Új privát üzeneted érkezett!

Tündi:

Nem vagyok irigy a weboldalra. :lol:

Orsi
Kép
 


Szilbee,sajnos nem jártam sikerrel...voltam a játékboltba is,de ott sem volt :?

Orsi :P :D :D :lol:

Kép
Kép
 
 


Tündi! Azért nagyon köszönöm! én is megkérdeztem a Pláza játékboltjába. Hát ők még nem is hallottak róla... :shock:

Orsi! Töltöm le a mozogni valót ezerrel! :D (Jelen pillanatban Béres Alexandráét.)
 
 

 
 

S.O.S
Kérdés:
Vencel nagyon nehezen 2nap után ordítva glicerines kúppal tud csak üríteni.Nálatok volt ilyen gond,ha volt mi segített?
Ez már megy egy ideje,de ennyire még nem viselte meg soha :cry:

Kép

Kép
 
 


Katlina! Nálunk nem volt ilyen, csak egy alkalommal, de az se volt vészes Dávidnál.
Sajnos nem tudok segíteni. :( :( :( Amit tudok, azt meg te is tudod... sok folyadék. De felteszem a mellett is nehezen megy neki, azért is írod.
Még ami most bevillant, az a kamilla, de nem tudom hogy lehet e adni Vencelnek és ha igen, akkor mennyit. :roll:
 
 


Sziasztok!

Katlina:
Ati pont 3 hónapos volt, amikor szintén ilyen kakaproblémánk volt. Almalevet adhattam neki, a frissen reszelt alma levét 1-2 kiskanállal, az megoldotta. Csak anyatejes, nem kell pótolnod tápszerrel? Akkor igyál te is jó sokat, nekem ilyen 6-7liter körül kellett innom, pedig december volt. Az almalé a legvégső volt, miután nem kakált csak kúpra Ati is.

Orsi
Kép
 


Sziasztok!

Megvagyok!Túl vagyok a cukroslötyis vérvételen!Húú,hát ez most kemény volt!Éhgyomorral kellett ugye menni,amit nem nagyon viselek túl jól egyébként sem.Na mindegy levették a vért,és én már nem is emlékeztem,hogy ilyen nagy brutál bögre cukros löttyöt kellett inni anno! :shock: Mikor megláttam már "rosszul voltam" !Nagynehezen leküzdöttem azért,aztán az a két óra is szörnyen telt,gondoltam majd szétnézek a városban,de már 8 órakor olyan meleg volt,hogy nem mentem inkább sehova,csak a plázáig jutottam ott ücsörögtem!De nagyon rosszul voltam,fájt a fejem,de annyira,hogy már hányingerem volt tőle.Na mindegy nem panaszkodom annyit,túl vagyok rajta hál istennek!Eredményért ma beszaladunk!

Tündi! Szegény Lucus,nem volt semmi vérvétel akkor!De az a lényeg,hogy az eredmény jó lett!Remélem gyorsan elfelejti majd ezt a kellemetlenséget a vérvétel körül!

Katlina!
Nekem volt Francinál ilyen de jóval idősebb volt már mint Vencel.Nálunk a levolac szirup segített!A glicerines kúp meg se kottyant,kijött magába a kaka meg bentmaradt! :(
Nem ettél,vagy ittál valami olyat ami kicsit megfogta a hasát?Vencel szopizik,ha jól emlékszem,igaz? :oops: Agyam szita ebben a melegben! :oops:

Pussz mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
 
 


Katlina,nálunk Lucának voltak nagy gondjai a kakival,volt neki csövezés is :( Elvileg anyatejes babának 7napig normális hogy nincs,ha jól tudom..de Lucát is nagyon megviselte,neki a kúp sem segített :( Laevolac-ot kapott rá,de nem tudom hogy mikortól is lehet adni.. :oops: mert Zsombinak nincs ilyen problémája szerencsére..Lucának meg már rég volt :oops:
Bocsi,hogy nem tudtam segíteni :?
Remélem hamar megoldódik azért az ügy :D

Szilbee,találtál már olyan jelzőzászlót?

Kép
Kép
 
 


Köszönöm,a segítséget!

Közben más problémák is felmerültek,anyatejes gyerekem megkapta élete első tápszerét is :cry: :cry: :cry:
Hiába iszom liter számra a vizet nagyon megviselt a meleg,hát a tejemet is,Vencel begurult és el sem fogatta :shock: ,egész délelőtt szenvedtünk amikor a kaka véget ért jött ez.
Ez most nagyon megviselt,még most is pityergek,pedig Robikához képest Vencel sokáig is volt anyatejes-de úgy szerettem volna még jó sokáig szopiztatni

Na mindeggy nem kesergek itt nektek tovább,összeszedem magam és majd visszaolvasok,és írok

Kép

Kép
 
 


Katlina:

Nem akartalak paráztatni, ezért nem írtam le hamarabb, de ugyanez lett a vége nálunk is. Addig csak anyatejes volt Ati, aztán jött a kúp, almalé (ami átmeneti segítség volt), végül kiderült, hogy kevés a tejem. Én is sírtam az első üveg pótlásnál, hetekbe telt, mire megbarátkoztam vele. De végül 1 éves koráig szoptattam így is, hogy pótoltam. Szóval attól még szopizhat sokáig, hogy tápit is kap. Csak szoptasd meg mindig a tápi előtt. Meg aztán az is lehet, hogy növekedési ugrásban van, és átmenetileg nem elég neki csak a tejcsi. Ne add föl a szopit!!!

Orsi
Kép
 


Katlina!
Próbáld ki, hogy gyakrabban teszed mellre. Nálunk mindkét fiúnál voltak holtpontok és volt hogy 2 óránként szoptattam pl. Dávidot... (Leventénél még nem mertem, nehogy szeles legyen a bendője). Ne add fel! Én is azt mondom. Nem törvényszerű az ami Robikával történt anno, megtörténjen Vencellel is!!! Szorítok ezerrel!!! xxxxxxxxxxxxxxx
 
 


Katlina!
Azért ne add fel,kínálgasd még neki az anyatejet is!Szerintem mindenkinél vannak ilyen holtpontok.Anno,én is vettem tápszert mert azt hittem kevés a tejcsim, olyan sűrűn szopizott Franci.Aztán kiderült,hogy csak a meleg miatt volt.Igaza van Szilbeenek,nem törvényszerű,hogy ami Robikával történt újra megtörténik! Nálam Dávid tápszeres volt,Franciskát meg sokáig szoptattam!
Fel a fejjel,és kitartás!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
 
 


Katlina!

Millának is adtunk már kúpot, a múlt héten. 3 nap nem kakilás után jött a kúp. Marcinál is volt ilyen, ő anyatejes volt szóval nem ezen múlik szerintem. Szerencsére a kúp megoldotta a problémát, és azóta van kaki 1-2 naponta.

Szeritnem nagyon jó, hogy 3 hónapig csak szopizott Vencel! És még szopizhat sokáig, akkor is ha kell pótlást adnod.
Ebben a ... melegben nekem még az a pár gramm tejem is fogy. :cry:
Amúgy én sem így képzeltem, hogy kezdettől tápszert (is) kapjon, de már nem szomorkodom, annak nincs értelme... Úgy képzeltem, hogy legalább addig szoptatom Millát, mint Marcit, és sajnálom, hogy nem így alakult. :cry: De ha ezen rágódok, attól nem lesz jobb.

Tündi! 3/4 5-re megyünk az UH-ra, remélem, nem kell sokat várni, és 1/4 6 felé már ott leszünk nálatok.

Na megyek zuhanyozni (ma még csak másodszor)
 


Sziasztok,jó reggelt! :)

Judit,köszönjük,hogy eljöttetek :) Nagyon kis édes Milla,és hihetetlen milyen kis nyugis csajszi! :)

Katlina,ne add fel a szopit!Nekem még az is eszembe jutott,hogy nem fog véletlenül megjönni?Mert nekem pl akkor Luca egy napig nem akart szopizni,ordított ha csaka cici közelébe is tettem,de próbálkoztunk,és utána ment neki.De ha nem akar szopizni,akkor sincs tragédia! :wink:

Kellemes hétvégét mindenkinek!!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Tündi! Mi köszönjük a vendéglátást :)
Reméljük, augusztusban megint találkozunk!

UH-n minden rendben volt (hasi és kutacs UH-t néztek Millánál)!

Most állunk neki a pakolásnak, hogy holnap reggel indulhassunk. A lakásban már 29 fok van. Jövőre beszereltetünk egy klímát legalább a nappaliba, mert ezt nem lehet elviselni.

Azért később még benézek!
 


Sziasztok!

Kicsit megkavartam a kakát, mert morcosak a postán, amiért a központi ügyfélszolgálathoz fordultam. :twisted: De ennyit megér nekem, ha nem is lesz meg, de ezután esetleg jobban figyelnek... Bár ezt nem hiszem...

Judit:
Örülök, hogy mindent rendben találtak Millánál! Biztosan írtad már, csak nem emlékszem, :oops: , de hova is mentek? Klímás az autótok?

Tündi:
Elfelejtettem még a laboros történetetekre válaszolni: örülök, hogy Lucának jobb lett a vasa. Egyszer úgy találkoztam "lyuktalan" tűvel, hogy fölszívni akartam egy injekciót. Szerencsére nem beteget kellett megszúrnom. Szegény Luca, hősies volt.

Hajni:
Jó, hogy már túl vagy rajta!! Eredmény jó lett?

Orsi
Kép
 


Móni,nagyon sok Boldog Születésnapot kívánunk! :)
Kép

Gyere és írj egy kis beszámolót! :) :wink:

Orsi,jól teszed hogy utánajársz a dolgoknak.A fényképezőt visszakaptad?Vagy miben maradtatok végülis?Injekciós sztori :evil: Csak azt nem értem miért nem ellenőrzi le a gyártó mielőtt kiadja őket :roll:

Judit,sztem találkozunk! :wink: Azért még gyere beköszönni mielőtt indultok hűsölni a "pocsolyába" :D :D Majd jelentekezz néha onnan is,nehogy ne írj aztán itt nekünk 3 hétig :roll: :D :wink:
Millát meg csak mártóztasd meg egy kicsit a balcsiban :wink:

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Nagyjából összepakoltunk. JÓl meg lesz buggyantva a csomagtartó... :roll: Első ülésen a babakocsi...

Orsi! Klímás az autó, és Balatonakarattyára megyünk a családi nyaralóba!
Ott azért könnyebb lesz elviselni a hőséget is! Persze jövünk-megyünk majd Veszprémbe, meg Fehérvárra is. Ja és 2 hét múlva esküvőre/lagziba is hivatalosak vagyunk, az meg Móron lesz.

Móni! Én is sok-sok boldog születésnapot kívánok!

Tündi! OK, lehet hogy megmártjuk Millát is a nagy lavórban :)
Neked meg kitartást a 3 hétre, már nem kell sokat várni, hogy együtt legyena család!
Jelentkezem majd mindenképp, ha gép közelben leszek!

Puszi mindenkinek!
 


Katlina! Van e változás szopi és kaka terén??

Judit! Bár kicsit későn írom, de jó nyaralást!!! 8)

Móni! Boldog Születésnapot! :)

Tündi! Még nem sikerült zászlót szereznem. Kedden vagy szerdán tudok bicikli boltba elmenni. De nem fűzök hozzá sok reményt... :?
 
 


sziasztok! :)

Szilbee,remélem kapsz jelzőzászlót!!!

Judit,ezt a kis időt már fél lábon is kibírjuk! :) :wink: Tegnap milyen idő volt amikor odaértetek?Marci örült? :wink:
Csináljatok jó sok képet! :D

Kép
Kép
 
 


Katlina,hogy álltok tejcsi ügyben?Mennek a drukkok!++++

Kép
Kép
 
 


Hát sajnis befigyel a tápszer is,ami némi vigaszt jelent,hogy inkább este,és kora reggel nincs tejem-de szó szerint nincs-ezt nem értem főleg a reggelit nem mert hát akkor még pihent is vagyok.
Kaka ügyben a Mira baby víz segített!Gyógyszertárban ajánlották-úgy néz ki beválik-kop-kop

Judit!
Várjuk a képeet és érezzétek magatokat jól!

Robika beteg lett:tegnap hányt délután,azóta hol lemegy a láza hol fölszökik,délután lesz rendelés majd megyünk,habár már ezen is felmérgeltem magam,mert helyettes doki van,Kőtelekről jár át,így nem lehet ídőpontot kérni mert nem tudni mikor ér ide,ha meg nincs beteg akkor megy is el.Hát két gyerekkel fantasztikus lesz ott ülnia rendelőbe :twisted: ,mert persze az öregek nem engednek be előre,sietnek

NagyRobiék meg szerdától mennek Barcsra dolgozni,így csak hétvégén jár haza,na ennek ismét nagyon örültem :twisted: ,dehát a pénz nagy úr sajnos

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Judit:
Jó nyaralást nektek!!

Tündi:
A fényképezőt megkaptam, meg is adtam a pozitív értékelést a srácnak. Egyébként gőzöm sincs, ki nyúlhatta le a csomagomat. :evil:

Katlina:
Örülök, hogy Vencel kakagondja legal. megoldódott. Szegény Robika!!!Gyors gyógyulást neki!!!
Ilyen kis népi praktikákat próbáltál már esetleg: esténként 1-1 doboz alkoholmentes sör (esetleg van még a Karamalz nevű malátaital, ami ugyan elég drága, és nehéz beszerezni is, így aztán én maradtam a sörnél), szopi előtt fél órával egy tányér meleg leves vagy tea (bár tudom, a melegben nem túl jó), meg vannak homeós bogyók is. Én sok midnet kipróbáltam, hogy legyen tejem, váltogattam a módszereket, így tudtuk kihúzni, bár pótlás így is kellett.

Orsi
Kép
 


Sziasztok!

Judit: Jó nyaralást nektek! :D

Orsi: De jó, hogy meglett a kamera! :)

Katlina: Jobbulást Robinak! A Karamalz tényleg jó (és finom), bár ahogy Orsi írja is, nehéz beszerezni. Most pl. nem kaptunk sem Corában sem Tescoban. :twisted: :roll: Nekem tejválságnál mindig a gyakori mellretétel, szopik közti fejés és a soksok folyadék segített.
Az tényleg érdekes, hogy reggel nincs tejcsi. Éjszaka is szopiztok?

Móni: nagyon boldog szülinapot! Írtam privit, remélem, megkaptad.

Hajni: Jó lett a cukkered? hehe...Emlékszem, én is a Plázában ütöttem el a két órát a köv. vérvételig. Nagy mélabúban, mert 6,0-lett az éhgyomrim kb. 15 óra koplalás után, na mondom, tutira magas lesz a terheléses. :( :( :( :( De nem. :)

Tündi: Tök jó lehet úszni! Intéztesd el apával az uszodát, hallottam, klassz medencéjük (medencéik?) van a katonáknak. :)
Szegény Luca, megjárta azzal a tűvel. Én még ilyen nem is hallottam...de az eredmény a lényeg (így utólag meg pláne...)

jaj, megyek, hív játszani a HisztisPipi, majd folytatom
 
 


Erika,Orsi!
Sör már volt,nem vettem észre hatalmas változást,most homeózok,de mindenképp kipróbálom az a Karamalzt,Erika Szolnokon nincs véletlenül mondjuk bio boltban?Ahogy tegnap utána olvastam szinte csak ilyen biós cuccokat áruló üzletekben találtam
Ja mostanában kétszer kel enni a fiatalember,gondolom mióta kevesebb a tej,mert addig egyszer keltünk szinte hajnalban


Zalán?Réka?Jól vagytok?


Szilbee!
Drukk hogy legyen jelzőzászló!

Tündi!
Úszás hogy megy??

Kép

Kép
 
 


Jó reggelt!

Katlina! Remélem beállítja magának a kisfőnök a tejmennyiséget hamarosan. Nagyon drukkolok nektek.

Zászló sajna nincs... legalábbis Mo-on nem lehet lelni. (Bezzeg külföldön... kismillió helyet találtam, ahonnan lehet rendelni.) Tegnap olyan 60 kerékpáros és egyéb oldalt néztem át. Egy helyet találtam ahol van, de az oldal és a cég elég kétes. Ma megint nyakamba veszem a várost délután és szétnézek... hátha... :?
A bulit vasárnap tartjuk, úgy néz ki.
 
 


sziasztok! :)

Erika,jó,hogy írtál pár sort! :) Jöhetnél ám sűrűbben is :wink:
Blog miatt képben vok,de itt is megoszthatnál velünk ezt-azt :P

Szilbee,remélem lesz olyan zászlót!!!!!Ahol nézted az miért tűnik kétesnek?

Katlina,köszi szépen az úszás elég jól megy sztem,50-55perc alatt úszok le 50hosszt,ami 1650m :)
Robika hogy van?Mit mondott neki a doki?
Tejcsi miatt ne idegeskedj,megoldódik majd :wink:

Orsi,hát én sem tudom kinek kelhetett..de én csak azon tudok lovagolni,hogy hogyan lehet feladni egy telefont simán...legalább ha elsőbbségivel adja fel,akkor is jobban lehet követni!!Remélem vhonnan azért előkerül...

Délután strandolás Nóriékkal és valszeg Lindáékkal :) Remélem nem borul be....

Kép
Kép
 
 


Tündi! Dejónektek! Én is úgy mennék strandolni, de most 6-7 napig szóba se jöhet. Az oldal azért volt necces, mert ugyan szép volt, igényes, de pl. az üzletszabályzat meg egyéb fontos dolgok hiányoztak az oldalról.

Úristen hogy repül az idő. :( Már csak már csak egy hónap van a szabiból és még nem is éreztem úgy hogy pihennék... és még hátra vannak a tanmeneteim elkészítései. Visszarázódás az angolba... mert hogy egy kevés angol órát fogok adni szeptembertől.
Csak folyik a idő a kezeim között... :?
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Örülök,hogy visszakerült a fényképezőgép!Rendes volt a srác!Remélem tanult Ő is az esetből,és nem ad fel simán ilyen dolgokat!

Szilbee!
Remélem sikerül zászlót beszerezned!Bizony gyorsan telik a nyár,pihenj is egy kicsit!Nemsokára mentek Sopronba,biztos várjátok már! :D

Tündi!
Jó strandolást nektek!Zsombinak utólag boldog hófordulót kívánunk! :D

Judit!
Nektek pedig jó nyaralást!

Katlina!
Robika jobban van már? Mit mondott a doki neki! Tejcsi miatt ne aggódj,majd beáll szépen,meg a kevés is azért több mint a semmi!
Az SZTK mellett a Sanitasban minden szokott lenni,ha máshol nem találsz még ott nézd meg azt a Karamalz-t vagy mit!

Erika!
Jó lett a vérvétel eredmény,éhgyomri 4,2 lötyi után pedig 6,9.
Gyerkőcök arik,a blogod,én is olvasgatom,hogy képben legyek.

Móni! Nagyon boldog szülinapot kívánunk neked! :D

Velünk semmi extra.Jól vagyunk!Pusssz mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Tündi:
Jó strandolást nektek! A múltkori problémázásom óta mi is voltuk strandon 2x is, és holnap-holnapután, sőt lehet, pénteken is megyünk, amilyen meleget mondanak megint. A srác elsőbbségivel adta föl, csak simán a telót, így nincs meg.

Hajni:
Örülök, hogy jó lett a cukoreredményed!

Szilbee:
Ezzel az időmúlással én is így vagyok, néha el is csodálkozom, hogy tdk. 2008. április 1. óta nem dolgozom, és annyira rövidnek tűnik az idő, mintha 2 hete jöttem volna el.

Katlina:
Hogy van Robika?

És egystrandolós kép, bár telefonnal készült (és háttal ül Ati, mert a többin Apa is rajta van, és ő nem akar "közszerepelni"-nem én dugdosom :lol: ):
Kép

Orsi
Kép
 


Megjöttünk a strandról már egy kis ideje,jól éreztük magunkat! :) Gyerekek ki is dőltek hipp-hopp..ZSombit haza kellett küldenem tesómmal,mert nem tudtam két felé szakadni és már álmoska volt...de amíg ott volt tetszett neki a vizecske :)
Csajszik jól elvoltak,Réka volt most egy kicsit visszahúzódó,de szerintem azért jól érezte magát! :wink: Luca meg Lilcsi csak úgy pancsiztak :D
Nóri jóvoltából lesznek majd képek is :wink:

Nóri,Linda..köszönjük a kellemes társaságot! :)

Szilbee,próbálj meg egy kicsit majd pihenni is! :) A nyaralás alatt majd kipihized magad :D

Hajni,köszike Zsombi nevében is :) Gratula a jó eredményekhez! :)

Orsi,strandoljatok is amennyit csak lehet :) Az elsőbbségit azt lehet kerestetni elvileg..nem?Na mindegy..sajnálom,hogy így alakult!!!!
Vágd le apát a képekről ha nem akar szerepelni :wink:

Kép
Kép
 
 


Tündi!
Nálunk is így van, hogy ha egyedül vok velük strandon (már mikor Ed 15 percre egyedül hagy minket), akkor a fiúk igényei hirtelen kicsit se egyeznek.
Nagyon ügyesen tudnak együtt is játszani, de ugye mégiscsak más korúak és néha más igényűek. Na mikor ez megmutatkozik, ember legyen a talpán aki nem bolondul meg arra az időre... :lol:

Orsi! Helyes a kép. A többi képet nem tudod megvágni esetleg, ha párod nem akarja hogy fönt legyen a neten? Csak hogy lássuk szemből is a kisfőnököt. :)

Próbálok egy kicsit szemléletet váltani és másképp állni az itthon elvégzendő munkákhoz. Néha majd kikapcsolom magamon a takarító funkciót.

Képzeljétek!
Tegnap este párom kitalálta, hogy éjszakára hagyjuk nyitva a bejárati ajtót, hogy jól lehűljön a lakás. Én 11-kor azért becsuktam, mert volt már olyan hogy a szembe szomszédhoz be akartak menni... nem is egyszer.
Erre hajnal 4 után vmikor arra ébredtem, hogy Ed sétálgat. Mondta is, amint látta hogy ébren vok, hogy itt a rendőrség a ház előtt, mert elvittek néhány biciklit a folyosókról. :evil: Szerencsére nem a mienket. Csak a földszintről volt merszük kivinni. Majdnem elcsípte őket az emeleti szomszédunk, mert ő meg 3:30-kor indult munkába. Hiába... közel van az Üteg út. :evil: :twisted:
Már volt máskor is lopás itt a Fiatalok házában. Mondtuk is a szomszédoknak, hogy minden alkalommal rendesen zárják be az lph. ajtaját. Ennek ellenére többször is volt hogy hajnalban tárva nyitva volt, és csak az nem jött be aki nem akart. Ilyen ostobaságot... nem is csoda hogy ide járnak lopni. :x
 
 


Szilbee,na bumm...még jó,hogy nem hagytátok nyitva egész éjjelre az ajtót :? De nem semmi,hogy embereket ennyire nem érdekel,hogy be legyen csukva a lépcsőházi ajtó...ezek szerint ők nem féltik a dolgaikat :roll: :cry:

Mi ma voltunk bent a volt melóhelyen,babás-mamás tali volt,azoknak akik otthon vannak a gyerkőcökkel.
Utána elmentünk Erikáékhoz babalátogatóba :wink:
Zalán szép hosszú fiúcska,és hihetelenül nyugodt! :) Réka+Luca elég jól elvoltak,Zsombikám meg dűtött borított! :oops:

Erika,köszönjük a vendéglátást!!! :) Nagyon helyes kiskrapek Zalán,Réka meg már kész hölgy! :)

Rakok pár képet a tegnapi strandolásról az én gyerkőceimről,Rékáról és Lilicsiről nincs felhatalmazásom :wink:

Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
 
 


Tündi: :lol: :lol: :lol: Nem baj, hát gyerek, nem vághatta magát vigyázba. :wink: Gyertek máskor is, nagyon örültünk nektek.

Nóri,TÜndi, nagyon jók a képek!! Megnéztem volna a Rékát és Lilcsit is.....

Nálunk volt a doktornéni, kapott Zalán 2 szurit. Nem hízott valami hejdesokat az utóbbi hetekben.... :? :? :? de a doktornéni elégedett volt vele. Nőtt 5,5 centit, tényleg hosszú pasas. :)
 
 


Tündi, szóljál máskor is, megyünk!! Jó hely :wink:
Kép
Kép

Nóri és az ovis...
Kép
 
 


Erika,megyünk majd,csak elindulni olyan nehézkes :wink: Nem baj az ha nem hízott sokat,szép formás fiúcska :wink: egészséges más meg nem kell :D :wink:

Nóri,mehetünk máskor is! :) Szerencsénk volt,mert nem voltak sokan,sztem hétvégén vannak inkább többen :D

Kép
Kép
 
 


Dejók a képek!!!!
Hol voltatok srtandolni?

Orsi!
Tőled is várjuk ám Atiról a képeket!


Erika!
Karamalz kapható a Dm-ben,Dorka ott vett nekem ma!
Szegén Zalán,Vencelt is megviselte a 2szuri!
A másik topikban olvastam a becézést,hát én akkor vagyok rosszul ha Vencelkézik,na azt nem csípem


Szopi:
Ma egész jól szopizott Venci,aztán estére begurult és el sem fogadtta a cicit,viszont 120ml tápit benyelt :(

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Ma nem jutottunk el a strandra, mert az északkeletre ígért záporok megérkeztek hozzánk délután. :shock:
Ti elégedettek vagytok a gyógyszertárakkal? Lehet, hogy nekem nagyok az elvárásaim, vagy mindig asszisztenseket fogok ki gyógyszerész helyett, de úgy néznek rám, mintha az űrből jönnék. Ma pl. melegkiütésre kértem javaslatot. Aztán miután a Panthenolt javasolta a lány, célirányosan kértem púdert. A múltkor meg fogfájásra kértem volna vmi szert, akkor is én tettem javaslatot. :shock:

Katlina:
Örülök, hogy szopizik Vencelbaba. Most azt kellene írnom, hogy ne parázz sokat, de tudom, hogy az nem megy. Robika meggyógyult?

Erika:
Zalán most a növéssel van elfoglalva hosszában, nem szélességre hízik. :D

Szilbee:
Sajnos mindent lopnak mndenütt, ami mozdítható. Itt képesek az udvarokba is belépni, ha nyitva van a kapu és jól látható/mozdítható helyyen vannak az értékek. :evil:

Tündi:
Hol volt ez a strand?

Orsi
Kép
 


Katlina,Orsi,itt voltunk Abonyba a strandon :)

Katlina,csak ne add fel,szopizzon annyiszor amennyiszer kedve van,ha meg csak a tápi kell neki az sem tragédia :wink:
Robika hogy van?

Orsi,itt semmi eső nem volt...Nálunk a gyógy.tárban mindig toppon vannak a csajok..Mondjuk nekem az a törzshelyes gyógy-táram..Rendesek,kedvesek segítőkészek..
Ma mentek strandolni?

Kép
Kép
 
 


Nem is tudtam hogy Abonyban van strand,habár gondolom akkor úszni is oda jársz

Robikának valami elrontotta a gyomrát ez volt a gond,nem tudom mi lehetett,mert azt ette amit mi.Vagy nem esett neki jól de azért csak meg ette,nem tudom.......


Szopizunk,húzzúk amíg lehet aztán majd lesz valahogy,ha kell a tápi akkor kell,ezt már Robival lelkileg végigzongoráztam egyszer,most ismét

Szilbee!
Kaptál végül is a bicire jelzőzászlót?

Hajni?
Hogy birod a meleget??

Gyógyszertár-hát nálunk nagyon aranyosak kedvesek,de mindent meg kell rendelni,ami ügye másnap vagy aznap délután jön meg.Ha tanácsot javallatot szeretnék akkor déltán mindíg itt van a gyógyszerész úr,és akkor tőle megtudom kérdezni

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Hát a ma délutáni strand is egyre meszebbnek tűnik, mert dél óta 3.-jára tornysulnak a felhők, most épp dörög is. Bár eső még nem esett, így aztán reménykedem... Bár már megfigyeltük, hogy az időjárásjelentők ha egyéb vagy szórványos helyeket emlegetnek, az mindig Mezőtúrt jelent.
Megjött tegnap a beleülős úszógumi, jó lenne kipróbálni. (mármint Atinak :lol: )

Katlina:
Örülök, hogy gyorsan múló rosszulléte volt Robikának.

Orsi
Kép
 


Sziasztok!

Katlina! Örülök, hogy Robikának nem a vírusos verzió volt! (A másik topicban olvastam, mi a helyzet, azért nem is kérdeztem rá korábban.)

Na ezek után én is meg akarom nézni az abonyi strandot! :lol: Talán ha visszatértünk Sopronból, mondjuk utána meg Nánára megyünk... na majd meglátjuk,.

Sajnos zászlót nem tudtunk szerezni. A Praktiból is elvitték az utolsót, szóval majd egyszer csak... lesz, talán. :roll:

Készülök a hétvégére. Takarítok, 35 fokban... marha jó. Pláne a két energiabomba mellett. Sajna őket csak este 6-7 után lehet levinni, mert odakint még melegebb van, mint idebent. Tegnap is este 8:30-kor jöttünk fel velük.
Remélem holnap tényleg hűlik az idő, mert rengeteg vasalnivalóm lenne.

További szép napot!
 
 


Katlina,igen idejárok úszni. :) De jó,hogy csak gyomorrontása volt Robikának!!!

Orsi,a tegnapi strandból végülis lett valami?holnaptól mondják a lehüllést.

Szilbee,sajnálom,hogy nem kaptatok zászlót!Miket fog kapni Levi?Milyen tortája lesz?Nemsokára mentek nyaralni! :) Napközben mi sem megyünk udvarra,rettenetes meleg volt.Fél 6után mentünk ma is ki.

Hajni,te nagyon csendben vagy mostanság...

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Hát strandoltunk végülis tegnap, de átmentünk Túrkevére. Itt ugyanis közölték a bejáratnál (még jó, hogy már ott), hogy csak a nagymedencében (ami mély és hideg) és a termálban van víz. És csak majd hétfőn lesz újra a többiben. Kicsit begurultam, Ati hisztizett, hogy sta sta, patakokban csorgott rólam a verejték. De végül Keviben jó volt, nem is túl drága, és sokkal élvezetsebb Atinak is. Ma délután is ott voltunk. :lol:

Orsi
Kép
 


Sziasztok!

Tündi! Szenvedek a melegbe,nagyon ramatyul voltam,nincs levegő se kint,se bent! :( Meg Dávid szokott itt ülni a gép előtt!Amúgy minden rendben velünk!Jók a strandolós képek. :D Nem is tudtam,hogy ott is van strand!

Katlina! Örülök,hogy Robika rendben van!

Orsi! Képek a strandról?Vagy ne zaklassunk!Apát vágd ki belőle ha nem akar közszerepelni! :wink: :D

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Hajni,most fellégezhetsz egy kicsit,megérkezett a hüvi! :) Most ez olyan jól esik! :)
Dávidnak utólag és itt is nagyon sok boldog születénapot! :) Naplóba írtam :wink:

Orsi,de jó,hogy elmentetek másik strandra !!! :wink: Én is várom a képeket! :)

Csajok,aki ismeri az anyatanyát,tudna nekem segíteni?Regeltem,mert a másik fórummal átmegyünk/átmennénk oda(ezzel is lehetne,ha gondoljátok,és akkor nem tudná más olvasni a fórumunkat/
Szóval nem kaptam megerősítő mail-t,így nem tudok belépni,sőt új regsiztrációt sem enegd,mert nem adja be az űrkapot!Vmiért nem akar nekem rendesen működni!!Ötlete vkinek aki ért hozzá???

Kellemes vasárnapot mindenkinek!!!

Kép
Kép
 
 


Hajni,kereken 100nap van vissza! :wink:

Kép
Kép
 
 


Szilbee,jó bulit mára! :)
Leventének nagyon sok boldog szülinapot kívánunk!!!
Kép

Várjuk majd a képeket! :)

Kép
Kép
 
 


Anyatanyás gondom megoldódott,köszi azért! :)

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Leventének Boldog Születésnapot!!

Hát egy képről tudtam levágni még apát abból a 3ból, amit csináltam. :D A töbi strandolásról nincs kép sajnos, mert a mezőtúri strandon nagyon lopnak, így nem is vittem semmit, ami drága. Túrkevén meg nem is tudtam fotózni, mert Atival a kezemben nem ment. :cry: A beleülős úszógumi vágja az alfelét, így aztán nem is tudjuk használni. A legjobban egyébként minden nélkül érezte jól magát a kicsi vízben.
Kép

Anyatanya: nekem mindegy az átköltözés, én mentem egy másik topiccal, de igazából én nem nagyon szerettem. Meg ez a topic nem pörög olyan nagyon, de ha úgy döntötök, hogy menjünk, menjünk. :lol:

Orsi
Kép
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: