Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!
Látom Évi azért síkerül napirendet tartanod,és most már van időd írogatni.Őrülünk neki!!:):):)Hát igen a Nikolett azért sokkal jobb mint az Orsolya,nekem az olyan kővér név,nem tudom miért talán a Dr.Buboból az Ursulától??? :lol: :lol: :lol: Ez volt egyébként a legnagyobb bajom mikor mi álltunk névválasztás elött ,hogy mindig valaki eszembe jutott mikor szóba jött egy adott név.
Ezért lett Miron mert olyan még nem volt,azóta se hallok egyenlöre,de Kíra már annál több van mostanába.Igy viszont az furcsa,hogy az oviba ís jár egy Kíra,aki tők fekete hajú,nekem ez furcsa Kíra tejfel feje után.:):)Gondolom nekik meg mi vvagyunk furcsák szőkén. :lol: :lol: :lol: Megkaptam a képeket köszike,nagyon szép csajszi.Azt nem tudom kire hasonlit,mert nem láttam rólatok fényképet.Ugyhogy az utcán is símán elmegyek melletetek. :lol: :lol: :lol: De ha te megísmersz nyugodtan rugj bokán.:):)
Én nem bízok abban,hogy itt 3 év múlva jobb lesz,sőt egyre rosszabb,évröl-évre.De legalább te most nem idegeskedsz még 3 évig.
Hajni!
Bocsika a hétvégéért. :oops: :oops: :oops: Ugy sajnálom,de tényleg csütörtökön délután azt hittem itt a vég,olyan gyomorgörcsöm volt,csak összekuporodva volt jó feküdve.Már akkor gondoltam,hogy uristen ez lehet influenza ís,mert hallottam valakinél igy kezdödik.Majd meghalltam pénteken dolgozni menni,alig csínáltam valamit,vasalni nem is m,entem.Aztán Gáborral beszéltem napközbe és mondta,hogy olyan rossz a közérzete,na akkor eldöntöttük,hogy jobb ha nem megyünk sehova.
Bajba voltam ugyanis szombatra volt hívva 12 vendégem a szülinapomra.Pénteken este már nem fájt a gyomrom,nem voltam lázas,csak nyomi.Felhívtunk mindenkit,hogy ez van,döntsék el,jönnek e.JÖTTEK!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Igaz nem volt puccra vágva a lakás,meg semmi extra nem volt,de azért jól síkerült.Ja és hab volt a tortán mikor péntek este rámtelefonáltak,hogy mennem kell szombat-vasárnap is dolgozni.Na ettöl lettem ujra beteg! :lol: :lol: :lol: Aztán gondoltam,hogy márcsak azért is jól érzem majd magam.Egy kis alkohol feledtetett mindent,ugyhogy hajnali 3-ig buliztunk.6-ra mentem dolgozni,ugy hogy nem aludtam.Gyorsan kész lettem,hazajöttem főztem,és egész délután aludtam. :lol: :lol: :lol: Azóta semmi bajom,lehet,hogy az alkohol kiőlte belölem a bacikat? :?: :?: :?: Na jó azért annyít nem ittam! :lol: :lol: :lol:
Na egy szónak is száz a vége 35 éves lettem,ez szörnyű! :cry: :cry: :cry: Igaz nem érzem magam annyínak,de kimondani elég gáz.
Hajni!
Akkor vasárnap ha törik ha szakad megyünk.Délután 4 után,ahogy megbeszélték a fíúk.Ja és miattunk nem kell takaritanod,sűtnöd-föznöd!!!
Megyek mert Kírának kell csízmát vennem,ugyanis megadta magát amit összel vettünk.Őrülök neki,hogy ezt a pát hetet már nem bírta ki,sebaj mivel akkora lába van mint most nekem,ha esetleg őszre kinővi,majd én őrőklöm. :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Hello!

Évi!
Szerintem is jól döntöttetek, szebb név a Nikolett. :) Én is szeretnék képeket látni, elküldöd őket nekem is???
Ezeken a betegségeken minden kezdő ovis átesik, úgyhogy nem aggódom már. És szerencsére most tök ügyesen visszaszokott Aisa az oviba, semmi nyöszörgés, sírás nem volt. Szerintem már várta is, hogy mehessen. :)
Ma meg képzeljétek, elvileg ott is fog aludni! :shock: :lol:
Tegnap mondta anyunak, hogy ne menjen utána ebéd után, mert ő ott szeretne aludni a többi gyerekkel. :shock: Szóval vittünk reggel ágyneműt, és úgy hagyta ott anyu, hogy csak alvás után megy érte. Kíváncsi vagyok, hogy fog tetszeni neki, fog-e egyáltalán aludni... :roll: :lol:

Andi!
A lényeg az, hogy jobban vagy, majd most vasárnap dumcsizunk akkor. :) Ezentúl én is inni fogok, ha nem érzem jól magam. :) :wink:
Még nem tudom, mit fogok készíteni nektek vasárnapra, de majd kitalálok valami jót, de egyszerűt. :) :wink: Aisa biztos örülni fog Mironnak, bár nálunk csak lányos játékok vannak, nem tudom Mironnak hogy fog ez tetszeni... :roll: :wink:
Akkor várunk titeket szeretettel.... :wink:
Megyek dolgozni egy kicsit...

Szép napot mindenkinek! :)

Aisa és Hajni
 
 


Sziasztok!

Izlésről nem lehet vitatkozni. Mondom ezt azért, hogy írtátok, hogy szebb név a Nikolett. Valakinek ez tetszik valakinek az. Választhatsz akármilyen nevet, lesz olyan, akinek nem fog tetszeni.

Hajni, örülök, hogy Aisa már ott is akar aludni. Meg vagy elégedve az ovival? Lehet, hogy költöztök megint? Megadod az e-mail címed priviben? Kicsinyíteni még mindig nem tudok. :( Bár tudom, hogy Andi már egyszer leírta a folyamatot.

Andi, neked meg gyógyulást kívánok! Remélem, nem az influenza volt. Jah, és BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!

Évi
 
 

 
 

Sziasztok!
A héten már 2-szer írtam egy csomót és a küldésre kattintva,elszállt minden!! :twisted: :twisted: :twisted: Azt hittem felrobbanok.
Ugyhogy ezt most elküldöm és megnézem,hogy megint elszáll e mert akkor nem is írok többet! :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Haho!!
Na ugy fest meggyógyult.De azért mielött elküldöm ctrl-c-vel kimásolom. :lol: :lol: :lol:
Na megvagyunk ám,kicsit pörgös 2 hét van mögöttünk,de most hétvégén kipihentük magunkat.Nem voltunk sehol.Tegnap voltak itt a bnőim összeült a kupaktanács,ugyanis megyünk egy hosszuhétvégére igy mindenestül.Akarom mondani gyerekestül,mindenkistül.9 felnött,8 gyerek.És ez még nem a végleges létszám,még egy család függöbe van. :lol: :lol: :lol: A Várgesztesi Villaparkba megyünk.Április 3-4-5.Hihetetlen milyen kedvezményeket lehet igy a gazdasági válság miatt kicsikarni.Most ott tartunk,hogy 34 ezer lesz /család a 2 éjszaka,és ha még jön a másik család is akkor még kevesebb. :lol: :lol: :lol: Na jó ebbe nincs kaja,de ezen kivül minden luxus meglesz.Saját a villához tartozó medence,szauna,jakuzzi stb....Ezenkivül van egy központi épület ahol sok medence van,szoli,masszázs stb...amit ugyanugy használhatunk.Kapunk villánként 2-szer 3000-res kupont amit szolizhatunk,masszázsolhatunk.Szóval ez most árba tők jó.
Aztán ezzel sztem mi le ís zárjuk az idei kiruccanásunkat,elég lesz Kíra táborait kifizetni. :cry: :cry: :cry:
Nézzétek meg hátha kedvet kaptok: http://www.villapark.hu/first_page.php

Hajni!
Köszönjük szépen mégegyszer a vendéglátást.Jól éreztük magunkat.Nekem nem kellett altató miután hazajöttünk,rendesen kivolt a bundám az előző esti bulitol,pedig tényleg nem ittam sokat.Sztem még az az elötti szülinapi bulimat se hevertem ki. :lol: :lol: :lol: Fincsi volt a pizza,legközelebb én is rakok a tésztába füszert mert igy jobb volt.
Aisa egyszerüen fantasztikus kiscsaj.Hihetetlen milyen jól elvoltak Mironnal.Van egy bnőm annak a lányával sehogy se tudunk zöldágra vergödni 10 perc után marják egymást.Ugyhogy elégé megszakadt emiatt a kapcsolat,mert kimeritő állandon üvölteni a gyerekekkel,ugy hogy két értelmes szót nem tudunk váltani,mert ezek vísítanak.
Biztos bejőn neki Aisa,mármint Mironnak.Az oviba ís van két kislány akik vagányabbak,azokkal elvan meg mesél róluk a többiek Mimi szerint "hülye csajok" :lol: :lol: :lol:

Veletek mi van???Dolgoztok ezerrel??Aisa jár oviba??Én most Kírátol félek,a fél osztály beteg,remélem mi megusszuk.Egyenlöre tartja magát.Holnap otthon tartom Miront,mert kicsit taknyol,igy nem akarom vinni,ugyís otthon vagyok igy legalább még csepegtetem az orrát adom az ambroxolt.Aztán keddre már tuti jobb lesz.Dokihoz nem megyünk,mert nincsen a taknyon kivül más baja,aztán meg még összeszednénk valamit.
Na jó megyek mert még Kírával olvasónaplót kell irnom a Két Lottibol.Már jó lenne ha vége lenne mert elégé unalmas,mármint nem a könyv hanem ez az irogatás rajzolás.

Évi!!
Jól vagytok???Birod a kétgyerekes anyaságot??Lesz ovi beiratás ne felejtsd,gondolom viszed Danit szeptembertöl.Tényeleg melyik oviba mentek??Zrinyi??
Na jó eldugulok!!
Vendég
 


Sziasztok!

Évi!
Én meg vagyok elégedve az itteni ovival egyelőre. Igaz, hogy nem én hozom-viszem Aisát, ezért nem látok-hallok mindent, de ha gáz lenne, Anyu is észrevenné és szólna. Aisa is szeret járni, nem panaszkodott még semmire.
Nem költözünk most sehová a céggel, egyelőre maradunk Budaörsön.
Küldöm az emil-címemet... :)

Andi!
Biztos jó lesz ez a kis kiruccanás! Az oldalt majd megnézem, de az ár jónak tűnik. :lol: Ha meg barátokkal mentek, pláne jó, mert akkor nem arról szól az egész, hogy a gyerekekre kell vigyázni, mert azok ellesznek a többivel. :lol:
Képzeld a második adag pizzatésztába elfelejtettem sót tenni, de még így is egész ehető volt. A hűtőben még majdnem a kétszeresére kelt a tészta, de másnap fincsi vacsi lett még belőle. :) Ilyet még sosem csináltam, hogy kelt tésztát a hűtőben tároltam volna egy napig, de semmi gond nem volt vele. :shock: Csak lehetett volna kicsit sósabb.... :)
Én is nagyon örültem neki, hogy ilyen jól elvoltak Mironnal. :) Aisa most kezd nyitni a gyerekek felé, amióta oviba jár. Előtte le sem lehetett tenni az ölemből, nem nagyon akart játszani a gyerekekkel. Gondolom, Kíra kicsit unta már magát... szegény... :roll: :cry:
Remélem, Miron nem lett nagyon beteg. Mi most járunk oviba, bár pénteken nem kellett menni, mert ledöglött a fél csoport, és az ovónénik is, így összevont csoportok voltak, és mondták, hogy ha nem muszáj, akkor ne vigyük a gyereket. Így maradt otthon anyuval. De nem is bántam, mert ő is taknyos volt kicsit megint... még most sem teljesen egészséges, de nem tartom itthon. :roll: Tele van az orra, de nem folyik neki, így minden nap ki kell szívni neki, hogy kapjon levegőt rendesen, mert amúgy úgy horkol éjjel, mint egy öregember... :wink: :lol: :lol:
Amúgy meg dolgozom ezerrel, bent a múlt héten elég sok melóm volt. Mától meg eggyel kevesebben vagyunk az irodában, úgyhogy nem fogok unatkozni mostantól... Mondjuk én örülök, ha van munka, jobban telik a nap, és érzem, hogy hasznos vagyok. :wink:
Na, megyek is fürdetni, meg pihenni egy kicsit!

Üdv.

Aisa és Hajni
 
 


Sziasztok,

Hajni, elküldtem a képeket.
Örülök, hogy elégedett vagy az ovival. Te vagy az egyetlen az ismerettségemben, aki ezt mondja. Inkább mindenki panaszkodik.

Andi, igen, viszem szeptembertől Danit. Így nekem is könnyebb lesz, legalább is egy ideig, míg Dani haza nem hoz mindenféle fertőzést. Nem a Zrínyibe megy, hanem a Szabadság útra. Az közel van hozzánk.
Be kell íratni újra Danit? Őt már egyszer felvették. Mikor lesz a beíratás Vörösváron, nem tudod?
Egyelőre bírom a kétgyerekes anyukaságot. Sőt, lehet mondani, hogy élvezem is. Örülök, hogy megszületett a pici. Édes baba. Legalább megérzik egy kicsit a testvérem van "feelinget", ami nekem nem adatott meg. Rossz is volt nagyon.
Nyárra mi is inkább egy rövidebb ideig tartó nyaralásra megyünk. Viszont azt egy baba-barát hotelben szeretnénk eltölteni, hogy ne kelljen a fél házat magunkkal vinni a pici miatt. Nem tudtok ilyet?
Olyan kellene, ahol programok is vannak gyerekeknek, viszont mi is tudunk wellneselni. A kehidakustányit kicsit drágának tartom.

Évi
 
 


Sziasztok!!
Kissé eltüntem bocsika,de elégé szarul vagyok mostanába.Megint görcsölök.És ilyet már éreztem mikor tavaly bevízesedtek a cistáim.:(:(Csakhát ugye most kicsit durva helyzet alakult ki,ugyanis január 15-én megszünt a munkanélkülim,állitolag onnan még 45 napig él a tb kártyám,ami ugye már lejárt múlt héten.Tehát most nincs fizetve tb-m.Kérdés,hogy igy orvoshoz mehetek e egyáltalán,föleg ha megint műteni kell,akkor mi lesz.Most intézem azt,hogy magamnak fizessem azt a havi 4500 ft-ot,dehát hogy ez mikorra intézödik el,fogalmam síncs.Azért teszek egy kört jővő héten a dokinál,majd ott gondolom egyböl rámszól hogy hoppá-hoppá.:):)Kicsit cíki lesz,de nem szólok elöre,hátha még nem derül ki.Kitudja mennyít kéne várni mire elintézödik ez,nem szeretnék addig görcsölni.Bár az is lehet,hogy vaklárma,ugyanis elégé megvagyok fázva,lehet,hogy oda huzodott vagy estleg fel is fáztam.Majd kiderül jővő héten.

Évi!
Én ugy tudom,hogy igen ujra bekell íratnod Danit,mert ugye ez uj tanév,és lehet,hogy te esetleg még mindig nem akarod vinni,akkor nem tartsák fenn neked a helyet.De lehet,hogy nem és hülyeséget beszélek,de inkább fuss egy kört.
Nézted Várgesztest??Mondjuk az is húzos,nyáron de bababarát.
Zalakaroson is van ilyen bababarát elég sok.
Vagy nézd meg itt:
http://www.utazzitthon.hu/bababaratszallasok.html
Mi itt foglaltuk le mikor Püspökhatvanba voltunk.De nem muszály rajtuk keresztül,ha már kiválasztottál valami,üsd be a google-ba a szálloda nevét,ott találsz tutira honlapot (szálloda saját honlapját)megnézed az elérhetöségeket és akár emailbe akár telefonon már foglalhatsz is.De elötte mindenképpen nézd meg mit ajánl ez az oldal árba,mert valamikor kedvezöbb mint amit a szálloda mond.
Vagy,hogy ne kersgélj sokat itt a babaneten is találsz segitséget!!:):)
http://www.babanet.hu/hol-mi/bababarat_szallas.php
Vagy itt:
http://www.wellnesshetvege.hu/wellness_ ... zmenyek,96

Mindenképpen probálj alkudozni,mert a válság miatt most hajlanak ám mindenre.Sőt ha most foglalsz nyárra,akkor is kapsz kedvezményt!!Szóval hajrá,aztán mesélj,hogy döntöttetek.:):)

Hajni!
Mi is ettünk már sótlan pizzát,még az elején volt mikor elkezdtem otthon csínálni.Azóta mindig az az első amit odakészitek.:):)
Gergőt is érinti a 4 napos munkahét??Gábor holnap otthon van.Még kikell neki találni valamit,nehogy unatkozzon itt egésznap a gép elött.:):)
Megyek,mert ha ébredeznek akkor indulunk Szentivánra,családlátogatás van nőnap alkalmábol.:):)
Szép napokat!
Üdv:ANDI
Vendég
 


Szisztok,

Andi, remélem, jobban vagy!
Köszi a tippeket, majd utánaolvasok, hol lehetne a babával legjobban eltölteni pár napot.
4 napos munkahetet vezettek be a Terranovánál? Gondolom, ezzel együtt a fizetés is arányosan csökkent. :(
Mi jól vagyunk. Ma volt utoljára "háznál" a doktornő. A jövőben már menni kell a Ligába. Ápr. 1-én lesz Niki első szurija ott.
Lehetne már tavasz, egy kicsit úgy sétálnék a gyerekekkel. Ma sem tudtunk kimenni az eső miatt.

Évi
 
 


SZIASZTOK LÁNYOK!!!!!!!

Lenne több csomag vakdugóm eladó,
tudjátok konektorba való.
Használata:be kell ragasztani a konektorba,és ha be akarod dugni a villát,csak el kell fordítani,ha kihúzod automatán vissza zár.
Nagyon praktikus,nekünk be vállt.

450ft/6db,
és a posta költséget én állom.
Kép Kép Kép



Kata&Milán


 


Sziasztok!
Végre egy oldal ahol vannak vörösváriak:)
Nos,az lenne a kérdésem hogy nem tudtok valami programot,nem tudom milyet ahol gyerköcök tudnak együtt játszani,nincs senki ismerősöm akinek van gyermeke és a 20 hónapos lányomon látom hogy most már igencsak örülne ha gyerekek közt lehetne.Illetve a bátyámék két hetente nálunk vannak és ott van két kislány ugyhogy akkor nagy zsivaly van itthon és az nagyon tetszik a leányzómnak.
Vagy más anyukákkal találkoznánk....
Vörösváron a bölcsikérdés hogy áll nem hallottatok valamit?
szép napot kivánok Hajni

Kép
 
 


Szia Hajni,

A Bioligetben és a Városi Könyvtárban is vannak gyermekfoglalkozások.
Nekem 3 éves a fiam és 6 hetes a kislányom. Utoljára a fiammal voltam a Műhely Galériában fél éve zenebölcsiben. De úgy hallottam, hogy az azóta megszűnt.
Hívd fel a Könyvtárat és a Bioligetet. Ott biztos tudnak felvilágosítást adni.
Ami a bölcsikérdést illeti: már ezer éve tervezik. Még sehol semmi. Ez olyan mint a 10-es út és az uszoda.
Merre laksz?

Évi
 
 


szia Évi!
megkérdezem mert jó lenne valamit találni ahova vihetném a lánykámat,vagy legalább valaki olyat találni akinek szintén ilyen koru a gyerkőce.
Én amugy a csokonaiban lakok rögtön az elején 1.
Te?
Jó lenne ha bölcsi épülne itt is mert nem tudom mi lesz júliustól :(
szép napot
még jövök:)
Hajni

Kép
 
 


Hello lányok!!
Egyik Hajni eltünt jött egy másik??:):):)Hajni üdv itt.A Gradus oviba ís szokott lenni pici gyerekeknek valami foglalkozás.Bár az mondjuk,ha nincs kocsid kicsit messze van a csokonaitol. :lol: :lol: :lol: Bölcsiröl egyenlöre ne ís álmodjatok,pont a napokban hallottam,hogy megint fenn akadtak valamin.Egyébként a Széchenyi uti ovinál van tervbe egy bölcsi,de már évek óta ülnek a terveken.Idén tuti nem is lépnek,mert az ovodába lesz tetőcsere stb...Hála ístennek engem ez a téma már nem érint,majd max az unokámat,de remélem az még jó messze van.De magánbölcsi az van dögivel,csak gyözzék a szülők megfizetni.Megaztán most a hiradásokból,azt hallani,hogy 2 éves kortól akarják majd az ovodát.De ezt hogy gondolják nem tudom,mert ugye a legtöbb 2 éves még pelusos,meg etetni kell őket stb..tehát ugye a nagyobakkal nem lehet majd összerakni őket.Bár mondjuk az nem lenne hülyeség ha minden oviba lenne egy csoport bölcsis ís.Akkor viszont minden évben tiszta csoportok lennének.Talán igy kivitelezhető.De ezt majd az okosok eldöntik. :twisted: :twisted: :twisted: Mármint azok az okosok,akik nincsenek rászorulva,hogy a gyerekük már 2 évesen közösségba menjen,mert megteheti a feleség,hogy akár több évig otthon ücsörög a gyerekével nulla keresettel.
na jó hagyjuk mert csak felhuzom magam.Ez a családi is röhej,hogy felülvizsgálják majd,hogy ténylegesen ráköltöd e a gyerekre azt a 12 ezer ft-ot havonta.Hát ez vicc,föleg,hogy az ovoda 7500 ft egy hónapba,tehát marad még havi 5 ezer a gyerekre,de még nem evett és nincs ruhája.
Évi!
Sikerült már nyaralást intézned??Tényleg feküdj rá a témára mert előfoglalással lényegesen olcsóbb.
Hajni!
Hova tüntél már megint??:):):)
Üdv: ANDI
Vendég
 


Sziasztok,

Andi, jobban vagy már? Voltál a Mihályinál?
Még nem sikerült nyaralást intéznem, mert nem derült ki, hogy mikor lesz a férjemék munkahelyén a leállás. Enélkül pedig kicsit nehéz lenne lefoglalni bármit is.

Hajni, akkor nem vagyunk messze egymástól. Én közel lakom a Szabadság utcai ovihoz.

Én úgy veszem észre, hogy Pilisvörösváron minden nagyon nehézkesen működik. De miért? Ki tudja? Beleértve a bölcsi kérdést is.

Évi
 
 


Sziasztok!

Pár hónapja költöztünk Pilisvörösvárra, és nem találok sehol sem játszóteret. (a piac mellettit nem nevezném annak)
Van valahol a közelben egy jó játszótér?
Már azt se bánnám ha a környező városokban, községekben lenne, csak ne Óbudán. :-)

Köszi

Virnya

Virnya és Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
virnya
Pilisvörösvár
 
 


Szia Virnya!

Azt hiszem itt Vörösváron a ligeten van normálisabb,bár ezt nem tudom én még nem jártam ott.Erröl majd Évi mesél.
Viszont Pilisszentivánon,van kettő is amit ajánlhatok neked.Ha beérsz Pilisszentivánra akkor jobb kéz felé a második utcán bekanyarodsz,ott van egy ha az erdő felé balra az utról bekanyarodsz ,itt csak az erdő felé menjél mindig az aszfaltozott uton(egyre beljebb az erdőbe),és bal kéz felé megtalálod,ez super csak kicsit árnyékos,ha egyenesen mész az uton tovább (nem kanyarodsz balra az erdő felé)a focipálya felé,menj tovább ott találsz még eggyett,az is nagyon jó.Hát nem tudom ez igy érthető e,de megtalálod tuti,meg egyébként bárkit megkérdezel ha beérsz Szentivánra tuti szívesen segitenek. :lol: :lol: :lol: Merre laktok itt Vörösváron??
Lépek,mert tők jó idő van megyünk kertezni. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Évi merre laksz?Ki tudja lehet látásból ismerjük is egymást:)
Virnya te?merre felé laksz?és hogy tetszik vörösvár?

Hát hogy is mondjam itt vörösváron mindn más fontosabb mint hogy normális játszótér legyen,vagy hogy bölcsöde,pedig város!!!!!
Erre csak azt tudom modnai hogy nagymamámék albertirsán laknak és csak pár éve lett város albertirsa viszont olyan szinten fejlödik hogy ledöbbenek valahányszor meglátogatom őket.Játszótér..hú ott annyira szép,rendezett csuzda,minden van virágok...el se tudom mondani.
itt meg..
Anno mikor föiskolára jártam a városunk pályázatiról kellett irni közgáz órára esszét,ismerőshöz bemehettem a ide a hivatalba és mutatta hogy már akkor pályázaton nyertek pénzt amiből parkot és szinnvonalas játszoteret épithettek,ez azt hiszem 2004-ben volt hol is van ez?
terveket is láttam.eredmény....
Bölcsi is van elvileg hozzám közel ,magán, 60000-ért
tisztára megéri.
hát szép napot nektek
Hajni

Kép
 
 


Sziasztok,

Virnya, sajna a ligeti játszótér sem nevezhető annak. Pár ócska játék a gaz között...
Viszont a solymári játszóterek elég normálisak. Van egy a Templom téren, egy pedig a Vörösvári utcában.
Igérték, hogy idén megépítik Vörösváron is a játszótereket, de hogy mi lesz belőle igazából... Ezt nem tudhatjuk.

Ryba, én is akárhová nézek, fejlődést látok. Bezzeg Vörösváron minha megállt volna az idő. Nagyon kiváncsi lennék, hogy miért van ez.
Én a Szent Erzsébet utcában lakom, közel az ovihoz. Igen, lehet, hogy látásból ismerjük egymást. Esetleg küldj egy képet az e-mailemre. Priviben küldöm.

Andi, nem írtad, hogy voltál-e Mihályi dokinál, és hogy hogy vagy.

Évi
 
 


Sziasztok!

Előszőr is üdvözlöm az újakat. Jó, hogy jöttetek, kell az "utánpótlás". :)

Bocsi az eltűnésért, de elég zűrös két hét áll mögöttem. Sok munkám volt nagyon, napközben nem is értem rá semmi másra, csak dolgozni. Nagy átalakulások vannak nálunk, amik elég sok munkával járnak. Ez jó, mert legalább van mit csinálni ebben az amúgy nagyon bizonytalan időszakban, viszont fárasztó is hosszú távon. Főleg úgy volt igazán neház, hogy két hete beteg vagyok. Három napig 39 fokos lázzal ültem bent az irodában, azóta már "csak" a köhögés és az orrfolyás maradt. :( Már nagyon unom, jó lenne végre megint teljesen egészségesnek lenni.
Sajnos Aisa sem úszta meg, ő is napokig lázas volt, köhögött nagyon-nagyon, orra is folyt. :( Most már ő is alakul, de még nincs rendben teljesen. Remélem, hétfőn már tud oviba menni megint, mert most így kimaradt neki másfél hét. Talán nem lesz gond az újrakezdéssel...
Más különös nem történt velünk. Kivéve, hogy tegnap belémjöttek kicsit hátulról, de szerencsére nem tört össze az autó, csak egy díszléc pattant le. Azért megnézetjük, reméljük hogy nem roppant meg a hátulja vagy valami. Zebra előtt megálltam, hogy átengedjem a gyalogost, a mögöttem jövő meg elbambult és belémszaladt. Szerencsére nem jött gyorsan, bár neki kitört az egyik lámpája, meg az elején látszik kicsit az ütközés.

Na, megyek vissza dolgozni egy kicsit.

Szép napot, és hétvégét mindenkinek! Talán jó idő lesz, és lehet kicsit kint tevékenykedni!

Aisa és Hajni
 
 


Boldog névnapot kívánok a Hajniknak! Évi
 
 


Sziasztok!!
Én is kívánok igy utolag is Boldog Névnapot minden új és régi Hajninak!!! :lol: :lol: A 8 napba még beleférek,nem??

Kép

Egyébként húzos hétvégénk volt azért felejtettem el.Miron szombat délután óta hasi-fosizik.Jőn egy görcs utána a fosi.Remek!!! :cry: :cry: :cry: Tegnap délután és este volt a legdurvább,kb 10 db alsónaci,és 5 pizsama bánta. :cry: :cry: :cry: Szegény kivolt a bundája rendesen,egésznap feküdt.Hála ístennek sokat iszik,adtam neki normafloret,meg húslevesböl répát krumplit.
Egész éjjel aludt,sőt reggel is késön ébredt,és mintha elvágták volna mára semmi baja.Gondolom gorsan átmosta a normaflore meg a sok tea.Most még 2 napig adom neki,most hívtam a doktornőt,hogy pénteken utaznánk,azt mondta semmi akadálya legkésöbb szerdára túllesz rajta,ha vigyázunk.Ugyhogy a héten otthon van az ovibol,anyu őrőmére,mert ugye én dolgozom.
Kírának volt tegnap táncversenye,nagyon ügyik voltak,másodikok lettek,ugyhogy gazdagabbak vagyunk egy ezüstéremmel,és egy oklevéllel.Természetesen nem fénylik igazán az az ezüst,mert ugye az arany sokkal jobb lett volna. :lol: :lol: :lol: Ezt ők gondolják igy,szegények elégé letörtek.Na mindegy majd megbarátkoznak vele.Ez csak házi verseny volt,ami ugye azt fedi,hogy ugyanaz az egyesület csak vannak,Máriaremeteiek,Szentiván,Solymár,Csév,Vörösvár,Hidegkut stb....A területi verseny majd szeptemberbe lesz az komolyabb lesz ennél.
Hajni!!
Látom ti se igazán tudtok kivergödni a betegségekböl,anno mikor Kíra kezdte az ovit nálunk is ez volt.Mironnál nem annyíra.
Gyógyuljatok!!!
Most megyek,mert piritoskenyeret kér a kisbeteg. :lol: :lol: :lol:
Már várjuk a pénteket nagyon,és az elörejelzések szerint super időnk lesz.Addig még megprobálok jönni!!
Vendég
 


Hello!

Köszönöm szépen a köszöntést!

Andi!
Remélem, már jobban vagytok!
Aisa már nagyjából meggyógyult, múlt héten is volt már oviban. Bár az orra folyik még és éjszaka sokat köhögött...
Meg most a lába fáj szegénynek. Hétvégén olyan bénán mászott le a hintáról, hogy azóta fáj a talpa. Tegnap meg elesett kint az aszfalton a motorjával, és azóta a másik lábát is fájlalja. :twisted:
De olyan jó, hogy már ilyen szép idő van. Hétvégén kint napoztunk, meg kertészkedtünk. :lol:
Remélem, húsvétra is marad a szép idő, hogy lehessen menni kicsit kirándulni, csavarogni. Vasárnaptól mond lehűlést, remélem nem lesz azért nagyon hideg.
Nálatok mit hoz a nyuszi?? Én teljesen tanácstalan vagyok, hogy mit vegyek Aisának... :roll:

Szép napot mindenkinek!

Aisa és Hajni
 
 


Sziasztok!!
Végre van egy kis ídőm ideülni.
Tudjátok,most hétvégén voltunk Várgesztesen a Villaparkba.Az idő egyszerüen ennél jobb nem is lehetett volna.Mi is kinnt napoztunk.Igazi hawai volt.Volt saját medencénk,jakuzzink,szaunánk.Egésznap a gyerekek vízbe voltak,ugyhogy csak egy Tatai kirándulás fért bele sehova nem akart senki menni,olyan jó volt ez a semmittevés.Képeket majd kicsinyitek,de most inkább mesélek.
Szóval,ugye a saját medencén kivűl volt egy központi élményfürdő is,ami délután 4-kor nyított!! :shock: :shock: :shock: Nem tudni miért,ez elég hülyeség.Na mindegy szóval,az történt,hogy pénteken délután,átmentünk,hogy megnézzük milyen medencék vannak.Megaztán ott volt forró víz az öreglányoknak! :lol: :lol: :lol: Na szóval,mikor beértünk,a lányok (pontosan 6db egyforma 10 éves csajszi)ugy ahogy voltak ugrottak a vízbe.Mi még néztük,hogy hova pakoljuk le a cuccunkat.A Férfiak lemaradtak,mert a férfi öltözönk kerersztül jöttek be,és az messzebb volt.Mi csajok mentünk az összes gyerekkel (összesen 10-el),ugye a cdsajok egyböl ugrottak(mindegyik tud uszni)és én nem figyeltem,és az okoska fiam utánuk.Uszogumi,karuszó Apánál,aki ugye még nem ért oda.Én nem is figyeltem,csak kerestem a helyett,egyszercsak hártanéztem -Uristen hol a Mimi???
Mondja barátnőm-Ott uszik bennt.Uszik???Kérdem!De hiszen nem tud uszni.Nem tudom,hány perc telhetett el,a beugrás ota,de nem kevés az tuti.Én olyan szinten leblokkoltam mikor láttam őt fuldokolni,hogy hirtelen elkezdtem minden ledobálni magamról,de mire indultam volna az egyik Apuka aki velünk volt ugrott.
Ne tudjátok meg mekkorára felvolt puffadva.Borzalmas volt.
Kb 1 órát ott bögtünk mindketten,szerencsére nem vesztette el az eszméletét és megprobált kifelé evickélni,de közbe beinditották a sodrófolyósot,és nem tudott gondolom kijönni.
Prüsszkölt kettöt,aztán pisilt,vagy 5 litert,és szombat délutánig hasmenése volt,de elég durván.Szóval ez rányomta a bélyeget a hangulatomra,szombat este kezdtem megnyugodni.Szerencsénk volt,hogy ennyível megusztuk.Őt annyíra nem víselte meg,mert kb egy óra mulva már ment ugyanugy,sőt nagy csúszdákról ugrált be.
Mondjuk a hasmenés se volt egyszerű,mert ugye vittem neki plusszba ruhát,de erre nem készültem,ugyhogy mostam szappannal mint barom.
Ezt leszámitva,ja meg Gábor hullarészegségét jó volt.Tényleg super hely,de mint írtam,nem igen mentünk még a parkon belül se sehova,mert mindenki lábat logatott.
Majd kicsinyítek képeket.

Hajni!
Én Mironnak gördeszkát veszek,ezzel szekál már régóta.Tegnap volt Gábor az Auchanba de csak komolyabb volt aminek húzos ára volt,olyat nem akarok,ugyhogy holnap még futunk egy kört.A lányoknak csak csokikat vettem,meg kapnak pénzt,mindenkitöl azt kapnak,aztán majd vehetnek valami nagyobbat,vagy mennek shoppingolni,azt ugyis szeretik.
Mironnak,már kedden nem volt semmi baja,de otthon tartottam megész héten,nem akartam,hogy benyaljon valamit és akkor ne tudjunk Várgesztesre menni.(skarlát van az oviba)De most kedden már ment,de mindennap délbe jőn haza,mert ugye a suliba ís tavaszi szünet van,sajna otthon tartani nem tudtam mert Anyu reggel jár dolgozni.
Évi!
Én nekem hála ístennek nem a tavalyi cisztás bajom jött vissza,hanem petefészek gyulladásom volt,de kb 3 nap alatt túl voltam rajta.
Mi is élvezzük ezt a jóídöt.Én nagytakaritottam a héten,kimostam az összes függönyömet,ágytakarokat stb...
Szombaton akarunk Kírával alkotni valamit,vszinű idén nem tojást festünk,hanem sógyurmábol csínálunk valamit.Még nem tudom.Ja meg sűtök is valami sűtit,de azt csak vasárnap.Én hétfőn dolgozom,de síetek haza,nehogy a locsolok elöbb érjenek ide,mert Kíra attól fél,hogy egyedül lesz.
Na lépek,van egy hegy vasalnivalom,muszály nekiesnem.
Majd még jővők.Ha nem lessz időm,akkor elöre ís mindenkinek:

KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET ÉS SOK-SOK LOCSOLÓT KÍVÁNOK!!!
Kép Kép
Vendég
 


Halihó!

Úgy látszik, megint ketten maradtunk Andi!! :roll:
Bár mi sem vagyunk túl aktívak! :oops:

Nem semmi ami történt veletek a pihenés alatt. :roll: :roll: :shock: :shock: Még jó, hogy időben vettétek észre, hogy bent van a vízben, és nem lett semmi komoly baj. Nem csodálom, hogy utána még jó ideig rossz kedved volt, és rányomta a bélyegét a hangulatodra. Milyen bátor Miron azért, hogy ilyet megcsinált és hogy utána sem félt különösebben a víztől. :shock:
Aisa nem ilyen, ő sokkal megfontoltabb, nem hiszem, hogy beugrana csak úgy magától a vízbe!

Végül rollert vettünk Aisának nyuszira! :lol: Örült neki nagyon, azóta már ügyesen rollerezik vele kint az úton. :lol:
Jól teltek nekünk is az ünnepek, voltunk bobozni Visegrádon, meg Szentendrén sétálgattunk szombaton. Vasárnap jött a nyuszi, nővéreméknél is voltunk, oda is tojt valamit. Aisa pancsolt egyet kint, aztán mentünk anyósékoz. Onnan meg csak kedden reggel jöttünk el mi, Aisa meg még ott maradt délutánig. Napoztam, pihentünk, meg bográcsoztunk. Jó volt nagyon. :)
Kellett is a pihenés, mert az utóbbi hetekben sok volt a munka megint, kivoltam már rendesen...Mondjuk most sem érzem magam túl kipihentnek, de hát ez van. :(

Mennem kell, kolleganőm hív shoppingolni! :wink: :lol:

Aisa és Hajni
 
 


Sziasztok, én is itt vagyok. Megrökönyödéssel olvasom Miron fuldoklásáról a történetet. Egy rémálom!!!! Az én fiamnak is lehetnek ilyen kamikaze akciói. Ő is egy életveszély. Minden percben lesni kell, hogy mit csinál. Most a kicsi mellett ez elég nehéz. Én viszont úgy döntöttem, hogy inkább ő utána futok. Abból, hogy Niki sír, még semmi baj nem lesz. Na de Dani aztán tudna meglepetéseket okozni.
Hajni, a fiúk sajna ilyenek. Sokkal csibészebbek, mint a lányok. Azt szokták mondani, hogy a fiúkra az első 16 évben a lányokra pedig a 2. 16 évben kell vigyázni. Ez így is van.
Férjem persze azt szajkózza, hogy be kellett volna Danit adni oviba. De sem a betegségek sem a beszoktatás miatt nem lett volna megvalósítható. Most már szeptembertől megy.

Évi
 
 


[color=darkred]Hello!

Évi!
Nem is bánom egyelőre, hogy lányom van! :) Majd ha nagyobb lesz és kamaszodik, akkor kezdhetek én is jobban odafigyelni, meg aggódni! :? :wink:

Andi!
Utólag is nagyon BOLDOG NÉVNAPOT kívánunk Neked!!!! :lol: [/color]

Aisa és Hajni
 
 


Andi, én is Boldog Névnapot kívánok Neked utólag!

A Terranovát hogyan érinti a válság? 4 napos munkahét és fizetés csökkentés?

Évi
 
 


Sziasztok!!
Köszönöm a köszöntéseket,aranyosak vagytok!! :lol: :lol: :lol:
Évi!!
pü-t küldtem neked,ugyhogy lépj be mindenképpen,hogy elolvasd!!:):)

Hajni!!
Nem kell kamaszkorig várni!!:):):)Én márcsak tudom,pedig Kíra még jó 2-3 évre van a kamaszkortól!!:):)Jobb idő lesz akkor kertipartyzhatunk eggyet nálunk,ma valaki itt a szomszédba sütögetett,és csorgott a nyálunk.:):):)Majd a fiuk egyeztetnek,de sztem még várjunk 1-2 hetet mert azért estére még elégé lehűl!!Én legalábbis fázom!!!:):):)
Most mennem kell,mert fürdés van!!
Legyetek jók,és aktivabbak!!!
Még mindig munkát keresek,ugyhogy járjatok nyitott szemmel és fűllel!!:):)
Vendég
 


Sziasztok!

Zenebölcsis foglalkozást szeretnék a figyelmetekbe ajánlani, egyelőre Solymáron a Családsegítő központba lehet jönni a gyerkőcökkel szedánként 10.00 órai kezdettel.
www.sunizene.hu - n tudtok bővebben olvasni rólunk :)
Illetve szeptembertől Vörösváron is szívesen indítanék csoportot ha lenne tippetek,hogy hol érdemes termet bérelni e célra?!
Szép estét!
Nóri
 
 


Nóri, Vörösváron is nagyon nagy kereslet lenne zenebölcsire. Esetleg a Műhely Galériát, Kultúrházat vagy a Gartens üzletházat tudnám figyelmedbe ajánlani. Próbáld meg itt.
Ha indul, légy szíves ezen a fórumon is jelezd. Mi biztosan mennénk.
Hány éveseknek ajánlanád és milyen foglalkozás ez?
Évi
 
 


sziasztok, eltűntetek? Vagy megszűnt a topic? Évi
 
 


Hello!!
Én is pont ezt akartam kérdezni!!:):)
Nálunk zajlik az élet,kedden megint voltam műtéten.ÁÁÁ csak a szokásos,már nem is részletezem.Tegnap még otthon voltam,kicsit "pihentem" már amennyíre két gyerek mellett lehet olyat,de ma már voltam dolgozni.Érzem is rendesen hogy fáj a hasam.:(:(Lehet,hogy még rámfért volna ez a két nap,na mindegy.
2 hét múlva megyek vissza kontrollra,aztán 4-6 hét múlva beraknak valami aranyat a méhembe,a részleteket én se nagyon tudom,mert a doki akkor osztotta meg velem a terveit mikor még komába voltam az altatótól,majd 2 hetes kontrollon megbeszéljük.A műtét alatt volt bennt vele még 2 doki,ott konzultáltak rajtam,aztán erre jutottak,hogy ezt megkéne probálni.:):)
Amugy minden ok,gyerekek jól vannak Kíra tanul ezerrel,itt az évvége,sorra írják a dogákat.
Szerdán megyek oviba Anyáknapozni és évzárózni,ez igy mindig egybe van nálunk,aztán lesz egy szombati gyereknapi buli is.
Ugyanez pepitába a suliba,csak ott ugye elöbb lesz valami nagyszabású buli,aztán évzáró és ballagás.
Múlt héten voltunk Kírával tánc versenyen két aranyéremmel jöttünk haza.Junius elején is megyünk,aztán közbe lesz még pár fellépés ís.Szóval elégé bevagyunk programozva,már a naptárba vezetek mindent mikor hova kell mennem.
És akkor még azt mondják nekem szűljek mégeggyet!!:):)3-dik császár után már kipakolnának.Igy még várnom kell 40 éves koromig.:(:(Addig évente kétszer mütét vár rám,ha ez az arany csuda nem jőn be.
Hajni!!
Veletek mi ujság??Ovi???Hétvégén voltunk Szentivánon,ott hallottam,hogy nagy átépitések lesznek.Csak nem értem a logikát,hogy a régi tornateremböl lesz csoport szoba és az új épületböl elvesznek két csoportot,és ott lesz uj tornaterem.Ez mire ís jó???Attól nem tudnak majd több gyereket felvenni,nem???Mert ugyanugy 2 csoportot csínálnak,nem??
Na ez nekem magas.
Most megyek,mert kicsit lepihenek amig Mimi huzza a lóbőrt,aztán főznőm kéne holnapra valamit,mert holnap is csak 1 körül jővők haza!!
Készült a Mimiröl ovis kép,majd bescennelem és berakom,olyan jó lett.
Szép napokat,legalábbis szebbet mint ez a mai!!
Vendég
 


Sziasztok,
Andi, ez nem hangzik túl bíztatóan, amit írtál. Mi az, hogy 40 éves korodban kipakolnak? Csak a méhet vagy a petefészkeket akarják kivenni? És ha igen, miért kell addig várni? Mihályi műtött megint?
Mi jól vagyunk. Niki baba egy tündér. Remélem, nem lesz akkora csibész, mint a bátyja. Dani várja az ovit (én is).
Nem tudtok valami jó gyermeknapi programot?
Évi
 
 


Évi!!
Parancsolj,ha esetleg unatkoznál itt van a környékbeli összes program:
2009.05.14.
|
Pilisvörösvár térségi zongoristatalálkozó és verseny
Pilisvörösvár, Művészetek Háza, Szabadság út 21. Bejárat a Major u. felől
2009.05.15.
|
Piliscsabai Egyházzenei napok
Piliscsaba, Piliscsaba
2009.05.16.
|
GROOVEHOUSE
Pilisvörösvár, Camping Plázs

Pilisi Királyi Íjászok örömíjászversenye
Piliscsév, Játékpark

Kippkopp a fűben - bábjáték
Solymár, Óperenciás Gyerekkönyvek és Játékok Háza, Solymár, Terstyánszky utca 100.

Német Nemzetiségi Gyermektáncfesztivál
Solymár, PEMÜ Sportcsarnok, Terstyánszky út 44.

Radnóti Év 2009
Pilisvörösvár, Művészetek Háza és a Zeneiskola díszterme

Perei Zoltán emlékkiállítása
Solymár, Apáczai Csere János Művelődési Ház

Dumaszínház
Solymár, Apáczai Csere János Művelődési Ház

Diplomat Előtt II. - Hajdu Klára ének, Ávéd János szaxafon
Solymár, Little Jazz Pub
2009.05.17.
|
Bartos Erika író-olvasó találkozó és diavetítés
Piliscsaba, Pilisi Evangélikus Gyülekezet, Kossuth L. u. 34.
2009.05.22.
|
Zené mise
Piliscsaba, Nagytemplom

LeQWaRock koncert
Pilisszentiván, Elízium sörkert
2009.05.23.
|
Énekkari hangverseny
Tát, Kultúrház

Jótékonysági, batyus bál
Pilisvörösvár, Művészetek Háza és a Zeneiskola díszterme
2009.05.29.
|
III. Pünkösdi Fúvósfesztivál
Pilisvörösvár, Művészetek Háza és további helyszínek

Gyermeknapi Halász Judit koncert – „Szeresd a testvéred!”
Pilisvörösvár, Művészetek Háza díszterem

Gyermeknap
Pilisvörösvár, Mű-Hely Galéria, Pilisvörösvár, Hunyadi 70.
2009.05.30. |

Amatőr horgászverseny
Pilisszentiván, Slötyi

ELMARAD!!! Bolero Showtime Band koncert
Pilisjászfalu, Sólyomfészek udvar, Piliscsaba Magdolna-völggyel szemben

Gyereknap 2009
Pilisjászfalu, Sólyomfészek udvar, Piliscsaba Magdolnavölggyel szemben

Fejér Megyei Nemzetiségi Nap
Mány, Leimen-ház

Pünkösdi Mise
Pilisszántó, Pilis, hegyoldal

Magyar Táncház
Pilisvörösvár, Mű-hely Galéria, Pilisvörösvár, Hunyadi 70.
2009.05.31. |

!!! ELMARAD !!! ZANZIBÁR koncert
Pilisjászfalu, Sólyomfészek udvar

Gyermeknap
Mány, Leimen-ház

egyébként iratkozzál fel erre a hírlevélre,és akkor minden héten küldenek emailbe programajánlót a térségböl.
itt: www.piliscentrum.hu
egyébként itt sok más hasznos ís van.:):)
Vendég
 


Köszi, megnéztem. De nem találtam itt Vörösváron semmi jót. A piliscsabai rendezvények viszont biztos jók lesznek. Oda lehet, hogy elmegyünk.
Ti hová mentek gyermeknapozni?
Évi
 
 


Hello!
Évi!
Itt Vörösváron lesz a Mühely-galériába ís és Halász Judit lesz a Müvészetek Házába,de egyébként mi egyszer voltunk Csabán,az tényleg jó volt.Két éve viszont a Városligetbe járunk,az a legjobb.(mindenféle cég kivonul,nagy sártrakkal,ugrálokkal,csúzdákkal,kapnak ajándékot a gyerekek ,tavaly volt túró-rudi osztogatás,chips,jégkrémek,libero stb...Idén sztem nem megyünk elég lesz az ovis,az elég nagy felhajtásos lesz ugrálóvár,bohocok stb...És az "ingyenes".:):)Meg utána lesz a suliba ís buli,meg jőn a Kíra bulija szóval nekünk éppen elég lesz ez.Közbe ugye Kíra táncversenyei,fellépései,évzáró,ballagás stb..Most szerdán megyünk az oviba évet zárni és anyáknapozni,Miron már várja,ilyenkor nemcsak Anyukák jönnek,hanem egsz család ugyanis évzáró is egybe,minden csoportnak külön lesz a nagy tornaterembe,hogy elférjünk.Szóval jőn Apa ís,meg mama meg Kíra,ugyhogy várja már Miron.
Na j léppek mert hegyekbe a vasalnivalom,hétvégén nagy takaritotta,függönyök,ágyneműk stb... :cry: :cry: :cry:
HAJNI!!!
Tessék jelentkezni!!!!
Szép napokat!!
Vendég
 


Sziasztok!

Nekünk még konkrét programunk nincs gyereknapra. Lehet, hogy vidéken leszünk valahol barátokkal. Ott mondjuk van egy élménypark (tegnap voltunk ott-nagyon jó), de nem hiszem, hogy lesz kedvünk a nagy tömegben elvegyülni. De még meglátjuk...majd csak kitalálunk valamit. :)

Már régóta akartam volna írni, de valahogy soha nem vitt rá a lélek...Pedig most egy kicsivel csöndesebb napjaim vannak idebent, nem áll halmokban a munka. Igazából sokminden nem történt velünk, Aisa most jár rendesen oviba, bár még mindig köhög, és taknyos is. Nem tudom, mikor gyógyulunk már ki ebből a nyavalyából, remélem a nyári 40 fokban nem lesz már ilyen.
Tegnap ebben az élményparkban voltunk, nagyon tetszett a gyerekeknek, és én is egészen odáig voltam érte. Volt állatsimogató, lehetett lovagolni, lovaskocsizni, csúszda, labirintus....stb. és mindez olyan szép környezetben, hogy nem igaz...Nem is hittem, hogy ilyen helyek vannak itthon... :roll: :oops:
Lassan a nyaralást kell kitalálni, hogy hová és mikor, mert aztán nem lesz helyünk....valószínűleg a Balatonra megyünk majd pár napra....de még semmi nem biztos.
Andi!
Azt a grillezést összehozhatjuk majd valamikor, ha már tényleg meleg lesz délután-kora este is. Megbeszéljük majd, jöhettek ám ti is hozzánk! :)

Szép napot mindenkinek!

Aisa és Hajni
 
 


Sziasztok, Hajni, hol van az az élménypark, ahol voltatok? É
 
 


Hello!
Most nem reagálok semmire,mert nincs ídőm csak Évinek akartam ezt belinkelni!!
http://www.piliscentrum.hu/gyereknap/gy ... hp#program
Holnap majd írok!!
Vendég
 


Andi, köszi. Már én is nézegetem ezt az oldalt. A hírlevelet is megrendeltem.
Azért írtam, hogy a pvvári programok nem jók Daninak, mert pl. a Halász Judit koncertet korainak tartom. A Műhely Galéria programját pedig nem ismerem.
Évi
 
 


Sziasztok!
Végre van egy kis ídőm ideülni.Mostanában kerteztünk sokat,kertí partyn voltunk,meg persze a szokásos házimunkák,aminek sose jutok a végére,de ezt gondolom ismeritek ti is.Mi lesz ha 8 órába dolgozom majd nem tudom.Ma végre felállitottuk a medencénket is,a szomszédokba már napok ota fürdenek is olyan jól átmelegedett a vízük,nekünk ez most még legalább 2 hét mire használható lesz,na persze ha jó idő marad.De én akkor se fogok még bemenni,majd ha minimum 25 fokos lesz. :lol: :lol: :lol:

Hajni!
Utoljára mi voltunk nálatok,ugyhogy most ti jöttök. :wink: :wink: Minket is érdekelne hogy helyileg hol voltatok.Pont ma beszéltem Gáborral,hogy mehetnénk valahova,olyan egésznaposra,ki a szabadba,na persze nagy kirándulásokhoz ebbe a melegbe nincs kedvem,de azért el itthonról jó lenne.
Tervezünk heteken belül egy Pécsi két napos kirándulást a bnőmékhez,de most minden hétvégére van egy kisebb programunk,ami miatt 2 napra nem tudunk menni,ugyhogy sztem megvárjuk a suli végét.
13-án megyünk erre a sváb esküvöre a suliba,és azt tervezzük,hogy páran szülök (jópáran)feveszünk mi is a gyerekekkwel eggyütt valami népviseleti ruhát.Gondolom jókat derülünk majd egymáson.Én max egy dindrli(jól irtam) :?: ruhát kapok magamra,tuti nem vennék fel 10 alsószoknyás sváb ruhát.Még valakitöl kell kölcsön kérnem mert persze nekem olyan nincs.Gábornak is kéne egy fehér buggyos ujjú ing és egy kalap. :lol: :lol: :lol: Most szervezkedünk ám,ezt tul.képpen az iskola ígazgató kérte,hogy ha lehet akkor a szűlök is adják meg a modját. :lol: :lol: :lol:
Biztos jó buli lesz. :lol: :lol: :lol:

Évi!!
Sztem nem kicsi Dani a Halász Judithoz,azt inkább olyan 3-6 évesek hallgatják,késöbb már jőn a tankcsapda!!! :lol: :lol: :lol: De egyébként mi se hallgatunk ilyeneket,Kíra már a HSM,HANNA MONTANA stb..hallgat.Miron meg nem hallgat zenét elgitározgat magának.:):)
Na jó mennem kell,indul a család a pályára.Én meg maradok vasalni!! :cry: :cry: :cry:
Legyetek jók!!
Vendég
 


Sziasztok!

A múltkor egy-két iromány valahogy nagyon elkerülte a figyelmemet, többek között az is, hogy Andi műtéten volt. Nem semmi, mit szenvedsz te ezekkel a nőgyógyászati dolgokkal. :? 8) Lassan aktuális lesz akkor az az arany-berakás, tudsz már valami infót róla??? Jó lenne, ha azzal már véglegesen megoldódna minden ilyen jellegű problémád, gondolom te is szeretnéd már nagyon.... :wink: :roll:
Csináljatok majd képeket erről a bálról, ha sikerül beöltöznötök...Kíváncsi vagyok hogy festesz a dirndli ruhában.... :lol: :wink: :lol:

Ez az élménypark, amit írtam, Nőtincsen van, kb. 50 perc otthonról autóval, Vác után a 2-es útról kell lekanyarodni.
http://www.seszi.hu/ itt megnézhetitek. Szerintem nagyon jó, mondjuk gyereknapkor biztos millióan lesznek, de mondták, hogy akkor megint át fognak adni valami új épületet, szóval lesz program rendesen. :) A környék is lenyűgöző, érdemes meglátogatni őket. :)
Bennünk még mindig nem körvonalazódott a hétvégi program, a környéken leszünk valahol szerintem.

Most ennyire telik, igyekszem majd többet jönni, most már kicsit lecsengett a nagy hajtás a munkában. Már csak otthon kéne rendbe tennem a lakást, mert nagyon gázos állapotok vannak.... :?
Szép napot nektek! :)

Aisa és Hajni
 
 


Sziasztok!
Hu Hajni ez tényleg super hely.Sztem hamarosan mi is ellátogatunk ide.Imádjuk az ilyen falusi jellegű helyeket.:):)Gyorsan beajánlottam Kíra oszt főnőkének is,egy esetleges oszt.kirándulásnak.Igaz idén már nem fér bele,de szeptemberbe azért még álltalába jó idő van,akkor mehetnének ide.Mindig gondot okoz,hogy hova menjenek,most voltak Visegrádon 1800 ft/gyerek,sztem itt is kijönnének annyíból.
Még ovisoknak is jó lenne,bár ennyí kicsivel,gondolom már elkéne egy ilyen helyen némi szülöi segitség. :lol: :lol: :lol: Majd oda ís beajánlom! :lol: :lol: :lol:
Mi se megyünk sehova gyereknap,mennek az ovisok is és kíráéknak is lesz valami.De majd meglátjuk,csak annyi munkánk lenne még a kertbe,és ha ilyen ídő marad lehet,hogy a medencét is tudjuk már használni.
A bálba ugy néz ki nem öltözünk be,mert senkinek nincs ruhája,meg sokan nem értékelik ezt a kezdeményezést még poénból se.De azért igy ís jó buli lesz.Jó kis sváb zene,eszem-íszom dinom-dánom! :lol: :lol: :lol: Megyek mert megjött Apa,és várjuk Kíra oszt.társait egy kis matek korrepetálásra.:)Kerület terület az aktuális témakör,és a csajok nehezen veszik ezeket az akadályokat.Kírának már megy,őt már kioktatta Gábor!! :lol: :lol: :lol:
Szép napokat!!
Vendég
 


Hajni, köszi az infót. Mi is majd elmegyünk oda a nyár folyamán.

Andi, az, hogy Halász Judit koncert való-e a gyermeknek nagyrészt függ a gyermektől is. Pl. Daninak biztos nem. Ő nem tudná végigülni, és nem is annyira szeret zenét hallgatni.

Hallottátok, hogy 2 évig jár csak pénz gyerekek után? Itt, Pvváron hová teszik majd a gyerekeket 2 és 3 éves koruk között. Nincs infótok róla?
Mondjuk engem nem érint, mert csak a 2010 április után született gyerekeket érinti. Én maradhatok itthon 3 évig Nikivel. :D

Évi
 
 


Hello!
Évi!
Én ugy halottam,hogy most erőteljesen ráfeküdtek a bölcsi projektre,de ez ugye majd csak 2012-ben lessz létfontosságú.Arról,is szó volt,hogy minden oviba raknak egy bölcsis csoportot,csakhát ugye akkor mindent átkéne épiteni,minden oviba,mert az a mászoka,hinta ami jó egy ovisnak,az szabvány szerint nem jó a bölcsísnek.+ ugye melyik ovis dadusnéni,cserélne pelenkát egy gyereknek??:):)Szóval én ugy gondolom,hogy itt Vörin nagyon annak lóg a lába,hogy itt mellettünk lesz egy 3 csoportot inditó bölcsöde,ez még talán a legolcsobb megoldás lenne itt Vörin.Persze ennek én nem igen őrülök,mert egésznap a gyerekzsivalyt hallgatni,nem volt valami kellemes még annak idején.Vagy még azt is eltudom képzelni,hogy a magánbölcsik fognak valami pályázati pénzt kapni,és akkor az önkormányzat fizeti a szülök helyett a nagy pénzeket és mondjuk a szülöknek csak havi 7-8 ezret kell,mint az oviba és a többit állja az önkormányzat.Fene tudja,hála ístennek engem se érint az ügy.De egyébként sokan igy ís visszamennek,ha a gyerek 2 éves mert az a 23 ezer ft,semmire se elég,ők is találnak valami megoldást.Bnőmnél a kislány most töltötte a 2-őt,most szabin van,és szeptembertöl megy vele Pestre bölcsibe a munkahelyéhez közel keresett eggyett,sőt a nagylányt 4 éves lesz,azt is kiszedi innen az ovibol és viszi őt ís,mert ugye a munkaídeje reggel 8-tól délután fél 5-ig szól,nem érne haza a nagylányért.Ugye igy reggel fél 7-kor indulnak,és lesz este 6 mire hazaérnek.Nem tudom,hogy birja majd,dehát nem tudott jobbat kitalálni.Semmi segitsége nincs,meg pénze se,hogy bébiszittert fizessen.:(:(

Ma mentek volna Mironék a csúzdaparkba,az ovival,de ugye a "jó"időre való tekintettel ez elmaradt.:(:(:(Már reggel hisztizett egy sort Gábornak.:):)Cserébe délbe elhoztam őt,most alszik mint a duda..:)Holnap gyereknapoznának,ugrálóvár,bohoc,arcfestés stb...de lehet,hogy az is halasztva lesz,már nem is emlitettük neki,nehogy holnap is lerakja azt amit ma reggel az Apjának:):):)
Megyek teregetni!!
Vendég
 


Andi, kíváncsi vagyok, mi lesz a bölcsi üggyel. Itt Vörin már rég óta törvényi kötelezettsége lett volna az önkormányzatnak bölcsit üzemeltetni, de persze magasról tojtak rá (mulasztásos törvénysértést követtek el). De most, hogy a kormány lépett, országosan meg kell oldani ezt a problémát.

Jó nektek, hogy már nem csak nektek kell szórakoztatni a gyerekeket. Megteszi ezt helyettetek az ovi, suli.
Mi azt hiszem a Gyermekvasúthoz megyünk vasárnap, ha jó idő lesz. Ott szupi programok lesznek. És Csabára hétfőn. Vagyis Balázs viszi Danit, én otthon dekkolok a kicsivel. Még csak fél-egy órát tud fent lenni. Azért meg nem érdemes elmenni, hogy utána rohanhassunk haza, mert a picinek aludnia kell. Nem egy alvóbajnok, egyelőre csak az ágyában tud elaludni. Dani bezzeg mindenhol elaludt.

Évi
 
 


Haho!!
Megszünik a topikunk???Hol van mindenki???Pedig mégcsak iskolás gyereketek sincsen,és már nem értek rá??Nekünk is húzos napjaink vannak,de viszont egy hete már nem tanulunk és ez olyan jó.
Ma van utolsó nap,márcsak osztálybulijuk van Kíráéknak,mindjárt megyek be fényképezni öket!:):)ugyhogy rohanok majd jővők.
Vendég
 


Én itt vagyok. Csak láttam, hogy még mindig senki nem válaszol a hsz-emre, még mindig az enyém az utolsó hsz, így magammal nem akartam társalogni olyan formán, hogy írok valamit majd válaszolok magamnak.
Mi jól vagyunk. Már várjuk a nyaralást. Végül Bükre megyünk egy bababarát szállodába. Ott remélem, minden adott lesz egy babának és egy óvodás korúnak. Lesz gyermek animáció és program dögivel.
Ti hová mentek nyaralni?
Évi
 
 


Hello!

Én is vagyok, csak az időm kevés....
Mi is jól vagyunk, bár Aisa egyfolytában beteg. :twisted: Még mindig fáj a füle, folyik az orra, és köhög. Jövő héten elviszem már egy fül-orr-gégészhez, mert ez így nagyon nem normális, hogy hónapok óta alig-alig van egy-egy hét, amikor nincs baja. Remélem, nem kell majd kivenni a manduláját, de ha ez kell ahhoz, hogy végre rendbejöjjön, akkor inkább essünk túl rajta, minthogy valami komolyabb baj alakuljon ki.
Nekem meg a hétvégén becsípődött valami az oldalamban, és alig bírtam mozogni. :roll: Vasárnap kihívtuk este az ügyeletet, mert annyira fájt, hogy egész éjjel fent lettem volna. Kaptam szurit, és azóta sokkal jobb, de még mindig úgy mozgok, mint egy 80 éves.... :?
Nyaralni mi valószínűleg Sopronba megyünk majd, valamikor augusztus elején. Onnan megyünk majd Bécsbe meg ide-oda kirándulni. Még nem foglaltunk le semmi szállást, pedig már lassan időszerű lenne....
Andi ti merre mentek??

Aisa és Hajni
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: