Új privát üzeneted érkezett!

Réka
Ez nagyszerű. Már ilyen nagy Dani is? Kép
Hétfőn beszélek Violával, aztán megbeszélünk valami időpontot
Nyanya
 


OkéKép
Kedden jön hozzánk a dokinéni 12-2 körül, de minden egyéb jóKép
Viola, hogy halad a szakdolival?

Réka
 
 


Réka
OK, a kedd nekem sem jó, mer tanulok vezetni. Kedd délelőtt ezért nem menjetek ki az utcára Kép

Viola beadta a szakdolgozatát, az utolsó napon Kép Nem kapkodta el Kép

Kriszta
Nyanya
 

 
 

Kriszta!
Nem is mondtadKép Már a forgalomban vezetszKép
 
 


Réka
Már az első alkalommal ott kezdtünk, de inkább az oktató vezetett a jobb oldalon. Mivel már van jogsim, csak 16 éve nem vezetek, így egyből kivitt, bár szerintem is még korai. Én vagyok az utak réme Kép
Nyanya
 


Kriszta!
Szerintem hamar belejössz. A fő, hogy az elhatározás már megvanKép
Van valami konkrétum a jövő hetet illetően? Csak, hogy hogy szervezkedjem?
Vagy ha nincs, mit szóltok mondjuk egy csütörtökhöz vagy péntekhez? Addigra talán már az idő is jobb lesz.
Viola, Gabi, Edina?

Réka
 
 


Sziasztok!

Most jöttünk haza Szentesről, a férjem szüleinél töltöttük a hétvégétKép Nagyon jó volt minden, csak sajnos ma este már éreztem, hogy nagyon fáj a jobb mellem, nagyon úgy néz ki, hogy mellgyulladás Kép Csomó egyenlőre nincs, és lázam sincs, de naggyon fáj a cici és a szoptatás is KépKépKép

Sajna így nem tudom, hogy milyen lesz a jövő hetünk. De a csütörtök vagy péntek jónak tűnik, addigra csak túlleszek már ezen...

Üdv:
Gabi

 
 


Réka
Holnap beszéljük meg, addigra megpróbálok beszélni Violával is.

Gabi
Jajjjj az nagyon rossz. Tejtől van? Próbáltad kimaszírozni? Én annó infra lámpáztam maszírozás előtt, hogy fellazuljon. Nagyon tud fájni.
Gyógyulj meg

Kriszta
Nyanya
 


Kriszta,
igen, eldugult egy tejcsatorna. Már korábban is volt ilyen bajom, de hogy 6 és fél hónappal a szülés után... Sosem gondoltam volna. Ahogy megéreztem a fájdalmat, rögtön elkezdtem kúrálni: Zsoltikát minden szopinál előbb a fájós cicire tettem, szopi előtt pedig meleg vizes pelenkát raktam rá, hogy fellazuljon.

Tényleg nagyon fáj Kép

Szerencsére nem lettem lázas Kép Ez szerintem azt jelenti, hogy sikerült megelőzni a bajt. Nekem már 3x volt mellgyuszim, de mindig nagyon magas volt a lázam.

Hát ennyi, remélem a hét végére elmúlik, és az idő is jó lesz a sétához Kép

Gabi

 
 


Nekem a Péntek délelőtt lenne jó. Beszéltem Violával, az neki is jó
Nyanya
 


Esőt mondtak péntekreKép
 
 


Akkor majd meglátjuk mi lesz. Hátha mégsem esik. Ha esik átjöhettek hozzánk kocsival és majd itt játszanak.
Nyanya
 


Sziasztok!

Ok, akkor majd pénteken kiderül. Hátha mégsem esik majd...

Gabi

 
 


Sziasztok !

Sajna a péntek de. nem jó nekünk ,a férjem szabit vesz ki és megyünk ügyintézni, de remélem egyszer csak összejön a találka.

Edina
 


Kriszta!
Ha esik, szívesen meglátogatunk Titeket.
Úgyis már régóta tervezzükKép

Ha meg jó idő lesz megnézzük azt a játszóteret?

Hánykor?

Réka
 
 


Réka
OK, ez nagyon jó, mármint, hogy meglátogattok.
Ha rossz idő lesz, akkor jöttök amikor akartok, arra nem kell időpont.
Ha jó idő lesz akkor mi 9-10 között tudnánk indulni, de ahoz a játszótérhez amiről beszéltem Viola is kell, mert én nem találom meg.

Kriszta
Nyanya
 


Most azt mondták, hogy nem lesz eső (de mindig mást mondanak)
Nekünk is jó ez a 9-10 óra, ha hozzátok megyünk, akkor is.
Többiek? Gabi? Viola?
Mi legyen?

Réka
 
 


Sziasztok!

Zsoltikának megint nyűgös korszaka van: a mai sétánál nagyon sokat cipeltem Kép Szegénykém végül a karomban aludt el. Utána már tudtunk sétálni Kép

Viszont most nem merek bevállalni egy hosszabb sétát, mert a Gyöngyösi sétányról hazacipelni elég nehéz lenne Kép

Bocsi, lányok, tényleg nagyon jó lenne találkozni Kép Talán legközelebb.

Gabi

 
 


GabiKép Esetleg valami közelebbi célpont?

Viola? Kriszta mit tudsz róla?
 
 


Réka!

Beszéltem vele. Valószínű jön pénteken.
Nyanya
 


Kriszta!
Találkozzunk nálatok és döntsük el milyen az idő?
És akkor nem kell előre semmit eldönteni.
Mit szólsz? 10-kor mehetünk?

Réka
 
 


Sziasztok!

Nálunk nagy hír van: jön a fogacska! Tegnap fürdetéskor vettük észre, hogy a bal alsó metsző kikandikál Kép Még csak egy fehér pötty, de gondolom hamarosan kibújik a teljes fog.

Nappal most nagyon nyűgös Zsoltika, de remélem, éjszaka tudunk majd aludni.

Réka,
közelebbi célpont nagyon jó lenne: bármi, itt a lakótelepen Kép Ti ugye még babakocsiztok?

Van kedvetek egyszer erre kószálni? Esetleg ha postára kell menni valakinek, gyógyszertárba... Még ha rövid időre is, de jó lenne találkozni.

Ja, és itt a házunk előtt is van egy jó kis játszótér, ide is lehet ám jönni! El van kerítve, se kutya se macska Kép Viszont jó kis homokozó is van Kép

Sziasztok!
Gabi

 
 


Réka, pont erre gondoltam. Viszont ha úgyis nálunk találkozunk, akkor időpontot sem kell megbeszélni, akkor jössz amikor akarsz. Mi már 7-kor ébren vagyunk Kép
Violához megy egy barátnője, de szerintem el tudja Őt is csalni. Azt mondta menjünk át mi hozzá, de ezt is meg tudjuk beszélni, ha feljöttök.
Én nem ragaszkodom a távoli játszótérhez, jó az is amit Gabi mond és akkor ők is tudnak csatlakozni, úgyis kell gyógyszertárba mennem meg szerintem most Violának is jobb a közelebbi. Csak az időpont megbeszélése a gond, de azt is lehetne, hogy elindulunk amikor tudunk és útközben felhívjuk Gabit. Ha már a játszótéren vagyunk, bármeddig várakozhatunk.

Gabi
remélem így neked is jó lesz.
Úgysem szeretem már az időpontra megjelenést, mert Balázzsal ez lehetettlen.

Kriszta
Nyanya
 


Oké!
Ez így tök jól hangzikKép
Nekünk sajna mennünk kell reggel vérvételre, de aztán szabadok vagyunk.
Akkor a rendelőből lehet haza sem jövünk, de kilenc előtt biztos nem érünk oda.
És akkor ha jó az idő elmegyünk Gabiék játszóterére és Gabi és Viola oda tudnak jönni, amikor nekik jóKép

Most megyek aludni, Kriszta akkor holnap 9-10 között megyünk (lehet kicsit álmosan, de majd alszik a babakocsiban) Kép

Réka
 
 


Réka
Várlak és ha megérkeztél felhívjuk Violát
Nyanya
 


Sziasztok!

Viszonylag új vagyok itt. Bár olvasgattam már évek óta az oldalakat, de nem nagyon szóltam hozzá. Már nem picurik a gyerekeim, (bár most tervezünk egy 3. babát). Fiam szeptemberben lesz 6 éves, lányom most volt 4 februárban. Férjem 37, én 30 (leszek júniusban) : ))
21 éve élek a XIII. ker-ben. Imádom a kerületet és végre sikerült a kertes övezetben vennünk egy lepukkant házat, amit most újítunk és remélhetőleg év vége felé be is költözhetünk.
Szeretnék a környéken új ismerősökre szert tenni, de az Újlipótvárosi részen is teljesen jó, oda járunk oviba, és szerintem suliba is oda fogunk, bár az majd a jövő zenéje még.

Egyenlőre ennyit rólunk.
Ha valamelyikőtök ír, szívesen válaszolok bárkinek.

Sziasztok,
Zümmöcske (Eszter)
 
 


Melyik oviba jártok?
 
 


A tietekbe. : ))
Zsófi csopitársa a lányom, Petra. (és persze, mi is ismerjük egymást... : )
 
 


Kép
 
 


Sziasztok!

Réka,
hazaértetek tegnap a vihar előtt? Remélem, igen Kép Már korábban meg szerettelek volna kérni, hogy ha lehet, küldd el nekem mail-ben azokat a képeket, melyeket a játszótéren készítettünk Kép

Kriszta,
mikor vagytok a játszótéren általában? Valamikor csatlakoznék Kép

Köszi,
Gabi

 
 


Gabi
Azóta egyszer voltunk (húsvét hétfőn). Többnyire a közeli játszótérre járunk, mert ott jobb a hinta és nekünk az a játszóterezés csúcspontja Kép Lehet hogy időnként elnézünk a fajátszótérre is, de Balázs össze-vissza alszik, így nem tudok időpontot mondani. Ha délelőtt megyünk, akkor a 9 órai kaja után, a délután meg az alvástól függ.

Réka
elküldenéd nekem is a képeket?

Kriszta

Kép

KépKép
 


Sziasztok!Edina vagyok ésitt a XIII kerületbe lakom. Van egy kislányom. Nagyon sok ruhám van amit időnként bőrzére szoktam vinni,ha valakit érdekelne akkor irjon vagy hivjon.( Nacik, polok, cipők, sapkák, kabátok, melegitők és sok minden amit egy gyermeknek kell)- bicikli, gőrkori , játékok és még sok más.Tel: 06303101420
 


Sziasztok Eszter vagyok szinten keruleti lakos. En is nagyon szeretem ezt a keruletet szinte minden ide kot. Munka csalad stb...
Akit erdekelne szivesen eladnam a Kismama magazin gyujtemenyemet 2002/2003. Erdeklodni lehet 06 30 2879559. Sziasztok Eszter
 
 


Sziasztok!

Nem felejetettem el a képeket, majd küldöm, csak kicsinyítenem kellene, mert elég nagy a mérete.

Ti mikor szoktatok sétálni vagy a játszóra menni? Mert mi gyakran járunk arra, csak jobb lenne nem egyedül.

Kriszta!
Vannak még rokonok? Mert vezetés projekt még mindig áll. Csak szólj! Most uszi sincs, mert allergia miatt nem mehetünk.

Réka
 
 


Réka

Biztos, hogy igénybe fogom venni a segítséged Kép Azóta csak 1x vezettem, hát nem volt egy élmény Kép

Mindenképp jelentkezem, csak most egyszerre jelentkezett be minden barátnőm + apósom is megjelent.
Kriszta

Kép

KépKép
 


Kriszta!
Oké, ha nyugisabb a helyzet csörögj.
Vezetés meg lesz sokkal jobb, csak gyakorolni kell.

Réka
 
 


Sziasztok!

Réka,
mi délelőtt 10-11 körül szoktunk sétálni, sőt már hintázunk is Kép Délután pedig 6 körül indulunk, akkor a férjem csatlakozik hozzánk.

Nagyon jó lenne ismét találkozni, mondjuk a jövő héten? Nekünk egyenlőre minden napunk szabad Kép Nektek melyik nap lenne jó?

Kriszta, Viola? Esetleg más? Kép

Gabi

 
 


Gabi!
Nekem jövő hét hétfő és szerda csak délután jó (gyógytornára járunk), a többi nap mindig.

Kriszta!
Vezetés?

Réka
 
 


Gabi, Muki!

Nekem jövő héten még Pesten van egy barátnőm és nem tudom melyik napokon találkozunk, de a többi nap ráérek, sőt el is szeretnék menni itthonról minél többször, mert itt van apósom és időnként beesik várattlanul, nem törődve azzal, hogy esetleg vendégeim vannak. Így legalább nem talál itthon. Vasárnap még jelentkezem, most még nem tudok időpontot mondani.

Réka!
Azóta nem vezettem Kép Kicsit zsúfolt volt a hét.

Kriszta

Kép

KépKép
 


Sziasztok!

Mi hétvégére elutazunk, de vasárnap este már itthon leszünk. Nekünk továbbra is jó minden időpont, tudunk alkalmazkodni Kép

Mostanában többször találkoztunk a tömmben lakó egyik anyukával, 2 hét korkülönbség van a fiaink között Kép Délelőtt általában vele sétálunk, de persze nem mindig.

Szerintem nekünk akár a hétfő délután is jó. Kriszta, írd majd meg, hogy mikor érsz rá!

Jó hétvégét mindenkinek:
Gabi

 
 


Sziasztok

Szerdától ráérek.

Kriszta

Kép

KépKép
 


Szerda délután?

Réka
 
 


Sziasztok!

Nekünk megfelel a szerda délután Kép

Gabi

 
 


Sziasztok!

Balázs nagyon taknyos, ettől mi még megyünk sétálni, de nem szeretném, hogy elkapjátok.
Közben bejelentkezett egy másik barátnőm, hogy szerdán vagy csütörtökön jön. Gondolom holnapra tud biztos választ, de lehet, hogy Őt is lemondom, mert még pici a lánya és nem akarom, hogy elkapja a dáthát. Nem egyszerű ez a randi.

Kriszta

Kép

KépKép
 


Sziasztok

Most írt egy sms-t egy újabb barátnőm, hogy csötörtökön vagy pénteken jön és már Őt is egy éve láttam utoljára. Tényleg nem akarlak titeket hülyiteni, nem szokott ilyen forgalmam lenni, de most valahogy összezsúfolódtak. Úgy látszik itt a tavasz Kép Azt hiszem legjobb a spontán randi, mint múltkor.
Kriszta

Kép

KépKép
 


Sziasztok

Megint én Kép Most már tuti nem jön össze a találka. Balázsnak 38 fokos láza van. Tudom ez ilyen picinél még nem számít soknak, de azért a játszótérre is csak akkor megyek be, ha nincs más gyerek, nehogy megfertőzzünk valakit. Szegényke olyan bágyadt. Még soha nem volt beteg, ez az első.

Kriszta

Kép

KépKép
 


Kriszta!
Jobbulást a kis betegnek, remélem hamarosan túl lesztek rajta, erős kiskrapekod van!

Igazából, nekünk is egy kicsit bezsúfolódott a program, lehet tényleg jobb lenne, csak úgy spontán. Gabi ti mikor szoktatok sétálni? Mert akkor megpróbálnék hozzátok igazodni én ha tudok.

Réka
 
 


Sziasztok!

Kriszta,
jobbulást Balázsnak! Szegénykém, mi baja van? Valami vírus? Mielőbbi gyógyulást kívánok!

Réka,
mi délelőtt 10 körül szoktunk indulni, akkor járunk kb. másfél órát. A délutáni séta időpontja már bizonytalanabb, de 3-4 körül biztosan le tudunk menni. Találkozhatnánk a játszótérnél Kép Mondjuk holnap?

Gabi

 
 


Gabi!

Hát csak nem akar összejönni ez nekünk. Most hívott a gyógytornász, hogy későbbre tették a tornát, így kb. 3-ra végzünk ott, aztán egy óra haza és akkor meg le kell tenni Danit aludni, mert nagyon kimeríti ez a kezelés.
De a csütörtök szerintem jó, de nem merek elhamarkodottan nyilatkozni. Ne haragudj, hogy ennyit kavarok.

Kriszta!
Hogy van Balázs? Remélem jobban!

Réka
 
 


Réka,
semmi gond Kép Tulajdonképpen miért is kell Daninak gyógytornára járnia?
Akkor maradjunk a csütörtökben, de addig is írj, hogy tudunk-e találkozni. Nekünk még mind a délelőtt, mind a délután jó.

Gabi

 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron