Új privát üzeneted érkezett!

Szia Mágic!
Sajnos a bölcsiről mi is lemaradtunk:(De mi csak most költöztünk ide,így nem tudtam hamarabb beiratni!Előttünk 7-en vannak még azt mondta az igazgatónő és nem valószínű hogy lesz hely szeptemberig,de azért januártól remélem tudunk majd járni!
Nem tudom hogy megy ez amúgy,ha azt írja rá valaki hogy rászorul akkor felveszik rögtön,hiába van előtte sok jelentkező?Én csak annyit írtam hogy munkába szeretnék állni!
Neked mennyi idős a kislányod?Melyikbe irattad?Vagy akkor be sem adtad a kérelmet?

Ági
 
 


Sziasztok,

Mi is Angyalföldre költözünk 2007 januárban, és a bölcsi téma érdekelne. Most felvettek minket a XI: kerületbe, de mindenképpen költöznünk kell januárban, tehát bölcsit is kellene váltanunk.

Valakinek van tapasztalata, melyik bölcsi milyen?

Köszi előre is,
aniko
 


Szia Anikó!
Itt meg tudod nézni a bölcsiket:
http://www.budapest13.hu/wps/portal/hiv ... ZON-6GQB6R
Igaz ez egy régi cikk,de látod merre vannak,ha esetleg fel akarod keresni őket!
Mi a Napraforgó bölcsibe irattuk be Balázst mert az van hozzánk a legközelebb!Persze hely az már nem volt!
Szerintem irasd be minél hamarabb a babádat,mert nagyon nagy a túljelentkezés mindenhol!

Ági
 
 

 
 

Sziasztok!

A nyári szünet után szeptemberben ismét beindul a Dagály utcai Gyermekházban a zenebölcsi. Részleteket a mellékelt plakáton olvashattok, aki szeretne képeket is nézegetni róla, az megteheti a
www.kep.tar.hu/huliganlany oldalon, zenebölcsis képek címszó alatt.
Elérhetőségem a plakáton.

Bocsánat, a plakátról lemaradt a cím: XIII: Dagály utca 15/a

Cili
1155545679.81.doc

Zenebölcsi - babatorna - Pocaklakó-daloló
www.cilizenebolcsije.eu


Sziasztok!

Elnézést a zavarásért, de szeretném figyelmetekbe ajánlani honlapunkat amely reményeink szerint elnyeri tetszéseteket!
Köszönettel: H. Anikó

Dekorációs falfestés, nem csak gyerekeknek!

http://www.dekofalfestes.atw.hu/
Kép


Kedves XII. kerületi anyukák!

Ébresszük fel ezt a topicot! Biztos vagyok benne, hogy sok kisbabás család lakik itt! Hisz a sok játszótér mindig gyerekzsivajtól hangos. Az én kislányom augusztus 5.-én születetett Sárinak hívják és a János kórházban szültem. Remélem kialakul egy jó kis csapat itt!

Kép
 
 


Bocsi, XIII kerületet akartam írni természetesen! :)

Kép
 
 


Szerintem is élesszük fel! :-) Ezt, vagy az Angyalföldi anyukákat!
Ide is leírom a kérdésem!
A Nővér utcában kellene a hamarosan megszülető babánknak gyerekorvost választani, de egyiket sem ismerem. Tudtok valakit ajánlani?
Judit

KépKép
 


Sziasztok!
Én is csatlakozok,mi is a kerületben lakunk :D
Balázs 2,5 éves,bölcsibe jár,én pedig csütörtöktől fogok dolgozni :)
Judit!
A mi dokink dr.Strasszer Erzsébet.Egyszer voltunk hozzá,nagyon normálisnak tűnt!A másikat nem ismerem!A védőnőnk pedig Egyed Ferencné,ő is nagyon rendes!Májusban költöztünk ide úgyhogy nagyon egyiket sem ismerem!
Yucatan!
Ti merre laktok?

Ági
 
 


Szia Ági!
Köszi a tippet! Ha más is olvassa, és van tapasztalata, írjatok! :-)
Nem is igazán tudom, mire kell figyelni orvosválasztásnál, azon kívül, hogy szimpatikus-e...
Ti merre laktok, Ági?
Mi a Gyöngyösi utcában.
Judit

KépKép
 


Szia Judit!
Mi az Üteg u.-n lakunk!
Én is úgy tudom amúgy hogy át fog költözni ide a Béke-térre a doki,mert állítólag eredetileg is ott volt,csak a felújítás miatt költözött a Nővér u.-ra!
Nekünk pont jó lesz,mert itt van 2 percre :)
Én nem nagyon gondolkoztam azon hogy melyik dokit válasszam,mert mi májusban költöztünk ide,megkerestük a védőnőt és ő mondta hogy ehhez a dokihoz tartozunk!Szerencsére Balázs nem beteges,úgyhogy nem is nagyon érdekelt hogy kit "kapunk".De mondom én meg voltam vele elégedve azután az egy találkozásunk után :D
A Gyöngyösi u. meg a környéke nekem is nagyon tetszik!Szerettük volna ha Balázs oda jár bölcsibe,de nem volt hely persze!Meg van ott asszem egy szupi játszótér is :)

Ági
 
 


Szia Ági!
Majd kikérdezem a védőnőt, hogy is van ez a költözés!
Lehet, hogy az lesz a vége, hogy elmegyünk az egyik orvoshoz, és ha nem lesz szimpatikus, majd választunk másikat. Én is remélem, nem lesz beteges a baba, és akkor nem lesz különösebb jelentősége.
Nekem a védőnő mondta, hogy gondolkozzak az orvosválasztáson, érdeklődjek. Ő hivatalból azt ajánlhatja, aki mellett ő dolgozik. (Ebből azt a rejtett üzenetet véltem kiolvasni, hogy hivatalosan őt ajánlhatja, de igazából nem ajánlja.)
Judit

KépKép
 


Nem nagyon éled... :-(
Mit szóltok a tervezethez, hogy nem lehet majd bármelyik kórházban szülni januártól?
Állítólag azért, nehogy egy ellátást valaki két helyen is igénybe vegyen. Megnézném azt a kismamát, aki két helyen is megszüli ugyanazt a gyereket! :-)
A kerületben csak a Nyírő van? Ismeri valaki annak a szülészetét?
Judit

KépKép
 


Judit!
Mikor vidéken laktunk mi is átmentünk egy másik orvoshoz mert azzal aki akkor volt mikor Balázs született nem voltunk megelégedve :? Úgyhogy szerintem csinálhatjátok azt majd ha nem szimpi akit választottatok,átmentek a másikhoz!
Én még nem is hallottam ezt az új tervet :shock:
Nem mintha a közeljövőben terveznénk tesót,de azért ez nagy szemétség hogy nem lehet megválasztani hol akar szülni egy kismama :evil: Ha egyszer nekem nem tetszik pl. a Nyírő ,máshová szeretnék menni,megtiltják?
A nővérem itt szült a Nyírőben,de nem volt igazán odaáig a csecsemősnővérektől :( Bár sajnos szinte minden kórház csecsemőosztályáról ezt hallom!

Ági
 
 


Ha nem a körzeti kórházban akar valaki szülni (vagy más beavatkozást elvégeztetni, pl. műtét), nem tiltják meg, de fizetni kell a kórháznak. Azon felül, amit az orvosnak zsebbe fizet az ember.
Azt hiszem, max. 100 ezer Ft, amit fizetni kell, de hát ez elég sok. Jól meg fogja dobni a szülésnél a költségeket! :-(
Én ennek azért nem örülök, mert nagyon más színvonalú ellátásra számíthat az ember az egyik kórházban és a másikban.
Ráadásul szülésnél szerintem a szülészeti osztály szemlélete is számít. Nem mindegy, hogy bemehet-e dúla a kismamával vagy nem, 50%-ban vagy 90%-ban csinálnak gátmetszést...
Vagy hogy milyenek a csecsemősnővérek...
Judit

KépKép
 


Sziasztok!

Mi csak augusztusban költöztünk ide a kerületbe, sőt Pestre. Előtte Szegeden laktunk. Itt született babócám, Eszterke oktober 1-én. Pont ma 2 hónapos!
:D :D Én a Nyírőben szültem, még teljesen friss az élmény, szóval szívesen válaszolok a kérdésekre. Egyébként nekem nagyon jó tapasztalataim voltak a csecsemősökkel (azért 1 kivétel volt). Amikor első nap kint volt a babóca kb 10* mellre tették. A mi gyerekorvosunk is Strasszer Erzsébet. Nálunk a lépcsőházban ki volt írva, hogy ő a Gömb utca háziorvosa és én nem is gondoltam rá, hogy mást válasszak. Bár az egy kicsit zavar, hogy nem adott meg mobilzámot, igy csak naponta abban az 1-2 órában lehet elérni, amikor rendelése van. Ha tudtok olyan dokit, aki a homeopátiában jártas, kérlek osszátok meg velem.
Era
 
 


Sziasztok
Mi fél éve lakunk itt.Én a szabolcsból választottam orvost,Dr.Atalay Katalint.Nem cserélném le.Császár után lehetőséget kaptam természetes szülésre.Nagyon alapos,mindent elmagyaráz,Bármire megkérhető.
Gyerekorvosunk a Nővér u-ban van.Dr.Virágh Éva.Vele is meg vagyok elégedve.
Hála az égnek,már nem fizetünk,ha máshol szülünk...én most attól félek,hogy egy ilyen nagy kórházat,mint amit én is választottam be akarnak zárni.Már csak nem teszik ezt velünk!

Kép[/URL]Kép
 


Kedves Anyukák,

Fóton lakom a kis családommal és gyed kiegészítésként,
Parfümöket – ismert illatok alternatív illatait pl.: Davidoff, Charel, Escada, Gucci, Giorgio Armani, Kenzo, Naomi Campbell, Christian Dior, Calvin Klein, Hugo Boss

Tusfürdő 200ml - 1200 Ft, Golyós dezodor - 890 Ft, Tollparfümök 8ml - 1400 Ft, Deo Spray Women 75ml - 1200 Ft, After Shave for Men 50ml 1600 Ft, Ferromon Tartalmú illatok - 3150Ft

és Fehérneműket – tanga 325Ft, teli és francia bugyi 455Ft, melltartó 780Ft - 910Ft, szoptatós melltartó 950Ft, trikó 910Ft - 1170 Ft, zoknik 455 Ft - 715 Ft, babydoll 1820 Ft, bodyk 1820 Ft - 1950 Ft, polók/ s-xxl 1560 Ft, xxxl 1950 Ft

értékesítek. Ha érdekelnek a termékek vagy esetleg te is szeretnél egy kis pénzt keresni kérlek keress meg, Németh Beatrix 06-30-639-9820 telefonszámon vagy a branne.b@invitel.hu e-mail címen.

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


sziasztok,
Ismerősöm vállal a környéketeken babamegőrzést, vagyis annál kicsit többet, mivel szakképzett dada és óvónő 30 éves tapasztalattal. Kb. 50 éves, kedves, nyílt szívű és tényleg jól ért a kicsik nyelvén.
Ha több információra és elérhetőségre lenne szükséged írj a privimre. (Az internet nem az erőssége, ezért írok én)

Beusa
Kép
 
 


Az Újpesti Szülőotthon dolgozói tüntetést szerveznek a szülészet-nőgyógyászati osztály bezárása ellen!!!
2007. március 14.-én 13.00 az Újpesti Szülőotthonnál (Görgey Artúr utca 69.) Ne engedjük, hogy Újpestnek ne legyen szülészet-nőgyógyászati osztálya !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mindenkit,aki segíteni szeretne vagy egyetért a demonstrációval szeretettel várnak!Nem csak a nőket,hanem a férfiakat is, hiszen ez nekik is fontos!
Aki csak teheti tegye ki a üzenőfalára, hogy minél több emberhez eljusson ez a hír! NEM HAGYHATJUK, HOGY BEZÁRJÁK A SZÜLŐOTTHONT

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Szabadidőben, jövedelemkiegészitésként otthon végezhető munkára keresek aktiv, kedves jelentkezőket. Nóra
Érdeklődni lehet:
p.eleonora@vipmail.hu
20/3348-932
 
 


Kedves Anyukák!

Júliusban -50% nyári vásár a Branto gyerekruha boltban.
(Káposztásmegyer I. Dunakeszi u.16 és Cserző u. sarok)
Next,Adams,L.O.G.G.,MEXX,Cherkee,George,H&M,Gap,stb.. alig használt minőségi gyerekruhák 50-176 méretig.
Világmárkák elérhető áron!

Tovább folytatódik a 100,-/ db akciónk is!!!

Amíg a készlet tart!!
Poncsós strandtörülközők 2490,- ért!!!!


Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Szeretném a kerületben egy magánovi minicsoportjába íratni a 2 éves kislányomat, de csak a héten pár napra, illetve azokon is csak fél napra.
A magánoviban viszont a férőhelyet kell megfizetni, így semmi kedvezményt nem tudnak adni, legfeljebb akkor, ha találunk egy "váltótársat", aki a fennmaradó időben lenne a bölcsiben. A havi térítési díj egyébként egy férőhelyre 60.000 Ft.

Az időbeosztásban rugalmasak vagyunk!!!

Ha van valaki, aki szintén szeretné bölcsibe adni a gyerkőcét, de csak fél napra, akkor kérem, jelentkezzen!!! Így sokat tudnánk spórolni!

Nagyon köszi!

Címem: bodza80@ freemail.hu (van benne egy szóköz, azt vedd ki, ha írsz) :)

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Elsősorban a Béke-Tatai úti lakótelepről szeretnék anyucikat megismerni. Van egy 2,5 éves kislányom és egy fél éves kisfiam.Óvoda ügyben lenne szükségem némi segítségre.
 


Sziasztok!
Jár még ide valaki? :?:
betti030
Budapest
 
 


Helló,

eddig én nem jártam, de járhatok! :)

Kép

Kép


Szia.
Mit lehet rólad megtudni? Gyerek/ek?
betti030
Budapest
 
 


Sziasztok!

Nem sok XIII.kerültei anyuka tolong itt:))
Nekm igazából segítség kellene, amit csak úgy tudnék megoldani, ha valaki, aki állandó XIII.kerületi lakos segítene.
Szóval ha valaki megszán, az kérem írjon privit:)

Szilvió

url=http://babafalva.hu]Kép[/url
 


Hello,

Első picúrkámmal vagyok itthon, ő most 4 hónapos.

Nálad mi a helyzet? Merre felé laktok? Mi a Reitteren az Újpest felőli végénél.

Keresek hasonló anyukákat közös sétákhoz, programokhoz... vagy csak itt beszélgetni is.

Kép

Kép


Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. Andor drnő volt az orvosunk és a helyettese nem tett túl sok jót velünk. Mivel Andor drnő már nem jön vissza, ezért keresnék a XIII. kerületben jó orvost!!!!
Segítetek???
Köszi!

Juti
 
 


Szia Vera!
Mi a Reitter és a Kisgömb utca sarkán lakunk. Én a második babámmal vagyok itthon,a kislányom a Futár utcai oviba jár. Szép neve van a kislányodnak :) Szoptatod? Adsz neki mást is?


Juti71 , Mi nemrég költöztünk ide,nem ismertem itt senkit. Én is kérdezősködtem,nekem a Virág Éva dr-nőt ajánlották. Oda írattam a gyerekemet. Meg vagyok vele elégedve.

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


Szia Betti,
a Futár utca itt van nekem egészen közel, de nem tudom hol van rajta ovi... várj, van egy tippem... a Reitter és a Jász utca közötti szakaszon, ahol a suli is van? Akkor naponta jártok itt felém :)

Nem, sajna nem szoptatom, egyáltalán nem lett tejem, tápszert kap az elejétől fogva. Eleinte sajnáltam, mostmár megbékéltem vele.

A dokinénink azt mondta, hogy mivel tápszeres, mostmár kezdhetek adni szűrt gyümölcsleveket, almát-körtét-őszibarackot.
Egyszer már adtam almát, de aztán most úgy gondoltam várok még, semmiből sem áll kivárni a 6 hónapos kort amit amúgy ajánlanak, hogy biztosan ne terheljem a korai hozzátápival. Én allergiás vagyok, úgyhogy fokozottan figyelek mi allergizálhat...

Nálatok mi a helyzet? Van tejci?

Kép

Kép


Szia Vera.
Nekem van tejci,szoptatom a legénykét :) Az ovival szemben van iskola,mellette pedig bölcsöde.
Nekem is azt mondta a védőnéni,hogy még ne adjak neki semmit. Én nógrád megyéből származom,az anyukám találkozott a régi védőnéninkkel,azt mondta, hogy reszelt almát+esetleg banán hozzá,lehet adni. Megkóstoltattam már az almát egyszer,ízlett neki :) Azért még várok a kóstolgatással.

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


Ritka név a Hunor is, mint a Pálma :)

Nálatok hogy viseli Dorisz a babát? Most pont azon gondolkodom mennyi korkülönbség legyen a gyerkőcök között, mert tervezzük a másodikat...

Kép

Kép


Nem akartun tucat nevet egyik gyereknek sem :) Szerencsére Dorisz jól viselte a tesó érkezését,nem volt féltékeny.
Most megyek,éhes a csapat :) Majd még jelentkezem. Szia

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


Volt még egy pár szempont a névválasztással kapcsolatban :)

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


Szia Vera!
Te régóta pesti lakos vagy?

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


Hahóóóó!!!!

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


Majd jovok, csak nem nagyon hagy, de ma meg igerem irok :)

Kép

Kép


Na, szóval...
mik voltak még a névválasztási szempontok? gondolom,hogy pl. passzoljon a családnévhez...

Én Pesti vagyok, a szüleim is, egy fél évig laktunk Pécelen mikor megszülettem, de arra nem emlékszem :) A szüleim túlságosan megszokták Pestet, inkább visszajöttek :)

Kép

Kép


Szia.
A terézvárosi suliról tudsz valamit mondani?
Szempont volt még pl. , hogy a családban,rokonságban, ismerős körben ne legyen olyan név. Ne legyen héber eredetű, ne legyen a saját nevünk ( nem mintha nem tetszene a saját ).

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


SZIASZTOK LÁNYOK!!!!!!!

Lenne több csomag vakdugóm eladó,
tudjátok konektorba való.
Használata:be kell ragasztani a konektorba,és ha be akarod dugni a villát,csak el kell fordítani,ha kihúzod automatán vissza zár.
Nagyon praktikus,nekünk be vállt.

450ft/6db,
és a posta költséget én állom.
Kép Kép Kép



Kata&Milán


 


Betti,
nem, sajna nem ismerem azt a sulit. Melyik utcában van?

Kép

Kép


Vera, Pető Sándor utcában.

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


Nem, akkor sajna nem tudom melyik.

Most kell sulit választanotok Dorisznak?

Az ovi hogy volt? Mennyivel előre kell bejelentkezni?

Kép

Kép


Szia. Igen,most megy a Dorisz suliba. Dorisz 3 évig Bátonyterenyén járt oviba,én ott dolgoztam, most 1 évet jár itt pesten oviba ( évvesztes ) Áprilisban vagy májusban van az oviba a beíratkozás. Dorisznál kérvényezni kellett,h a futár oviba járjon,mert nem a mi körzetünkben van.

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


...

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


SEHOL SENKI...

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


Sziasztok!

III. kerületi Bababiztonsági szakboltunkba keresünk részmunkaidős üzletvezető-eladót.

Kereskedelemben szerzett gyakorlat és csecsemőszoptatási tapasztalat előny.

Jelentkezni lehet a 06-70/365-2390-es telefonszámon, vagy a tiva-med@rubicom.hu e-mail címen.

KépKép
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron