Új privát üzeneted érkezett!

GombócKép
..nálunk még nem aktuális, de épp ma láttam Montessori ovi címet a neten, leírom, ill. az elérhetöséget:
XIV. Padlizsán u. 11-13.
II. Völgy u. 1-3.
20/450-2009
20/386-5609

Szilvi
 
 


Sziasztok,
Koszi az ovival kapcsolatban a cimeket! Kép
Fiamat nem vettek fel az oviba (mert januarban LESZ 3 eves), igy az ovikereses eltolodik a kov. evre. NAgyon gondolkodom a Montessori ovin, de azert reggelente a varoson se akarom ot keresztulhurcolni. De most meg van par honapunk, hogy eldontsuk.

Most mar mondhtaom, hogy jobban vagyunk, kisebbik skac 8.5 honapos, nagyobbik 3 het mulva 2.5 eves, es egyre tobbet lekotik egymast. NEkem meg sokszor van igy pihenoidom. Kép

Es Ti? Nem jar valaki a Verhalom terre? Vagy a Rozsakert jatszoterere? Mi ott vagyunk eleg sokszor. Kép

Gombóc
 
 


Sziasztok!
Örülök hogy rátaláltam erre a topikra. A kisfiam 3 hónapos múlt, és a Kapás utcában lakunk. Jelenleg a balcsin vagyunk, szerencsére megtehettük hogy a nyárra leköltözzünk, de ősztöl ismét a környéken garázdálkodunk.
Érdekelne, melyik játszóteret ajánljátok, illetve van e játszóház a kerületben. (Bár még kicsit korai, de nem lehet elég korán érdeklődni)
Ovi támában: a Kitaibel u-i oviba jártunk babamasszázsra és teljesen el voltam ájulva tőle. Állítólag azért nagyon jó, mert nem egy meglévő épületet alakítottak át ovinak, hanem eleve óvodának építették, van tornaterme meg ilyesmi. Bárcsak lehetne így válogatni az ovik között. Főleg nekünk lesz egyre nehezebb bejutni így harmad generációs Ratkóként a demográfiai hullám csúcsán.
 
 

 
 

Sziasztok!
Üdv azoknak, akikkel még nem találkoztam!Kép

Ovi témában csak II/A részben tudnék segíteni, de Linaton kivűl nincs senki idevalósi.Kép

Gombóc!
Próbálj meg bölcsit keresni, nekünk nagyon bevált!
http://www.budaipolgar.hu/oktatas > Archívum > 2004.04.
Mi a Hidegkúti úti önkormányzati bölcsibe jártunk, és csupa jót tudok mondani róla. Persze oda is ugyanúgy kellett jelentkezni meg beiratkozni, mint az oviba, meg oda is túljelentkezés volt, de érdemes futni néhány kört ezügyben.

Split!
Egy tippet tudok adni, hogy tudsz bekerülni a hőn vágyott oviba. Egyszerűen körzetessé kell válnod. Ez annyit jelent, hogy bejelentkezel ideiglenes lakcímre egy ismerőshöz, aki olyan utcában lakik, ami körzetes ahhoz az ovihoz. Elég a beiratkozás előtt egy-két hónappal, vagyis február-márciusban. Körzetesként nem utasíthatnak el. Mi ezt csináltuk a nagyfiammal és most az ikrekkel is. Megérte, mert akik csak kérvényt írtak, azokat elutasították. Így is 27-en lesznek egy csoportban, csak a lemorzsolódásban bízom.
Játszótér: Mechwart téren elég jó játszóterek vannak, de neked még a Margitsziget, illetve Szent István park sincs túl messze. Anyósom épp ma délelőtt volt a Sport uszodával szemben lévő új játszótéren a nagyokkal, ódákat zengett róla, hogy milyen fantasztikus. Eredetileg úszni akarta vinni a fiúkat, de odáig nem jutottak el.Kép

Érdekes, hogy itt a kerületben ilyen sok gyerkőc van, a XII-ben meg 14-15 fős osztálylétszámok vannak.Kép

Gabi
 
 


Az ING Biztosító Rt-t képviselve egy pénzügyi szolgáltatást szeretnék az Ön szíves figyelmébe ajánlani. Ezt a konstrukciót az ING azok számára hozta létre, akik szeretteik, hozzátartozóik anyagi biztonságát mindennél fontosabbnak tartják.

A Patrónus életbiztosítás elsősorban a gyermek életútjának kiemelkedő szakaszaiban nyújt segítséget. Életbiztosításunk szolgáltatása fedezheti a magas tandíjakat, hozzájárulhat az első saját otthon megteremtéséhez, akár az esküvő költségeit is enyhítheti. Segítségével megteremtheti az önálló életkezdés anyagi hátterét.

Amennyiben bővebb információhoz szeretne jutni, kérem írjon nekem a csipkay.peter@ing.hu címre, vagy hívjon a 20/982-3467 telefonon.

Csipkay Péter


Lányok!

Jön valaki Babanetes találkozóra?
Mi ott leszünk délelőtt, és talán délután is.Kép

Gabi
 
 


Sziasztok!

Most találtam rá a topikra és gondoltam elújságolom, hogy mi is a kerület foci-utánpótlását gazdagíthatjuk majd, jelenleg 3 hetes kisfiammal. Kép

Érdekelne, jár/járt-e közületek valaki baba-mama jógára, mi a vélemény róla, hogyan bírja egy 6 hetes baba pl. (azt írják, ilyen kortól lehet menni). Találtam egy helyet az Ady E. utcában (Asram Közpomt), ha errôl is van infótok, megköszönném.

Split, a babamasszázs, amire jártál, milyen volt? Élvezte a baba? Ez egy tanfolyam, ahol megtanítják, hogyan csináld otthon? Milyen masszázstechnikára alapul: indiai, európai? Lehet találni róla bôvebb infót a neten?

Köszi elôre is a segítséget,
abessza
 
 


Sziasztok lányok!
Lakik valaki a Bimbó út-Gábor Áron út környékén? Mi itt lakunk 6 hónapos kislányunkkal és játszó-beszélgető-sétáló társakat keresünk.

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Érdeklődöm, hogy hol találhatom meg a védőnőket a II. kerületben? Nagy segítség lenne!!!

Köszönöm

Bea
 
 


Bbeata! A II.kerületben több védőnő is van. Én a Pasaréti út 67-69 alá tartozom, ennek a tel.száma: 200-6575
Hívd fel őket, és ha nem ide tartozol, akkor is meg tudják mndani, hogy hova fordulj.

KépKép
KépKép
 


Sziasztokt!

Én is II. kerületi kismama vagyok. Én a Csatárla úti rendelőbe járok.

Egy kis segítség:
http://www.masodikkerulet.hu/intezmeny/egeszsegugyi/

Jutka

KépKép
 


Sziasztok!
Máriaremetén lakunk, egy kisfiú és egy kislány édesanyja vagyok, igyekszem a continuum concept szerint élni életünket, tartok hordozókendő tanfolyamokat, jógaszüés órákat és babás jógát, forgalmazom a LANA kendőt... egyenlőre ennyi...

Csatolok egy szórólapot: Családi óvodát indítanank!

Éva
<!--attachment: csal_di__voda-263203.ppt*mime_msppt.gif*application/vnd.ms-powerpoint*34.3*Csal%e1di+%f3voda*csal%e1di+%f3voda%2eppt --><center><pre>
KépCsaládi óvoda
családi óvoda.ppt (34.3 k)</pre></center><!--/attachment-->
 
 


Eltelt egy év, és Te még mindig 20 kg-ot cipelsz 30 lépcsőfokon?
Lejárt a törvényben előírt határidő és Téged néhány lépcsőfok még mindig elválaszt a világtól?
Szeretnél egy olyan országban élni, ahol a választott vezetők betartják az általuk hozott törvényeket?
Ki szeretnéd fejezni szolidaritásodat a hátrányos helyzetűekkel és elesettekkel?
Ha igen, akkor várunk 2005. szeptember 20-án 16:00 órakor a Kossuth térre a Parlament elé, ahol ismét felemeljük szavunkat a
MAGYARORSZÁGI KÖZLEKEDÉS ÉS KÖZÉPÜLETEK AKADÁLYMENTESSÉGÉÉRT!
A demonstrációt a TAVASZ (Tegyünk A Világért! - Anyák Szövetsége) Egyesület szervezi, csatlakozott hozzá a Fehér Kereszt Gyermekvédő Alapítvány, a Habeas Corpus Munkacsoport, a Levegő Munkacsoport, a Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége, a NaNE Egyesület, a Terézvárosi Zöld Kör, a Városi Biciklizés Barátai, a Védegylet és a Zöld Fiatalok. Az eseményt támogatja a Humanista Mozgalom.
Médiatámogatónk a Civil Rádió és a www.tusarok.org
 
 


Bocs, felteszem még pdf formatumban, a másikhoz kell powerpoint, ez talán nincs mindenkinek.
Várom az érdeklodoket!
Jo hétvégét!
Éva<!--attachment: csal_di__voda-263267.pdf*mime_pdf.gif*application/pdf*140.9*Csal%e1di+%f3voda*csal%e1di+%f3voda%2epdf --><center><pre>
KépCsaládi óvoda
családi óvoda.pdf (140.9 k)</pre></center><!--/attachment-->
 
 


Sziasztok!

Én is az ovis témához kérdeznék. Van itt olyan anyuka, akinek a csemetéje az Érmelléki utcai oviba jár? Érdekelnének a személyes tapasztalatok. Ovónénik milyenek? Stb...

Yoan
 
 


MEGYE
AUTIZMUSSAL ÉLÕ GYERMEKEK KÉPESSÉGFEJLESZTÕ JÁTSZÓHÁZA

Õszi kezdéssel fejlesztő csoport indul autizmussal élő gyermekek számára.

Induló csoportjainkba korhatár nélkül várjuk a gyermekeket előzetes bejelentkezés alapján.

A gyermekek fejlesztése egyénileg illetve kiscsoportokban (max. 4 fő) történik, képességeik és igényeik pontos felmérése után korosztályonkénti bontással.

A foglalkozások helyszíne:
Budapest, I. Krisztina krt. a Tabán mellett, igényesen kialakított környezetben

Érdeklődni lehet:
Martosné Gy. Edina Tel: 20/235-8202
 
 


Sziasztok!

Rég jártam erre, látom sok az új kismama!Kép

Nálunk Gergő fiam most kezdte a sulit a Klébiben, Máriaremetén, és elég nehezen veszi az akadályt. Van valakinek tapasztalata a nevelési tanácsadóval kapcsolatban? Szeretném elvinni pszichológushoz, hátha segít neki a beilleszkedésben.

Claire!
Tényleg megépült a játszótér a Cseppkőben?Kép Megnézzük majd egyszer, előtte hívlak, hogy találkozzunk! Kép

Gabi
 
 


Szia Efgabi!

A II. kerületi önkormányzat honlapján megtalálod már az információkat a nevelési tanácsadóval kapcsolatban. Ha minden igaz, akkor a férjem válaszolt is neked ott a honlapon.

Üdv
Jutka

KépKép
 


Szia Efgabi!
En ezt tennem: Meghallgatnam kisfiamat, megbeszelnem vele, mit tegyunk, ha ugy gondolja o is, kivennem az iskolabol, maradjon otthon. Eddig is itt tanult meg mindent, tovabbra is itt fog mindent megtanulni. Benne van ez a gyerekben.
Konyvek: John Holt, John Taylor Gatto

Minden jot: Eva
 
 


Sziasztok!

Nem tudjatok veletlenul, hogy van e zenebolcsi itt a kornyeken? (Rozsadomb, Palvolgy, Torokvesz, CSatarka, kornyeke?)

elore is koszi a valaszokat.


visszaolvasva lattam mennyit kuzdottetek itt a jatszoterert. Megnezem a Cseppko utcait, kivancsi vagyok. Tolunk az gyalolglotavolsagra van.
Koszonom, hogy ilyen kitartoak voltatok.

Udv, BJ
 
 


Szia Babjag!
Bocs, hogy ismeretlenül: a Marczibányi téren van tücsök-zene, mi is oda járunk. www. marczi.hu Elvileg be kell jelentkezni, szerintem nagyon jó, mi szeretjük.
Én is nagyon örülök a játszónak, az tőlünk is gyalog távra van, szóval jól jött. Olyan jó, hogy vannak olyan emberek, akik nem sajnálják az idót-fáradságot ilyenekre. Szívesen beszállok szervezésbe, bármibe, nem ártana talán egy kerítés.
üdv:
annus
 
 


Sziasztok Lányok!

Van itt valaki Hidegkútról illetve a második kerület ezen részéről?
Próbálok visszaolvasni, de gondoltam addig is megkérdemKép

telanyo

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Szia telanyo!
Mi Budaligeten lakunk.Májusban költöztünk ki.Egy lánykánk van(másfél éves).Nálatok?
neszter
 
 


SZIASZTOK!
Van valami jó ötletetek karácsonyra ,amit egy másfél éves gyerköccel meg lehetne csinálni együtt?
Előre is köszi!
neszter
 
 


Sziasztok, 26 hetes kismama vagyok, van valaki a Cseppkő utca környékén hasonló paraméterekkel? :-)
 
 


Szia Neszter!

Nekem is 1,5 éves a kisfiam, és én is törtem hasonlókon a fejem.
Sógyurma, meg hasonlókra gondolsz?

Üdv,
Osoa
 
 


Szia Osoa!
Jó ötlet a sógyurma,csak az arányokat nem sikerül eltalálnom.Tudsz egy jó "receptet"?
Mi még próbálkoztunk festett kéznyomattal is.Itt laktok valahol a közelben?Hogy hívjak a kisfiadat?Elsö babátok?Nálunk Anna a központ:a nagyszülők két hetente látják csak/Sopronban/és akkor agyon kényeztetik.Nálatok is" pörgős" egy nap?
Üdv:
neszter
 
 


Szia Neszter!

Valamelyik topikban találtam tavaly egy jó sógyurmareceptet. Remélem, meglesz.
A Batyitól 5 percre lakunk, a Bem rkp-on. Igen, első baba, szerintem túlontúl engedékeny is vagyok, ezt mindig megkapom a férjemtől Kép. Amúgy pörgünk mi is, meg Balázs fiam is. Most épp azon gondolkodék, hogy mit kezdjünk magunkkal itthon ilyen rossz időben? Tudsz valami játszóház-lehetőséget a kerületben? Ti merre laktok?

Üdv,
Osoa
 
 


Szia Osoa!
Nagyon örülnék a receptnek,ha megtalálnád.Kép
Mi Budaligeten a Tas vezér utcában lakunk.Idén májusban költöztünk ki.Eddig nem bántuk meg(kert,friss levegő,nyugi...).
Sajnos sok játszóházat mi sem ismerünk.Egy van a szomszéd utcában(azt mondják h. jó)majd kipróbáljuk.Tücsökzenéről :a Marcibányi téren van(ha jól tudom).
Mi is nyüglődünk itthon a rossz időben.Eddig a máriaremetei templomkertben lévő játszira jártunk,de most takarítunk,porszívózunk,gyurmázunk...Ma pl. Anna kipróbálta a ragasztótKépMindent összekentünk...Kép
Nálatok van segítség(tesó,nagyik...)?
Terveztek tesót Balázsnak?Milyen korkülönbséggel?
Üdv!Kép
neszter
 
 


Szia Neszter!

Hát, Budaligeten nem vagyok ismerős, de irigyellek. Mi is már jó ideje nyugodt környezetbe vágyunk, de eddig még nem jött össze.

A sógyurmáról az Ötletek, tippek/Sógyurma topikban olvashatsz, itt vannak receptek.

Segítségünk elvileg van, mert budapestiek a nagyik, de anyósommal azért van egy kis távolságtartás, anyukám meg pörög még, alig van ránk ideje, úgyhogy javarészt magunk vagyunk. Balázs persze igényli őket, és szerintem jót is tenne neki, ha többször másokkal lenne, de ez nem mindig kivitelezhető.

Szeretnénk kistesót, én a 2-2,5 éves korkülönbségre gondoltam, de eddig még mindig negatív volt a teszt Kép. Balázs még szopik, ezért sem tudom, hogy egyáltalán így sikerül-e.

Ti hogy vagytok ezzel? Meg a segítségekkel?

Hát, a játszótereket mi mostanság elkerültük, mert minden sáros, vizes, havas volt. Kint sétálgatunk a jó levegőben Kép. Ami pozitiv, hogy itt a Margit-sziget, de addig is el kell jutni Kép. De visszatérve: nem adjuk fel, hogy innen elkerüljünk. Na, most már megyek, mert litánia lesz belőle Kép

Üdv Kép
Osoa
 
 


Szio!
Köszi a címet!Kép
Ne szomorkodjatok a negatív teszt miatt,biztos nemsokára összejön!!Kép
Mi is szeretnénk majd,de csak kicsit késöbb,ha Anna 3 év körüli lesz.Sajnos mi is egyedül vagyunk egész nap,mivel a nagyik (mindkettőnk családja)soproni.Két hetente szoktunk hétvégére hazamenni.Akkor egy kicsit mi is ki tudunk mozdulni.
Szuper,h. eddig szopizott a Balázs.Nálunk sajnos Anna már 6 hónaposan elválasztotta magát.De szerencsére az étvágyával azóta sincs probléma!
Te főzöl a picurra?Olyan nehéz mindig vmi újat kitalálni!
Mostanában a Gastroyaltól rendelgetünk.Egész finom.Próbáltátok?
Tényleg,te hol szültél?Gyorsan ment?
ÜdvKép
neszter
 
 


Szia!

Általában főzök, de van, hogy megelégelem, mert minidg van itthon mit csinálni. Én is rendelgettem főleg szülés után (food expressz), a gastroyalt nem ismerem. Anna is szereti vagy külön főzöl neki?

A Sote 1. sz. klinikáján szültem, szerintem elég gyors volt. 1-kor vettek fel 10 perces fájásokkal, 2 fele már 2 percesek voltak, aztán 18.20-ra meglett Balázs, igaz kértem érzéstelenítést, mert nagyon erősek voltak a fájásaim. Nálatok hogy volt?

MOst határoztam el magam, hogy felkeserünk valami játszóházat, vagy zenés foglalkozást itt a környéken. Körülnézek a neten, hogy milyen lehetőségek vannak itt a kerületben, mert Balázs nagyon igényli az újdonságot, biztos élvezné.
Lenne kedvetek csatlakozni?

Üdv, Osoa
 
 


Hello!
Szívesen csatlakozunk.Kép
Az időpont a kérdéses,ugyanis dec.16-tól Sopronban leszünk jan.2-ig.Vagy elötte,v. utána jó lehet.
Nem szoktam hétköznap külön főzni,csak ha vmit meg nem kívánunk.Hétvégén együtt főzöcskézünk v. étterembe megyünk.Otthon meg a szülők kényeztetnek minket.
Én a budai Honvéd Kórházban szültem,mivel az orvosom szerződése oda szól.Mi éjjel 2kor mentünk be 10 percesekkel,aztán minden lelassult és 16 óra vajudás után császározni kellett,mivel Anna "rosszul" tartotta a fejét,így volt biztonságosabb Neki.De szerencsére gyorsan regenerálódtam (1 hét).
Remélem a 2. babó jobban igyekszik majd kifelé.Kép
Írj,ha találtál vmilyen játszóházat!
Üdv:
neszter
 
 


Szia!

Olvastam a tücsökzenéről a neten: www.tucsok-zene.hu, és nagyon megtetszett. Hétfőn de. kipróbáljuk, ha van kedvetek járni, Ti is megnézhetitek valamikor. Nekünk a Marczibányi téri van legközelebb. Szóval, ez nem játszóház, de emellett még majd nézelődöm, hátha találok valamit. Mostanában úgy látom a fiamon, hogy nagyon bejönnek neki a nem szokásos programok, kíváncsi vagyok, mit fog szólni a csoportos zenéléshez, énekléshez.

Hát, nehéz lehetett a szülés+ az utána következők, de azért ezek szerint nem álltok meg egy gyerkőcnél :-). Mikor tervezitek a másodikat?

Szia!
Osoa
 
 


Szia!
Most hétfő nem jó nekünk,de majd meséljetek h. milyen volt!
Én is kiváncsi vagyok, h. hogyan kötik le a picik figyelmét fél,v. 1 órára .Biztosan élvezni fogja a Balázs!
Jövő ilyenkor kezdjük a próbálkozást a "kistesóprojekten".Remélem,olyan gyorsan sikerül, mint az Anna(elsőre)Kép
Ha nem indiszkrét a kérdés,Te mivel foglalkoztál a Babó elött?
Üdv!
neszter
 
 


Szia!

Így elhatároztátok, hogy mikor szülessen a második baby? És miért pont ekkora különbséget gondoltok?
Foglalkozásomat tekintve controlling vezető voltam egy olajcégnél. Nem tudom, hogy ez mond-e valamit, de ha gondolod, a következő levélben leírom.
És Te mivel foglalkoztál?

Amúgy babyproject tekintetében én most azon az állásponton vagyok, hogy próbálkozunk, és a természetre bízzuk, mert ha görcsölünk és akarjuk, tuti, nem jön össze. Most B. nagyon igényel, sokat mászik rám, úgyhogy most ez az elsődleges.
Akkor majd mesélek a hétfőről Kép

Üdv Osoa
 
 


Szia!
Ma jöttünk vissza Sopronból(egy kis télapózás,karácsonyi előkészületek...)
Nagyjából tudom mivel foglalkoztál,ugyanis férjecském"fejvadász" és sokat beszélgetünk a munkájáról.
Én tanítónő-német tanár vagyok.A 13.kerületben (a nyugatihoz közel).Ez egy németes suli, ahol mindent németül tanulnak, kivéve a magyart.Szerettem a gyerkőcöket,és a kollegáimat.Te is szeretted a munkád?visszamész?
A tesókát mi sem eröltetjük,csak ahogyan sikerül.
Jó lenne,ha Anna ovis lenne(délelöttre), amikor a pici születik(mivel segítségünk nincs).
Írj,h. hogyan sikerült atücsökzene!
Hello!
neszter
 
 


Sziasztok!

Kmoni:
Mi a Zöldlomb utcában lakunk.

Még 6 napom van a szülésig. Hétfőre vagyok kiírva.... kezdek izgulni.

j.
39+1

KépKép
 


Szia Jutka26!
Hol, kinél fogsz szülni? Védőnénitek???
Én majd csak márciusban, de minden infot szívesen veszek.:-)
SZia
Kmoni
 
 


Szia Osoa!
Mi újság Veletek?Voltatok tücsökzenén?Milyen volt?
Üdv!neszter
 
 


Szia Neszter!

Bocsi, de Balázs kicsit beteg volt+ Télapó, egyebek... A szgép is lerobbant, mostanra egy másik gépet sikerült beüzemelnünk. Nem is voltunk tücsökzenén, mert pont addigra robbant le B., szerencsére nem tartott sokáig, de azért izgultam, hogy nehogy influenza legyen.
A munkám tekintetében még nem tudom, hogy visszamennék-e. Lehet, hogy 2 gyerek után igen, most semmiképp. Nem volt egy leányálom, viszont voltak normális juttaások, anyagiak. Lehet, hogy vissza se vennének x év után.
A suli hogy áll ehhez a kérdéshez?
Egyébként hogy állsz a karácsonnyal? Én még sehogysem Kép. Közben szülinapok is vannak/lesznek, úgyhogy nem unatkozunk. Sőt, Balázs ezerrel fogzik, mindent megrág, mint pici korában és állandóan cicizik. Annyi tejem lett, mint az elején Kép.

Na, megyek, mert hív a házimunka!
Üdv,
OSoa
 
 


Szia Osoa!
Mi is karácsonyi lázban égünk.Már készítettünk Annával ajándékokat,most száradnak.
Képzeld, átmentünk a szomszéd utcába a játszóházba,és szuperjól sikerült.Először csak nézelődtünk,majd köv. nap már ott is maradt 1 órára.Alig akart hazajönni,olyan jól érezte magátKép
Nagyon kedves az Ildikó és volt cica,kutya(az udvaron),törpenyúl, csúszda,hinta és rengeteg játék.Azóta 3x voltunk.Eddig nagyon élvezi a picúr.
A suliba várnak vissza 2 gyerkőc után(ha sikerül egybe hozni),de ha nem akkor is.Jófej az igazgatónő.
Jó ,hogy ilyen sok tejcid van!KépBalázs várja a karácsonyt?
Holnap elutazunk Sopronba,úgyhogy kellemes ünnepeket és BUÉK!Kép
Üdv:neszter
 
 


sziasztok! 1000 éve nem jártam erre, akkor eléggé döglődött a topic, akivel meg itt leveleztem, azzal másutt is. Mi a Túrista úton lakunk, így pl Jutkával szinte szomszédok vagyunk. Mi is járunk Tücsökzenére, a Marczira. És Ti, Osoa?
Eredetileg én is tanár vagyok, engem is várnak vissza, de én fél állásban töröm a fejem.
Szóval sok a közös pont, így ha nem bánjátok, benézek néha hozzátok! Sziasztok: Claire
 
 


Sziasztok!
Két éves a lányom, és szeretnénk vele usziba járni, de nem babaúszásra. A Kuruclesi úton lakunk. Tudtok a közelben uszodát, úszómedencét, ahol nem klórral tisztítják a vizet, ahol pancsolhatnánk együtt?
Vera
 
 


Helló, válaszolok magamnak, mert találtam ilyen úszit, és voltunk is, nagyon jól bevált. Akit érdekel, annak részletekkel is szolgálok a helyszínről.
V.
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek BUÉK!!! Most sikerült benéznem, mert a gépünk még mindig rossz, de talán menthető.

Neszter! Tök jó, hogy ott van nálatok ez a játszóház. Mi végül nem voltunk decemberben sehol, mert már semmibe nem akartam belevágni így ünnepek előtt. Jövőre megyünk megint úszni, mert Balázzsal 1 évig úsztunk a Rubin Hotelban, de oda már nem járunk, így új helyszínt találtunk, amit kipróbálunk a jövő héten.

Kóci! Ti hova jártok úszni?

Claire! Még nem sikerült eljutni a tücsökzenére, de januárban tervezem.

Sziasztok és még egyszer BUÉK!!!
 
 


Kép
 
 


Szia Osoa, mi Budakeszire mentünk, mert nekünk az van közel. aqua panzió, januártól jó volna babaúszásra is járni ugyanoda. 22-es busszal.
Boldog új évet!
 
 


Sziasztok!BUÉK!Kép
Remélem,Osoa jól érzitek Magatokat majd a tücsökzenén,majd mesélj h. milyen volt.
Kóci! Meg tudnád adni a címet Budakeszin?Nekünk is közelebb van mint a többi.Hány éves kortól lehet menni?Van úszásoktatás is?Milyen a tapasztalatod?
Claire!Te mit tanítottál?Mikor "esedékes" a visszatérés?
Üdv!
neszter
 
 


Elnézést, hogy csak most válaszolok! Aqua Panzió, Fő út, azt hiszem 3. Ahogy Budakeszire hajtunk a Budakeszi út felől, balra nagyon hamar ott van. A www.bebifitness.hu-n lehet olvasni a babaúszás részleteiről, ha jól emlékszem. Mi azóta nem voltunk, így még babaúszáson sem, csak akkor egyszer úgy magunkban (apa-anya-gyerek). Egyébként mi tücsökzenére a Budagyöngye közösségi házba járunk, mert ott is van (Akadémiánál kell leszállni az 56-osról). Közben játszóházat keresek vagy bölcsit, ahol lehet játszani, gyerekek közt lenni, mert ez nagyon hiányzik, mióta a játszótér kiesett (bár éppen ma játszin voltunk, és nem volt rossz így havasan sem).
Kellenek a programok. Osoa, Neszter: Ti mit találtatok ki időközben?
Vera
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: