Új privát üzeneted érkezett!

Claire:
"És bővebb infó a polgimesterről?"

Mire vagy kiváncsi? Nagyon közelről ismerem mivel a férjem az egyik helyettese.
Némi infó fogagóóra ügyileg, hogy havonta legalább 2-3 alkalommal van (egész délutánok) (ez kb 25-30 embert jelent), amire már akár egy hónappal korábban elfogy az összes időpont. A polgármester jelenleg szabin van, ugyanis kb 2 hete nősült.

KépKép
 


Sziasztok!
kóci írta:Nem tudtok véletlenül a Hűvösvölgyi út, a Pasaréti tér vagy a budakeszi út vonzáskörében jó kozmetikust, fodrászt? Mióta ideköltöztünk, visszajárok a régi jó fodrásznőmhöz, de mivel már a 9. hónapban vagyok, egy féléven belül, vagy itt a környéken, vagy sehol. Kozmetikusnál meg az elmúlt két év alatt egyszer voltam, mikor "nyaraltunk".
Remélem, még most sem késő:
Lola szépségszalon, Labanc utca 15., T: 200-4228
A manikürös-pedikürös lányt ismerem, nagyfiam osztálytársnőjének anyukája, Julcsinak hívják.

Gabi
 
 


Sziasztok!

Elnézést a zavarásért, de szeretném figyelmetekbe ajánlani honlapunkat,mely reményeink szerint elnyeri tetszéseteket!
Köszönettel: H. Anikó

Dekorációs falfestés nem csak gyerekeknek!
http://www.dekofalfestes.atw.hu/
Kép

 
 

Kedves Szülők!

Autizmussal élő gyermekek egyéni fejlesztését vállalom Budapesten.
Tel: 0620-972-2063
Martosné Gy. Edina
 
 


Sziasztok!

Szeretnek elinditani itthon egy zenebolcsis foglalkozast. Fel eves kortol ugy 4 eves korig.

2 kislanny anyukaja vagyok, egyebkent pedig fuvolista. Kiprobaltuk a kornyeken a Tücsökzenét es tetszett De irto sokan voltunk, alig tudtunk "egyszerre lepni" :D De tenyleg. Ja es itt nincs 10 alkalmas berlet amit meg kell venned. Probalom csaladiasra kialakitani, kisebb letszam, sok zene, hangszer, korjatek, mondoka, moka.

Gyertek el, nezzetek meg, ha tetszik csinaljuk kozosen!

Priviben szivesen kuldok reszleteket (cim, tel.szam)

Norka (norkini kukac freemail pont hu)
 
 


Kedves Fórumosok! Anyukák és Apukák! Tartsátok nálunk, a Szülők Házában fórum találkozótokat és egyéb családi rendezvényeiteket (szülinapi buli, stb). Kétszáz négyzetméteren, óriási játéktéren, sok-sok játékkal, beszélgetős és kávézós sarokkal, óriás csúszdával várunk titeket! Címünk: XI. kerület Eleven Center, Rétköz utca 7. Előzetes bejelentkezés alapján árainkból 10% csoportos kedvezményt adunk. Állandó programjainkat a http://www.szulokhaza.com/szulokhaza_programok.html honlapunkon olvashatod. Amennyiben csak Ti szeretnétek aznap játszani, az egész játszóházat is kibérelhetitek, sőt, még szakértői, illetve egyéb programokat is szervezünk nektek.
 


Kedves Anyukák,
Ismerősöm vállal a környéketeken babamegőrzést, vagyis annál kicsit többet, mivel szakképzett dada és óvónő 30 éves tapasztalattal. Kb. 50 éves, kedves, nyílt szívű és tényleg jól ért a kicsik nyelvén.
Ha több információra és elérhetőségre lenne szükséged írj a privimre. (Az internet nem az erőssége, ezért írok én)

Beusa
Kép
 
 


Sziasztok, 2. kerületi mamik!

Bár sajnos nem túl nagy itt a forgalom, azért próbálkozom nálatok, hátha tudtok segíteni :)
Ha minden jól megy, szeretnénk pár hónap múlva visszaköltözni a 2. kerületbe (jelenleg Zuglóban lakunk, 4 éve költöztünk ide át, de nagyon visszahúz a szívünk), és most iskolát keresünk nagycsoportos kisfiam számára. Az Áldás utcai a körzetes a jövendőbeli lakásunkhoz, jár esetleg oda valamelyik csemetétek vagy ismerősötök? Jövőre elsős tanítónénikről esetleg tudtok egy kis infóval szolgálni? Ugyanez a kérdésem lenne a Szent Angélával kapcsolatban is, hátha véletlenül :)
Köszi előre is a választ, és jó lenne, ha megint beindulna egy kicsit a topik :)

Sziasztok,
Klára
 
 


Sziasztok!

Én is hamarosan a második kerületben fogok lakni. Két kisfiamnak keresek a Hidegkúti út elején óvodát. Aki tud, kérem, segítsen!

gyarmatik@freemail.hu

köszönettel
 
 


Sziasztok,

Májusban költözünk a Trombitás utcába. Van valaki, aki közel lakik?

 


Sziasztok!

Új felhasználó vagyok, hidegkútról.
Aki szeretné kipróbálni a vizitornát (mert én igen) és van kedve csatlakozni jelezze.
Legközelebb a MOM parkban van heti egyszer.Ha most nem is ,de a tavaszi napokban vagy a nyári melegben biztosan jól fog esni nagy pocakkal.
Egyébként Ti hova jártok terhestornára?
Mert az én védőnőm nem tudott ajánlani a kerületben senkit, csak Solymáron:-((

Üdv:

Anna
 
 


Sziasztok !
Új vagyok .Eddig alig találkoztam anyukákkal , azért keresgélek itt .Mi a II.kerben vagyunk a kisfiam 11 hónapos .
A Mamutba szoktunk kitérőt tenni , meg a Zugligeti játszótérrel kezdünk ismerkedni .
 
 


Kedves Fórumozók!

Szombaton 5-kor Szalóki Ági énekel a Szülők Házában, gyerekeknek, és
felnőtteknek egyaránt élmény lesz, mindenkit várunk.
Több info: http://www.szulokhaza.com/szulokhaza_pr ... ujabb.html
Ági ezúttal zenész-barátai társaságában, Lamm Dávid gitár-, és Pálhegyi
Máté fuvolaművésszel lép föl. Nem érdemes kihagyni!
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!!! Én is 2. kerületi vagyok, de még csak kismama! Viszont érdekelne jó kismama torna lehetőség?! Meg bármi kisbabás kerületi tapasztalat!
Bár látom ez a topic nagyon foghíjas hozzászólások tekintetében:)
Sajnálom! Remélem fellendül majd!

Kép
 
 


Szabadidőben, jövedelemkiegészitésként otthon végezhető munkára keresek aktiv, kedves jelentkezőket. Nóra
Érdeklődni lehet:
p.eleonora@vipmail.hu
20/3348-932
 
 


Sziasztok!

Bár sajnos nem igazán él ez a fórum, még próbálkozom újra, hátha olvassátok azért :wink:
Iskolás, ovis anyukáktól szeretném kérdezni, hogy hol szoktak a kerületi gyerekek úszni tanulni, van-e tanuszoda, vagy csak a Városmajori a szomszédban? A Komjádi forgalma riaszt, kisebbet keresnék.

Köszi, ha válaszoltok! :)

Üdv, Klára
 
 


Sziasztok !

Nem tudjuk fellendíteni ezt a topikot ?
Én most vagyok a 4.hónapban és szeretnék terhestornára járni, a védőnő azt mondta csak a Marczibányin van, de ott nekem nem jó időpontokban, nem tudtok vmi jó helyet ?
Régebben az A1-ben is láttam az órarendben kismamatornát, de oda vhogy most terhesen nincs kedvem járni.

Kép
 


Sziasztok!

Ugyan a XII. kerületben van, de én a MOM parkba jártam, és nagyon szerettem. Van de is, meg du is, a honlapon meg lehet nézni az időpontokat is. Azt hiszem momwellness.hu
Hátha segítettem valakinek :)
 
 


Kedves Anyukák, Apukák!!! Újra indul Hidegkúton a Sünizene - zenebölcsis foglalkozás, ahova nagy szeretettel várlak Titeket is,ha van kedvetek kimozdulni valahova a picivel. Korhatár igazábol nincs, legifjabb tagunk 4 hónapos, legidősebb pedig 4 éves. Rengeteget éneklünk, mozgunk, mondókázunk, ölbeli játékokat játszunk, kapnak a picik hangszereket is de én is fuvolázom/furulyázom nekik. A cél,hogy az anyukák felelevenítség saját régi ,gyerekkori dalaikat és persze ,hogy újakat tanuljanak. Ha van kedvetek gyertek el, szeretettel várlak Titeket. Ha kérdésetek van, kérlek az info@sunizene.hu cimre irjatok.

Ugyanitt zeneovi is indul szerda délutánonként!

Üdv. Norka
 
 


Sziasztok!
Mi is II. kerületiek lettünk (Víziváros rész) - illetve csak leszünk agy pár hónap múlva, mert még újítgatjuk a lakást a Vitéz utcában. Kisfiam most 17 hónapos és szerettem volna, ha áprilistól bölcsibe járhat. Ma voltam a Varsányi bölcsiben, jelentkeztünk 2008 szeptemberére (!!), de azt mondták, hogy még akkor sem 100%, hogy felveszik :(
Szeretném tőletek kérdezni, hogy van-e tapasztalatotok bölcsi ügyben, illetve tudtok-e más megoldást a környéken, pl. családi napközi, ami áthidaló megoldás lehetne áprilistól szeptemberig, és még ki is fizethető.
Amúgy meg próbálom mostanában feltérképezni, hogy hol vannak jó játszóterek, gyerekprogramok a környéken. Szóval szívesen fogadok bármilyen ötletet, tippet tapasztalatot a II.kerületnek ennek a részéről.
 


Sziasztok mamák!
Értesítek mindenkit,hogy péntekenként újra lehet jönni zenebölcsizni a II. ker.be(Máriaremetei út ), 9.30 és 10.30-kor lesznek a foglalkozások. Illetve szerda délután zeneovi indul lelkes csemetékkel Várlak Titeket szeretettel. Ha kérdésetek van, írjatok bátran az info@sunizene.hu cimre.
Jó pocakosodást, szoptatást, beszéditanitast Mindenkinek! Es éljenek a gyermekdalok, mondókák!
üdv.
Norka
 
 


Sziasztok !

Én személyszerint nagyon örülök a zenebölcsinek !A drágám 17 hónapos és még 1 értelmes szó nem jött ki a száján ,de dudol és énekel -a saját nyelvén- . :) Szóval lehetőséget látok ebben a zenés müsorban !Nekünk II.kerületieknek pláne megéri elmenni !! :wink: :D
 
 


Nem nagyon pörög ez a topic... :( :( Azért néha benézek, van-e valaki..
A fiam mindjárt 18 hós, és egyfolytában dumál. Énekelni még nem hallottam (bár zenebölcsiben még nem voltunk), ő inkább táncolni szeret :wink:
 


Voltunk a zenebölcsiben és nagyon tetszett a kisfiamnak .Mi megyünk máskor is .! :D :D

bullock
Ti is a II.-ben laktok ?Az én drágám is majdnem 18 hós . :D
 
 


Mooni - orulok,hogy tetszett! :) Es grat. a 18 honaphoz! Valasztottatok mar haziorvost? Keresek a kozelben (Hidegkút, Hűvösvölgy) felnőtt háziorvost, egy eve lakunk itt, lassan ideje lenne atjelentkeznem! :)

Bullock- Nektek is grat a komoly korhoz!!!! :) Sajnos azt a reszt nem ismerem jatszo, programok teren. :(

Nekem egyebkent ket leanyzom van, Jázmin negy es fel eves, Panka ket es fel lesz lassan :) Most tertem vissza a dolgos hetkoznapokhoz, kisse bonyi visszarazodni!
Na jo ejt Nektek! :)
Norka
 
 


norkini...

...ma meg a jövőhéten kihagyjuk a találkozást ,de utána megyünk ! :) Sőt lehet hozzunk magunkkal másokat is !
Ja,köszönjük ! Háziorvos ?A mienk Nagykovácsiban van .
 
 


boci
Nagyon tetszik a vonalzód ,de nekem nem akar sikerülni ....! :roll:
 
 


Mooni- ma nem vesztettetek tul sokat, nem volt szonyegunk es nagyon kenyelmetlen volt, parnakon ultunk...Jovo7en mar lesz! Orulok, ha masokat is hoztok! :)
Ti Nagykovacsiban laktok, azert ott a dokitok?
 
 


norkini
Remeteszőlősön lakunk .Remélem pénteken találkozunk .
 
 


megszépült a honlapunk :) www.sunizene.hu
 
 


Sziasztok!

Látom, még mindig nincs nagy forgalom ebben a topic-ban! nagyon klassz lenne, ha valahogy fel tudnánk lendíteni a hozzászólásokat!
Engem nagyon érdekelnek a kerületi babás programok, játékok, tornák, zenék...bármi, minden! Jó lenne ha tudnátok ajánlani valamit! Meg kialakulna itt egy kis csapat!!! :wink:

Kép
 
 


Szia bogen !

Igen az a program ajánló jól jönne nekem is !
 
 


Mooni:
De jó, hogy legalább Te itt vagy a topicban!
Ketten már vagyunk ezek szerint?! Ha bármi programot, ötletet hallasz, tudsz, akkor írd meg...én is ezt fogom tenni!
Neked mekkora gyerkőcöd van? Kisfiú? Kislány?
A második kerület melyik részén laktok?!

Nekem 6 hetes a babám; s Pasaréttől nem messze lakunk...

Kép
 
 


Mooni: Közben megnéztem a weboldalad és látom, hogy micsoda gyönyörűséges kisfiad van!!! Mennyi idős?

Kép
 
 


Norkini:
Mennyi idős kortól érdemes vinni a babákat a zenebölcsire?!
Mennyibe kerül egy foglalkozás?
Rendszeresen lehet csak járni vagy 1-1 alkalomra is be lehet ugrani?!
Kérlek írj meg minden részletet, mert tetszik a program, csak szerintem mi még kicsik vagyunk ehhez?!?!

Kép
 
 


Szia bogen! :)
Reg jartam erre, tenyleg nem porog a topik! :(
Ahogy latom Bazsid 5-6 hetes, tenyleg pici meg a Sünihez. Most leginkabb a seta az ami neki valo :lol: biztosan jokat alszik a babakocsiban. Teszel fel kepeket rola? Hol szultel? Es milyen volt?
Nekem ket leanyzom van, a kisebb 2,5 a nagyobbik nemsokara 5 eves lesz. Pedig meg csak most bujt ki a pocakbol...hihetetlen. :)
Süni - van harom honapos bebink tobb is :) De ok csak be-be lesnek neha, leginkabb a mamak tarsasaghianya miatt, nagyon szivesen latom oket, mert biztos vagyok benne,hogy ahogy nonek a picik, jonnek majd. Szoval ha belefer, gyertek el batran Bazsival megnezni milyen egy Sünis foglalkozas es ha birja es Neked is tetszik, akar ott is ragadhattok hosszutavra.
Jovo7 penteken (azaz dec. 21-en) lesz iden az utolso foglalkozas es jan 4.-en kezdunk ujra.
Igyekszem gyakrabban benezni :)
Szia
Norka
 
 


ja meg ami kimaradt...500Ft/alkalom, elozoekbol kiderult,hogy nem vetek meg senkit ha csak neha-neha nez be. Amugy multkor egy pinduri benyuglodott, az anyukaja rogton meg is szoptatta,szoval nyitottak vagyunk a picik fele :) Ha van meg kerdesed irj batran! :)
N
 
 


Norkini: Köszi, h válaszoltál!
Igen Manóka 6 hetes, a Jánosban szültem, s kemény volt, de megérte! Majd' 20 órát vajúdtam, mert a több adag oxitocin ellenére sem tágultam, csak a fájások erősödtek egyre jobban...szóval megdolgoztunk mindketten :P , s ráadásul nem is volt pici: 4450 gr-mal született, s 59cm-rel! :shock:
Képet majd kicsinyítek és teszek fel:)
Majd januárban vmikor mindenképpen benézünk sünizni, de 21-én kopony uh-ra megyünk, január elején meg csípőszűrés, oltások...szóval vmikor utána... :P
És amúgy mikortól ideális szerinted a babának?! Én persze egyáltalán nem tudok énekelni, totál nulla a hallásom...szóval rám igencsak rám fér a "fejlesztés"! :roll: :wink:

Kép
 
 


kopony=koponya

Kép
 
 


Ez még a kórházban, fél naposan...
Kép

Kép
 
 


Kép 1 hetesen...

Kép
 
 


Frissebbek nincsenek a gépen még, de majd áttöltöm a napokban és akkor rakok még fel!

Kép
 
 


És egy friss kép Balázskáról:
Kép

Kép
 
 


Kép BOLDOG KARÁCSONYT!

Kép
 
 


Sziasztok!

Bocsi a zavarásért!

Ha valakit érdekelne egy új babakerítés, akkor jelezze, kérem privibe!
Mi sajna egyszer sem használtuk, mert anélkül vettem meg, hogy gondolkoztam volna! Pici lakás, nagy kerítés

új, extra nagy járóka, babakerítés. A járóka 7 elemből + 1 ajtóból áll. Egy elem 1 méter széles, és 70 cm magas. A Járókát az igényeknek megfelelően lehet felállítani. Mivel nincs alja, a helyiség adottságaitól függően lehet különböző nagyságú, ill. szögű ( 4,5,6,7,8 szögű) járókát kialakítani. Az összes elem felhasználásával átmérője 2,7 méter! Több gyereknek is ideális, elegendő tér van a játékra, a baba nem érzi magát úgy bezárva, mint a hagyományos négyszögletűben. Kertben, teraszon is felállítható. Helyiség egy részét le lehet vele keríteni, vagy gyerekekre veszélyes tárgyakat elkeríteni, pl. kandalló köré felállítani.

Kép Kép Kép Kép

Kép
 


Sziasztok! Jár erre még valaki? 11 hónapos kisfiammal keresünk mamákat-babákat a Vérhalom téri játszótérre játszani vagy a környékén sétálni. Esetleg tudtok a közelben zenés vagy másmilyen foglalkozást manóknak, ahol nincs nyári szünet?
 
 


Sziasztok!
Ismét elundult a Süni zenebölcsi, több helyszínen is a kerületben. A nagyobbakat zeneovira várom. Nézzetek be : www.sunizene.hu
Szép napot!
Norka
 
 


Sziasztok!
Május 24-től ingyenes Süni zenebölcsi lesz szerda délutánonként a hűvösvölgyi Nagyréten, minden kis és nagyobb örökmozgót szeretettel várunk! :)
Nóri
www.sunizene.hu
 
 


Sziasztok! Ne hargudjatok, hogy csak így bekontárkodom, de tegnap a ti kerületetekben, a 61-es villamoson felejtettünk a fényképezzőgépet :? Hp típusú, fekete tokban volt. A Hűvösvvölgyből jöttünk és a Moszkva téren szálltunk le, tehát valószínűleg ott maradt... :( Pótolhatatlan képek voltak rajta a kicsiről, ezért nagyon jó lenne(legalább azokat) visszakapni! :cry:
Kérlek, ha bármit tudtok róla, írjatok egy mailt: kozmaesztizsofia@freemail.hu . Előre is köszönöm a segítséget!
Jó babázást, szép napot!

KépKép
KépKép
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron