Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok kedveseim!

Sürgősen szükségem lenne:Dr Szántó Zoltán Könyvére

Analitikus szemléletmódok a modern társadalomtudományban.

Tegnapra..... :D


Szép napot mindenkinek! :D

Kép
Kép
 


Timcsi, sajna a könyvvel nem szolgálhatok :-(
viszont tankönyveket érdemes megnézni a http://www.hasznalttankonyv.hu/ oldalon. Én ott adtam el az összes tankönyvemet mindkét egyetemről. Szerintem olcsón hozzá lehet jutni könyvekhez, na persze most nem a sürgős esetekről beszélek :-)

Képzeljétek jó hír: a tavaly november 15-i nyelvvizsgám sikerült, végre van egy angol közepem :-) és valóban igaz hogy ez a telc-es nyelvvizsga sokkal könnyebb volt mint a rigó utcai! Annyi volt hogy fellebbeztem, mert 1,4 %.al kevesebb lett az írásbeli rész mint 60 % de összességében megvolt bőven, és megadták!!!! Hurráááá!!!
 


Kati!Köszi az infót!Aranyos vagy!
És gratulálok a vizsgádhoz!Ügyes vagy!!!! :D

Kép
Kép
 

 
 

Sziasztok!

Nagyon jó napom volt ma, hiszen voltam a dokibácsinál és végre megerősítette 100%-ban, hogy kisfiúk lesz! Nagyon örülünk, hisz titkon mindketten rá vágytunk, így mostmár biztos hogy Benedek lesz a Picikénk!
Aki beteg annak jobbulást kívánok! Én kb. 2 hete úgy érzem magam, mintha plusz energiáim lennének! Remélem sokáig fog tartani még ez az állapot!
Kati:gratulálok a vizsgádhoz, nekem is kéne egy német gazdasági nyelvből. De már évek óta húzom - halasztom! Neked gratulálok hozzá!

üdv mindenkinek! Aliz
 


Aliz, gratulálok! Szép nevet választottatok :-)
 


Alíz!Tetszik a név :D :D :lol: :lol:


Többiek?Miújság?Jólvagytok? :roll:

Mindenkinek szép napot kívánok!

Ja és szorítsatok,megyek nődokihoz!Remélem nincs semmi gáz és rendben talál mindent...... :roll: :)

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Aliz:Gratulálok a kisfiúhoz!Szép a neve. :)
Kati:Gratulálok a vizsgához! :)
Timcsy:Gondolok majd rád. :roll: Biztos oké lesz minden.

Mi jól vagyunk.Kimanóim szerencsére nem betegek.
Várjuk a jó időt,hogy mehessünk ki.
url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]

További szép napot!

Móni
 
 


Sziasztok! :D

Köszi Móni! :D
Hála Istennek nincs semmi gond: :D
De :oops: Szedett már valaki Cerazette gyógyszert?
Lehet,hogy hülyeséget kérdezek de a doki most bizottsági gyülésre ment és a gyógyszer bevan osztva napokra és én nem az első azaz hétfővel kezdtem hanem csütörtökkel.És mindenképp elkeztem ma.
Móni te bizti tudod nem? :roll:
Help!!!!!!!! :(

Kép
Kép
 


sziasztok.kedden jöttünk haza ne haragudjatok hogy eddig nem irtam de nagyon el voltam havazva,még csak most kezdek belerázodni a 3 gyermekes életbe :) nagyon aranyosak vagytok,nagyon jól esett ahogy aggódtatok értem hogy vajon van -e már baba vagy nincs :) 15.-én csütörtökön 12 óra 20 perckor született meg Maja baba 3500 grammal és 51 cm-el a 39.-ik héten .szüléstörténet:reggel 7-kor kérdezte a párom hogy kérek-e kávét ,mondom nem én még lustálkodni szeretnék egy kicsit,de aztán 5 perc múlva elindultam a wc-re és akkor észrevettem hogy folyik a magzatviz,na nem volt kérdéses egyböl hivtuk a mentöket,közben szépen esett az ónoseső...a mentősők 20 perc alatt kiértek,így a párommal együtt elindultunk a kórházba.negyed 9 körül értünk be ,irány a szülőszoba felvették az adatokat ,meg közbe rám rakták a fájásmérőt,és a szivhangfigyelőt,fájásaim egyátalán nem voltak ,aztán a szülésznő szólt az ügyeletesnek(hála az égnek pont a doktornő volt az :) )ő bejött megnézte a méhszájat 2 ujjnyi tágulás,de a méhnyak még nem rövidült semennyit mondta ha 1 órán belül nem lesznek rendszeres fájásaim akkor adjanak nekem egy dupla nospa injekciót.ezután beöntés,zuhi,és végre a férjemet is beengedték.az injekció után már rendszeresek voltak a fájások de nem voltak erősek(persze sokat segitett hogy járkálhattam )aztán olyan 11 körül megnézték a méhszájat már 3 ujjnyi volt,mondták most már fel kell feküdnöm a szülőágyra mert a baba szívhangja belassult 80-90 volt.felfeküdtem és egyben megkezdödtek az erőteljes fájások is ,nagyon sokat segitett hogy a férjem bent van mellettem borogatta az arcom,és tartotta bennem a lelket hogy nemsokára túl leszünk rajta...ígyis lett :D 8 nyomás után megszületett Majácska,egyből felsirt tehát minden rendben volt,mikor megláttam mást sem tudtam hajtogatni csak hogy milyen gyönyörü ,egyszerüen beleszerelmesedtem :oops: bocsi ha nem tudtam valami szépen leirni de nem sok tehetségem van az ilyenekhez :roll: és ime 2 kép az első még a kórházban készült, a második meg már itthon :) Kép Kép

Kép
 


és még el nem felejtem vhencsinek külön köszönet hogy felrakta Majácska képét :D

Kép
 


sziasztok Mindenkinek!

Huuu, Gizella nagyon gratulálok, külön jó, hogy leírtad röviden a szülés történetét! Úgy gondolom, hogy akkor elég hamar megszületett a kisbabátok! Nagyon aranyoska! Biztosan a nagylányaid sokat segítenek a baba gondozása körül, jó hogy nem vagy egyedül.
Nagyon jó egészséget kívánok Nektek!

üdv, Aliz
 


sziasztok!

Gizella még egyszer gratulálunk! Maja gyönyörű!!! Köszi a történetet, pedig gondolom nem unatkozol :-) Szép nagy haja van és gyönyörű a fülbevalója is :-)

Megyek készülődni mert ma délután elmegyünk Miskolcra, és pakolnom kell meg még valami kaját is gyorsan összeütni. nem bántam volna ha jobb időben utazhattunk, ráadásul most még Pestre is be kell mennünk, felvesszük az öcsémet is. És péntek délután... csúcsforgalom. De így jött ki a lépés, ez van.

Jaj tegnap este végre megérkezett a fellépős wc szűkítő Istvánnak, nagyon tetszik neki, azóta azon nézi a tv-ét és viszi mindenhova, csak éppen a wc-re nem :-) attól félek el ne törje ahogy nekitámasztja az ágynak, fotelnak. Remélem azért még Csenge születése előtt elkezdhetünk szobatisztaságra szokni, bár erőltetni nem akarom, ha nem nem, majd nyáron biztosan gyorsabban fog menni.

Puszi Mindenkinek!
Kati
 


Sziasztok!

Gizella!Mégegyszer gratula! :lol: Nagyon édes Maja baba! :lol:


Kati!Jó utat nektek!



:D :D Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
 


Timcsy én annó szedtem még szoptatás alatt, de túl sok infót nem tudok róla. Annyit tudok, hogy teljes védelmet nem ad, azért is csak szoptatás mellett ajánlják.

Lindi
 
 


Köszi Lindi! :D Azért írta fel ezt a doki szígorúan mert még szoptatok de szerteném leválasztani,csak azt nemtudom hogyan.Már mondtam neki hogy megromlott de nemlehet becsapni :roll:
Azért köszi! :D
Vizsgák?Alakulnak? :roll:

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Heni Köszönöm, hogy betettél a táblába! Olvaslak ám benneteket néha, csak kicsit elvesztettem a fonalat :oops: :oops:
Ja és nagyon jó a tábla, tudom mennyi munka volt vele! Ügyes vagy!

Gizella Így ismeretlenül gratulálok a gyönyörű Kislányotokhoz, az ügyes szüleéshez és a 3 gyerkőchöz!!!

Timcsi Hányszor szopizik még a nagyfiad? Mi 20 hónaposan hagytuk abba aszopizást, már csak este szopizott, és egyik napról am ásikra elhagytam. Talán nekem rosszabb volt, mint a Fiamnak. Ő pár nap után már elfelejtette. Igaz nálunk volt cumi.

Kati Ez a szűkítős dolog egyben van a fellépő és az ülőke?

Üdv :Bea

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Beuka!Már épp akartam érdeklődni felöletek :D
Beni napközben 3x,éjjel pedig 2x,de szerintem már nem kéne.
Próbáltam neki reggel tejet adni és kakaót de nem fogadja el.
Szerintem a tejem már nem elég neki legalábbis nem tápláló,mert eszik mindent mellé. :) Jó étvágya van :D
Szóval remélem gyorsan leszokik róla :roll:
Ti?Jólvagytok?Nem lehet látni benneteket.Bár sokan nem mozdulunk most ki ha nemmuszály.
Azért köszönöm. :D



Mindenkinek szép napot! :lol:

Kép
Kép
 


Timcsi!

Kend be a cickót valami kellemetlen ízű valamivel, egyik ismerősömnél bejött :) Nálunk nem volt ilyen gond, Dani 7 hónapos korában egyre kevesebb tejem lett, míg végül elfogyott, de közben már Dani kapott pótlásnak tápszert, neki meg mindegy volt melyiket eszi csak ehessen.

A vizsgákon túl vagyok. Jól elhúzták ebben a félévben, mert jövő héten már tárgyfelvétel. Így nem sok szabadidő marad.

Jah és nem akarom elkiabálni, de úgy néz ki eladtuk a házat. Üröm az örömben, hogy ki kell pakolni mindent, ami nem egyszerű dolog. Tele a padlás, garázs....már előre tele a hócipőm a cuccolással.

Szép napot mindenkinek!

Kép
 
 


Sziasztok! :D

Lindi!Köszi!Kipróbálom! :D
Gratulálok a vizsgákhoz!Ügyes vagy! :D

Remélem a lakással minden rendben zajlik majd! :roll:
Szorítok! :D
A pakolás miatt nem
irigyellek,de túl kell esned rajta!Dani majd segít! :D :D

Jó éjt! :lol:

Kép
Kép
 


Halihóó!

Timcsy Akkor még ténlyeg jó sokat szopizik Beni! Azt tudom esetleg javasolni, hogy próbálj meg elhagyni lassan 1-1 alkalmat (tudom ez nagyon nehéz, és is sokáig szoptattam még éjjel is, valahogy ez volt a kényelmesebb :? :oops: ).
Egyszerre túl sok lenne Neki szerintem. Ja a kakaót Botond is csak akkor fogadta el ,amikor már nem szopizott.
Igen keveset mozdulunk ki, de azért próbálunk.
Ha megjön végre a jobb idő megbeszélhetnénk egy szabadtéri találkát valahol.

Lindi Gratulálok a vizsgákhoz!! Ügyes vagy!
Fúú nekem ez az első telem sok év óta, hogy nem készülök vizsgákra. Tök jó!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Beuka!Igazad van!Ez nemegyszerű!És kényelmesebb éjjel a szopi!
Majd megpróbálom valahogy :oops: :(
Botond?Veletek miújság?
A találkában benne vagyok jólenne! :lol:
Köszönöm! :D
Gizella!Hogy van Maja baba?Szopi?
Kismamik?
Pussz mindenkinek! :D :D
:D :D

Kép
Kép
 


sziasztok,

még Miskolcról, olyan gyorsan szalad itt az idő :-(
Bea, örülök, hogy hallunk felőletek. A wc szűkítő egyben van a fellépővel, barátoknál láttam és nagyon praktikusnak találtuk, szerintem jó választás volt, bár ahhoz képest hogy egy fröccs öntött műanyag, nem éppen olcsó... de ezt a gyerekholmiknál már megszoktam :-)

Kismamik, nem tudom megy-e közületek valaki jógára, csütörtökön délelőtt lesz 10.30tól. sajna én nem tudok menni, mert csak szombaton megyünk haza Miskolcról, így legnagyobb bánatomra az első alakalom kimarad. majd legközelebb.

István éppen balhézik, mert hoztak anyuéknak fát, és segített behordani, de most az uram már hasogatja és így Istvánt a biztonság kedvéért behozta anyu, de mondanom se kell, hogy ez most nagyon nem tetszik neki :-)

Megyek mert szétszedi a házat.

ja és egy kép dec. 29. Csenge baba a pocakban :-)

Puszi
Kép
Kép
Kép
 


sziasztok.Majácska most szopizott,90 grammot,de valamiért nyüglödik(ritka alkalmak egyike mert amúgy nagyon jó kislány)éjszakánként csak 2-szer kel fel enni de utána alszik is mint a bunda... :D Kép Kép

Kép
 


Sziasztok!
Gizella gyönyörű a lányod!
Nem tudom,hogy ki kérdezte a cerazette fogamzásgátlót de én kb 2évig szedtem de én olyat amitől meg sem jött.
Gondolom ennek is több fajtája van.
Remélem mindenki jól van.
Üdv:Krisztina
Kép
Kép


Sziasztok!

Gizella nagyon aranyos Maja!: :D

Timcsy:Hallottam már a gyógyszerről,de pontos adatokat nem tudok rólam mondani.Már lassan 4.dik éve nem dolgozom,így kiestem a napi rutinból.Tudom,hogy szoptatás alatt lehet szedni.Volt olyan akinél vérzés kimaradást okozott,de olyan is volt aki több hétig vérzett.
A dokit biztos jót írt fel neked!! :D

Kati:Jó a kép Csengéről!

Lindi:Gratulálok a vizsgákhoz!
Sok sikert és erőt a pakoláshoz,költözéshez!

Beuka üdv újra köztünk.

Jó éjt mindenkinek!

Móni
 
 


Sziasztok!

Gizella nagyon aranyos Maja!: :D

Timcsy:Hallottam már a gyógyszerről,de pontos adatokat nem tudok rólam mondani.Már lassan 4.dik éve nem dolgozom,így kiestem a napi rutinból.Tudom,hogy szoptatás alatt lehet szedni.Volt olyan akinél vérzés kimaradást okozott,de olyan is volt aki több hétig vérzett.
A dokit biztos jót írt fel neked!! :D

Kati:Jó a kép Csengéről!

Lindi:Gratulálok a vizsgákhoz!
Sok sikert és erőt a pakoláshoz,költözéshez!

Beuka üdv újra köztünk.

Jó éjt mindenkinek!

Móni
 
 


Sziasztok!

Borzasztó egy ídő van! :evil: Utálom!

Kati!Nagyon jó ez a kép!
Zolival találkoztál?Vagy beszéltetek?
Remélem Miskolcon jobb az Ídő!
:D

Gizella!Maja baba,napról napra szebb!Mindig rácsodálkozom!
Ilyenkor mindig arra gondolok,milyen lenne még egy kislány nekünk! :D Na persze nem vágok bele! :lol:

Móni!Andris?Vonalzó?Olyan rossz hogy nem látom...
Mennyi ídős is a nagy legény? :o
Ja!És köszi az infót!
:D


Beuka!Tesó projekt?Botond?



Szép estét mindenkinek! :lol:

Kép
Kép
 


Sziasztok!

rég jelentkeztem! Katinak üzenem, hogy a védőnő mondta, hogy csüt.délelőtt lesz a jóga, így hát én nem tudok menni, mivel dolgozom! Pedig jó lett volna...
Jövő héten lesz a cukorterheléses vérvétel. Nem lesz valami kellemes, dehát ez van!
Benedek baba növekszik, egyre nagyobb a pocak. Férjem azt mondta, hogy napról-napra látja hogy egyre nagyobb vagyok. Hát ilyet!

üdv, Aliz
 


Sziasztok!

valami megadná a dokinő nevét és telefonszámát? Egy kedves barátnőmnek szeretném elkérni! Köszönöm előre is!
 


Sziasztok!

Edit!!Boldog névnapot Adélnak! :D


További szép napot mindenkinek! :D

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Aliz:A cukor terhelés nem vészes.Nem tudom,hogy itt Kalocsán melyiket csinálják.Az egyik az,hogy éhgyomorra vérvétel,majd eszel 1 zsemlét és kb 2dl tejet és 2 óra múlva újra vérvétel.A másik éhgyomri vérvétel szintén,majd meg kell inni egy tömény cukros lötyött és szintén 2 óra múlva vérvétel.Ha a lötyött kell innod akkor egy kis citromlevet facsarhatsz bele,így nem olyan édes.Kb 2dl az egész lé.Két vérvétel között ne nagyon "mászkálj"mert az is emelheti a cukor szinted.Lehethogy ezeket már mondta is neked a védőnő! :)

Timcsy:Köszi jól vagyunk.Holnap lesz 8 hónapos a legényem.
El se hiszem,hogy már ekkora! :D
Én is utálom az ilyen időt.Sehova nem tudok velük menni.Legalább a fele eső hó lett volna. :roll:
Nem vagytok betegek?Nálunk a faluba sokan kaptak el ezt a hányás-hasmenéssel járo betegséget.Mi még nem estünk bele,de ami késik az nem múlik! :roll:


Edit:Adélnak Boldog Névnapot!

További szép napot mindenkinek!

Móni
Kép
Kép
 
 


ez az előbb elmaradt!:)
Kép
Kép
 
 


sziasztok,

Aliz nekem is kellene mennem cukorterhelésre, már 3 hete halogatom... itt elég fura mert csak a kézi mérővel csinálják, ami nekem is van otthon így megpróbálom megkérdezni nem tudhatom e le otthon :-) sajna itt cukros lötyi van de legalább csinál belőle teát a védőnő. érdekes mert pesten rendes vérvétellel csinálták nekem a terhelést, na nem volt valami kellemes 2 órát ott ülni a rendelőben...
A rendes vérvétel is esdékes lenne, nem beszélve az ellenanyag szűrásrél, mivel 0 rh negatív vagyok, de a múltkor még nem adtak beutalót rá..

megyek mert indulunk csavarogni

üdv
 


Akkor ez is védőnő függő, mert nekem 1 zsemlét és 2dl tejet kellett enni-inni; és a 2 vérvétel közt azt hiszem csak 1 órát kellett várni. Én ott meg is vártam a gondozóban.

Móni, mennyit változott a fiad.

Bea, jó hogy végre te is jelentkeztél.

vhencsi
Kép
 
 


Sziasztok!

A babák nagyon édesek a fotókon...
Hihetetlen mód telik az idő.

Köszönjük a névnapi köszöntéseket.
Daninak külön köszönjük a szuper csajos táska szettet. Óvónéninek is meg lett mutatva és az egész családnak dicsekedi vele, hogy ezt a Danitól kaptam!!!!!

Adél kívánsága a babájának egy kabát és egy cipő, mert ugye tél van és nehogy megfázzon....
Mamáéktól egy biciklit kapott, amit mi még kiegészítettünk egy Hello Kitti-s csengővel és egy kiskosárral, hogy még a babát is tudja vele szállítani.

Sajnos az egész család takonykórrak küzd. Adél még állja a sarat...

Edit
Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Móni!De aranyosak!Noémi és Andris egy tünemények! :D
Hála Istennek nem vagyunk betegek! :D Remélem ezt most is kihadjuk! :roll:
Csak ez az ídőjárás :twisted:


Edit!Adél is nagyon szép kislány!Kergetheted az udvarlókat majd! :D


Mindenkinek szép estét! :D

Kép
Kép
 


Sziasztok!

minden fénykép nagyon szép, aranyosak a gyerekek! Az is jó, hogy minden korosztály képviselteti magát itt a fórumon!
Kati, én úgy tervezem hogy csütörtökön megyek, nincs kedved jönni neked is? Nekem a védőnő azt mondta, hogy vigyek citromlevet, azzal lehet feltúrbózni a dolgot. Majd utána hazamehetek és 2 óra elmúltával vissza! Addig nem lehet semmit enni, csak sima vizet inni! Hát nem tudom hogy fogom kibírni evés nélkül! Bár tesóm azt mondta, hogy az a lötty úgy el fog telíteni, hogy nem leszek éhes!
Mindenki vigyázzon magára!
Ha tudja valaki a dokinő elérhetőségeit írja meg nekem, akár emailen is: meryaliz@qualitrans.hu
Fontos lenne!

Köszi

Kismamikkal mi újság?
 


Sziasztok!
Ez a cukorterhelés mindenkinek van és hányadik héten?
Nagyon jók a kicsikről a képek :D majd megpróbálok én is feltölteni képet a kislányomról.
Remélem mindenki jól van !
Üdv:krisztina
Kép
Kép


Sziasztok!

Edit:Milyen nagy már Adél. :roll:
Krszti:Általában mindenkinek van a cukorterhelés kb a 26-dik héten.
Aliz:Te nem a Qualitransnál dolgozol véletlenül?Ugye a férjed is ott dolgozik?
Ma végre nem esik az eső "csak" hideg van.Noémit el vitte Anyu így kettesben vagyok a kicsi fiammal.Majd ebéd után elmegyünk Noémiért,így meg lesz a sétánk is.

Kép
Kép

További szép napot mindenkinek!

Móni
 
 


sziasztok,

Edit, Adélt utólag is isten éltesse!!!!! Szuper a bicaj! Hihetetlen hogy milyen nagy már! Tényleg lehet majd kergetni az udvarlókat :-) Az én férjem amikor megtudta hogy a 2. valószínűleg lány lesz közölte hogy januárban kiváltja vadász és fegyverviselési engedélyét és meg is veszi a sörétes puskát... :-)

Móni, hihetetlen, hogy mire nálunk jön a kistesó Andris már 1 éves lesz!!!! Repül az idő! Mintha tegnap lett volna hogy előbb Heninek szorítottunk, aztán neked a szülések miatt. Most meg tele vagyunk újra kismamikkal :-)

Aliz, meglátom, hogy mi lesz, majd írok, hétfőn felhívom a védőnőmet. Heni szerencséd volt hogy Neked nem a cukros löttyöt kellett innod! Mázlista! :-) én sajna löttyitől ugyanolyan éhes voltam csak az iszonyú édes íz volt számban tőle... mindegy túlesünk ezen is, pocaklakókért mindent :-)

Kedden délután jön valaki tanácsadásra? Nekem mennem kéne, bár nem nagy kedvem van hozzá. Szerdán Istvánt kellene vinni dokihoz a 2 éves státuszvizsgálatra, szóval alighogy hazamegyünk Miskolcról a jövő hét is tiszta rohanás, program.

Timi, az uram és Zoli csak épphogy összefutottak a hotel előtt, beszélni sem volt idejük :-(

Istvánom éppen alszik, délelőtt voltunka Dédinél, sütött fánkot, nagy sikere volt :-)

Ma már pakolászás mert holnap megyünk haza. Ha minden igaz már csak akkor akkor jövünk legközelebb Miskolcra ha megszületik a pocaklakó is... Őszintén nem is esik jól már ez a hosszú utazás.

Vigyázzatok magatokra! Itt szépen süt a nap de sajnos nagyon nagyon fúj a szél és hideg van.

Üdv
Kati
 


sziasztok!

Móni, úgy van ahogy gondolod! Ismerjük egymást?
 


Sziasztok!

Aliz:Személyesen nem,de férjem dolgozott ott.A sógorom jelenleg is ott dolgozik.(Herczeg István,a férjem Gábor)Ő a kamion mosóban van.A férjemnek be van jelölve a párod az iwiwen ismerősnek.Amikor olvastam az email címed akkor ugrott be,hogy ismerős a neved.

Kati:Nagyon gyorsan telik az idő!Néha úgy irigylem a kismamákat.Jó lenne még egyszer átélni azt az állapotot! :D

Elmentünk Noémiért a mamához,erre közölte,hogy ő nem jön haza velem.Majd a Batyus hozza haza. :D (ő a kisebbik öcsém)Úgyhogy ismét csak ketten vagyunk.Öcsi alszik,fő a vacsi nekem meg van egy kis "nyugalmam". :oops:

Jó hétvégét mindenkinek!

Móni

Kép
Kép
 
 


Edit! Nagyon szuper a bicaj! Daninak is kellene már nagyobbat venni, de majd ha megtanul kétkeréken menni. :)
Hallottam csak volt kínálás az oviban, bár Dani megjegyezte Adél pityergős :o Talán sírdogált mikor kínálni kellett?

Nálunk a helyzet a következő: Ház eladva, helyette vettünk (illetve még folyamatban van veszünk) egy lakást a Gémben. Márciusban tervezzük, hogy átköltözünk. Dani teljesen be van zsongva. Örül, hogy új szobája lesz ami sokkal nagyobb mint a mostani. :lol:
Ahol most lakunk lakás kiadó lesz, úgyhogy ha tudtok valakit akit érdekelhet akkor szóljatok.

A suli már sajna el is kezdődött :x , jó hogy egy hete végeztem a vizsgákkal. Nagyon kemény félévünk lesz az utolsó, de utána az új rendszer szerint lesz fél évünk a szakdolira és az államvizsgára. Ez azért így elég jó. Már csak egy év és vége, bár a nyelvvizsga még hátra lesz, de megpóbálok tanárt szerezni és minél előbb letenni.

Jó hétvégét mindenkinek!

Kép

Kép

Kép

Dani kamion őrült :)

Kép
 
 


Sziasztok!

Lindi!Dejó,hogy túl vagy rajata :D
Mekkora az a lakás ami kiadó lessz?Nekünk márciusban menni kellene innen a gémből :roll:
Danin látszik mennyire örült!
:D Nagyon aranyos! :D Sok sikert az utolsó időszakra a suliban! :D

Kati!Szerencsésen hazaértetek? :D Gondolom elfáradtál :roll:


Ma bicikliztünk egy keveset,de hideg van megkell mondjam,haza felé már nyügős volt Benedek :D De a forró tea és anya átmelegítette,most szundizik :D

Remélem mindenki jólvan!!! :D
További szép napot mindenkinek! :D

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Van valakinek valami jó ötlete,hogy lehet egy örökmozgó gyereket annyira lefárasztani,hogy délután aludjon.?
Noémi már napok óta nem alszik ebéd után,pedig fárasztom rendesen.Lefekszünk és közli,hogy neki most nincs kedve,majd este alszik.
Éjjel amúgy alszik!

Jó hétvégét nektek!

Móni
 
 


Móni, az én örökmozgóm még csak 13 hónapos múlt, mégsem alszik délután. Lefekszünk és pár percig szimulál, utána felpattan és este 9-10-ig megállás nélkül szalad tovább. :)

vhencsi
Kép
 
 


Timcsy!

A lakásban két hálószoba van amik a nappaliból nyílnak. A nappali és a konyha egy légtérben van. 60 négyzetnéteres egyébként. Központi fűtéses, tégla épület. A szobák elég kicsik sajna, nálunk a két gyereké volt a háló mi meg a nappaliban aludtunk.

Móni!

Mi Edittel volt mikor két órát sétáltunk babakocsival hogy aludjanak a gyerkőcök hidegben-melegben egyaránt. Szerencsére Dani jó alvó, még most 4 évesen is alszik délutánonként, de Adéllal Editnek jobban meggyűlt a baja. Ő sokat autóztatta, meg babakocsiztatta, hogy aludjon. Dani kb. másfél éves kora óta alszik bent a lakásban délutánonként, addig mi is rengeteget sétáltunk, hogy legyen alvás, igaz volt mikor ott kellett mellette aludni a francia ágyon, mert csak úgy aludt és közben zenét hallgattunk. Bár tudom minden gyerek más és más, nem lehet általánosítani.

Lindi

Lindi
 
 


Sziasztok!


Bizony így volt.... Ha hideg, ha meleg, ha esett, ha fújt mi mentünk. Tovább tartott felöltöztetni.... :roll:

Adél kb 2 éves kora óta nem alszik délutánonként. A bölcsiben, oviban semmi gond, elalszik, de otton soha.... sajnos :cry:
De már megszoktam, így hamarabb 1/2 8 körül elalszik.

Egyébként én bevethettem bármilyen praktikát, sajnos eredménytelenül.. biciklizés, nagy séta, játszótér.

Edit

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

nem tudja valaki hogy hová tűnt el az a gyermekbútoros hírdetés? Mire fel akartam írni a honlap címét, valaki levette innen! Ha esetlegesen valaki felírta, vagy tudja-ismeri légyszi adja meg nekem!
Évi Te hol vagy? Remélem minden rendben van veled!

üdv, Aliz
 


Sziasztok,

Aliz, megengedték hogy a cukorterhelést itthon csináljam meg mert ugyanaz a vércukormérőm is van itthon, mint a védőnőknek :-) Ma reggel meg is csináltam, így egy úttal kevesebb, szerencsére. Az éhgyomri 5.1, a terheléses 7.3 lett, ami jó, megnéztem a határértékeket :-) Ma viszem Istvánt tanácsadásra, oda jön a védőnéni is. Kedden megyek vérvételre. Szerencsére tegnap csak 4-en voltunk a tanácsadáson és doki is időben jött úgyhogy hamar végeztem :-)

Nagyon jó volt Miskolcon, most itthon én is és István hiányoljuk "Mimamát" :-)

Évi, tényleg mi van veled? Régen jelentkeztél!

Móni, az altatással kapcsolatban nem tudok én sem jobb tanácsot adni. nekem szerencsére István beállt a délutáni rendszeres alvásra kb. 12.30-15.00 között, másfél két óra minden nap. Az az időszak volt nehéz amikor a napi kétszeri alvásról szoktunk át az egyszerire. Este viszont fél 10 előtt nem tudjuk ágyba dugni semmi áron. Addig a duracel nyuszi hozzá képest nulla :-)

Vigyázzatok magatokra, sajna megint "szuper" idő van, nem lehet kimozdulni. Még hétfő délelőtt a szél ellenére sétáltunk egy nagyot a napocskán, el is aludt a babakocsiban (már alig fér bele).

Még egy kép:

Üdv
Kép
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron