Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Remélem, még emlékeztek rám. :mrgreen:

Hajni: Gratula, Anna Sára, gyönyörű neve lesz! És hallod…mekkora fiad van, hihetetlen. Te pedig nagyon szépen gömbölyödsz!! Hogy viseled? Jól vagy?

Katlina: Testvérféltékenység nekünk is abban mutatkoziik meg, hogy hisztisebb Réka. Mondjuk, én nem igazán tűröm a hisztit, jobban mondva igen rosszul viselem....abban Tibi a jó….Szobatisztasághoz gratula!!

Judit: Milla nagyon aranyos, nekem úgy tűnik, rád hasonlít. Hordozásról: nekem rugalmas kendőm van, úgy megbámulnak benne, mintha ufó lennék. ….De Zalán is imádja, én is, a többi mellékes.

Móni: Meghívót küldöm majd. Írtam neked, csak más címre, ahogy látom.

Tündi: Akartam kérdezni, ha rajtad múlna melyiket választanád, hogy egész napos legyen Luca az oviban vagy csak fél napos? Egyébként hivatalosan nem tehetnek olyat, hogy csak fél napra veszik fel. Zsombi nagyon édes nagyfiú lett! Rád hasonlít, bizony! A strandos képek is jók lettek. Közös progtam CSAK Rékával: az a gond, hogy nincs segítségem, egyedül vagyok, nem tudom Zalánt kire hagyni. Legalábbis most nem. Talán őszre jobban, de az sem rendszeresen….
Fogyáshoz gratula, nem teszel fel képet magadról?

Linda: melóhoz drukk, dr. E-t csókoltatom. :twisted: :twisted: :twisted:

Dokis tiszteletdíj: Én kérdeztem annak idején a 6 hetesen, hogy mivel tartozom, mire enyém doki azt mondta semmivel. De persze kapott. Naná....

Nyálfolyásról volt szó valahol: Pont tegnap említette egy ismerősöm, hogy a nyálfolyás, nyáladzás mindenképpen a fogzás jele a babáknál,jelentkezzen az bármikor. Fogacskát sem jelent azonnal, Réka 4 hónapos korától nyáladzott és 10,5 lett, mire kibújt az első neki...

Rólunk: Mi jól vagyunk, elvagyunk, elbabázgatok egész nap. :D :D
Nagyon egyensúlyozgatok, hogy Rékával is sokat foglalkozzam és Zalán is megkapja a magáét...hát nem egyszerű, de már nagyon jól összeszoktunk. Zalán átalussza az éjszakákat többnyire, tejcsi van bőven, ügyesen szopik, már hasra fordul....Rékával is minden rendben, egész nap be nem áll a szája.....Egy bibi van, nagyon hiányzik neki a bandázás. Szerintem megkönnyebbül, ha kezdődik az ovi, bár addig még járunk még játszócsoportba is, legalábbis terveim szerint…Hát röviden ennyi...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2010.07.08 16:29-kor.
 
 


No egyből írtam egy novellát... :D :shock:
 
 


Erika,ideje is,hogy novellát írj! :) De jó lenne ha sűrűbben írnál! :)
Én megmondom őszintén,hogy jobban szeretném ha Luca egész napos lenne!Több okból is..szokja meg az ottani rendet,mert jövőre úgyis egész nap kell lennie,ha visszamegyek dolgozni.A másik pedig azért,mert jövőre nem szeretnék egyszerre 2 gyereket egész napra beszoktatni...Az nem lenne egyszerű eset..
És én úgy érzem kell is neki ez a rend.Itthon egy kicsit el van szaladva vele a ló :wink: Gondolom érted :)
Meg talán önzőségnek hangzik a következő indok,hogy Zsombi is megérdemli,hogy kicsit "etyke"legyen... :wink: :P :oops: de szerintem neki is szüksége van arra,hogy csak ketten legyünk,lehet ezt sokan lepasszolásnak veszik,én nem így gondolom.És egy 3évesnek kell az ovi!!!
Ez az én véleményem!!!!
Ti miért döntöttetek az egész nap mellett?Ha jól emlékszem Réka egésznapos lesz,ugye?
Köszi a dicséretet :) Nincs rólam kép,de nem is tervezek csinálni addig amíg nem érem el a célt :)
Megy pü :)

Kép
Kép
 
 

 
 

Sziasztok!

Erika!
De jó,hogy írtál! :D Köszönöm szépen jól vagyok,tele energiával,egész nap teszek-veszek,apa szokott rám szólni,hogy kicsit pihenjek is néha!Dávidom bizony már ilyen nagy ,néha nekem is hihetetlen! A blogodat szoktam olvasgatni,nagyon szépek a gyerkőcök Réka is milyen nagylány már,na és az a duma amit elejt hát nem semmi,és ez még csak a kezdet! :D :D

Tündi!
El is felejtettem,hogy mentek az anyóshoz,már éppen kérdezni akartam merre csavarogtál!
Egyébként nem értem,mért adnátok csak fél napra be a gyereket az oviba ha felvették nem tehetnék meg azt,hogy azt mondják bocs de csak ebédig maradjon a gyerek.Nálunk akiknek kistesója van azok is egésznaposak!És ez szerintem egyáltalán nem lepasszolás. Én például kérdeztem egyszer Franciskát,hogy mi volna ha érte mennék ebéd után,de kerek-perec megmondta,hogy ne.Jól érzi ott magát!Mikor meg jó idő van kifejezetten később kell menni,mert délután játszanak a legjobbat kint az udvaron! :D Megvan ott mindennek a varázsa szerintem!
Az én szerény véleményem az,hogy csak nyugodtan írassátok be egész napra a gyerekeket,minden lelkifurdalás nélkül imádni fogják!

Na most ennyi majd holnap folyt.köv. mert a pocilakó kirúgja a ház oldalát,nem nagyon szereti,ha a gép előtt ülök,nem neki tetsző pozicióban,és azt hiszem már rájött hova kell rúgni ha azt akarja,hogy fejezzem be! :roll: :D Ügyes!!!

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Erika, örülök, hogy jól vagytok, a blogot régen néztem, már kérdeztem itt a többieket, mi van veletek...

teszek pár képet a szülinapról, aztán lépek is aludni.
De, azzal még eldicsekszem, hogy Réka két nap alatt megtanulta tekerni a kis biciklijét, csak úgy száguldozik az udvaron, és, ami még fontosabb, hogy nappal már alig kell rá pelus, ha kint vagyunk, a fűre pisil, ha bent, akkor bilibe!!! Azért kisebb balesetek vannak, amikor az eleje becsurran, de akkor is olyan cuki, ahogy szalad a bilihez :lol:
na, akkor képek.
Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
 


Hajni,adhatnál nekem is egy kis energiát,én most egy kicsit álmoska vagyok! :) De majd mindjárt megreggelizek,fincsi kis dinnyécskét és utána biztosan sokkal jobban leszek! :)
Azt mondta az ovó néni,hogy attól függ maradhat-e Luca egész napra,hogy hány gyereket tudnak majd lefektetni :roll:

Linda,köszönjük szépen a képeket! :)Nagyon csinos volt Réka! :) Úgy látom több fincsi tortájka is volt neki :wink:
Gratula neki,hogy már meg is tanulta tekerni! :) Luca még mindig csak párat tud,nem is nagyon érdekli :? És természetesen gratula a bilizéshez is! :)

Kellemes nyári napot mindenkinek! :)

Kép
Kép
 
 


Linda!
Nagy lányod van már! :D Gratulálok neki a szobatisztasághoz!!! :D Na meg a bicaj tekeréshez!!

Tündi!
Köszi a tippet! Én is közzétettem "magam" hivatalos szomszédkeresőn. MEglássuk elkelek é... :lol:

Hajni!
Jó hogy írtál magatokról! 8)
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Melinda!
Nagyon jók a képek! :D A tortás képen olyan bájosan mosolyog,nagyon cuki! Gratula a bicózáshoz,nem is csodálom,hogy gyorsan megtanult ezen a szép bringán! :D Tök jó,hogy van sok hely neki az udvaron bicózni!

Kertes ház téma!
Én csak nyáron vágyom nagyon rá,egyébként szeretek panelba lakni( kivéve mikor szétverik a fejem fölött :evil: ) De ha egyszer mégis kertesbe költöznénk,én is a várost könnyen megközelíthető helyre mennék! De ahhoz most meg kellett volna nyernem a lottó ötöst! :wink: :D

Kép
Kép
Kép
 
 


Szilbee! :oops: :oops: Jól van na! :D

Rólunk! Jól vagyunk,bár Francit szerdán elvittem dokihoz,mert fájt neki a pisilés,kicsit felfázott,kapott antibiotikumot,mostmár jól van! Sokat rosszalkodik! :) Én jól vagyok,olyan mintha nem is lennék kismami.


Tündi!
Szerintem ez olyan hülyeség,mi az,hogy hány gyereket tudnak lefektetni,és ha minden kisgyereknek dolgoznak a szülei akkor nem tudják őket lefektetni???? :shock:
Megőrülök!!! :evil:
:oops: :oops: Bocsi,biztos a hormonjaim :wink: de olyan bosszantó nem?
Szerintem csak magukon akarnak könnyíteni ezzel.

Kép
Kép
Kép
 
 


Ja. Tündi,állítólag most hétvégén is lesz családi nap Jászalsószentgyörgyön vagy hol!Majd még rápontosítok! Nem jöttök?Mi megyünk ha jó idő lesz! :D

Kép
Kép
Kép
 
 


Szilbee,biztosan elkelsz! :)

Hajni,mi most nem megyünk,későn szóltak,és holnap a másik topikból jönnek hozzánk és vadasparkozunk egyet...Sajnálom,hogy lemaradunk:( De mennyetek el,tavaly is nagyon jól sikerült a tószegi...Engem is bosszant ez az ovi dolog,de nem tudok mit csinálni,na majd szeptemberben kiderül :)

Most offolom magam,később jövök!

Kép
Kép
 
 


Hajni!
Jajj, nem! :lol: Félreértetted! (Bár én se voltam pontos.)
Úgy értettem, örülök, hogy a pocaklakóról és magadról is írsz! :lol: De azért az is jó hogy Franciról i... Szegényke... :(:(
 
 


Szilbee!
Jaaa! Én meg azt hittem azért írod,mert magunkról nem sokat írtam! :wink: :D

Kép
Kép
Kép
 
 


Ovi:Jászladányon pl.:úgy van hogyha anyuka otthon van kistesóval akkor csakis félanapos lehet a lurkó,nálunk itt ügye kevés a gyerek és így ott alvós is lehet


Erika!
Jó hogy írtál gyere sűrűbben,olvasom a blogot,hát tegnap is röhögtem Réka megszólalásain
:wink: :D ,Zalán meg igazi szívtipró kispasi :wink:
Forgáshoz gratula,nálunk Vence lustácska a báttyó már ilyenkor sergett-forgott


Tündi!
Jó vadasparkozást nektek!!!
Ház alakul lassan,nagyon lassan..........

Szilbee!
majd én is meghírdetem magam kellek-é avagy sem :lol: 8)


Linda!
Hatalmas Réka,és milyen kis ügyi hogy gyorsan megtanult bicózni!
Azok a kék szemek,bizti pasi gyilkos lesz a csajsziból :wink:

hajni!
Francinak jobbulást!!
Lottó ötös itt is elférne :wink:


És Vencel tegnap a játszószőnyegen tudatosan megakarta fogni a papagályt,két kézzel nyúlt érte(biztosra ment a lelkem)és amikor sikerült neki akkor vigyorgott mint a tejbe papi,mjad ma lefotózóm,mert annyira bámultam hogy elfelejtettem lefényképezni :oops:

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Előkerülök én is. :lol: Mostanában rászoktam amígy alszik Ati a Storytv-n a szeretni bolondulásig c. szappanoperára. :oops:
A Teszveszen sikerült lehet hogy pórul járnom, mert föltettem a rossz fényképezőnket. Jelentkezett egy srác, hogy cseréljem el egy Samsung működő telefonra. Miután senki nem vitte el kp.ért, belementem a cserébe. Én föladtam a fényképezőt, viszont nem kaptam meg a telefont. A srác állítja, hogy föladta, holnap megyek a postára utánajárni. Ebben az a gáz, ha simán adta föl, nincs mit csinálni. :? Remélem, meglesz...

Linda:
Nagyon szép kislányod van, és csini volt a ruhája! :lol: Ezen a biciklin én is szívesen tekernék! :lol:

Hajni:
Francinak jobbulást! Még mindig kopácsolnak fölöttetek?

Katlina:
Nagyon kis ügyes már Venci baba. Én is jártam így sokszor Atival, hogy nem jutott eszembe fényképezni az ámulástól. :)

Orsi
Kép
 


Sziasztok!

Megvolt ma a mini talink jól sikerült! :) A vadasparkozás is :wink:

Katlina,várjuk a képet Venci babáról! :) Mostmár majd egyre jobban fog érdeklődni minden iránt! :)
Jó munkához idő kell! :) Még nálunk is annyi minden hiányzik :?

Orsi,reméljük nem vágott át a gyerek a telefonnal kapcsolatban!!!Te ajánlva küldted neki?Neki is azzal kellett volna akkor!!Postán azért érdeklődj utána!!Remélem meglesz!!!!!

Kép
Kép
 
 


Hajjj de nagyon hétvége van :wink:

Hajni,voltatok tegnap a családi napon?Milyen volt?

Nóri,Lilcsinek nagyon sok BOLDOG NÉVNAPOT kívánunk! :)
Kép

Kép
Kép
 
 


Nóri!
Lilinek Boldog Névnapot!!!!!

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Tegnap elvittem Marcit Anyuékhoz, most ott lesz egy hetet. Anyu dolgozik pár napot, akkor magával viszi Marcit az oviba. Kíváncsi vagyok, hogy fok tetszeni Marcinak, de szerintem feltalálja magát :wink:
Borzasztó ez a meleg, és hét közepére még nagyobb lesz a forróság.

Ház vásárlás: ha tehetnénk, mi csakis itt Szandán vennénk kertes házat. De itt is szeretünk lakni ahol most vagyunk. Panelba semmiképp nem költöznénk. De annyira bizonytalan minden, hogy mostanában biztos hogy nem vágunk ház vásárlásba. Nem is lenne miből... jó ha a kocsi részleteit ki tudjuk fizetni. :? :evil:

Nóri! Lilinek sok-sok boldog névnapot! Sikerült megnézni az ejtőernyősöket?

Erika! Jó hogy rólad is hallani :) Nem semmi, hogy Zalán már hasra fordul! A blogban láttam a fényképet róla, gyönyörű szép!!
Nyáladzás: MIllának tényleg sokat folyik a nyála, és sok-sok nyálbuborékot fúj :)

Tündi! Én is úgy tudom, hogy nincs olyan, hogy csak fél napra veszik fel a gyereket az oviba! Ez nem lepasszolás, Zsombinak sem lenne jó, ha pont a délutáni alvásakor kellene indulni az oviba. A délelőtt nagyon hamar elmegy.
Pénteken megyünk Abonyba UH-ra Millával. Ha otthon lesztek, beugornánk utána hozzátok! 3/4 5-re megyünk.

Melinda! Nagyon aranyosak a képek, Réka is milyen nagylány már! Nagyon ügyesen teker! :)

Katlina! Vencel is nagyon édes lehet. Millácska sem forog még hasra, csak a tengelye körül. Meg néha az oldalára. Tényleg rakhatnál fel képeket Vencelről! :)

Orsi! Remélem, megkapod a telefont!
Mikor Marci még olyan kicsi volt, hogy délelőtt is aludt, én a Vadmacska c. sorozatot néztem, miközben altattam :wink: :oops: Azóta sem láttam brazil szappanoperát.
Most épp a Grace klinikát töltögetem lefelé.

Képek:
Milla fürdés után:
Kép Kép
 


Sziasztok,jó reggelt!! :)

Százezer fok van már most! :) Mondjuk én nem bánom :wink:

Judit,Marcinak akkor megkezdődött a nyaralás,de jó neki! :) Pénteken gyertek nyugodtan itthon leszünk :wink: Várunk benneteket! :)
Szép nagy szemei vannak Millának :) Nagyon aranyos! :)
Tudsz vmi laktaköltözésről esetleg :roll: vagy csak az anyagi dolgok miatt írtad,hogy bizonytalanság van...

Nóri,köszi,hogy eljöttetek tegnap egy kicsit! :) Jó volt kicsit dumcsizni! :wink:

Kellemes kánikulás hetet mindenkinek!! :)

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Iszonyat meleg van!Lakásban 29 fokot mértünk akkor mi lehet kint!

Tündi!
Voltunk a családi napon,jó volt de nekem a múltkori jobban bejött!Amúgy nagyon klassz helyen voltunk,csak kevéske volt az árnyék,a játszótérre is odatűzött a nap. Volt ugrálóvár,arcfestés,lufi hajtogatás,bohóc.Majd később dobok képeket is.Láttam a másik topikban a képeket a taliról,nagyon aranyosak voltak a gyerkőcök! :D

Katlina várjuk a képeket Vencelről! :)

Judit!
Nagyon édes Milla baba! :D Tiszta Marci!Majd gyere mi volt az UH-n!

Orsi!
Hát remélem megkapod a telefont!

Na pussz mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
 
 


Majd írok is,de most csak képek.............. Kép Kép Kép Kép Kép

A vizes képek a visszahúzódó Tiszánál készültek,a fiúk nagyon élvezték a sétát az úton(ez az út vezetne a komphoz)

Kép

Kép
 
 


Hajni,várjuk a képeket! :) Tessék becsatolgatni :) Dokihoz mikor mész?

Katlina,nagyon jók a képek! :) Már nagyon víkonyka vagy,cseréljünk már :wink: :P Fiúk nagyon aranyosak,Vencel nekem most nem hasonlít annyira Robikára,szép hosszú fiúcska.robikának meg a szeme sem áll jól :wink: Nagyon huncut kisfickó :P
Most én is sétálnék egyet vmi kellemes vizecskében :wink:

Elkelt a másik babakocsink is,már úton is van az új gazdája felé :? :D

Kép
Kép
 
 


Judit, Tündi, Kati, köszi a Lili napi köszöntést, elspájzolta, majd 27-én előveszi :wink: :wink: :wink:

Tündi, köszi a meghívást, remélem hamarosan folyt.köv. a vízben 8) :P :wink:

Judit :lol: :lol: :lol: Kimentünk vasárnap délelőtt és épp láthattuk az utolsó ugrókat és ahogy elköszönt a helikopter :shock: :roll: :D
De aztán kimentünk a repcsimúzeumba :wink:
Milla gyönyörű!!!

Nóri és az ovis...
Kép
 
 


Sziasztok!

Tündi! Akkor majd megyünk pénteken :) Nincs új hír költözésről (Ugyan Pápa időről időre felmerül) semmi változás, de a helikoptereknek nem sok időt jósolnak (nincs új, nem újítják fel...) nincs garancia semmire hosszútávon...

Hajni! Nálunk nem volt 29 fok csak olyan 26-27, de az is sok.. én bekapcsoltam a ventillátort, hogy legalább a levegő mozogjon.
Szúnyogírtós karkötőt tudtál venni? Lehet, hogy holnap is megnézzük a DM-ben, hátha lesz. A Balatonra jó lenne, ott is nagyon sok a szúnyog.

Katlina! Jók a képek, Vencel baba nagyon kis édes :) De jó lehetett a vízben sétálni!

Nóri! Aztán ha legközelebb erre jártok a repcsimúzeumba, szóljál és gyertek fel hozzánk is :)

Jó éjt!
 


Sziasztok!

Telefontörténet: szombaton bementem a postára, ahol természetesen nem volt csomagom. Sőt közölték velem, hogy a nem ajánlva föladott küldeményekről nem dobnak be értesítőt sem, ha nem fér bele a postaládába. :shock: Ezek után írtam az ügyfélszolgálatnak, akik válaszoltak is, hogy írjam meg a csomag paramétereit (feladó-címzett-mekkora), és megpróbálják megkeresni, és hogy értesítót KELL bedobniuk a nem ajánlott küldeményekről is. Hát meglátjuk... Remélem, legalább jól bemártom a mezőtúri postát... :twisted:

Milla és Vencel baba is nagyon-nagyon tündéri!! :lol:

Hajni:
Ma délután én is annyira bírtam a meleget, hogy beleültem Ati mellé a medencéjébe. :lol: Megtanítottam buborékot fújni a vízbe. Élem a gyerekkorom...

Tündi:
Én is meglestem a talis képeket. :D Biztosan jó lehetett.

Orsi
Kép
 


Sziasztok!

Cefet meleg van már most...strandolni kéne egész nap és egész héten :D

Nóri,majd 27én is megkapja Lili! :) Majd összeegyeztetjük a strandolást is :D Ha ezen a héten vmikor szabad vagy az is jó lenne :wink:

Judit,nekem a legújabb "pletyka"amit hallottam,hogy össze akarják vonni a 3 alakulatot :roll: mindenki csinálná azt amit eddig,de összevonnák őket...de hát itt az biztos ami elmúlt :P

Orsi,jól tetted,hogy medencéztél egyet Atival,én most nem férek bele a gyerekekébe,mert csak egy picit vettem nekik.A nagy meg lyukas...
Telefonnal kapcsolatban azt nem értem,hogy miért nem ajálva adta fel a gyerek???Akár milyen telefon is..én azért csak úgy adtam volna fel...
Tali jó is volt! :)

Jöv hónapban szervezhetnénk mi is..ha lementek a nyaralások mindenkinél :D

Kép
Kép
 
 


Tündi! Tényleg nagyon meleg van, már korán reggel. Bár az éjjel is elég izzasztó volt, pedig az erre mostanában nem volt jellemző.

Katlina! Sokat fogytál!!! DejóNeked!! :D Én mióta kevesebbet kell rohangálnom a fiúkért, csak gyarapodok... Már 60 kg vagyok! :shock: Muszáj lesz tennem vmit... dietta meg sport... De jók a képek!! Vencel sokat változott. Nagyon édes kis pampuskás! Irtó helyes, és milyen ügyes hogy forog már! :) Enyém kölköknél nagyon sokára jött el a forgás.

Judit! Milla nagyon szép. Milyen nagyon hasonlít tesóra és mégis milyen lányos az arca. Azok a szemek!! Gyönyörűek! :D MArci jól érzi magát? Mit szólt az ovihoz (ahol anyud dolgozik)? :)

Orsi! A feladónak kéne utána járni a csomagnak, nem? Nálam is volt ilyen eset, bár ajánlva lett feladva. De ilyen a magyar post... soha nem kaptam meg a pakkot. Ha jobban belegondolok, azóta nem tesz-veszezem. :|
 
 


Jó reggelt!

Nekem most teljesen összefolynak a napok,meg voltam róla győződve,hogy ma szerda van! :shock:

Katlina!
Nagyon szépek a gyerekek!Hát Robika tényleg olyan kis gézengúz ezen a képen.Vencel is milyen sokat nőtt már! Öntözöd? :wink: :D

Judit!
Itt is megy a ventillátor,de nem sokat jelent!Milla ,hogy viseli ezt a nagy meleget? A DM-ben még nem voltam azóta,majd csütörtökön megyek vérvételre,és akkor megnézem a karkötőt! Marci,élvezi a nyaralást a mamánál?Én meg azt hittem,tegnap voltatok UH-n,de most látom,hogy majd csak pénteken mentek!

Orsi!
Jó lehetett a medence party Attival! :D
Remélem jutsz valamire,ezzel a fránya csomaggal,de én is éppen arra gondoltam,hogy mért nem ajánlva adta fel a fickó. :roll:

Tündi!
Most csütörtökön vérvétel a cukros lötyis! :x Jövőhéten tanácsadás,és majd csak aug.elején megyek dokihoz!

És egy pár kép szombatról!

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Azért nem ajánlva adta föl, mert eddig még mindig mindenki megkapta, amit föladott. Ö írta, hogy várjunk még keddig, és ha nem kerül elő. akkor szerdán visszaküldi a fényképezőt. Csak engem nem hagy nyugodni ez az egész, hogy egy csomó pénzt odahordunk a postára, és csak úgy lenyúlhatnak dolgainkat?!

Hajni:
Nem volt tumultus... :D De legalább Franci nyugodtan játszhatott... :lol:

Tündi:
Mi benne vagyunk a taliban, mi itthon nyaralunk, nem megyünk csak 1-1 napra valahová.

Orsi
Kép
 


Szilbee,de szeretnék én 60kiló lenni :wink: :D

Hajni,cukros lötyi...pfujjjj...kitartást hozzá! :wink: Klasszak a képek :) Jó kis ugrálóvárat szereztek be :D Nagyon sajnálom,hogy lemaradtunk róla,szólhatott volna előbb is az illetékes :wink: és akkor tudtunk volna menni mi is :D Jövőre majd pótoljuk :P
Franci jól kimelegedett :wink: Nagyon kis csinike volt :)


Orsi,hátha előkerül a teló!!!!Mennek a drukkok!!Volt már nekem is olyan,hogy kisruhát simán adtam fel,mert úgy kérték..na de egy telefont :roll: könyörgöm...ennél azért lehetett volna több esze is a fiúcskának :roll:

Kép
Kép
 
 


Tündi!
Ha 60 kgval zsupa izom lennék, én se bánnám. :lol:

Hajni!
Nekem is összefolynak kissé a napok, mióta elkezdődött a nyári szünet.
Holnap ne felejts magaddal citromlevet vinni a "limonádéhoz". Nem irigyellek érte... én mindkét alkalommal cefetül voltam tőle. :s

Tegnap voltunk személyit csinálni a csimotáknak, hogy Sopronból átmehessünk a "szomszédba". Csak 12 órára kaptunk időpontot. Hát gondolhatjátok mit levágtak ott a fiúk az okmány iodában. Jájj... De úgy lefárasztották saját magukat és egymást (is) hogy jó nagyot hunytak délután. :lol:
 
 


Sziasztok!

Tündi! Ha lesz tali, akkor aug. 9- után, mikor mi is hazajöttünk!! :)
Én megálltam 58,5 kilónál, de nem igazán fogyózok. Rajtam a futás többet alakít, mintha fogyóznék. De ilyen melegben.. áh. :roll:

Szilbee! Igen, mindenki azt mondja, hogy Milla tiszta Marci, csak mégis kislányos az arca :) Marci jól érzi magát, azt mondta Anyu. Szerencsére Marci könnyen barátkozik, feltalálja magát. Összesen van 25 gyerek Anyuéknál az oviban, és az egy viszonylag nagy ovi.

Hajni! Jó lehetett ez a szombati program, és se hallottam róla előzőleg.
Tegnap néztük a DM-ben, megint nem volt karkötő. :(
Milla sem élvezi a nagy meleget! Ha nem muszáj,nem is visszük ki. Majd talán este. De amúgy elvan szépen, mosolyog sokat, meg mostanában szeret az oldalára fordulni.
Te hogy bírod pocakkal ezt a hőséget?
Én örültem neki, hogy egyik alkalommal sem nyáron voltam nagy pocakos. Bár Marci idejében (2005-ben) nem is volt még ilyen meleg egész nyáron.
 


Ilyenek lesznek a személyiben a képek...

Levente végig bohóckodta az egészet. Olyan is lett a kép. :lol: Mint egy tejbetök... ,de helyes tejbetök...

Kép

Dávid meg halál morcos volt, megspékelve kilóméterhiánnyal. Ilyen komoly képet se sikerült még róla készíteni! :lol:

Kép

Mintha nem is rokon lennének... hihetetlen... :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szilbee 2010.07.14 09:02-kor.
 
 


Judit! Tényleg, akkor jött be a nagy meleg 2005-ben, mikor Levente született. Tehát júli végén...
De jó hogy ilyen jól érzi magát Marci. :) Akkor ő is inkább az a tipus, akinek a változatosság a lételeme. :)

Az oviról jut eszembe...

Nálunk most jött el az a korszak, mikor is mindkét fiút beadhatjuk már a hiper-szuper márketek játszóházába. Végre nyugisan tudunk vásárolni. Bár a fiúkon látom, hogy kicsit gyorsan vásárolnunk be még így is... de hát Ők diktálták belénk ezt az iramot az évek során. :lol:
 
 


Szilbee,nem kell neked kevesebb kilónak lenned :) Szerintem jók lettek a képek a fiúkról! :) Leventének aza viygorgó arc,csúcs jól áll neki :D
De Dávid tényleg komolyra vette a figurát! :)
Ja,eltüntek a gazjaim:D

Hajni,jól vagy?Hogy bírtad a löttyöt?Mikor lesz eredmény?

Judit,szerintem azért nem hallottál a programról,mert csak a 88asoknak volt :)Tök jó,hogy Marci ilyen jól érzi magát,hétvégén mentek érte,és onnan irány a balcsi? :wink:
Oké talit aug.9 utánra tesszük :) Nekünk apa 10én jön haza,pontosan nem tudom miket tervez,vagyis csak nagyjából beszéltük még át...de sztem aug utolsó hétvégéjén lehetne!
Többiek??

Orsi,teló ügyben vmi?

Kép
Kép
 
 


Taliban mi benne vagyunk!!!!!!

Hajni!
Az ugráló nagyon klassz lehetett!
Cukros lötty-pfffujjj

Orsi!
Meglett a teló!
Tavaly én is mindíg medencéztem Robival,idén még nem


Tündi!
Mindjárt itthon apa-Luca várja már gondolom

Szilbee!
Én aránytalanul fogytam ezzel vannak gondjaim,hátsóm eltünt szó szerint,viszont a karom elég nagy maradt,de később egy kis tornával ez is helyrehozható szerintem
Képek aranyosak a fiúkról,és tényleg nem hasonlítanak egymásra


Judit!
Milla nagyon aranyos kislány és nekem még mindíg nagyon hasonlít Marcira

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Semmi hír a telefonról, az ügyfélszolgálat küldött egy emilt, hogy ilyen és ilyen számon regisztrálták a kérésemet. Tiszta szerencse, hogy nem vmi romlandó dolog volt a dobozban...

Katlina:
Nekem a karomon látszik meg legelőször a torna. Nem tudom másnak is-e, de nekem is szépen formálódik a súlyzóktól. :D

Szilbee:
Sztem is jók a képek! Róluk még nem lehet -szerencsére- börtönképet csinálni, mint rólunk. (vagy legalábbis rólam) :lol:

Hajni:
Holnap gondolok rád a cukros lötyivel. Én csak "natúr" vérvételen voltam tegnap a munkahelyemen, de azt is utáltam. (akasztják a hóhért).

Tündi:
Beírom a naptárba aug. utolsó hétvégéjét. :lol:

Orsi
Kép
 


Hajni,azt hittem,ma mentél a vérvételre :oops:

Katlina,igen nagyon várja már Luca apát haza,na és persze én is,meg gondolom Zsombi is! :) De majdcsak eltelik már ez a 27nap!!! :D

Orsi,okés :D De még 100%-ra nem tudom mondani,mert apával is egyeztetnem kell az időpontról,de sztem az jó lesz :)
Nekem is elég nagy karjaim vannak..mondjuk nem súlyzózok,holnap reggeltől van úszóbérletem,és megyek uszikálni :) Remélem az is segíteni fog az alakformálásban :)

És képzeljétek, Zsombi ma egész nagy távokat megtett egyedül,kapaszkodás nélkül,nagyon kis cuki,ha elesik mászva halad tovább,amíg nem talál kapaszkodót ,hogy felálljon :) Csak azt sajnálom,hogy apa lemaradt róla,de kamerán azért megnézte :D

Kép
Kép
 
 


Ja Lucának is volt ma vérvétel,a vashiánya miatt,reggelre lesz eredmény,remélem ez már jobb lesz neki.
Szegénykének nehezen tudta levenni a doktor néni,mert a tű amivel megszúrta nem volt lyukas...csak az elején sírdogált..utána már nem..Büszke voltam rá,mert még nekem is fájt,pedig nem engem szúrt meg...

Kép
Kép
 
 


szegény Luca :cry: :cry: :cry: ,olyan kis hősők tudnak lenni ilyen helyzetekben

Ja nekem is nagy a karom az a baj,gondolom az 5év kocsma és rekesz pakolgatás,most a gyerekcipelés,kézilabda......szóval lehetne jóval kisebb is :?

Kép

Kép
 
 


Szegény Luca!! :( De durva... Sok sztorit hallottam már vérvételekről, de hogy nem volt lukas a tű. Te jó ég!!! :?

Zsombinak nagy nagy gratula!!! :D :D Videjó?? ;)

Tündi! Megnéztem Lilcsi blogját. Irtó jó képeket csinált Nóri a gyerkőcökről! :D Olyan helyesek! 8)

Katlina! Igen, szoktam is mondani, ha Levó nem anyósomra ütne és Dávid nem apósom hasonmása lenne, könnyen felmerülne a népekben, hogy ugyan kié a gyerek. :lol:

A fogyással kapcsolatban, ha van valakinek kipróbált alakformálása popóra és hasra, akkor örömmel venném, ha megosztaná velem! :) Vmi itthon végezhető kéne egyenlőre... mert esélyem sincs elmenni itthonról, max. este 6-7 után.

Tündi! Te hogy tudod megoldani a reggeli úszást? Vagy nagyszülők segítenek?

Ó és lenne egy kérdésem!

Vki tud esetleg gy.kerékpárra szerelhető (jelző) zászlót vhol?
 
 


Katlina,hát az úszsától azt hiszem nekem sem lesz kisebb karom,de elsődlegesen az úszógumijaimat kéne eltüntetni,ha azok lemennének,már vmennyire elégedett lennék magammal :wink: Persze a kilók számán is van még mit változtatni:P

Szilbee,mama itt szokott aludni,és így ő van reggel a gyerekekkel.Hát én nem tudok jó jó alakformáló tornákat,de youtube-on sok van fent,néha apa szokott nekem küldözgetni,hogy nézzem meg...
Majd próbálok videót csinálni a telóval Zsombiról,de fényképezőnk nincs,tesóm meg a balcsin nyaral,ha hazajön elkérem megint tőle :D
Ja köszike a dicséretet! :)

Jelzőzászlóról még nem is hallottam :oops: :oops: Az milyen?

Hanji,ma is gondolok rád :oops:

Kép
Kép
 
 


Tündi!

Kb. így néz ki, a színét leszámítva. Levónak vmi Wall-es, Verdás, SpongyaBobos...kéne. (Szülinapra.)

Kép
 
 


Szilbee,így már tudom :) Ha látok valahol szólok,ma megyek bringaboltba,majd megkérdem hátha van nekik ilyesmi :)

Kép
Kép
 
 


Jajj de jó! Köszi! :)
Nekem is még a szolnoki bicikli boltok vannak hátra. Cora, Prakti, Tesco, Hervis... stb. már kilőve. Mondjuk van némely helyen, csak sima piros ill. sárga. Legrosszab esetben azt vesszük meg és ragasztunk rá matricát.
 
 


Sziasztok!

Szilbee! Személyis képek nagyon jók :lol:
Jó is az a játszóház a Corában! Már amikor éppen nyitva van. Én is gyorsan vásárolok, csak a babaruháknál szoktam elidőzni :wink:

Tündi! Aug. utolsó hétvégéje jó! ÉS akkor már a párod is otthon lesz :)
Zsombi nagyon ügyes. Kár, hogy nincs róla kép! Na majd holnap megnézem! :)

Szegény Luca :( Vérvétel eredmény van már?
Úszni hova jársZ?
 


Sziasztok!

Szilbee:
Én innen töltöttem le tornákat:
http://barbara-dvd.blogspot.com/
Nekem Cindy Crawford jött be a legjobban, de találsz ugribugrit is, mert ez inkább erősítő.

Orsi
Kép
 


Köszönöm!! :)
 
 


Szilbee,még nem voltam a bringás boltba,de megyek majd nemsokára :D

Judit,igen megvan a véreredmény,már a normál tartományban van a vas,de még 4hétig szednie kell...Holnap várunk benneteket! :)
Úszni ide a helyi strandra járok.Van külön úszós bérletem ami reggel 6-8ig érvényes 30napig.Már apának egy csomószor mondtam,hogy intézze el,hogy mehessek a lakiba,de ha a lustaság fájna neki :roll: de télire kiharcolom,hogy szerezzen,mert itt nincs fedett,de télen is jó lenne néha-néha menni!

Orsi,én is megsasolom ezt az oldalt! :) Köszike :D

Hajni??????

Kép
Kép
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron