Új privát üzeneted érkezett!

Kép ajándék
Kép az új bicó
Kép az első torta
Kép
a másik torta
Kép itt még nyugottan
Kép itt már éhesen

Kép

Kép
 
 


Katlina,gratulálok Robikának a bilizéshez!Nálunk a kaki okozza a gondot...de remélem a nyáron megoldódik.Sajnos a bugyiba megy neki,és már akkor szól,hogy kakilnia kell.A pisivel már minden OK.
Nekünk még szeptemberben is lesz egy szülői :D
De jó,hogy Venci baba csak 1x kel éjszaka,akkor tudsz pihikézni egy kicsit! :) Olyan aranyosan tudnak dumálni :D

Kriszti,akkor benneteket sem kímélt a jég :( Nekünk is a kocsiba volt szerencsére az autó,különben kapott volna rendesen :( Midnenképpen szólok amikor megyünk!Remélem siekrül megoldani a mamádnél a víz gondokat.
Nálunk tegnap este a fürdőben a lefolyón keresztül jött fel a víz :roll: :? És már nem először :?

Üzent az ovónéni,Luca jele a napocska lesz!

Kép
Kép
 
 


szóval a jele:napocska :D

Katlina,hm..micsoda torták..nyam nyam :D Tudja már tekerni Robika a bringát?Lucának még csak 1-2ő hajtás megy,de folyamatosan nem tudja tekerni :?
Vencel egy kis tünemény :) Azok a nagy szemek,csábító :P :wink:

Kép
Kép
 
 

 
 

Kati,ha esetleg olvasol bennünket,majd írd meg,hogy mi volt ma Zobokinál az uh-n :( Azóta nem is írtál nekünk..Szurkolunk..+++++

Kép
Kép
 
 


Hali!

Köszi az érdeklődést! Éjszaka lázmentesen telt (a nappal is)
, de rosszul aludt(unk). Torka nagyon fáj. Tele van hólyagokkal a szája is. A fájdalomtól egész nap nyűgös, csak játékkal és hűvös joghurttal lehet elterelni a figyelmét. Ezért nem is jöttem... és ami azt illeti, ennyi is voltam. Mennem kell... hív a törpe...

Jövök ha meggyógyult!
 
 


Szilbee,szgeény Dávid :( Borzasztók lehetnek ezek a hólyagok :? Remélem hamar átesik rajta!!!Jobbulást neki!!!

Kép
Kép
 
 


Tündi!
Örőlök,hogy megvan a napocska jel! :D Biztosító jelentkezett már?Szörnyű amit művel ez az idő! :cry:

Katlina!
De szupik a képek! :D Azt a mindenit milyen sokat változott már Vencel!Édes nagyon,azzal a nagy kerek szemeivel! :D
Robikának gratulálok a szobatisztasághoz!Ő is nagyon ari,hogy örült a traktornak,na meg az a bicós mosoly! :D
A frontokat elég jól viselem,néha fáj a fejem de nem olyan vészes.

Szilbee!
Szörnyű lehet neki szegénykém! :cry: :cry: Gyógyúljatok meg hamar!

Kriszti!
Akkor ti is jól megjártátok a jégesővel! :cry:
Képzeld sikerült vennem olyan sprayt a Sanitasba! :D Mostmár jöhet a meleg is fel vagyunk készülve! :D :D

Orsi!
Franci is elemébe van mostanában,már ő sem nagyon bírja ezt a bezártságot,lementünk azért ma is de sár van meg áll a víz a játszótéren úgyhogy olyan nagyon nem lehet mit csinálni odakint! :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
 
 


Hajni,egyenlőre még nem jelentkezett a biztosítós!Bárcsak jönne már a meleg! :) Jöttök jöv hét hétvén Ceglédre a családi napra?Mi megyünk ha lesz jegyünk... :roll:

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Tündi! Nagyon jól haladsz a futással! Hányszor mész egy héten?
Apa nem fog rád ismerni, mire hazaér, el ne fogyj teljesen! :wink:
Napocska, aranyos jel :)
Az biztos, hogy ez a hülye időjárás is megviseli a kicsiket.

Orsi! Fél 6-kor kelés -- huhh. Na ma kivételesen Marci is aludt egy órát délután. Tényleg nehéz velük, hogy nem lehet kivinni ebben az időben.
Én tegnap elvittem a plázába a játszóházba, hogy tomboljon egy kicsit.

Katlina! Érdekesen csinálják abban az oviban a dolgokat... :roll:
Nagyon cukik a képek! azok a hatalmas szemek! :)

Szilbee! Remélem, most már hamarosan meggyógyul Dávid! Szegényke.

Ma voltunk méretkezni, Milla 4,49 kg. Kis Pöttöm Panna. De azért növöget. Amúgy meg annyit folyik a nyála! Kicsit korai lenne még, ha a foga jönne!
 


sziasztok!

ne haragudjatok, h így eltűntem. végig olvasgattalak titeket is, de még nem sikerült képbe tenni mindenkit!

tehát! voltam ma dokinál. van egy 4mm-es petezsákom és van egy "valamim". a doki is csak ennyit mondott.és megkérdezte, h vannak-e ikrek a családban, mert nagy eséllyel indulok a 16mm-es extra vastag méhnyákhártyámmal és a kis valamimmel.

egyébként jól vagyok, tünetmentesen! csak hasszúrkám van, ami kellemes is néha. életjeleket ad(nak). :lol:

kontroll két hét múlva.

Kép

Kép
 
 


Judit,hetente 3x megyek.Ma már 4km-t futottam :D Olyan büszke vagyok magamra! :oops: Hát attól,hogy elfogyjak sajnos még nagyon messze vagyok! :D
Jó súlyban van azért Milla :) Amikor Lucával jártunk anno tanácsadásra volt egy kisfiú,3 hónaposan kint volt az első foga,és 1 éves korára az összes! :roll: Lehet Millának is hamar fog kibújni az első,és mozgolódhatnak már a fogcsírák :wink:
MArci akkor tombolt egy jót!:) Millát kendőben viszed ilyenkor?

Kép
Kép
 
 


Kati,gratulálok! :) Mennek a drukkok,hogy ketten legyenek és panaszmentes,szép pocakosságod legyen! :D
Azért néha írj nekünk is :wink:

Kép
Kép
 
 


Jó reggelt!

Huhh, zajlik itt szépen az élet, alig győzöm követni :)
Ezért is bocs, ha nem válaszolok valamire :)

Gyerekek nagyon szépek! Mindjárt én is dobok 1-2 képet!
Tündi, ennyit futkosni :roll: DE: nagyon jól teszed, csak hasznodra válik, és ezt most nem a súlyodra értem, hanem az egészségedre!!! Csökken egy csomó betegség pl. cukor, szív-érrendszeri kórságok kockázata... Úgyhogy hajrá!!!

Hugom kislánya 11 hetes, de már ő is nagyon nyálaskodik, meg rágja az öklét! Bizony, lehet, hogy már mozgolódnak a csírák, mégha most nem is lesz fogacska, csak hónapok múlva.

Dávidnak jobbulást!

Katlina, igen oda megyek vissza!

Nekünk nem okozott nagy kárt a jég, a víz viszont megint jócskán megemelkedett a pincében.
Ja, és bölcsiről még mindig semmi hírem :evil:

Kati, gratulálok a pici(k)hez!

Kép
 


Nekünk is csorog a nyálunk és rágja az öklét eszeveszett módón :shock: ,cumizni nem hajlandó

Kati!
Akkor lehet ikrek-dejó!
Vigyázz magadra-magatokra!

Ja elég érdekes ez az ovi :twisted:

Mondjuk ma a kisfiam közölte velem hogy ügye ott maradsz velem??? :cry: ,na ebből le is vontam hogy nem lesz egyszerű a beszoktatás

Kép

Kép
 
 


Képek :)
Kép Kép építkezésen Kép Kép fogpaszta reklám arcai :) Kép

Eljutottunk az állatkertbe, és szépen elő is bújt a napocska néha, szerencsénk volt. Amúgy 2 óra alatt csak a harmadát tudtuk bejárni a mi tempónkban, úgyhogy még megyünk majd, rászánunk majd legalább egy fél napot! Nagyon jól meg van csinálva, és az állatok is szépek, gondozottak, a lehetőségekhez mértem tényleg jól érzik magukat! A makikhoz meg be lehetett menni, nagyon jó volt, ott ugráltak körülöttünk!

Kép
 


Jó reggelt! :) Olyan szépen süt a napocska,hurrráááá! :)

Linda,nálunk is van a pincében víz bőven,már az 1m-t is meghaladta :roll:
Szupik a képek! :) Amikor a vödörben csücsül Réka az csúcs! :) Nagyon csinik voltatok mindketten!Hogy halad az építkezés a nyaralónál?
Holnap már mész dolgozni,hihetetlen!
Vizsga eredményeket tudod már?Sikerültek?Majdcsak szólnak már a bölcsiből!!!

Katlina,nekünk azt mondták,hogy 2-4nap lesz a beszoktatás,mondjuk én vkitől heteket hallottam,nem napokat :wink: De azt mondták,hogy van olyan gyerek aki egész délelőtt sír egy ideig,mindegy hogy mikor hagya ott az anyuka,meg van olyan is,aki 2 hétig egyáltalán nem sír,és aztán jön rá,hogy mi a helyzet.. :D

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Látod Tündi, csak jó sokat kellett emlegetni a napocskát és végre kisütött! :lol:

Linda:
A melegnélküliségben ez jó, hogy legalább lehet kirándulni, sétálni. Bár nyilván a Balaton partján az embernek nem pont a séta jut eszébe. A vödrös kép nekem is tetszik. :lol:

Kati:
Mindjárt két babszi? Gratula neked/nektek!

Katlina:
Jól néznek ki a torták, biztosan finomak is voltak... Robika nagyon ügyi a bilizéssel! Pisilni meg lehet, úgy fog, mint a nagyok: bokorban. :lol: Persze az oviban nem kereshet mindig vmi bozótot...
Venci sztem le fog venni mindenkit a lábáról ezekkel a hatalmas szemekkel.

Délután megyünk fényképezőgépet venni Békéscsabára. Apa talált vmi boltot, ahol egészségkártyát elfogadnak. Valószínűleg napszemüveget veszünk hivatalosan.

Orsi
Kép
 


Sziasztok!

Délelőtt végre sétáltunk egy nagyot Francival,meg játszótereztünk!Végre!!!Maradhatna a napocska egy jó ideig! :D

Linda!
Nagyon jók a képek,milyen sokat nőtt már Réka! :D Cuki ott a vödörben! :D

Kati!
Gratulálok!!! :D :D :D
De izgalmas,alig várom a két hét múlvát! :D :D :D

Tündi!
Jövőhéten megyünk haza anyuhoz hétvégén,persze ha az idő is engedi. :? De most hallom először ezt a családi napot!Mi is lesz ez pontosan?Valami szakszervezetes buli vagy mi?

Orsi!
Szupi,majd csináljatok sok-sok képet az új géppel,hogy megoszthasd velünk! :D

Kép
Kép
Kép
 
 


Hajni,igen szakszervezetes,az egység újságban hirdették+a www.hsz.hu -n
Olyan jó ez a napsütés! :D Tiszta felüdülés :D

Orsi,sikerült megvenni a gépet? :wink: Várjuk a képeket! :wink: :P

Szilbee,javulgat Dávid?

Kép
Kép
 
 


Judit!
Szerintem jó súlyban van Milla!

Kati!
Azta! :D És vannak ikrek a családban? :)

Tündi!
Mindig irígyeltem azokat akik futni járnak. Én tavaly megpróbáltam, de nem az én sportom.

Katlina!
Hát érdekes a hozzáállás az ovi részéről. Pedig nekik is érdekük lenne hogy közösen a szülőkkel dolgozzanak.

Linda!
Naggyon jók a képek! Olyan nagy már Réka!

Dávidom javul! Láz jó ideje nem volt. A hólyagok megvannak, de valahogy már nem fáj úgy neki, mint korábban. Végre volt egy nyugodt esténk. Jobban is eszik és ami még fontosabb iszik... Mert hogy amint a láz elmaradt, nem tudott többet inni, annyira fájt tőle a szája.
Újra nagyon eleven lett. Hiányzik neki a gyerektársaság. Levente is ugye anyuméknál nyaral, uncsitesójával. (Ezen a 7en lett volna ugyebár hogy kifestem a lakást.) Gyerek közé játszóra nem merem még levinni (max. focizni a ház elé mikor még nincs lent senki), mert nem kívánom más gyereknek ezt a szenvedést amin Dávid átment.
Ma reggelre, mintha már kezdenének picit összemenni a fehér hólyagok. Remélem szombatra rendbe jön, mert mennénk szülinapozni.
 
 


Szilbee,jajj de jó,hogy javul Dávid! :) Szombatra biztosan rendbe jön!Mennek neki a drukkok!!!
Futásra én is nagyon nehezen vettem rá magam,az elején az 1perc futás is megterhelt.Most már 10percet tudok folyamatosan futni,tudom,hogy ez vkinek nem nagy szó,de én 8 éve 1m-t se futottam úgy rendesen. :roll:
Én ez alapján kezdtem el futni: http://www.edzesonline.hu/edzesterv/5/e ... ilometerem nézd meg esetleg,eszerint tuti menni fog! :wink:

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Szilbee:
Örülök, hogy gyógyul Dávid!!

Sikerült megvenni a gépet, szerencsére nagyon rugalmasak voltak. Dehát midenkinek meg kell élni... :wink:
Félelmetes, hogy 4-5 éve vettük a régi gépünket akkor 60ezerért, most 40ért olyat kaptunk, ami sokkal többet tud, ráadásul magyar menüje is van. Akkor egy kép Atiról: (nem nézni a kajafoltot a puliján!)
Kép

Orsi
Kép
 


Sziasztok!

Meg vagyunk mi is! Délelőtt Dáviddal voltunk beíratkozni az új iskolába,apa meg itthon maradt Francival.Délelőtt egy csomót lent voltak a játszón,aztán elmentek bicózni,délután meg úgy bealudtak,hogy csak néztem,mi lesz így este nem tudom.Franci még 10-kor is fent fog kukorékolni! :?

Szilbee!
Örülök ,hogy Dávid már jobban van,remélem azok a fránya hólyagok is eltünnek hamar!

Orsi!
Na ne máááár!Csak ennyi képet raktál fel??Azt hittem legalább egy oldalnyit hozol! :wink: :lol: :lol:
Jól van csak viccelek! :lol: Aranyos nagyon Atti! :D Én nem szoktam nézni a képeken az ilyen apróságokat mint kajafolt a blúzon,meg ilyenek!Nálunk is van kajafolt a pulikon,néha még az enyémen is na és! :wink: :D

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
 
 


Tündi!
Néztem ezt az oldalt,de már egyébként is lekéstünk volna a jelentkezéssel tegnap volt a határidő!Mindegy!
Ügyes vagy ,hogy ilyen kitartóan futkosol,azt mondják az a legjobb ha fogyni akar az ember! :D

Kép
Kép
Kép
 
 


Orsi,de jó,hogy tettél képet Atirók!:) Kis szőke herceg! :) egy kis folt itt-ott nem lényeg :D :wink:

Hajni,nem furcsa,hogy új suliba fog járni Dávid?A középiskola már olyan nagyos :wink: Na ezt jól megfogalmaztam! :) :oops:
Apja+lánya akkor jót pihiztek akkor!:) Hát remélem hogy akinek intéznie kellett elintézte a jegyünket!
Fogyás:már a gyomrom teljesen össze van szűkülve,ma ebédre sült csirkét csináltam+kovi ubi volt hozzá..de le sem ért és kitaccsoltam..én aki még terhesen sem hánytam :D egyszerűen nem bírja a gyomrom már a sok kaját.Szeretném elérni a célt mire apa hazajön,remélem sikerül!:) Már majdnem 10kg lemenet ,de nem látok magamon nagy változást! :?
Futás ma már majdnem megvolt az 5km :)

Linda,hogy telt az első munkanapod?Gondoltam ma rád sokat!!!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Kati! Gratulálok, és továbbra is drukkolok, hogy minden rendben legyen!

Tündi! Millát nem vittem a múltkor, csak Marcit a játszóházba (én addig tudtam egy kicsit mászkálni a plázában) Milla otthon maradt Apával.
Na azért -10 kiló biztos meglásztik rajtad! Az biztos, hogy nagyon jó érzés, ha egyre jobban megy a futás. Én az utóbbi 4 napban minden nap mentem, ma tartottam szünetet. Nekem az a fél óra a kikapcsolódás, amikor kicsit kiszellőztetem a fejem.

Linda! Nem kapkodják el a bölcsiben az értesítést... :? De tutira felveszik Rékát!
A képek nagyon aranyosak! Legjobb az a vigyorgós :D

Szilbee! Örülök, hogy Dávid jobban van! Ha eleven, az már jó jel :)

Orsi! Szép képet csinál az új gépetek :) Mi is 60 ezerért vettük már 7 éve, hát ideje is lenne lecserélni, nagyon be van lassulva.

Milla nagyon édes, egyre többet mosolyog. Például amikor reggel odahajolok hozzá a kiságyba. Vigyorog mint a vadalma. :)
 


Jó reggelt!

Már megint borús reggelre ébredtünk..remélem azért kiderül az idő!!

Judit,hát én tényleg nem látok nagy változást..mondjuk még nincs meg a -10kg,de nem sok kell már.A futással úgy voltam,hogy nem szerettem volna egyedül menni,aztán volt hogy jött velem valaki,de rájöttem,hogy egyedül jobb róni a köröket! :wink: Tegnap 4,5km megvolt! :D

Kérünk reggeli mosolygós Milla babás képet! :)

Kép
Kép
 
 


Tündi!
Köszi az oldalt. Lehet megpróbálom, de tavaly ősszel a heti két futást se tudtam leszervezni a gyerekek és Ádám melója miatt. De majd meglátjuk... Mondjuk ott az is gond volt, hogy nem nyár elején hanem végén kezdtem el futni. Gyorsan beköszöntött a hideg idő.
Én anno tesómmal futottam. Egymást hajtottuk és ösztönöztük. Meg persze jókat dumáltunk. :lol:

Orsi!
Én is ezt tapasztaltam a mi gépünnek kapcsoltaban. Kisati helyek kispasi. :)

Judit!
Helyes lehet Milla. :D

Tündi!
10 kg??? :shock: :D Azta, az nagyon sok!!


Leventém ma jön haza. Legutoljára akkor volt tőlem ilyen távol, mikor b.himlős lett 2 éve. Már nagyon hiányzik, igaz csak a hétvégén lesz itthon (szülinapozás miatt), utána megy vissza Mamiékhoz. (Imád ott lenni.) Dáviddal minden este beszélnek (!) telefonon (van hogy 2x is). Öcsi első mondata köszönés után, mindig ugyanaz "Hazajösz?". Imádom, hogy így szeretik egymást. :lol:

Délután doki vizit lesz még Dáviddal. De a hólyagok szemmel láthatóan zsugorodnak. 8)
 
 


Sziasztok!

Marci épp moziban van Apával, megnézik a Toy Story 3-at. Kíváncsi vagyok, Marci végig bírja-e ülni :)

Tündi! Majd megpróbálom lefényképezni a mosolygós Milla babát, eddig nem jutott eszembe, csak gyönyörködtem benne :)
Én is remélem, hogy nem fog esni. Ha megjöttek Marciék, még szeretnék bemenni futni a laktanyába.

Szilbee! Doki mit mondott? Az jó, hogy a tesók így szeretik egymást :)
Marci is megy majd Anyuékhoz, két hét múlva. Ott lesz egy hetet, aztán megyünk együtt a Balatonra.

Ma "megműtöttük" Marcit... A nagylábujján benőtt és begyulladt a köröm, azt kellett kivágni. Volt visítás... (Milla közben békésen aludt a kanapén) Remélem begyógyul a körme, jobban kell rá figyelni, hogy a sarkánál jól le legyen vágva.
 


Szilbee,hazaért Levente?Tök jó,hogy ennyire hiányolják egymást! :) Nálunk is már most kezdenek összenőni:) Jó ez a 2év korkülönbség :wink:
Még nem értem el a 10et,csak a 8at,azért is írtam,hogy lassan elérem a 10et! :) De nem tűnik ám az olyan soknak sajnos :?
Futást én úgy csináltam az elején,hogy akkor mentem amikor este elrendeztem a gyerekeket,most már egy pár alkalommal,meg pancsizás előtt futottam le..Ez jobb időpont,mint a késői.
Mi volt a dokinál?

Judit,hogy tetszett a film Marcinak?Zsombinak is kellett már "műtétet"rendeznem :? Még a genny is jött belőlle szegénykémnek.. :? Nemsokára megkeződik a nyaralás nektek,de jó :)

Kép
Kép
 
 


Hát szomorú vagyok... Dávid torka még fertőző, így holnap nem mehet szülinapozni. :( Pedig egész nap azt hajtogatta, hogy holnap ajándékot adunk Szabinak (uncsitesó), meg eszünk tortát.

De majd megpróbálom kárpótolni valahogy... Lehet sütünk majd együtt valami finomat.

Levente hazaért. Olyan mint régen. :lol: Dávid meg újra féltékenykedik. Csak most realizálódott bennem, hogy egész héten nem volt hisztis. :shock: Na most már világos, hogy mi nála a kiváltó ok... amennyire szereti a bátyját, kb annyira féltékeny is rá.

Körömbenövés a fiúkat is folyton környékezi. Olyam könnyen alápördül a körmük...

Judit!
Levente 4 évesen ülte majdnem végig a Fel!-t tavaly. Gondolom Marcit a TS 3 még jobban le is kötötte.
Kíváncsi vok a beszámolódra, hogy érdemes e megnézni.
 
 


Sziasztok!

Dávidnak jobbulást, ez az aphtás szájgyuszi nagyon kemény tud lenni! Ecsetelitek is? Esetleg szirup?

Tündi, az építkezés halad, apum minden hétvégén megy és dolgozik rajta vmit, de jó munkához idő kell, na meg jó idő! :wink: Vizsgaeredmény csak július 30-tól lesz fenn a neten :roll:

Ja és senki ne higgyen Tündinek, igenis látszik rajta a változás, sztem az arcán meg a pociján a legjobban, sokat karcsúsodott :!:

Az első munkanapom nagyon hosszúnak tűnt, és a koraszülöttön kezdtem, ami egy külön világ a gyerekgyógyászaton belül... meg is fájdult a fejem a nap végére... Ma már jobban ment minden, még 1-2 napot adok magamnak, és ismét a régi leszek, hehe :P
Réka közben nagyon jól elvolt itthon a mamájával, és mivel felkelt velünk 7-kor, még a délutáni alvásokkal sem volt gond, kidőlt ebéd után, aminek nagyon örülök, mert ettől féltem a legjobban, ugyanis mi eddig együtt feküdtünk le délutánonként. Reggel sem volt probléma, szépen elköszöntünk egymástól, semmi pityogás vagy hiszti! Délután persze nagyon várt és örült nekem! Igaz, még csak 2 nap telt el, de remélem így marad!!!
A házimunkával vagyok most elúszva nagyon, a vasalnivaló megint halmokban áll :evil:

Ja, és a bölcsiből még mindig semmi hír :evil:

Móni, ti mikor kaptatok tavaly értesítést?

Erikáék hogy vannak? A blogolvasásra már nincs időm...

Kép
 


Sziasztok Lányok!

Itt esik az eső!!! :cry: :cry: :cry:

Judit!
Na hogy tetszett Marcinak a TS3? Végigülte a mozit???

Szilbee!
Sajnálom,hogy nem tudtok résztvenni a szülinapi bulin! :( Jó makacs ez a kórság! Én is kérdezni akartam,hogy ecsetelőt írtak-e a hólyagokra?

Melinda!
Örülök,hogy jól telnek a napok a munkahelyen,és hamar belerázódtál a dolgokba! :D Réka pedig ügyes nagylány ha ilyen szépen vette az akadályokat! :D
Szerintem hívd fel a bölcsit!Nekem most az rémlik,hogy anno nekem se küldtek értesítőt,hanem ki volt írva(a bölcsi ajtóra),hogy mikor lesz szülői.Mert aki kapott jelentkezési lapot,és le is adta az fel is volt véve!Lehet,hogy ott nálatok is így van! :roll:

Tündi!
Azért 10 kg mínusz csak meglátszik rajtad! Csak te nem látod! Képet,képet!!! :D

Orsi veletek mizu???Készülnek a képek? :wink: :D

Kép
Kép
Kép
 
 


sziasztok!

Már megint esik,nem hiszem el :( Annyira unom már,hogy csak na...

Szilbee,nagyon nagyon sajnálom,hogy nem mehettek el a szülinapi bulira:( Levente azért elmegy apával?Biztosan küldenek egy kis tortát Dávidnak,persze az nem olyan :cry: Süttök vmi fincsit azért? :wink:

Linda,de jó,hogy írsz!:) Gondoltam rád sokat,hogy hogy érzed magad a melóhelyen :) Jöv héten már tutira teljesen vissza fogsz rázódni!:) Kollégák hogy fogadtak?
De jó,hogy réka gond nélkül elvolt a mamával,de sztem ez egyáltalán nem meglepő :wink:
Köszike a bókot! :oops:
Ja,Erikáék..én szoktam őket olvasni..szerintem alapvetően jól vannak,csak Zalánnak nézik most a hőjét,mert egy kicsiut magasabb szokott neki lenni..
Tett fel a gyerkőcökről képeket,mind2en gyönyörűek! :)

Erika,remélem nem baj,hogy leírtam! :oops: Néha írhatnál ám ide is :D

Hajni,nincs kép rólam :) Nincs fényképezőnk,tesómé meg most nincs itt!Majd élőben meglátod! :D

Judit,tessék jönni tegnapi mozi beszámolóval! :)

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Nálunk épp most állt el az eső. Délután megyünk Tiszakécskére egy házaspárhoz ismeretlen nemű és korú gyermekkel (talán 2 fiuk van...). Apa a Travián játékon keresztül ismerkedett meg a sráccal, de mint férfiakra jellemző, nem tudunk semmit róluk. :lol: Meghívtak bennünket egy csülökpöri vacsorára. :lol:

Melinda:
Nálunk be kell majd menni a bölcsibe, mielőtt járni fog Ati és elmondják, mit kell vinni, stb. De értesítőt nem küldenek. Szóval sztem is menjél be, vagy telefonálj. Én valamikor réges régen középiskolás koromban voltam gyakorlaton a koraszülöttön, de nagyon megviselt. Ennél kevésbé csak a gyerekintenzívet bírtam. Melyik szakterületre szeretnél menni?

Hajni:
Egyenlőre főleg ruhákat fotóztam, föltettem a Teszveszre a nem használt ruháimat. Nagyon szeretek turkálóba járni (amikor Atira vigyáz valaki), de egy csomó ruháról viseléskor derül ki, hogy nem kényelmes. :oops: Így aztán ezeket eladogatom.

Szilbee:
Remélem, most már gyorsan meggyógyul Dávid!

Orsi
Kép
 


Sziasztok!

Jó volt a mozi, nagyon tetszett Marcinak, Apa azt mondta, végigizgulta. Szóval érdemes elvinni a gyerkőcöket. Ja és felnőtteknek is élvezhető, poénos. :)
Marci még nem nézett ilyen hosszú filmet moziban, (tavaly a Thomast, de az is csak 1 óra volt) és itthon a Verdákat is csak két részletben szokta nézni.

Tündi! Hát igen, Marcinak is folyt a genny a lábujján. De sikeres volt a műtét, ma már jobban néz ki sokkal.
Na tegnap bementem futni, 9 kört sikerült futnom. Az pont fél óra volt a hazafutással együtt. Tényleg sokkal jobb salakos pályán futni, mint a betonon.
De ez az időjárás... már nagyon unom. Nem lehet semmmit csinálni, Marci is itt ugrál a kanapén. :evil:

Szilbee! Szegény Dávid. :( Majd csak küldenek neki is egy kis tortát.

Linda! Úgy látszik, a nyakukra kell járni a bölcsiben. Szerencsés vagy, hogy addig is tud a mamája Rékára vigyázni, amíg nem kezdődik a bölcsi. Ez így neki is egy átmenet.
Én a tegnap délelőttöt rááldoztam a vasalásra, amígy Milla aludt. Úgyhogy csökkent a kupac. Valamikor azt is muszáj megcsinálni és az estéket nem szívesen töltöm vasalással, se más házimunkával...

Orsi! Majd számolj be, milyen volt a vacsi?
 


Orsi,de jó,hogy nálatok elállt az eső.Itt egyre jobban esik :?
Majd meséld el hogy sikerült a vacsi :) Ezek a férfiak már csak ilyenek :) Gondolom a játékra figyeltek és nem arra kinek hány gyerkőce van :P

Judit,9kör az hány km?De nem kevés az tuti!!!Én még sosem futottam bent,de szerintem nem is fogok :) Az úszodába szeretnék bejutni,de apa lusta elintézni :? Pedig ha visszamehetek majd dolgozni a suliba jövőre és lesz időm,néha bemennék úszni,de hátha addig rá tudom venni,hogy intézkedjen! :D
Tök jó,hogy tetszett Marcinak a TS3 :) Én is megnézném szívesen,de majd ha megjelenik dvd-n :P

Kép
Kép
 
 


Lányok hajrá a futáshoz,nekem a kézilabda hiányzik de amíg Vencel szopizik addig eszembe se jut hogy menjek

Szilbee!
De jó hogy így Levente elvan a mamiéknál.Nálunk Robit nem lehetne ott hagyni,legutóbb ahogy tapétáztunk akkor volt apuméknál egy napot,de reggel sírt hogy mi már nem vagyunk ott,na meg itthon sem tudok nélküle sehova elmenni mert ordít hogy ő is jön.

Linda!
Jó hogy Réka ilyen jó viselte.Te meg majd belerázódsz-koraszülött szerintem amúgy is szívfacsaró hely

Orsi!
Én is szeretek túrni-most épp szolnokon lenne jó találni egy olyan helyet ahol viszonylag jó árban vannak a gyerekruhák,ilyen otthoni játszósak eléggé fogynak

Judit!
vasalás ne is mond!

Nekünk tegnap óta nyügi napunk van-nem tudom mitől

Kép

Kép
 
 


Végül nem mentünk sehova az eső miatt. :( Tiszakécskén délben 16 fok volt és szakadó eső, így halasztásra került végül a találkozó. Remélem, azért most már nyarunk is lesz, mert ugyan nem szeretem a nagyon meleget, de ez már nekem is sok(k).

Katlina:
én a Teszveszen szoktam vadászni játszós ruhacsomagra, szinte postaköltségárban hozzá lehet jutni más anyukáktól.

Orsi
Kép
 


Orsi,bográcsozás lett volna?Mert anank tényleg nem kedvez az idő :?
Én már lassan bedepizek ettől az időtől.Pont ma kérdezte apa,hogy locsoltam-e már idén a füvet :roll: hát még nem volt rá szükség :?

Katlina,Zsombinak is volt a héten 2 napja amikor extra nyűgös volt :? Vagy a fogacskái vagy az időre gondoltam..

Csajok jó,hogy ti szerettek túrni,nekem nincs hozzá idegzetem..inkább megveszem a teszveszen.Nálunk a mama a nagy turis,de ő is nagyon rég volt már.Mindig mondta,hogy neki az a kikapcsolódás :)

Kép
Kép
 
 


Tündi:
Igen, bogrács lett volna... :evil:
Én sajnos durizni és Teszveszelni is szeretek. :oops: csak a posta sok, ezért igyekszem úgy vásárolni, hogy több mindent egy eladótól. Apa szerint mi tartjuk el a postát.

Orsi
Kép
 


Orsi,én is próbálom magam visszafogni a teszveszt illetően :oops:

Kép
Kép
 
 


Ja én fanatikus tesz-veszes vagyok,Robinak szinte itt vásárolk,mert Szolnokra nem nagyon jutok be,így itthonról kényelmes,igaz a posta biztos belőlem él :oops:

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Végre nem esik az eső!!!!
Szerintem az internetes vásárlást ránk építik, akik nem tudnak egyszerűen elmenni a boltba... :oops:

Orsi
Kép
 


Sziasztok!

Én még soha nem vásároltam az interneten keresztül! :oops: Nézegetni pedig szoktam ,és sokszor van is ami megtetszik,de mindíg attól tartok,hogy kifizetem az árut aztán nem kapom meg! :roll:

Kép
Kép
Kép
 
 


Orsi,még jó,hogy tegnap írtam,hogy próbálom magam visszafogni a teszveszt illetően,hát gyorsan vettem is egy babakocsit ZSombinak! :D :oops: :P

A mienk meg eladó a BERGON,ha esetleg tudtok rá vkit szóljatok már!Jó állapotban van,adok hozzá esővédőt,szúnyoghálót!Két írányból tolható,a tolókarja is több pozícióba állítható.Rugós kerekei vannak,nem bolygósak,levehetőek.A háttámlája is vízszintestől ülőig állítható.Sehol nincs elszakadva,vigyáztunk rá,és nem sokat használtuk!
25ezer ft-ért szeretném eladni!

Katlina,hát jól jár velünk a posta az tuti! :)

Hajni,vásárolj nyugodtan,nem hiszem hogy átvágnának!Nekem szerencsére még nem volt ilyen!:)

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Tündi! A 9 kör az 3600 m volt! Az uszodában még én sem voltam (azt hiszem oda is szól ez a belépő, ami van nekem) de oda nem vágyom :)
Milyen babakocsit vettél Zsombinak? Lecseréled a Bergont? Gondolom, valami kisebb sportkocsira. Nekünk is pontosan olyan Bergon van, amit leírtál. Szeretjük, egyetlen hibája, hogy ha betesszük a kocsiba, elfoglalja az egész csomagtartót.

Orsi! Kár hogy elmaradta találkozó, de akkor majd legközelebb. Én is úgy vagyok ezzel, hogy a nagy meleget sem szeretem, de azt is nagyon unom, hogy minden nap esik. De ma délután már egész jó idő volt.

Én sem vettem még semmit a tesz-vesz-en. Egyszer a Meskáról vettem ajándékot, az rendben volt. De jObb szeretem élőben is látni azt amit megveszek. Tesómék rendeltek egy csomó babacuccot a vateráról. Na nem ruhát, hanem kiságyat, babakocsit, pihenőszéket, játékokat stb.
Mi majd a lehet a járókát fogjuk meghirdetni, mert sajnos nem férne el a nappaliban. Az is alig használt, Marci nem sokat volt benne :)
 


Sziasztok!

Végre napsütéses reggelre ébredtünk! :) Hurrráááá...remélem felmelegszik az idő és egész héten jóóó meleg lesz! :)

Judit,akkor te is jó sokat futottál :) Én tegnap c sak 2km,+2km-t birngáztam.De a futásban ki sem fáradtam :) De most ez így jött össze.Mert mama bringáját kellett hazahoznom az egyik rokontól,mert előző nap ott volt névnapozni és a szakadó esőben hazahozták kocsival :)
A bergon kocsival nekem is ez az egyetlen nagy problémám! :?
Igen egy kisebb sportkocsit vettem,ezt: http://www.teszvesz.hu/item1091630572.html Remélem élőben is ilyen szép lesz,mint a képeken! Azt a kicsi hibát meg majd apa orvosolja rajta,de szerintem jó árban jutottam hozzá.Nézegettem újonnan olyan 25ezer körül van. És ez nem néz ki agyon használtnak.

Kellemes hetet mindenkinek! :)

Kép
Kép
 
 


Judit,Millának utólag is boldog hófordulót kívánunk! :)

Kép
Kép
 
 


Tündi! Köszönjük szépen! :)
Jól néz ki ez a babakocsi!

Erikának sok-sok boldog születésnapot kívánunk!
Kép
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron