Új privát üzeneted érkezett!

Ja, Móni!
Kissé kusza az aláírásod. Igazítsd ki kicsit: a [/url -ek után tegyél ] -t ( [/url] ), és akkor szép lesz :)

Kép
 
 


Sziasztok.
Végre délutánra elállt az esö és ki is mentünk sétálni a parkba mig Vivi aludt addig a fiammal fociztunk és frizbiztünk jó volt nagyon legalább a tomi is egy kicsit kiugrálta magát mert kiszéditett itthon.
Szia Hellot.
Majd megigazitom de igazábol nem is értem hogy mit is csináljak engem nem zavar, :)
És a kisfiad sem igényli hogy a levegön legyetek nem bántani akarlak de én megörülnék a lakásban elég ha télen be vagyunk szorulva bár mi kertesházban lakunk igy mi ki is tudunk menni a kertbe de azért mindennap séta fagyi stb.Van amikor nekem sincs kedvemv menni sehová vagy hullafáradt vagyok de a fiam kedvért és most már a viviért erött veszek magamon és megyünk igényli a mozgást ugy mint hogy játszak vele velük :)
Szép estét mindenkinek. :D

url=http://picibaba.hu]Kép[/urlKép[/url[url=http://picibaba.hu]Kép
 


Igen, tudom, hogy erőt kéne venni magamon! De ez már több mint másfél éves problémám, és nem is csak Csabi miatt, hanem magam miatt. De valahogy annyira nem vonz ez a környék... Meg nem ismerek senkit. Kint magányosabb vagyok, mint bent.
Azért néha kidugjuk az orrunkat a lakásból. Ma például lehet, hogy megyek mamamis tornára. Csak ne legyek lusta!

Kép
 
 

 
 

Szia Hellot.
Amikor én ide kerültem kispestre a belvárosbol elsö gondolatom az volt hová jöttem vidékre de már nem költöznék el innen föként nem a büdös belvárosba.Ezzel azt akor mondani röviden hogy én itt lettem terhes az 7és fél éve és senki de komolyan senki sem ismertem ugy jártam a fiammal sétálni hogy senki sem ismertem és nagyon unatkoztam otthon és akor amikor sétáltam de nyitottnak kell lenni mert akor ez ember magányos lesz és én nem szeretek magányos lenni és most már sok embert ismerek és vannak barátaim ismeröseim most már sokkal jobb és a belvárosban ahol születeem laktam ott érezném magam magányosnak mert engem ide kött sok minden sok mindenki.Orvosi rendelöben ism,ertem meg az egyik barátnömet aki azota csunyán össze vesztünk és nem lakik már itt :( egy idös az ö fia az enyémmel és akor anno együtt sétáltunk hol nálam hol nála voltunk mindent együtt csináltunk utána a legjobb barátnömmel az oviban ismertem meg a gyerekek jo bárotok lettek és ez álltal mi is hiddel ha kimész az utcára és nyitot vagy megismerkedhetsz egyidös anyukákal és a fiacskádnak is lesz játszópajtása és te sem leszel egyedül lesz kivel megbeszélni az élet dolgait én a barátnömet Csillát 4éve ismerem de olyan mintha ezer éve ismerjük egymást ismerem mint a tenyeremet a barátnömnek köszönhetem hogy szülés után nem lettem depis mert az elsövel sajnos egy kicsit az voltam mert nem ismertem senkit nem volt akivel megbeszélhetném a kisdolgaimat és ö is nekem köszönheti hogy ö sem lett az 1ével ezelött mert ott voltam ha kelltem mig ugy is hogy terhes voltam.
Nem azt akartam mondani hogy netán te depis lettél szósem csak az én történetem amugy meg ha lesz mész a városháza elött parkban ott nagyon sok kismama van kisbabákal akikel simán ösze lehet haverkodni beszélgetni sokat látok akik egyedül sétálgatnak köztük én mert mert sajna a barátnöm a havannára költözött néha átjön ha nála van a kocsi vagy én megyek át hozzá.
Szép estét már elég késö van sajnos én az a fajta vagyok aki sokáig fent van mert a férjem este 11kr jön haza sajnos igy éjszakai bagoly vagyok és aVivien általában fél 1fele kell fel elöször enni és utána fél 5kor és 6-fél7fele szóval sokat nem alszom de már megszoktam :)
Sziasztok

url=http://picibaba.hu]Kép[/urlKép[/url[url=http://picibaba.hu]Kép
 


Szia, Vivike!

Azt hiszem, már ezen a fórumon is lefutottam párszor ezt a kört. Ha én kimegyek az utcára (játszótérre, bárhova), csak nézegetem az embereket, de én képtelen vagyok bárkihez is odamenni. Egyszerűen ez egy ilyen személyiségi dolog. Bármennyire is szeretném, nem vagyok képes rávenni magamat arra, hogy bárkit megszólítsak. Hozzám pedig nem jön oda senki. És itt szépen be is zárul a kör. Igaz, nem erre a játszótérre kéne járnom, ami itt van a ház mögött, mert az itteni anyukákkal nem is áll szándékomban ismerkedni. (Aki azért jön le játszótérre, hogy cigizhessen, azt inkább eleve kerülöm. Bocs.) Messzebb elmenni sajnos sokszor lusta vagyok.
"Nem azt akartam mondani hogy netán te depis lettél"... - no, erről is olvass vissza 2-3 oldalt. Írtam.
Amúgy tegnap tényleg elmentem tornázni. Rajtam kívül még ketten jöttek, szóval a "tanár" meg a három résztvevő sikeresen összeterelt vagy 8 gyereket, akik ott rohangásztak közben a lábunk alatt. :) Szóval próbálok én csinálni ezt-azt (múlt hétig angolra is jártunk, most nyári szünet, de lehet, hogy megpróbálom összeterelni a társaságot és csinálni egy angol játszócsoportot). De az ilyen fix programokon sem igazán sikerül barátkoznom. :(

Üdv
Timi

Kép
 
 


Sziasztok!

Timi, azt a játszóteret ne is mond, emlékszem még milyen. Pedig a játékok nem lennének rosszak, csak hát a cigi. Én majd Vivit ide a Klapka és a Szigligeti játszóra fogom hozni, bár az jó időben úgy benépesül, hogy szerintem be sem férnénk.

Én sem ismerkedem utcán, igaz sok embert ismerek, hiszen 27éve kispesti vagyok, de anyukákat nem. Nem is megyek oda hozzájuk, hiszen mindegyik siet. Mi lemegyünk délelőtt közértbe, és ennyi. Persze mennék én még délután is, ha lenne kivel. Igaz már van :lol:

Én pl depis voltam, no nem a szüléstől, inkább azért, mert mindenki magamrahagyott, teljesen egyedül bírkóztam meg mindennel.

KépKép
 
 


Sziasztok.
Én meg pont fortitott vagyok délelött itthon fözök takaritok és délután csavargás.Judit már montam hogy Vivi meggyogyult akor nyugottan hivhatsz vagy irj ha nekem nem jön a barátnöm vagy én nem megyek át hozzá akor sajna én is egyedül sétálok rossz egyedül de muszály a gyerekekkel menni mivel Tomi megszokta hogy mindig megyünk ide oda igaz hogy most a Vivi meg van igy idö beosztás és helyi korlátok miatt nem nagyonmegyünk el kispeströl igaz nekem van autom tudnék is menni de mindent összepakolok a Vivinek olyan vagyok mint a máhások multkor anyukámhoz mentem be a belvárosba mindent összepokolni a kisaszonynak óóóóóóóó ráadásul parkolohely sosincs montam is anyunak hogy egyidejig nem jövünk be csak akor ha férjem is itthon lesz mert egyedül sok mindig ö jön ki 2naponta hozánk .Megyek mert hallom ébredezik a kisasszony.
szép napot.
sziasztok

url=http://picibaba.hu]Kép[/urlKép[/url[url=http://picibaba.hu]Kép
 


Sziasztok.
Tegnap betöltöttük az 5-hónapot.Igazni nagy csaj let:-) :D

url=http://picibaba.hu]Kép[/urlKép[/url[url=http://picibaba.hu]Kép
 


Móni!
Gratula a nagylánynak! Meglásd, most jönnek majd a jó idők!!! :D
Én meg bele sem merek gondolni, hogy már a szülinapi ajándékot kell tervezgetnem...

Kép
 
 


Sziasztok!

Mindenki nyaral? Én még nem (de már nemsokára!!!).

Tegnap voltunk fejlődésneurológián záróvizsgálaton. A pszichológus teljesen el volt ájulva Csabitól. Ahhoz képest, hogy majdnem 3 hónappal előbb született, mint kellett volna, a beszédkészsége megelőzi az életkorát! Tehát egy "normál" 2007 augusztusi gyereknél többet tud az enyém. Mindig azt hittem, hogy csak elfogult vagyok, amikor azt gondolom, hogy a gyerekem nagyon okos, de most már papírunk van róla :D:D:D ! Na, abbahagyom az ömlengést. :)

A vonalzónk ma tele van 1-esekkel. (1, 11, 1, 1) Jaj, egyre közelebb az a szülinap!

Kép
 
 


Kedves Mindenki!

A Babanet nevében szeretettel várunk Titeket a 2009. július 25-i Találkozón, a Millenáris parkban.

Kérdésekkel bombázzatok nyugodtan, kajaügyileg is egyezkedhetünk ebben a topikban.

Gyertek, gyertek!

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Ismer valaki a környéken angol anyanyelvű anyukát? Szívesen barátkoznék, gyakorolnám a nyelvet, és nem utolsó sorban örülnék neki, ha Csabi is találkozhatna néha angol anyanyelvűvel. Nem tudom, hol lehetne ilyen anyukát levadászni, pedig biztos van. Esetleg német is szóba jöhet...

Kép
 
 


Sziasztok!!!

De csönd van ezzen a forumon!!!!
Nem tudtam egy ideig belépni sajna de most valahogy sikerült..
Hogy vagytok.
Sok ujdonság van nálunk már kibujt a 2dik fogacskánk is kuszunk és mászunk is és már majd nem mindent eszünk persze tej és még a K betüs dolgoktol még félek...
Nálatok mizus.Van müanyag hintánk és nagyon szeretjük
rakok egy képet fel.
ÓÓÓÓÓÓ nem lehet tul nagy a kép.
Na megyek remélem beindul a forum.

Sziasztok...
 
 


Én csak figyelek, figyelek, és sehol senki! És ma végre!!! Örülök, hogy ismét beindul a fórum. Mármint remélem, beindul, vége a nyárnak, hűvösödik az idő, tessék több időt tölteni a gép előtt! (Persze nem, nekem sem kéne ennyit, csak viccelődöm.)
Én Csabiról továbbra is csak áradozni tudok. Ma közölte, amikor elrobogott mellettünk egy autó, amiben szólt a zene, hogy "Szól a zene. Autóban." Na, ilyeneket tud a fiam! :)

Kép
 
 


szia.
sajnos sok idöm nincs most is gyorsan irok mert vasalnom kell annyi ruhát kell vasalnom hogy soha nem leszek kész most aludt el a lánykám és a fiam már fekszik szóval hajrá vasalás de utálom.
Örülök hogy ügyes a fiacskád csak igy tovább.
Na megyek
pá pá pá
sziasztok
 
 


Én nem vasalok... Ha a férjemnek kell ing, azt ő magának megcsinálja, más meg nincs, amit feltétlenül vasalni kéne. Esetleg alkalmanként. Tudom, hogy lusta hozzáállás :P, de amióta leszoktam Csabi ruháinak vasalásáról (pár hónapos korában), azóta ismét nem látom sok értelmét. :D

Kép
 
 


Szia
Az a baj hogy nekem muszály vasalnom mert a fiúk ehhez vannak szokva :(

NAgyon kihalt ez a forum én az anyuci.hu oldalon szoktam lenni ha idöm engedi.
MOst már átkell szoknunk a délelötti sétához mert nem soká jön a sötétség.
Hétfön és Szerdán foci edzésre rohanok a gyerekekkel 5-6ig
Jó lenne egy nyugis nap amikor csak lustizhatok de az elkövetkezö években nem látom nagy esélyt erre bár a fiam már 8éves és nagyon sokban önnálló sok bajom nem lenne vele de ez van nem bántam meg mert tudtam mit válalok és ha még lehetne akopr még vállalnék még egy babát 1-2éven belül de kilátás nemn sok baba ügyben :(
Sziasztok
Szép estét.
 
 


Én meg mamamizok. Hordozás és pelusmosás témában az az igazi oldal.
Amúgy végre angolozok - egy angol-magyar házaspár tanít, Csabival egykorú kisfiúval, szóval tök jó. Megdicsértek, hogy tök jól beszélek :) Meg majd játszócsoportba is megyünk ugyanehhez az anyukához, remélem, több babát is sikerül beszervezni.
És - ha már Kispesti topik - elkezdtem járni a kispesti Gyöngyvirág kórusba, úgyhogy heti egy este kicsit kiszabadulok itthonról, és az is tök jó! Szóval program végülis van bőven. De azért még mindig sokat ülök a gép előtt...

Kép
 
 


Sziasztok!

Segítséget szerenék kérni 24 hetes kismama vagyok és lassan el kell gondolkodnom kit választok gyerekorvosnak. Nem régóta lakom Kispesten így senkit nem ismerek. Tudnátok nekem ajánlani valakit? Előre is köszönöm a segítséget!
 
 


Szloani!

Nem tudom, körzetileg kihez tartozol, mi Apjok Enikőhöz. Szerencsére Csabi nem egy beteges baba, de ha gyakrabban kéne vinnem orvoshoz, valószínűleg választanék mást. Nagyon kedves a doktornő, de megérteni, amit mond, kész rémálom, úgy motyog! Nekem még az is bajom, hogy nagyon gyorsan nyúl antibiotikumhoz, aminek én nem örülök, de ha úgy adódik, hogy helyettes orvoshoz kell menni, akkor is antibiót kapok, szóval nem tudom, általában mi a hozzáállás ehhez, lehet, hogy a kerületben minden orvos ilyen.

Amúgy sok boldogságot a kismamasághoz! :)

Kép
 
 


Szia Hellot!

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat. Körzetileg Láng doktornőhöz tartozunk, a teljes nevét nem tudom. De a védőnőm azt mondta, hogy ő nem igazán jár ki házhoz illetve a mobil számát sem adja ki, csak rendelési időben lehet elérni a rendelőben, ha el lehet.
Ez nekem nem túl megnyugtató, egy újszülött esetében. :(

Köszönöm még egyszer a segítséget! :D
 
 


Nálunk sosem merült fel, hogy kijön-e házhoz a doktornő. Fogalmam nincs róla, hogy ha kéne, jönne-e. (Persze, amikor Csabit hazahoztuk a kórházból, kijött.) Telefonon meg csak rendelési időben beszéltem vele, nem tudom a mobilszámát. De arra sem volt eddig szükségünk. Pedig 3 nap múlva lesz 2 éve, hogy Csabi hazajött a kórházból.
Az a legjobb, ha egészséges a gyerek, és akkor nem érdekes, hogy kiféle-miféle az orvos :)

Kép
 
 


Szia.

Mi a Földi Katalinhoz tartozunk én meg vagyok elégedve vele ö kimegy házhoz és a mobilszámát is megadja és segit ha bármi gondod van nyugottan hivhatom öt.Szóval ajánlani tudom.

Már kibújt 2napja a 2dik fogacskánk és most már mindenbe kapaszkodik és feláll egyedül ül ismagátol szépen egyenesen nagyon kis ügyes.
Na megy is tovább mert mászik a géphez és mindjárt ki i8s fogja kapcsolni.
Szép estét.

És jó baba várást kivánok.
 
 


Szia Hellot.
Hogy vagytok.Mizus van veletek csabika jól van.
Szép vasárnapot.
Szia.
 
 


Szia Judit.

De eltüntél mizus van veletek és a Viviennel?
Szia
 
 


Szia Sb. mona!

Nagyon szépen köszönöm a Te véleményedet is! :)
 
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Nem emlékszem, hogy itt kérdeztem-e már, de mindenesetre most megkérdezem: tud valaki olyan nőgyógyászt, aki az István kórházhoz tartozik, és a rendelése innen Kispestről nézve nincs túl messze? Most már tényleg szeretnék találni magamnak egy normális dokit.

Kép
 
 


Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem.Kérem,aki tudja írja le,mi a környékén lévő legnagyobb, vagy legszimpatikusabb bútor üzlet neve.
Előre is köszönöm,egy munkába most visszatérő anyuka:

Zsu

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Nem ismerek olyan nőgyógyászt, aki az Istvánban dolgozik. Csak nem kistesót terveztek?

Zsu, én az Orbán bútorüzletet ismerem, mi mindig ott vásárolunk. Az Eötvös utcai bölcsinél van. Kedvesek az eladók, és a bútorok is kiváló minőségűek.

Judit

KépKép
 
 


Szia, Judit!
A kistesót elég régóta tervezzük - egyelőre eredménytelenül. Most más miatt mentem dokihoz. Sikerült egy nagyon klassz doktornőt kifognom (nála egyszer voltam már tavasszal, de akkor kevesebb tapasztalatot szereztem róla, mint most). Most a Nyugati mellett rendel, szóval a metró miatt közelinek számít.

Zsu, én is az Orbánt tudom, pont mellette lakunk.

Kép
 
 


Sziasztok!

Nem tudom, olvassa-e, akinek szól, de hátha...
A kispesti családsegítőbe nemrég bejelentkezett egy kisgyerekes anyuka. Sajnos elkavarodott a telefonszáma, úgyhogy nem tudják elérni. Ha ez a hír eljut az anyukához, akkor legyen szíves még egyszer menjen be, hogy felvegyék a kapcsolatot, mert most hiába vár.

Kép
 
 


Sziasztok!
Ez a topic már nem él??????

Hellot,
ha még olvasod. Furcsa, lehet hogy nem rólam van szó, de én jelentkeztem a családsegítőben, gyerekpszichológust kerestem. Azt mondták visszahívnak, de aztán nem jött a hívás. Azóta is szükségem lenne rá, de azt hittem, nem foglalkoztak a témával.
Aztán lehet, hogy nem is rám vonatkozik a hozzászólásod, minden esetre most azért valószínűleg újra megpróbálkozom, mert ezt jelnek veszem :lol:

Kép
Kép
 
 


Hari!

Hát, nem igazán él a topik...
Nem tudom, rád gondoltak-e, de ha igen, örülök, hogy volt értelme írnom ide. :) Mondjuk, nekem a felnőtt pszichológus szólt, de lehet, hogy ő is csak közvetítő volt - mivel én is kisgyerekes anyuka vagyok, így azt gondolták, rajtam keresztül könnyebb elérni egy másik kisgyerekes anyukát. De ha nem is neked szólt, akkor is jó. :D

Kép
 
 


hellot,
nekem azt mondták, csak felnőtt pszichológus van, de foglalkozik gyerekekkel is. Úgyhogy valószínűleg én leszek az. Még egyszer nagyon köszönöm és jelentkezni fogok náluk! :lol:

Kép
Kép
 
 


Ezt nem tudtam, hogy nincs külön gyerekpszichológus. Viszont a felnőtt pszichológussal biztos jól jártok! :D Alapvetően velem foglalkozik, de Csabit is imádja. Koraszülés, császár előzmények után segített "megszülni" Csabit, és később, amikor megint megnézte Csabit, mondta, hogy rajta már semmi nem látszik abból, hogy milyen rossz körülmények között született. Szóval benne sikerült feloldani mindent :)

Kép
 
 


Ezek szerint benned még nem. :lol:
Azt megkérdezhetem, hogy itt kell-e fizetni, vagy ez teljesen ingyenes szolgáltatás?

Kép
Kép
 
 


Bennem sokkal több minden van, mint Csabi korán születése, szóval nem lehet csak úgy hipp-hopp kikezelni. De már haladunk az úton. :)
A családsegítő a kerületieknek minden szolgáltatást ingyen biztosít :D És ahogy tudom, van jó sok szolgáltatásuk!

Kép
 
 


Sziasztok lányok!

Ha még él a topic, ezennel szeretnék csatlakozni.
2 éve lakok Wekerlén és persze senkit sem ismerek. Ezen szeretnék egy kicsit javítani és olyan kismamikkal megismerkedni, akikkel majd lehetne sétálgatni, játszóterezni (na ez persze még nagyon messze van).
Szóval vannak errefelé "Kispesti várandósok"?????
Vendég
 


Szia, Lina!

Ez a legélénkebb kispesti topik itt a babaneten... Én pl. inkább mamamizok (és személyes ismerősöket is ott szedtem össze), a többiek nem tudom, hova tűntek innen. Viszont várandósok nem igazán vannak az alkalmankénti látogatók között sem. Szóval ha idejössz, akkor erősíted kicsit a topik címét :D
Minden jót, sok erőt az előtted álló gyönyörű hónapokhoz! :)

Kép
 
 


Hellot,
Köszi az információt, mindenképp felkeresem őket.

Szia Lina!
Bár én csak benézni szoktam, amúgy a júniusi kismamákhoz járok, de gratulálok a babaváráshoz! Én kicsit előbb fogok szülni:)

Kép
Kép
 
 


Hari!
Most már nagyon mocorog bennem a kíváncsiság. Szóval ha sikerült bejelentkezned, szólsz nekem? :)

Kép
 
 


Persze, szerintem a jövő héten odatelefonálok, bár lehet hogy bemegyek személyesen. Itt van tőlünk 2 sarokra. Azt lehet tudni, hogy mikor érdemes odamenni? Vagy célszerűbb szerinted odatelefonálni előtte?

Kép
Kép
 
 


Szerintem a leghatásosabb személyesen bemenni. Kicsit lassan működnek ott a dolgok. Legjobb persze kedden és csütörtökön, amikor Gyula is bent van.
(Ha kedden 11.30 körül jössz, akkor még akár velünk is találkozhatsz :))

Kép
 
 


Ok, ha egy pocakos hosszúhajú csajt látsz bátortalanul kóvályogni, az én leszek :lol: Este írok mindenképp, ha sikerült elmennem.

Kép
Kép
 
 


Óvodás korú gyerekkel rendelkezőket kérdezném: ki milyen ovit ismer (és esetleg ajánl is) a kerületből? Mi most vagyunk ovikeresésben, és szeretném Csabit a legjobb helyre beadni. Van olyan, ahova csak úgy be lehet menni megnézni, vagy ki kell várjam a nyílt napokat?

Kép
 
 


Hellot,
ovi ügyben sajnos nem tudok segíteni, azt sem nagyon tudom, hogy be lehet-e menni csak úgy megnézni őket. De valahol volt egy címlista a kispesti ovikkal, majd megkeresem, esetleg felhívhatnád őket. De amúgy tudtommal nagyon nem válogathatsz, örülhetsz ha oda felveszik ahova tartoztok. Legalább is tavaly még így volt. Nagyon nagy a túljelentkezés és úgy tudom, hogy először az odatartozókat veszik fel, aztán ha marad hely, akkor jöhetnek a többiek. Gondolom nem magánovira gondolsz, mert ha igen, akkor viszont a Micimackót ajánlanám, oda jár nővérem kislánya és ők meg vannak vele elégedve. Annyira nem is drága.

Amúgy most felváltva voltunk betegek, hol a lány, hol én, úgyhogy nem mentünk a Táncsics u.-ba, de már bejelentkeztem és elvileg jövő héten szerdán megyek először egyedül, aztán majd a lánnyal.
Majd beszámolok.

Kép
Kép
 
 



Kép
Kép
 
 


Hari!
Pár ovit már felhívtam, egybe "beiratkoztunk", de májusban dől el végleg. Remélem, nem fognak kivágni, mert nem oda tartozunk...
Kihez fogsz menni a családsegítőben? Nem tudom, van-e másik pszichológus, de nem tudtam, hogy az enyém szerdánként is ott van, szóval lehet, hogy máshoz mész. (Ha mégis ő az, akkor legközelebb beköszönök neki, amikor tornázni megyek :)) Én ma nagyon készültem, de sajnos Csabi beteg, így nem tudtam menni :( Remélem, hamar meggyógyul szegény gyerek. Délelőtt nagyon nyűgös volt, de miután délután kiderült, hogy még láza is van, sokkal vidámabb lett. Ki érti?

Kép
 
 


Hellot, tiszta gyagya vagyok, nem tudom miért szerdát írtam. 18-án megyek, ami ugye csütörtök, nem szerda. Laskai Nórát kell keresnem. Oviilag remélem szerencséd lesz. Én most kicsit úgy vagyok, hogy lehet, hogy az ovi sem a legjobb a lány számára, de megvárom mit mond majd a pszichológus. Viszont nekem azt mondták, hogy csak a gyerekkel foglalkozik, velem nem. Hát majd kíváncsi leszek. Egyre "rosszabb" nálunk a helyzet, már kicsit sem hagyhatom magára a lányt, mert azonnal pánikba esik és zokog. Ma voltunk egy új tornát megnézni, hogy legalább mozogjon. Be sem akart menni. Aztán velem együtt bement és én úgy láttam nagyon jól érezte magát, de kellett,hogy bent üljek és mindig lásson. Ez persze nem baj, szívesen vagyok vele, csak nem értem, mert eddig annyira önálló akart lenni mindenben. Oviba nagyon nem akar menni és igazából nem tudom miért. Várom már nagyon a csütörtököt, remélem mond majd valami bíztatót a pszichológus.

Kép
Kép
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: