Új privát üzeneted érkezett!

szia,

akkor neked jó, hogy otthon megtudtad csinálni a vércukros vérvételt! Én holnap megyek, hát majd meglátjuk!
Én is úgy tervezem, hogy jövő hét kedden megyek vérvételre, 8-ra!
 


na a vércukrot elkiabálta, 7 felett elküldenek kecskemétre terhes diabétesz tanácsadásra :-( hiába könyörgök... csak egy kicsit röhejesnek tartom, hogy azért elmenjek kecskemétre hogy ott megmondják mit egyek és mit ne, ezt kalocsán nem lehetne megoldani? Mindegy azt mondta a védőnő, hogy hívjam fel őket aztán majd mondanak valamit. Pedig kértem hogy inkább elmennék egy vénás terhelésesre mert az adna reális eredményt, de ez itt nem szokás, pedig igazából csak az ad valós eredményt, még a gyerekorvos is azt mondta, hogy általában ha ezután csinálnak egy rendes vénás terhelésest az negatív eredményt szokott adni. e értsétek félre mindent megteszek a pocaklakó egészsége érdekében, de szerintem kicsit nehézkes ez a dolog ebben a városban.

Valaki volt már ilyen helyzetben? Esetleg kecskeméten ilyen tanácsadáson?

Most egy kicsit elkeseredtem.. nem is eszek szénhidrátot!!!!
 


sziasztok!

köszi a tippeket az altatással.
Kati:Ha Noémi is alszik délután akkor este ő is sokáig fent van.Ha nem alszik akkor két variáció van,vagy nyűgös és semmi nem jó neki vagy annyira felpörög,hogy le se lehet lőni.
Szerintem Kecskeméten is azt fogják mondani,hogy csináljanak egy rendes terhelést és vénás vérvételt.Én úgy gondolom,hogy ha az is magas akkor kell dietetikussal beszélned.

Többiekkel mi van?

Móni
 
 

 
 

sziasztok!

Kati írása után úgy döntöttem, hogy nem megyek a mai cukros vérvételre, mivel tegnap ünnepség volt a cégnél és kb. 4-5 süteményt beettem, így nem akartam megkockáztatni, hogy magas értékeket mutasson a vizsgálat. Majd jövő héten elmegyek, egy hét diéta után! :-)

üdv, Aliz
 


sziasztok,

ma voltam délelőtt a kismama jógán, nagyon jó volt. 7en voltunk de szerintem nem is nagyon férnénk be többen. Bár ha többen lesznek akkor szerintem tart majd másik időpontban is. Másfél óra, de nekem felüdülés volt. Csak a délelőtti időpontban nekem is nehezebb Istvánt elpasszolni, meg elvitetni magam. Igyekszem majd megoldani, mert hasznos tippek vannak a vajúdási pozícióra, a légzésre stb.

Holnap telefonálok kecskemétre, kíváncsi leszek mit mondanak, bár már van is beutalóm a háziorvostól rendes terhelésre... de nem jó mert ő bejelölt mindent a beutalón a teljes vérképre is, arra meg ugye kedden megyek az ellenanyagszűréssel együtt, na mindegy majd lesz valahogy :-)

Gyönyörű idő volt ma, tiszta tavasz! Bár ilyen maradna!!!

Aliz, szerintem elmehettél volna, mert addigra már ne olyan magas a cukorszint, ha meg magas akkor tök mindegy ha éhezel is előtte egy napot! De megértem az aggodalmad :-) Ne izgulj biztosan rendben lesz!

Móni, volt egy anyuka aki Baján fog szülni, márciusban ha minden igaz, és felvetődött a dúla kérdése, Baján beengednek dúlát vagy szüléskísérőt? Itt Kalocsán nem az tuti, max. apa jöhet, bár nekem ez elég is :-)


Hétvégére hívtam vendégeket, remélem jó lesz a szombat este, gyerkőcöt elpasszoltam, és krumplilángost akarok majd sütni. Jár nekem is kikapcsolódás, ugye? :-)
Üdv Mindenkinek!

Kati
 


Sziasztok!
Kati:Szülésre csak az mehet be aki előtte volt egy "tanfolyamon".Ez abból áll,hogy egy szülésznő elmondja,hogy mi történik a szülőszobán,hogy zajlik a szülés,újszülőtt ellátás.Megmutatja a baba-mamás szobákat.Ezen résztvehet a kismamával bárki(Apuka,testvér,nagymama,unokatestvér,barátnő stb).Ez egyszeri alkalom kb.1-1,5 óra.A kiskönyvbe beírják,hogy kivel vettél részt a tanfolyamon és csak az mehet be!Meg kell venni egy ruhát is ami 1500Ft.Ha nincs ilyen ruha (elfogyott) akkor adnak szüléskor egy zöld köpenyt és maszkot,de ez ingyen van. :D
Velem Anyu volt bent.Különben beszélje meg az orvosával,hogy dúla lehet-e bent.De szerintem egy rokon,ismerős is felér egy dúlával.
Jó "bulizást" a hétvégére!
Múlthéten mi is elmentünk barátokkal vacsizni.Ezer éve nem voltam már sehol a gyerekek nélkül.Úgy készülődtem mintha legalábbis az első randim lett volna. :roll:

Olyan jó,hogy süt végre a nap!!! :lol: Mi is megyünk nemsokára sétálni.Tegnap is egész délelőtt csavarogtunk.Még a kedvem is más volt! :roll:

Többiek is csavarognak!
Heni,Timcsy,veletek mi van?

további szép napot nektek!

Móni
 
 


Sziasztok!

Móni!Szerdán megkapta a Beni a kötelező szúrit:(Egész éjjel lázas volt:(De már túlvagyunk rajta:)
Csavargunk egyfolytában és élvezzük a jó ídőt,sajna jövőhétre már nem ilyet mondanak:(

Remélem mindenki jólvan :D
Szép napot! :D

Kép
Kép
 


sziasztok,

éppen várom hogy végre felébredjen István és mehessünk már ki, én már felöltöztem :-)
Ma voltunk vele vérvételen, reggel alig vártam, hogy végre belepisiljen abba a hülye zacskóba... szegény a szerdai szuri után ma már nagyon zokon vette vérvételt még ha csak az ujját is szúrták meg!

Viszont beszéltem Kecskeméttel, és ahogyan olvastam is mindenhol 7,8 mmol/l-ig jó a terheléses érték, annyit kért a hölgy akivel beszéltem, hogy a 26. héten egy átlagos reggelim után 1 órával mérjek majd megint egyet és hívjam fel mennyi lett.
Szóval végre megnyugodtam :-)

Na megyek hátha felébred már ez a csibész, 2 és fél órája alszik :-)

Szép hétvégét!!!
 


Sziasztok!

Irígylem az anyukákat, hogy egész nap kint lehetnek ebben a szép időben. Sajnos nekem a munkahelyen kell lennem, szinte egész nap ki sem megyek, így gyakorlatilag csak az ablaküvegen keresztül látom hogy süt a nap! Elég zaklatott volt a hetem, idegeskedtem is eleget! Próbálom félretenni ezt a babácska kedvéért! Szegényt is biztos megviseli!
Kati: úgy érzem Te szeretsz a konyhában sütni-főzni. Én is szeretek! Főleg ha van időm új recepteket kipróbálni! Múlt hétvégén is sütöttem újdonságokat, még a munkahelyre is vittem, kollégák azt mondták finomra sikeredett.
Biztosan jól fog sikerülni a lángosod, bár el kell találni! Majd írd meg milyen lett!
Móni: természetesen tudom, hogy ki a férjed és az öccse. Sőt még a tesóddal is zenéltünk egykoron együtt a bátyai zenekarban.

Mindenkinek szép napot!

üdv, Aliz
 


Sziasztok!

Ma már nem annyira jó az idő,de azért kimegyünk.

Aliz:Próbálj meg keveset idegeskedni.Én is sokat aggodtam a terhesség alatt,de szerencsére a babámnak nek lett baja.

Andris egyre ügyesebb.Már nem lehet egyedül hagyni a babakocsiban,mert felül. :lol:

Jó hétvégét nektek!

Móni
 
 


sziasztok!
De elcsöndesült mindenki! :( Jól van mindenki?
Jön ma valaki tanácsadásra?
Üdv:Krisztina
Kép
Kép


Hello!

tényleg mi ez a nagy csönd itt az oldalon? Eddig mindenki olyan aktív volt!
Nos, a vércukorszint jó lett, a vérvételen találtak minimális vashiányt, amit majd lehet hogy kezelni kell! Ettől függetlenül minden rendben van.
Beni nagyon aktív, szinte egész nap mozgolódik! Energia az van! Nagyon élvezem!

Mindenkinek minden jót!
 


Sziasztok!

Sok dolog volt mostanában amiért nem jutottam géphez.
Noémi megbetegedett,majd én is.Szerencsére Noémin hamar túl ment,én még kínlódok a takonykórral.
Tegnap és ma disznótor volt nálunk. :?

Várjuk a jó időt!
Andris nem lett beteg.Sokat huncutkodik.

Megyek én is pihizek egy kicsit amíg alszanak a törpik!

Móni
 
 


Sziasztok!

Köszi a kérdést jól vagyunk!
Várom, hogy teljen az idő! :D
Február 23-án megyek vérvételre talán az utolsó.
A héten voltam tanácsadáson minden rendben van.
Úgy érzem a kisfiam befordult, nagyon tudja, hogy mi rend. Most még hízlalom egy kicsit (sok palacsintával) és itt is van az április 21.

Jó egészséget mindenkinek. Jó sétákat !

Aliz szép név a Benedek mi is gondolkodtunk rajta.
Nem látom a vonalzót Aliz, Kati mikorra vagytok kiírva??

Jó éjt mindenkinek!

Kép
 
 


Sziasztok,

Móni, jobbulást.

Évi, május 25-re vagyok kiírva.

Aliz, kedden reggel nem Te voltál akit elsőnek behívtak a vérvételen?

Én tegnap este voltam a dokinőnél, jó volt, beszélgettünk vagy 20-25 percet, megvizsgált. Szerencsére minden rendben, nálunk már a buksi van lefelé :-) De rengeteget mocorog, jó nagyokat és intenzíven. Azt mondta a dokinő, hogy ez jó, mert ha mozog akkor ő is több oxigénhez jut. Mozoghatok is, múlt héten is voltam jógán, de ez a délelőtti időpont elég sok szervezést igényel, azért remélem eljutok majd minél többször.

István nagyon eleven, nem unatkozom mellette. Mostanában már babakocsival sétálgattunk is, és ha ilyen napsütés lesz akkor megyünk, ha nem fúj a szél. Bár utálom, hogy fél óra öltözés mire elindulunk :-)

Üdv
Kati

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Látom a vércukorról (is) beszélgettek. Én jól "megjártam" a terhességem alatt. Sajna magas lett a terhelésem, 2× be kellett feküdnöm, diéta, még inzulinos tollat is kaptam, de szerencsére nem kellett használnom, mert "kordában" tudtam tartani a szintet a diétával. A szülés után visszaállt a normál szintre. Gondolom a következő terhességnél újra előjön, de akkor már előre diétázni fogok.

Én már nagyon utálom ezt az időt. Nem akarok havat :(
Jobb lenne már egész nap kinn lenni, az udvaron, kertészkedni játszóterezni.....

Betegeknek jobbulást,

KISMAMIKNAK további sok mocorgást :) :)

Üdv: Bea

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
nálunk minden rendben van! Holnap megyünk megnézni a babánkat, már alig várom! Majd megkérem a dokibácsit hogy mutassa meg a kis arcocskáját!
Évi: örülök hogy jelentkeztél, már tartottam attól hogy valami baj lehet! De úgy olvastam minden okés! Vonalzót tekintve, nem jutok előrébb vele, de én 06-15-re vagyok kiírva! Volna hozzád egy kérdésem: igaz az, hogy a baba anyakönyvezetésénél be kell mutatni 300 napnál frissebb házassági levelet? (ezt hallottam és elég fura).
Hát, neked már csak tényleg pár hét van hátra, gondolom már az előkészületek nagyjából megvannak!
Kati: nem én mentem be elsőnek a vérvételen, elég sokan voltunk azon a kedden. Te előttem voltál, én ott ültem az ajtó mellett balra! Örülök, hogy veletek is minden rendben van! A kisfiad várja már a kistesót?

üdv mindenkinek!
 


Jó reggelt,

hát ez a hó nem hiányzott...

Aliz, az anyakönyvi kivonatot be kell mutatni, sajna ki kell váltani, különben nem kerül apa nevére a gyermek :-)
Aliz, miért nem jöttél oda?!! Én hiába nézlek, nincs rólad fotó :-) tényleg sokan voltunk, máskor ha 8 előtt odaértem én voltam az első, most meg fél 8 után már ott voltam, és a 3. voltam, bár így is hamar végeztem.
István vegyes érzelmekkel fogadja babákat, néha olyan mintha várná, néha odacsap a mesekönyvben amikor a kistesóról mesélek és kiabál, hogy nem-nem. Szóval majd meglátjuk mi lesz.

ma mentünk volna oviba bohócot nézni, de ilyen időben nem megyek babakocsival, meg éppen telefonált az ismerős óvónéni, hogy két gyerek otthon maradt hányás-hasmenéssel, szóval így inkább maradunk itthon. Azért az udvarra majd kiviszem kicsit, mert élvezi a havat.

Tényleg Aliz, akkor eldöntötted, hogy Szekszárdon szülsz?

Vigyázzatok magatokra!
üdv
Kati
Csibészem
Kép

Hóemberke :-)
Kép
 


Sziasztok!

Aliz: Igen így volt, de most január 1-től ezt megszüntették és nem kell friss ház. akvi. kivonat. Én nem csináltatok újat, a régit lemásoltuk, mert eredetit sem szeretnék ott hagyni majd a kórházba.
Szóval a régit lemásoltam és nálunk a hivatalba egy bélyegzővel hitelesítettük, hogy az eredetivel mindenben megegyezik.
Itt Kalocsán már nem kérnek újat, de szerintem Szekszárdon sem, mert az egyik barátnőm most szült vasárnap Szekszárdon és majdnem biztos vagyok benne, hogy nem kért ki ő sem frisset.

Hát igen a vásárlással már majdnem megvagyunk, de nagyon sok mindent kaptunk így csak pár dolgot kellet venni.
Most pakolunk majd Benedekre, mert a babával pár hónapig anyuéknál leszünk.

Kép
 
 


Sziasztok!

Ma végre jó idő volt,ha hideg is.Délelőtt és délután is voltunk kint egy kicsit.
Már én is jól vagyok.
Andrisom egyre ügyesebb,már nem sok kell és megtanul előre is mászni.:)Ülni már szépen ül.A babycomppal szépen közlekedik.

Noémi sokszor mondja,hogy Ő márciustól óvodás lesz.Ha jobban bele gondolok már csak 1 hónap az ovi kezdésig.Egy kicsit én is várom már. :roll:

Örülök,hogy a kismamik jól vannak.
Többiekkel mi van?

Kép
Kép

Móni
 
 


Sziasztok,

Évi köszi az infot ezt jó tudni, egy gonddal kevesebb adminisztráció :-) Istvánnal még jó volt, mert csak előtte októberben házasodtunk így januárban még jó volt az akkori friss házassági a.kivonat, most meg majd beviszek én is egy fénymásolatot :-)

Évi, pörögnek ám a napok!!! Biztosan jó lesz, hogy anyukádéknál lesztek, számít hogy van segítség. Nekem az a 10 nap amikor anyu itt volt az elején szuper volt, aztán meg vagy 5 hónapig anyósom főzött ránk, hát visszagondolva megváltás volt!!!!

Móni, Andris nagyon ügyes!!! És hogy Noémi is már ovis lesz... olyan gyorsan telik az idő. Hihetetlen, de májusban nekem is be kell íratnom Istvánt az oviba, hiába csak jövő januárban megy, olyan furi.

Ma délután egy nagyot sétáltunk, de nagyon fújt a szél. Én jól elfáradtam, de István szerintem még jobban feltöltődött a friss levegőn :-)

Röviden ennyi.
Üdv
Kati

Ui.: "Eltűntek" ÍRJATOK :-)
 


Hello Mindenkinek!

Évi: köszi az infót, remélem akkor ebből nem lesz gond, de lehet hogy elővigyázatosságból én is bemegyek majd a hivatalba egy pecsétért! Nem akarom a Zsoltira hagyni ezt a dolgot, szerintem akkor amúgy is be lesz keveredve! :-) Az nagyon jó, hogy kijöttök anyukádékhoz, lesz segítséged! Nálunk nem tudom hogy lesz ez a dolog! Biztos lesz azért nekem is segítségem, de hogy miképpen még egyenlőre nem tudom! Kicsit visszatérve a névválasztásra, nálam a Benedek már elég rég kialakult, úgyhogy nem igazán kellett rajta sokat gondolkodni! Több dolgot feltudnék sorolni hogy miért ez lett a választás (Egyébként stílusos nem, Évi?) :)
Kati: nagyon aranyos a kisfiad a képeket, igazi kis csibész lehet!
Tulajdonképpen már eldőlt a Szekszárd. Az orvossal maximálisan meg vagyunk elégedve, kedves, mindent elmond! Tegnap voltunk éppen, minden rendben van Bennel és láttuk 4D-ben is! Úgy örültem neki hogy láttuk!
Kati: nem lesz jóga délutánonként? (ez a délelőtti időpont nem a legjobb)
Jut eszembe, Évi a barátnődnek milyen tapasztalatai voltak Szekszárddal kapcsolatban?

üdv, Aliz
 


Sziasztok!

Aliz: igen nagyon stílusos, nekem is azért tetszett.
Valamint bennem volt az az érzés ha pár év múlva megkérdezi miért ezt a nevet kaptam valami rendes indokkal álljak elé és ne csak, hogy ép ez volt a menő, vagy ez az egy amin apáddal megtudtunk egyezni stb.
Aztán végül a Zalánt sem tudom különösebben megindokolni, csak annyival, hogy ezt apuka választotta. Ha lány lett volna akkor pedig én választottam volna nevet. Ez most ilyen egyszerű lett.

Kép
 
 


Kép No comment!
 
 


Sziasztok!

Hová tűnt mindenki?

Móni
 
 


Sziasztok!

nem tudom mi történt, hogy így alább hagyott az írási kedv!
Milyen szép havas reggelre ébredtünk! Gondolom a gyerekek ki fogják használni ezt az időt, kicsit azért nekünk is jutott abból a nagy hóból! Szánkózás, hógolyózás... de szép is!
Velünk minden rendben van, szépen növekszünk! Eddig 5 kg-ot híztam, most 25 hetes a Picikénk! Az étvággyal semmi gond nincs, különösebbképpen nem kívánok semmit! Az alvás is megy, elég hamar el is fáradok mostmár itt a munkahelyen, meg egyébként is!
A többiekkel mi újság van?

Mindenkinek szép napot!

üdv, Aliz
 


Sziasztok!
Bocsi,hogy most írok de sajna egy jó ideig ágyban feküdtem,elkaptam a hasmenés hányás vírust :( ilyen rosszul még sosem voltam de talán már minden rendben de még szigorúan rizs főtt krumpli keksz az étrenden :( Már alig várom,hogy egy jót ehessek :D. Volna egy kérdésem a sima ultrahangon a Malbaski sose mutatja meg a baba szívhangját?Mert most voltam és csalódtam mert nem mutatta meg :( .Mindenki jól van?
Üdv:Krisztina
Kép
Kép


Sziasztok!

Mi is megbetegedtünk.Noémi vasárnap éjjel hányt,majd tegnap estére belázasodott.Ma reggelre Andris is lázas lett. :(
Délután orvosnál voltunk.

Noémi nagyon örült a hónak.3 kis hóembert is épített az öcsémmel.Elég volt becsalni,pedig már az orra is piros volt. :)

Kriszti:Jobbulást kívánok!

Többiekkel mi van?

Móni
 
 


Sziasztok!

Gyors helyzetjelentés rólunk is. Múlt héten én is dögrováson voltam hányás hasmenéssel, tényleg nagyon kegyetlen. Tegnap hívtak az oviból, hogy Dani hányt. Hajnal kettőig folyamatosan hányt, de talán már jobban van, közben meg arcüreggyulladása van. Páromnak is hasmenése van, párom lánya meg influlenzás.
Kell ennél több?

Betegeknek jobbulást, a még nem betegeknek meg inkább maradjanak otthon, mert rengeteg vírusos emberke van a városban.
 
 


sziasztok,

betegeknek gyógyulást!!! Remélem megússzuk a dolgot.... nem hiányzik újabb betegség.
Sajna ma egész nap fájt az oldalam, ha holnap reggelig nem javul akkor bemegyek a kórházba, szinte egész nap feküdtem, étvágyam semmi :-( Pedig szép idő volt, de még a fürdőszobáig is alig tudtam elvonszolni magam, nemhogy a gyereket kivinni :-(

Amúgy jól vagyunk, tegnap sétáltunk is, jól esett.

Kriszti, én néha hallottam, hogy malbi kihangosítja a szívhangot, de elég ritkán. Nekem az első alkalommal megtette, de nem tudom mitől függ, ahogy úri kedve tartja vagy meg kell kérni? nem tudom..

megyek pihizek tovább, majd jelentkezem mi újság.

Üdv
Kati
 


sziasztok

Mi is megvagyunk, csak nem nagyon van mit írni. Várjuk a tavaszt, sétálunk biciklizünk. Szerencsére a betegség elkerült bennünket.

Az ultrahanggal kapcsolatban, valóban tőle függ, hogy megmutatja-e a szívhangot. a végén általában már meg szokta, meg persze a saját betegeinek kérésre is. Átlagember nem tudom mennyire mer kérni tőle bármit is.

Bár nekem már változott a róla kialakult kép, mióta segített a kisfiam megszületésénél, azóta megismer és vissza is köszön az utcán is.

vhencsi
Kép
 
 


Sziasztok! :D

Remélem már mindenki egészségnek örvend!!! :lol:
Kismamik hogy viselitek a terhességet? :D
Mi jólvagyunk.Csak rentgeteg az elintézni való......
Mi is várjuk már a jóídőt!.... :roll:
Benedek nagyon eleven,még 3 fogacskára várunk és talán vége a szenvedésnek,remélem!Azután még egy meccs a cici miatt,de hát muszály lessz!Képzeljétek kijöttek az arcomon apró gennyes patik de nem egyszerű mert nincs kivezető nyilásuk kikell szúrni őket ,teljessen elvagyok keseredve soha nemvolt ilyen gondom,a nődoki azt mondta szedjek Diane35-t,de ezzel is várnom kell még a szpotatás miatt.Van valakinek tapasztalata evvel a gyógyszerrel kapcsolatban?
Mindenkinek szép napot kívánok! :D

Kép
Kép
 


sziasztok!

Remélem már mindenki jól van!Csak már a jó idő jönne úgy kertészkednék ápolgatnám a virágaimat de amilyen szerencsés vagyok mire megjön a jó idő addigra akkor hasam lesz,hogy alig bírok lehajolni :(
Rajtam kívül szül még valaki Kalocsán?
Üdv:Krisztina
Kép
Kép


sziasztok,

jól vagyunk, de különösebben velünk sem történt semmi érdemleges - szerencsére - mostanában sétálgatunk sokat, teszek veszek itthon.
Kriszti, én Kalocsán fogok szülni. A pocak miatt már hanyagolom a kertet :-)
István nagy csibész, és dumagép.
Jövő hétvégén remélem eljönnek anyukámék és a tesóm, nagyon jó lenne őket látni, most ezt várom.
Ja és 2-3 hét múlva megyünk UH-ra megint Pestre, láthatom végre pocaklakómat.
Röviden ennyi.

Üdv
Kati
 


Sziasztok!

Már jól vagyunk.Andrisnak kibújt a 3-dik foga,így végre újra szopizik.Mászik már,mindenhol ott van pillanatok alatt. :lol: Pár napja rájött,hogy lehet a kiságy rácsában megkapaszkodva fel térdelni majd felállni.Tegnap lejebb került a matrac! :roll:

Noémivel voltunk az oviban megbeszélni a kezdést.Tulipán lesz a jele.Kíváncsi leszek,hogy mennyire fogja szeretni.

Mi is várjuk a jó időt,hogy tudjunk a kertben dolgozni.Így majd Noémi is jobban lefárad.Sokat sétáltunk az elmúlt pár napban.

Móni
 
 


Sziasztok!

mi is jól vagyunk, minden rendben van! Kisbabám nagyon növekszik, egyre gömbölyödik a pocak! Ez egyenlő azzal is hogy egyre fáradtabb vagyok! Késő délután már alig bírok ülni a munkahelyen, ez fárasztó!
Én még mindig Szekszárdnál tartok szülés szempontjából! De valaki mondjon egy normális kalocsai orvost, még nem döntöttem véglegesen!
 


Sziasztok!

Kriszti én is Kalocsán szülök és már nincs is olyan sok hátra.
Jövőhét szerdán megyünk UH-ra szerintem ez már az utolsó lesz, mert 25 -étől már minden hétfőn fájásmérésre kell bemennem a kórházba.
Egyébként jól vagyok keményedéseim nem nagyon vannak igaz még 2 hétig napi egy Magne B6-ot azért beszedek.

Aliz az iwiw-en fent van a mobil számom ha gondolod rám csöröghetsz beszél.
Itt nem szeretném részletezni, a dolgot de telefonba beszélhetünk a közös ismerősünkről. Gondolom tudod kire gondolok.

Üdv. mindenkinek, ma szuper jó idő van!

Kép
 
 


Na de csönd van itt! :?

 
 


butterfly,
a doktornőt tudom ajánlani jó szívvel, benne nem fogsz csalódni. De ha szekszárd szimpatikusabb neked, nem beszéllek le róla, arról nincs tapasztalatom, nem is lesz. én meg voltam elégedve Kalocsával.

Szerintem Kati sem bánta meg, hogy váltott. Azt mondta nagyon kedves volt hozzá is a doktornő.

Neked kell döntened. Remélem, segítettem.

Jó időben mi is kertészkedünk, van segítségem is. Imád az udvaron csatangolni. Az az ő világa, kint a szabadban. A szeles, esős időt meg szenvedjük nagyon mindketten. Reméljük, nem lesz tartós.

Üdv mindenkinek.

vhencsi
Kép
 
 


Sziasztok!

Heni: az a gond, hogy még a nevét sem tudom a doktornőnek, nem ismerem őt! Van egyébként magánrendelése? Vagy csak a kórházban van? Ha elküldenéd az adatait, vagy hogy hol rendel (meryaliz@qualitrans.hu) Megköszönném, mert az a helyzet, hogy történt Szekszárdon egy negatív eset, amely megrendítette a bizalmamat!
Évi: felhívnálak akkor vasárnap (ma) estefelé, ha neked is megfelelő! Megkaptam a számodat a mamán keresztül! Kereslek!

üdv, Aliz
 


sziasztok,

sajna István betaknyosodott, szerintem amíg jógán voltam és papával sétáltak akkor fújhatta meg a szél a kis pofiját, amúgy jó kedv, csak 20 percenként porszívózzuk az orrát.

Aliz, csak annyit tudok javasolni, hogy ha gondolod megadom annak a szülésznőnek a telefonszámát aki tartotta a szülésfelkészítőt, azt mondta bármi kérdéssel hívja bárki bármikor, ő 24 órás szolgálatban van :-) Kérd meg ha egyszer ügyeletes hogy mutassa meg az osztályt, és erre van lehetőség szekszárdon is, szerintem már ez is sokat számítana a döntésnél.

A dokinő neve Dr. Tidir Alisza Vasziljevna, Tidir doktornő. Bármelyik délelőtt bemehetsz a kórházba hozzá, vagy szerintem délután is, de sokan ajánlották a Kiskunhalasról átjött orvosokat is, a Jeremiásról eddig csak jót hallottam, az ő telefonszámát is meg tudom szerezni, mert egy utcabeli anyuka nála szült még nincs egy éve. Ő azt mondta, hogy felhívta telefonon, és őt is a kórházba hívta be, akkor találkoztak és utána nála is maradt. A kismama jógán van egy anyuka aki a másodikat szüli Malbaskinál, ő bízik benne és elégedett vele. Szóval az igazság az, hogy rosszat mindenkiről lehet hallani... a múltkor tanácsadáson totál kiakadt két kismama hogy a dokinőnél szülök, mert szerintük Ő csak általános orvos és nem szülész nőgyógyász, és hogy rosszakat hallottak róla... hát csak röhögtem az egészen. Ebből is látszik hogy ahány ember annyi pletyka, és tapasztalat.
A szekszárdi szobatársam február végén megszülte a másodikat, szintén szekszárdon, rossz tapasztalat nincs, de semmi változást nem tapasztalt a hozzáállásban két év óta, de onnan legalább 4 nap után hazaengedték.
nehz döntés az biztos..
na megyek mert megyünk mamáékhoz ebédelni, ja és délután megyek Szekszárdra a Munkácsy kiállításra!! Már nagyon várom :-)

Puszi
 


Sziasztok!

Húúúúú már jó régen voltam!!

Február 3-7ig beköltözetm a kórházba, mert begörcsölt az epém. Azóta szigorú diétán vagyok. Még egyben.
:lol: :wink:

Gergő jól van bár mi is nehezen viseljük az esős szeles napokat bent a lakásba.

Voltam a héten a dokinőnél és ctg-n, azt mondta, hogy legközelebb szülni menjek, nem kell mennem ctg-re se. Volt már valakinek ilyen?? Gergőnél hetente kellett mennem a 36. héttől. Most meg ugye még kettő hét hátra van a kiírásig. :roll:

 
 


Sziasztok!
Aliz:Én is a doktornőnél fogok szülni nekem nagyon szimpatikus,mivel tavaly nyáron sajnos elvetéltem egy vendégem ajánlotta a doktornőt de 100%-ig meg vagyok vele elégedve.Két hete mikor itthon feküdtem hányás hasmenés vírussal akkor is telefonon tartottuk a kapcsolatot mert a végén mikor túl ment rajtam a betegség akkor mondta el,hogy bármikor beindulhatott volna a szülés az erős görcsöktől,de ezt is a végén mondta,hogy ne idegeskedjek.Most havonta járok hozzá de velem nagyon kedves.
Banokla:Húúú Te nemsokára már kisbabázol irigyelek :D A lányomnál én is így jártam mint Te de nekem még ráadásul a szülés előtti estén még csináltak uh-át és nem is közölték velem,hogy kb 4-5óra múlva elfolyik a magzatvizem de ez történt,de most már nem bánom mert nem idegeskedtem előre :D Végül is neked már bármelyik percben megindulhat a szülés :) Nem kérdezted a doktornőt,hogy miért nem kell menned fájásmérésre?

Szerintem nincs olyan kórház vagy szülészet az egész országban ahol nincs baki!!!De ha az orvosodban megbízol akkor szerintem gond nem lehet.
Üdv:krisztina
Kép
Kép


Adok életjelet magamról:)
Ma beállított hozzám reggel a védőnőm. :shock: Azt hittem, hogy vmi baj van. Milyen sűrűn szoktak házhoz menni? Még jó, hogy itthon talált.
Pénteken megyek terheléses cuki mérésre. 8)

 
 


Sziasztok!
Bertina:nálam már vagy 2-r volt a védőnő.Csütörtökön én is megyek tanácsadásra pénteken reggel meg cukor mérésre.Ezek szerint ugyanaz a védőnőnk.
Üdv:krisztina
Kép
Kép


Ezek szerint igen.:)) Csak meglepődtem, azt hittem, hogy szülésig már nem jön.
Én is pénteken megyek, akkor összefutunk.:) A tanácsadást kihagyom, végülis másnap lesz csak eredmény. A mérlegre is rá tudok állni pénteken reggel.:D

 
 


Sziasztok!

Bertina örülj, hogy sűrűn látogat a védőnő, mert akkor szülés után is gyakran fog menni, és akkor jól fog jönni :) Mi nagyon szerencsétlenül fogtuk ki, mert pont akkor lett terhes a védőnő mikor én szültem, így mindig más jött, mikor éppen jött valaki, de ha gondom volt nem tudtam kit hívjak.

Röviden mi jól vagyunk, éppen senki sem beteg. Bár én még köhögök, de az nem lényeg. :P Hétvégén költözünk az új lakásba. Már nagyon várom, nem is a költözést, mert abból már elegem van, hanem az ottlétet. Végre mindenkinek lesz saját szobája és kényelmesen elférünk majd.

Lindi
 
 


SZIASZTOK LÁNYOK!!!!!!!

Lenne több csomag vakdugóm eladó,
tudjátok konektorba való.
Használata:be kell ragasztani a konektorba,és ha be akarod dugni a villát,csak el kell fordítani,ha kihúzod automatán vissza zár.
Nagyon praktikus,nekünk be vállt.

450ft/6db,
és a posta költséget én állom.
Kép Kép Kép



Kata&Milán


 


Kép[/url]
 


Sziasztok!
Régen jártam itt.
Jól vagyunk.Szerencsére senki nem beteg.
A múlt hétvégét Pesten töltöttük a sógoroméknál.Szombat délelőtt mentünk.Voltunk az állatkertben.Noéminek nagy élmény volt.Mondjuk nekem is,mert még kisiskolásként voltam ott utoljára. :roll:
Ez a két nap elég volt arra,hogy rájöjjek,hogy én nem laknék Pesten. :roll:
Andrisom még nem nagyon értélkelte az állatokat,de el nézelődött.Egyre ügyesebben mászik,próbálkozik a felállással.
El se hiszem,hogy Noémi jövőhéten már 3 éves lesz.pedig most született Ő is! :)
Kép
Kép

Íme néhány kép!
Jó hétvégét mindenkinek!

Móni
Kép Apával és Öcsivel a vizilónál
Kép Zolival az állatsimogatóban
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: