Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Már megint eltűnt mindenki? :(

Ritamoto: üdv itt közöttünk! :D

Kérdezted, hogy kit tudnánk ajánlani, nos a Megyeiben nagyon tudom ajánlani Dr. Dienes Józsefet aki genetikus szülésznőgyógyász egyben, és Dr. Berkő Péter aki a főmufti ott, neki a jobb keze. :D Nekem mindkét manó Berkőnél született, mi 50eFt-ot adtunk neki, anno Ákosnál és most Csengénél is, mindkettő császis volt, de ez nincs megszabva,legalábbis ők ketten nem kötik ki, hogy mennyi az annyi, amennyit tudsz. Dienes is egy nagyon jó doki, voltunk nála genetikán, alapos, preciz, és nagyon figyelmes, de ez mindkettőre elmondható, de tudod, ahány mama, ahány doki, mindenki mást mond, nekem beválltak, igy tudom őket ajánlani. :D

Kikben csalódtál?
:(

ha van kérdésed, nyugodtan irj.
:wink:

Kép
Kép
 
 


Szia!

Köszi, hogy válaszoltál nekem.
Én a Semmelweisben szültem császárral Hajasnál-ő az egyik.Szerintem azért szültem akkor amikor, mert épp ügyletes volt egy szombaton, és kapóra jöttem, Semmi jele se volt a szülésnek még. Nagyon szófukar, és meg sem ismeri az embert, olyan személytelen.
A másiknál (Török) csak 2x voltam, és a második találkozás után mondta hogy menjek el a magánrendelésére, talán akkor tud segíteni.Szerintem ez se volt túl tisztességes megnyilvánulás...

Szóval kleresnék valakit, aki jó szakember, eberséges is, és komolyan veszi a gondjaimat.

Dienesről már hallottam mástól is, hogy jó.Tudod az elérhetőségét, és hogy hol van magánrendelése?

Előre is köszi!!

Rita
 


Szia Rita!

Természetes hogy segitek, ha tudok.

Igen Hajas nekem sem tetszik, pedig nála még anno Ákossal voltam terhes, amikor mentem a 18.heti genetikai uh-ra ő csinálta, akkor kérdezgetni akartam /ugye első szülőnő/ dolgokat,amik érdekeltek, ő pedig elküldött a fenébe, szószerint, hogy mit érdekli magát az az adat, van és kész!:( úgyhogy a második terhességnél kértem a dokimat, hogy ne engedje, hogy oda kelljen mennem uh-ra. Anno oda tartoztam helyileg, de ugye a választott dokim Berkő volt, ezért kellett két helyre menni, igy a Semmelweisbe jártam Stefihez /mindkét terhességnél/ tanácsadásra, onnan küldtek oda vérvételre, de megvizsgálni és uh-ra csak a Megyeibe jártam, igaz én magánba mentem Berkőhöz, de nem bántam meg.

Persze szivesen megadom a számát, elkldöm privibe ok?

máris küldöm

Többiek merre vagytok?

Kép
Kép
 
 

 
 

Sziasztok!!!

Molli megint beteg... :( :(
Délután viszem dokihoz!!! :?

Rita!!

Én Melit Hajasnál szültem és egy véleményen vagyunk!!!! :evil: :evil:
Nekem szombat hajnalban indultak meg a fájások és mivel ő vasárnap volt ügyeletes én addig szenvedtem...vasárnap délelőtt repesztett burkot!!!! :evil: :evil:
Úgyhogy én gyorsan le is léptem tőle...pedig nem kevés pénzt hagytunk nála!!! :x :x

Mollit Dr.Sándor Zsoltnál szültem,ő a megyeiben van és egy tündéri doki!!!! :D :D :D
Vele mindent meglehet beszélni,volt hogy egy órát is elbeszélgettünk a rendelőjében,szülés előtt behivott a párommal együtt és elmondott mindent...
Szóval őt csak ajánlani tudom!!! :D :D

 
 


Sziasztok!

Lányok merre vagytok?

Kérdezném, hogy van e valaki köztetek a nőivonalon is, én vagyok ott vereb néven. :D

Gyapesz hogy vagytok?

Edina érdekel a babakocsi, hivjalak a mobilon egyeztetés miatt.
Foglalkoztok még pelus eladással?

Ancsi: jobbulást Mollinak!

Mi túl vagyunk, egy hányós, hasmenéses viruson, CSenge meg megint náthás, mert jön a foga, de igazi zöld váladékos, igy kapott ospamox-ot a dokitól, nehogy Ákos is elkapja, mert akkor nem mehet oviba megint. :cry: Igy is már 3.hete nem volt oviban.

puszi mindenkinek további szép estét, és szép verőfényes hétvégét kivánunk kis családommal! :D

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Edina: de jó, hogy jelentkeztél, és nem baj, hogy a babakocsit nem tudod eladni majd lesz máshonnan. :wink:

Merre vagytok többiek?

NÁlunk Ákos ma ment 3 hét után oviba, ugye 2 hét nátha volt, 1 hét hasmasis-hányós virus miatt itthon, aztán most ovi. Nem gondoltam volna, hogy az én gyerekem ilyen hisztit levág, toporzékolt, ledobta magát a földre, és úgy orditott, hogy anya anya. :cry: fúú, nagyon nehéz volt otthagyni,d e mondta, az ovónéni, hogy menjek, majd megszokja.
Nagyika megleste Ákost amig kint játszottak az udvaron, már teljesen felszabadultan csajozott, úgyhogy egy kicsit megnyugodtam, de mi lesz, ha egész héten ezt fogja csinálni reggelenként? :shock: :cry:

puszi mindenkinek majd még jövök...

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Nálunk semmi újság nincs, azon kívül, hogy lassan már kész lesz a konyhám. Zalkó jól van, igaz most már a harmadik hete, hogy szinte alig eszik valamit. Már teljesen elindult, önállóan fel áll bárhol, és gondol egyet, bejárja a lakást.

Lusti: remélem Ákossal már nem hadakozol reggel az oviban? Biztos nem lesz egyszerű nekünk sem. CSenge hogy van?

Davallia: én is olvasgattam az ezüst-kolloid után, elég meggyőző adatokat írnak róla. Én most nem mertem adni neki, mert most az aloe vera-t kapja.

Kismamák hol vagytok? Mi újság van veletek?

Már én is elkezdtem nézelődni a karácsonyra, biztos, hogy lesz a fa alatt kalapács, meg valami ilyesmi szerszámok(remélem találok valahol olyat ami legalább csipog is), mert a felújítás alatt állandóan el szedte az apjától.

Remélem most már hamarabb tudok jönni, szerintem a héten még itt leszek, csak GYERTEK TI IS.


Sziasztok!


Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Megint kezdünk kihallni, gyertek lányok!

Pocisok hogy vagytok?

Edina, Ancsi, Dodus?

Gyapesz:
HATALMAS GRATULA A GYERKŐCNEK A JÁRÁSHOZ!:)

A vonalzód nagyon jó lett, ügyi vagy!

Babócád jól van, remélem nem beteg.

Gyapesz: igen már nem hadakozik az oviban, a múlt héten még én vittem, de ezen a héten párom vitte, és láss csodát semmi hiszti. :D na mondjuk az apjának nem is mer hisztizni. :wink:

Csenge jól van, már nem náthás, be kéne adatni neki a pheumococus elleni oltást, de Ákos meg köhög, igy nem tudom, nem e lesz a nagyobbik beteg, pont akkor amikor a kicsi kapja az oltást. :( most várok, ha nem lesz beteg egyik sem a jövőhét közepéig, akkor megkapja az oltást, meg utána a bárányhimlő ellenit, meg még az influenza ellenit is, meg még a kötelező is van az MMR amit most decemberben kéne beadatni, de ugye az ünnepek miatt inkább januárban lesz beadatva.

most megyek, még este benézek, puszi mindenkinek további szép napot!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Mindenki elfoglalt? Merre vagytok?
Olyan szépen kezdett beindulni a társalgás, és most semmi.


Szia Lusti: Zalkó baba most nem beteg szerencsére. Mi már megkaptuk a prevenar oltasnak az első részét, a másodikat december 27-én kellene, dehogy az ünnepek miatt hogyan fog alakulni nem tudom.
Az agyhártya elleni Neis-c-t pedig a 15 hóssal fogja együtt kapni.

Én is szerettem volna neki inlf. elleni oltást, de a doki nem javasolta, ilyen korban. Hát nem tudom? Én örültem volna ha inkább megkapja.

Szerencsére Ákos akkor már jó fiú reggel az oviban.
Nálunk ez a hiszti dolog fordítva működik már most. Az apjának csinálja, nekem már nem hál istennek.


Jobbulást Ákosnak.

És gyertek lányok, mi itt vagyunk!!!!!!!!!!!!


Kép
 
 


Hahó!!!

Itt vagyok!! :D :D

Csak kicsit kivagyok... :( :(

Melire rájött egy olyan dolog,hogy éjszaka felsir és beszél össze-vissza,remeg,izzad,fél!!!! :( :(
Kicsit babusgatni kell mire magához tér...eddig visszaaludt,de most már ott tartunk,hogy két napja vele alszok,mert egyszerűen fél a szobájában!!!! :cry: :cry:
Voltunk neurológián...mert ez akkor kezdődött mikor oviban egy kislány fejbeverte egy kockával!! :( :evil:
Azt mondta a doki,hogy nincs komoly baj,csak valamitől megilyedt,látott valami rosszat a tv-ben,stressz érte....elfog múlni,de nem tudni mikor!!! :roll:
Azt javasolta (meg mások is),ha eddig is egyedül aludt,akkor most se szokassuk arra hogy együtt aludjunk,mert majd nem tudjuk visszaszokatni...úgyhogy ma este úgy lesz,hogy bemegyek vele és megvárom mig elalszik,aztán kijövök...majd meglátjuk,hogy hogy alakul az éjszaka!!!! :roll:
De napközben is fél...vele kell menni mindenhova,jön utánnam mindenhova.... :? :(

Én nagyon az ovi hatására gondolok,mert ő az első két nap kivételével soha nem sirt hogy nem megy,soha nem mondta,hogy nem alszik ott,és gondolom most kicsit kibukott!!!! :( :(

Remélem elmúlik hamar,mert annyira sajnálom!!! :cry:
2 hét kihagyás után,kiváncsi leszek a hétfői ovikezdéshez!! :roll:

Mollika meg fogzik ezerrel....állandóan a lábamon lóg!!!! :? :(
Még mindig csak 6 foga van,de tuti most is vagy hat jön egyszerre neki!!! :roll: :?
Éjszaka hál istennek alszik... :)

 
 


Ancsi!

Olvastam valahol, hogy bábjátékkal a gyerekek, kis rávezetéssel eljátszák, ami bántja őket. Próbáld ki hátha elárulja, lehet, hogy olyasmi történt amit nem ért még meg, s ha megbeszélitek utána rendbe jön minden.

Szia
Mazsola

Kép
 


Sziasztok lányok!

Szeretnék érdeklődni, hogy valaki jár tőletek Miskolcon a Dúdoló foglalkozásokra? Tudnátok róla nekem mesélni? Az 1 éves kislányommal szeretnék járni valamilyen foglalkozásra.
Előre is köszönöm!
 
 


Sziasztok!

Szia ancsi:
Sajnálom Mellit, :( remélem hamar túl lesz rajta, csak neked legyen kötél türelmet majd az alvás miatt.
Mindig történik valami, hogy egy picit nehogy nyugodtan legyünk.

Nálunk semmi újság nincs, azon kívül, hogy elég csúnya piros lett Zalánka feneke, meg ilyen apró piros pöttyök jöttek elő. Ez már egyszer előfordult, amikor jött a felső két foga. Biztos most is az, mert pelust nem váltottunk.

Lilla: Engem is érdekelne valamilyen foglalkozás, mert itt a védőnőnél csak pszichológusi tanácsadás van. Mindig jönn a szakember, és megkérdezi, hogy mi újság van? Ennyi.

Hol lehet ennek a foglalkozásnak utána érdeklődni?

Kép
 
 


Sziasztok!

Gyapesz: Én elolvasgattam a www.tipegokozpont.hu -n írtakat a foglalkozásokról, de jó lenne néhány személyes tapasztalatot is megismerni. Úgy emlékszem régebben valamelyik lány írta itt, hogy jártak a foglalkozásokra.
 
 


Sziasztok!

Lányok, ki mit mond a vízszűrős porszívóra?

Azt szeretnénk venni, nagyon sok jót hallotam róla, de egy kicsit megrémíszt, hogy negyedévente/félévente a Hepa filtert cserélni kell. Ez még nem is lenne gond, csak azt mondják, hogy egy filter 4000-7000 Ft /db.

Mit tudtok róla?
Melyik a legjobb szerintetek?

Kép
 
 


Helló!

Két hét köhögős-orrfolyós szünet után mi is ma kezdtük az ovit, lekopogom szerencsére gond nélkül. :)

Ancsi, nagyon rossz lehet most Melinek. :cry: Türelem, biztos rendeződik. Képzeld, Majának is összenőttek a szeméremajkak, holnap viszem vissza a háziorvosnak megmutatni, de egy hét krémezés után nem változott semmit. :( Szerintem mi is a nőgyógyászaton fogunk kikötni, de én tuti elájulok... Azt is olvastam, hogy magától is szétvált valakinél. Nyugtass meg, hogy nem volt olyan vészes! Nektek nem nőtt újra össze? Azt olvastam, ez is előfordulhat. Brrr.

Lusti, nagyon ügyes vagy, hogy már ajándékokat vásárolsz! :wink: Egyre lennék kíváncsi még, lécci segíts, hogy oldod meg a két manótól a nagytakarítást? Eljátszanak együtt? Mert az enyémek nem. :lol: Ákos mit fog kapni? Lórival bajban vagyunk, Mikulás is, szülinap is, karácsony is, plusz még ötleteljünk a nagyszülőknek is... Ennyi ajándékot kitalálni nem könnyű. :shock:

Gyapesz, nekünk a tv-ben régebben reklámozott Rovus Aqua Power volt, de olyat ne vegyetek! Eltört a csöve, rozsdásodott, meg egy idő után nem szívott, csak ha a HEPÁ-t kivettük belőle. Akkor meg minek? Nekünk most Samsung HEPÁs van, de ilyet se vegyetek! :twisted: Igaz, ez nem vízszűrős, de eléggé dicsérték a boltban, - ez a dolguk :? - viszont nem jött be. Még nincs egy éves és már kétszer volt cserélve a motorja és az orrszívást egyáltalán nem bírja. Így nálunk taknyos időben két porszívó van forgalomban. :D

Edina, csinálod még a Csilingelőt?

Dodus
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Úgy látom megint fellendültünk, ez a jó! :D

Mazsola, üdv a csapatban, Lilla téged is üdvözöllek.

Lilla: jól irtad, igen van ilyen foglalkozás.
Dúdoló: nálunk Görömbölyön van ilyen foglalkozás, az a neve, hogy Mazsola-Muzsika, egy volt ovónéni /most gyed-en van a kisebbik fiával/ tartja, nagyon jó, zenére éneklés, hangszerekkel, tánc van a csemetével, ide 6 hós kortól lehet hozzni a gyereket egy foglalkozás ára 300Ft/alkalom.
Akit érdekel szóljon, leirom hova kell menni.
Van a városban is, de ott 700Ft/alkalom. Legalábbis ezt hallottam. :roll:
Mi szoktunk járni, ha nem vagyunk betegek, hát sajni mostanság elég sokat voltunk itthon betegen.

:(

Ancsi: szegény Melli, hát én is azt javasolnám,mint a doki, hogy ha eddig is egyedül aludt el, akkor ne aludj vele, próbáld meg simogatni a buksiját, és suttogni neki, hogy semmi baj, anya itt van, csak rosszat álmodtál.
Nálunk is szokott ÁKos rosszat álmodni, de megoldottam úgy a dolgot, hogy este alvás előtt mesélek neki mesét, mondjuk a hófehérke és a héttörpe, ezt könyből, és nézi ő is, aztán alvás reggelig mint a bunda.
A bábos dolog is jó, hátha elbábozza, hogy mitől fél, de csak óvatosan. Drukk, hogy minél előbb megoldódjon, és jó volt összefutni veletek a cora-ban ma. :D

Gyapesz: piros popsipötyökkre, a boraxos popsikenőcs a jó, /legalábbis nálunk ez vált be/ meg ha A vitaminos koleszterines kenőccsöt iratsz fel a dokival, kikeverteted, akkor tutira nem lesz piros a feneke a picurnak, vagy sudocrem, ezek vannak fogzásos pirosodásra. :wink:

Gyapesz: ha érdekel a Mazsola-Muzsika jöhetek velünk is, legalább lesz ismerős emberke neked. Csak szólj: a számom megy priviben.

Mi nem használunk ilyen porszivót,/majd talán jövőre veszek egyet/ a nővéremék igen, mert ott mindkét gyerek kruppos meg allergiás, igy nekik kell, de ő azt modnta, hogy nagyon jó, többet nem mondott.


Dodus: szia jól eltüntél!
Takaritás? hát az nálunk úgy zajlik, hogy a nagyobbik segit nekem pakolászni, törölgetni is szokott, a kicsi meg a nyakamban lóg, és úgy szoktam porszivózni, mert annyira fél tőle, hogy ha meghallja tőlem, hogy porszivózni kéne, már meneküla lábamhoz, és ordit.
:shock: de ha nem porszivózók, akkor ő is port töröl. :D nem tanitottam egyiket sem, maguktól... :lol:

na megyek, mert még aludni is kéne.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Dobok egy képet, ma délelőtt voltunk kint Csengével az utcán a házunk előtt, kicsit ismerkedni a hóval, mondanom sem kell, hogy persze, hogy azthitte, lehet rohanni, akkorát esett hogy csak na. Tetszeni nem annyira tetszik, mert nem lehet benne rohanni, de azért megfogta a havat is na az már tetszett. :D
Kép Csenge ismerkedik a hóval.jpg


Kép Csenge próbál rohanii a hóban.jpg

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Lusti! Köszi az infót! Leírnád akkor a pontos címet, az időpontot, hogy mikor vannak illetve, hogy hány percesek a foglalkozások? És vajon kell előre jelezni az óvónőnek, ha menni szeretnénk? Köszönöm még egyszer!

Nagyon édes Csenge. Mi is most ismerkedünk a hóval és hát vegyes érzelmeket váltott ki Lillánál is. :lol:
 
 


Szia Lust!

Elküldenéd nekem priviben a Mazsola Muzsika foglalkozásvezető elérhetőségét!

Köszönöm!

Kriszti

 


Hahó!!!

Bejelentkeztem a nevelési tanávsadóba...elmegyünk,elmondjuk,hogy mi a helyzet aztán,ha itt is azt mondják,hogy nyugi,elfog múlni akkor kicsit nyugodtabb leszek!!! :?
De látom Melin hogy fél!!!! :( :(
Főleg mikor kezd már sötétedni!!! :(
A fürdőben kicsit megvan repedve a plafon és mindig nézi,meg mondja...de látom az arcán,hogy fél!! :(
A wc-n is ha kakilnia kell inkább be se fejezi ha nem maradok ott vele!!! :(
Bizok benne,hogy hamar elmúlik!!!!! :roll:

Dodus!!!
Hál istennek nem nőtt vissza Mollinak!!! :)
Egy pillanat volt az egész...a dokinő bekrémezett kesztyűs ujját egy mozdulattal végighúzta a suniján és kész is volt!!!!
Én azt mondom inkább vigyétek el....nekünk is mondta,hogy hamarabb is mehettünk volna...de minket a gyerekorvos csak akkor küldött! :?

Porszivó!!!
Vagy egy éve vettünk egy Panasonic porzsák nélkülit....hát utálom!!!!! :twisted: :twisted:
Én is alig várom hogy valami baja legyen,tuti sima porzsákosat veszek majd!!!!

Lusti!!
Én is örülök hogy taliztunk!! :D
Csenge nagyon cuki!!! :D :D

Edina!!
Megy a drukk holnapra!!!! :D :wink:

Én meg holnap kezdek egy tanfolyamot...kéz-és lábápoló,műkörömépitő!!!
Úgyhogy lehet majd jönni hozzám szépitkezni!!!! :D :D

Ma megpucoltam az összes ablakot,már csak függönyöket kell mosni!! :D

Kérek szépen fincsi karácsonyi recepteket!!!! :wink:

 
 


Sziasztok!

Lilla: a pontos cim: Miskolc-Görömböly Szolártsik tér 1.sz, de a templommal szemben van, vagy ha megkérdezel valakit, akkor máris mondják. :D
Noémi az ovónéni neve, jelenleg nem ovónéniskedik. De ma elmarad, igy jövőhéten kedden lesz délelőtt 10.30-kor a nagy teremben, 1 órás, és nem kell jelezni az ovónőnek, hanem csak mész és a végén kell fizetni neki 300Ft-ot, mert a felnőttnek nem kell, csak a gyereknek. :D

Bkriszta: ok, mindjárt küldöm. :D


Edina: megy a drukk a vizsgához, űrhajósszerkó ez jó. :lol: :lol:
jól kifogtátok azt a hüle asztalost, de legalább találtatok egy normálisat, hogy fogadta hölgyike az új ágyat? :wink:

Ancsi: drukk nektek, hogy Mellinek hamar elmúljon ez a félelem. A szobájában mostanság nem változtattatok valamin, vagy új lámpa, párna, játék ilyesmi nem történt.?

Molli meg olyan édi volt ahogy megcsináltad a haját! :D

megyek takaritani egy kicsit, amig hölgyemény alszik.

Ja mutizok egy képet, én szerkesztettem, mi a véleményetek, még kezdő vagyok e téren, de szerintem jól sikerült. :oops: :) Kép Karácsonyi képeslapunk3. jpg

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a porszívós témát, már csak az érdekelne engem, hogy milyen gyakran kell cserélgetni benne a Hepa filtert? Azt mondták a boltokban, hogy fél évente. Igaz ez ?
javascript:emoticon(':cry:')
Crying or Very sad

Lusti: Jól sikerült a kép, nekem tetszik. Én is most kezdtem még csak, ami be van illesztve a lap tetején. javascript:emoticon(':D')
Very Happy

Edina: Gondolok rád a vizsga miatt. javascript:emoticon('8)')
Cool

Lusti: Fogunk menni a foglalkozásra, de már ez nekünk sajna csak jövőre fog össze jönni, (vagy esetleg december közepén - ha lesz még akkor -), mert a konyhát a jövő héten fogják befejezni, és lehet takarítanom.

Ancsi26: Én még nem is hallottam ilyenről ami Mollival történt, pedig épp a napokban emlegettem a páromnak, hogy milyen jó a kislányos anyukáknak, mert nem kell foglalkozni a kukis dologgal. De hát ezek szerint vannak bonyolultabb dolgok is.


Most hirtelen ennyi, majd még jövök ma

Sziasztok.

Kép
 
 


Sziasztok!

http://webstand.hu/kiallitasok.html - Mazsola Muzsika

Idén is megrendezésre kerül a Mazsola Muzsika Mikulás. Várunk Titeket szeretettel!

Ui.: A megadott telefonszámon csak smsben lehet jegyet rendelni! :)

 


Sziasztok!

Lusti! Elküldenéd nekem is a görömbölyi Mazsola Muzsika foglalkozást tartó óvónő nevét és telefonszámát?

Köszönöm!
 
 


Ancsi
Valamelyik nap dél körül be volt kapcsolva tv, és a szellemekkel suttogót reklámozták. Nem szoktam nézni de a hideg is kirázott az előzetestől. Szóval nem csoda, ha gyerekek félnek, ki tudja miket látnak a tv-ben.
Nem is gondoltam volna, hogy napközben amikor a gyerek bármikor rátenyerelhet a távirányítóra ilyeneket lát meg a tv-ben. Petra még kicsi, de már látom, hogy távirányítót elzárva kell tartani majd, és mesét nézni sem szabad majd hagynom, hogy nézzen, kivétel a dvd. Kitudja miket adnak le a reklámok alatt.

Azért remélem már jobb a helyzet. Mit mondott a nevelési tanácsadó?
Szia

Kép
 


Sziasztok!

Na végre zajlik itt az élet.

Ancsi: mi volt a nevelésinél?

Edina: hogy sikerült a vizsgád?

Hold77: Először is üdv közöttünk!
A nevet, holnap reggel elküldöm neked a telószámmal együtt, most nincs itt előttem, a táskám meg a gyerek mellett van a hálóban, igy nem tudok bemenni érte, ezért bocsi. :( Neked milyen korú gyerekeid/ed van?

Gyapesz: popsipirossággal hogy álltok? Használt valamilyen krém?

Bkriszta: mi most kihagyjuk, mert Ákosnak holnap ovis mikulás ünnepség lesz, délelőtt, akkor Csengi alszik, aztán délután megyünk apa is jön a Csodamalom Bábszinházba mert ott lesz még egy mikis buli, mikulással, ajándékkal mindennel. :D de jövöre nem hagyjuk ki.

Ez éven ez lesz a képeslapunk:

Kép Karácsonyi képeslap.jpg


puszi mindenkinek majd még jövök.

Kép
Kép
 
 


Hahó!!

Mazsola!!

Hát a tv-ben látottaktól néha én is megdermedek!!!! :?
És igy ahogy irod...egy szép mese közben is jöhet egy olyan reklám,hogy a gyerek halálra ijed!!! :evil: :evil:

Ma voltunk a nevelésibe!!!
Nagyon kedves fiatal hölgy volt a szakember...elbeszélgettünk,Meli eljátszott,de azért finoman tőle is kérdezett pár dolgot a nőci!!
Még mennünk kell egy párszor,de elsőre azt mondta,hogy nem egy "súlyos"eset!!!! :D
Még azt mondta,hogy jó lenne látnia a hisztijét....majd elhivom vásárolni!!!! :lol: :lol: :oops:

Jó éjt!!

 
 


Még egyszer, mert nem nagyon látszik:

Kép Karácsonyi képeslap.jpg

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Már megint nem jöttök? Hol van mindenki?

Drukkoljatok, mert ma délután 15.00 körül viszem a tanácsadásra Csengét, és beoltják pheumocococussal, a bárányhimlő ellenit, meg a jövőhéten kedden kapja mindkettő, mivel hiánycikk. Pedig a pheumoról irták, hogy az, na mindegy.
Szóval drukk, hogy ne legyen lázas, meg más baja, köszike előre is.

puszi jövök este, hogy mi volt.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Lusti! Szorítok az oltás miatt. Mi már túl vagyunk rajta és nem volt semmi mellékhatása szerencsére, remélem Csenge is megússza.

(Majd küldöd nekem a Mazsola Muzsikás óvónő elérhetőségét, nevét? Köszi!)

Erika
 
 


Szia Lusti!

Oltás???

Kriszti

 


Helló!

Hogy telt a Mikulás? Jók voltatok, kaptatok a csizmába ajándékot? :lol:

Kriszta, jól látom a harmadik vonalzód egy várandós számolós? Gratula, jó egészséget és minden jót a hátralévő... 200 napra! :D

Lusti, oltással mizújs? Mi múlt csütörtökön kaptuk, éjszaka Maja lázas lett, másnaptól köhög, folyik az orra. Mondtam az oltáskor a doktornőnek, hogy kettőt-hármat köhögött a gyerek és folyik az orra, megnézte, de nem talált semmit, hát megkapta.

Ancsi, hogy vagytok? Meli javult, változott valamit? Oviba jár? És a kiscsaj? Jövő héten megyünk Gertighez. :cry:

Puszi, Dodus

Dodus
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Kriszta!
Gratulálok Én is a tesóbabához! Kívánom, hogy legyen csodaszép a "kismamaságod" :!:

Ancsi!
Javult valamit a helyzet Melivel?

Anita
Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Igen Dodus jól látod! :) Köszönöm a gratulációt!

Gani!
Neked is köszönjük! Úgy legyen! Bár elég sokat vagyok egyedül a törpékkel, de próbálom megoldani! :)

Kedves miskolci anyukák! És persze a környéken élők is!
Miért van az, hogy mindenki kesereg, hogy semmilyen program nincs Miskolcon ahová a Manót is el lehet vinni? És amikor van akkor meg alig jönnek?
Szombaton tartjuk a 4. Mazsola Muzsika Mikulást. Az elmúlt években nagyon jól sikerült! Sajnos alig van jelentkező! Miért?????
Bocsánat, hogy így kifakadtam, de nagyon el vagyok keseredve!

Kriszti

 


Kriszta!
Sokat vagy egyedül? Sajnálom. Egyébként ismerős.
Talált valami jó munkahelyet a párod? Hol laktok most?
Jöhet pü-ben is, ha nem akarod ide a falra kiírni!

Anita
Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Sajnos a holnapi Mazsola Muzsika Mikulás elmarad.

Kriszti

 


Sziasztok!!!

Kriszta!!
Nagy gratula a 3. babához!!! :D :D

Dodus,Gani!!
Hát sok javulásról nem számolhatok be!!! :( :(
Sőt,most nagyon rossz a kedvem,mert Meli oviban is hisztizik rendesen!!!! :( :( :(
Szerdán már ott tartott az ovónéni(aki egyébként a türelem mintaképe),hogy kivitte Melit a mosdóba és megmosta az arcát!!!! :( :(
Pfúúúú,ne tudjátok meg hogy,hogy ég a pofám!!! :oops: :oops:
Egyszerűen nem tudom,hogy mit csináljak!!!
Mikor megyek az oviba érte,és rámnéz valaki...szülők,dadusok...mintha mindig mindenkiről az sütne le,hogy na itt van már a hisztis gyerek anyja!!! :( :( :(
Annyira rossz!!!!! :cry: :cry:
A nevelésibe még semmi konkrétat nem mondott a csaj,még menni kell!!!
Nagyon remélem,hogy valamit változni fog,mert komolyan mondom,hogy a végén kizárják az oviból!!! :? :oops:
Egyébként meg hihetetlenül okos,nem tudom mitől tud igy kifakadni!! :( :(

Rakok pár képet:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

 
 


Bocsi,kicsit sok lett!!! :oops:

Megyek lassan készülök a tanfolyamra!! :)

Jó hétvégét!!!

 
 


Sziasztok!

Ancsi: csináltam nektek egy karácsonyi képeslapot tetszik?
Ha rákattintasz el tudod menteni, és máris elő tudod hivatni.

Na milyen? Kép Képeslap Ancsiéké.jpg

Kép
Kép
 
 


Ancsi!
A mikuvonaton Mi is voltunk :D

Szerintem az oviban is inkább törik a fejüket, hogy mi okozhatja ezt a változást Melinél. Lehet, hogy rémeket látsz és nem is mutogatnak ujjal rátok!
Egyébként a viselkedésében nem látsz változást Melinek? Úgy értem, hogy minden élethelyzetben megváltozott Meli vagy csak bizonyos területeken?

Anita
Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Köszönöm, hogy drukkoltatok. Az oltással kapcsolatban Csengi megkapta az oltás első felét, kedden 15.00-kor és kb. 2 órával utána tiszta pötty lett, /pedig a prevenárt kapta, a bárányhimlőt még nem/ először a hasa meg a dereka, de utána az egész teste kivétel az arca, igy adtam neki fenistil cseppet, 3x8-at és bekentem neki fenistil gél-el nameg irány a doki utána, egyből calcimus-c -t irt fel, /már itthon is kapott egy fél ampullával/ reggel és este fél ampulla amig nem lesz pöttyös azt mondta, hogy ha semmilyen ujjat nem adtam neki/ nem is kapott semmit, még a mosópor is ugyanaz rég, meg az öblitő is/ akkor az oltástól van, de ilyet még nem tapasztalt, a léyneg, hogy már jobb de még a fenekén csúnya foltok vannak, remélem azért nemsokára elmúlik. Láza, hőemelkedése nem volt, egy kicsit volt nyűgisebb, ennyi.

Ancsi: mi is voltunk Ákossal a mikivonaton, ti mikor voltatok? Mi 10.-én az egész ovi ment. Csengét nem vittem, mert aludt pont akkor, majd jövőre.
Nyugi, szerintem senki sem foglalkozik azzal, hogy a hisztis lány anyukája, ugyanmár, bizti nem gondol igy senki rád, én tuti nem gondolnék igy.
Mellinek javulás van valami?

Dodus: MÁTÉNAK BOLDOG SZÜLINAPOT KIVÁNUNK! Holnap lesz igaz? Vagy Ákossal egy napon van már nem emlékszem. :oops: ezért bocsi.

Ákosnak volt ma az oviban szülinap tartás, kapott a többiektől, meg az ovónéniktől, egy nagy terepjárót, meg vittem tortát, holnap meg itthon lesz ünnepség, de a mi ajándékunkat ma meg kapta.

Dodus: nekem könnyű Ákosnak a vásárlás, mert lego transzformers, autó ezek kellenek neki. :lol:


puszi mindenkinek jó éjszakát!

Kép
Kép
 
 


Halihó! :)

Hát, tegnap voltunk a nőgyógyászaton Majával, leírom okulásul Nektek, - ha esetleg még valaki odakerülne, bár inkább ne! - hogy mire számíthattok.
A doktornő eleve késett, jó sokat. Maja olyan szépen sétálgatott a folyosón, ez nem zavarta. :)
Mikor mi sorra kerültünk, kiderült, hogy Maját "nem ismeri" a számítógép, nincs róla semmi adat, így be kellett diktálni.
A doktornő lecseszett, mert nem vittünk beutalót. Mivel a háziorvos azt mondta, hogy NEM KELL. :?
Megkérdezte milyen popsikenőcsöt használunk. Mondtam, hogy Sudocreamet. Mire megint letolt, hogy az nem popsikenőcs, attól nőtt össze, ki mondta ezt a hülyeséget? Mondtam, hogy a HÁZIORVOS. Egyébként meg a kismama csomagban is van és a tanácsadó falán hatalmas plakát is van, hogy popsikenőcs. Nem, ez nem jó, még ilyet nem is hallott... :P
Szóval egyből jól helyrerakott, csak épp azt nem mondta, hogy milyen anya az ilyen. De szerencsére az aszisztensnőt is cseszegette, nem csak engem, úgyhogy megnyugodtam. :lol:
A lényeg, hogy most már nincs összetapadás, de még érzékeny neki. Februárban kontroll.
Azért akinek tudjátok, híreszteljétek Ti is, hogy a Sudocream nem jó popsira, mert ez lehet tőle.

Ancsi, minden gyerek hisztizik, csak vannak szerencsés szülők, akiknek otthon és kevésbé szerencsések, akiknek nyilvános helyen is. :D Szerintem nem azt gondolják rólad, amit írtál, hanem mindenki magában sóhajt egyet, hogy na, nem vagyok egyedül, a másé is ilyen. :D Úgyhogy nyugi!

Lusti, köszi, hétfőn volt a szülinap. Jó sok ajándékot kapott Lóri, tőlünk, nagyszülőktől, keresztanyutól. Mi Moon Sand-et vettünk neki, hát nem ajánlom senkinek! :D Minden tiszta homok volt tőle. De tényleg MINDEN. :D

Na mentem, mert Maju felébredt.

Puszi, Dodus

Dodus
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok! Nem voltam már régen! :)

Ancsi! Köszönjük szépen! :)

Lusti! Nem semmi! Remélem a köv. oltással már nem lesznek ilyen gondok!

Dodus! Utólag mi is nagyon-nagyon sok boldog szülinapo kívánunk! :)

Mikulás vonat! Mi most egy másikon voltunk. Közel nem volt a miskolci színvonalnak. Itt inkább arra mentek, hogy minnél több gyerkőc menjen! Viszotn ami nagyon jó volt, hogy igazi gőzösssel utaztunk! Totál olyan volt min a Thomas. Nagyon élveztük! :)
Már majdnem töltöttem fel képet, de túl nagy! :(

Gani Drága! Jövök még egy privivel! :) Ne haragudj! Nagyon álmos vagyok! Totál más ez a harmadik mint az előzőek! Szívem szerint csak aludnék. Minden reggel úgy kell meggyőzni magam, hogy de fel kell kelni! Bencus nem késhet el! :)

Mindenkinek boldog karácsonyi készülődést és kitartást!

Ja! Komlóson tudok szép fenyőket, ha valakit érdekel! Lábon állnak. Akkor és előtted vágják ki amikor viszed! :)

KRiszti

 


Sziasztok!

Látom mindenki milyen ügyes, aktív volt.
Sajna mi betegek voltunk. A szokásos obstruktiv bronchitises fulladás, de most szerencsére nem volt olyan erős a fúlása.
Már most jól van, igaz még reggel szívtam az orrát, de az már semmi.:(

Dodos: hát én is meglepődtem azon, hogy a Sudocrem nem popsikrém? Nem volt újdonság olvasni a nőgyógyász viselkedését. :) Ne foglalkozzál semmivel, a lényeg, hogy jobban van Maja.

Ancsi: Én első gyermekes anyukakánt csak azt tudom neked mondani, hogy kitartás. De szerintem se beszélnek az ember háta mögött ilyenről, de ha valaki igen, akkor annak biztos nincs gyermeke.
Nekem is hisztizik Zalán, (igaz, hogy ő még csak 14 hós), de annyira tudja, hogy hol lehet,mert itthon már nem csinálja, csak a két nagymamánál, mert persze, hogy ott bármit elérhet vele.

Lusti: Sajnálom ami Csengével történt az oltás után. Nálunk a rendelőbe még ki is van írva, hogy nem tudnak semmilyen mellékhatásról (komolyan).

A mazsola mizsikával kapcsolatban pedig, hát sajna a mikulás elmaradt nekünk, mert pont akkor volt beteg.
De beszéltem egy hapsival (azon a telefonszámon) és mondta, hogy a Megyei Könyvtárban is vannak, minden szerdán 10-től vagy csütörtökön, már erre nem is emlékszem. Ha valakit érdekel.

Most hirtelen mennem kell mert felébredt Zalán, de még jövök.


Sziasztok!!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gyapesz 2008.12.19 14:27-kor.

Kép
 
 


Szió!!
Először nagy-nagy gratula bkrisztának a babához, ez az előbb le maradt.


Megebédeltünk és itt vagyunk. Szerencsére most nagyon jól evett, ami mostanában nem mondható el az uraságról.

Nem tudtok valamit étvágyjavítot ajánlani? Kapja a Cebion cseppet, és Aloe Vera gélt. Már arra is gondoltam, hogy nem-e az Aloe Vera-től nincs étvágya. De nem találtam ilyen adatot sehol a neten.

Szerintetek hogyan szoktassam le Zalkót, a harapásról és ütügetésről? Nem mindig csinálja, de egy kicsit zavaró. Vagy ez még természetes ilyen korban?

ÉS MINDENKINEK:
Kép

ha addig nem tudok jönni.

Kép
 
 


Sziasztok!

MI IS SZERETNÉNK MINDENKINEK KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KIVÁNNI!

puszi mindenkinek lehet, hogy még jövök, bár nem biztos.

Kép
Kép
 
 


ÁLDOTT,BÉKÉS,BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KIVÁNUNK MINDENKINEK!!!! :D

Kép

 
 



Sziasztok!

KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KIVÁNUNK MI IS!


Kép[/url]

Kép
Kép
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron