Új privát üzeneted érkezett!

Adrienn,
örülök, hogy jól sikerült a házváltás, tényleg sokat jelent a ház! Nekünk van egy kis udvarunk, ami télen-nyáron nagy segítség, viszont nem lehet bővíteni a házat, és már kinőttük. Szerettünk volna idén még mi is belevágni, de a párom idén polgi szolgis volt/van, én ugye meg gyeden. Szóval nekünk meg elég szerencsétlenül alakultak a dolgok. De nem vagyok elkeseredve, lesz ez még jobban is! Melyik részen építettetek?
Helga

Kép

Kép
 
 


Hű, azt elég bonyolult így elmagyarázni. Inkább megírom mélben, ok?

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Írtam mélt a profilodban lévő címre.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 

 
 

Adrienn,köszi megkaptam,már ment is a válasz!

Kép

Kép
 
 


Kedves kecskeméti és környéki anyukák!
Gyermekfoglalkozások megtartásához avagy szervezéséhez keresünk szervezni szerető anyukákat avagy óvodapedagógusokat!
70-559-83-89
S.o.S
 


Sziasztok!
Látom, ez itt már egy összeszokott csapat, nem baj, ha belekotyogok? Mi jelenleg Szabadszálláson élünk, de lehet, hogy hamarosan kecskemétiek leszünk... Szeretnék előre ismerkedni... A kisfiam Lacika 16 hónapos, úgyhogy annyira már nem kisbaba Kép Itt van róla sok-sok kép: http://www.babanet.hu/album/main.php?album=201
Nem baj, ha néha bekukkantok?

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
 
 


Szia Gabi!
Az "összeszokott csapat" mostanság mintha alig lenne itt látható. Kép örülök, hogy jössz, pillanatnyilag kb. hárman írogatunk Kmétről.

Én Szabadszálláson szültem 2002 május végén, és most július elején is ott szeretnék. Te is ott szültél?

Miért költöztök Kecskemétre, és hová?

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Szia Gabi,

üdvözlünk Nálunk, itt a fórumon és akkor nemsokára Kecskeméten is! Gyere, ha van valami gondod, vagy ha nincs akkor is!

Az én lányom pont ma 19 hónapos, és igazad van, már nem igazán kisbabák ebben a korban.

Nagyon aranyos a kisfiad a képeken!!!:-)))

Kobudo

Kép

Kép
 
 


Köszi, hogy írtatok! Kép
Adri: igen, én is itt szültem 2002. okt. 30-án, a Czompánál. Remélem, még júliusban szülhetsz itt, de állítólag júniusban bezár a kórház... De ne legyen igazam!
Teljesen tönkremegy ez a város, bezár a kórház, bezár a laktanya...
Nekünk a laktanya bezárás miatt kell mennünk valamerre, reméljük Kecskemét összejön! A párom ugyanis hivatásos katona, és hétfőn volt a reptéren érdeklődni, de majd csak májusban dől el, fölveszik-e. Egy ideig bejárna, aztán szerintem jövő nyáron, de legkésőbb mikor letelik a gyes, be is költöznénk. Hogy hova, az még kérdés, vagy szolgálati lakásba, vagy albérletbe egyelőre...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
 
 


Most, hogy itt a tavasz, nem ír ide senki? Brühühühühühü!!!!!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
 
 


Sziasztok,

Gabi,
azért írok, nehogy már üres legyen a topik... Kép Bár mi egész du. kint vagyunk a szabadban, vacsira alig lehet berángatni a lányom!! Talán ezért nem írogatunk mostanában...
Apropó, volt valaki mostanában a Vadaskertben? Elkészült az új kifutó a bejáratnál? Jó lenne megnézni! A szombati Aprók táncára szokott valamelyikőtök járni?

Kobudo

Kép

Kép
 
 


Kedves Gabi és Kobudo!
Nálunk is ez a helyzet tavasz-ügyben. Én eddig minden évben télen írtam sokat, és tavasztól őszig kevesebbet. Most, hogy már kertes házban lakunk, valószínűleg még többet leszünk kint, legalábbis remélem.
Gabi, a főorvos szerint nem zár be júniusban, hanem legkorábban szeptemberben. Most hogy áll felétek a pletyka? Csak azért, hogy mennyire siessek szülni? Mert júli első napjaira várom a babát, de végül is össze lehet szurkolni az ilyesmit az előző hétre is, és az még június. Igaz, az első fiam se sietett. De nem is akartam, hogy siessen, mert akkor nem készült bezárni a szülőotthon.
Nagyon rosszul esne, ha a kórházba kéne mennem szülni. Pestre nem mennék el, hisz akkor nem láthatnám minden nap a nagyobbik fiamat. De ha a kórházban szülök, akkor hazamegyek előbb, amennyiben a babának nincs baja.

A férjed repül is?

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Sziasztok. Most nem tudok új pletykát. Azóta nem beszéltem a kismama ismerősömmel. Kecskeméti munkahely ügyében semmi fejlemény, pedig haladhatnánk már...

Nem, a férjem nem repül, max. innen Szabadszállásról Kép vagy Kép nem is tudom...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
 
 


Adrienn!

Beszéltem az ismerősömmel, és most valóban úgy áll a helyzet, hogy szeptembertől már nem lehet itt szülni. Ő szegénykém szeptember 5-re van kiírva, és mehet Kecskemétre...

Nagyon sajnálom, hogy megszűnik ez a hely... Visszaolvastam a topicot, és annyira egyet értek veled! Én voltam bent pár napot szülés előtt is, mivel Lacus 8 nappal a kiírás után született. Nagyon jól éreztem magam! Nekem sem hiányzott a baba-mama szoba, nagyon jó társaság volt. Megvolt nálam is a kollégiumi hangulat és a nosztalgia... A szülésznőkkel, csecsemősökkel szinte mindig lehetett beszélgetni, én a Lenke nénivel szültem, utána pedig több soron jól kitárgyaltuk a történteket! Komolyan jobb volt mint egy pszichiáter! Kicsit nyers a stílusa, de nekem nagyon jól jött a 12 órás vajúdás alatt ez a határozottság! A többiek is nagyon kedvesek voltak! Csecsemősök közül az Ági volt a kedvencem! Nem ő volt, aki neked szinkronizálta a gyereket? Én is majdnem az Ildikóval szültem, ugyanis előző nap kaptam oxitocint, 4 órán keresztül, de nem indult meg tőle a szülés... Másnap a Lenke néni volt "szolgálatban". Így utólag nagyon örültem neki.

Figyelj! Ha nem vagyok indiszkrét, a Terebessynek mennyi pénzt adtál? Mert írjátok, hogy milyen rendes, kedves, stb. Nos én úgy voltam nála néhányszor, hogy ő jött a tanácsadásra, de elég hűvös, rideg, és kimért a stílusa... Aki pénz nélkül is mindenkivel nagyon rendes, az a Móri, csak kissé feledékeny. Mivel azonban mindnek van kis hibája, és egyik se volt a másiknál annyival szimpatikusabb, hogy érdemese legyen, egyiküket se fogadtam meg. Ha legközelebb is szülhetnék itt, a Mórit megfogadnám, csak azért, hogy ne jussak megint a Czompa kezére! De ez lenne a legnagyobb bajom! Sajnos nem sok esélyem van, hogy még egyszer itt szüljek! Nem tudom, hova kerülünk még, de ilyen jó kis szülőotthont tuti nem találok!

Gabi Szabadszállásról

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
 
 


Hú, Gabi, ilyesmit hadd ne írjak meg. Amúgy se tenném, de az elmúlt hónapok botránya után pláne nem.
Én egyébként újra őt választottam. Maximálisan elégedett voltam vele.
Móri is aranyos, de azt mondják, picit határozatlan, de nem biztos, hogy neked ez nem lenne pont jó. Nem tudom.
Terebessy nem rideg szerintem, de lehet, hogy én máshol húzom meg a rideg határát, mint te. Nekem olyan se nem túl közvetlen, se nem túl távolságtartó. Olyan közép. Pont ez benne az egyik jó.
Ha csakugyan áll az intézmény szeptemberig, az számomra nagy megkönnyebbülés. A barátnőd viszont jobban teszi, ha aug végén valami melegfrontos napon nekiszalad a lépcsőzésnek, és gyorsan megszül 38. hét végén Szabadszálláson, mert talán kevesebbet árt vele magának és a gyereknek, mint ha Kecskemétre megy be. Főleg ha első szülése. Szabadszálláson ott a baba a szomszéd szobában, Kecskeméten viszont emeletekkel arrébb, ami tutira többet árt, mint egy héttel előre hozni a szülést, és ezen apró trükk segítségével olyan helyen szülni még gyorsan egy utolsót, ahol a szoptatás szempontjából legfontosabb napokat jó hangulatban tölthetik el.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Szia Adrienn!
Bocsi, a kérdésért, csak felmerült bennem, hogy a fizetős beteggel "kedvesebb" a főorvos. Velem tök utálatos volt, viszont sokan meg szeretik... Tényleg nem tudom. A barátnőm már keresett dokit Kecskeméten és hozzá jár. Szerintem neki esélye van egyébként is, hogy Kecsón szüljön, talán még a császárra is... Lézeres szemműtéte volt, és a magas vérnyomását most gyógyszerrel tartják szinten... Szóval nem egyszerű eset. Az meg, hogy 38. héten beinduljon a szülés... Hát, én a 41 héten 4 óra oxitocintól se indultam be Kép))))

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
 
 


Sziasztok!

Már régen nem jártam erre, és most megint infot szeretnék kérni:
Nem tudtok ajánlani Kecsekméten játszóházat? Ahová pár órára be lehet mennni egy majdnem két éves gyerkőccel?

Előre is köszönöm a tippeket,
Ildikó
 
 


Volt egy a Budai utcában a játékbolt alatt a bankoknál (postabank, bp bank) lévő sarok harmadik saroképületének pincéjében, és elköltözött valahová, állítólag a Halasi útra. Az épület aljában, az árkádok alatt, a patikától beljebb üzemelő játékboltban meg tudják mondani pontosan, hogy most hol van a játszóház.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Szia Mindenkinek
Nagyon szegényes mozgás van itt ebben a topikban! Én sajnálom! Pedig igazán felélénkülhetnének a kecskemétiek is egy kicsit. Remélem lassan beindul majd itt is a nyüzsgés!
Üdv Nektek! Niki
 
 


Sziasztok!

Valaki esetleg ?
 
 


Szia,

vagyok... Talán más is:

Kobudo

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok, bár az utóbbi fél évben inkább csak olvasok. (eddig fodbetti néven írogattam, csak nem akarja a régi jelszavamat elfogadni, ezért regisztráltam újra BettiÁdám-ként Kép)
De ha van valami jó témátok... Kép
Engem az foglalkoztat mostanában, hogy Ádám szeptembertől megy a Lánchíd utcai bölcsibe.(én meg vissza dolgozni KépKép)A Forradalom utcaiba szerettem volna először írtani, mert arról jobbakat is hallottam, meg csak egy háztömbnyire lenne, de sajnos helyhiány miatt nem vették fel.

Kobudo,
a Te kislányod megy esetleg bölcsibe? Csak mert néztem, hogy Kamilla 4 hónappal idősebb. Megkérdezhetem, hogy merre laktok?

Senga!

Írj Te is magadról!

Egyenlőre ennyit.

Sziasztok!


Sziasztok!

Én is itt vagyok, bár még csak ismerkedem a Babanettel, mert nem olyan rég óta van itthon internetünk. Februárban szültem, a kislányomat Blankának hívják. Van saját weboldala: web.axelero.hu/rodeo777, ha kedvetek van nézzétek meg.

Sziasztok
Gabi
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok, bár még csak ismerkedem a Babanettel, mert niem olyan régóta van itthon internetünk. Februárban szültem, a kislányomat Blankának hívják. Weboldalának címe: web.axelero.hu/rodeo777 ha van kedvetek, nézzétek meg.

Sziasztok
Gabi
 
 


Bocs, azt hittem, nem küldte el (látszik, hogy még csak ismerkedem!)
 
 


Sziasztok!
Örülök, hogy beindult egy kicsit itt is az élet. Nekem van egy 2 év két hónapos kislányom és második kislányunk most született július 08-án. Eddig csak BabaNet olvasó voltam.
 
 


Kedves Moni!
Ez nem semmi. Az én fiam is két éves és két hónapos (2002 május 25-én született), a másik fiam pedig három hetes (2004 július elsején született).
Merre laktok? Tervezed, hogy a továbbiakban írsz is a babanetre? Én már az első fiam születése óta szoktam írni, bár mostanában kevesebbet. Ez a topik, a kecskeméti, mostanság kicsit haldoklik, akik régen írtak ide, azoknak nagyobb lett a gyereke, és így fogyott a netezésre az idő, az újak meg valahogy nem annyira találtak még ide vagy egymásra, vagy mi.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Szia Adrienn!
Igen, tervezem, hogy írok. Bár be kell valljam egy baba mellett több időm jutott a netezésre, mint most, bár ezzel gondolom Te is így vagy. Jól egybe esik a szüléseink ideje. Mi a belvárosban lakunk és ti?
 
 


Szia Moni!
Mostanában nekem is kevesebb időm van netezni, de reggel mindig szoktam egy kicsit. Csak nappal van, hogy ritkábban kapcsolom be, sőt, sokszor egyáltalán nem.
Mi régen a Széchényiben laktunk, aztán építettünk tavaly nyáron egy családi házat kintebb, most itt lakunk.
Mi a neve a lányaidnak? És hol születtek? Az én fiaim: Ádám és Máté. Szabadszálláson születtek. Még majd jópár év múlva szeretnék legalább egy gyereket, de igazából inkább kettőt (csak én nem szeretek terhes lenni. De azért lehet, hogy meglesz a kettő, mert amúgy meg sok gyereket szeretnék. Csak ne kéne mindegyikért kilenc hónapig terhesnek lenni...)

Neked hogy megy a kétgyerekesség ilyen kis korkülönbséggel? Én most kezdek kicsit kétségbe esni... A nagyfiam még nem nagy, a kicsi meg ahogy nő, úgy lesz egyre igényesebb. Ez mondjuk jó, nem örültem, míg "nem sok vizet zavart", mert nagyon fura volt az első fiamhoz képest. Csak hát így most kicsit nehéz. Te hogy oldod meg?

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Szia Adrienn!
A nagyobbik lányom Petra, ő Bp-en született a II-es Női Klinikán, a kisebbik lányom neve Réka, ő itt született Kecskeméten. A két szülés között költöztünk ide, ezért születtek különböző helyen. Innen nem akartam Pestre járogatni, ha helyben is megoldható a dolog. Visszaolvastam a topikot, Szabadszállásról sok jót írtak. Neked is jó tapasztalataid vannak?
A gyerekek számát illetően nem mondom tuti biztosra, de egyenlőre úgy gondolom, hogy elég a kettő, de ez lehet, hogy az idő multával még változni fog. A két kicsi együtt nem könnyű dolog, én már a terhesség ideje alatt be voltam pánikolva, most még nem igazán tudok róla nyilatkozni, mert eddig még volt segítségem, hogy tudjak egy kicsit regenerálódni. De, hogy hogyan lesz később, arra még nincs megoldási stratégiám, de ami nekem be jön majd, azt szivesen megosztom veled.
Milyen "vérmérsékletű" a nagyobbik fiad? Nekem talán ebből a szempontból szerencsém is van, mert Petra viszonylag nyugodt természetű, de azért már látszik, hogy őt is megviseli, hogy kistestvére született, természetesen a féltékenység nála sem marad el.
 
 


Szia Moni!
A nagyobbik fiam vérmérséklete... Hát... Kell hozzá energia. Rajtam kívül senki se bír vele igazán. Imádom, és nagyon ragaszkodom hozzá, nehezen adom ki a kezemből, már csak azért is, mert érzem, hogy az én energiám kell hozzá. Egyébként pedig iszonyú okos, és hihetetlen lelki élete van neki. Imádom. A kicsi meg egy könnyen szerethető gyerek, csöndes, kedves, mosolygós, asszem könnyebb lesz vele. A nagyot egyébként nem viseli meg a kistesó érkezése, mert arra nagyon odafigyelek, muszáj is.

Szabadszállásról nagyon jó tapasztalataim vannak, és szomorú vagyok, hogy év végén bezárják. Így nem tudom, a következő szülés hol lesz majd. De mindegy, még odébb van.

Egyébként én is Budapestről költöztem Kecskemétre, csak jóval előbb, 1993-ban. Azóta itt élek, nagyon szeretem. A szüleim azóta is Pesten laknak, és mostanában állítólag kezdik megérteni, miért választottam a vidéki életet. Kép
Ti miért költöztetek ide?

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Sziasztok! Szeretnék én is bekapcsolódni,de nagyon kezdő vagyok még és lehet,hogy nem sikerül!No lássuk...
 
 


Szóval mégis sikerült,hurrá! Örülök,ha tudok Kméti kismamákkal beszélgetni,mert mi már 11 éve elköltöztünk onnan 55 km-rel a Duna felé.Első nagylányunkat is Kméten szültem 9 éve-ami sajnos nem volt komplikációktól mentes.Most 23-24 hetes a pocaklakó kis hugi és őt Szabó Gábornál tervezem megszülni.Én még csupa jót hallottam róla,de érdekelne a ti véleményetek,tapasztalatotok róla és egyáltalán a kméti kórházi viszonyokról mostanság?!
 
 


Szia Adrienn!

Igazából mi egy Pest megyei kis faluból költöztünk ide, ami nincs túl messze innen, közel van a megyehatárhoz, csak a másik oldalán. Anno szakközépiskolába is ide jártam, mert ez közelebb volt és sokkal szinpatikusabb város is nekem, mint Bp.
Tervezed, hogy előbb visszamégy dolgozni? Én nagyon nem vagyok híve a bölcsödéknek, persze tisztában vagyok vele, hogy vannak esetek, amikor szükség lehet rá, de én úgy tervezem, hogy Rékával is itthon maradok három évet.

Kedves Erika!

Szabó Gábort én nem ismerem, de hallottam jókat róla, ebben meg tudlak erősíteni. A kórházi viszonyok ecsetelését viszont inkább meghagyom másnak.
 
 


Szia Moni! Köszi a megerősítést,5 után -randizom-is vele.A hétvégét Kméten töltöm én is-hazamegyek-de vasárnap este benézek ide,hátha valaki tud még okosakat mondani nekem! Sziasztok!
 
 


Szia Erika!

Nekem is van egy pár ismerősöm, aki a Szabó Gábornál szült, ők is nagyon dicsérik!!! A kórházról én sem mondanék semmit, én is Szabadszálláson szültem.

Sziasztok!
 
 


Sziasztok!
Moni, nem tervezem, hogy előbb visszamegyek dolgozni, már csak azért sem, mert egyelőre nincs hová.
Erika, én nem szülnék Kecskeméten, javaslom helyette Szabadszállást. A terhességed korából ítélve még pont nyitva találnád. Szabó Gáborról én is csupa jót hallottam, de hát a szülés csak pár óra, aztán amit a kórházban töltesz, az jópár nap, és nem mindegy, milyen. A kórházi viszonyokról olvashatsz bővebben a topik korábbi oldalain.

Moni, melyik falu, és melyik szakközép?

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Kedves kecskeméti anyukák, kismamák!

A segítségeteket szeretném kérni. Az orvosom Seregély dr. Szeretném kikérni véleményeteket róla. Ha valaki ismeri esetleg szült nála kérem írja meg.
Ha van valamilyen tapasztalatok a kecskeméti kórházról azt is írjátok meg!
Köszönöm !

Kata
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy beindult az élet igaz régen jártam itt. Nekem van 1 kisfiam aki októberben lesz 4 éves a másodikkal pedig most vagyok 27 hetes terhes. Kata én a kecskeméti kórházban szültem nem volt rossz tapasztalatom igaz jó sem. Kivétel a doki aki ügyeletes volt, nagyon rendes volt. A saját orvosom nem volt itthon igaz be sem ért volna a szülésre olyan gyorsan történt. Szerintem sok múlik azon milyen az orvos. Meg próbálok gyakrabban benézni Hozzátok.

Sziasztok
 
 


Szia Adrienn!
Szoktad használni a profilodban szereplő email címet, mert küldtem rá levelet.
Egyébként tegnap volt az első nap, hogy egyedül voltam itthon a két kicsi lánnyal, hát őszintén szólva nem volt egyszerű feladat, viszont este nem volt gondom az elalvással.
Nem tudom, hogy hogyan tudják így beosztani, de dálután amikor a nagy alszik, a kicsi akkor ébred. Nálatok, hogy van ez? Nem beszélve arról, hogy Petra érti már, hogy nem szabad a babát bántani, de azért titokban mindig benyúl a kiságy rácsain és ahol éri ott húzza, én meg majd szívbajt kapok, ha meglátom.

Kedves Kata!

Két szobatársam is a Seregély dr-hoz járt és nagyon jó véleménnyel voltak róla, bár szülni nem nála szültek, mert épp szabadságon volt, de amikor hazaért a nyaralásból még civilben benézett hozzájuk a gyerekágyra.
 
 


Sziasztok,
örülök én is, hogy felélénkült a topik!
Sajnos szülés-kórház ügyben nem tudok segíteni, Szegeden szültem Kamillámat, viszont bölcsi ügyben van pár tapasztalatom.

Betti!
Február óta járunk a Széchényi sétányi bölcsibe eleinte csak fél napot, májustól már du 4-ig. Most ugye szünet van (6 hét...) 16-tól kezdjük. Szerintem elég jól viselte, különösen, hogy még mindig szopizik Kamilla, a kedve sem nem csökkent, se nem nőtt azóta. Ha van még kérdésed, várom, az e-mail címemre is írhatsz, ha olyan.

Nem tudjátok, hogy a Széktói stadionban lévő Négyesfogathajtó Világbajnokságon mi lesz a gálaműsor? Nagyon szereti a lovakat a manónk, de egy versenyre nem akarom kivinni. Esetleg máshol közelebbről lovaka nézni?

Kobudo

Kép

Kép
 
 


http://www.kecskemet2004.hu/index_hu.php

Hátha itt megtalálod. Jövök még bővebben később.

Betti


Móni12!

Köszönöm az információt. Örülök, hogy végre találtam valakit, aki valamilyen szinten ismeri ezt a dokit. Én október 3-ra vagyok kiírva, remélem, akkor nem fog nyaralni. :-)
 
 


Nagyon szivesen! Jó egészséget és könnyü szülést kívánok nektek!
 
 


Betti,

köszi a címet, végül mindennap kimentünk, csak nem vettünk jegyet... A gálaműsor este-kor kezdődött, későnek tűnt. Ti voltatok valamelyik nap? Nagyon-nagy élény volt azért így is!

Kobudo

Kép

Kép
 
 


Sziasztok Kismamák! Nyaraltok talán,hogy ilyen csöndben vagytok?Mivel mi már megjöttünk a kempingezésből,engem már a következő időszak kihívása foglalkoztat,de nagyon!Vagyis:november közepére vagyok kiírva és egyre többet foglalkoztat a gondolat,hogyan fogom a vizsgaidőszakot átvészelni?Ha van valakinek ilyen irányú tapasztalata vagy tanácsa,tippe,ötlete stb.szívesen meghallgatnám! Erika
 
 


Sziasztok!
Ismeri közületek valaki dr. Nyirády Tamást? Ha igen, kérem írja meg róla a véleményét. Köszönöm
Gyöngyi
 
 


Kedves Erika! Főiskolai vizsgaidőszakot kell átvészelned? Újszülött babával? Vagy milyen vizsgára gondolsz? És melyik főiskolára jársz?
Én másoddiplomázásra készültem, mikor az első fiamat vártam. Azt hittem, majd a baba mellett még az államvizsgát leteszem. A fiam elég zűrös baba volt. Szóval azóta is teszem...
Neked viszont második gyereked, ha jól olvasom, szóval tudod, mire számíts. Egyébként van olyan baba, aki mellett simán lehet vizsgára készülni. A második fiam ilyen, mellette tanulhatnék nyugodtan. De most már késő, mert túl sokat felejtettem ahhoz, hogy onnan folytassam, ahol abbahagytam.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Szia Erika!

Én október legelejére vagyok kiírva. Szept. 15-én kezdem a 4. félévet a főiskolán. Remélem el tudok menni az első konzultációra. Személyes tapasztalatom még nincs, de ha lesz majd megírom. Szerintem minden attól függ, hogy mennyire nyugodt a baba. Majd ő szabályozza, hogy enged-e tanulni vagy sem.
 
 


Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy volt-e valaki Alsópáhokon a Kolping Családi Hotelben? Mik a tapasztalatok, vélemények róla? Mi két hét múlva megyünk, oda 4 napra. Blanka, a kislányom még csak most lesz 7 hónapos, kicsit izgulok, hogy milyen lesz a "nyaralás".

Egyébként én is most kezdem a főiskolát.

Sziasztok

Gabi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron