Új privát üzeneted érkezett!

Mindenkinek boldog új évet!

Krisztina nagyon édes a kislányod!!!Gratulálok hozzá még egyszer. Jöhetnél kicsit mesélni magatokról.

Kép

Kép
 


Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!

Kész lettek a bölcsis képek:
Kép

Krisztina!
Nagyon édes a lánykád!:)

Edina!
De aranyos Kami abban a Miki ruciban!!!Hol készült a kép?
 
 


Sziasztok!

Hát ezek a gyerkőcök nagyon édesek, Panka a kislányod egyszerűen meseszép, de tényleg.

Remélem mindenkinek jól telt a szilveszter.Nekünk jó volt a kölyökpezsis pizsiparty kettesben.Alig bírtunk éjfélig fenn lenni, aztán fél egykor már aludtunk. :D
 
 

 
 

Pankaa
Rá sem lehet ismerni Emilire. Olyan nagyot nőtt mióta nem láttam, hihetetlen. És nagyon szép, még mindig gyönyörű a haja.

Kép

Kép
 


Panka!
Első ránézésre rá sem ismertem Emilire, csak mikor megnéztem h te küldted a képet, akkor döbbentem rá! :oops:
Húúú kész hölgy lett!!! Nagyon szép hosszu göndör a haja, olyan mint egy Barbie baba! :wink:
Milyen nagy lány lett, el sem hiszem h igy elment az idő, miota nem találkoztunk, mert utoljára mikor taliztunk még olyan kislány volt! :wink:
Amugy a képet Papp Szilvia készítette, van róla több is, több féle jelmezben szerintem elég jo képeket csinál.

Én is akartam kérdezni, hogy Anita és Olgi ti kinél csináltattátok a profi fotokat????

Kép
 
 


Mi egy nyiregyi fotósnál csináltattuk, el is küldtem akkor a weboldaluk cimét.
www.babybellstudio.com

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Mindenkinek sikerekben, egészségben gazdag boldog új évet kívánok!
Minden gyerek nagyon- nagyon aranyos és szép!Gratulálok hozzájuk!

Krisztina, az én kislányomnak is ilyen haja volt, nagyon emlékeztet rá!
Eltelt az idő, már jövő hónapban 7 éves lesz!

Mi most elfoglaltak vagyunk, tegnap érkeztek Győrből barátaink és még itt lesznek pár napot!

BÚÉK 2010

Marcsi
 


Panka! Emike gyönyörű!!!!! Igazi kishölgy! :)

Tettem a közösre szülinapi képeket!

Kép
 


Sziasztok!

Boldog új évet kívánok mindenkinek! Mi a Zenplénben voltunk 30.-2.-ig, ezért nem jelentkeztem eddig. Most pakolok, mert tegnap már nagyon el voltam fáradva. Baráti társasággal voltunk, sokat ettünk, ittunk, buliztunk, keveset aludtunk. Majd jövök részletesebb beszámolóval, és teszek föl képeket is a közösre.

 


Sziasztok!

Köszönöm az Emili dicsiket:)

Sziveszterre mi elmentünk oda, ahová már befizettünk, barátokkal, de 1kor már jöttünk is haza, nem volt nagy hangulatunk most bulizni:(
Tegnap majd 400 km-t autóztunk, megvolt a temetés is.Emili meglepően szépen viselkedett, a szertartás alatt el is aludt a kántor énekére:)

Zsu!
Megnéztem a képeket, hát Pannika is nagyot nőtt már!!!Nagyon aranyos a Mickey egérrel:)

Holnaptól indul újra a múkuskerék, amit én nem is bánok, mivel majd egész decemberben itthon voltam Emivel :?
Van új kis barátnője, a szomszéd kislány, most is átmennt hozzá játszani:) Jó egy kicsit lazítani:D
 
 


Sziasztok!

Anita!
Tudnál nekem abban segíteni, hogy a picurnak mit készítsek össze a csomagba?Meg mennyit?A szülésznőnk mondta, hogy popsikenőcsöt meg nedves törlőt vigyek, a többit adják, meg vihetek plusz pelust meg ruhát is neki, de mennyit?

Előre is köszi.
 
 


Zsanett
Törlőkendőt, popsikenőcsöt vigyél, pelust adnak eleget, de azért 1-2-t én is betettem a táskába. Vigyél még textilpelenkát meg vésztartaléknak olyan pelenkázóalátétet, dm-ben lehet kapni. Otthonra is jó lesz később, vagyis pl a nagyszülőkhöz. A kórházban adnak, de Benedeknek pl mindig sikerült lepisilni, és nem volt képem annyit kérni meg mászkálni utána. Én vittem neki két garnitúra ruhát (hosszú ujju body,tipegő, zokni), de főleg a kórházi ruhában volt, inkább azt pisilje, kakilja össze. Az egyik volt ebből a hazajövős szerkónk. Vigyél neki kis sapit, fürdés utánra, hogy nehogy megfázzon a kis feje, meg esetleg kis pamut kesztyűt, hogy ne karmolja ki magát. Az első 1-2 hétben még nem szabad vágni a körmüket, ezért előfordul hogy kikarmolják magukat. Hazafelé gondolom kocsival hozzátok, de nagyon jól bugyoláld majd be, még textilpelust is terithetsz az arcára amig kiviszed a kocsihoz, nehogy megfázzon. Ja és a kórházba vihetsz neki plussz takarót, mert amit adnak nekünk pl nem volt elég, abban nagyon reszketett Ben.
Most ennyi jut eszembe, de irok ha kihagytam vmit.

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Anita!
Köszi, nagyjából én is ezeket raktam össze, de a kis takaró jó ötlet, meg a pelenkázófeltét.Ha eszedbe jut még valami írj.És még egyszer köszi :D
 
 


Jó reggelt!

Kezdődnek a dolgos hétköznapok.. :cry: :cry:
Olyan furcsa, hogy ketten vagyunk Nellyvel, L. 19 napig volt itthon.
Hiányoznak a fiúk...
Jó volt a szilveszter, kis nyugdíjasan telt, de idén nagy buliba szeretnénk menni..
Felmentünk a főtérre, tök jó zene volt, kellemes idő, de csak a gyerekek táncoltak. Aztán megjött a Groovehause (?), ekkor eljöttünk, mert nem jön be a zenéjük.
Ja előbb végignéztük, ahogy megmotozzák az arabokat. Csak álltak ott kultúráltan, beszélgettek. Megjöttek a kommandósok, dzsekiket le, hasalás és motozás. Zseblámpával átvilágították a környező bokrokat, hogy eldobtak-e vmit. Vajon mit? Bombát??. Később hallottuk, hogy "randalíroztak, szétszedték a Kossuth teret". Nem értettük
Nagy dologgal kezdődött az új évünk: kiesett Olivér első foga!
Már mozog a második is, nyomja fel az alatta lévő.
Kicsi babám, most született és tessék fizikailag hivatalosan is iskolaérett!
Szerencsére majd csak jövőre megy, amikor Nelly kezdi az ovit.
Lányok, ettől kész vagyok, nem akarom!!!! :cry: :cry:

na jó rinyából ennyi elég.


Panka, részvétem a nagypapi miatt, nyugodjon békében.
Emili édes tündér nagy csaj, a haja még mindig álom!
Szép a bölcsis kép.
Nálunk az ovis farsangi képet szívem szerint visszaadtam volna annyira béna lett. :evil:

Zsuzsi, ma kezdődik a bölcsi???
Mindenképpen írd meg, hogy tetszik Pannikának!
Remélem ez az év jobb lesz, bár vhogy a páros évek szerencsésebbek (kopkop)

Andi, várjuk a beszámolót! Jól látom, hogy nem sok hó volt? :evil:
Mindegy lazítani akkor is jól lehet.

Szépek a profi képek is! A ruhát ott adták, ugye?

Tettem fel én is karácsonyi képeket, ultrabénák, mert L. videózott, sógornőm fotózott. No comment. :roll:

Később még írok, csak Nelly kiabál!

Puszi



Sziasztok!

Andi!
Én is megnéztem a képeket, hát tényleg nem volt valami nagy hó, de azért biztos jól éreztétek magatokat.Várjuk a beszámolót. :D
 
 


Sziasztok!

Én is debreceni vagyok, és jó orvost keresnék.

Érdekel akár a Kenézy és a klinika is.
Esetleg tud segiteni valaki Kozma Bencével kapcsolatosan?
De további ajánlásokat is szivesen veszek. Voltam már néhány orvosnál, de eddig nem érzem magam egyiknél sem "biztonságban".


Köszönöm mindenkinek
:?
Lillus
 


Lillus
Én Kozma Bencénél szültem mindkét babámat, 2008-ban és 2009-ben. Az elsőnél épp ügyeletes volt, akkor láttam először, csak szülésznőm volt, de annyira meg voltunk elégedve vele, hogy a másodiknál már vele akartam szülni. És nem csalódtam, sőt, ha lenne 3. akkor is hozzá mennék.

Kép

Kép
 


Sziasztok Lányok!

A képeim megelőztek, mert egy részét még kint feltöltöttem. :wink:
Nagyon jól éreztük magunkat a kis telelésünk ideje alatt, a gyerkőcök is nagyon élvezték.
Hó valóban nem sok volt, de a sípályákon dolgoztak a hóágyúk , így ott nem volt gond. Persze sokkal szebb lett volna a látvány a szemünknek ha mindent hó borít, dehát így jártunk. Egyik nap esett vagy 15 cm hó, de sajnos az másnap a felmelegedés miatt szinte el is olvadt.
2.-án jöttünk haza, 3.-tól jósoltak 40-50 cm havat. No comment. :roll: :roll:
Ráadásul az ünnepek alatt minden kb. 20 %-kal drágább is, ugyhogy jövőre biztos hogy csak januárban megyünk. De idén nem akartuk kikérni Bencének az igazgatói engedélyt a suliból, elsős még , nem tudtuk hogy áll hozzá az osztályfőnök és az igazgató. Az ofővel beszéltem ő azt mondta ennek semmi akadálya, a gyerekeket elengedik, igaz ők nem mehetnek, pedig menne ő is. :P
Pályaszállásunk volt, nagyon jó helyen laktunk (tanulópálya mellett közvetlenül) , új is volt az apartman, de: kicsit szűkös volt 7 embernek, és nem volt leszigetelve sem, így a falak alsó részén folyt a víz. :roll: :roll: :roll: Illetve nem folyt, de nedvesedett.
Bence már egész jól siel, ő ment apáékkal a nagyobb pályára is, sőt éjszakai (ami esti igazából , mert fél 6-tól 9-ig tart) sielésre is mentek. Dorka most tanult oktatótól sielni, de rá kellett jönnünk, hogy ő még nagyon kicsike ehhez. Igaz tőle sokkal kisebbek is sieltek már, de Dorkát annyira ez nem kötötte le. Mondta az oktató is, hogy ügyesen beáll ahogy kéri, kb. 2 percig csinálja is, de aztán fogja és dob egy hátast és jót nevet hogy az oktató Csaba bácsinak már megint fel kell őt emelnie a hóból. Szóval ő inkább még játszik mintsem komolyan sielne.
Én szintén béna vagyok. Lecsúsztam a tanulópálya feléig (amin tavaly már többször is csúsztam) ott elestem, aztán levettem a lécet, majd nem tudtam normálisan visszacsatolni a jobb lábamra. Na itt begurultam, gondoltam, nem fogok itt bénázni, nem nekem való, így be is fejeztem a sielést. :lol: :lol: :lol: :lol: Leszedtem s sícipőt, vissza is adtunk mindet a kölcsönzőbe. :P Ugyhogy én voltam Dorkával míg a többiek sieltek, meg aztán szánkóztunk, hemperegtünk a hóban (mikor végre esett), hóembert építettünk. Dorka torka egyik este meghülhetett, mert elkedzett az utóbbi napokban köhögni, (így most is itthon vagyok vele.)
Öcsémmel és Bencével egyik nap elmentünk bobozni, az nagyon szuper volt, csodaszép volt a kilátás fentről.
Önellátók voltunk, de egy este elmentünk étterembe nosztalgiázni. A tavalyi szálláshelyünkön volt az étterem, oda mentünk vissza.
Nagyon jól éreztük magunkat.
Dorka kifejezetten élvezte a Dodo nyuszi és Lulu mókus Show-ját, ami minden délben volt. Ő volt az első aki rohant a nyuszi karjaiba mikor megjelentek beöltözve. És ő volt az utolsó aki hagyta őket a show után elmenni. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hirtelen ennyi .
Szilveszter elég nyugdíjasra sikeredett. Összesen két magyar nyelvű adónk volt, egyik a Hír Tv, másik a Duna Tv. :roll: Duna tv-t bambultuk, kölyökpezsgőztünk és éjfélkor pezsgőt bontottunk. Még csillagszórót gyújtani is lusták voltunk kimenni, és virslit sem főztünk, mert előtte mindenki jól lakott mással. Gyerekek éjfél után feküdtek, többiek 2-ig fent voltunk. Éjféltől kb. egy háromnegyed órán át egyfolytában ment a tüzijáték és a petárdázás, csodáltam hzogy tud a kis családom aludni.

Összességében nagyon jól telt az elmúlt egy hét, nem is igazá akartunk hazajönni. Mindenki szívesen maradt volna még.
Szinte mindenhol beszéltek magyarul és nem volt semmi gondunk. Persze, többek közt a magyarokból (is) élnek. Bár láttunk elég sok osztrák, olasz és román kocsit is, a magyarokon és a szlovákokon kívül.

Kriszti!
Nálunk is hasonló a helyzet, Dorka köhögése miatt kettesben vagyunk itthon, apa ismét dolgozik, Bence pedig iskolában. A drágám nagyon izgulva ment ma, a téli szünetre fel volt adva megtanulni egy minimum 3 versszakos vers és egy kb. 3 perces mese, amit mi választhattunk ki. Szépen tudja mindkettőt, na de persze hogy izgul, én is izgulnék a helyében. Mese- és versmondó versenyre akarják majd az ügyesebbeket benevezni, ezért is kellett tanulniuk.
Látom nálatok is egyszerre lesz nagy váltás a két gyereknek. Nálunk is éppen mikor kezdte Bence a sulit, Dorka akkor ment oviba. ÉS én is akkor mentem vissza dolgozni, ugyhogy mindhármónknak nagy változást hozott az elmúlt szeptember. :wink:

Panka!
Részvétem a nagypapa elvesztése miatt!
Emili tényleg nagyon szép a képeken, persze az életben is az.
Jó sokat nőtt a haja az utóbbi időben .

Zsuzsi!
Látom jól sikerül Pannika szülinapja, csodaszép volt a kicsi lányotok.

Edina!
Szép Kamilla is a képeken (iwiwen láttam többet is). Sokat nőtt és változott ő is az utóbbi időben.

Krisztina!
Nagyon aranyos a kislánykátok, csodaszép csajszika.

Anita!
Annyira megható hogy a kis Benedek is a fa alá került az ajándékok közé. :wink: :wink:
Hát igen, rafkósak a kicsik, könnyű őket elkapatni. Megszokta már hogy a szobácskában eszik esténként és utána szunya van?
Anna baba nem féltékenykedik továbbra sem?

Olgi!
Tündikének nagyon boldog születésnapot kívánunk!!!!
Isten éltesse a 2. éves leányzódat!


Zsani!
Iwiwen láttam új képet tettél fel. Hatalmasat nőtt a pocakod mióta nem láttalak.

Zsebi!
Mesélj a zempléni sziveszterezésről bővebben. :wink:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára bendor 2010.01.04 15:28-kor.

Kép
Kép
 
 


Zita!
Megnéztem a Te képeidet is, Patrici is babából leányka lett. A haja is sokat nőtt az utóbbi időben, nem?
Látom sok szép ajándékot kapott , gondolom őrült is nekik.

Évi!
Ritkán jössz valóban.
Remélem az új év csupa jót hoz Nektek is és nem kell semmi miatt idegeskedni. (szép gondolat, nem?)
Szasza baba is aranyos, a rövidebb hajjal igazán angyfiús. Nagyon aranyosak a havas képek is, megkuksiztam őt is. :wink: :wink: :wink:

Alíz!
Kissé el vagy tünve.
Minden okés? Jól teltek az ünnepek? Mindenki egészséges?
Balázska ment már ma oviba?
Hozhatnál friss képeket a csemetékről, szívesen megnézném.

Kép
Kép
 
 


Kriszti!
A szilveszteri kommandós akció "érdekes" lehetett. :roll:

Kép
Kép
 
 


Szia!

Köszönöm, hogy irtál. Gratula a babákhoz. :)

És a klinikára jártál hozzá? Hol fogadott, mert gondolom magánrendelője még nincs. A nővédelmiben futottam vele egyszer össze, de nagyon nem birom az asszisztenseket a klinikán ezért nem szeretek simán rendelésre menni. Több dokinál jártam már , de magánrendelésen. Csak eddig nem érzem, hogy sikerült volna alapos dokit találnom.

Gondolom szakmailag jó lehet a Bence, ha hozzá mentél vissza, bár úgy tudom még nagyon fiatal, de róla nem hallottam még negatívat.

Ő közvetlen segitőkész? Megismeri a betegeit és képben szokott lenni? Sokat kell rá várni? Vizsgálatoknál alapos, elvégez minden vizsgálatot? Azért kérdezem, mert volt aki vérvételre is nehézkesen küldött, pedig az alapvizsgálat lett volna. A nevét nem irnám ki, de messziről kerülöm.
Megkérdezhetném a dolgok anyagi oldala nála hogyan alakul?

Babát szeretnénk lassacskán, de sajnos a nyár végén PCO derült ki, és nem úgy alakul ahogyan szeretném.

Köszi!

Lillus
 


Edina!
Még csak most fedeztem fel, hogy a közösre is tettél fel Kamiról profi fotókat.
Nagyon szépek lettek, igazán.
Hangulatosak és a lányod is szépséges rajtuk.

Kriszti!
Most láttam hogy Te is tettél fel karácsonyi kéepket.
Nem tudom ezek délelőtt is fent voltak-e de mivel az albumborító képed nem változott azt hittem, hogy nincsenek újak. És örömmel tapasztaltam hogy mégis.
Nagyon szép a fátok, és a gyerekek is a fa alatt. Jó sok ajéndékokat kaptak, gondolom volt is nagy öröm.
Jól látom a képeken hogy le lett vágatva a hajad és a színe is más?
Léccccccci hozzál olyan képe(ke)t amin megcsodálhatjuk minden oldalról. :P

Kép
Kép
 
 


Hali!!

Vége az ünnepeknek :cry: Pedig olyan jó volt.
Remélem mindenki jól van.

Mi jól vagyunk,Anna már 5.5 kg és 62 cm.Már 62-68-as ruhákat hord,nem semmi hogy már el kell rakni egy csomó ruhát.
Találtam egy tök jó oldalt a neten www.ideababaruhat.hu már 3x rendeltem és nagyon jó cuccok.

Minden nap jön elő valami.Van pl koszmó ami jön megy és mindig máshol kis foltokba.A nagy haja miatt elég nehéz leszedni.
Popsira nincs vmi jó tippetek?Mikor abbahagyom a bepanthennel való kenést egy hét sem telik el és megint piros lesz.Cserélem is nagyon sürün a pelust.

A füle háta mögött is előjön a koszmó,pedig nagy odafigyeléssel tisztitom azt is.
Csütörtökön megyünk vissza a klinikára kontrolra,remélem nem fogják azt hinni hogy kis "hajléktalan" :D :D :D
13.-án védőoltás,félek egy kicsit tőle.És az lesz az első hogy tanácsadásra megyünk és ráadásul egyedül....

Kép

Kép
 


Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Krisztina!
Tényleg gyönyörű a kislányotok, és igazi hajasbaba. És nagyon hasonlít Rád. :wink:
Ne aggódj a koszmóra nem fogják azt mondani, hogy hajléktalan lenne. Nekünk éppen a klinikai kontrollon kérdezték nincs-e koszmója, a gyereknek. Mondtam nincs. Erre ezt a választ kaptam: Akkor majd lesz. :roll:
Ezek szerint gyakori, ugyhogy ne aggódj nagyon miatta.

Popsira nálunk a Sudocrem jött be, még a mai napig is azzal kenem be a 3.5 éves lányom popsiját ha kipirosodik. Nagyon jó krém, kapható a gyógyszertárakban és drogériákban is.
Egyébként tényleg jó ha kipirosodásra hajlamos Anna popsija ha gyakran cseréled a pelenkáját. Én is azt tettem. Én azt is utáltam ha éreztem hogy van egy kis pisi a pelenkában és nem tudtam valami miatt egyből kicserélni . Ugyhogy én sosem spóroltam a peluson, állandóan venni kellett. :P :P
Én is sajnálom hogy vége az ünnepeknek, mi még holnap vagyunk itthon, aztán indul újra a mókuskerék nekünk is. Pedig olyan jó itthon lenni, meg a családdal tölteni az időt. Dehát ebből sajna nem lehet megélni, pénzt is kell keresni. :twisted:

Többiek, merre vagytok?????

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Andi: köszi a köszöntést, a nagy lányom már 2 éves :roll: :D pont akkora volt Zozi, amikor megszülletett :wink:

Hamarosan tezsem fel képeket, csak jelenleg Anyukám van nálam, próbálunk minél több időt szánni neki. Sok mindent intázünk, telkeket is nézünk.

Gyakorolnom és írnom is kell :oops: Erre majd elutazása után kerül sor...

Mindenkinek Nagyon Boldog Új Évet kívánok!!!
Puszi Olgi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Andi! Nagyon jó lehetett a telelésetek! Kicsit irigykedem, mert én is úgy szeretnék sielni, de nálunk ez valahogy kimarad.... :?

Szóval akkor a szilveszter kicsit részletesebben:
Erdőbényén voltunk 3 család együtt, egy nagy házat vettünk ki, nagyon jó szállás volt. 30.-án mentünk, és mivel a többiek még Tankcsapda koncerten voltak előző nap, nem indultunk korán. Úgyhogy aznap csak ott a faluban sétáltunk egyet, ill. estefelé egy borkóstoláson vettünk részt az Illés pincészetben. Végigvezettek a pincerendszeren, 6 isteni finom hegyaljai bort kóstoltunk, közben kaptunk sajtot és pogácsát, amiből Szabi is belakmározott. :P Este kis lájtos buli volt, hogy maradjon erőnk a szilveszterre is. Másnap túrázni mentünk (nem is mi lennénk, ha nem túráznánk még szilveszterkor is :D ). Hó sajnos nem volt, volt viszont nyakig érő sár :? . Ez annyira nem volt kellemes, de maga a túra nagyon jó volt. Hazaérve készültünk az esti bulira, a gyerekek feldíszítették a házat. Benti grillen sütöttünk húst, és éjfél előtt a gyerekek csokifondüztek is. Jó buli volt, Szabi is nagyon élvezte, a pörgősebb zenékre beült középre és billegtette a fenekét, nagyon édes volt! Kb két háznyira volt tőlünk a művelődési ház, ahol éjfélkor egész nagy tüzijátékot rendeztek. Szabi simán audt a nagy durrogásban! :D Elsején délután elmentünk az egyik szállodába bowlingozni, és mi csajok szaunáztunk is. Másodikán jöttünk haza, még elmentünk Sátoraljaújhelyre a bobpályára, de csak egyet csúsztak a többiek, mert nagyon fázott mindenki, én addig sétáltam Szabival. Szóval jó kis kirándulás volt.

 


Olgi! Tüncsikének boldog szülinapot kívánok!

 


Tücsi királylány születésnapjára:

Kívánok Örömet, derűt, boldogságot
Otthonodba békét, kertedbe virágot
Fejed fölé napot, csillag-tengereket
Köréd tiszta szívű, igaz embereket!!
Lábad alá utat, biztosan járhatót
Szívedbe éneket, magasba szárnyalót
Ajkad köré mosolyt, lélekmelengetőt
Múltat, jelent, jövőt, egyként szerethetőt
Szemedbe sugaras szivárvány fényeket
Melyek meglátják a rejtett lényeget.
Újult erőt adó, örömteli perceket
Kívánok egy áldott-éltető életet!!

Boldog születésnapot kívánok!!!

Kép


k.



Tettem föl karácsonyi és szilveszteri képeket.

 


Tüncsinek mi is nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!!!

Kép
 


Sziasztok!

Zsebi!
Megnéztem a képeidet , nagyon jók, igazán hangulatosan teltek az ünnepek nálatok. :wink: Hú, és milyen gusztusos husikat (hal, pulyka) csináltál. Nagyon jól néz ki a képeken, gondolom legalább olyan fnom is volt. A szilveszteretek is klassz lehetett. :wink:

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Most voltunk nst-n, szerencsére minden rendben.A vérvételem is jó, csak többet kell innom. :D Sajnos csak a 38. héten csinál uh-t,pedig azt hittem, hogy jövőhéten már fog.Most azért többet mozgott az nst-n, meg egyébként is többet mozog, szóval jól elvan a gyerek. :lol:
 
 


Sziasztok!


Elkezdtük a bölcsit! Sokkal jobban viseli Pannika, mint gondoltam. Első nap vagy 2 órát voltunk ott, én is. Aztán kedden maradtam vagy fél órát, aztán kimentem az öltözőbe. Semmi sírás, meg is lepődtem. :) Egy óra múlva jött a gondozónő, hogy menjek el nyugodtan, jól elvan, a gyümölcslevet is elfogadta tőle. Ebédre visszamentem, ott ebédelt úgy, hogy én is ott vagyok. Nem nagyon evett, a hét 4 napján főzelék van, és nem igazán szereti őket. :? Gyümölcs és süti vagy túrórudi is van minden délben, az persze megy. :)Szerda hasonlóan ment. tegnap 8-ra mentünk, ott is reggelizett volna, ha leül, és hajlandó megkóstolni. Aztán mikor eljöttem, sírt, de mondták, hogy hamar megnyugodott. Ebédre raguleves volt, azt szereti, evett is. A gondozónő eteti ebédnél, mert nem tud még egyedül enni kanállal (villával sokkal ügyesebb, de az ott nincs), így a 2 kanalas módszer megy, mint itthon. Tisztábatevést is engedi. :) Ma szintén reggelre mentünk, de reggelinél már nem maradtam. Sírt megint, de hallgatóztam kintről, elég hamar abbahagyta. :) Aztán mondta a gondozónéni, hogy reggelinél leült ugyan (míg ott voltam, nem akart...), de nem evett. Reggelizett itthon, lehet éhes sem volt. Na, meg az evés itthon is küzdelem... :roll:
Alapvetően rosszabbra számítottam. Szereti a gyerekeket, de nehezen barátkozik. Most is látom rajta, és a gondozónő is mondta, hogy tart a többi gyerektől egy kicsit, főleg ha rohangálnak, kiabálnak, vagy elvesznek tőle vmit. Meg kell szoknia, és ez hosszabb idő lesz, itthon senki nem tép ki semmit a kezéből, nem lökjük fel, és nem ordítunk a fülébe sem. :) Az első 3 nap nem is nagyon játszott, figyelte a gyerekeket, hogy mit csinálnak, és kommentálta a dolgokat. Pl. valaki nekimegy a másiknak, mondja, hogy bocsánat! :D Vagy odaad egyik gyerek a másiknak vmit, akkor mondja, hogy köszönöm. :D Vagy elesett a baba, mászik a baba, ilyesmiket. De tegnap és ma is mondta a gondozónéni, hogy jászott ügyesen, főzött a konyhában, és persze azt is kommentálta. :)
Egyébként tetszik neki a bölcsi. Ha beszélünk róla, jókedvű. Tudja a gondozónéni, és több gyerek nevét is. Ja, és van egy elég eleven kisfiú, őt gyakran szólongatni kell, és Pannika utánozza a gondozónőt, ahogy rászól a kisfiúra. :D Na, és mikor megyek érte, azt az örömöt! Eddig ugye vagy az apjára hagytam, vagy anyukámékra, és ha megérkeztem örült ugyan, de nem ilyen látványosan. Na, most rohan az ölembe, és amíg öltözünk, végig mondogatja, hogy jött anya, itt van anya. :) Pedig minden búcsúzásnál kihangsúlyozom, hogy jövök érte, nem hagyom ott....
Jövő héten hétfőn és kedden még ugyanígy lesz, hogy ebéd után megyek érte, és szerdán ott alszik. Arra még kiváncsi leszek. Egyelőre nem nagyon tudom elképzelni, hogy lefekszik arra a kis ágyra, és nem kel fel..... Legalábbis itthon tutira nem működne. :) Persze tudom, hogy más ott, mert velem nyilván több mindent meg mer csinálni, a gondozónénivel nem mer ellenkezni. :)

Kép
 


Anita! Hogy vagytok? van még segítséged, vagy már hármasban vagytok otthon? Benedek megszokta az ágyikóját? :)

Andi! meggyógyult Dorka? Néztem én is a képeket. Örülök, hogy jól telt a telelésetek! :wink: Pedig post mondani akartam, milyen ügyes Dorka, hogy siel, na de ami késik nem múlik, nem maradt le semmiről. :) Nagyon édes egyébként léccel a lábán!

Zsebi! Hangulatos kis szilveszteri bulitok volt! Szabi nem is csodálom, hogy jól bírta, elvégre nagycsaládba született! :) Amúgy szilveszterkor a Pannika ablaka alatt is petárdáztak (földszint ugye), de nem ébredt fel ő sem, szerencsére!

Olgi! Merre néztek telket? Anyukád akkor már biztosan költözik ide hozzátok? Gyerekek hogy vannak? :wink: Pocakodról? :wink:

Zsani!Hűha, lassan érted is izgulhatunk, most néztem, egy szűk hónap már csak. Készen vagytok mindennel? nem mutatsz képeket a babaszobáról? :wink:

Kép
 


De béna vagyok..... Az hogy pocakos kép, természetesen Zsaninak szántam.... :oops:

Kép
 


Sziasztok!

Zsuzska!
Hát igen, a finishben vagyunk.Már kész vagyunk mindennel, a csomagom is össze van pakolva, sose lehet tudni, bár még semmi jele, hogy ki akarna jönni.Éjszaka nagy bulit csapott odabent, úgyhogy elvan a gyerek. :D Csak az anyukája nem tud aludni tőle, de ez még így lesz egy darabig, gondolom. :( Teszek majd fel fotót a picasára a kis fészkéről is, velünk lesz egy szobába, mert a kisszoba messze van, nem merném ott hagyni.Meg az apukának is kell egy hely ahol aludhat.Jövőhéten még lemosom az ágyat, meg sterilezek néhány cuccot,aztán ennyi. :D
 
 


Zsani: Én pont 35+6 napon szültem Tündikét :wink: :lol:

Köszi lányok mindenkinek a szülinapi köszöntőket!!!

Zsu: többször is elolvastam a pocakfotót :lol: nehezen fogtam fel, hogy mit szerettél volna :lol: aztán rájöttem, hogy nem nekem szólt :lol:
Pannika ügyes, nem lesz ott gond, Minden gyerek előbb-utóbb elfogadja :wink:

A telket a fészeklakóparkban vagy Józsán nézünk.

Babák nagyon aranyosak, Zolcsi most nem jár óviba, nagyizik, Tüncsike meg angyalka, SEMMI gond nincs vele, még olyan gyereket nem láttam, anyu és anyósom is mondják, egyenlőre nagyon jó természete van :roll: Folyékonyan beszél, mondókázik, mesél, magyaráz, dolgozik-pakol egész nap a babáit, pici figurákat ide-oda, dobozból vödörbe meg vissza :lol: :lol: Néha megyek megnézni, hogy itthon van-e még :lol:

Kép
Kép
Kép
 
 


Olgi!

Azt hiszem mi ma még nem szülünk.Ezt ilyenkor este mindig megjegyzem magamban. :D
 
 


Sziasztok!

Edina!
Megkésve , de boldog születésnapot kívánok Neked!Kicsi lányodnak pedig nagyon megkésve, de nagyon boldog névnapot , így utólag is. :oops:

Zsuzsi!
Nagyon örülök, hogy Pannika jól veszi a bölcsis akadályokat. Ügyes kislány ő. Látom ugyanaz a beszoktatás tempója mint nálunk volt. Mi is a 2, hét közepétől próbáltuk meg az ottalvást is. :wink:
Köszi kérdésed, Dorka már csütörtökön és pénteken ment oviba. Igaz még egyet-egyet köhög éjszaka, néha adok is neki köptetőt, de ennyi. Más bajunk nincs , szerencsére.

Zsani!
Előbb-utóbb eljön a Ti napotok is, még ha az nem is ezen a hétvégén lesz. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Andi!
NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT BENCÉNEK!!!!!!!!
Aztán beszámolni az ünneplésről képekkel is.Gondolom lesz torta, meg minden. :wink: :D
 
 


Sziasztok!!

Bencének nagyon boldog szülinapot kívánunk!

Kép

Kamillát is puszikáljuk utólag névnapja alkalmából!

Kép

és végül , de nem utolsósorban Edina neked is boldog születésnapot!

Kép



Ha valakit véletlenül kihagytam nézze el nekem, nem vagyok jó a dátumokban :oops: :oops: :oops:
Csak a szűk családomét tudom :oops: :oops:

Jj Andi, úgy szeretem, hogy ilyen kis szemfüles vagy és érdeklődő!
Nincs nagy változás a búrámon, csak feketéből brokátvörös lettem.
Annyira elette a hajamat a fekete, hogy kihullott a fele. Leszívattam csodás rézvörösre, de nagyon hamar lenőtt, így otthon befestettem erre a szép vörösre. Igaz, így jóval sötétebb, de ezt otthon is meg tudom csinálni, nem kell 2-3 hetente (ilyen gyorsan nő a hajam) fodrászhoz menni festetni.
Majd még tesz a fodrász bele vastag fekete csíkokat is, hogy ne legyen olyan feltűnő a lenövés, de mégsem az a vad sötét haj/fej.

Zsuzsi, a Pannika & bölcsi szuper hír!! Nektek a munka ??
Először azt hittem vmi titkot kottyantottál el, de rájöttem, hogy csak elírás Olgi pocakja...

Zsebi, a pulyka nyaaaaaaaaami, meddig sült?? Hány kg volt?
De ennék most olyan husit, hüpphüpp.
Szabi elindult már?

Anita, Anna hajáért esz az irígység.. És így engedi, hogy szép frizurákat készítsetek? Nelly egyből kicibálja még a hajgumit is.
Levágtam a frufruját, mert a szemébe lógott, csatt ugye kilőve. HÁááááááááááááát, jó, hogy sapkaszezon van...

Zita, tök édi az a kép, amelyiken Patrickó "táncol". Kis csinoska.

Zsanna, hamarosan itt az idő, jupppijé!!!

Olgi, de jó neked, hogy ilyen nyugodt gyerekeid vannak..
Nem akarok panaszkodni, de este örülök, amikor végre vízszintbe vagyok.

Upsz el ne feledjem:

"aqvababy set" fürdetőkarikát keresek csajos színben (ismerősnek).
Van esetleg valakinek?

Alíz, Évi, Lilla rólatok 1000 éve nem hallottunk.

Lilluska, neked miért kell külön menni vérvételre? Ha már kérdezted mi ezeket a rutin vizsgálatokat körzetileg oldottuk meg, csak vzsgálatra stb. mentünk a választott dokihoz.
Tp-re úgyis csak a körzeti vehet, nem árt oda is bejelentkezni.
Milyen dokit szeretnél? Bár ez nehéz kérdés, mert a bizalom és a személyes szimpátia sokat jelent. Pl. akit nekem is ajánlottak már látásból olyan ellenszenves volt, beszélni sem tudtam vele, nemhogy megvizsgáljon brrr.
Kórházzal kapcsolatban van vmi külön elvárásod?
Mert lehet, hogy csak az egyikben megoldható.pl. PIC...

Ha valamire nem reagáltam bocsi, nem igazán vagyok mindig képben.

Puszaság


ui. Délben 16 fok volt a Nagytemplom előtt :shock: :evil: :cry:



BENCÉNEK NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!

Kép
Kép
Kép
 
 


Edina: Neked is Nagyon Boldog szülinapocskát kívánok!!!

Kép
Kép
Kép
 
 


Bencének boldog szülinapot kívánunk!!!

Kép
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönjük a köszöntéseiteket.Arik vagyok.
Jövök majd részletesebben, de még anyuéknál vagyunk, csak délután ill. estefelé megyünk haza. Képeket is akkor tudok majd felmásolni, mert nem hoztam az átjátszókábelt.

Addig is csóközön!!!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Nem tudjátok, hogy a szoptatós párnába lehet-e töltőanyagot kapni?Már rég csak azzal tudok aludni és már majdnem a fele eltünt.Szerintem összenyomódott.
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönjük szépen mi is a köszöntéseket Kamilla nevében is és én is :wink: Arik vagytok!

Mi is kívánunk
BENCÉNEK SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!!!

Kép
 
 


Andi,sajnos a sudocrem nem jött be,attól szinte egy nap alatt kipirul.A bepanthen eddig a legjobb,de nekem az inkább gyógyító mint mindennapos,ezért keresek valami mást.

Kép

Kép
 


Zsebi!
Nagyon kellemes volt a torna, kellően kifáradtam, ellenben feltöltött energiával! :wink:
Szupi edző vagy!
Várom a diétás kúrát is, jövö7en kezdem el.
Köszi

Kép
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron