Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Kismamák,

Ti jártok valahova kismama-tornára? Érdekelne a dolog, de nem nagyon szeretnék bemenni a városba. Ha muszáj, akkor inkább kifele, Békás környékére.

Még egy kérdés: milyen fajta tornák vannak? Jó lenne gáttorna és háterősítő is, mert kicsit derékfájós vagyok.

Tudtok valami jót?
Írjatok.

Üdv: Guriga
 
 


Még valami eszembe jutott:

Ti hol vesztek jó minőségű kismama-nadrágot és pulcsikat, amibe belefér a pocakotok?

Előre is köszi a segítséget!
Üdv: Guriga
 
 


Szia Guriga,

én már nyitottam egy Római parti topikot, de nem nagyon jelentkezett senki:-(
A kismama tornával kapcsolatban nem tudok segíteni, én ugyanis nem jártam (június 22-én szültem).
Ismerek viszont egy jó kis boltot, ahol kismama cuccokat lehet venni: Waiting for you a bolt neve, a címe pedig, Ráday u. 5- a Kálvin térhez van közel(honlapjuk is van) Nagyon jó minőségű a Formes a Mammutban, de nagyon drága is. Ezen kívül a C& A-ban, a Brendonban, és a Megatoysban is lehet kapni jó kismamaruhákat. Én Ausztriában vettem néhány nagyon jót a H&M-ben, de ilyen üzlet nálunk még sajnos nincs.
Remélem segítettem. Mikorra vagy kiírva? Merrefelé laktok? Mi a Nánási út elején.

Erka

Kép

Kép
 

 
 

Szia Guriga!

Kismama tornával kapcsolatban azt tudom javasolni, hogy kérdezd meg a védőnődet. Sajnos nem ismerem az itteni terepet, mert nem járhattam a terhesség alatt tornára, de szerintem a védőnő biztos fog tudni segíteni.
Kismama ruha: 2in1, Lövőház utca, Teréz krt. A Brendonban én is láttam most jó cuccokat, és van egy kismama ruhabolt a Krisztina plázában, a délinél, itt még nem jártam, de ígéretesnek tűnt. Egyébként a Kismama magazin mindig tele van az ilyen boltok hirdetéseivel.

F.
 
 


Sziasztok!

Most fedeztem fel a topicot! Eddig a Békásiba írtam, nincs ott se túl nagy élet, de legalább négyen vagyunk.

Guriga Kép
Nem tudom találtál-e már tornát? Tudok egy nagyon jót! Az Óbudai Művelődési Központban van (ha nincs neked messze) és egy nagyon kedves, fiatal nő tartja, csak ajánlani tudom! Én hozzá járok gerinctornára, de ha jól emlékszem kismamáknak is tart tornát szombat délelőttönként. Ha érdekel küldök elérhetőséget. Szerintem ugyanitt intimtorna is van, ami erősíti a gátizmokat.

Egyébként mi is itt lakunk a kerületben, a Forrásligeti lakóparktól nem messze. A kislányom 15 hónapos és Petrának hívják.

Üdv nektek
Miriama
 
 


Szia Miriama,
írnál a gerinctornáról bővebben? Nekem gerincferdülésem van (Scheuermann)...:-(
Köszi előre is

Erka

Kép

Kép
 


Szia Erka!

Mire vagy kíváncsi? Én kb. 3 hete járok. 1 óra torna csüt. este vagy szombat reggel, főleg a törzsizmok erősítése, átmozgatása (has, hát, fenék). A korosztály nagyon vegyes, vannak idősebbek, meg fiatalok is. Czifra Enikő gyógytornász tartja, aki nagyon barátságos és mindenkire odafigyel. Tel: 06-30-912-0658 Hívd fel, és gyere te is tornázni! Az egészség fontos!

Miriama
 
 


Szia Miriama,

köszi szépen az infót! Most elutazunk, de jövő héten megpróbálok eljutni a tornára, nagyon hiányzik már egy kis mozgás.

Jó hétvégét!

Erka

Kép

Kép
 


Sziasztok,

Erka, én a Rozgonyiban lakom és márciusra vagyok kiírva.

A boltokat köszi szépen mindenkinek, találtam én is egy boltot Budaörsön, egy nagyon szép nacit vettünk ott tunikával. Meg kaptam kölcsön is :-)

A kismamatorna nagyon érdekel. Miriama, Czifra Enikő (06-30-912-0658) tartja?

Jó hétvégét Mindenkinek! Guriga
 
 


Szia Guriga!

Igen, Enikő tartja, hívd fel nyugodtan.

Miriama
 
 


Szia Miriama,

köszi szépen, majd lehet hogy felhívom. Most épp pihiznem kell sokat, mert keményedik a pocakom. Fájni nem fáj, de mégiscsak olyan görcsszerű. Kaptam rá Spiropent-et, amitől sokkal jobb, de néha még most is csinálja. Remélem nem lesz gond.

Üdv Mindenkinek: Guriga
 
 


Szia Guriga!

Nekem félidőtől keményedett a hasam, és nem volt semmi gond. Amikor én vártam babát, akkor sok mindenkitől hallottam ezt a haskeményedést az ismerettségi körömben, de senkinek nem volt emiatt gondja. Melleseleg ezek után még túlhordtam egy héttel a babát.

F.
 
 


Szia Fermina,

de jó, hogy ezt írtad, ez megnyugtató. Nálunk a családban ez több esetben is méhszáj kinyílással, majd összevarrással végződött. Remélem én megúszom ezt a procedúrát, nem szeretnék kórházban feküdni és teljesen legyengülni.

Te kaptál rá gyógyszert? És a többiek, akiktől hallottad?

Üdv.: Guriga
 
 


Szia Guriga!

Kaptam rá gyógyszert, magnéziumot. Ha jól emlékszem a sógornőm is magnéziumot kapott. A mégszájam is hetekkel korábban elkezdett kinyílni, a doki azt is hitte, hogy a baba a kiírtnál hamarabb fog születni. De, mint írtam, még túl is hordtam.

F.
 
 


Kedves anyukák!

Főiskolás hallgató vagyok, és nagyon szívesen vigyáznék egy nagyobbacska gyermekre a tanítás után. Budakalászon vagyok albérletben.

erronlany@vipmail.hu
 
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Állítólag Csillaghegyen most kezdődik az MKKK-ban valami baba-mama mondókáskör. Én már nagyon régen szeretném a babát vinni ilyen közös éneklésre, tud erről valaki valamit?

Köszi, Zsóka

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron