyunk, leggyakrabban kisjátszón, de sajna mostanában délelőtt nincs ott senki. aztán sétálni szoktunk, Barnus szereti nézni a kukásokat, a fűnyírókat, a fűszállítókat, minden "dolgozó" embert, tehát ilyenekkel megy el sokszor a délelőtt nagy része. A játszótereket nem mindig szeretik, Dani folyton meglóg és futkározni kell utána, együtt még sajna nem játszanak. Régebben jártunk mi is a kastélyparkhoz, de nekem áttekinthetetlennek tűnt, nem tudtam nyomon követni a két gyereket, mert mindig különböző helyen játszanak. Most még elég fárasztó, pedig azt vártam már, hogy Dani is menjen, hogy akkor majd jó lesz, most persze megy a saját feje után, szörnyű akaratos.
Ma délután az Állatkertben voltunk, ott jó volt, Barnunak nagyon tetszett, elfáradt nagyon. Néha unom már a lakótelepet, de sajnos a szüleink és minden családtag vidéken lakik, így csak ritkán tudok rokonokhoz menni. Jó neked, hogy meg tudod látogatni anyukádékat, ha akarod.
Megyek lefekszem. Szia!
Melinda
 


Úgy láttam, hogy eltünt a levelem, aztán megkerült. Írtam közben egy másikat.
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: