Új privát üzeneted érkezett!

Ó, Edina! Nem volt egyszerű hétvégétek! Annyira szar, hogy ezek a kocsik soha nem a ház előtt robbanak le. Mi tavaly télen mentünk haza, és a derékig érő hóban szekedt el az ékszíj! -20 fok, meg 10 km Kesziről! :? :cry: Bosszantó volt! A másik kedvencem: azon a reggelen amikor költöztünk ide lerobbant az autó. Akkor már terhes voltam, reggel hatkor majd meg fagytam, és várni kellett a sógoromra, hogy jöjjön segíteni! Na, ő még mire belőtte a haját, meg egyébként sem egy idegbeteg típus..... :roll:

A bugyipelusokat én is néztem, nagyon drágák. :shock: Kemény 25-26 db-ot bele tudnak préselni egy csomagba. Nem tudom, hogy az úszópelusok mennyire megbízhatóak. Mert azok is elég drágák!

Olyan jó volt a tegnap reggel! Lili is mintha megérezte volna , hogy milyen nap van csak bújt hozzám, puszilgatott! :lol: :lol: :lol:

De aranyos lehet már Lilitek, ahogy utánozza a szavakat!

KépKép
 


sziasztok! Tényleg bugyipelsut írtam, de pelusra való bugyit akartam... :oops: :oops: Mi veszünk bugyipelust (DM-est), és ha végképp nem tudom Lilire ráadni a simát, mert forog, mászik, szalad, akkor az a megoldás. De csak azt használni tényleg nagyon drága. :cry:
Amúgy pénteken még az üveget is betörtem az erkélyajtóban, ma jöttek cserélni. Mármint nem szándékosan, kivertem az etetőszékkel... :oops: :oops: megyak rakott káposztát főzni, egész hétvégén nem főztem. Szombatra volt maradék, tegnap meg anyuéknál ettünk. Ebédre akartam, de másfél órát volt itt az üveges.... :?

KépKép
 
 


Sziasztok!

Edina, azt hittem csak én lehetek ilyen extra peches, de "örömmel" látom, nem így van.
Sikerült jól megfáznom. Kapar a torkom, folyik az orrom. :(

Viszont jó hírem is van. 2 hete abbahagytam a cerazettet, és most lesz-ami-lesz alapon "élünk". :wink: :wink:

KépKép
KépKép
 
 

 
 

Kriszti, te leszel az első kétvonalzós? :lol:
Én sokat gondolkodtam/om azon, hogy mennyi lenne a jó korkülönbség. Valahol akár most is szülnék, de máskor meg örülök, hogy nincs egy kistesó vagy pocaktesó. Az ideális nekem az lenne, ha jövő év első felében sikerülne "gyártósorra tenni".
Amúgy meg irtó szar passzban vagyok hetek óta; a körülmények is összejátszanak ellenem, de lelkileg is abszolúte padló. :cry: :cry: Szerintem az is gond nálam, hogy nem tudok "kimenni a világból". Régen Lili babakocsiba be, ő aludt órákig, én meg mentem vele a városban, gondolkodtam, vagy épp kikapcsoltam. Most ilyen nincs, mert visít a babakocsiban. A játszótérre járunk, de ott ugye figyelni kell rá, játszani vele, vagy épp valakivel beszélgetek. Most, hogy beteg volt, oda se vittem, most meg tiszta sár. Bírna jönni a lábán, de úgy meg életveszélyes, mert a kezét nem lehet fogni, és rohan minden irányba. Már ha nem épp a nadrágomat rángatja, hogy vegyem ölbe. Szóval ilyenkor örülök annak, hogy nincs egy kisebb. :? :?
Ja, mai bónusz: az üveges itthagyott egy csiszológépet. :lol: :lol: Mennyire röhögtek a biztosítóban, amikor telefonáltam, hogy ugyan már adják meg a cég nevét, ahonnan jött, mert azért csak szólnék, hogy ittmaradt. :lol: :lol:
Bumm, Lili most tört össze egy Kubus üveget. Ennyi üvegtörést, tutira veszek egy lottót. :shock: :lol:

KépKép
 
 


Edina, teljesen megértelek! Néha olyan jó lenne egy kicsit egyedül elmenni, leülni valahová, hogy rendbe tegyem a gondolataimat, stb. Szerencsére nekem még Lili alszik a kocsiban délelőtt, de mégis vele vagyok, figyelni kell rá. Ráadásul most megint olyan anyás, hogy Imivel nagyon nem akar maradni, állandóan rajtam lóg! Ez persze nem baj, csak rettentő fárasztó!
Lehet, hogy már ez is közrejátszott a vérnyomásom emelkedésében, mert tök stresszes vagyok, mindenre rögtön ugrok, alíg tudtam aludni.
Most szerencsére így a gyógyszerek mellett beállt normálisra, de elég fiatal vagyok még ezekhez! Most én is örülök, hogy nem hallgattam Imire, és még írattam fel gyógyszert! :wink:

KépKép
 


Mit mondhatnék nektek mamitársként??? :shock: :? :o Szóval sajnálom mindazt... nem könnyű egyikünknek sem.

Nekem a legtöbb bajom az anyóssal van. Valahogy nálam nem jön be az "egyik füleden be, másikon ki...", meg hogy "gondolj valami tengerpartra". De nem részletezem. Legyen elég annyi, amit tudtok.

Hurrá Kriszti! Jöhet Zsombitesó. Amúgy már én is várom. Nosztalgiávl gondolok vissza pocakoslétemre. És szerintem Benőnek is jót fog tenni a tesó, határozottan érzem, hogy nem lesz egyketípus. :D

Életem nő, mint a bolondgomba. Meg kell zabálnom, pedig valóban egyre nehezebb. Viszont rengeteget kacarászik, nyitogatja a száját és nyújtogatja a nyelvét, ha beszélünk hozzá, szóval csúcs.

Edi, még valami, aztán lehet rugdosni a hátsómat... ha nem Benő lenne az elsőszámú és legfontosabb és az, hogy szopi meg minden. Már RÉG RÁGYÚJTOTTAM VOLNA. :roll:
 
 


Aki sohasem dohányzott, egy kicsit sem, az most hanyagolja a témát... :?
 
 


Nagyon vágyom egy gyerekre, de tudom, hogy nem vagyok 100%-os, Sanyival sem minden kerek, és amíg magamat, magunkat nem teszem helyre, addig nem vágok bele. A kialakult helyzet így is annak tudható be, hogy napi 24 órában a hét 7 napján MAMA vagyok, először ebben kell valami megoldást találnom. Pláne úgy, hogy tudom, hogy fáraszt, tudom, hogy ki kellene kapcsolódnom, de nincs szívem másra hagyni Lilit, mert imádom és hiányzik. Szóval totál skizofrén helyzet.
Na, mi momentán pont anyóssal tisztáztunk egy-két dolgot. A gondolkodása ettől meg nem fog változni, de esetleg a játékszabályokat így jobban ismeri. Amúgy én vele úgy vagyok, hogy már eleve túráztatom magam, ha tudom, hogy jön. Szóval néha nem ártana egy "leszarom" tabletta.
Lili most nagyon próbálgatja a határokat, ez is idegesítő. Egyszerűen látom rajta, hogy felméri, meddig mehet el, úgy, hogy keresi a veszélyes helyzeteket. Erőt kell vennem magamon, hogy 60-adszor is elmondjam szép csilingelő hangon, hogy "nem szabad", amikor már a 10.-nél üvöltenék, hogy "meg ne lássam még egyszer". Csak ez utóbbi kevésbé lenne célravezető.
Ja, képzeljétek, lehet veszek neki egy bilit. Pedig még nem akartam, de kb. egy hete minden fürdés előtt, amikor már csupaszon van, odaguggol a fürdőszoba ajtóba és odapisil. :shock: Hátha menne bilibe is. Egyáltalán nem akarom amúgy még biliztetni, mert nemhogy azt nem jelzi, hogy MAJD jön a cucc, hanem azt se, hogy kakis, pisis a pelus. :lol:

KépKép
 
 


Én nem dohányoztam soha, de gondolom milyen lehet mentsvárként rágyujtani. Nekem is kellene valami ami eltereli a gondolataimat néha.

Edina, én pont így vagyok. Tudom, hogy már Lili el volna a nagyikkal, nagynénikkel, de egyszerűen imádok vele lenni, nem akarom a perceket elszalasztani amit vele tölthetek.
Pedig Imivel sem ártana már néha összebújni, és egy kicsit kettesben lenni! :oops: :wink:

Anyósommal én megvagyok, anyám kezd most az őrületbe kergetni, de ezt betudom annak, hogy meghülyítette az unokája! :lol: :lol: :lol:

KépKép
 


A cigi témához nem fűzök kommentet.
Tesó: talán nem kellene még nekünk sem, de ha nem most, akkor mikor? Ennél jobb helyzetben sosem leszünk, értem itt a lelki, és fizikai dolgokat is. anyagiakban lehet, hogy tudunk majd később előrelépni, de ha arra várnék, hogy jobb legyen az anyagi háttér, akkor kb 4-5 évet is várhatnék. (kismanó a kezemben, ezért kisbetű a továbbiakban) szal én akkorra már a 3.-at akarom hordani a szívem alatt. 35 éves koromra le szeretném tudni a gyerekvállalásokat, mert azt az életkort már nem tartom a saját szempontomból egészségesnek/ideálisnak. nem szeretnék rettegni a terhesség alatt, mindenféle pluszvizsgálatokra járni, és leginkább nem szeretnék "idős anyuka" sem lenni.

KépKép
KépKép
 
 


Csajok! Ha valaki nem kapott mailt: technikai okok miatt áttelepültünk az nlc.hu fórumára. A Babázzunk rovat Miskolci BN anyukák fórumán csevegünk jelenleg.

KépKép
 
 


Kedves Mamák,

Bocsánat, hogy ismeretlenül zavarlak titeket, de mivel régi „topicoló „ vagyok, kislányommal való terhességem óta, ezért merem veletek bátran és örömmel megosztani, hogy megnyitottuk a www.biofalva.hu webáruházunkat. Csupa csupa egészséges étel, naturkozmetikum, babaápolás, kényeztetés a babának és mamának. Kislányunk inspirált az egész létrehozásához, mivel neki nagyon nehezen vadásztam le ezeket az egészséges dolgokat.
Ha van kedvetek nézzetek be hozzánk. További szép napot kívánok mindenkinek.
Johanna


Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron