Új privát üzeneted érkezett!

Judit:megnéztem a képeket nagyon szép kislányod van :D
Vendég
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy "betörök", de Mi is Óbudán lakunk a Flórián tér közelében. Nem tudom, csatlakozhatok e hozzátok?

A fő ok, amiért írok (azon kívül, hogy nem ismerek anyukákat a környéken, pedig a lányok most lesznek 2 évesek :oops: ), hogy gyerekorvost keresek. Eddig második kerületi doktornénink volt, de Ő elmegy szülni, és muszáj keresnem valakit helyette. Viszont akkor már a közelben kéne valaki. Tudtok ajánlani valakit? (akihez eredetileg tartozunk, le lett váltva még a legelején, mert "nem vált be") Nem hívogatom 5 percenként az orvosokat, utoljára 1 éve voltak betegek a csajszik, de ha valami sürgős, akkor elérhető legyen. (az eddigi doktornénink egy tündér volt, nehéz szívvel válunk meg tőle, de örülünk a babájának :wink: )

Remélem nem vettétek tolakodásnak a soraimat :wink: Örülnék, ha megismerkedhetnénk Veletek!
Vendég
 


Anny:üdv közöttünk :D
Nekünk TótH Kálmán a dokink szerintem találsz nála jobbat.Mondjuk mi hála istennek nem sűrűón járunbk hozzá.
Merre laktok a Flórián térnél? Játszira szoktatok járni?
Vendég
 

 
 

Anny:üdv közöttünk :D
Nekünk TótH Kálmán a dokink szerintem találsz nála jobbat.Mondjuk mi hála istennek nem sűrűón járunbk hozzá.
Merre laktok a Flórián térnél? Játszira szoktatok járni?
Vendég
 


Szia Sissi! :)

A Raktár és Szentendrei kereszteződésénél lakunk. Szoktunk játszira járni, de inkább a kisebbekre, mert a 2 csajt a nagyokon nem bírom kordában tartani :)
A Solymár bölcsibe is járunk játszócsoportba.
Vendég
 


Sziasztok!

Jujj :oops: :oops: :oops:
Sissi, nagyon-nagyon boldog névnapot!!!

Jutka,
nagyon szép Alexandra tiszta mosoly ez a lány! :) Mekkora?

Szia Anny!
Te korábban nem írtál már ide? :roll:
Mi az Óbuda utcába járunk orvoshoz, szerintem nektek a Vörösvári van a legközelebb.

Kép
Kép
Kép
 
 


ilba
Szia!
Igen, egyszer már írtam, de legalább 1 éve, vagy több is van már. :roll: AZóta néha benéztem, de sokáig nagyon kihalós volt a topic...
Nem csak az a lényeg, hogy mennyire van közel, mert bármilyen irányba indulok, negyed órán belül biztos van egy rendelő. :wink: De nem 1-2 évre választ orvost az ember (többnyire), szóval számít Nekem, hogy milyen ember, milyen a hozzáállása, stb. Nem szeretnék se trehány, se fejleordítós orvost sem. Ezért érdekelnek a tapasztalatok :wink: :)
Vendég
 


Sziasztok!

Sissi,

Én is Boldog Névnapot kívánok így utólag is!!!

Köszi a dícséreteket!
Állandóan mosolyog a kiscsaj,mint én is.
Nagyon jókedvű.
9840 gramm volt,amikor októberben voltunk tanácsadáson és 76 cm.

Most már biztosan van 10 kg is.

Szia Anny,üdv itt!!!

Én is az Óbuda utcába járok,ott a dokink,de nem tudom nagyon még,hogy milyen,mert Szandi szerencsére nem volt még sokszor beteg.

Olyan jó,hogy ilyen idő van még,mert jókat sétálunk a dunaparton a Rozmaringnál. Imád hajókat,madarakat stb nézni Szandika.
Néha összefutunk gyerkőcökkel is és annak nagyon örül.
Ez a péntekenkénti Ringató nagyon jüt tesz neki,imádja,úgyhogy folytatjuk,amíg nem dolgozom.

Most szaladok,mert szétbontja a lakást!

Puszi mindenkinek:

Jutka
Vendég
 


Judit:hol van ringató?
Mi régen Márkkal tücsökzenére jártunk.

Annyi:akkor közel lakunk egymáshoz
:D

Mi aKerék utcában lakunk.

Köszönöm a névnapi köszöntéseket :D :D
Vendég
 


Anny,
én emlékszem Rád, illetve az ikrekre. :)
Igen, értem az orvoskeresést, a miénk nem fiatal, homeós, nem paráztató (sőt), de szerencsére sokat nem látjuk, rendelés időpontra (ami szuper!) kivéve, ha már nem férsz be :evil: , mobilszámot azonban nem adott, bár nem is kértem. Kijönni kijön, mindkét gyerekhez hívtam már.

Jutka,
oda a Rozmaringhoz mi is sokat jártunk. Sőt, az esküvőnk is ott volt. Sőőőőt, én ott kezdtem el kézilabdázni is! :D (mármint a helyén :lol: )
Hol is van ez a Ringató? Mi szerdánként Tücsökzenére járunk.

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Ilba,

Nekünk is a Rozmaringban volt a lagzin és a Péter Pál templomban az esküvőnk.

A ringatót nézzétek meg a köv.webcímen,mert több helyen is tart foglalkozásokat a nő: www.modeszta.hu.
Én az Óbudai Társaskörbe járok péntekenként a 9 órásra.

Tücsökzenét megnéztük a San Marcóban,de Szandinak és nekem sem tetszett annyira. Izlések és pofonok...Tudjátok!
Most pont fakanalakkal játszik Szandika,remélem,hogy az alattunk lakó nem jön fel,mert elég hangos őnagysága!
Olyan édi,hogy most már tőszavakban beszél és állandóan mutogat.

Bocsi,most mennem kell!

Szép napot mindenkinek:

Jutka
Vendég
 


Jutka,
nekünk is ott volt! :D
És a Fő téren a sima.
Nektek mikor?
A Ringatón nem nagyon kicsi a terem? (képeket megnéztem) Mennyibe kerül?

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Vagyunk mi is, bár ahogy a régiek tudják tavasz óta ritkábban tudok jönni, mert visszamentem én is dolgozni.
Üdv. az újaknak a csapatban.
Mi a Szőlő közben lakunk. A kislányunk Kornélia, januárban lesz 3 éves. Ő most bölcsis, a Mókusba jár. Eredetileg most szeptembertől ment volna, de nekem márciusban adódott egy jó munkalhetőség. Nem a régi helyemre mentem vissza, váltottam, de április 1-től kezdeni kellett. Így kb. 2 hetem volt bölcsis helyet keresni, + beszoktatni. A Solymárba nagyon furák voltak, a vezetőnő röhögve küldött el, sőt közölte még ősszel sem tudnak felvenni (ez egyébként a körzetes bölcsink!!!), merthogy alig megy ki gyerek oviba, s alig van hely, max. 12 gyereket tudnak felvenni még ősszel is. Aztán próbálkoztam a Mókussal, a vezetőnő rögtön mondta, hogy menjek be, megbeszéljük, megoldjuk, s lett helye Korinak. S még jobb is, útba esik munkába menet, a gondozónénik aranyosak, Kori is jól érzi magát. Én csak jót tudok a bölcsiről mondani....
Judit! Ha ugyis odajártok, szerintem pendítsd meg hogy jönnétek....
Szerencsére (kopp-kopp-kopp) elkerülnek a betegségek. Nem tudom ki hogy van/volt vele de mi oltattunk. Magunkat is, Korit is.
Szülinaposoknak, névnaposoknak sok boldogságot!!!! :D :D :D
Próbálok sűrűbben jönni!

Kép
 


Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem.Kérem,aki tudja írja le,mi a környékén lévő legnagyobb, vagy legszimpatikusabb bútor üzlet neve.
Előre is köszönöm,egy munkába most visszatérő anyuka:

Zsu

Kép
Kép
 


Sziasztok!
Egy gyors kérdés.
Ha jól emlékszem Zsanett, te tavaly vettél Lilkának kétélű korit. Annak idején talán írtad is hogy hol. Nem tudnád megírni most is. Korinak mi is szeretnénk Karácsonyra korit.... :wink: :D
De ha bárki más tudna segíteni, megköszönném.

Kép
 


Timi,
miért nem próbálkoztok a rendessel meg?
Úgy emlékszem Zsanettéknak sem jött be, mi is kaptunk kölcsön és nagyon vacak volt. :roll: Aztán végül 5 ezer körül volt a Tescóban állíthatós, amit vettem.

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Ilba: akkor azt javaslod, hogy próbálkozzunk a rendessel??? Egyébként erre én is gondoltam már, csak féltem, hogy Kori ahhoz még kicsi, de ezek szerint a kétélű elég vacak. Korinak most 25/26-os lába, nem tudom, hogy erre már van-e rendes kori. Én olyan hagyományosat szeretnék, nekem is olyan van még. Most, hogy írtad, rémlik, tavaly árulták a Tesco-ban. Talán idén is akkor.... Figyeljük majd. Köszi a jótanácsot.
Egyébként hétvégén Miskolcon voltunk, ma Mikulásvonatoztunk Lillafüredre délelőtt, nagyon élvezte Kori, a mesevilágot varázsolták elő. Majd rakok fel képeket. :D

Kép
 


Sziasztok!

Timi!
A 13. kerületben vettük, itt a honlapjuk :

http://www.sportszert.hu/

Idén is ezt fogjuk még használni, de nehéz rendesen meghúzni. Ha kitapasztaljátok h kell, már sokkal egyszerűbb.

Jó nagy lábon él Kori :wink:

Ekkora méretben már akár érdemesebb kipróbálni a rendeset tényleg.

Mi is majd meglátjuk, h váltunk-e. Előbb el kéne jutnunk korizni :)



Vkinek nincs kedve tornázni járni velem délelőttönként a Flóriánba? Gyerekeknek van egy kis gyerekmegőrző sarok játékokkal, felügyelettel. :)

 
 


Sziasztok4

Zsanett:nekem nincs :oops: elég mozgás most a 2 pici.
Vmikor ninc kedved talizni? Lewgalább megismernéd Atit is.
Vendég
 



Pénteken mikor? Délután jön anyum igy csak a délelött lenne jó.
Vendég
 


Pénteken mikor? Délután jön anyum igy csak a délelött lenne jó.
Vendég
 


Pénteken mikor? Délután jön anyum igy csak a délelött lenne jó.
Vendég
 


Sziasztok!

A szomszéd "nénink" ( 50 körüli, roppant kedves és jólelkű) délutánonkén, hétvégente babucikra vigyázna, akár más kerületben is. Vagy oviból, bölcsiből hazahozná a törpöket. Szeretnék neki találni egy aranyos családot :-)
Segítsetek légyszi! emailbe, vagy priviben jelezzétek, ha valakit érdekel, mert több helyre is beírom és csak ritkán nézek be ide, mert a két törpikém mellett nem igazán van időm!
Köszönöm a segítséget
Üdv.: Zselyke
 


Szilvi!

Nekünk a holnap, legkésőbb a csütörtök délelőtt jó.

 
 


Szia!

Holnap jó nekünk ill. a csüt-t is.


Többiek merre vagytok?
Vendég
 


Sziasztok!
Jó-jó jövünk mi is.... De háááát aki már dolgozó anyuka....
Megvagyunk, bár én még jövő szerdáig dolgozok, apa hétfőtől szabin, így ő lesz Korival.
Hát megvettük a korit, rendes egyélű, állíthatót, a Decatlonban, ráadásul apának is vettünk egyet, így tegnap már korizott az egész család a Főtéren. Bár istenigazából nagyiék karácsonyi ajándéka lett volna, dehát stréber volt a Jézuska.... :lol: :wink: . Így is alig lehet lehozni a jégről Korit. Az meg hülyén nézett volna ki, ha meglévő kori mellett a látszat kedvéért kölcsönöztünk volna egy másikat. De nagyon tetszik neki, próbáljuk tanítgatni is, hogy ne csak csúszkáljon, hanem ügyeskedjen is.
Karácsonyozni itthon fogunk, jönnek a rokonok, ismerősök majd hozzánk a ünnepek alatt. Szilveszterre meg az egyik barátnőmék családostul, 2 gyerekkel. Lesz nagy zene-bona... :D
Próbálok még ünnepig jönni, de ha nem sikeredik, mindenkinek BÉKÉS BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKET ÉS ÖRÖMÖKBEN, SIKEREKBEN GAZDAG BOLDOG ÚJ ESZTENDŐT KÍVÁNUNK!!!!

Kép
 


Timi,
mutatsz egy korizó Korit? :wink:

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Szilvi, ne haragudj.
Azért írtam a szerdát v csütörtököt, mert péntek reggel utaztunk.
De persze nem volt időm előtte semmire :?

Velünk viszonylag minden rendben, nem járnak erre mínuszok, bár nem sokkal jobb a helyzet, mint otthon. Szóval kb 18 fokok vannak, de most például 2 napja megállás nélkül szakad az eső. :(
Ami még bosszantóbb, h eltűnt az egyik bőröndünk. Persze az, amit kölcsön kértünk (m mi is kölcsön adtuk a miénket és így nem volt) :cry: , ráadásul abban vtak a legdrágább holmik :cry:

Korizást kipróbáljuk, ha hazaértünk :wink:

 
 


Ilba!
Ha korizás közben még fényképezni is tudnék...... :lol: :wink:
De ünnepek idején, közben jönnek rokonok, barátok majd megkérek valakit, hogy kattintson!
Épp ajándékokat csomagolunk, persze nem a Koriét. Nagyon lelkesen segítget. :)
Aztán sósat sütünk, holnap meg a mézes krémest. Már a fa is megvan, tehát célegyenesben úgy tűnik, kopp-kopp-kopp....Bár egy "apró" hiányosságunk van, nagyapa ajándéka :cry: , de szerintem ma meglesz... , igyekszik a Jézuska :lol:

Kép
 


Zsanett:semmi gond.DE ti merre vagytok? Mikor jöttök haza? Munkát találtál?
Vendég
 


Sziasztok!

SZERETNÉNK MINDENKINEK KELLEMES KARÁCSONYT ÉS BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNNI!

Nem tudom,hogy mikor tudok legközelebb jönni.
Eddig betegek voltunk, Szandika kezdte valami jó kis hasmenéses vírussal előző péntektől,utána már szombaton én is beteg voltam,férjem pedig vasárnap ágynak esett,de már kifelé tartunk.

Már Szandi,ha fogom a 2 kezét elkezdett lépegetni,olyan aranyos.
Az építőkockákat is most sikerül egymásra rakni,pakol ezerrel és nagyon élénk már szerencsére.
24én anyukáméknál leszünk,utána 2 napra anyósékhoz utazunk és vasárnap 1 napot ismét itthon leszünk.Utána Apa dolgozik a 2 ünnep között,de majd átcsatangolunk anyukámékhoz egy picikét.
Szilveszterkor pedig maradunk.
Most megyek,mert fürcsizni akar őnagysága,meg úgy szagolom,hogy nem is árt berakni a vízbe!

Mindenkinek puszi és további jó készülődést karácsonyra!

Jutka
Vendég
 


Kép

BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!

Kép
Kép
Kép
 
 


KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KIVÁNUNK MINDENKINEK:!!!

Szilvi,Márk és Ati
Vendég
 


MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET!

Kép
Kép
Kép
 
 


Boldog Új évet Kívánok mindenkinek!!!!
Vendég
 



Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Niti vagyok, végzős szülésznő hallgató.
Mostanaban szoktam olvasgatni,amiket irtok a gyerekekről, nagyon aranyosak, imádom őket, s mindig mosolygom és megnyugszom, az írásaitokat olvasgatván..
Ilyenkor szeretném már én is 1 vagy 2 gyerekes Anyukaként megosztani Veletek az örömünket, bánatunkat, élményeinket..
Még ez messze van sajnos, most egyelőre ott tartok, hogy a szakdolgozatomat írom az anya-magzat kapcsolatról, és ennek hatásairól a születés utáni életben.
Ehhez szeretném a segítségeteket kérni, ha megengeditek, hogy kérdőívem kitöltésével,ami csak néhány percet vesz igénybe, ha van egy pici időtök és kedvetek, segítsétek munkámat. Hálásan köszönöm!

Kedves Édesanyák!

Az intelligens magzat lelki élete a fogantatás pillanatával kezdődik.
Várandósságotok alatt a magzataitokkal való kommunikációval, kényeztetéssel, törődéssel nagymértékben elősegíthetitek a baba magas szintű testi-lelki fejlődését. Szakdolgozatomban ezen összefüggéseket kutatom. Kérlek Titeket, hogy a kérdőívem kitöltésével, munkámat segítvén,mutassátok be, hogyan történt mindez a Ti esetetekben.
A kérdőív kitöltése csak néhány percet vesz igénybe, természetesen név nélkül történik.Az alábbi linken érhető el:

http://kerdoivem.hu/kerdoiv/280718987/
 
 


Sziasztok!

Merre vagytok?
Remélem mindenki jól van.

Nálunk minden okés Ati már pörög ezerrel és próübál kúszni is.
Márk pedig egyfolytában beszél.
Ma csak Atival vagyok itthon igy lesz időm takaritani és pihenni is 1 picit.

Irjatok!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Mi megyünk ma vidékre, vasárnap érünk haza.

Lilka nem volt a héten oviban, megfázott kissé, de szerencsére semmi komoly - csak köhög és folyik az orra.

Hol van ma Márk? H lesz az ovitok?

Attilával minden rendben? Szopizik még?

Kistesó lesz? :lol:

 
 


Zsanett:jó utat nektek.

Márk apa nagynénjenél van. Igy ma a pihiből szinte semmi nem lesz mert takaritok pakolok.
Ovi majd kiderül,hogy felveszik-e. Tudtok abban segiteni,hogy mikor van a beiratkozás? TÖbb helyre is be lehete adni? Hogy működik ez az egész.Köszi a segitséget.

Ati jól van minden rendebn vele még van tejcsi napi 4szer fejek neki,de azért már eszik mást is. Eddig minden hami bejött neki,bár a mai brokkoli lehet,hogy nem lesz a kedvence.

Talira még most is kapható vagyok :wink: Vmelyik nap vagy hét?
Vendég
 


Sziasztok!
Üdv. mindenkinek!
Én is most itthon, táppénz... Hörghurut, de nem Korinak (szerencsére), hanem én vagyok most a "szerencsés"..... :oops: :(
Apa kezdte torokgyulladással, én kicsit továbbfejlesztettem.... De a csúcs, hogy Korinak egyelőre nincs baja... Remélem ő most megússza.
Szilvi: én is takarítok, csak a tüdőmet..... Légzőgyakorlatokat, hogy tisztuljon, s táguljanak a hörgők. Gondolom a keddi 1 órás !!! gyaloglás a munkahelyre sem tett jót... A sztrájkról jót vagy semmit alapon inkább semmit. No comment.
Ovibeiratás: általában május 1. hetében van, elvileg 1 helyre szokás íratni a csemetét, de mivel már ezen a szinten is nagy a túljelentkezés több helyre is beíratják (beíratjuk mi is). A körzetibe mindenféleképp... Állítólag, ha jól tudom (de az ovisok biztos jobban) viszonylag hamar kiderül, hogy felvették-e. Ha mégsem van idő még nyáron s.o.s. keresgélni.

Kép
 


Sziasztok!

Nagy és kisbetegeknek jobbulást!

Mi jól vagyunk, megvagyunk. :D

Szilvi,
már viszem Bercit játszóra, én taliban benne vagyok, legjobb ovi előtt nekünk kb. 2-4ig, hétfő, szerda kivételével, mert akkor Beni síel.

Ovi: 1-2-(3) helyre be lehet iratkozni, de több helyre nem érdemes (és nem is szeretik), mert úgyis központilag, egyeztetve bírálnak. Általában a körzetibe és a "kiszemeltbe" iratnak, ha a kettő nem egyezik.
Az, hogy felvételt nyert-e valaki, június elején derül ki.
Érdemes figyelni az óvodák híreit, mert március-áprilisban elkezdődnek a nyílt napok/szülői tájékoztatók.

(Aki a Százszorszéppel szemez: idén 2 kiscsopi fog indulni!!!)

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Timi:jobbulást neked.Remélem már jobban vagy és Kori sem kapta el.

Ilba: a 2-4ig időpont nkem pont nem jó,mert akkor alszik Márk ha sikerül letennem.
Igaz néha van,hogy nem aldzik délután de akkor meg eléggé elviselhetetlen lesz estére.
Vendég
 


Sziasztok!

Kedves Anyukák,Kismamák és Mindenki!

Figyelmetekben ajánlom most induló honlapom:

www.pokroc.hu

Üdvözlettel:
Gyöngyi
 


Sziasztok!

Ati tegnap elkezdett kúszni!!! Annyira boldog vagyok a védőnővelazt beszéltük,hogy már nem kell korrigálni a hónapjait mozgásilag sem,mivel 7 hósan a kúszás teljesen jó.

Remélem mindenki jól van.
Ha tudtok irjatok.
Vendég
 


Sissi,
gratulálok Atinak! Mutass róla képet, szerintem csak egész pindurinak láttuk! És Márk is jöhet! :)

Mi jól, síelni voltunk, nagyon hideg volt, de szuper! :D

Zsanett,
találtál munkát? Hol voltatok a múltkor?

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Rég nem írt ide senki.. remélem mindenki jól van.

Sissi, tudnál infókat adni a Kerék utcai játszin lévő játszóházról? Be kell jelentkezni, ingyenes-e, mikor érdemes oda menni, hogy ne legyenek sokan, de azért társaság is legyen, van-e ott személyzet, vagy csak bemegyünk és megrohamozzuk a játékokat..?

Köszi, ha tudsz segíteni!

Ovival hogy álltok? Én most fogom végignézni a potenciálisan szóbajöhető ovikat..

Réka [szantre]

Kép
Kép
 
 


Szia Szantre!

Én többször benéztem ide, de magammal nem leveleznék. :lol:

Az a játszóház a Máltain van? Mert akkor - gondolom, mint a többin - ingyenes. Szoktak tartani foglalkozásokat is, szerintem biztosan ki van téve, hogy mikor, az is ingyenes.

Akit érdekel: a Százszorszépben a szülői tájékoztató április 12-én 17.00-tól van és nyílt nap a gyerekeknek április 13. és 14.

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Máltai játszi ingyenes én szoktam oda menni általában délutánonként. Kb 1/2 5-5től vagyunk lent.
Ha van kedved gyere.

Ovin még én is tanakodok melyik lenne jó.
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron