Új privát üzeneted érkezett!

Keresek kismamákat a környéken.
Bencebaba
bencebaba
 


Szia!

Én XVIII. kerületi vagyok. Volt egy XVIII. kerületi topik, de most eltűnt. Ott voltak egy páran a környékről, de nem túl sokan.
Adhatnál némi infót magadról, semmit nem tudni rólad egy freemail-es címen kivűl. Bencének hívják a kisfiadat? Mennyi idős? Hol született?

Üdv, Virág
 
 


Sziasztok.
Mi is a XVIII.ba lakunk.(Pestimre.)
2 pici gyermek van 2 éves lány és 4 éves fiu.
A fiu most kezdte az ovit.
sziasztok.Kriszti
 

 
 

Bencebaba!

Szia, én a XIX kerből írok. 11 hónapos lesz a jővő héten a kisfiam, Gábor. Az "Ismerjük meg egymást-Kispestiek hol vagytokKépKépKép" topikban szoktam még előfordulni. LÁtogass el oda is, ha van kedved! Hol laksz helyileg? Én a Kossuth térnél. Van itt pár anyuka akivel a neten ismerkedtem meg, holott egy épületben lakunkKép Néha összefutunk, megállunk dumálni, de mivel 1 év van a gyerkőcök között ezért sokáig nem tudunk. Az övé rohan mindenfelé, az enyém meg üvölt a kocsiban mert ki akar jönni, de menni azt még nem tudKép Tényleg Bencéd mennyi idős? Miket csinál, fogacskák?

sasha

Kép
 
 


Bencebaba!

Szia, én a XIX kerből írok. 11 hónapos lesz a jővő héten a kisfiam, Gábor. Az "Ismerjük meg egymást-Kispestiek hol vagytokKépKépKép" topikban szoktam még előfordulni. LÁtogass el oda is, ha van kedved! Hol laksz helyileg? Én a Kossuth térnél. Van itt pár anyuka akivel a neten ismerkedtem meg, holott egy épületben lakunkKép Néha összefutunk, megállunk dumálni, de mivel 1 év van a gyerkőcök között ezért sokáig nem tudunk. Az övé rohan mindenfelé, az enyém meg üvölt a kocsiban mert ki akar jönni, de menni azt még nem tudKép Tényleg Bencéd mennyi idős? Miket csinál, fogacskák?

sasha

Kép
 
 


Sziasztok látom páran irtatok ide.Én még csak kismama vagyok,és ö lesz nekünk az elsö, bencebaba a nevem mert én ugy érzem hogy fiam lesz.KépÉn ha valaki tudja hol van a Kakas csárda, na ott lakok.Bárkivel szivesen ismerkedek.

Sasha
Nagyon édi a kis fiad,szivesen találkoznék ha nem gond hogy nekünk még nincs meg a bébink,irj nyugodtan irj nekem levelet is.

Mindenkinek irom hogy szivesen szerveznék akár találkozokat,ha van kedvetek hozzá akkor irjatok.
 


Sziasztok!

Bencebaba!
A Kakas csárda az az, ami a tízemeletes házak mellett van Lőrincen? Lehet, hogy oda megyünk majd jövő hétfőn házassági évfordulót ünnepelni Kép.
Láttam, közben megtaláltad a Friss kismama topikot is Kép.
Egyébként van kismamatorna hétfőnként a Havanna lakótelepen, a Kondor Béla Művházban, este 6 órától. Ott biztosan találkozhatsz a környéken lakó kismamákkal.

Én a Szemeretelepen lakom, a Madarász utca és az Iparvasút villamosmegállók felé. A kisfiam 8,5 hónapos, eleven kis fickó Kép!

Üdv, Virág
 
 


szia Virga

igen az az.Ha mentek van ott egy panzio,na az a miénk és a mellette lévö kis ház,ahol egy édes kis boxer fiu van.Minden hétfön van kismamam torna?Oda lehet hogy elmegyek,hirtelen sok lett a program,találkozo,torna,stb... De jo.

Bencebaba
 


Sziasztok!

Baba-mama klub lesz a Havannán, a Kondor Béla művházban csütörtökön 10-12-ig. Nem tudom, hogy lesz-e téma, vagy csak úgy összejövünk beszélgetni, de én benézek. A védőnőm szólt, hogy lesz, de Ő sem tud többet.
Babások! Ha gondoljátok gyertek el.
Üdv, Virág
 
 


Sziasztok!

Keresek a 18. kerületben házhoz - bármikor - kijáró gyerekorvost. Kiasfiam (aki a 31. hérre született) hamarosan hazajöhet a kórházból, és SOS kellene egy ilyen gyermekorvos.

Segítséget előre is köszi

ErikaKép
 
 


Szia Erika

Mi dr. Gyepessy Máriához járunk, ő napközben kijön, de azt nem tudom, hogy bármikor hívható-e. Nekem megadta a mobilszámát, de nem nagyon lehetett elérni. Nem kér pénzt akkor sem ha házhoz jön. Dr. Frindt Máriáról is tudom hogy házhoz megy, de sokkal többet nem. Ő viszont azt hiszem fizetős. Mind a két dokinő a pestimrei rendelőben van, a Gyepessy doktornőről tudom, hogy máshova is eljár. Ha a tudásukról is érdekel a véleményem, azt inkább magánban. Kicsit összevissza lett, bocsi
Anna
 
 


szia Anna!

Köszi az infót. mélben küldj légyszi bővebben (milyen korúak, hogy bánnak a babákkal, mit hallottál, tapasztaltál velük kapcsolatban - címem a profilomban)

köszi
Erika
 
 


Kismamák figyelem!!!

A gyesről, gyedről a munka világába visszatérőket nem szívesen alkalmazzák a munkáltatók, mert arra hivatkoznak, hogy kevés a munkatapasztalatuk, korábbi tudásuk elavult, illetőleg a kisgyerekek miatt arra lehet számítani, hogy a betegségek miatt gyakrabban fognak a munkahelytől távol maradni. Ez a réteg a munkaerőpiacon hátrányos helyzetbe kerül. A megyei (fővárosi) munkaügyi központok a probléma megoldása érdekében munkaerő-piaci képzéseket és munkaerő-piaci programokat indítanak.
Ősztől induló tanfolyamok pl:
irodavezető, virágkötő, ingatlanközvetítő,
személyügyi ügyintéző (új)!!!
Akár néhány hónap alatt OKJ-s bizonyítványt szerezhettek!!!

Javasolom, hogy keressétek meg a lakóhelyük szerinti munkaügyi központ kirendeltségét, mert nagyon megéri és a tanfolyamokat nem indítják el, ha nincs meg a létszám!!!
 


Sziasztok!
Én Vecsésen lakom kisfiammal. Szeretnénk többet lenni társaságban, ezért keresünk a XvIII. ker. ben olyan baba-mama klubot, játszóházat, vagy bármilyen lehetőséget, ahol kicsi gyerekekkel és anyukájukkal találkozhatnánk.
Minden segítséget köszönünk.
 
 


Szia Judi!

Én a XIX. kerben tudok egyet,ha érdekel nézz be a keres/kínál/programok topikba,ott találod a Kispesti játszóház címszó alatt
aja
 
 


Sziasztok!
Nem nagy itt a forgalom. Mi újak vagyunk a körnéyken, PEstimrei óvodákról érdekelne minden információ.
Gyerekprogrma Imrén: KEdden és mostantól csütörtökön is a özösségi Házbna (Nagykőrösi út Nemes utca sarok ) 1/2 10-11-ig Babadúdoló. (Játékos mondóka és gyerekdal tanulás, utána baba mama klub).

Norci
 
 


Sziasztok!

Kispesti játszóházunk tavaszi/nyári nyitvatartása:
kedd-szerda-csütörtök délelőtt 9-13óráig,délután 15-19óráig.

Foglalkozásaink:
Zenebölcsi
Ismerkedés az angol nyelvvel (játékos nyelvérzékfejlesztés már a legkissebbeknek is)
Ezen kívül szakképzett bölcsödei gondozónőnk folyamatos készségfejlesztő programok keretein belül segíti a bölcsire/ovira való felkészülést.
(márc.16-17. ismerkedés a formákkal,színekkel.Ezt követő héten készülünk a nyuszira!)

Érdeklődni a 06 20 9 476 243 telszámon tudtok.
Orsi
aja
 
 


Sziasztok!
Mi is pestimreiek vagyunk, december vége óta a Lant utcában lakunk. Előtte a Dózsa Gy. úton, majd az építkezés alatt a Havanna ltp-en laktunk. "Bababarátokat" keresünk!
Bemutatkozásként annyit, 3 csemetém van (képet próbálok felrakni)10 éves nagylányom, Vivien, 8 éves fiam Martin és a legapróbb a dec. 1-én született 4 hónapos Rolcsi. Igazából most körülötte forog a világ, ezért hozzá közel álló babucikat és mamáikat keresnénk. (De természetesen bárkivel szívesen leveleznék :-))
Egyenlőre búcsúzom, minden jót kívánok!
ÉviKép

KépKép
KépKép
evikismama
Budapest XVIII. kerület
 
 


Szia Évi!

Mi Pestlörincen lakunk, anyósomék Pestimrén. Rólunk annyit, hogy 2 gyermekem van, 9 éves Balázs és lassan 7 éves Viktor. Most gondolodunk egy 3 babócin, hátha Ő kislány lesz. Ha van kedved levelezzünk, vagy itt vagy emailba. ildikoki@citromail.hu Szia Ildi

Persze másokal én is szivesen leveleznék csak sajna ez a topik elég kihalóban van.
 


Sziasztok.

Nekem 2 kisfiam van 9 és 6.5 éves. Bárivel szivesen leveleznék akár emailba is ildikoki@citromail.hu Mi Pestlőrincen launk, anyósomék Pestimrén. Ha van kedved írj. Sziasztok ILdi
 


Na úgy látom mind a 2 üzenetem elment, pedig az egyikre hibát írt Ildi
 


Szia Évi!
Merre van a Lant utca? Hova jártak a gyerkők oviba? És most hova járnak iskolába!
A kisebbikem 11 hónapos Tamara, nagyobbik gyermekem Vilmos, három éves lesz.
Örülök, hogy vannak végre netező kedvő kerületiek. Mi most anyóséknál lakunk Gyálom és Gyál Imre hatá
rában épül a házunk a 82-e végállomásánál, csak sajnos a Gyáli oldalon. Abból a szempontból sajos, hogy a 18. kerületi önkormányzat nem engedi meg az ovódáinak, hogy gyáli gyerekeket felvegyenek Kép a gyáli ovi, egyrészt kiesik tőlünk, másrészt az Ady Endre úti imrei ovit baromi jó ovinak tartják. szeretném, ha oda járna a kisfiam.
 
 


Évi!
Most néztem meg a térképen, nekünk Gyálon a Csokonai utcában épül a házunk, annak a folytatása P.imrén a Lant utca! De jó szomszédok leszünk!
Tuti tudsz nekem segítnei felfedezni a körnéyket!
Norci
 
 


Próba :-)

KépKép
KépKép
evikismama
Budapest XVIII. kerület
 
 


Na akkor most végre írok! Nagy sokszor próbálkoztam, de a karbantartás miatt elszállt!

Szia Ildi!
Bocs, hogy csak most írok, de napokig néztem nem írt senki, aztán már nem is gondoltam, hogy ír valaki!
Örülök, ha levelezünk! Mesélj magadról egy kicsit! Hogy vagytok, milyenek a gyerkőcök, a kisebbik is jár már suliba? Hogy tanulnak? Komolyan szeretnétek kistesót! Én csak biztatni tudlak! Fantasztikus dolog egy tejszagú csöpség két "nagy cula" mellé!
Várom válaszod!
Üdv.: Évi

KépKép
KépKép
evikismama
Budapest XVIII. kerület
 
 


Szia Norci!
Örülök, hogy szomszédok leszünk! Hááát itt a környéken nem sok minden van, amit betudnék mutatni :o((!
Az én gyerkőceim egyenlőre a Szenczi református suliba járnak (szeretném őket a Kandóba járatni jövőre) és a Csolt utcai Pöttyös oviba jártak. Az ovit azt nagyon szerettük, próbáld meg, hátha idén kevés gyermek lesz és mint környékbelit felvesznek!
Mikor költöztök?
Hogy vannak a csemetéid?
Te hogy vagy?
Üdv.: Évi

KépKép
KépKép
evikismama
Budapest XVIII. kerület
 
 


Szia ÉVi!
Kb- május vége június eleje lesz mire költözünk. Ha elsétáltok arra, látod majd az 5 újépítésú ikerházat, összesen 10 lakás, a három egymásmellettiből a középső baloldala lesz a mienk. Általában kocsival járok, szóval bármikor összefuthatunk, addig is míg it lakunk. A másik 18. kerületi topicba írt Cuicculo, vele már találkoztunk ők a Lea utcában laknak.
A Pöttyös ovi, azért kiesik innen nem? Meg rengeteg arra most az új építésű ház, sok a kisgyerekes, az pláne esélytelen.
AZ ADy Endre útit nem ismeritek, az állítólag a kerület legjobb ovija, kb. a Reállal van egy magasságban csak az Ady Endre úton. Kapocs utcai suliról mit tudtok? Azt nagyon dícsérik. Álítólag Gyálról az okos lurkókat mind oda próbálják benyomni.
Állítólag egyáltalán nem lehet gyálit felvenni 18. kerüelti ovikba, így dönöttt a 18. kerületi önkormányzat Kép Kép azért próbálkozom. Csolt utcát pont nem néztem, pedig ott a pázsit utcában még bölcsi is van, nekünk a Csokonai utcából Gyál központ annyira kiesik. Lehet, hogy megnézme még azt is.
Gyerkők jól vannak, épp együtt szundítanak egy nagyot. Lassan felkeltem őket!
 
 


Szia Norci!
Szerintem a Pöttyös ovi közelebb van, mint az Ady, de nem akarok okoskodni. Én a Kapocs suliról igazából nem sokat tudok, párszor elmentünk előtte, kivülről eléggé lepusztult. Több kismamával is találkoztál már? De jó, én nem szeretem, hogy itt nem tudok hova menni sétálni a picurkámmal, mert semmi nincs a környéken, ráadásul még kismama-társam sincs, hogy legalább beszélgethetnénk!

KépKép
KépKép
evikismama
Budapest XVIII. kerület
 
 


Szia Évi!

Mi Pestlörincen lakunk közel a repülőtérhez. Anyósomék laknak Pestimrén a Paula utcában. Nagyobbik fiam most jár harmadikba , a kicsi mivel évvesztes idén kezdi az elsőt.Elég jól megy neki a suli most 4.4 volt a félévije.
Sokat járunk arra felétek, főleg nyáron biciklivel.
Ti hova jártok suliba, hogy megy a gyerekeknek? És a picivel, hogy birsz a 2 nagy mellett?
szia Ildi

Szia Norci!

Ugyan nem tölem kérdezted (bocsi), de a Kapocs suliról csak jókat tudok mondani. Oda járt a sogorom is (igaz már vagy 10 éve) és van pár ismerősöm akinek odajár a gyerkőc és dicsérik. Minden évben indul angol-magyar osztály, ami szerintem szupi. Mi is gondolkodtunk rajta, de nekünk messze van (anyósomékhoz van közel), most a Szarvas Csárdához járunk suliba az is nagyon bevált.
szia Ildi
 


Szia Ildi!
Köszi. BÁr az iskolaválasztás még odébb van Kép
Egyelőre az ovival kúzdök.
Sajna nincsnek netező Gyáliak, hogy a gyáli oviról tudjak érdeklődni. Oda már jelentkeztünk.
 
 


szia Norci

Arról sajnos nekem sincsenek infoim, majd utánna kérdezek. Vannak ismerőseink akik Gyálon laknak megkérdezem Őket.
 


proba
 
 


sziasztok! Mi a 18. ker Szarvascsárda térnél lakunk. Van egy lányom 3.5 éves meg egy fiam 1.5 éves.
 
 


Sziasztok,

Ahogy Norci írta szintén Pestimrei lakosok vagyunk. Lea utca :-))
Az én Marcim (egyszem csemete) 10 hónapos.
Hátha fellendül ez a topic, hajrá!!!!

Kriszti

 


sziasztok

Kristta!

Mi oda járunk suliba, a Gulnerba. Nekem 2 fiam van 6 és 9 évesek.

Kriszti!

Lenditsük a topicot!!!
Anyósomék 2 utcával laknak arrébb a Paulában.

Sajna kevesen vagyunk hátha fellendül

Ildi
 


Sziasztok!

Hát akkor lendítsünk! Valamikor a XVIII. ker-i topikba én is bejelentkeztem, de aztán a folytatás nem ment.

Rólunk: Pimrén lakunk a Határ utcában, egyenlQre két gyermek van: 4 éves lány és 2,5 éves fiú, és most várjuk a harmadikat(talán lány, vagy fiú)
Óvodákból csak a Vackor ovit ismerem személyesen a Vezér u.-ban, de az nálunk nagyon bevált.

Mse
 


Ancsimama!

Mi is szeretnénk harmadikat a 2 fiú mellé, de egy kislányt. Remélem összejön és tényleg lány lesz.
ILdi
 


sziasztok!
Krisztik és Ancsimami üdv itt!
örülök, hogy egyre többen vagyunk Kép ráadás egymáshoz elég közelről.
A vezér ovin is gondolkodom, csak az kizárólag buszos távra lenne, tőlünk nem lesétálható, viszont ahová be tudnánk jelentkezni p.imrei címre akkor pont oda lennénk körzetesek.
Nem tudod ott mikor lesz a nyílt nap meg a beiratkozás?

ÉVi!
hétvégn mentünk a Lant utcábna, olyan rövid utca, gondolkodtam, hogy melyik lehet a ti házatok.

üdv.
Norci
 
 


Norci,
amit én írtam ovi, az nem a Vezér ovi, csak a vezér utcában van, azt hiszem a Csolt utcai ovinak a tagovodája összesen három csoporttal. Nyílt nap már volt úgy tudom, de szerintem bármikor bemehetsz érdeklQdni. Beiratkozás május elsQ hetében van, szerintem egységesen minden óvodában. Mi sem ide tartozunk körzetileg, de a lányomnak valahogy ez sokkal szimpatikusabb volt, amit meg is mondtam annó a vezetQnQnek. Úgy tudom, amennyire lehet próbálják egymás között "cserélni" a gyerekeket az óvodák, lehetQségeikhez és a gyerekek igényeihez mérten.
Ha gondolod kérdezz nyugodtan, e-mail-om a profilomban.

Ildi,
Hajrá, elQre a kislány felé! Merre laktok pontosan? A reptér tQlünk is nagyon közel van, múltkor lemértem 8 perc alatt kint voltunk.

üdv
Mse
 


Sziasztok,

Annyira jó, hogy elszállt amit írtam. ÁÁÁÁÁ BABANET!!!!!

K.Kép

 


Nekem is eltűnt amit tegnap előtt írtam, meg még egy lány írt, az sincs itt Kép
Tegnap meg egész nap nem tudtam írni!

Ancsimama!
Köszi az infot az oviról. Végül a
Vezérbe és a Zöldligetbe adjuk be a jelentkezést, és ha midnen igaz ideiglenes lakcímünk P.imre lesz a Vezér utcában.
Nektek az ovis felvételnél az nem volt hátrány, hogy gyeden vagy a picivel?

Kedden voltunk babadúdólón a PIK-ben, ami inkább már zeneovi volt. Volt bábozás, zene, hnagszerek, torna. A csaj kicsit félre érthette a feladatot így a teljes másfél órát a gyerekekkel foglalkozott. (Eddig 40 perc volt foglalkozás, utána kötetlen játék, meg szülőknek besézlgetés) kisfiam úgy elfáradt, hogy 3 és fél órát aludt utána délután, de nagyon tetszett neki.

Kriszti!
Azért próbáld meg újra! Vili a minap emlegetett titeket.

Norci
 
 


Norci!
Nekünk is a Vezér ovi lett volna a körzetes, de a lányomnak a másik tetszett, s szerencsénk volt... A Zöld Liget van az Ady Endre utcában? Akkor azt mi is néztük, de ide többen is mentek a bölcsibQl, és hát ez is szempont volt.
Hogy hátrány volt-e, nem tudom, talán az volt a lényeg, hogy nem a lányommal voltam GYED-en.
Sok sikert nektek is a beiratkozáshoz.
Jól hangzik ez a babadúdoló, sajnos mi már kimaradunk a délelQtti programokból, de majd a harmadik manóval...

Ancsimama
 


Sziasztok

Úgy látom a tegnapi hozzászólásom nem látszik és a tegnap előtti sem, na mindegy most röviden..

Ancsimama!

Mi a Kőhíd - Csévéző utcánál lakunk.
Az erdőn át kb 5-10 perc gyalog a ferihegy 1 kifutópálya.

üdv Ildi
 


Ancsimama!
Ha nem baj, akkor bombázlak tovább az ovis beiratásos kérdésimmel?
Tudod jövő héten lesz a biratkozás, azért görcsölök itt. Nagyon úgy érzem, hogy a ksifiamnak már szüksége van gyerek közösségre.

Igen a Zöld Liget van az Ady Endre utcában!
Szerinted elég a beiratáshoz, ha csak ideiglenes lakcímünk van (lesz)P.imrén?

Hogy ment a beiratkozás: több helyre is be lehet adni a jelentkezést? Pl. ti beadtátok a körzetibe, meg a Vackorba is? Esetleg csak a Vackor Vezér úti tagovijába? Hallottma olyna keürletről aohl ha kibukik, hogy több helyre jelentkeztke, egiykbe se veszik fel al urkót, azért kérdezem.

Ezek szerint a lányodat bölcsibe is bevették, úgyhogy a kicsivel otthon voltál? Esetleg a kicsi is bölcsis már? Melyik bölcsibe jártatok? (Jövőre ez is aktuális, és hát a Gyáli bölcsi meg végképp kiesik nekünk)

Előre is köszi a válaszokat!

Szoktatok játszóterezni? Össze is futhatnánk, v.melyik játszótéren, akkor szóban is bombázhatnálak Kép

Norci
 
 


Sziasztok!

Az én hsz-om is elszállt, úgyhogy ismét megpróbálom. Kép

Látom, hogy a többség imrei, mi lőrinciek vagyunk a KISZ lakótelepről. Kisfiam 7 hetes, első gyermek.
Fentiekből kifolyólag valószínű, hogy nem fogok tudni bekapcsolódni a társalgásba, de azért kérdeznék valamit, hátha téved erre lőrinci is, ill. láttam, hogy Éviék laktak a Havannán.

Ismeri valaki Dr. Kovács Rita gyerekorvost? Kíváncsi lennék a vele kapcsolatos pozitív vagy negatív tapasztalatokra.

Köszi
Zsana
 
 


Zsana!
Orvos ügyben nem oskat tudok segíteni, de azért maradj a topicban, hátha jönnek még lőrinciek is.
A chaten szokott lenni S-zsu, ő Lőrincen védőnő, ő biztos tud mondani neked v.mit.

Norci
 
 


Norci!
Írtam az e-mailodra. Remélem nem baj.
Ancsimama
 


Ancsiama! Már miért lenne baj? Köszi szépen, váalsozltam is.
Hogy bírod a két nagyot meg a pocakot?

Norci
 
 


Ancsimama!
Megkaptad a válasz e-mailem? Barátnőm nem kapta meg őket sorra? Lehet, hogy gond van vele.

Norci
 
 


Norci!

Megkaptam, már válaszoltam is, csak "nyaraltam" egy hétig, és nem tudtam levelezni, de most már vagyok. Köszönöm kérdésed bírom, ahogy bírom, nem nagyon tudok mást tenni, mert hát a két nagy sem igazán nagy, de nagyon segítQkészek. Ma pl. a lányom segített elpakolni a cipQket, mert "anya elrakom én és akkor nem kell összenyomnod a kistesót a hasadban" Kép

Ancsimama
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: