Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Szeretnék találni angyalföldi csajokat,akik segíthetnek egymásnak:pl.hol tornázzunk,milyenek a bölcsik,ovis tapasztalatok,és minden más téma:hol éreztük jól magunkat,stb.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti


Szia!

Úgy látszik, nem vagyunk túl sokan! Pedig jó lenne tapasztalat csere-bere, mert nekem is kéne segítség védőnő-orvos ügyben már meglévő babával!!

Üdv: Reni

Reni
Kép
Kép
 
 


Szia!Majorosi doktor a Nővér utcában nagyon rugalmas és kedves a gyerekekkel,szeretjük.Védőnőt onnan nem ismerünk,nekünk más van.
Kriszti

Dorcsi,Domcsi,Kriszti

 
 

Köszi!

Reni
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Szeptembertől zenebölcsis foglalkozásokat indítok a Dagály utcai Gyermek- és Ifjúsági Házban. A foglalkozások időpontja péntek 10 óra, első alkalom SZEPTEMBER 9.
Szeretettel várok minden 1-3 éves manócskát a szüleikkel együtt, akik szeretnének belekóstolni a közös játék, éneklés, mondókázás, bábozás, hangszerezés ízébe. Minden szülő a saját csemetéjével játszik, aktívan vesznek részt a foglalkozásokon, amelyek 30 percesek.
Részvételi díj 500 ft.-/alkalom, testvéreknek 400.-/fő.

Kérdésekre szívesen válaszolok emilben vagy a 20 398 1931-en. A mellékelt plakáton kicsit több infó is van, ha valami tud kitenni valahová, megköszönöm.

Cili
<!--attachment: dag_ly-255186.doc*mime_msword.gif*application/msword*20.0**dag%e1ly%2edoc --><center><pre>
Kép
dagály.doc (20.0 k)</pre></center><!--/attachment-->


Eltelt egy év, és Te még mindig 20 kg-ot cipelsz 30 lépcsőfokon?
Lejárt a törvényben előírt határidő és Téged néhány lépcsőfok még mindig elválaszt a világtól?
Szeretnél egy olyan országban élni, ahol a választott vezetők betartják az általuk hozott törvényeket?
Ki szeretnéd fejezni szolidaritásodat a hátrányos helyzetűekkel és elesettekkel?
Ha igen, akkor várunk 2005. szeptember 20-án 16:00 órakor a Kossuth térre a Parlament elé, ahol ismét felemeljük szavunkat a
MAGYARORSZÁGI KÖZLEKEDÉS ÉS KÖZÉPÜLETEK AKADÁLYMENTESSÉGÉÉRT!
A demonstrációt a TAVASZ (Tegyünk A Világért! - Anyák Szövetsége) Egyesület szervezi, csatlakozott hozzá a Fehér Kereszt Gyermekvédő Alapítvány, a Habeas Corpus Munkacsoport, a Levegő Munkacsoport, a Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége, a NaNE Egyesület, a Terézvárosi Zöld Kör, a Városi Biciklizés Barátai, a Védegylet és a Zöld Fiatalok. Az eseményt támogatja a Humanista Mozgalom.
Médiatámogatónk a Civil Rádió és a www.tusarok.org
 
 


Kedves IV. Kerületi Családok!

Kell SOS segítségetek baby sitter keresésben.
A miénk most pénteken hirtelen felmondott, ami miatt a jövő heti munkába járásunk problémás lett.
Két fiunk van, 5 és 2+fél éves: nagyobbik oviba, kisebbik bölcsibe jár. Hosszú távra keresünk megbízható és gyerköcöket szerető nénit, aki reggel elviszi oviba/bölcsibe, délután meg összeszedi a fiukat és vigyáz rájuk, amig haza nem érünk (napi 4 óra), ill. betegség esetén egész nap hadra fogható.
Tekintettel a hirtelen bekövetkezett helyzetre most minden megoldás érdekel (pl., valaki csak 1-2 hétig tud segíteni, vagy csak délután).

Segítségeteket előre is megköszönve,

Vékássy Alexander
30 / 201 7221

Vékássy Adrienn
30 / 3 857 043

Kép
 
 


Sziasztok!
1 éves koromtól laktam a XIII-ban. Mai napig oda tartozom, főleg lelkileg. :oops: 3 éve költöztünk át Újpestre a férjemmel, de a gyerekeimet a Nyírőben szültem így is és az én volt gyerek doktor nénim az övék is (XIII.Révész u). Kevés amit ne a XIII-ban intézzek. Anyuék ma is ott laknak. Ha bármiben tudok segíteni, szóljatok.
Pusza :D Kép Szépségeim

Üdv, Judy


www.anyatanya.hu

Gyertek oda!!!
 
 


Kedves angyalföldi anyukák!

Ébresszük fel ezt a topicot! Biztos vagyok benne, hogy sok kisbabás család lakik itt! Hisz a sok játszótér mindig gyerekzsivajtól hangos. Az én kislányom augusztus 5.-én születetett Sárinak hívják és a János kórházban szültem. Remélem kialakul egy jó kis csapat itt!
 
 


Sziasztok!
Jó lenne, ha mégis sikerülne feléleszteni ezt a topicot!
Nekem pl. rögtön lenne egy kérdésem, amiben tapasztalt anyukák talán tudnak segíteni!
A védőnő mondta, hogy ideje lenne gyermekorvost választani. Kit ismertek a Nővér utcaiak közül? Kit ajánlanátok?
Látom, doktorkitti Dr. Majorosra szavaz.
Mások?
Köszi!
Judit

KépKép
 


Sziasztok!

Én ugyan még csak pocakos kismama vagyok, de szívesen csatlakoznék hozzátok. Mi a férjemmel másfél éve lakunk Angyalföldön. Nagyon megszerettük a környéket.

Judit,
Sajnos nekem még nincs tapasztalatom a gyermekorvosokkal kapcsolatban, de azt hallottam, hogy a nővér utcai rendelő át fog költözni a Béke útra a Béke tér közelébe egy teljesen új rendelő épületbe.

Móni

Kép
 
 


Szia Móni!
Erről még nem hallottam, a védőnő nem mondta. De gondolom, attól még abba a körzetbe fogunk tartozni, ha elköltöznek is. Bár tőlünk a Béka tér sokkal messzebb van, mint a Nővér u., mi a Gyöngyösi utcában lakunk.
Én lassan 4 éve lakom itt, és én is megszerettem a környéket. Minden közel van, mégsem annyira túlzsúfolt, mint a belváros, még fákat is lehet látni! :-)
Én a Gyöngyösi utcát kimondottan szeretem, ahogy jövök haza a metrótól a platánfák alatt, és a sétányt is szépen felújították.
Jó lesz majd a babával is!
Ha valaki tud gyerekorvosokról, írjon, légyszi! :-)
Judit

KépKép
 


Sziasztok!

Csatlakoznék hozzátok!!

Itt születtem a kerületben, azóta is itt élek és hamarosan megérkezik akire már nagyon várok! :)

Tényleg jó lenne kismamákkal, megbeszélni a dolgokat, esetleg játszóterezni, stb.

Gyerekorvos majd engem is érdekelne, hogy kihez is kell majd menni.
Itt vajon az van, mint a védőnők esetében, hogy akihez tartozol az lesz, vagy lehet majd választani? Jó lenne, ha majd az illető házhoz is kijönne.

Védőnő kérdéshez:
Én is azt hallottam, hogy vissza fognak költözni a Szegedi útra, mert eddig is ott voltak, de mivel az épületet teljesen átalakították, addig kihelyezték őket a Nővér utcába!

Szóval én benne vagyok, hogy élesszük fel ezt a topikot!! :D

Zsuzsi

Kép
 


Szia Zsuzsi!

Mi majdnem egy napra várjuk a babát! :-)
Te hol fogsz szülni? Kisfiú lesz vagy kislány?

Én úgy tudom, van körzeti gyerekorvos, de mást is lehet választani, ugyanúgy mint háziorvost. Holnap megyek a védőnőhöz, és megpróbálom rávenni, hogy ajánljon valakit. Majd utána beszámolok!

Neked melyik játszótér van közel? (Gondolom, ez úgyis inkább tavasztól, nyártól lesz aktuális nekünk.)
Judit

KépKép
 


Szia Judit!

Igen, majdnem egyidősek vagyunk, illetve a babócák.
Kislány lesz, ha minden igaz. A Máv-ban fogok szülni.
És Te?

Hozzám is holnap jön a védőnő, majd én is rálérdezek, hogy mi a helyzet a háziorvossal.

A Lehel úton lakom, de majd meglátjuk, hogy mi lesz ezzel a játszóteres kérdéssel. :). Először úgyis babakocsizás, tologatás lesz, azt meg bárhova lehet, ha nem ütközik mondjuk etetésbe! :)

Első baba lesz?Nálam igen!
Kislány vagy kisfiú?

Szia, Zsuzsi

Kép
 


Sziasztok lányok!

Csatlakozhatok hozzátok?
Én is Angyalföldön lakom másfél éve.Van egy 11 éves lányom és egy 7 hetes kisfiam.Védönöhöz mi Bános Zsuzsannához járunk.A gyerekorvosunk Tamás Katalin.Mindketten nagyon kedvesek.
Vendég
 


Szia Tina!
A végén még tényleg feléled ez a fórum! :-)
Köszi a tippet orvosügyben!

Orvosválasztásban végül segített nekem a védőnő. Dr. Dózsa Mariannt ajánlotta, fel is írta az elején szükséges dolgokat, popsikenőcs, stb.
Ami nagyon szimpatikus, hogy adott egy kis cetlit, amin a mobiltelefonja és a lakástelefonja is rajta van. Persze nem szeretném kihasználni, de mégis megnyugtató, hogy vész esetén fel lehet hívni.

Ma az apasági nyilatkozatot is elintéztük! Az is nagyon simán ment az önkormányzatnál.
Judit

KépKép
 


Marvin hol született? Hogy teltek az első hetek?
Judit

KépKép
 


Szia Judit!

Marvin az OGYK-ban született.Meg kellett inditani szülést mert nem akart a fiatalur elöbujni magátol.Öt EDA-val szültem és nekem nagyon bevált.
Nagyon jo kisfiu de a pocijáért harcol rendesen.
Te is nemsokára babázol.Mi lesz a neve és hol fogsz szülni??

Kép Kiságyban ilyen jofiu vagyok!

Kép De fürdés elött dühös
Vendég
 


Melyik az az OGYK?
Nagyon cuki, jó nagy haja van! :-)
Nekem is hamarosan jön Soma, az Istvánban fog születni. Azt mondták, inkább előbbre várjuk, mint később. Mostanában elég furán is érzem magam, remélem, ezek az előjelek!
Judit

KépKép
 


A Szabolcs utcai korházban született.
Nagyon kedvesek a növérek és a csecsemösök is.Igaz nem baba-mamás szobában voltam de a fiam sokat volt igy is velem.Amikor a tejem belövelt akkor egész éjjel velem lehetett.
Nagyon vagány neve lesz a kisfiadnak.

Szoritok neked remélem már azokat érzed.
Vendég
 


A Marvin sem mindennapi név! :-) Becézitek valahogy?

Én még nem tudom, milyen szobában leszek, majd csütörtökön megnézem a csecsemős osztályt. De a 24 órás rooming-in, az biztos, csak olyan szoba van. Szeretném, ha Soma is sokat lenne velem, remélem, nem leszek nagyon vacakul, és jól fogom bírni!

Milyen élményként maradt meg neked a szülés? A Szabolcs utcában hogy mennek a dolgok?
Judit

KépKép
 


Sziasztok!


Szia Tina!
Te merrefelé laksz?
Nagyon ari a kisfiad. Szép nagy haja van.

Nálam is járt a védőnő és ajánlott egy gyerekorvost, meg hozott is egy csomó receptet. Majd meglátjuk milyen lesz az illető, de mondta, hogy akár választani is lehet majd.

Judit!
Te iszod a málnalevél teát?

Zsuzsi

Kép
 


Sziasztok lányok!

Judit:

Lehet hogy már a kis Somával megvolt a nagy találkozás??
A szülésem fantasztikus volt.Sokat segitett az EDA.Valojában reggel 10-töl este 7-ig ugymond unatkoztam mert a fájásokat nem éreztem.De nehezen tágultam.Az EDA-t ugy sikerült beadniukhogy pont a legvégén az utolso 20 percben kezdett el gyengülni..A lányommal nagyon megszenvedtem.És igy iszonyatosan féltem most is.de szülés után 1 percel már arra gondoltam akkor is hogy :Jöhet a következö baba..
Nagyon kedvessek a dokik a szabolcsban.És a csecsemösök is A szobák kicsit lepukkantak de türhetö..én dierkt nem mentem baba-mama szobába mert ugy gondoltam kipihenem magam a hazamenetel elött.Jol tettem fiam egy kis éjjeli bagoly.
Tényleg te természetes uton tervezed a szülést??

Szia Zsuzsi:
Köszönöm Marvin nevében is.Elsö babátok lesz?Mi lesz a neve?
Mi a Tahi utcában lakunk.Tavaly költöztünk fel Pestre amugy Dunaujvárosiak vagyunk.

Ha gondoljátok szivessen bemásolom a szüléstörimet ide is..(A 2006 ösziekhez szoktam irkálni )

És megvolt az elsö mosolyunk is ma..
Szép estét nektek.
TINA Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Itthon vagyok még, nem volt meg a nagy találkozás, de ma hajnalban is azt hittem, nemsokára indulni kell. Azóta is csak annyi van, hogy vacakul érzem magam, főleg a hátam fáj.

Iszom a málnalevél teát. Te is, Zsuzsi? Te hogy bírod az utolsó napokat?

Én természetes szülést szeretnék, egyelőre, de ha így fogom érezni magam, lehet, hogy császárért fogok könyörögni... :-)
A születéstörténetre kíváncsi vagyok, másold ide, légyszíves!
Judit

KépKép
 


Sziasztok lányok!

Nagyon melengeti a szívemet, hogy feléledt a topik. Én ugyan már Újpesten lakom, de legszebb gyermekéveimet a Béke úton töltöttem. Ma is nagy nosztalgiám van Angyalföld iránt.

Tina!
Nagyon helyes kis pasid van, gratulálok hozzá. Az én gyerekeimnek kb 4-5 évesen lett ennyi hajuk :D

Zsuzsi!
Jó helyet választottál a szülésre, én háromszor jártam ott :)
Ki a dokid? Van MÁVos topik, szerettel várunk ott is.

Mindenkinek jó babázást, pocakosoknak kitartás kívánok.
És elnézést, hogy belekotyogtam a topikotokba :D

Kép
 
 


Sziasztok,
június óta lakunk Angyalföldön, a Béke térhez közel. Hol vannak azok a fent emlegetett játszóterek? Én csak a Szt. István parkit ismerem, de az annyira kicsi és zsúfolt, oda biztos nem fogunk járni (meg messze is van). A legkisebbem 4 hónapos, a következő 5 1/2 éves, a két nagy (11 és 9) meg már inkább bicajozni szeret. Óbudáról jöttünk, ott számos "máltai" játszótér van, kettő közülük igen közel is volt, úgyhoyg el voltunk kényeztetve.

Amúgy nagyon szeretek itt lakni... :) Végre elférünk. :)
 


Sziasztok!


Judit:
igen iszom a málnalevél teát. A 35.-ik héttől kezdtem, nem tudom, hogy ez jó-e , vagy előbb kellett volna belefogni, de pár napja már 1 literrel iszom naponta.
Vagy bejön, vagy nem....
Amúgy nehezen bírom már ezeket az utolsó napokat.
Előjön minden. Depi, kíváncsiság, türelmetlenség, minden....


Flocika:
Szerintem is jó helyet választottam a szülésre, mert anno én is ott jöttem a világra, persze más dokinál.
Aztán mindenkinek az a jó hely, ahol már járt. Mondjuk szülni még sehol sem jártam, erről csak utána tudok nyilatkozni. Minden más esetben oda járok az épületbe. :)
Nem baj, ha belekotyogtál a topikba.
A mávosba is benéztem, de ott annyira összeszokott társaságot láttam, nem mertem "zavarni". :)

Tina:
Igen, első baba lesz. És kislány, ha minden igaz. A neve még kérdéses, vannak ötletek, szóval mondjuk így majd a nagy napon lesz eldöntve! :)

Szilvi:
Üdv itt! Mondjuk játszóteret még annyira nem tudok, csak azt ami itt nálunk van két ház között, de egyenlőre még nekem nem nagyon aktuális a téma.
Többiek lehet, hogy jobban tudnak segíteni etéren.

További szép estét nektek!

Zsuzsi

Kép
 


Sziasztok!!!

Én most csatlakoznék hozzátok, itt lakom a XIII Gyöngyösi sétányon, és most dec. fogok szülni a Nyirő Gyula kh-ban.
m.adina@chello.hu az email cimem
Üdv. mindenkinek Edina
 
 


Sziasztok!

Mi csak augusztusban költöztünk ide a kerületbe, sőt Pestre. Előtte Szegeden laktunk. Itt született babócám, Eszterke oktober 1-én. Pont ma 2 hónapos!
Én a Nyírőben szültem, még teljesen friss az élmény, szóval szívesen válaszolok a kérdésekre. Egyébként nekem nagyon jó tapasztalataim voltak a csecsemősökkel (azért 1 kivétel volt). Amikor első nap kint volt a babóca kb 10* mellre tették. A mi gyerekorvosunk is Strasszer Erzsébet. Nálunk a lépcsőházban ki volt írva, hogy ő a Gömb utca háziorvosa és én nem is gondoltam rá, hogy mást válasszak. Bár az egy kicsit zavar, hogy nem adott meg mobilzámot, igy csak naponta abban az 1-2 órában lehet elérni, amikor rendelése van. Ha tudtok olyan dokit, aki a homeopátiában jártas, kérlek osszátok meg velem.
Era
 
 


Era,
a homeos dokik közül nemigen fogsz olyat találni, akit 24 órában zaklathatsz. A mienket is csak a megadott időben lehet (ő óbudai amúgy is.)
Hehe, mi meg a Kisgömb-ben lakunk... :)
 


Sziasztok Lányok!

26-án, vasárnap hajnalban megszületett Soma. 3060 gramm, 54 cm, drága kis manó, nagyon szeretjük, és nagyon boldogok vagyunk!
Most csak ennyi, de majd később még jelentkezem, ha lesz egy kis időm!
Puszi!
Judit

KépKép
 


Szia Judit!
Nagyon gratulálok Somához! Sok boldogsagot, tejecskét és alvást kívánok.

H_Szilvi!
Meg tudnád adni a homeos dokitok elerhetoseget? Nektek O a gyerek haziorvosotok, vagy plusszban választottatok? nem akarnék en 24 órában zaklatni egy dokit se, ne legyen soha szükség rá, csak hát a tudat :roll: , hogy kéznél van a száma.
Egyébként ma megyünk védőoltásra. Remélem, hogy nem lesz nagyon nyügi Eszterkém tőle. Apával mindenesetre beszereztettem a viburcol kúpot. Van valakinek tapasztalata a kúppal kapcsolatban?
Era Kép
 
 


Sziasztok,

ősszel költöztünk Angyalföldre, szívesen csatlakoznék, bár ahogy nézem, az utóbbi időben mintha lanyhult volna erre a forgalom. Merre vagytok?
 


szia kicsibaba2!
Mi fél éve lakunk itt Angyalföldön.
Nem ismerek senkit,de ezen az oldalon sem fogok megismerkedni sok emberkével,amint látom.Talán veled...

Kép[/URL]Kép
 


szia, gabi.baba

örülök, hogy jelentkeztél, hát ez itt tényleg kókadt kissé. mi sem régóta vagyunk itt, én nemsokára szülni fogok (elvben febr. 24, de ketten vannak, így tulképpen bármelyik pillanatban bármi lehet. meg van egy nagylányunk (2 3/4 éves), ő itt bölcsis Angyalföldön, úgyhogy mindenféle gyerekprogramot keresünk a környéken.
 


Szia kicsibaba
Amit irtál,a 8éves fiammal olvassuk.Azt mondja,ö is szeretne még egy tesót,szerette volna,ha most nálunk is 2 érkezik.Gyerekprogramnak itt a Láng Müv.Központ,ott van gyerek szinházi elöadás,meg a JAMK-ban is vannak programok.

Kép[/URL]Kép
 


Farsang 2007 február 24-én szombaton!
Farsang, jelmezvásár, jelmezbemutató jelmezbál!

http://www.szulokhaza.com/szulokhaza_pr ... ujabb.html

Helyszín:

Szülők Háza Családi Központ és Játszóház
Budapest XI. Gazdagrét, Eleven Center
1118 Bp., Rétköz utca 7. I. emelet (P2 szint)

Program:

10:00 - 11:00 Kreatív játékok, kalandfal, alkotó
foglalkozás (kézműves)
11:00 - 12:00 Varázserdő: zenés drámajáték a
gyerekek részvételével
12:00 - 13:00 Jelmezvásár, könyvvásár,
arcfestés, farsangi köröm az anyukáknak
- szünet -
16:00 - 17:00 Kreatív játékok, kézművesség,
kalandfal
17:00 - 18:00 Bábelőadások
Hol lakik az idő?
Manómese
18:00 - Zenés jelmezbemutató: mutasd meg
magad, és ha kedved van, mondj verset, énekelj,
táncolj az otthon készített, vagy a délelőtt itt
vásárolt jelmezedben; ajándékok a résztvevőknek.

Árak:

Gyerek jegy:
1.500,- Ft / gyerek (1-14 év)
Kísérő jegy:
500,- Ft (14 év fölött)
Családi jegy:
3.000,- Ft / család
 


sziasztok,
Ismerősöm vállal a környéketeken babamegőrzést, vagyis annál kicsit többet, mivel szakképzett dada és óvónő 30 éves tapasztalattal. Kb. 50 éves, kedves, nyílt szívű és tényleg jól ért a kicsik nyelvén.
Ha több információra és elérhetőségre lenne szükséged írj a privimre. (Az internet nem az erőssége, ezért írok én)

Beusa
Kép
 
 


Sziasztok!
én is szívesen csatlakoznék a fórumhoz, persze ha egyáltalán működik, mert úgy látom régen jártatok erre.
Itt lakunk a Gyöngyösi és Béke út sarkán és errefelé nem ismerek senkit. Nemrég költöztünk ide.
Van egy kismanónk úgy hívják, hogy Máté és most volt három hónapos
Szóval örülnék valakinek aki ír nekem!!
Van emailem is: fabizsu@index.hu
 


Sziasztok!

Jómagam is angyalföldi anyuka vagyok 3 hónapja és csatlakoznék hozzátok, de ahogy látom ezt a jelentkezést címezhetném közvetlenül fabizsu74-nek ő a "legaktívabb".

Szóval, szia fabizsu74!
Mi a Szent László - Rokolya sarkán lakunk kb 2,5 éve. A fúnk szintén 3 hónapos, Kristóf.
Tegnap kaptuk meg az éppen aktuális oltásunkat. A mi dokink dr.Hegyi Ágnes. Ti kihez tartoztok? Biztos máshoz a lakóhely miatt. Pedig megkérdeztem volna, hogy mi a véleményed róla.
Figyi, elküldöm magunkat az e-mail-edre is, háta gyorsabban összefutunk.
 


Szia Orsolyaf!
Én ugyan Újpesten lakom már , de 14 évig laktam a Béke 103-ban.
Azért gondoltam, hogy írok neked mert a dokinénid, dr Hegyi Ágnes a szomszédom.Nemrég költözött mellénk. Nagyon aranyos, mindig kérdezgeti, hogy vannak a gyerekeim. Egy párszor már kisegített néhány tanáccsal és receptel.
A törzstopikomban már tudják, de itt is elmondom, hogy jó minőségű, elvileg használt , gyakorlatilag új gyerekruhákkal foglalkozom. Van egy kis boltom Káposztásmegyeren. Ha gondolod cuppanj fel a piros 20-ra és nézz be egyszer hozzám. Várlak szerettel.

Kép
 
 


Sziasztok!

Ha logopédusra vagy szurdopedagógusra van szükségetek, nézzétek meg a következő honlapot!

www.logoland.hu

Zsuzsa
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, igyekeztem olyan munkát találni, amit a kicsi mellett otthon is tudok majd végezni. Ez egy internetes munka. Én már regisztráltam, csinálom is.
Ha érdekel valakit, írjon e-mailt, és küldök neki egy tájékoztatót! (írd bele kérlek az e-mailbe, hogy a Babanetről jössz!. )
Sziasztok

uvme.mn@gmail.com

(freemail- ről ne írjatok, mert a válaszomat nem fogjátok tudni megnyitni)
 
 


Sziasztok!

Most, hogy jön a rossz idő, lehet, hogy nektek is gondot okoz, hová mozduljatok ki a gyerekkel. Mi találtunk egy szuper helyet, mindenkinek ajanlom a zenebolcsit és a bölcsis néptáncot. Van egyébként még manótorna, meg kézműves fogl. csak azon még nem voltunk, ugyhogy nem tudom milyen.
Mi nehezen találtunk rá, mivel nics honlapja, ezért gondoltam, hogy közéteszem az infót, nem fűződik érdekem hozzá.
A Reitter F u. 22-ben van, egy bérház fél emeletén. Ja, pöttöm Panka a nevük (a tiszavirág életű Gekko helyén)., és hétfő kivételével mindig van valami babaprogram.
Jó időtöltést! :D :shock: :P :roll:
 
 


Olyan anyukákat keresek, akik a Gyöngyösi sétány körzetében laknak, és kicsike (pár hónapos) kisbabájuk van. Vidékről költöztem fel Pestre és nincs itt gyakorlatilag senkim, főleg nem olyan, aki kisbabázik, mint én.

Kép
 


Sziasztok,

elég régen nem jártam erre, ezt az Angyalföldes fórumot meg észre sem vettem... :cry:
De most akkor bejelentkezem Nálatok, SZIASZTOK!!! :D

Egy gyors bemutatkozás: Forgách utcánál lakunk, Panna lánykám 7 hónapos, a Szabolcsban született, Dr. Spánik Gábornál sürgősségi császárral. Most gyúrunk a másodikra. :)

waterlilly, a Forgách utca elég közeli? :)
A lánykám 7 hónapos, úgyhogy elég közeli a tiedhez, ha jól értem. :)

Kép
 
 


Bocsánat, azt lefelejtettem, hogy területileg a Révész utcai rendelőhöz tartozunk, a védőnőnk Mészáros Katalin, a csúcsjófej doktornénink pedig Dr. Rente Judit.

Kép
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron