Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ha nem jelentkezik senki konkrétan, akkor én sem megyek ki odáig.

Légyszi írjatok!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Rövid leszek, mert Vivi nem hagy gépezni.

csaniko, melyik játszón találkozunk végülis, az újan? Én ott még nem voltam, kíváncsi vagyok rá? Mi mindenképp kimegyünk, hacsak nem esik az eső.

Wera, meglátjuk milyen idő lesz. Ha jó idő lesz, lehet, hogy megvárunk, legfeljebb Vivi alszik a babakocsiban.

harivera, én szívesen meglátogatnálak, de tudunk időpontot megbeszélni, ilyen pici mellett, nem szeretnélek pont rosszkor zavarni.

Móni, én is szívesen elmennék a köv. babakoncertre. Ha Vivi épp nem alszik be, akkor lehet hogy elmegyünk. Ha nagyon nyűgös, akkor meg legfeljebb felállunk és eljövünk.

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

A négyemeletesek között az új játszó jó lesz. Mikorra legyek ott?
Vendég
 

 
 

Sziasztok,

ahogy megbeszéltük, szerintem 9 körül talizhatunk ott, de ha késtek, sincs gond :-)))

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Ok! Én csak a kilences buszt érem el de hamar ott vagyok,
megyek öltözni.
Vendég
 


sziasztok.ma reggel teszteltem és POZITÍV!!!!!!halványka de ot van...kedden megyek uh-ra!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nitacska!!!! Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Nahát, Nita!!! Ez szuper! Gratulálni még nem merek, de +++++++++++++++++++++++ :D :D
Vendég
 


Sziasztok!

Nita GRATULA +++++++++++++++++++++++++++++++++

Örülök, hogy még ha egy kis időre is, de összejött egy kis játszóterezés. Bár nem volt olyan meleg, mint hittem, de azért örülök, hogy találkoztunk személyesen is.

Mónika

Kép
Kép
 


Sziasztok,

Nita, halk gratuláció, majd jelentkezz az UH eredménnyel!!!

Csajok, volt tali a játszón? Szép volt ma az idő, biztos jó volt.
Én még dolgozom, de majd egyszercsak én is csatlakozom egy ilyen programhoz, már nagyon régen találkoztunk...
És persze szívesen megismerném az új topiklakókat is :) Meg a régieket, akiket eddig még nem.

Vera, Iza hogy van? Kiderült már, hogy mi a baj?

Lépek, mert sok dolog van, csak egy kicsit ejtőztem...
Éva

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Sziasztok,

én is örülök, hogy összejött a mai tali, jó lenne mielőbb megismételni.

Nita, nagyon-nagyon gratulálok, írj, ha voltál dokinál.Meddig dolgozol még?

Kép
Kép
Kép
 


teranita még gyesen vagyok....de közbe tanfolyamra is járok hétvégente....amig birom majd csinálom ezt a szakmát csak legyen melohely is...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska: halk gratula! :D :D :D

Kiara megint betaknyosodott, bár majdnem 2 hónapig semmi nem volt, már ez is szép! :D
Meg én is rohangálok dokikhoz most, fáj nagyon a hátam is, szóval tök jó!

Jövök még később, csak pihizek kicsit amíg alszik a csaj!

Kép
 
 


kernico jobbulást nektek!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Kernico,
A héten a mondókás klubban, az anyukák pont a megfázásról kezdtek elbeszélni. van egy Tamiflu (i?) nevű termék. Roche gyártja ha jól tudom, az orvosok nem reklámozzák, mert nincs rá támogatás, de apatikusok állítólag jól ismerik. Azt mondta az anyuka, hogy állítólag ezt 5 napig kell ugyan szedni, de már 1 nap után megszűnnek a tünetek, és nagyon sokáig elég. Kérdezd meg a patikust, mit ajánl.

Mielőbbi gyógyulást!

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Anita! Bocsi, hogy nem mentem ma mondókázni. Oltáson voltunk, aztán be kellet mennem a melóhelyemre.
Te voltál? Milyen volt? Legközelebb is mész remélem.

kernico! Kiarának jobbulást. Mi van veled? Jobban van a hátad?

Lányok nem leszek a hétvégén. Pihizni megyünk holnaptól a családdal. Nem mondom, hogy Wellness, mert az olyan nagyzolós. Pancsizunk és kiszolgálnap a picérek, én meg lazítok.

Jó hétvégét mindenkinek.
Vendég
 


csaniko jó pihenést..... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

csaniko, igen voltam tegnap, és sokkal jobban tetszett, mint a keddi másik. Itt tényleg játszhatott is Vivi, ami segített neki oldódni, mondókáztunk, készítettem neki ujjbábot, tornáztunk is a végén. Ő volt a legkisebb, még itt is félénk volt, de biztos jobban fog oldódni a köv. alkalmak során. Nagyon jó pihit kívánok Nektek!

Az SZTK-s nőgyógyász tényleg nem egyszerű. Tegnap 1/4 5-kor azt mondták már nem fogadnak. Ma megyek a Vivivel, gondolom örülni fog a doki.

Na megyek, mert felébredt a manó. Mindenkinek szép hétvégét!

Kép
Kép
Kép
 


Hali, gyors bekukk!

Ma voltunk gyerekorvosnál és hát meg fogjuk látogatni 1-2 napra az 1.számú gyermekklinikát. :( GOR gyanújával fektetik be Nolit kivizsgálásra. Jaj, szegény cseppem!!

Kép
Kép
Kép
 
 


aida minden rendben lesz.nem lesz semmi baj......... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia aida,

nem tudom mi az a GOR gyanú, de biztos minden rendben lesz a kis Noel-lel, nagyon-nagyon drukkolok Nektek! Írj, ha van vmi fejlemény!

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Nita, most már hangos gratuláció a pocaklakódhoz, látom, beléptél a második hónapba! Hogy vagy?

Aida, biztos nem lesz semmi baj, gondolom egy alapos kivizsgálás szükséges. Én sem tudtam, mi az a GOR betegség, gyorsan megnéztem...

"GOR = gasztroözofageális reflux.
A csecsemőkori refluxbetegség lényege, hogy a gyomorszájnál lévő izomgyűrű nem kellőképpen zár, emiatt főleg a folyékony táplálék visszakerül a nyelőcsőbe, illetve időnként a szájba. Ezt a szülő bukások, hányások formájában észleli. A refluxot a csecsemők 80 %-a 1 éves korára kinövi, vagyis a fent említett izomgyűrű megerősödik annyira, hogy a táplálék már nem jön vissza. A gyermekek néhány százalékában kisdedkorra is megmaradhat az időnkénti hányás-bukás. Azonban sem a csecsemőknél, sem a kisdedeknél nem igényel gyógyszeres beavatkozást, amíg a súlygyarapodás megfelelő. Terápiásan csecsemőkorban a tápláléksűrítés az első teendő. "

Teranita, merre voltatok csütörtökön, ahol Vivi ilyen jól érezte magát?
Hú, elszaladt az idő, mennem kell. Mindenkinek szép hétvégét!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


erpé a második honap még messze van....köszi jol vagyok

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
Ha betöltötted a 4. hetet (márpedig a vonalzód ezt mutatja) akkor már a 2. hónapban vagy! :wink: Gratula! :D

Hoztam néhány képet ma reggelről (bocsi h ilyen sok, de így sorozatban mókásabb) :lol:

Kép Kép Kép Kép Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.01.25 15:45-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Most megyünk a játszóra. Jön valaki? Kb. fél 5-ig ott leszünk.

Mónika

Kép
Kép
 


Móni
Sajna pont elkerült egymást, pedig mi is voltunk arra ma! Kb pont akkor értünk haza amikor Ti indultatok! :?
Sebaj, legközelebb!

ÓÓÓ, és most látom!!!

Renátónak nagyon boldog születésnapot kívánok!!!
Kép
Vendég
 


Mónika, nagyfiadnak boldog szülinapot kívánok!!

Szavazzatok ránk kérlek! (Szanyi-Tóth Noel) Előre is köszi. ;)

http://palyazat.picibaba.hu/februari-pi ... nd=nevezes

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok,

a hétvégén nem jutottam géphez. Tegnap egész nap tanfolyamon voltam, ma, meg nagymamámnál, látom azóta csomó új fejlemény lett :-)))
Aida, minden rendben lesz, a refluxot tényleg hamar kinővik a babák, a BEBA refluxos tápszere, vagy amit a doki javasol biztos segíteni fog.

Nita, millió gratula most már hivatalosan is :-))
Wera, tündéri a kis Norci nem semmi hogy 7 és fél hónaposan már áll, ha így folytatja, hamarosan tényleg járni, szaladni fog.
Móni, Renátónak nagyon boldog szülinapot kívánok!
Erpé, csütörtökön a Királyerdei Műv. házban voltunk a Zöldalma foglalkozásán 9-11 óra között. A legtöbb gyerek 2-3 év körüli lehetett. Jó volt , mert amíg a gyerekek játszottak, mi felnőttek is beszélgethettünk. Megyünk most csütörtökön is.
Egy következő játszóterezésben benne vagyok. Holnap megyek AFP-re, délután pedig a nődokihoz, már alig várom, hogy lássam a kis pocaklakóm.

Kép
Kép
Kép
 


wera nagyon helyes a csajszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
teranita köszi....már csak kedden mondjanak vmi jot is......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk. Nagyon jó volt. Sokat fürödtünk, ettünk, ittunk, játszottunk. Botondnak ma reggelre folyni kezdett az orra. Nem vészes remélem csak a víz miatt van. Pihenésnek nem mondanám a hétvégét, mert annyit ugráltam, hogy hullaként tértem haza de nagyon jó kikapcsolódás volt.

Renátónak boldog szülinapot.

Nóri babának nagy gratuláció. Nagyon ügyes baba.

Aida! Ne aggódj, megnézik Noel és kitalálnak valami megoldást.

Nitácska! Nagyon édes az új vonalzód.

Anita! Örülök, hogy tetszett a mondókás, de biztosan vannak kisebb babák is, mivel Botond sincs még másfél éves. És ő is élvezi. Akkor csütörtökön találkozunk, biztosan megyünk.

A héten nem tudok játszózni menni, mert nekem csak a kedd délelőtt szabad vagyis most nem, mert szerencsére jön anyukám. Ami ritkaság, mert ő még aktív dolgozó, szóval nagyon örülök neki. Bius sem megy holnap oviba ennek örömére.

Szép napot nektek. Olyan szépen süt a nap,hogy Bobót kitettem aludni a kertbe.

Írjatok!!!!
Vendég
 


köszi...most drukk hogy ne legyen baj.mert ma volt halvány barnázásom.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jövőhét hétfőre kaptunk időpontot a gyermekklinikán. Meglátjuk..

Kép
Kép
Kép
 
 


aida hajráááááá :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

Nita, biztos minden rendben lesz egy barátnőmnek is terhessége mellett még az első teljes menszesze is megjött, csak ne idegeskedj!

Aida, minden rendben lesz, addig is nem javasolt vmit a gyerekdoki v. a védőnő? Itt Csepelen a védőnő milyen gykaran keresi meg a kismamákat. Nekem a 2. kerületben 5 hetente kellett járnom védőnőhöz. A szülés utáni 1,5 hónapban egyik héten a gyrekdoki jött ki a lakásra, a másik héten a védőnő (maguktól, nem hívtam őket, persze időpontot előtte azért egyeztettünk). Most itt védőnőhöz az első vizsgálat után 10 héttel kell újra mennem. Aida azt hiszem te kerestél kismama-jógát itt Csepelen. Jógában nem tudok segíteni sajna hirtelen, d eazt tudom, hohy a SOTE 2-n a Nagyvárad téren, keddenként 13-14 között van ingyenes terhestorna. Lehet, hogy ez a tornász tart jógát is, Németh Évának hívják, a tel. száma: 06-30/850-9965. Én is mennék tornázni, de pont ekkor alszik Vivi, megpróbálom nagymamám gyermekfelügyelet ügyben megfűzni, és akkor eljutnék én is.

A tegnapi uh-n nem igazán derült ki nálunk a manó neme, mivel szinte végig csak a hátát, gerincét, meg a fülecskéjét mutogatta, nem akart úgy fordulni. Amikor másodszorra is megnézte a doki, azt mondta mimintha látna két kis vonalkát a lábai között, de az még bármi lehet, ekkora még össze is kulcsolta a lábait, szégyenlősködött a lelkem, majd 3 hét múlva a köv. uh-n talán kiderül. A nődokim az első uh óta azt mondja szép nagy baba, nem tudom mi alapján, feje, hasa? Remélem nem a párom génjeit örökli most súly szempontjából, ő 4,2 kg--mal született.

Csaniko, megyünk csütörtökön mi is megint mondókázni, ott leszünk.

Kép
Kép
Kép
 


sziasztok.
ut átm.43 mm,nyálkahártya 17 mm, benne 6,4 szabályos petezsák,mellette keskeny echomentes csík valószinű haematoma...
dg:korai gravida...
tehát egyenlőre minden ok...
köv uh 3-4 hét mulva......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszi a köszöntést!.

Nitacska
Megy a drukk +++++++++++++

Aida
No para!!!!!! Minden baba, ha úgy nézzük refluxos, de csatlakozom az előttem szólókhoz, 1 éves korára kinövi, kár ezen agyalnod.

Friss képek:
Kép

Kép

Kép

Mónika

Kép
Kép
 


jaj de helyesek a gyerekek!!!!!!44

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Jót mamáztunk ma. Ettünk, ittunk, mulatoztunk és játszottunk.

Botond az éjjel nagyon rosszul aludt. A nátha miatt nem jól vette a levegőt és kicsit köhög is. Délelőtt aztán bepótolta.

Szép estét!
Vendég
 


Sziasztok,

csaniko, gyógyulást Botinak!

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Csanikó
Jobbulást Botondnak!

Lányok, tegyetek fel képeket!

Kép
Kép
 


jobbulást a kis betegnek!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

akit érdekel van baba-mama torna a Csepel Plaza Fitness-ben. 500,-Ft óra az árlista szerint 1 éves korig, van kismamatorna is.

Kép
Kép
Kép
 


Tudtok esetleg a Csepel Plazan kívül vmi jó és nem drága férfi edzőtermet. Párom menne, de csak mondja a magáét, hogy alig van ilyesmi Csepelen...

Kép
Kép
Kép
 


Anita
Hozzánk összesen 1x jött ki a gyerekdoki, másnap, miután hazahoztuk Nonót a korházból. A védőnő ugyanakkor + 10 nap múlva. Egyébként csak oltásokra kell vinni a tanácsadásra. Mi pont ma megyünk.
Terhességem alatt kb 6 hetente kellett járnom a védőnőhöz, de volt elsumákoltam 1-1 alkalmat. :wink: Ő nem jött ki hozzánk.

Konditerem-ügyben este megkérdezem Apát, ő biztos tud pár helyet. Csak olyan jöhet szóba ahová lányok abszolut nem járnak?

Móni
Nagyon szuper képek! :D És milyen guszta a torta! Nyamiiii :lol:
Kár h nem jött össze a mai talink! Remélem nem lesztek betegek! Az eső is pont elkezdett esni miközben beszéltünk :roll: pedig nekünk muszáj ma oltásra mennünk (3. Prevenar).
Hát asszem kendőben viszem majd a művésznőt, nincs kedvem szétázni! :x

Anikó
Boti jobban van már?

Niki
Látom mégsem sikerül gyakrabban jönnöd... :) Kiarának meggyógyult? Nem túl fárasztó olyan messzire járni dolgozni?

Évi
Kérünk Samu-képet! Biztos sokat nőtt már mióta nem láttuk! Pocaklakóról nincs uh-os képed? Esetleg pocakfotó??? Ha már élőben nem csodálhatjuk meg... :lol:

Kinga
Ha jól kalkulálok, nagyjából most költözhettek! De jó nektek, biztos szeretni fogtok ott lakni! Azért majd nézz be hozzánk néha ide a topikba ha eszedbe jutunk! Puszi nektek!

Aida
Ez a reflux-dolog nem szokott általában olyan súlyos lenni mint amennyire ijesztőnek hangzik, csak ki kell vizsgálni a biztonság kedvéért. Na meg elég divatos is mindent erre kenni mostanában. Csak zárójelben megjegyzem, h a nyári topikban, ahová szoktam írni, a 40 gyerekből kb 30-ra mondták az orvosok h refluxos. És egyiket sem kellett műteni azóta sem, sőt... :wink:
Vendég
 


Úgy látszik ezután mindig én nyitom az új oldalt :twisted:

És akkor jöjjenek a fotók:

Kép Kép Kép
Vendég
 


wera egyre szebb a kislányod!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Noel baba mai mérés alapján: 3980 gramm, azaz az elmúlt egy hét alatt 270 grammot hízott! :shock: :D

Csepel plázába én is kinéztem a baba-mama tornát. :D Megyünk is majd Noellal.

Kép
Kép
Kép
 
 


Nitacska
Köszi a bókot Nóri nevében is! :)
Te hogy vagy? BArnázás elmúlt??? Mindig akarom kérdezni de olyan szita az agyam, ne haragudj!! :oops:
Tanfolyamon mizu? Hogy haladsz? :D

Aida
Gratula!
Vendég
 


Teranita
Enyém apa 2 termet tud itt Csepelen. Egyik a Fisu (nem bizti h jól írom) ami a sportpályánál van vmi új épületben, állítólag ez nagyon szuper. Ha erről kell bővebb infó, tudok majd hozni mert sógonőm oda jár. A másik a Gim 21, az a Munkaügyi hivatal fölött van. Ez kicsit lepattantabb, de nagyon olcsó.
Mindkettőbe járnak nők-férfiak is vegyesen.
Vendég
 


Kérdés: A Csepel plázán belül pontosan hol van ez a pláza fittness ahol van a baba-mama torna?

Az én kis büszkeségem:

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: