Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

XVI. kerületben lakom Kisszentmihályon és nagyon magyányos vagyok, nem ismerek errefelé egy kismamát sem.

Anyukám a XV. ker. Szilas parkban lakik, gyakran járok arra.

Szivesen ismerkednék, találkoznék közeli anyukákkal.


Megbízható , gyakorlattal ,referenciával rendelkező babysiter, szeretettel vállal gyerekeket saját otthonában .( XVI.ker.)

Tel.06/30-670-3631
 
 


Szia Zöldcitrom!

Mi a XV. ker-ben, Rákospalotán, a Szilas parkohoz közel lakunk. Van egy 17 hónapos kislányom. Meg van már a baba, vagy még várandós vagy?

Üdv,
 
 

 
 

Szia Sinez!

Most próbáljuk összehozni még a babát, remélem hamarosan sikerül!!!


Szia Zöldcitrom!!
Kisszentmihályon belül merre laksz?
Én itt lakok a Vári cukitól nem messze.
Mikorra várod a babádat?
Szió!
 


Sziasztok! Én új vagyok itt, és Mátyásföldön lakom. Látom, tényleg nem vagyunk valami sokan. Most vagyok a 14. héten, és van egy 16 éves lányom.
 
 


Sziasztok! Mi Rákosszentmihályon lakunk a Szilas patak mellett!
Szívesen ismerkednék én is kerületi anyukákkal!
Kislányom júniusban lesz két éves.
 
 


Sziasztok! Mi Rákoszsentmihályon lakunk a Szilas patak mellett, én is szívesen ismerkednék kerületi anyukákkal!
Rögtön lenne is egy kérdésem: Mi a véleményetek a centenáriumi bölcsödéről? Lányom valószínü oda fog járni bölcsödébe és szertném biztonságba tudni míg dolgozom!
Nem volt már másutt hely csak ide vették fel!
 
 


Szia B_andi_78!

Én is a Vári cukinál lakom. Írj a zoldcitrom28@citromail.hu címre!!

Várom

Zöldcitrom


Sziasztok!

Én is 15. kerületi vagyok, a Bocskai utcában lakunk.
Mi is most kezdjük a babát összehozni.

Ti hol szültetek/fogtok szülni?
Én az Uzsokira gondoltam.

Várom a válaszokat:
Gombika
 
 


Sziasztok!
Mi Rákospalotán a Vécsey utcába lakunk. Most várjuk első Babócánkat :D . Most 8 hetesek vagyunk és Január 29-ére vagyunk kiírva. Van olyan kismami aki a közelbe lakik?

Edit
 
 


Sziasztok!

XVI. kerben Árpádföldön lakom a 31-es busz vonalán az Állás utcában, a postától lefelá 2 utcára, vagyis a két megálló között. 3 gyermekem van, de még szeretnék babát, barátokat keresek, főleg olyan kismamákat, akiknek esetleg van már ovis vagy kisiskolás gyermekük is, és kisebbel vannak otthon, vag yesetleg gyerek mellett iskolát végeznek. Persze más érdeklődését is szívesen fogadom, leendő anyukákkal is szívesen kötnék barátságot. Tanácsért is fordulhattok hozzám.
Egyébként 28 éves vagyok, Bogi 5és fél, Kamilla 4 Jázmin1 éves. A Corvinus egyetemen még hátravan egy évem, és webtervezést tanulok hobbiból,. Néha jó lenne pár értelmes szót váltani valakivel, bármiről. BKV-val nem közlekedek gyreekekkel, főleg babakocsival megközelíthető távolságba tudok eljutni.

Üdv: KAta

e-mail: szdkata@t-online.hu 4092239
 


Sziasztok zöldcitrom és B_Andi_78! A vári cuki a csömöri-Szlovák sarkán van??? Én az Állás utcában lakom, 3 megállóra tőletek. 10 perc gyalog. Írhattok, hívhattok: 4092239, szdkata@t-online.hu

Üdv: SzDKAta
 


Sziasztok!

Mi az Erzsébet liget szomszédságában, a repülőtér mellett lakunk, kislányunk Nóra most lesz 3 hónapos. Az Uzsokiban szültem, ha van kérdésetek a kórházzal kapcsolatban, írjatok.

üdv. Emese

ui: Kata, bár nem vagyunk szomszédok, szívesen leveleznék Veled, ha van kedved hozzá.
Bahra: engem is érdekel a bölcsi kérdés (persze nem most, majd 1-2 év múlva), ha valamit megtudsz, írd meg légyszi. köszi
 
 


Sziasztok! Zöldcitrom és B.Andi 78! A vári cuki nincs messze tőlünk! Írjatok a mailemre: szdkata@t-online.hu

Jó lenne összebarátkozni!

Andi, mi lehet hogy ismerjük is egymást!!!

Üdv: KAta
 


Zuglói Közösségi Nap és babaruha börze

Zuglói Közösségi Nap 2006
Zuglói Sport és Szabadidő Központ (Csömöri út 19.)
Szeptember 9. szombat, 10 órától

Védnök: Rátonyi Gábor polgármester

Program:
Ökumenikus nyitó imádság
Gyerekprogramok
Főzőverseny
Közös ebéd
Sportprogramok
Babaruha börze (ha árulni szeretnél, jelentkezz a szigetigabo@freemail.hu E-mail címen)
Egészségügyi tanácsadás és szűrések
Zenés műsorok

A belépés díjtalan!
Támogatók: IKEA, Volksbank, MAHID Rt
 
 


Sziasztok,
Kb. 1 éve semmi hozzászólás a kerületi topicokban...Sokszor próbálkoztam, de azóta már 1,5 éve visszatértem dolgozni. :D

Kisfiam szeptember végén lesz 2,5 éves, a Centi bölcsibe járunk, Bahra szivesen mondok róla véleményt, bár szerintem azóta már a Te csemetéd is felvette a hátizsákot és beballagott :lol: Lehet épp csoporttársak a kisfiammal.

Mindenkinek jó babavárást és babanevelést!

Szilvi
 
 


Szia!
Szilvus! Igen a héten kezdtünk a bölcsiben! ha gondolod beszélgethetünk róla! Ti melyik csoportba jártok?
Amúgy küldtem neked privát üzenetet is! :D

Szilvi ( Bahra ) Kép [/img]
 
 


Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni a szakdolgozatomhoz! A magán és állami óvodák összehasonlításáról írom az Általános Vállalkozási Főiskola nonprofit szakán. Ha valakinek lenne kedve és egy kis ideje, hogy egy kérdőívet kitöltsön, és visszaküldjön emailen, azzal nagyon sokat segítene! Kérésem csak annyi, hogy ha vállaljátok írjatok az email címemre, hogy most van ovis gyermeketek, vagy csak lesz a közeljövőben!

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdvözlök mindenkit:
Hajduné Bilász Ildi
bmano@invitel.hu
 
 


Sziasztok!

Mi még nem lakunk a XVI. kerületben, de szeretnénk, úgyhogy lélekben már veletek vagyok. :)

Engem Sashalom környéke érdekelne. A Könyvtár utcai ovit néztem ki magunknak, de nem fértünk be sajnos. Pedig nagyon tetszett, annak ellenére, h icipici az udvara.

Ilon
:)
 
 


Kedves Bahra és Szilvus!!!
Ha még benéztek erre az oldalra a segítségeteket szeretném kérni!
Én is a kerületben lakom és szeretném a kislányomat ősztől bölcsibe íratni, ő akkor lesz 22 hónapos! Mi a véleményetek a Centi bölcsiről? Hogy jelentkeztetek anno be? Hol tudhatom meg, hogy mi melyik bölcsibe tartozunk? (A Centi lenne a legközelebb...)
Hát, egyenlőre ennyi kérdésem lenne, remélem hamarosan válaszoltok!
köszi előre is
Hasza, egy "bölcsikereső" anyuka
 


hasza írta:Kedves Bahra és Szilvus!!!
Ha még benéztek erre az oldalra a segítségeteket szeretném kérni!
Én is a kerületben lakom és szeretném a kislányomat ősztől bölcsibe íratni, ő akkor lesz 22 hónapos! Mi a véleményetek a Centi bölcsiről? Hogy jelentkeztetek anno be? Hol tudhatom meg, hogy mi melyik bölcsibe tartozunk? (A Centi lenne a legközelebb...)
Hát, egyenlőre ennyi kérdésem lenne, remélem hamarosan válaszoltok!
köszi előre is
Hasza, egy "bölcsikereső" anyuka


Szasztok!
XV.kerületben a Klapka utcában lakom ,ami a Szentmihályiról nyilik és mi is bölcsit keresünk.
A Centi bölcsi hol van??
Az én picim most 21 hónapos és van egy 14 éves nagylányom is!
 
 


Sziasztok!

Mi a XV.kerületben ,Rákospalotán lakunk,és én is nagyon szivesen ismernék meg anyukákat innen a környékről! Én 24 éves vagyok, egy 7 hónapos Tündérlánnyal itthon.

Kép
Vendég
 


sziasztok,
Ismerősöm vállal a környéketeken babamegőrzést, vagyis annál kicsit többet, mivel szakképzett dada és óvónő 30 éves tapasztalattal. Kb. 50 éves, kedves, nyílt szívű és tényleg jól ért a kicsik nyelvén. A bölcsődei és óvodai tapasztalatai Rákospalotához kötik.
Ha több információra és elérhetőségre lenne szükséged írj a privimre. (Az internet nem az erőssége, ezért írok én)

Beusa
Kép
 
 


Sziasztok!
Én csak most csatlakoztam ehhez a fórumhoz.Én Sashalmon lakom.Van egy 16 hónapos kisfiam.Nagyon jól elvagyunk,de időnként vágynék más társaságra is.(Szülőkkel lakunk!)Beszélgetni tapasztalot cserélni.Kérnélek titeket,hogy ha van kedvetek jelentkezzetek. Köszönöm! Üdv: Verus69 :roll: :roll:
 
 


Szia Verus69!

ha van kedved, akkor találkozhatunk vmikor!
Ti merre laktok Sashalmon? Az én kislányom 15 hónapos, úgyhogy a gyerekek szinte egykorúak...
Lehet, hogy már találkoztunk is babakocsizás közben? Sok anyukával beszélgetek,amikor kint vagyunk...
Írj, hogy Ti mikor szoktatok kint lenni és hol találkozzunk össze!
Hasza
 


Sziasztok!

Én is a 16.ker.-ben lakom. Első gyermekem várom, július elején érkezik.

Üdv.: ckat

u.i.: a Vári cukit mi is szeretjük! :D
 
 


Egyedül vagyok kismama ebben a kerületben?
 
 


ckat : szerintem biztosan nem, csak most épp alszik a topic :(

Én mondjuk a XV.kerben lakom, de attól még szivesen dumcsizok veled!
Merre laksz a kerületen belül? Én Rákospalotán.
Az én kislányom is júliusban született, 18-ra volt kiirva, de 9.-én jött :) Habár mindig is előbbre vártuk :)
Vendég
 


Halihó!

Mi Rákosszentmihályon lakunk.
Szép neve van a kislányodnak! Első baba?
Bors elöször 2-ára volt "jósolva", majd 9., most 11-nél járunk... szóval jön amikor akar, várjuk! :D
 
 


Szia!

Köszönjük, igen első :)

A Bors is különleges név!!!

Hol fogsz szülni?

Én az Újpesti Szülőotthonban szültem, előtte volt egy dokim aki a Szabolcsban dolgozott, egy akiaz Istvánban, de ŐŐŐ volt végül az Igazi :)

Nálatok is első baba?

Ha még vásásrlás előtt jártok, van páár jó tippem, hova ,miért érdemes menni+ babakocsi tippek is (mi mózeskosarassal kezdtünk, aztán 2 hétig kerestük a méltó sport utódot :)

*
Vendég
 


Sziasztok!
Én a 17. kerületben lakom, és most próbálom beindítani a vállalkozásomat.
Egyenlőre itthon vagyok a kisfiammal, Bencével, aki 2 hét múlva lesz 2 éves. Majd szeptembertől szeretném bölcsibe iratni. Van egy 4 éves fiam is, Levente, ő már oviba jár.
Ha van hozzá kedvetek nézzétek meg a honlapomat, most készül!
www.falfestolany.fw.hu
Köszi,
Kriszti
 


Kriszta! Nagyon ügyesen rajzolsz / festessz !!! Megnéztem :)
Vendég
 


Sziasztok!

Pár hónap mulva költözünk a 15kerbe és NAGYONJÓ gyerekorvost keresek. Tudtok ajánlani valakit?
Vendég
 


Sziasztok!

Nem vagyok járatos aláírás-gyűjtésben, nem tudom az Önkormányzati intézkedések megváltoztatásának menetét, de hátha ti tudtok segíteni.
Nevezetesen, hogy az új rendelet értelmében a gyermekorvosi ügyeletünket a Heim Pál kórházban jelölték ki.( Önkormányzatunk dönthetett volna másképp)
A szomszédos kerületben lévő Bethesda-ban 1500 ft-ért (volt 2000 ft is) vihetjük. (amíg elláthatnak.) A IV. XVI.XVII meg tudta oldani, hogy oda tartozzanak, pedig sokkal messzebb vannak..
Aki járt már a H.P. hétvégi ügyeletén, az tudja, hogy eddig is tökéletesen túlterheltek voltak, továbbá akinek közjárművel kell eljutni 6 kerületen át beteg gyerekkel, annak ez egyenértékű az elmebajjal.

Valakinek van ötlete, mit lehetne tenni?
Mariann
 


Sziasztok!

Bacilivi: Én a saját gyermekorvosomat, aki most a lánykám orvosa tudom nyugodt szivvel ajánlani: Dr. Malinszky Andrea, a Rákos úti SZTK-ban rendel.

Már valakinek ajánlottam itt babaneten, Ő volt is nála, és szinpatikus volt neki!

Ildikó
Vendég
 


hmariann:

Én sem vagyok jártas, de ha valamit kitalálsz, én segitek szivesen.

Elmebaj amit ezek művelnek, politikától függetlenül feláldozzák ezt a birka népet :(
Vendég
 


Sziasztok!

XVI. Egyenes utca környéke bejátszik?

hmariann: nem tudtam, hogy a Bethesdába csak pénzért vihetjük a gyerkőcöt (az ügyelet nem számít sürgősségi ellátásnak?)...
Vendég
 



Sziasztok!!!!!
Én is a XV. kerületben lakom és sokszor gondot okozott a pelenka és a gyerekruha vásárlás Hogy őszinte legyek nem vagyok milliomos hogy megengedhessek oviba 3000-4000ezer forintos pólókat, nacikat naponta ami persze vagy foltos lesz, (mert ügye kell oviba filc) :cry: vagy kiszakad,
Ezért!!!!!!Arra az elhatározásra jutottam hogy nyitok egy boltot amivel remélem sok hasonló gondú anyukának segíthetek.
Új és használt ruhát is tartunk, (Bizibe is)ha van megunt vagy kinőtt de jó állapotú rucitok szívesen beveszem bizományba. Az új rucik olcsók és jó minőségűek lesznek.56-140 es méretig!(PL:pólók 990.- rövidnacik990.-rugik 990.- badyk) Lesznek még pelusok darabra is!!!! Babakellékek, kozmetikumok. Nagy reménnyel indulok neki és remélem a kismamák pénztárcájához igazodva be is válnak reményeim. Szívesen fogadok minden kérdést javaslatot!!!! :lol:
A bolt címe: XV. Rákos út 7 szám mellett (Csokonai u. 2)
Nyitás augusztus 1. -én lesz de már előtte elkezdődik a bizományos átvétel telefonos egyeztetésre, vagy emailen. 067066367767 a bolt száma. :D email cím: pepike@citromail.hu
Sok szeretettel várok minden anyukát, apukát, nagyit, aki a babanetről jelentkezik küldök neki egy kupont ami további 10% kedvezményre jogosít az első vásárlásnál! :!:
 
 


Sziasztok!
Én a XVI. kerületben lakom, Sashalmon. Van egy gyönyörű 19 hónapos kislányom (Krisztike), és úton van a testvérkéje, (10 hetes).
Szívesen megismerkednék, találkoznék más anyukákkal.
Ha van kedvetek írjatok!

Erika :D


Sziasztok,

Kriszta vagyok, XVI. ker. Mészáros József utcában lakom, van egy három hetes kislányom, Csenge.
Sajna, szinte senkit nem ismerek errefelé, ezért szívesen csatlakoznék hozzátok, ill. ismerkednék,találkoznék környékbeli kismamákkal, anyukákkal.
:wink:

Üdv, Kitta

Kitta
 
 


Huh, nagyon ritkán jöttök ide fel...
így nehéz lesz ismerkedni...... :cry:

Kitta
 
 


Sziasztok!

Szeretnék megismerkedni és találkozni XVI. kerületi anyukákkal (elsősorban Cinkota, de nyitottak vagyunk a környékbeliekre is :), mert sajnos nem igen ismerek senkit sem a környéken...

Márkó babám július 17-én született meg...

Baba lányok és baba fiúk jelentkezését is szívesen fogadjuk ;)

Sylvie
 


Kitta és Sylvie és EileenErika!!
Sziasztok!

Ti hárman írtatok a topikban utoljára, hogy kismamatársakat kerestek!
És törzsgyökeres XVI.kerületi vagyok (talánha 3 évre egyszer elkóricáltam hőn szeretett szülőhelyemről, de már visszatértem!)

Azt bátran mondhatom, hogy betéve ismerem a kerületet, de abból a szempontból nem tudok hozzátok (még) csatlakozni, hogy nincs még meg a babám. Ő csak novemberben érkezik, most léptünk a 8. hónapba. De talán tavasszal már séta-játszó-szocializáció képesek leszünk :lol:
Addig is szívesen beszélgetek Veletek, vagy ha bármiben segíthetek szóljatok! Cinkotán lakunk az új lakóparkok közelében az Ostoros út fölött!
Addig is üdv Márkónak, Csengének, Krisztikének és az újdonsült pocaklakónak, valamint mamáiknak!
Sziasztok!
 
 


Sylvie: mi Mátyásföldön lakunk, Mészáros József utca, víztorony. Ti, merre??
Én szivi talizom!!

Nyulcsi: függelten attól, hogy Te még csak pocaklakós vagy, találkothatunk...a XVi-Ban merre laksz??

Erika, menni fog a privi, de sztem itt is dumcsizhatunk :lol:

Üdv

Kitta
 
 


Sziasztok!


Szeretnék én is csatlakozni hozzátok. Mi is Sashalmon lakunk az Újszász utcánál.
Szívesen megismerkednék környékbeli anyukákkal, mert elég rossz mindig egyedül sétálni.

Nekem egy 7 hónapos kisfiam van.

Orsi
 


Szia Orsi,

akkor mi nem lakunk messze egymástól!! Újszász utca itt van nem messze :lol:
Hogy hívják a babudat??

Kitta
 
 


Sziasztok!!
Olyan anyukakat keresek akinek nem idosebb a babaja mint 11 hetes es valaszolna telefonon egy nem hosszu pelenkas kerdoivre ,sos.

Anita
 


Dobok pár fotót Nektek a kicsilányról:

Kép Csenge baba




Kép

Kitta
 
 


Szia Kitta!

Igen tényleg közel lakunk egymáshoz! A Mészáros J. u. ugye a Jókainál van?
Nagyon szép a kislányod! Mindig ilyen nyugodt baba? Ha igen nagy szerencséd van! Írjál egy kicsit többet róla!
Az én kisfiamat Daninak hívják, de a férjemmel csak Kisnyuszizzuk. Dani 2007. február 09-én született. Mostanában sajnos elég nyűgös mert jön a foga (már a 2.) és eléggé megviseli.
Nektek ki a gyerekorvosotok és a védőnőtök?

Orsi
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: