Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
valószínû, hogy májusban költözünk Szigethalomra, és ott élõ családokkal szívesen megismerkednék így a babaneten keresztûl, késõbb ha oda költöztünk, akkor személyesen is.
két gyerekem van, egy 3 éves kislány Bettina és egy 1 éves kisfiú Norbi.

Sziasztok
Gabi1
gabi1 (gabi1)
 


Szia Gabi!

Mi Szigethalmon lakunk. Igaz nem régóta, 2001. augusztusában költöztünk egy könnyüszerkezetes sorház egyik lakásába.
Van egy fiam (Benjámin), és most várjuk a következöt júliusra.
Szivesen bezsélgetek veled, de inkább mélben (csak azért mert azt gyakran nézem, a profilomban megtalálod a mélcimemet).

Beszti

KépKép
KépKépKép
 
 


Sziasztok!
Gabi1! Jól eltûntél a topikunkból, sokáig hiányoltunk, vártuk, hogy visszatérj... nem felejtettünk ám el!
Ezekszerint sikerült eladni a lakásotokat? Láttalak az ingatlanos topikban. Nekünk is sikerült. Szigetszentmiklósra költözünk, úgyhogy "környéken élõ" leszek. Még nem tudjuk pontosan mikor költözünk, ha minden jól megy akkor júniusban, ha kevésbé jól, akkor csak augusztusban.
Beszti! Tavaly mi is néztünk Szigethalmon lakást könnyûszerkezetes sorházban, lehet, hogy pont ott ahol most Ti laktok? Mi is könnyûszerkezetesbe fogunk egyébként költözni. Nektek akkor már van tapasztalatotok, tényleg olyan jó fûtés szempontjából ez a technológia? Amúgy hogy érzitek magatokat ott?
Sziasztok
Kati
 
 

 
 

Szia CsKati!

Épités elötti, vagy már kész (lakott), de valaki által eladni kivánt lakást néztetek?
Ja, a dátumot elirtam, mert nem 2001., hanem 2000. augusztusában költöztünk, immár több, mint 1,5 éve.
Azt gondolom, hogy jó fütés szempontjából a technológia, csak nem mindegy, hogy ki csinálja a házat.
Sajnos nálunk is akadtak hiányosságok. Mert hát maga a rendszer lehet nagyon jó, ha az ablakszigetelés viszont sok kivánnivalót (és utólagos javitást) hagy maga után.
Igaz, hogy ezzel együtt a 76 nm-nek mondott (a tetötéri részek miatt kicsit kisebb) kétszintes lakásunk téli fütésszámlája (ugy, hogy a melegviz és a fözés is gázzal megy) a legrosszabb hónapban sem haladta meg a 12 ezer forintot. Azt hiszem ez jó, nem?
Gondolom ti is épittetitek... Ezekre az "apróságokra" mindenképpen figyeljetek (jó minöségü, megfelelöen berakott és szigetelt nyilászárók...).
Nektek fa vagy fémvázas lesz? Mert Szigetszentmiklóson láttam fémvázas könnyüszerkezetest is... Sorházi?

Nagyon szeretünk itt lakni, az elsö közös otthonunkKép, korábban albérletben laktunk. Ugyan nem az egész életünket ebben a lakásban szeretnénk leéni (késöbb majd egy nagyobb is elkél...), de Szigethalmot és környékét annyira megszerettük, hogy ha másik lakást/házat veszünk (esetleg épitünk) majd, akkor is itt szeretnénk maradni.

Beszti

KépKép
KépKépKép
 
 


Szia Beszti!

Tavaly Szigethalmon építés közbeni lakást néztünk. Már szinte teljesen kész volt mind. Egyes lakásokba már be is költöztek, de volt még egy pár eladó. Referencia gyanánt elvittek minket egy már korábban befejezett lakóparkba is. Akkor lehet, hogy ott laktokKép Egyébként most is építenek uazok lakásokat Szigethalmon (ha valóban egyrõl beszélünk, de a négyzetméterbõl ítélve szerintem igenKép). Az õ ingatlanosuk adta el a lakásunkat, elég jóban vagyunk, õ az informátorKép
Ott láttunk elõször egyébként élõben könnyûszerkezetes házakat, nagyon megtetszett, de azért nem vágtunk bele, mert tájékozódni akartunk nagyon a techológia felõl. Igen, ez a lényeg a rendszer jó, ha jól meg van csinálva.
Amit Szmiklóson megvettünk az egy ikerház egyik fele. A mi részünkön még csak alap volt, a másik meg már szinte teljesen kész. Így már láttuk, hogy milyen lesz... de mivel minden fázist láttunk/látunk, folyamatosan tudtuk/tudjuk kontrollálni az építkezést. Elõnyünk, hogy van egy könnyûszerkezetes házakat építõ cégnél nagy tapasztalatokra szert tett ismerõsünk, így elég jó kezekben vagyunk, õ szakértõ szemmel nézi az építkezést. Merem állítani, hogy sokkal jobb lesz mint a ház másik fele...Kép A másik elõnyünk meg, hogy egy kezdõ építettõ építi, így még eléggé hajlítható, rá lehet dumálni egy csomó mindenre, elfogadja a tanácsokat a tapasztalt "öreg"-tõl.
Szóval köszi a tanácsot, figyelünk nagyon, ennél a technológiánál muszáj is.
A kérdéseidre már nagyjából válaszoltam is, tehát nem sorházi, hanem iker, és fa vázas, de szerintem ezt nem láttad még elég eldugott helyen van, eleinte mindig eltévedtünk sose találtunk odaKép Pedig egyébként közel van a központhoz.

Örülök, hogy jól érzitek magatokat, és tetszik a környék. Még nekem is gyökeret kell ott eresztenem. Erzsébetrõl költözünk oda, és nagyon szerettem itt lakni. Ettõl függetlenül úgy érzem jól fogjuk ott magunkat érezniKép

Tényleg olyan jó a Szigethalmi piac? Szigetcsépi barátnõm nagyon dícsériKép

Kati
 
 


sziasztok!

végre visszatértem hozzátok!
májusban költöztünk ki,és azóta nem volt internetünk.de most elõfizettünk erre a vodafonos csodára, ami azt illeti elég lassú és többször ledob. tényleg nagyon jó itt lakni, a gyerekek nagyon élvezik a szabadságot, de még mi sajnos nem tudjuk élvezni felhõtlenül a kertet, mert még a kerítés most készült el, még hátsó kerítésen is van mit csinálni. a járda építés pedig most kezdõdik, aztán még földet kell hordani a kertbe, és akkor talán kész. belülrõl a ház készen van. nagyon jó itt lakni, csönd van, nyugalom.mi a piac melletti utcában lakunk, de nem a mellette lévõben hanem szembe. a piac is tényleg jó, szoktam menni, és nagyon finom kenyeret lehet kapni.
Beszti gondolom neked már megszületett a babád, ha igen akkor gratulálok. úgy irigylem azokat a szülõket akiknek most születik kisbaba. annyira hamar megnõnek Nálunk a Norbi is ma kapja a 15 hónapos oltását. már elõre félek hogy mi lesz.
na most befejezem, most már remélem sûrûbben tudok jönni.
gabi
gabi1 (gabi1)
 


Sziasztok !

Kicsit off leszek, GAbi1 szeretném megkérdezni Tõled, hogy hogy is müködik a vodás elõfizetés és mennyire lassú az egész ? Szeretnélek megkérni, hogy írj az emilcímemre, mert nagyon gondolkodom, hogy elõfizetek rá, Te már benne vagy, tudnál tanácsot adni, hogy megéri-e ?

Nagyon várom a válaszod !

Köszi elõre is .

Szia

Szilvy ( sysy a chaten )

picikacs@freestart.hu
Szilvy
 


Szia Gabi!

Örülök, hogy megkerültél!KépKép
Igen, Nátán azóta megszületett, júl. 7-én, most négy hetes, nagyon aranyos.
A 15 hónapos oltásnál náunk nem volt baj, viszont a 3 évesnél nagyon fölment a nagybbik fiam láza, még a lázcsillapitó mellé a hütöfürdö is kellett ahhoz, hogy lemenjen.
Vásárolni merre jártok?
Párod merre dolgozik, nem gond, hogy kiköltöztetek?

Beszti

KépKép
KépKépKép
 
 


sziasztok!
Szilvy: szerintem ha teheted ne fizess elõ rá mert nagyon botrányos. ez csak egy beetetés az egész. elõször is 2 napot kellett várni mire megkaptad a telefont ugyan is egy elbíráláson kellett részt venni ami legkevesebb 20000 ft kauciót szab ki de ez akár 80000 ft is lehet ha ezt befizeted megkaphatod a telefont. az elõfizetés az internetre nem 2500 ft hanem még erre rájön az áfa is. és ezen kívül nem mûködik 10 percenként ledob, iszonyú lassú 10-15 perc is van mire bejön valami, de addigra ledob. de legtöbbször nem is mûködik. éppen most akarok írni a fogyasztóvédelemnek. azt mondták egyébként hogy 3 hónapig nem is fog mûködni rendesen mert nem számítottak ekkora túlterheltségre. de én nem 3 hónap múlva akarok internetezni hanem most. szóval szerintem ha rám hallgatsz akkor nem veszel.
Beszti: szerencsére nagyon jól türte az oltást akkor sírt egy kicsit, de hamar túl volt rajta. mi a kis meszesbe szoktunk járni kenyérért, vagy ha valami elfogyott, egyébként a pluszba, a piacra. nagyobb vásárláskor pedig bevásárló kp.-ba. a férjem óbudán dolgozik, kocsival reggel45 perc szokott lenni úgy hogy õ viszi a Bettit oviba, de nem ide hanem Pestre.
de nagyon jó itt lakni, megéri ennyit utazni.
mitgondoltok a bölcsirõl, valószínû, hogy vissza kell mennem dolgozni, hogy fogja bírni a bölcsit Norbi, nagyon kicsi még hozzá? olyan lelkifurdalásom van miatta, de sajnos muszáj, nem úgy alakultak a dolgok ahogy szerettük volna, viszont a hitelt fizetni kell.
gabi1 (gabi1)
 


Sziasztok!

Remélhetõleg mi is Szigetszentmiklósra fogunk költözni kis családommal az üdülõ övezetbe. Egy sorházi lakásba, kis kertel. Még nem nagyon ismerem a várost, csak 3-4-szer voltunk. Mit tudtok az internet lehetõségeirõl?
Hol van a piac? Hol vannak jó játszóterek?

Várom a válaszotokat!
Szomszédasszony


Szia Szomszédasszony!

Én évekig Szigetszentmiklóson laktam, de 3 éve halásztelki vagyok (újra).
A piac... CSepel felõl ha jössz, a nagy keresztezõdésen túl kell jönni (azon az úton, ami Csepelrõl jön), elérsz egy körforgalomig, ott tovább kell menni egyenesen. Elmész rögtön eztán egy társasház mellett, majd egy négyemeletes panel következik. A penel után rögtön jobbra, és ott is vagy. Az egész a lakótelepen van. Mármint a piac. De nem valami nagy szám, hétfõn gyakorlatilag pangás van (kedden is), szerdán kezd éledni. Csütörtöktõl szombatig van érdemleges piac.

Ja, ha Szigethalom felõl jössz Miklósra, akkor ha beértél, az elsõ keresztezõdésnél balra fordulsz, a bal oldalon lesz egy nagy áruház, az mellett van a piac. Az út mellett van parkoló, leállsz, átmész az úton és gyalogosan megközelíted az objektumot. De ha picit tovább mész, és az elsõ lehetséges helyen balra fordulsz, oda jutsz, amit fentebb említettem.


Az üdülõövezet a Duna-parton van, ott nem ismerek játszóteret. A lakótelepeken van néhány, de nem túl jók. Talán az új társasházak környékén találsz jókat. A gimnázium mellett van egy egész jó, mi oda járunk, ha Anyukámnál vagyunk.

Szia,
Panda

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

Én nem szigethalmi vagyok,csak annak idején mi is néztünk ott a szóbanforgó sorházi lakást.Nekünk is nagyon tetszettek a férjemmel,csak mi kicsinek találtuk õket.Ti hogyan fértek el benne?Egyenlõre egy kislányunk van,de pl.2 gyereket már el se tudnék benne képzelni.
Nem kötekedek csak tényleg kíváncsi lennék rá.
Épülnek még most is sorházak arra?

Hédi
 
 


Hedvig!Kép

Hogy férünk el benne? Elvileg az, ami nekünk van 76 nm-es (két szinten, tehát kb. 30-35 nm alapterületü, mivel a felsö szint tetötér, ezért a hasznos nm valamivel kisebb.
1 gyerekkel tökéletesen jól el lehet férni, kettövel már egy kicsit nehezebb, bár nekünk mindkét gyerek egy szobában van, igy nem sokkal jelent többet a kettö az egynél. Hamarosan mi is költözni szeretnénk, mert további gyerekek is tervben vannak, és akkor már tényleg kicsi lenne.
Egyébként mihez képest kicsi? Mi egy 1 szobás (+ kicsi konyha, + fürdöszoba) albérletben laktunk korábban, 1 gyerekkel, és ott is elfértünk (az egész lakás volt 30 nm). Most meg van 3 szobánk, nappali + amerikai konyha (jóval nagyobb, mint az albérletben volt) + fürdöszoba.

Beszti

KépKép
KépKépKép
 
 


Szia Beszti,

Már azt hittem senki nem olvassa ezt a topicot.Kép
Nekem azért tünt picinek,mert nincs semmi tárolási lehetõség.Se egy kamra,gardrób.Nekünk elég sok ruhánk illetve kacatunk van,amitõl nem szívesen válnánk meg.
Két gyereknél meg fõleg.Hova teszek pl. egy babakocsit.
Mondjuk mi jó helyzetben vagyunk,mert 1 +2 1/2 szobás lakásban lakunk.
Múlt héten kint jártunk Szhalmon,az építetõ cégnél - multikolor -,de olyan bunkók voltak,hogy lemondtuk ismét a projektrõl.
De azért,köszönöm a válaszod.

Hédi
 
 


Sziasztok!

Kis családommal 3 hónapja költöztünk Szigetszentmiklósra és nagyon tettszik!Egy 1,5 éves kislányunk van-Kata. Szeretünk itt lakni, csak jó játszóteret nem taltaláltam még.
Tudtok valamit az itteni óvodákról?

Írjatok!

Szomszédasszony
szomszédasszony
 


Szia Hedvig.

Nem tudom hogy hogy döntöttetek, a Multi color KFT vel kapcsolatban, de ha rám hallgatsz nem foglalkoztok velük ugyn is szélhámosak, nagyon rossz minõségû anyagokból építik a házakat. Bocsánat ha meg sértettem valakit. Mi is Szhalmon lakunk, és aki a mi házunkat építette õ ismeri õket, és õ mondta, aztán aki a víz gáz fûtés szerelést csinálta õ is mondta. és sorra lehet olvasni az újságban hogy elakarják adni a házakat, a minõsége miatt.

Szóval csak ezt akartam mondani.
egyébként mi egy éve lakunk itt és nagyon szeretünk itt élni, a környék is és a szomszédok is nagyon jók.

Gabi1
gabi1 (gabi1)
 


Sziasztok Lányok!

Bocs, ha kicsit off leszek. Én ugyan Csepeli vagyok, de szeretném felhivni a figyelmeteket, hogy új babarucikat árulok nagyon kedvezõ áron. Most tavaszi ruhák vannak, 56-98-s méretig, április közepétõl nyáriak jönnek Ha érdekel, emailben bõvebb infot tudok adni, képeket is tudok küldeni. Nem kinai, jó minõségû, magyar készitõtõl.
Email cimem:gitike@freemail.hu
Giti
 


Szia Szomszédasszony!

Az én kislányom 2 éves, tavaly augusztus óta lakunk Miklóson. Óvodákról csak annyit tudok, hogy nincs sok belõlük, túlterheltek. Az én kislányom sem járhat majd 3 éves korától, csak a kötelezõ iskola-elõkészítõ utolsó évben, mert itthon leszek a júniusban születendõ kistestvérével.
Játszótér van egy a dunaparton közvetlenül, igaz nem túl nagy, pár fa játék van, mi nem voltunk még csak autóból láttam. Van a József A. lakótelepen is egy pár, meg gondolom a másik paneles lakótelepen is, arrafelé nem nagyon jártam. A József A.-s játszóterek sem túl szuperek, mindenesetre semmivel sem rosszabbak (sõõt), mint Erzsébeten (ahonnan költöztünk) voltak a játszók. Bár azóta mióta elköltöztünk ott javult e téren a helyzet...
Viszont nemrég nyílt egy játszóház a ... hát nem tudom hogy mondjam, tudod-e vajon úgy, hogy volt skála épületében (nekem semmit nem mondott, de megmutatták). Ez nagyon szuper, lányomat alig bírtam hazacibálni. Ellenben jó drága, fél óra 300 Ft. Most, hogy itt a jó idõ nem leszünk túl gyakori vendégek, de télen (ha még kitartanak addig) nagyon jó lesz idõnként oda kimozdulni.
Tanösvényen jártatok már? Merrefelé laktok? Mi a Buckában.
Nekünk is nagyon tetszik ittKép

Szia, Kati
 
 


SZia Gabi.

Köszi a választ,már mi meggondoltuk magunkat.
Kimentünk hozzájuk érdeklõdni,de olyan taplók voltak,hogy a férjemmel egyetemben majdnem megvertük õket.
Mintha még õk tennének szívességet nekünk,hogy megvehetjük a házukat.Vicces volt nagyon!
Sajnálom azokat,akiket becsapnak,és már sok embert hallottam azóta én is akik megbánták,hogy tõlük vették meg a házat.
Csak sajnos a haza viszonylatban olcsón adják a házakat.

Hédi
 
 


Lányok!

Szigethalmon lakunk, és családi okok miatt eladnám új, Bergon típusú babakocsimat. Nagyon szép, szürkéskék alapon macik vannak rajta, a Kismama magazinban nemrég bemutatott babakocsik között is látható pont ilyen. Bolygósítható, nagy kerekei vannak, nagyon masszív, ajándékba adok hozzá esõvédõt és kocsitáskát hozzá illõ színben. Ha ismertek valakit, aki ilyet szeretne, kérlek szóljatok a 06203656824 számon.
45 ezerért vettem, kb. 5-ször toltam át a szomszédban lakó nagyszülõkhöz, 30-ért elvihetõ.

Köszi:

Dorisz
 
 


Sziasztok Lányok!

Idén (talán augusztusba) mi is Miklósiak leszünk. Örülök, hogy találtam pár anyukát a környékről. Majd gyakran jövök ide és remélem hamarosan találkozunk is Miklóson. Kép
Hajni
Hajni
 


Szia HajniKép

Miklóson hova költöztök? Mekkora babád van? Ha valami érdekel a környékkel kapcs., kérdezz nyugodtan!

Üdv
Tüni
 
 


Szia Tündi!
A Dobó utcába költözünk (ha minden simán megy). Nekem egy 5 éves nagyfiam van és most jött össze a kistesó. Azaz 5-6 hetes terhes vagyok. Egyébként sok minden érdekel Miklóssal kapcsolatban. Pl.: Van-e jó gyermekorvos, és háziorvos? Ilyenek. Te mióta laksz ott? És hol

Szia
Hajni
Hajni
 


Szia Hajni!

Először is gratula a kistesóhozKép Én 8 éve lakom Miklóson (előtte Szigethalmon laktam), a Gyári úton. Van jó háziorvos, csak sajna ő nagyon népszerű, így újabb betegeket már nem vállal, csak ha körzetileg hozzá tartozol (engem sem vállalt). Egy biztos: Dr. Becz Miklóshoz ne! (én hozzá járok, úgyhogy tudom, miről beszélek). Mikor nekünk gyerekorvost kellett választanunk, megkérdeztem az összes (azaz 3 db) kisgyerekes ismerősömet, és mindhárman Gyurkó doktornőt ajánlották, így én hozzá mentem. Szerencsére eddig oltásokon kívül másért nem kellett hozzá menni, de azért meg vagyok vele elégedve. Bár, ahogy nézem, az ő rendelője messze van tőletek. Ő nem az az azonnal gyógyszerező fajta, ha nem muszáj, akkor nem ír fel. Ja, egyébként nekem egy 6,5 hónapos kisfiam van.

Ha érdekel még valami, kérdezz csak nyugodtanKép

Szia
Tüni
 
 


Sziasztok!

Látom gyarapodunk itt a környéken.
Hajni gratulálok a pocaklakóho, kb egyszerre fogunk szülni, mert én is 6 hetes vagyok.

Mi nagyon szeretünk itt lakni Szigethalmon, hogy mit ne mondjak az itteni gyerekorvosokkal én sem vagyok megelégedve, így vissza mentünk a pestihez.

Sziasztok
Gabi1

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


Sziasztok!
Tündi!
Köszönöm a felvilágosítást. Nekem azt mondta az előző háztulaj, hogy az Oázis felé menve van az orvosi rendelő. Arról nem tudsz semmit? Mert hátha ott is vannak jó orvosok. És mégiscsak 5 percre lenne gyalog. Mellesleg 6,5 hónapos lurkóval már könnyebb mosolyogni Kép Én még csak most kezdem a rosszulléteket. Kép

Gabi!
Neked is gratula a babához Kép És te hol fogsz szülni? Én a Szent Imrében szeretnék. Hiszen ott van a közelben. És hova jársz be Pestre a gyerekkel. És hány éves az a gyerek? Jó kíváncsi vagyok, ugye? Kép
 
 


Sziasztok!

Én a Bajcsi kórházban fogok szülni, mert az orvosom ott dolgozik, mivel nagyon meg vagyok vele elégedve így nem cseréltem le.

Bettina 4,5 éves, Norbert 26 hónapos. Mi a 8. kerületbe járunk orvoshoz a gyerekekkel. amikor ide költöztünk mindkettőt átírattuk ide, aztán amikor Bettinek hullott a haja elmentem vele az itteni orvoshoz, és csak legyintett hogy "vedlik" a gyerek, hiába mondtam neki hogy volt már ilyen és akkor vashiányos volt. azt mondta hogy ez nem az.

Erre én mérges lettem elvittem a régi orvoshoz, aki amikor meglátta a gyereket annyit mondott anyuka a Betti megint vashiányos. Szóval innentől kezdve újra hozzá járunk.

ha szeretnél még tudni valamit nyugodtan kérdezz. Én is kérdezek: hogy vagy? hányinger, émelygés? hol laktok most, mikor költöztök?

Gabi1

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


Szia Gabi!
Nem tudom hol van a Bajcsi kórház Kép De a lényeg, hogy te tudod és neked jó!
Ilyen orvoshoz én sem vinném a gyereket. Hogy hívják?
Nincs semmi bajom Kép Nincs se hányinger se émelygés. Picit szúr a pocakom és duzzad a mellem. De semmi amit nem tudnék tolerálni. És te?
Hajni
 
 


Ja, utolsó kérdésre nem válaszoltam. Most Pomázon lakunk és ha szerencsénk van, akkor augusztus végén költözünk.
Hajni
 
 


Van valaki aki a lakóparkban lakik, a könnyűszerkezetes házak valamelyikében? Érdeklődnék egy barátnőm felől neki is kis gyerekei vannak.
Névtelen
 


Sziasztok!

Hajni: én is jól vagyok, nincsen hányingerem. csak egyfolytában tudnék aludni. a mellem nekem is fáj de annyira nem vészes.

Ide nincs közel a Kórház, mert a 10. kerületben van, de nem baj.
A gyerekorvos neve: Kővári Gábor

Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


Szia Gabi!
Ma voltam UH-on. Kicsit kicsinek találják a babát. De jövő héten is megyek és akkor meglátjuk. Egyébként (sajnos) kezdődik a hányingeres időszakom. És már undorodom bizonyos szagoktól. De ki lehet bírni Kép
Hajni
 
 


Szia Hajni!

Azóta hogy vagy? Én hétfőn megyek uh-ra, te voltál már azóta? Remélem rendben van minden.

Van egy olyan topic hogy pár hetes terhes vagyok, ha gondolod látogass el oda, elég sok kis mama van.

Egyébként én a kávét és a szénsavas italokat nem tudom meginni. Egyébként ás tünet nincs.

Remélem jól vagytok.

Gabi1

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


Szia Gabi!

Itt minden rendben. Nő a pocaklakó és az émelygés is Kép
Köszi a topic tippet. Majd megnézem Kép
Nem is kell a kávé, meg a szénsav. Kép Bár én napi 1 kávé nélkül meg vagyok lőve. Rosszul leszek és olyan migrénem lesz...
Vigyázz magatokra
Hajni
 
 


szia!

tegnap voltunk uh-on. minden rendben van, 9 hetesek vagyunk, és 2 cm. Rajtad már látszik? rajtam igen.

Ma én is megkívántam a kávét, de végül nem ittam meg.

Nekem továbbra sincs hányingerem, remélem már nem is lesz.

Szia
GAbi1

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


Szia Gabi!

Az enyémet csak 7 hetesnek mondták, de már 3 centis. Félek, hogy óriásbaba lesz. Kép
És sajna nekem továbbra is vannak émelygéseim, hányingerem... Kép
Szia
Hajni
 
 


Szia!

Mi újság veletek? Remélem mostmár a hányinger csökkent? Elköltöztetek már?

Én hétfőn megyek orvoshoz, remélem minden rendben lesz.
A védőnőnél már voltam, úgy hogy a kiskönyv már megvan.

Te most hányadik héten vagy?

Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


Szia Gabi!
Bocs a késői válaszért, de nincs internetünk. Elköltöztünk. Azaz itt vagyunk Miklóson. Minden rendben, csak még kicsit "szétszórtak" vagyunk.
Babaügyben: most már a 18. hétben vagyok. Csütörtökön lesz egy genetikai ultrahangom, mert az AFP határértéket mutatott. Kicsit aggódom.
Ti hogy vagytok?
 
 


szia

Ne aggódj az AFP nekem 0,79 volt és én úgy tudom hogy 0,8 tól jó elvileg, én is voltam nagy uh-on de minden rendben volt.
Én most vagyok 19 hetes, jól vagyunk, vasat kell szednem mert nagyon vérszegény vagyok. eddig 2,5 kg-ót híztam.
Jövőhéten hétfőn megyek dokihoz.

Most már lesz internetetek?
Nekünk most vezették be a telefont, várjuk hogy csinálják az ADSL-t

Szia

Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


Sziasztok, itt egy ősmiklósi.

Szívesen segítek ilyen "volt skála" ügyekben, vagy bármiben. Gyerekorvosból a Gyurkóra meg a Lakos Piroskára esküszöm, játszótérből meg a fajátékosakat szeretem: a Duna-partit (bár vigyázni kell, nehogy belemenjen a gyerek a Dunába), meg a Skála mellett is van egy, csak letört róla a csúszda.

Vigyázzatok, ha kisbaba is van nálatok, mikor a játszóházba mentek, mert őt is kifizettetik, akkor is, ha csak az öletekben ül! Elég pofátlanok.
 
 


Szia Gabi!

Hát az AFP nekem 0.68 volt. Tehát a tiedénél is alacsonyabb. De szerencsére azóta az UH kimutatta, hogy rendben van a baba, aki mellesleg fiú! Szóval még egy fiú.
Internetünk nics, csak mobilról, ami nagyon drága. Mi is az ADSL-re várunk. Remélem meglesz hamarosan, mert akkor sokat leszek a neten.
Én is a 19. hétben vagyok, és most már én is elkezdtem hízni. Még csak 1 kiló, de nekem oriási előnyöm van Kép
Vica!
Köszi a tippeket. De a Duna parton merre van ez a jó játszótér és mennyien vannak álltalában ott?
Sziasztok
Hajni
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek alacsony mostanában az AFP-je? Nekem is az volt a fiammal, hálistennek teljesen egészséges...

A Duna-parti játszótér az ún. Oláh-strandnál van. Mész a Duna-parton (Ádám Jenő sétányon) Szhalom felé, és ott lesz még a Steak House előtt. Mikor mi voltunk, eddig mindig tök üres volt. De már annak megvan vagy fél éve, remélem, nem mentek még tönkre a dolgok. Az benne a legjobb, hogy hintázás meg mászókázás közben lehet figyelni a szárcsákat meg a vadkacsákat. Szóval a szülőknek is nagyobb élmény, mint a gimi falán nézni a falfirkákat.

Sok szerencsét hozzá!
 
 


Sziasztok!

Köszi Vica a "térképet" Kép Bár ki tudja mikor jutok el oda is. Kép

Hajni
 
 


Sziasztok!

Hajni hogy vagytok? Mi újság veletek? Mi jól vagyunk, szépen növekszik a pocak.
Kiderült hogy kislány Ráka Dóra lesz a neve.
Eddig 7kg-t híztam. 18-án megyünk 4D-s uh-ra már alig várom. Én ma kezdem a 27.hetet. és te, most hnyadik hétben vagy? Végül hol fogsz szülni? Te kihez jársz védőnőhöz? Az én védőnőm Szigetszentmiklóson is szokott lenni Zele Ágnesnek hívják.

Szia Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


Szia Gabi!

Bocsi, hogy ilyen későn válaszolok, de valahogy elkallódtam. Annyi más bajom lett mostanában. Kép( Pl. terhességi cukrom van. Most minden héten járnom kell vérvételre, diétáznom kell és rettegek a következményektől. És akkor még mindig nem vezették be hozzánk az ADSL-t. Nem értem, mert fizetnénk érte. Folyton azt mondják, hogy dolgoznak rajta. Én most vagyok a 31. héten. A baba szépen fejlődik és fiú lesz. Bence nagyon örül neki. Kép Én a diéta miatt most visszafogytam 2 kilót és így csak 3 kiló plusszom van. De nekem amúgy is nagy előnnyel indult. Plusz 30 kilóval Kép Vigyázzatok magatokra
Szia
Hajni
 
 


Szia!

De jó hogy jelentkeztél.
Sajnálom hogy terhességi cukrod lett, azért nyugodj meg minden rendben lesz.

Mi jól vagyunk, egyszer a 29. héten nagyon begörcsöltem azóta szedem a magnéziumot, és minden rendben van.

Én eddig 9,5 kg-t híztam, most vagyok a 32. hétben.
A baba a 29. heti uh szerint 2 héttel nagyobb volt, legközelebb 2 hét mulva megyek kiváncsi vagyok azóta mennyit nött. Akkor volt 1400 g.

Remélem hamarosan bekötik nektek is az ADSL-t és akkor többször tudsz jönni.

Vigyázzatok magatokra.

Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


Szia Gabi!

Nekem múlt héten (30. hét) mondta azt az UH-os, hogy 1680 gramm a baba. Szerinte 1 héttel nagyobb mint kéne lennie. Kicsit félek, mert a cukros anyukák mindig nagyobb babákat szülnek. De majd most a diéta miatt fogyni fogok és remélem a baba sem "zabálja" túl magát. Te pontosan mikorra vagy kiírva? Én márc. 15-re, de a doki szerint ez a baba hamarabb fog jönni. Ez is. Mert ugye, Bence is 2 héttel gyorsabb volt. Kép
Szia
Hajni
 
 


Szia!

Én március 10-re vagyok kiirva, de valószínű hogy nekem is elöbb lesz meg, mert én sem hordtam végig az első kettőt.
Betti a 38. héten Norbi a 39. héten született, és most ugye Réka is nagyobb volt utoljára 2 héttel. Kiváncsi vagyok hogy most mekkora lehet.

Te hol fogsz szülni?

Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


Szia Gabi!

Én a Szt. Imrében szeretnék, de ha nagyon hamar jönne a baba, akkor ott nem lehet, mert nincs koraszülött osztály. Azért reménykedem benne, hogy nem lesz gond és nagyjából időben jön Matyi. Te még mindig a Bajcsi korházat választod? Az merre is van?
Szia
Hajni
 
 


Szia!

A Bajcsi kórház kőbányán van a 10. kerületben, ott sincs koraszülött osztály, de beszélek vele folyamatosan hogy február végéig tartsn ki, de szerintem ki is fog.
Maradtam annál a korháznál a dokim miatt.

Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron