Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Linka: Mi is a torony-lakóparkban lakunk. A lakók rendesek, nagyon sok a fiatal. Én nagyon szeretek itt lakni, pedig előszőr írtóztam a társasházaktól, mert kertesházban nőttem fel. Kicsit hiányzik a kert, de azért itt is van lehetőség kiülni az udvarra, sétálni. Ez nem hasonlítható a pesti lakótelepekhez...

Brigi: Hogy vagytok? Megnéztem a fényképed, szerintem már láttuk egymást. Kép

Viki már szerencsére gyógyulgat, már csak egy kicsit köhög. Ma jött egy nő és kiszúrta a fülét. Úgy sajnáltam szegényt, nem mertem végignézni. De már nem is érzi, itt szundizik az ölemben. Nagyon csini kiscsaj lett a fülbevalóval. Kép

Anita
Kép
Kép
 


<!--attachment: szilasliget_plak_t-343247.doc*mime_msword.gif*application/msword*56.3**szilasliget_plak%e1t%2edoc --><center><pre>
Kép
szilasliget_plakát.doc (56.3 k)</pre></center><!--/attachment-->


Sziasztok!

Bocsánat, a fele lemaradt.

Szóval ez a plakát, ami a zenebölcsit hivatott hirdetni. Ha valaki tud nyomtatni, megköszönném ha segítene terjeszteni, 1-2 kisbabások által látogatott helyen (orvosi rendelő, védőnők, stb).

Köszi! Cili

 
 

sziasztok,

Cili:
én már beszéltem erről a védőnőnknek, és szerintem megengedi a plakátot.
Eddig 2 anyukát majdnem sikerült beszerveznem, de sajnos egyikük sem tud 1/2 9-re Szilasligeten lenni. Nekem is keményen kell majd kelteni Virágot. :o(
tényleg nem jöhet össze egy késöbbi időpont?

zsuzsa
 
 


Az biztos, hogy nem, mert utána Gödöllőn is van egy (illetve egymás után kettő) zenebölcsis csoportom. A többi napon meg úgyszintén.

Sajnos ez van. Ha valami vigaszt jelent: nekem is korán lesz, hozzá kell majd szoknom. Kép

Cili


Sziasztok csajok!

Ez a babanet megint vacakol...nem jelent meg, amit csütörtökön írtamKép Pedig reagálatam mindenkinek...
Ühüm bühümKép
Most meg nincs időm sajna....csak bekukkantottam, hogy mik az újabb hírek felétek.Na, jövök holnap remélem!!!

Puszi: Brigi
 


Sziasztok lányok!

Most van egy kis időm írni ,gondoltam benézek hozzátok. Nem fogjátok elhinni, de még mindig nem akart kibújni a kislányunkKép Pedig már annyira várjuk. Most már két naponta járunk CTG-re mivel túlhordásban vagyok. A férjem is itthon dekkol velem, nehogy akkor jöjjön rám a szülés mikor vidéken dolgozik.
Veletek mi zujs? Alig írtok...
Brigi,
Anyukád itt van még? Hogy érzi magát nálatok? Gondolom jó sokat foglalkozik TamássalKép

Üdv mindenkinek,
Zita
zitti
Kerepes
 
 


Sziasztok!

Zita!

Amikor megláttam a neved azt hittem, már babahír van. Kitartás! Várom a híreket!

Csilla
 


Sziasztok!

Zita: napok óta nem írtál és azt hittem már lassan érkeztek haza...ma meg, amikor látom, hogy írtál teljesen felújjongtam! Azt hittem haza jöttetekKép
Tartsál ki, legyetek türelmesek, veletek vagyunk!!!!
Édesanyám már haza is mentKép 7 nap nagyon gyorsan elment...Nekem is már csak kedden van vizsgám és kész a félévem, ha Isten is úgy akarjaKépDe Tamás szegény kicsit taknyol még, lehet hogy hétfőre nem is tudunk így elmenni....
Na szép hétvégét nektek:
Brigi
 


Sziasztok
Eltűntem egy kicsit de még vagyok! Végeztem a vizsgákkal , most csak a szakdolgozatot írom és készülök az államvizsgára, ami kemény lesz de majd meglátjuk.
Zitti!!
Hát te még egyben vagy? azt hittem, hogy már képeket fogok nézni a kis tündér lánykádról, na hát ez a jány !!!kitartás, ő tudja mikor akar jönni, és hát még kiélvezi minden pillanatát az anya pocijában, hiszen tudja, hogy ott a legbiztonságosabb. A lényeg, hogy pihenj pihenj és pihenj, ok?

Brigitta!
Remélem kiélveztétek minden pillanatot amikor anyukád itt volt, csajszi traccsparti, meg a férjeddel is kikapcsolódtatok egy kicsit. Meg hát anyukád is unokázhatott , gondolom most egy kicsit nehezebb lesz, mert amikor anyu is elmegy akkor egy kicsit nehéz visszaszokni a régi kerékvágásba. Tudod amikor itt van akkor én is átvágok gyerekbe, és így egyszerre 3 gyereke van édesanyámnak, olyan jó, hogy kényeztet bennünket és jó finomakat főz, persze ezt csak a hátsom bánja mert csak nő. Valamint jól kidumáljuk magunkat esténkét egy nagy tál popcorn fölött.

Csilla
Hogy vagytok? Gondolom már a műtétnek nyoma sincs és élitek a vidám kis családi életet a picikkel.
Segítségedet kérem, mert ha jól tudom , családi házban laktok. Szóval most nagy a dilemma előtt állunk, mert mi tetőteres lakást szerettünk volna a férjemmel, mert azt tetszik nekünk, és anyagilag is azt engedhetjük meg leginkább, így a kétszintes terv elvetve. Viszont hétfőn voltunk egy tervezőnél aki nem ajánlotta mert azt mondta, hogy nagyon meleg nyáron, és télen néha hallani a recsegést, ropogást. Mivel a telek 750nm így azt ajánlotta, hogy inkább jobb lenne a laposabb tetejű azt a mediterrán jellegű házban gondolkodnánk, mert a telek nagysága is megengedi, illetve az jobb. De most valahogy van egy sanda gyanúm, hogy egyszerűbb megtervezni egy egyszintes házat, mint egy tetőterest. Persze úgy is mi döntünk, de jó lenne azért ez után nézni, hogy tényleg annyira rossz a tetőtér?
Továbbá , lányok ha tudtok jó tervezőt azt is szívesen veszem, mert úgy gondoltuk, hogy azért nem ugrunk bele azonnal hanem még jó lenne más tervezőnek a véleményét kikérni.

Várom véleményeiteket, nagy segítség lenne.
Mindenkinek vírusmentes, napsütéses , játékos szép hétvégét.
Brigitta ti pedig gyógyuljatok meg hamar. Apropó én szoktam adni a cebion C-vitamin cseppet, lehet, hogy az használt vagy a fene tudja, de még ezen a télen nem voltunk megfázva, próbáld ki. Ez vitamin, úgyhogy ha nem használ akkor nem is árt. Rosszabb ha antibiotikummal tömnék a kicsiket, jobb megelőzni .

Zitti
Várjuk a fejleményeket, és mond a férjednek, hogy dobjon meg egy üzenettel - és ha lehet, persze képpel is - minket ha már megérkezett a kicsit, addig is kitartás.
Vendég
 


sziasztok,

Marcsa79: bocs, hogy belekontárkodom, de mi is nemrég terveztettünk bővítést. Nekünk azt mondták, a legdrágább megvalósítás a tetőtér (szigetelés, ablakok miatt), és valóban mindig meleg lesz nyáron.
olcsóbb 2 szint + normál tető, mint 1 szint + tetőtér.

zsuzsa
 
 


Sziasztok!

Marcsi!

Friss kertesházas vagyok, de azért amit gondolok ideírom. Szóval nekünk kétszintes padlásos. Nem recseg semmi, nem meleg nyáron tök jó. (Na ezzel semmit nem segítettem.) Szerintem próbáljatok meg több tervezőt megkérdezni, és a sok dumából kiszűrni a lényeget. (Biztos a tetőteret is meg lehet, úgy tervezni, hogy ne legyen túl meleg.)
Lányom szeme piros ez izgalomra ad okot, de ő teljesen jól van, nem dörzsöli stb&#8230; úgyhogy gondolom nagy baj nincs, de én is fontolgatom a több szálon futást és lehet, hogy megnézetem még más szemészorvossal is.

Brigi!

Lányom múltkor a takonnyal több mint 2 hétig küzdött, most adtam neki cebiont 1,5 hét alatt teljesen túl vagyunk rajta (mondjuk lehet, hogy azért mert a szervezete már felismerte a kórokozót, tudja a fene). Az orvos azt mondta, ha szoptatok egyek én C vitamint és azzal a gyerek is elvan, de én már nem szoptatok.

Jóccakát

Csilla
 


Ja és a lényeg, hogy én kész házba költöztem, tervezésről, építkezésről (hála az égnek) nem tudok semmit.

Sajna nem sokat segítettem

Csilla
 


Sziasztok!

Gondolom eddig mindenki zenebölcsiben van.....
Nagyon akartunk menni, de a Tamás még nincs teljesen rendben, ezért nem láttam jónak elvinni.Nem kaptunk csak homeós szirupot, mert láza nem volt, de nagyon féltem a kis drágát-még néha köhint páratKép

Ti, kik eljutottatok írjátok meg milyen voltKép...Legalább hadd éljem bele magam egy kicsikét...Esetleg a mondókákból is felrakhattokKép

Marcsi: gratulálok a vizsgáidhoz, ügyes vagy!!!!Meglesz a többi is hidd el!!!
Édesanyám ittlétét tényleg kihasználtuk,sokat dumáltunk, voltunk vacsorázni is a férjemmel, de nagyon gyorsan elment az a hétKépTanultam is, vizsgáztam is-még holnap van egy és azzal kész, elvilegKép
Profilodba nem szeretnél felrakni képet magatokról?Hátha látásból ismerünk???Szurkolunk a tervezőhöz!Ötletem nincs, de öcséimnek építettek otthon 2 nagy házat, és mindkettő tetőteres-nem hallottam én még azt,hogy a szigetelést nem lehetne megoldani...Fura!!!

Zita:úgy-e már minden rendben van?

Na megyek is, puszi nektek:
Brigi
 


sziasztok,

mi most értünk haza a zenebölcsiből. Virág is én is nagyon jól éreztük magunkat. "Sajnos" a 9.28-as HÉV-et nem értük el, így a következőig rengeteg időnk volt sétálni.
Féltem, hogy nyűgös lesz, ha 1/4 8-kor keltem, de nagyon elemében volt, élvezte. A mondókás, lovacskázós-vonatozós részek ismertek voltak számára, de láttam rajta, hogy élvezte, hogy most nem csak mi ketten csináljuk. Amikor Cili énekelt, akkor meg el volt ájulva (gondolom élvezte, hogy nem anya ...hangját hallja).
A végén a zeneszerszámok használatára nem nagyon sokerült rávenni, inkább a bábok tetszettek neki. De az elsők között volt, aki pakolt kifele. :o)

sajnáltuk, hogy nem voltatok.
Brigi: a barátnődnek még mindig lógok 54 Ft-tal. szerinted mikor tudnám neki megadni? Csak most szerdán, vagy valamikor jönnek a zenebölcsibe? (mert febr. 15-től óráim vannak szerdánként, és mivel én tartom őket, nem hiányozhatok :o))


mindenkinek további szép napot:
zsuzsa
 
 


Sziasztok!

Szia Brigi!

Írj e-mail címet átküldöm a szövegeket (bár szerintem nem érsz vele sokat, mert ismeretlenek és ha nem voltál ott nem tudod hogy énekeltük, de biztos máskor is lesz még). Sajnálom hogy nem voltatok, mi nagyon élveztük (főleg én). Szerdán jöttök?

Zsuzsa!

Milyen órákat tartasz ha nem titok?

Csilla
 


sziasztok,

én már meg is kaptam a szövegeket.

Csilla: most csak "Web animáció"-t, ami jelenleg flash.
Egyébként szoktam volt Informatikai alapokat, programozást és informatika-módszertant (hogyan alkalmazzuk az informatikát az oktatásban informatika órán kívül - módszerek, eszközök, alkalmazások, illetve oktatóprogramok értékelése is). Na és a kedvenc: LEGO (számítógéppel irányítható LEGO használata és lehetőségei)

zsuzsa
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa!

Ne haragudj, hogy hülyeségekkel zaklatlak, de a Gábor Dénesre járok, és most kellene kitalálnom, a dipl. munka témámat. Én Műszaki Informatika, Biztonságszervezői szakra járok. Valami kamerás rendszerre, beléptető rendszerre (infra, írisz, újlenyomat, bármi), vagy ilyesmire gondoltam. Nincs ötleted erre, vagy másra? Esetleg valamilyen anyagod, amiből megszülhetném a dolgot.
Lego: Pont mostanság láttam a Scooby Doo-n a játékokat irányította a főgonosz, a játékok elszabadultak stb&#8230;) Ha nem láttad lehet, hogy nem érthető amit írtam.

Mindenkitől elnézést kérek az ide nem illő téma miatt.

Csilla
 


Sziasztok!
Húhh csajok, kész vagyok a vizsgákkal és nagyon jól sikerült a félévemKépTegnap voltam fejlődéslélektanból, amit nagyon élveztem...Nagy élmény volt a vizsga, főleg, hogy az egyik nagyon szép tételt húztam!!

Sajnos ma sem megyünk még, mert a Tamás most gyógyulgat, tegnap már nem köhögött és az orra sem folyt, de nem szeretném, ha hirtelen visszaesne valamibeKépEzért ezt a hetet még hagyom neki!!!!

Csilla: köszi, ha átküldöd a szövegeket, csak azért, hogy legyenek megKépHátha megtanuljuk majd mi is ...sinkabrigi@freemail.hu a címem.

Zsuzsa: szerintem a Kinga fog még jönni baba mama klubba, szerintem zenebölcsibe is, mostanában nem beszéltem én sem vele!!!Ne izgasd magad ez miattKép
Örülök, hogy jól éreztétek tegnap magatokat!!!

Egy jó nagy kalappal nektek is a sulihoz, látom vannak nektek is feladataitokKép
Na szép napot nektek:
Brigi
 


sziasztok,

Csilla:
hát egyszer programoztam (nem egyetem, más munka) dallas chip-es beléptető rendszert. jó móka, C++ linux alatt, párhuzamos port adta a nyitást. érdekes. imádtam, de sajna ahhoz eszköz is kell (leolvasó, chip, ...). mint a legtöbbhöz, amit írtál. Sajna nekem nincs eszközöm, a LEGO meg nem elég "komoly" (mérési pontosság!). De kérdezd meg, lehet-e hw-ként LEGO-t (mindstorm) használni, mert ha igen szívesen rendelkezésedre bocsátom az enyém, és segítek is. (fényérzékelő, nyomásérzékelő, motor áll rendelkezésre)
Ha bármi más eszköz van, akkor abban is szívesen segítek. Vagy elég lenne szimulálni? milyen kitételek vannak? ha kell, külső konzulesként is szerepelhetek :o)

Brigi:
köszi. sajnos mi sem jutunk el ma :o(
ugyhogy maradnak a hétfők.


egyébként tegnap jógán mesélték, hogy az Örsön is van 2 zenebölcsi - mindkettő most indul. ugyhogy én is csináltam egy kis reklámot még Cilinek :o)

zsuzsa
 
 


Sziasztok!

Mi voltunk ma. Jó volt a fiam haza sem akart jönni. Remélem jövő héten mindenki jön.

Zsuzsa!

Köszönök mindent, utána kérdezek pontosan az elvárásoknak.

Csilla
 


Sziasztok!

Csilla: köszi a mondókákatKép Van,amit már ismerek, de csak a szöveget...énekelni nem tudom!

Remélem hétfőre meggyógyulunk! Tegnap délután belázasodott, levittem az orvoshoz és piros a torka. Kaptunk gyógyszert és elvileg hétfőre rendbe kellen jöjjön.Annyira sajnáltam szegényt, soha nem volt lázas és csak gubbasztott Kép

Zsuzsa: szereted nagyon a programozást?? A férjem most tanulgatja hobbiból a C++ -t és izgalmasnak találjaKép Egyébként ő a Microsoftnál dolgozik az Internet Server csapatban és nagyon szereti a munkáját. Te hol végeztél? Műszakin?Hol dolgoztál szülés előtt?Gondolom szereteted az infótKép

Na sziasztok
Brigi
 


szisztok,

Brigi:
én az ELTE-n végeztem (info tanár, német szaktanár), utánna kezdtem komolyabban programozni. A programozásban inkább a "kitalálást" (szervezés, tervezés, ötletelést) szeretem, melynek utolsó fázisa a kódolás. Személy szerint Unix-rajongó vagyok, azaz Unix alapú rendszereket szeretem és ismerem is jobban. Picipuha néha kényszerből használatos nálam.
Szülni már az ELTE-ről jöttem el. 2002-től már csak ott dolgoztam (elötte ELTE mellett más cégeknél is voltam)
közben meg próbáltam PhD-t összehozni, de a három + háztartás túl sok lett. :o(
ugyhogy talán szeptembertől újra beiratkozom egy PhD iskolába. Addig angol és Virág (meg pár internet oldal - statikus, dinamikus egyaránt), na meg most februártól a fontosabb óráim (nehogy elvegyék, és mire visszamegyek ne legyen munkám)

Gyógyuljatok, hogy hétfőn találkozhassunk.

zsuzsa
 
 


Sziasztok!

Nem tudjátok véletlenül hol van a közelben angol nyelv tanulási lehetőség? Magán oktatás, és szervezett oktatás is érdekelne.

Köszönöm

Csilla

Remélem hétfőn mindenkivel találkozun!!!

Brigi!
Gyógyuljatok meg gyorsan-gyorsan!!!!
 


Sziasztok lányok!

Nincs sok időm írni most a két gyerkőc mellett Kép
Vasárnap este 6óra 2 perckor végre megszületett a kislányunk Anna 3790 gramm és 58 cm. Nagyon váratlanul jött mert, csak CTG-re mentünk a kórházba, de nem lett jó az eredmény, mert nagyon gyors néha meg lassú volt a baba szívhangja, nekem pedig hőemelkedésem volt, így a doktornő úgy döntött azonnal megindítja a szülést, nehogy baj legyen a babával. Megrepesztették a burkot, fájások sajnos nem jöttek , így infúziót kellett bekötni, és 3 óra alatt meg lett Annácska. Röviden ennyi, majd még írok csak már etetni kell. Mindketten jól vagyunk, tündéri kislány, majd rakok fel képet is rólaKép

Üdv mindenkinek, Zita
zitti
Kerepes
 
 


GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!! Jó egészséget és sok boldogságot kívánok nektek!

Anita
Kép
Kép
 


HalihóKép

Nagyon jó, hogy vannak jó hírek ezen a nyűgös napunkon...

Zita: Isten éltessen benneteket és örülünk nektek!!!!Jó, hogy minden rendben ment!

Zsuzsa: nem semmi, amivel te foglalkozol...Kép
Majd szóban még beszéljünk ezekről!Kíváncsi vagyok rádKép

Csilla:remélem meggyógyulunk, bár ma délután is lázas volt szegénykém...

Ha tudtok valami ANGOLT, akkor engem is érdekel, mert a nyelvvizsgám még sajnos hiányzik a diplomához és nagyon el kéne kezdenem újra! Tamás előtt tanultam, nyelviskolában is voltam, de a szülés óta nem sokat gyakoroltam!Kép

Na megyek, mert naggggyon nyügi van így estére..
Puszi:
Brigi
 


Anita...ha nem "látlak" el is felejtem mondani: tegnapelőtt veletek álmodtam: valahol össze futottunk és a kis Vikidet megismertem és rákérdeztem, hogy te vagy a " Wikianya"? Mire te: igen és jót nevettünkKép
Nagyon vicces álom volt, soha nem láttalak és nem is beszéltünk mostanáben, erre veletek álmodtamKép
Na mit szólsz?

Pusszz: Brigi
 


Brigi: Velünk álmodtál? Hát ez jó!!! Kép Kép Kép
Képek vannak az albumomban, így talán megismersz ha találkozunk. Ja meg a férjem jár itt teherautóval, biztos láttad már őt.
Gratulálok a vizsgáidhoz!!! Akkor mostmár gondolom egy kicsit több szabadidőd lesz és akkor majd tudunk talizni is. Majd szólj ha jó neked.

Anita
Kép
Kép
 


sziasztok,

Mi is gratulálunk Annához.

Angol:
Én most a Company Success isibe járok: kihelyezett tanfolyás az Általános iskolában (Kórháztól 10perc).
De a HÉV megállóban (Kistarcsa) van kint egy hírdetés, hogy most indulnak majd + telefonszám.
(ha gondoljátok, telefonszámokat begépelek, holnap séta után)

zsuzsa
 
 


Sziasztok!

Zita!
Nagyon sok örömet, és boldogságot Anna babázáshoz! Itt ülök és vigyorgok! Még mindig! Még most is vigyorgok!

Zsuzsa!
A plakátosat már megérdeklődtem. A másik telcsi ahova te jársz érdekelne.

Brigi!
Sajnálom. Gyors gyógyulást!

Jó éjszakát mindenkinek (Annának sok tejecskét)

Csilla
 


sziasztok,

Csilla:
ez a http://www.companysuccess.hu/ cég. Az oktatási referens (vagy ki): Szőke Katalin: 30/4283339
(na ez a reklám :o)) szerintem érdemes megkérdezned, hogy bekapcsolódhatsz-e, mert eddig csak 2 hét telt el (azaz 8 óráról maradtál le - vagy 2*2, vagy 1*4 bontásban) de időnként indítanak újra...

zsuzsa
 
 


Sziasztok lányok!

Van egy kis időm amíg alszik a kiscsaj. Rakok fel róla képet remélem sikerülni fog. Köszönöm szépen mindenkinek a gratulációkat, aranyosak vagytok.
Brigi,
Gratulálok a vizsgáidhoz, nagyon ügyes vagy, hogy ilyen jól megcsináltad őket a gyerkőc mellett. Tamáskának gyógyulást kívánok, remélem már jobban van!

Zsuzsa,
Elképedve olvastam milyen komoly dolgokkal foglalkozol, nem kevés tudás kell hozzáKép

Marcsi,
Nagy nehezen de kibújt végre a kislányunkKép Gratula neked is a vizsgáidhoz! Miből írod a szakdogádat?

Csilla,
Gondolom, hogy tetszett a kisfiadnak a zenebölcsi, remélem mi is eljutunk egyszer.

Szép napot mindenkinek, ha tehetitek szánkózzatok nagyokatKép

ZitaKép
zitti
Kerepes
 
 


Sziasztok!

Zita!

Nagyon szépséges baba. Az enyém is most született még csak, és már mekkora hozzá képest. Élvezd ki, repül ám az idő nagyon. Nekem is tetszett az Anna, de apjuk élt a vétó jogával úgyhogy Adrienn lett.

Zsuzsa!

Köszönöm majd utánanézek.

Csilla
 


Sziasztok!

Zita: Húha, nagyon szép kis csajotok van ámKép És milyen formás...GRATULÁLOK hozzá!!!És ha már irogatni is tudsz mellette, akkor nem lehet panaszotok rá...Csabika hogy értékelte az érkezését???Nincs néha elszomorodva?

Anita: megnézetem tegnap a képeiteket és rémlik, hogy láttalak, de nem tudom hol????Álmomban nem így néztetek ki...Kép
Majd találkozzunk élőben is....Csak még beteg a Tamásunk, nem nagyon megyünk még gyerekek közé, nehogy fertőzzünk!!!

Zsuzsa: kösz az infót, de nekem nem igazán jó az olyan suli, ami hét közben van, még nincs kire hagynom a fiunkat.Egyelőre internetes tanulást keresünk vagy még gondolkodtam az olyan tanáron, aki rugalmas...De köszi a segítségetKép

No meleg napokat mindenkinek és ébredésmentes éjszakákat(nekünk a fogzás miatt már ez sincsKép )
Puszi: Brigi
 


sziasztok,

Zita: hát tényleg nagyon szép baba. és mennyi haja van :o)

Brigi: én szombat de. járok.

mielött komolyan azt hiszitek, hogy okos vagyok egy vicc:

Nyuszika ül a barlang előtt és gépeli a laptopján a szakdolgozatát.
Arra megy a róka, és megkérdi:
- Mit csinálsz nyuszika?
- Gépelem a szakdolgozatomat.
- Nahát nyuszika! Te ilyen okos vagy? És mi a témád?
- Hát az, hogy "Hogyan verjük meg szakszeruen a rókát".
- Ne viccelj, hiszen te kicsi vagy, és gyenge, hogy tudnál errôl a témáról jó szakdolgozatot írni?!
- Na gyere csak be ide a barlangba, megmutatom - szól a nyuszika, és bevezeti a rókat a barlangba. Odabentrôl dulakodás zaja hallatszik, majd egy halálsikoly, végül csend. A nyuszi elégedetten kijön a barlangból, leporolja magát és visszaül a laptopjához.
Gépel tovább, amikor arra téved a farkas. Csodálkozva nézi a
nyuszikát.
- Hát te meg mit csinálsz itt nyuszi pajtás? - kérdi.
- Tudod farkas, gépelem a szakdolgozatomat.
- Te? És milyen témát választottál?
- A szakdolgozatom cime az: "Hogyan verjük meg szakszerűen a farkast".
- Haha, jó vicc. De mondd csak nyuszika, hogy fogod te ezt megírni, amikor nem is tudsz a témáról semmit. Hogyan tudnál te az én megverésemrôl írni, amikor kicsi vagy, meg gyenge is.
- Tudod mit farkas? Gyere be velem ide a barlangba, megmutatom.
Bemennek a barlangba, ahonnan újra heves dulakodás zaja hallatszik, majd egy fájdalmas halálhörgés, végül semmi. A teljes csendben kilép a nyuszika a barlangból, és újfent leül a laptopjához, hogy végre befejezze a szakdolgozatát.
Arra megy a medve.
- Szervusz nyuszika! Hát te meg mit csinálsz itt?
- Éppen be akarom fejezni a szakdolgozatomat.
- Nahát! És mi a témád?
- Hát tudod medve pajtás, az a cime, hogy "Hogyan verjük meg szakszerűen a medvét".
A medve jót röhög, meg a könnye is kicsordul.
- De nyuszika! Hogy tudnál te errôl a témáról érdemlegesen írni, amikor semmit nem tudsz róla?
- Gyere be velem ide a barlangba, megmutatom. - válaszolja a nyuszi, és bevezeti a medvet a barlangba.
A barlangból újra csak heves dulakodás zaja hallatszik ki, majd egy rettenetes ordítás, végül csend. A nyuszi kijön a barlangból, leporolja magát, és újfent leül szakdolgozatot írni. Befejezi, és beszól a barlangba.
- Na, most már kész, elolvashatod.
A barlangból kijön az oroszlán. Végigfutja a nyuszi irományát, majd elégedetten közli:
- Látod nyuszika, mondtam én, hogy mindegy, hogy milyen témát választasz, az a fontos, hogy a konzulensed legyen jó!"

zsuzsa
 
 


Sziasztok!

Brigi:Ha jártál a kistarcsai match-ba vásárolni, akkor ott láthattál. Kép Vagy pedig itt a lakótelepen futhattunk össze. Kép Remélem már jobban vagytok!

Zita: Nagyon szép a baba!!!!!

Anita
Kép
Kép
 


Zsuzsa! Kép Kép Kép jót röhögtem!

Lányok! Szóltak ma délelőtt, hogy jövő hétfőn ne menjek zenebölcsizni, mert fél 10-től bábszínház lesz! Tehát bábszínházba menjetek!!! És két hét múlva, tehát FEBRUÁR 27-én találkozunk legközelebb!

Cili


Sziasztok lányok!

Köszönöm szépen mindenkinek a gratulációkat. Voltatok zenebölcsiben? Milyen volt? Mi még nemtudom mikor jutunk el, mert Annácskától nehéz megszabadulnomKép Nagyon sokat szopik, és csak kézben szeret lenni. Még jó, hogy itt van anyukám és Õ tud foglalkozni Csabival.
Brigi,
Nincs panaszom Annácskára, de szinte egész nap szoptatok, vagy a kezemben van. Azt hiszem még nagyon szüksége van a közelségemre, így szinte össze vagyunk nőve. Csabika nagyon szereti, puszilgatja de azért nagyon vigyázni kell rá, hogy nehogy túl szorongassaKép
Csilla,
Majd lehet, hogy kérek tőled egy-két jó tanácsot, hogyan csináljam a dolgokat ha egyedül leszek. Azért rád gondoltam, mert neked is két gyerkőcöd van és már biztosan rutinos vagy a két gyerek ellátásában.

Jó pihenést mindenkinek,
Zita
zitti
Kerepes
 
 


Sziasztok!

Sajnos még mindig betegek vagyunk...ráadásul az itthoni gépünk is tönkre ment, ezért egy darabig nem leszekKép A férjem laptopjáról írok most, de ez csak este van itthon...Kép

Zita:örülök, hogy jól vagytok, gondolom kicsit más az életetek így két gyerekkelKép

Zsuzsa:hova jársz te szombat délelőtt angolra???ez nekem is jó lenne, ha nem bent Pesten van...Lehet, hogy én is tudnék tanulni a reggeli órákban?Kép Örülnék neki nagyon...No majd beszélünk erről!!!!

Na sziasztok és tavaszodást mindenki kertjében..
Brigi
 


Sziasztok!

Képzeljétek olyan kínos volt ma a babaklub. Reggel óta figyeltem fiamat nem folyik-e az orra, nem volt semmi erre lemegyünk a klubba és fél óra múlva elkezd folyni az orra. Pánik szerűen felöltöztünk elrohantunk (én baromi dühös vagyok azokra az anyákra, akik betegen viszik a gyereket társaságba, oviba, erre tessék). Semmi baja úgyhogy orvoshoz sem mentem vele, de olyan ciki volt.

Zita!

Az elején a lényeg a józan ész megőrzése, aztán egyre könnyebb, ha kiismerted a baba ritmusát, és a tesó is megszokta a helyzetet. Ja és ha már éjszaka alszol, valószínűleg túléled.
Próbálj meg valami ritmust találni előbb utóbb mindegyik babánál beáll, hogy kb. mikor alszik-eszik és akkor össze tudod hangolni őket. Még nem aktuális, de szerintem nagyon fontos, hogy du. egyszerre aludjanak, neked van egy kis szussz és ők sem ébresztgetik fel egymást. Egyébként meg olyan aranyosak amikor játszanak, szerelmesen nézik egymást (kislányom úgy tud nézni a bátyjára, hogy elolvadok) stb&#8230;..

Csilla
 


Sziasztok!
Megbízható , gyakorlattal és referenciával rendelkező babysitter , szeretettel vállal gyerekeket saját otthonában.(XVI.ker)

tel:06/30-670-3631
szepvolgyi.agi@freemail.hu
 
 


sziasztok,

Brigi:
Kistarcsára. A szilasligeti fórumba megírtam a címet, elérhetőségeket.

zsuzsa
 
 


Sziasztok !!!
Gyors bekukkantás és máris tűntem, sajna a szakdogával gond van, így lassan padlót fogok. Holnap konzultáció. És már a nyakamon az államvizsga. Amúgy meg hála istennek jól vagyunk és eddig minden baci elkerült, csak egy a gond, hogy nem nagyon akaródzunk beszélni, csak mutogat. Lehet azért mert két nyelven beszélünk hozzá?

Zita
Hatalmas gratuláció, gyönyörű ez a lány!!!!!!!! édes kis csöppség, igazi hajas baba. És nagyon ügyesek voltatok, hamar túl voltatok mindenen, kicsit megváratta magát, de amikor elindult, akkor gyors volt. Sok sok pihenést és örömteli pillanatot a bővült családnak.
Kép


Mindenkinek további kellemes napsütéses délutánt!!!!!
Üdv Marcsi
Vendég
 


Sziasztok!

Egy hétig gép nélkül voltunk...mert kifüstölt! Tudjátok a számítógépek füsttel működnek és, ha kiszáll belőlük a füst, akkor nem működnekKépÉs mi így jártunk....De azóta befektettünk egy nagy teljesítményű gépbe, amin tanulhat a férjem, én meg gyorsabban netezekKép

Zsuzsa: köszi az infókat, utánamegyek a dolgoknak, mert nagyon el kéne kezdenem órákra járni...itthonra már van anyagom, amit tanulok, de ez nem pótolja persze az órákra járást.

Marcsi: nem irigyellek most, tarts ki és biztos meglesz a szakdoga...Ez a nehéz része az egyetemnek nem a sima vizsgák. Államvizsga mikor van????Szurkolunk nekedKép
Ne izgasd magad a beszéd miatt. Manapság a gyerkőcök nagy része később kezd el beszélni-de akkor meg teljes mondatokkal.Lehet, hogy Márk is a ragok, jelzők között keresi a különbséget....KépÉs még nem jött rá!

Zita: Hogy vagytok???Ki vagy nagyon fáradva??? Ha gondolod áthozhatod néha a Csabikátokat pár órára.Nekünk délután 2-től 5ig játékidőnk van...bevállalom szívesen! Vagy délelőtt 9-11.30ig is játszunkKép Bármelyik időintervallumban játszom két gyerekkel, ők meg egymással.

Anita: láttalak az iwiwbenKépJól vagytok????Mi úgy néz ki kimásztunk a taknyolásból, valamikor sétálhatunk együtt!!!
Nem tudom, hogy a Smatchben láttalak-e??? Meszesedek lehetKép

Na puszi nektek és kellemes délutánt ebben a gyönyörű napsütésben:
Brigi
 


Sziasztok lányok!

Most van egy kis időm írni, hogy Annácska bealudt egy jó kis szopizás utánKép
Nagy bánatomra édesanyám haza utazott ma és magával vitte Csabit is, hogy tudjak még pihenni, és a picivel foglalkozni! Tudom, hogy most így lesz a legjobb, de nekem már hiányzik a tündéri kisfiam, és az édesanyám isKép
Marcsi,
Kitartást a vizsgákhoz, már nincs sok hátra! A szakdogádat miből írod?

Csilla,
Köszi a tanácsokat, de én már most félek mi lesz, ha egyedül kell lennem a két gyermekkel. Csabika még olyan pici, és ám néha nehéz vele, ráadásul az összes foga most bújik ki ami eddig még nem jött!

Brigi,
Köszi szépen jól vagyunk, Annácska egy kicsit hasfájós, és éjszaka sokszor nehezen alszik vissza. Gyakran még nappal is kézben van, mert amint lerakom sír. Most próbáljuk ezt az infacol cseppet remélem használni fog neki. Nagyon aranyos vagy, hogy elvállalod néha Csabikát,de ezt a segítséget persze csak úgy fogadhatom el ha visszonzom neked. Szóval, ha Annácska egy kicsit nagyobb lesz én is nagyon szívesen vigyázok a kisfiadra, ha el kell intézned valamit. Csabi úgyis imádja a gyerekeket, és nagyon jól elvan velük. Most lement a nagyival Békéscsabára, legalább ő is kimozdul egy kicsit. Kilábaltatok már a nátha kórból? Sjanos most megint jön ez a hideg nyálkás idő, pedig már olyan szép tavaszias napok voltak...

Szép hétvégét mindenkinek
Zita
zitti
Kerepes
 
 


Marcsi!

Láttam az Auch. mellett már áll pár ház. Ti hogy álltok?

Csilla
 


Sziasztok!

ANITA: tegnap azt hiszem a férjedet láttuk a házatok mellet "kertészkedni" 3 másik emberrel... Valamit tisztogattakKép Lehet, hogy nem jó az arcmemóriám?????Mondtam is a férjemnek, hogy talán ő az.....
Mostanában nem álmodtam veletekKépHogy vagytok????

MARCSI: hol vagytok és hogy van a Márkotok???Hogy áll az építkézés??Feje tetején minden..???Mint ahogy ilyenkor lenni szokott?Államvizsgád?
Nekem is lassan megint vizsgaidőszak, pedig még el sem kezdtük a második félévetKépOlyan gyorsan telik ez a tavaszi félév...De április végén haza megyünk 10 napraKép Már nagyon várjuk!!!Most itt volt a hugom 3 hétig és ne tudd meg mennyire jó volt...

ZITA: rendben van a vigyázásos alkudozásKép csak beszéljük majd meg, hogy mikor tudok vigyázni a Csabikátokra.Ha lejösztök valamikor a szilasi közösségi házba,zenebölcsibe vagy babaklubba, akkor átbeszéljük a dolgokat! Írtam neked szilason isKép

Na pusssszzzz:
Brigi
 


Sziasztok!

Brigi! Jól láttad! Kép Kép Kép Tényleg a férjem volt! Én is kint voltam, csak a ház másik oldalán. Viki a babakocsiban aludt, mi meg gazoltunk, rendbehoztuk egy kicsit a kertet a többiekkel. Jó nektek hogy ott az Attila befüvesítette az olyan részeket. Itt meg félbehagyott mindent. Kaputelefonunk sincs, csak a zsinorja lóg ki a falból. Kép

Amúgy köszi, megvagyunk, csak Viki elég nyűgös mostanában. Tegnap voltunk a kórházban, be van gyulladva a füle. Kép Kapott rá cseppet, remélem már jobban lesz.

És Ti hogy vagytok? Én is mindig nézem azokat aki kisfiúval mászkál erre, hátha te vagy az. Kép De eddig még nem láttalak. Sűrűn szoktunk kint lenni a zöld-sárga épület mellett a kapunál egy nagy kupac gyerekkel. Ha esetleg látsz minket gyertek majd le!

Puszi!

Anita
Kép
Kép
 


Halihó!

ANITA: Kép de jó, hogy megismertem!!!Ennek most örülök, mert akkor valószínű téged is meg foglak a képek alapjánKép
Mi is elég sokat vagyunk lent mostanában, remélem találkozunk!
Szegény Viki, hátha a tavasz meghozza neki is az egészséges fülecskét...annyira rossz lehet neki, főleg, hogy még el sem tudja mondani mi a bajKép
Annak én is örülök, hogy be vagyunk füvesítve, de a játszótér, amit igértek kicsikét bosszantKépLehet, hogy nem lesz belőle semmi, pedig a gyerekek hogy élveznék itt a közelben...........Engem meg nem zavar a gyerekricsaj...SÕT!!!

Mi nagyon jól vagyunk, Tamás annyira édes és olyan különleges dolgokat csinál napról napra, hogy minden napot élményként zárunkKépCsodálatos!!!A férjem is teljesen oda van...És este 8kor mindig elalszik, van időnk egymásra is, ami nem egy rossz dolog gyerek melletKép
Sulimmal is haladok szépen, néha megerőltető, de bírom a kiképzést,széköly vagyok a javábólKép

Na puszi nektek és ha egyik nap reggel csudaszép idő van, akkor írhatod, hogy mikor mentek le és mi is akkor lemegyünk...Vagy délután...
Brigi
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: