Új privát üzeneted érkezett!

Családon belüli megszólításokról készítek felmérést (magyar és norvég viszonylatban) és nagy segítség lenne számomra, ha kitöltenétek az alábbi oldalon található kérdőívet:

www.sammm.fw.hu

Nagyon szépen köszönöm!

- Adrien
ui: Remélem, senki nem veszi zokon, hogy beírtam ide, de az aktív témáknál nagyobb eséllyel találok válaszadókat. Köszönöm a megértést!
 
 


Szia Andi!
Minden leletük rendben a manóknak. Szerencsére! Mehet Bence hétfőn oviba. Kép Mert az egész betegségből az volt a legrosszabb, hogy be voltunk zárva és Bence nagyon unatkozott. Ezért folyton Matyit macerálta, Matyi meg visított, én meg mentem a falnak mérgemben. Kép
Örülök, hogy Boga is "normalizálódik" Kép
Hajni
 
 


Szia Hajni!

Örülök, hogy minden oké a fiúkkal.

Én most parázok, mert Boga jövő héten kell megkapja a 15 hónapos szurit. Nagyon gáz, mert ordít, ha már csak meglátja a dokinénit. Kép
Ma reggel mértem a kiscsajt, mert megbeszéltem a védőnénivel, hogy nem szenvedünk nála a méréssel. 76cm, és 9,6kg.

Hétvégéitek hogy telnek? Ki szoktatok mozdulni valahova? Voltál azóta baba-mama klubban?

Jó hétvégét!

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 

 
 

Szia Andi!
NA, akkor nő az a lány KépNem kellene doki nénit váltanod? BEnce nálunk is visított ahányszor meglátta a régi dokinénit, a mostanihoz meg eléggé bizalommal van.
Hétévégink egyelőre szőrnyen unalmasan telnek. Feri ugyanis maszekol és azt csak ilyenkor (meg éjjel Kép) tudja tenni. Itthon ücsörgünk és időnként (ha olyan jó idő van mint most) elmegyünk sétálni. De ez Bencének már nem pálya. Majd március vége felé kicsit felszabadulunk és akkor akár(!) moziba is megyünk Kép Na, de nagyot kívántam Kép Klubba nem mehettem a skarlát miatt. Most talán megyek kedden, de nem biztos, mert takarítani kéne.
És neketek milyen programotok szokott lenni?
Hajni
 
 


sziasztok

Most van egy kis időm gyorsan írok is. Hát Valentin nap alkalmából megszületett Marcell 3300gr és 53cm-vel és császárral. Spinál érzéstelenítés volt úgyhogy végig fent voltam. Nagyon jó érzés hallani a kicsi hangját ahogy felsír. Ja a császárt nem akarták megcsinálni mondván h megszülhetek simán is. De hát a dokimmal meg volt beszélve a tervezett császár,így nem igazán értettem h az ügyeletes doki miért nem akarja. Végül megvárták amíg megindul a szülés elfolyik a magzatvíz, hagytak szenvedni nem kaptam semmiféle fájdalomcsillapítót,úgyhogy eléggé fájt. De aztán megjött a dokim és megkaptam az érzéstelenítőt végre,utána már minden happy volt. A felkelés egy kicsit nehezen ment,de most már jól vagyok. Marci szépen hízik,csak egy kicsit hasfájós így az éjszakáink elég hosszúak. Na mennem is kell majd ha tudok jövök.

sziasztok juji
 
 


Szia Juji!
Gratulálok Marcellhoz! KépKép
Majd ha ráérsz mesélj a lurkórol. Kép Esetleg kép?
Hajni
 
 


Sziasztok!

Juji! Sok boldogságot kívánunk nektek, és jó egészséget!
Hajni! A doki váltáson elég sokat gondolkodom, de igazából attól félek, hogy nem lenne haszna, mert szerintem mástól is így parázna Boga. Bár lehet hogy ki kéne próbálni. Szerencsére Kép doktornéni megbetegedett, így a szuri csúszik.
A hétvégéinknek állandó és kellemes programja a babaúszás, ami föl is dobja általában az unalmas téli hétvégéket. Bár már tavasz van. Kép De én is nagyon várom már a jó időt, hogy jobban ki lehessen mozdulni. Az elkövetkező hétvégéink mozgalmasak lesznek, mert szülinapom volt tegnap (illetve 29-én lett volna, csak hát nem volt Kép ), meg párom Tamás, neki névnapja lesz, úgyhogy jön a rokonság köszöntgetni, utána Fanni lesz, keresztlányunk; utána József- apósom+ párom nagybátyja, utána Gábor és Hajnalka- párom unokatesói - úgyhogy mi is megyünk vendégségbe. Kép Kép Csak ennyi! Ja meg utána már itt a húsvét! Tényleg otthon szoktátok tölteni az ünnepet? Vagy mennek a fiúk locsolkodni?
Párod mivel foglalkozik?

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Szia Andi!
Boldog szülinapot Kép
Nekünk is sok mindent rejt a március. Soroljam? Sorolom: 7-e Matyi szülinapja, 8-a Zoltán nap (apukám, bátyám), 18-a Sándornap (öcsém), 20-a öcsém szülinapja, 27-e Hajnalka nap. És akkor még nem beszéltem a nőnapról, és anyukámék házassági évfordulójáról ami megint 7-e 8-a.
Húsvétolni mostanság itthon szoktunk, de a fiúk meglátogatgatják a rokon lányokat (össz. 2-őt). Most Matyi miatt valószínüleg én is megyek. De nem akarok nagy felhajtást. Mikor lány voltam, már alig vártam, mert akkor az összes fiú ismerősöm jött. Volt, hogy hajnal 2-kor még vendégeink voltak. De ezt most minek???
Párom informatikus. És a tied?
Hajni
 
 


Szia Hajni!

Köszi!Kép
Akkor ti se utatkoztok ebben a hónapban!! Kép
Az én párom elektromos karbantartó egy múanyagos cégnél, de épp most keresgél új állás után.
Informatikus papa mit maszekol? Azt hittem hogy ő is kétkezi ember. A maszekolás miatt... Kép Merthogy az enyém is szokott.

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Én halásztelki vagyok, ide még nem írtam, de Andival már ismerjük egymást Kép.
GoldenretKép: Tudom, ez nem vígasz, az én lányom sem volt hajlandó megfordulni, így én is császárral szültem Kép.

AndiKép: hová jártok babaúszásra?

Timi

Kép
Kép
 
 


Szia Timi!
Üdvözöllek itt Kép Nagyon szép lányod van Kép Ugye lány? Ha nem, akkor bocsi. Kép
Andi!
Hát az informatikus is maszekolhat. Kép Pl. programot fejleszt munkaidő után, nem a cégének Kép A te párod mit maszekol?
Hajni
 
 


HajniKép: Igen, lány Kép.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Még régen írtam a topikba (2002), de azóta nem, pedig még mindig itt lakunk.Kép
Igaz terveink szerint már nem sokáig, egyenlőre úgy néz ki, hogy Dunavarsányban építünk házat, de aztán lehet, hogy változni fog a terv.

3 gyerekem van, Beni 6 éves lesz májusban, Nátán 3 éves júliusban, Hanna 6 hónapos most 15-én.

Az én párom is informatikus, régebben ő is sokszor csinált céges munkán kívüli munkát, de tavaly július óta saját vállalkozása van.

Beszti

KépKép
KépKépKép
 
 


Sziasztok!

Én nem is írtam: a lányom, Livi most szombaton lesz 4 hónapos Kép.

És az én párom is informatikus Kép.

Timi

Kép
Kép
 
 


Szia Timi!
Neked nem is kell írni, de ott a kép. Kép 4 hónapos? Olyan nagylány? Kép
Jó sok informatikus férj van Kép Mióta laktok Halásztelken?
Hajni
 
 


Hát mi újak vagyunk Kép, december vége óta lakunk ittKép. Mégcsak most ismerkedünk a környékkel Kép.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Timi! Először a Ht. topikot olvastam, így már értem. Kép üdv itt is.
Hajni! Hát, bár az én párom nem informatikus, de attól még számítógép-bolond. Kép Szóval fusizni általában kisgépszerelést, javítást szokott vállalni.
Eszti! Érdekes nevei vannak a gyerkőcöknek!

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Eszti! Miért Dunavarsány? Szép nevei vannak a gyerekeidnek Kép
Timi! én sem vagyok túl régi Miklósi lakos. 2003 szeptembere óta lakunk itt.
Hajni
 
 


Andi!
Milyen kisgépeket? Ha mondjuk elromlik a videóm, akkor lehetne őt is hívni?
 
 


szia Hajni!

Videot, Tv-t, hűtőt nem, hanem inkább barkácsgépeket javít. Elvétve fűnyírót, mikrót, porszívót is szoktak hozni.

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Szia Andi!
Aha! Akkor ezt észben tartom Kép
Hogy vagytok? Influenza? Remélem nem! Kép
Nálunk kicsit káoszos lett az állapot, ezért jöttem a gép elé kicsit kilépni a körből. De mindjárt megint megyek tovább. Kép
Hajni
 
 


Andi!

Név: az "érdekes" a párom szótárában a "nekem nem tetszik"-kel egyenlő!KépKép

Hajni!

Dunavarsány szélén parcelláztak egy területet, ott sikerül telket venni értelmes áron. Igaz a szennyvíztelephez elég közel van (mondjuk szag már bőven nem érződikKépKép), és már eléggé kezdik beépíteni a telkeket (nekünk már mindkét leendő telekszomszédunkon van ház). De még lehet, hogy esetleg máshol lesz.

Beszti

KépKép
KépKépKép
 
 


Szia Beszti!
Ha már van telketek akkor miért ezitáltok még? És hol lehet még az építkezés? Mi épp benne vagyunk egy bővítésben és ezért nem irigyellek majd amikor elkezditek Kép
Hajni
 
 


Sziasztok!

Nekem a felújításról is vannak emlékeim Kép, bele se merek gondolni egy lakásépítésbe...

Andi Kép: majd akkor visszük a gépeket javíttatni Kép. Amilyen a formánk most: péntek este leverte valami a biztosítékot, de úgy, hogyhogy mindent kihúztunk és kikapcsoltunk, akkor is leverte valami... Így áram nélkül voltunk péntek este Kép - szombaton jött a szerelő. Plussz szombat reggel a WC tartálya is folyni kezdett Kép. De aztán délutánra minden rendeződött Kép. Úgyhogy izgalmas volt a hétvége.

Gondolom Ti is egyetértetek velem: tele van már a hócipőm a téllel! Jöhetne már a tavasz Kép!

Timi

Kép
Kép
 
 


sziasztok

hajni: vargalaura:vargaju néven van fent képünk,igaz még nem sok,csak egy ,nézd meg.Amúgy Marci hasfájós,éjszakázunk rendesen úgyhogy eléggé fáradt vagyok. Ti hogy vagytok?

üdv juji
 
 


Sziasztok,

huh de sokat és sokan írtatok, mióta nem néztem ide... Üdv az újaknak! Hát itt mindenkinek a férje informatikus? Most akkor tippeljetek, hogy az én férjem vajon mivel foglalkozhat??? Kép

Képzeljétek szerdán voltam a kórházban vizsgálaton és megfordult a Péterünk, lent van a feje, szépen behelyezkedve menetirányba lefelé (éreztem is a múlt héten, hogy két napig nagyon kapálózott, majd szétrúgta a hasam, szerintem akkor fordult meg) és a csúcs, hogy már 3,2 kg!!! Mindenki hüledezett, hogy óriásbaba és hivatalosan még egy hónapom van hátra... na most kezdtem el félni a szüléstől…
A dokinőm azt mondta, hogy érett már a baba a születésre, és nekem lenne jobb, ha minél előbb megszületne, mert egyre nagyobb lesz és egyre nehezebben tudom majd megszülni. Mondtam neki, hogy majd megbeszélem vele... Szerinte már márc. közepére meglesz, mondjuk mi mindig is ezt mondtuk... de majd meglátjuk. Ez azt jelenti, hogy 1-2 hét max!!! Még a végén a születésnapomat (03.12) a kórházban töltöm... vagy talán akkor szülök... Kép
Már nagyon érzem a végem, szerintem nemsokára beindul a pici... már rajtra készen állunk a motyóval!

Volt valaki a szigethalmi baba-mama klubban? És milyen? Tegnap olvastam a városi újságban a programokat, szerintem egész jó lesz. Ugyan nekem még nem aktuális egyenlőre, de majd ha megszületik a baba és nagyobb lesz biztosan megyek.

Minden jót, sziasztok
goldenret
 


Sziasztok!
Látom termékeny volt a hétvége Kép
Timi! A felújítás sem kutya. Mondjuk ott az a rosszabb, hogy kénytelen vagy vele élni. Az építéshez meg ki kell járni. Kép
Juji! Nagyon szép a Marci! Még így újszülöttnek is Kép Bíztatnálak, hogy majd elmúlik a hasfájása, de tudom, hogy ilyenkor az ember azonnali módszert akar. Én is mindig fáradt voltam. De! Most vidám vagyok és kipihent, tehát kitartás! Kép
Goldenret! Informatikus? Megnyertem!!!! Kép Hát tényleg fejlett babád van! Bence is ilyen nagy baba volt és ő is hamarabb jött. Tehát van esélyed a szülinapodkor szülni Kép Beszéld meg vele Kép
Hajni
 
 


Hajni!

Mert ezzel a házzal nagyon megfontolósak vagyunkKépKép.
A legfőbb ok, hogy nem 1-2 évre tervezzük. A mostani ilyen volt, hogy tudtuk, hogy szeretnénk majd továbbmenni.
De most egy olyat szeretnénk, ami egy jó darabig elég lesz, és jól is érezzük benne magunkat mi és a gyerekek is. És mivel én sokat vagyok itthon, ezért nem mindegy, hogy hol van (mondjuk nem konkrétan területileg, mert autóm van, tehát közlekedni tudok, hanem inkább környezetileg). Ill. az se, hogy azért ha mégis szeretnénk továbbmenni, akkor ne legyen eladhatatlan helyen (maga a ház biztos eladható lesz).
Én nem tartok az építéstől.KépKépKép

Goldenret!

Szép méretekkel rendelkezik Peti!KépKép

Beszti

KépKép
KépKépKép
 
 


Sziasztok!
Hajni, kerestem Jujiékat, de nem találtam, hol lehet itt fotókat feltölteni ill. megnézni? El tudnád küldeni nekem a linket, hogy megnézhessem őket? Köszi előre is.
Beszti, mi is hasonló cipőben járunk, a mostani lakhelyünket túlságosan meggondolatlanul választottuk ki, úgyhogy már tervezzük a következőt. Nézegettünk mi is telkeket, de az az igazság, hogy ahol épeszű áron találnánk, az már annyira messze van Bp-től, hogy így lehet, hogy más megoldást kell majd válasszunk... Viszont ha építesz, az olyan lesz, ami megfelel. Nagyon meg kell gondolni.
 


Beszti!
Hát Dunavarsány tényleg nem itt van Kép Szóval ha eladható házban gondolkodtok, nem biztos, hogy jó. Mondjuk ez is olyan dolog, hogy lehet, hogy azt hamarabb eladhatod mint a Miklósit. Amilyen nagy a kínálat mostanság Kép
Goldenret!
A főoldalon, jobboldalt van egy maci kép és alatta írja, hogy fotóalbum. Ha arra ráklatty, akkor behozza a listát. Ott keresd ki a Varga Laura:vargaju-t és megvan Kép De itt a link is: http://www.babanet.hu/album/main.php?album=1449
Itt egyébként csinálhatsz saját albumot is magadnak. Mármint ha ráklatty a macira. KépRemélem érthetően írtam le, mert nem mindig sikerült.
Hajni
 
 


Sziasztok!

Hajni! Kösz jól vagyunk, buliztunk a hétvégén. Kép
Beszti! Nálam az érdekes a nem mindennapival egyenlő a szótárban. Őszintén szólva Nátán nevén akadtam meg, mert még nem hallottam ezt a nevet. Fiú, ugye? Kép
Építkezésről én is mesélhetnék nektek, mi '96-ban kezdtük, és 2000-ben költöztünk be, de még mindig nincs kész. Kép Persze akkor még könnyebb dolgunk volt, a szülőknél laktunk, gyerek se volt , még tervbe se. Kép Most nem irigylem az építkezőket! Kép Így már meggondolnám, hogy belevágjunk-e.
Goldenret! szorítok, hogy akkor jöjjön a babó, mikor mindkettőtöknek a legjobb! Kép Az enyém annyival született, mint most a tied! (3220gr) Kép
Juji! Gratula Marcihoz! A hasfájás meg majd csak elmúlik!

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Hajni!

Dunavarsány sincs messzebb nekünk, mint Szigethalom (itt sem a központban lakunk), sőt a párom még pár perccel hamarabb érne haza. (Bp-en a IX. ker.-ben dolgozik a Mester utcában...) Én most is Varsányba viszem át Benit oviba (pontosabban a párom viszi, én hozom). Ha esetleg mond valamit: ez az a rész, ahol VV Laci házat kapott. Persze mi nem miatta vettünk ott telket.KépKép

Goldenret!

Nekünk csak az építés jön szóba, nem hiszem, hogy megfelelő lakást találnánk készen, vagy ha találnánk is olyasmit, akkor is az igényeinkhez kellene alakítani.

Andi!

Nem gondKépKép, már megszoktam, hogy Nátán nevével senki sem boldogul elsőre. Egyébként igen, fiú. A neve héber eredetű, Bibliában is szerepel (Nátán próféta volt, az Ószövetségben Dávid király történetében szerepel), jelentése az, hogy "Isten ajándéka".
Egyébként Benjámin és Hanna is héber eredetű, csak azok már teljesen átmentek a köztudatba (ahogy Dávid, Dániel, Áron, Ádám, Éva stb. nevek is mind-mind héber eredetűek).
Szerettünk volna egy különlegesebb, de jó jelentésű nevet. SikerültKépKép.

Érdekes, hogy ennyire írjátok az építkezés nehézségét. Miért?
Valahogyan mindenképpen előre kell mennünk és nekem a vásárlás és az építkezés közül az építkezés sokkal szimpatikusabb...

Beszti

KépKép
KépKépKép
 
 


Sziasztok!
Andi! Buli? Már nem is ismerem a jelentését? Ti épp miért buliztatok? VAgy csak úgy? Kép
Beszti! Ha lenne pénzem én is építkeznék, csak nem irigyelném magam közben. Mert mint írod, olyan házat nem találsz ami pont megfelelő lenne és amúgy is átalakítanád. Ahogy mi most Kép Ismerem Varsánynak az elejét. Egyszer elmentünk megnézni ott egy félig kész házat, de nem tetszett és a távolság is sok volt nekünk. Az én párom a Lágymányosi hídnak a budai oldalánál dolgozik, tehát Varsányból plusz fél óra útja lenne.
Hajni
 
 


Sziasztok!

HAjni! Nálunk a buli már csak olyan öreges. Kép Összejövünk a barátokkal és eszünk-iszunk-dumálunk. Kép Most nem is volt rá alkalom, csak úgy jött. Vasárnap meg a család jött köszöntgetni minket a fentebb leírtak miatt. Mi már ezt is csak bulinak hívjuk. Kép

Beszti! Amúgy én is inkább építkezés-párti vagyok. Már csak azért is, mert csak ebben van gyakorlatom. Kép De az csak akkor jó, ha közben van hol laknod. Kép Kép

Amúgy Boga tegnap megkapta a 15 hónapos szurikat. Ordított, mint a sakál, alig bírtuk lefogni. De legalább túlvan rajta. Egyelőre semmi gond nincs vele. Azt mondták, hogy 5-7 nap múlva jöhetnek rajta ki kiütések, meg láz is akkor várható. Kép Remélem nem lesz vészes, mert hétvégén mennénk Tatabányára, a keresztgyerekeinkhez, Fannit köszönteni.

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Jó reggelt,

Beszti: az építkezéssel kapcsolatban ugyanaz a véleményem nekem is, mint neked, csak azért írtam, hogy meg kell gondolni, mert ha már belevágunk és az tényleg olyan lesz, mint amilyennek elképzeljük, akkor nehéz lesz túladni rajta és talán egy használt, de az igények szerint átalakítottól könnyebben megválik az ember. Egyébként mi a jelenlegit is szerkezetkésztől csináltuk, tehát részben megvalósultak az igényeink, csak ne lenne ikerház, lenne egy garázs legalább hozzá és még számtalan módosítás, amire utólag gondoltunk csak. Mi egyébként Taksonyt és Dunaharasztit nézegetjük, de ez még változhat. Mindenesetre gyerekkel és albérletbe költözéssel nehéz lesz majd megvalósítanunk az építkezést, de ki tudja, hogy alakul...
Ja és nekem egyébként nagyon tetszik a fiaid neve! A Nátánt hogy becézitek, ha becézitek egyáltalán?

Sz.Andrea: Boga is szép súllyal született, természetesen szültél? Azóta, mióta az UH-n mondták, hogy 3200 g a babánk, már eltelt egy hét, most mennyi lehet? Egyre jobban félek…
 


sziasztok

tettem fel újabb képeket ha érdekel vkit.
Goldenret: mikorra is vagy kiírva? Mostanában kihagy az agyam valszeg a fáradtság :-(. Amúgy minden ok,éjszakázunk sírunk,de imádjuk egymást. Laura szintén imádja az öccsét,bár néha egy kicsit féltékeny,amikor kevesebbet tudok vele foglalakozni.

juji
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsan írok, mert elég beteg a család és nem sok időm van.
Andi! A buli az buli, mégha csak beszélgetős is. Kép
Juji! Milyen név alatt vagytok? MErt Jujit nem találtam. Kép Vagy csak vak voltam? Mondjuk siettem...
Hajni
 
 


sziasztok!

Hajni! Remélem már jobban vagytok! Itt a tavasz, tessék meggyógyulni! Kép
Golden! Igen, nekem természetes szülésem volt, de szerintem Boga súlya átlagos volt. Kép Ne izgulj, nagyobb babák is születtek már természetes úton!

Tök jó volt, tegnap voltunk a Tropicariumban, Bogának nagyon tetszett a rájasimogató, bele is mászott volna, ha hagyom. Kép

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Szia Andi!
Hát, nem vagyunk jobban. Most már Matyika is lázas Kép De ígérem javulni fogunk Kép
Hajni
 
 


sziasztok

vargalaura:vargaju néven van képünk.A hejzet változatlan kevés alvás sok sírás,de itt a tavasz..........

juji
 
 


Szia juji!

Hát persze, hiszen már láttam a nagylány képeit.Kép Bocsi a bénázásért. Nagyon aranyos a lányod+a fiad. Kép Amilyen büszek a nagyobbik... Kép
Hajni
 
 


Hahó Mindenki!

Hogysmint? Kép Hajni! Meggyógyultatok?
Nálunk Boga jól van, én kevésbé...

üdv, Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Szia Andi!
Hogy hogy kevésbé??? Csak nem influenza? Ilyen szép időben??
Mi meggyógyultunk. A fáradtságból kéne még valahogy kimászni. Kép Matyi mostanában egyre korábban ébred. Ma reggel 4-kor felsírt. Mondjuk kihúztuk a felkelést fél 6-ig, de ki tud úgy aludni, hogy a másik szobában 10 percenként gőgicsélést, halk sírást esetleg rikkantásokat hall? Kép Megyek is aludni, hátha...
Hajni
 
 


Sziasztok!

Nem jöttünk mert betegek voltunk. Boga: hasmenés, hányás - nagyon gáz volt, majdnem kórház. nekem: hasmenés, meg ami már nem múlik el, az a meszesedés a derekamban.
De már mindketten jobban vagyunk. Megmaradunk! Kép

Remélem ti jobban vagytok!

Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk!

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Szia Andi!
Hú, ez nem semmi. Mind a 2-en elkaptátok? Kép Nekünk 2 hete volt, ezért átérzem milyen lehetett. Pihengessetek, gyógyulgassatok!
Hajni
 
 


Sziasztok!

Háát, eléggé lapos időnként ez a topik.
Mi újság, többiek? Örültök a tavasznak, és mentek a jó levegőre, mi?
Mi szerencsére már teljesen jól vagyunk, mindhárman átestünk a nyavalyán. Én most gyógytornára járok a derekammal kétszer egy héten, elég jó.

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Szia Andi!
Igen, úgy látszik, hogy csak mi "beszélgetünk" itt.
Gyógytorna? Melyik fajta?
Mi tényleg örülünk a tavasznak. Matyi folyton kint lógna. De mivel a kert nem olyan, hogy ott lehessünk, ezért mindig megyünk valahova. Tegnap a vadasparkabn voltunk. Olyan fáradtak lettek a gyerekek, hogy este nem kellett nagyon kérni őket, hogy lefeküdjenek Kép És ma reggel is csak 7-kor ébred Matyika. Kép
És nektek hogy telnek a napok?
Hajni
 
 


Sziasztok!

Hát igen, biztos mindenki élvezi a jó időt, és kint van levegőn Kép.

Hajni: milyen vadasparkban voltatok? Van itt a közelben?

Timi

Kép
Kép
 
 


Szia Timi!
És ti merre jártok? Mármint hogy élvezitek a jó időt? Kertben, sétáltok,...?
Nem a közelben van Kép Budakeszi vadasparkban voltunk! Kb. 45 perc autóval, de nagyon szép és békés. Nagy zöld rét is van, ahol lehet focizni, sárkányt eregetni, stb... Matyi focizott az apjával, a bátyjával, játszott a kutyákkal (nem a mienk, de ott sok volt, sétáltatták őket). Szóval jó volt.
Hajni
 
 


Sziasztok!

Már régen tudtam időt szakítani, hogy ismét belekapcsolódhassam a társalgásba.
Az én kisfiam, Petike 22 hónapos nagyfiú. Mi most a beszédtanulás és a szobatisztaság témáknak szentelünk igen nagy figyelmet.
Aki ezzel kapcsolatban tud bevált praktikákat örömmel veszem.
Egy kicsit közérdekűbb:
A dunavarsányi (Nagyvarsány, 51-es főút) Baba-mama klub programtervezete:

2005. április 4., hétfő 10 óra:
Bebesiné Simon Henrietta, logopédus:
A BESZÉDTANULÁS

2005. április 18., hétfő 10 óra:
BABA-BÖRZE
Gyűjtsd össze a már nem használt ruhákat, játékokat,
melyre itt vevőt találhatsz, s Te is köthetsz jó üzletet
a neked megtetszett dolgokra.

2005. május 4., hétfő 10 óra:
AZ ÉDESANYÁK KÖSZÖNTÉSE,
MEGEMLÉKEZÉS AZ ANYÁK NAPJÁRÓL

2005. május 23., hétfő 10 óra:
GYEREKNAPI JÁTSZÓHÁZ

2005. június 6., hétfő 10 óra:
Bulátkó Csilla, védőnő:
SZOBATISZTASÁG

2005. június 21., kedd 10 óra:
Balogh Péter, pszichológus:
KÖZÖSSÉGBE SZOKTATÁS

Az előadások helyszíne: A nagyvarsányi Petőfi Klub (Dunavarsány, Béke u. 16.)

Helló Goldenret!
Mi újság még mindig "egybevagy" vagy már megérkezett a kis jövevény? Sok kitartást, drukkolok nektek, mint már mondtam szerintem a császár jobb, de majd elmondod a saját benyomásaidat.

Anna
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron