Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Jaj, naggggyon jól estek a vígasztaló szavak!!! Sokkal jobban érzem magam, hisz jövő csütörtökig biztos itthon leszek a kis törpémmel (ez hurrá :wink: ), utána meg majd meglátjuk, mit mond a dokibá. Sajna most elkerülhetetlen az antibiotikum :( , de remélem gyorsan fog hatni. Tényleg, mi az a szer, amit ti emlegetni szoktatok a bélflóra védelme érdekében?? És hol kapható? Gondolom nem lenne hátrány...

A mai nap nagy-nagy bosszúsága: lemondta az ügyfél a "randit", aki miatt ma bementem dolgozni :evil: :evil: :evil: :evil: . Elég komoly mentsége volt (hogy igaz-e nem tudom), de mégis bosszantó...

A mai nap kellemesebb része: voltunk nyílt napon a Botev suliban a kis elsős jelöltemmel, és nagyon jó benyomásokat szereztünk. A lurkóknak mesedélutánt tartottak (mesejáték előadás, mese felolvasás ajándékkal, kajával), a szülőknek meg a leendő tanító nénik bemutatták az induló osztályokat. A német nemzetiségi osztály két tanító nénijébe "beleszerettünk", nagyon szimpatikusak. Szívem szerint a humanisztikus tagozatot (gyerekek érzelmi szempontjai hangsúlyosak) választanám, de csak az első két évben ez a módszer, utána átváltanak a hagyományosra. Ami még kicsit zavar, hogy minden osztályban két év után újra tanítókat váltanak, de valószínűleg ez mindenhol így van... :? Még azért elmegyünk máshová is, de mivel a Botev mellett ovi is van, célszerű lenne a két gyereket egy helyre vinni. A tapasztalatok alapján ez nálunk elég hangsúlyos szempont... :roll:

Anyapoc!
Húúúúú, most ég a pofámon a bőr :oops: :oops: :oops: ... elfelejtettem a Párizs útikönyvet :cry: Meg tudsz bocsátani?????????????
Remélem, nagyon-nagyon szép élményekkel jöttök haza!!! Érezzétek jól magatokat!!!! Szép időjárást is kívánok! A repüléstől meg ne félj! Ha Apa repült már, akkor meséltesd el vele, hogy mire számíts, mert engem az "készített ki", hogy nem tudtam, az ami történik, normális-e (pl. a felhőkön áthaladva ráz a gép stb.)

Móni!
Jobbulást neked, nagyon vigyázz magatokra!!!!!!!!!!!! :!: :!: :!:

Timi!
Gratula az okos, iskolaérett nagylányodhoz!!!!!! Gondolom, milyen büszke vagy rá... :) :) :) Tudjátok már hová jártok majd? Füredre v. Vp-be? Tényleg, te hol dolgoztál gyes előtt?
Apa: jövő hétvége tájt érkezik... legalábbis nagyon remélem!!!! Mondtam neki, hogy öt-hat hétnél többet nem vállalok!

Orsi!
Számolj be a vizsgálatról!!! Remélem, minden rendben!!!!!

Szilvia!
Marcellnak is jobbulást!!!!!!!

Szilvi!
Mikiparty ügyben nekünk a 15-i hétvégéből a szombat v. vasárnap lenne jó, mert pénteken fejtágításra megyek Bp-re :? :roll: :? :roll:
Echinacea: Szerintem adható folyamatosan is, de "egy hónap szedés után egy hét szünet" módszert is hallottam már.

Puszi, most elteszem magam holnapra.
K.

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
 
 


Timi!Kriszta!

Aranyosak vagytok,hogy érdeklődtök a vizsgálatról: szerencsére minden rendben van, keresztapukám csinált UH-vizsgálatot is, ott sincsen eltérés...(már láttam magam előtt,ahogy szegény kislányom sántítani fog :cry: én olyan paragép tudok lenni...)

Az utat is jól bírta Franciska, elgőgicsélt, emlékszem Joci végigordította másfél éve a vizsgálatot onnantól kezdve,hogy az uh-s gél a bőrére került :roll:

Timi!
Én is gratulálok Csengéhez,tényleg büszke lehetsz rá!
Torna: :cry: akkor egyedül megyek,mert rámfér.. :?

KépKép
KépKép
 
 


Kriszta!

CSenge Füreden fog suliba járni. Veszprém nagyon macerás lenne.
A RAdnótiban mind a két elsős tanítónéni nagyon jó és kedevs. Elmegyünk majd a nyílt napra,hogy Csengének melyik a szimpatikusabb. Szerintem is nagyon fontos hogy "beleszeressen" a tanítónénibe. Nem tudom ,te hogy vagy vele,de én nem nagyon hiszem el,hogy tényleg kezdődik az iskola. HOl van az eddigi 6 (7)
év :?: :shock: :?: :shock: :?: :shock:

Én Füreden dolgoztam az egyik fogtechnikán. Már csak másfél év van vissza a gyesből......... :cry: :cry:
Én is szeretek itthon lenni a gyerekekkel.

Szilvi!

Szerintem egy hónapig kapja ,aztán ki kéne hagyni egy hónapot az Echinaceaból.


Orsi!

majd gondolok rád 6-7-ig. Persze én pont akkor fogok vacsorázni..... :roll: Na mi az alakformálás,ha ez nem??? :lol:

Szilvia!

Marcellal mi újság?

Móni!

Feküdj csak,szülés után ez úgysem adatik meg egy darabig megint :wink:
Gyógyulj meg gyorsan !!!

Anyapoc!

Vigyél magaddal Red Bull-t. Tudod az szárnyakat ad! :wink:


T.

Kép

Kép
aba
 
 

 
 

NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK JOCINAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KRISZTA ÉS A KIS MENYASSZONYJELÖLT :)

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
 
 


Kedves nászasszonyom :lol: !!!

Köszönjük a gratulációt, hamarosan Enci következik szülinapi köszöntésben!

O.

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Nagyon Boldog Szülinapot Kívánunk Jocinak!
Kép

Kép
Szilvia & Marcell
 


Joci!


KépKép

Boldog 2. szülinapot!!!

Timiék

Kép

Kép
aba
 
 


Orsi :)

Nagyon boldog születésnapot kívánunk Jocinak!!!

Kép
Kép
 
 


Timi, Szilvia, Móni!

Nektek is köszönjük a gratulációkat!

Teszek fel pár képet a kis 2-évesről-reggel meg is hatódtam rendesen,hogy már ekkora,tényleg szalad az idő-és a kis családromól.
Jövő héten Sárváron lesz a nagyobb buli, mamiéknál...(nem ilyen nyomi tortával :roll: :lol:
Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép
KépKép
 
 


Orsi :D
Boldog szülinapot a Nagyfiúnak!!!!

Orsi
KépKépKép
 
 


Szia Joci!
Nagyon boldog szülnapot kívánunk Neked!!!!!!



Szilvi&Márk

Kép
Kép


Sziasztok!


Joci

Kép

KépKépKép
 
 


Boldog születésnapot!

Orsi gyönyörűek a gyerekeid! Lilla itt ül mellettem és nem engedi, hogy írjak, követeli a babákat :lol: .Lehet, hogy máris szemetvetett Jocira? Jó bulizást nektek.

Mindenki készül az ünnepekre???
Bence nagyon élvezte a mézeskalács sütést. Lilla még csak a liszttel játszott,kb fél kiló a földön és a ruháján kötött ki.
Olyan mérges vagyok, 20.-án megkötöttem online a biztosítást az autóra és még mindig nem tudom átíratni mert nem érkeztek meg a dokumentumok. Az önkormányzathoz péntekre volt időpont, örülök hogy nem én mentem . Anyóssal minősíthetetlen hangnemben beszélt a nő, de ő helyre tette. Magamat ismerve, lehet hogy el is bőgöm magam ha velem így beszél valaki. Ma végre sikerült telefonon elérnem a biztosítót /eddig csak a zenéjüket volt szerencsém hallgatni hosszú perceken át , többször is/,21.-e óta nem postázták a papírokat :twisted: . A végén még büntetést is fizethetek, hogy túlléptem a 15 napos határidőt.
Bocs lányok, hogy így kifakadtam,de ez kikívánkozott belőlem.

Mindenkinek jó mikulásozást kívánok előre is!!!

Kép

Petra

Ha lesz kis időd kérünk képeket !

Móni

Te is nemsokára babázol, de jó!

Andi

KépKépKép
 
 


Szilvi írtam neked de Lilla kitörölte, este próbálom újra ha sikerül, most indulunk bobára dédizni.

KépKépKép
 
 


Sziasztok!

Hát, kikészültem már korán reggel.
7-re mentem vérvételre, aztán NST, hát nem mozgott valami fényesen a Zsófi, de a nőci nem mondott semmi különöset, elvitte a papírt a dokihoz, Szilágyi meg ráírta, hogy felvétel :cry: . Na, már nyeltem is vissza kitörő sírógörcsöt, mondtam, hogy én nem akarok befeküdni! Erre mondta, hogy akkor beszéljek a dokival. Összefutottam a Jósával is, ő a vállát vonogatta, hogy a főnök írta rá, nem tud mit csinálni. Kérdeztem, hogy annyira rossz ez az eredmény? Erre mondta, hogy annyira nem, de nem is jó. Na, az lett a vége, hogy beírtam, hogy saját felelősségemre, orvosi utasítás ellenére távozok. Holnap megyek vissza 9.30-ra, nagyon remélem, hogy akkor már nem lesz gond. Persze megjegyezem, hogy mióta eljöttünk, Zsófi sokat mocorog, csak éppen akkor nem akart, talán a korai időpont miatt, nem tudom, mindenesetre rám hozta a frászt rendesen.
Na, szóval ez történt, még mindig tiszta ideg vagyok, persze hogy beparáztam, és nem is nyugodtam még meg.
Ha nem lenne a Gergő, akkor biztos befeküdtem volna, na de így? 3 hétig nem bírnám ki a kórházban, mert gondolom, nem műtenének előbb meg, mint a terminus vége, az a jövő vasárnap, utána még egy hét, az összesen három, szóval ezt nem vállalhatom, nem bírnám ki.

Na, megyek, próbálok lehiggadni, meg számolni a mocorgást. Szerencsére itt van anyu, így tudok figyelni magamra.

Sziasztok

Kép
Kép
 
 


Enikőnek nagyon boldog 2.szülinapot kívánunk!
Orsi,Franciska és a kis vőlegényjelölt :lol:
Kép
Kép

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Enci

Boldog szülinapot kívánunk!!


Bogumil!
Jól rád ijesztett Zsófi! :shock: Próbálj megnyugodni! Számold, hogy mennyi a mozgása a picúrnak és bízz magadban, jól fogsz dönteni, bármi történjék is. Nem is mondott semmit a Szilágyi? Ezt úgy utálom :evil: Megy a drukk, minden ok lesz!!!!
Éljen a nagyi!!!!

Orsi
Sztem semmi gond nincs a tortátokkal!!
Nagyon szépek a gyerekek. Hogy bámulja Joci a tüzijátékot! Erről jut eszembe, én tök elflejtettem a Márk tortájára rátenni, így most várom a két éves szülinapot :lol: Remélem addig még üzemelni fog :shock:


Andi
nem semmi ahogy jártatok!
Valamikor összehozhatnánk egy randit nálatok ha a gyerekek jól vannak! Megnézném a körmeidet :lol: közelebbről. Ezt talán még úgy is lehet, ha ott vannak a kőcök, sztem Márkot simán lekötnék az új játékok és Bence meg Lilla, gondolom fordítva is működne. Aztán ha már nem lenne el, akkor anyós vagy apa hazavinné. Neked tudna anyósod egy picit figyelni rájuk?

Tali
a reagálások alapján marad a szombat (december 16.) délután. Már apával is megbeszéltem, nem jön haza :lol:
3-4 órától lehet jönni. Remélem szép számmal össszjövünk ismét! :D
Pontos címet küldök emilben. címem: vizelipontszilvia kukac invitelponthu.

Sziasztok!
Szilvi

Kép
Kép


Sziasztok!

Orsi!!

ÓÓÓÓ, nem semmi ez a vörösrózsa csokor... :) :) :) Nagyon köszönjük a köszöntést.
Olyan jó hogy együtt vagyunk a szülinapon, most nem is bánom ezt a betegséget. Tegnap a családi ünnepség is megvolt, jól sikerült, még a kisasszony is egész jó formáját hozta (a betegséget nagyon rosszul tűri).
Ja, és a torta egyáltalán nem "nyomi"!!!!!!!!!!!!! És biztos finom is volt! :wink:

Andi!
Mi még a készülődés előtt állunk, mézeskalácssütést majd a jövő hétvégére tervezek. Én nem szeretem túl korán elkezdeni az előkészületeket, mert mire eljön az ünnep, már nem érzem a varázst... Pl. a karácsonyi díszeket, a világítást is csak dec. 20-a körül teszem ki.
Biztosítási mizéria: :( :( :( Bosszantóak tudnak lenni ezek a dolgok... és a biztosító így akar bosszút állni, amiért otthagyod. Pedig szíved joga, ráadásul súlyos ezrek megspórolásáról van szó...

Móni!
Nem csodálom, hogy kikészültél!! Rossz belegondolni, hogy 3 hét fekvés a kórházban, míg otthon a kis anyás 2 és félévesed... Ennyire szigorúan vesznek egykis "nemmozgást"? Nálam is többször előfordult, volt, hogy ott ültem/feküdtem 1 órát, értékelhetetlen eredmény nélkül, de nem akartak befektetni :o . Aztán valaki javasolta, hogy NST előtt fél órával egyek meg egy fél tábla csokit... így tettem és hatott is :lol: :lol: (nem biztos, hogy a csoki, de én annak tulajdonítottam a mocorgást).

Puszi:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
 
 


Szilvi!

Most látom, hogy szinte egy időben írtunk! Neked is köszönjük a köszöntést!!!!!! :)

Megpróbálok képeket is feltenni a tegnapi buliról, csak még kicsinyítenem kell.

Pussz!

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
 
 


Sziasztok!

Megérkeztünk,nagy élmény volt,de először a fontosabbak:

Jocinak és Enikőnek nagyon boldog 2. születésnapot kívánunk!

Kép


Amire még emlékszem :oops: :

Timi

Én is gratulálok Csengének és nektek is :wink:!
Az biztos,hogy nincs jobb dolog,mint amikor az ember gyerekét dícsérik :)....
Remélem,már jobbultok :)!

Orsi

Ügyi Franciska mindenért és szuper,hogy semmi baj nincs :).
Torta szt dögös :D!

Móni

Nyugi-nyugi,minden rendben lesz,ezek a pocakbabák már csak iylenek,szerettik nem azt csinálni,amit mi szeretnénk :wink:!
De azért szt feküdj be,ha azt mondták,biztos,hogy nem véletlen...Így a jobb és biztosabb,majd legfeljebb ha jók az eredményeid,hátvágáre hazakéred magad :).!

Andi

Jaj,neked is összejön minden... :? Még mi sem kaptunk papírokat,bár mi később jelentkeztünk... :roll:
Remélem,anyósod tényleg jól elrendezte azt a nőt...én útálom,amikor úgy tesznek,mintha én lennék azért,hogy nekik munkájuk legyen :twisted: !
Azért nyugisabb napokat :)!

Szilvi

Viszem ám pénteken a hóembereteket,hátha meghozza a tavaszt :D!

Kriszta

Ügyfél :twisted: !És még csak nem is moroghatsz...
Remélem,hamar jobban lesztek :).
Útikönyv miatt ne aggódj,kaptam már régebben egy másikat,ezért nem maceráltalak vele :).De tudod,én midneért megbocsátok és nem is vagyok haragtartó :)!Puszi :)!
Repülésnél szerencsém volt,mert Apa mindig megnyugtatott.És mivel láttam,hogy mások sem tojtak be,gondoltam,ez normális... :)


És most pár sor Párizsról:
Nagyon jó volt :lol: !Bővebben:szuper volt :D!
Fél életünket a matroban töltöttük,ami ott ugye nem nehéz...Nagyon jó időnk volt,16-17 fok,ezért sok meleg holmi nem kellett,pláne a metróban :D!
Megnéztünk mindent,amit 1 nap alatt meg lehetett,reggel mentünk,éjejl jöttünk.A szállodában kaptunk reggelit (büféasztal,mint a hajón),ott jól bereggeliztünk,hogy sokáig ne legyünk éhesek :).
Utolós nap délelőtt esett az eső,és bár a könyvünk szt csak szemerkélni szokott,jól bőrig áztunk... :?
Eleinte elég furi volt,hogy fehér embert nem sokat láttunk,de hamar megszokja az ember.Ami nekem feltűnt (és ne nézzetek hülyének :oops: ),de nagyon kevés a nők között a rövid hajú,így eléggé kakukktojásnak éreztem magam :lol: .
A másik,amin megdöbbentem,hogy a 16 fok és szél ellenére alig láttam olyan gyereket,akin sapka is volt.Talán az újszülött vagy egészen kicsi csemcsemőkön,de egy fél évesen már tuti nem :shock: !OK,hogy Párizs időjárása nem szélsőséges,de hát... :roll:
És ami bosszantó,hogy a legtöbb látványosságnál,múzeumnál nincs semmilyen idegen nyelven kiírva semmi...Így sokszor hiába néztük a szép képeket,kiállítási tárgyakat,minden franciálul volt kiírva... :?
Ja,azért a kijárat sok helyen angolul is ki van írva a múzeumokban,pedig talán ez az egyetlen szó,amit az ember tutira megtanul franciául,annyiszor ki van írva a metroban :D:D:D!
Viszont pozitív,hogy szinte bki,akit megszóllítottunk,értett minket angolul és még válaszolni is tudott ( a franciákat ismerve ez nagy dolog :wink: ).Sőt,egyik bárban a pincér srác még elnézést is kért,hogy nem beszél túl jól angolul :).

Az Eiffel-toronynál kétszer jártunk,mert első nap az orrunk előtt zárták be este 11-kor...másnap azért feljutottunk :).

Voltunk olyan bolhapiacnak nevezett valamin,ami nálunk a lengyel piac, a franciák jó része ott vásárol...
A másik része a LaFayette áruházban (mint régen Diana hercegnő),de ennek már vannak megfizethető részei is...de van 3000 Euros kabát is :D!

A közlekedés kaotikus... :shock: Sávok nem sok helyen vannak,annyi autó megy egymás mellett,amennyi éppen elfér.A körforgalomban annak van elsőbbsége,aki befelé megy.Ilyenkor a bent menő autó megáll és vár..ez elég furi helyzeteket teremt... :roll: Volt olyan körforgalom,ahol keresztbe kasul álltak az autók és persze eszeveszetten nyomják a dudát :D:D:D!
Na meg mániájuk a piroson átmenni,de még a gyalogosoknak is.És bár piroson mennek át,az autók megállnak nekik és türelmesen várnak... :shock:

Na,berekesztem a szövegelést,pár képet dobok fel még :)!

Puszi!


Hotel Meridien Montparnasse, ahol laktunk:

Kép

A szoba:

Kép

A torony (és persze Apa :D):

Kép

Háttérben a város és a Szajna:

Kép

Valami gond volt az Eiffel-toronnyal,éppen javították ( :wink: ):

Kép

A gazdagok áruháza :):

Kép

Felcicomázott utca:

Kép

A Diadalív:

Kép

A Champs-Elysées A Diadalívről :), teljes kivilágításban:

Kép

 
 


Hogy én mennyi hülyeséget írtam :shock: !

Na szóval nem 1 nap alatt néztünk meg mindent,hanem 3... :oops:

 
 


Szilvi, Kriszta :)
Ideges vagyok még mindig, pedig a Zsófi, mióta hazajöttünk, egyfolytában mocorog :lol: . Az idegesít inkább, hogy a doki ráírja a papírra, hogy felvétel, de rám se néz senki, el nem mondják, hogy mi alapján hozták ezt a döntést, stb. Jósában is csalódtam most nagyon, mert ő is csak a vállát vonogatta, hogy hát a főnök ezt írta rá, akkor ez van, de ő sem mondta volna el, hogy mi az, ami nem jó a papíromon, én meg honnan a jó csudából tudnám? Csak azt mondta, hogy nem annyira rossz, de hát nem is jó? De mi???????
Szóval, ezen háborgok azóta egyfolytában.
Holnap, remélem, minden rendben lesz, mert ha nem, akkor nem is tudom, mit csinálok :cry: .

Kriszta :)
Boldog szülinapot Enikőnek!

Orsi :)
Torta igenis, hogy jól néz ki! Nagyon jók a képek is, hát igen, megy az idő rohamléptekben!

Andi :)
Hát igen, a hivatali hozzáálással is sok gond van, nem csak az egészségügyivel! Szerintem amíg nem változik az a nézet, hogy az ügyintéző, orvos, stb. van értünk és nem mi őérte, a helyzet változatlan marad.
Karácsonyi készülődést én megkezdtem, kipakoltam a lakásba a díszítő elemeket, Gergő párral már ki is kezdett :roll: .

Sziasztok

Kép
Kép
 
 


Enci!


Boldog szülinapot!


Kép


Timiék

Kép

Kép
aba
 
 


Anyapoc,te kis világjáró!

Üdv újra itthon :lol:
Micsoda szép helyen jártatok!Azért a topik jóvoltából,lassan egy kis-európai útikalauzt összeállíthatnánk :D
A Hotel sem semmi!
Eiffel-t: gondolom,milyen romantikus lehetett, főleg így este,kivilágítva...még nem is láttam ilyen képet,ahol sötétben fotózták volna.
Na és a repcsi?ugye nem is volt olyan borzalmas :wink:

Szilvi!
Neked is köszönjük a köszöntést!
Ja, a mi tortánkról meg a marcipánfigurák maradtak le :oops:

Kriszta!
Vörösrózsacsokor: tudod, ez a minimum :lol: :lol:

Andi!
Bürokrácia: :evil: :evil:
Sajnos sok helyen türelmetlenek az alkalmazottak, régebben nekem az egész napomat el tudta rontani egy tintanyalóval való viaskodás :?
Milyen autót vettetek?

Móni!

Ne izgulj, dumáld rá Zsófit,hogy holnap legyen nagyon ügyi! :lol:
(na a v-i dokikról én inkább nem is nyilatkozok...)

puszi
O.

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Anyapoc!
Örülök, hogy jól sikerült a párizsi kirándulás!!!!!! Gondoltam rátok a hétvégén... :wink: És most úgy rám "hoztad" a nosztalgiát!!!! Én is újra átéltem az ottani élményeket... Ja, és az éjszakai Párizshoz nem volt szerencsénk, de a képek alapján azt hiszem érdemes lesz visszamenni megnézni... :o
Az nekem is feltűnt, hogy a gyerekeket nagyon lazán öltöztetik (mi áprilisi 17 fokban voltunk). Ha kicsit kibújt a napocska, már pólóban is volt a gyerkőc... :? :o :? Bár én ezt No-ban is megszoktam, mert ott is ez a szokás... és egészségesebbek is a gyerekek... lehet, hogy pont az edzettség miatt??????
Nekünk a metróval és a közlekedéssel voltak rossz élményeink. A metróban a babakocsival volt képtelenség közlekedni (kapukon át főleg), a városban meg kétszer voltunk szemtanúi balesetnek... ráadásul az egyik durva volt, mert hajnalban, mikor mentünk a reptérre, egy nagy sebességgel közlekedő kocsit dobta meg az útpadka úgy, hogy fejre is állt... :( Ráadásul tőlünk 10 méterre, és Ákosban mély nyomokat hagyott, mert azóta is emlegeti...

Móni!
Megértem a háborgásod, tényleg bosszantó, hogy semmit nem mondanak. Nekem olyan érzésem támadna, hogy azért akarnak befektetni, hogy a kórház kapja a normatívát utánam... :roll: Illetve, ha normálisan indokolnának, biztos nem ez jutna az eszembe...

Na megyek, mert hamarosan indulunk az oviba.

K.

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
 
 


Köszönjük a szülinapi köszöntéseket! Aranyosak vagytok!!!!!!!!! :) :) :)

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
 
 


Sziasztok!

Hát, nem bírtam magammal, ezért most este bementünk a kórházba, ahol minden rendben volt :lol: ! A szülésznő azt mondta, hogy jól tettem, hogy nem feküdtem be... Hát, erről ennyit!

Viszont: mikor kimentem, akkor a Gergő épp egy szőke kiscsajjal játszott a folyosón, aki nagyon ismerős volt :lol: ! Kérdeztem, hogy hívják: hát Nóri! Na, erre megkerestem a Petrát is, bemutatkoztunk egymásnak, így ez alkalommal :P .
Mindenkit üdvözöl, szerdán mehetnek haza, így teljes 2 hetet töltött a kórházban. Liza nagyon besárgult :cry: , egész nap kék fény alatt van, ezért a hosszú tartózkodás, meg persze a késése miatt.

Anyapoc :)
Szuperek a képek, nagyon-nagyon jó lehetett a kirándulásotok! Remélem, egyszer mi is eljutunk Párizsba :wink: .

Sziasztok

Kép
Kép
 
 


Sziasztok :)!


Móni

Jól tettétek,hogy bementetek :).Ezek szt tényleg vaklárma volt :).
Egyébként elég rémes,hogy minden szíre-szóra be akarnak fektetni.... :? De hát gondolom ez is hozza a lóvét a kórháznak... :roll:
Engem már azért be akartak fektetni,mert bementem,hogy nézzék meg,folyik-e a magzatvizem :shock: ...2 héttel a terminus előtt ...


Kriszta

Nosztalgia :).Azt elhiszem,egyébként tényleg óriási élmény :).
babkocsis közlekedés... :? Hát tényleg nem lehetett egyszerű...ebbe így bele sem gondoltam... :roll:
Balesetek... :( Elhiszem,hogy Ákosban nyomott hagyott...Én is láttam egyszer általános iskolás koromban egy borulást,szerencsére nem lett rossz vége,de sokáig kísértett .... :(
A sulis dologra akaartam még reagálni :).A BOTEV jó iskola,azt mondják,akiknek oda jár a gyerkőcük :).A mellette levő ovi pedig szintén szuper,oda járunk mi is :lol: !Talán a lánykáink még egy csoportba is járhatnak majd :wink: !

Orsi

A Babanet nagy útikönyve :D:D:D!Asszem,nagy sikere lenne :wink:!
A repcsi egészen szuper volt,odafelé nagyon jól éreztem magam rajta,azt leszámítva,hogy leszállásnál annyira eldugult a fülem,hogy borzalmasan fájt,de vagy negyed órán keresztül,olyan lassan ereszkedtünk :(.És hiába nyeltem nagyokat... :(
Visszafelé azért az éjszakai repülés elég bizarr volt :),de az Alpok vonultat este,hhavas csúcsokkal, a telihold fényében...háááát,arra nincsenek szavak :).No meg a völgyekben megbújó kis falvakra :).
Azért amit Kriszta írt,hogy néha ráz a gép,pláne ha felhőkben megyünk,elég illúzióromboló,de mivel senki más nem izgult rajtam kívül,inkább elfoglaltam magam :).
És még a kaja is féláron volt :wink:!Szóval mennék újra,azt
hiszem :wink:!


Pusza ,holnap már munka... :?!

 
 


Sziasztok!

Még nem volt időm visszaolvasni benneteket, annyira termékenyek voltatok! :lol:

Encinek Boldog Szülinapot!

Kép

Kép
Szilvia & Marcell
 


Sziasztok!

Enikő Boldog szülinapot!

Kép

Móni

Örülök,hogy minden rendben!

Anyapoc

Jók a képek szép helyeken jártatok!

Szilvi

Jó lenne ha tudnátok jönni valamikor, anyós ha itthon van vigyáz rájuk. A körmöm meg nem is érdekel.
Tegnap jött az önkormányzattól egy gusztustalan fenyegető llevél, hogy kivonják az autót a forgalomból, persze még mindig nem érkeztek meg a papírok...már éjjel sem bírtam aludni miatta....

Indulnom kell viszem vissza Bencét az orvoshoz

Andi

KépKépKép
 
 


Anyapoc!

NAgyon szuperek a képek,gondolom,ott milyen gyönyörű lehetett minden!Nem semmi mennyi minden belefért a 3 napba!
A szállodátokból pedig csodás a kilátás. Hányadikon volt?
Na látod a repülőn is minden rendben volt!
Mikor mentek legközelebb?

Móni!

Azt tudnak Veszprémben ijesztgetni! Ebben profik. Másban nem annyira............
Jársz egyébként magánban valakihez terhesgondozásra?
Akkor Petra is kiveszi a részét a kórház vendégszeretetéből........
BArnus is nagyon besárgult,a gyerekorvos úgy fogalmazott,hogy: Ő a No.1. :lol:
Mostmár nem sok van neked sem vissza,úgyhogy kitartás,mindjárt babázol és minden más lényegtelen lesz.!!!


Orsi!

Nincsen azzal a tortával semmi baj. Biztos nagyon finom is volt.... Nyam-nyam.....
Olyan nagyfiú Joci! Franciska meg kész kis hölgy!
Ha minden igaz,ma lesz itthon igazi Mikulásunk. Kiíváncsi leszek a hatásra........ :lol:


Andi!

NAgyon bosszantó tud lenni a hivatalok baromsága. Azt meg hajlamosak elfelejteni,hogy a mi pénzünkből kapják a fizetésüket. :roll:
Persze itt illik megjegyeznem ,vannak kivételek,csak sajnos kevesen......
MIlyen autót vettetek?


NA megyek pakolni,nehogy a Mikulás átessen a szennyes ruhákon......
Timi

Kép

Kép
aba
 
 


És egy tegnapi kép:

Kép

Kép

Kép
aba
 
 


Timi!

...és a kép címe: "kinőttem a sapimat" :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
 
 


Orsi!

És akkor ennek is adnál címet? :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
aba
 
 


hm..ezt a kreatív énedre bízom :lol: :lol:

Megnéztük a Móniékkal(3-as ikres) a füredi Mikulást...hááát nem voltak betojva tőle a gyerekek.Jocika a puttonyát húzogatta,meg jól kinevette...ezek a mai gyerekek :lol:

KépKép
KépKép
 
 


Kép

KépKép
KépKép
 
 


Marcell és a Mikulás:
Kép

Kép
Szilvia & Marcell
 


Sziasztok LÁnyok!


Tök szupik a képek! :D

Márk még nem látta a Mikulást, majd holnap reggel megyünk a Vackorba Mikulásra. Kíváncsi vagyok mi lesz, mert a Haribos Macitól félt, de amikor integetett neki, akkor azért visszapázott és tapsolt is. De elég nagy távolságból haverkodott csak. :lol:

Túl vagyunk az oltáson is. :roll: Elég nagy ramazurit csapott és a doktor néninek be kell tartania a három lépés távolságot :shock: , különben ordítás van.


Andi
jól van, összehozzuk, csak már legyetek jól! Bencének mit mondott a doki? Jobban van?Mehet oviba?

Orsi
Örülök, hogy nem csak nekem sikerült lehagyni dolgokat a tortáról :lol:

Timi
majd írd meg, milyen volt a Mikiakció!


Bocs lányok, hogy kifakadok, de
senki nem reagált a talira, :cry: Jó, vagy nem jó???? :?:, végülis nekem nem muszáj megrendeznem a talit, ha nem akarjátok, de akkor azért szóljatok, mert Apa jól érzi magát itthon, úgyhogy, ha Ti nem jöttök, akkor őt azért hazaengedem! :?
(Elküldve: 2006 December 04 Hétfő - 13:29 )


Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép


Kép

Kép
Kép


Sziasztok!

Szilvi!
Nekünk a tali időpont, és szívesen találkoznánk újra veletek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Csajok!
Nézzétek meg ezt az oldalt, szerintem jókat, jó áron lehet kapni, vagy egyáltalán ötleteket szerezni... www.arzuhanas.com

Puszi:
Kriszta :)

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
 
 


Sziasztok!

Szilvi

Most néztem meg , nem írtam neked le újra, hogy jó a tali időpontja.
Bence ma már volt oviba és találkozott a mikulással is.

Timi

Plymouth voyager-t vettünk, már most imádom,csak még szoknom kell az automata váltót :) .
Ma végre megjött a csekk is, így pénteken remélem már sikerül átíratni. De a büntetést nem tudom megússzuk e :( . Végül is nem a mi hibánkból nem tudtuk eddig megtenni.

Mennem kell Lilla már vetkőzik, hogy fürödni akar :D

Andi

KépKépKép
 
 


Szilvi!

Nekünk jó a tali időpont!!!!
NAgyon jó volt a Mikulás! Barnabás igazából nézte-nézte,ki ez,mit akar itt.Ja,hozott nakem ajándékot? Akkor szeretem..... És odakocogott hozzá.
Édes volt. CSenge / a kis barátja is nálunk volt / nagyon izgatottan várta. Ők már nagyok,örültek neki nagyon.
Kép


Andi!

Az naggggyon jó autó. Hidd el hamar megszokod a váltót. A jót könnyű........................
Remélem a büntetést ki tudjátok játszani!

Kriszt!

Jó az oldal,már én is rábukkantam,csak nekem az nem tetszik - lehet nagyon bizalmatlan vagyok - hogy előre kell utalással fizetni.
Háááááááááát ,nem tudom.

Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Andi!

Nagyon szuper autót vettetek-és nem kicsit! :lol:
(szóval ezzel arra célzok, tervben van még kistesó?mert bőven el fog benne férni.....) :lol:

Szilvi!
Tali időpont nekünk is jó!
Torta:hááát igen, néha feledékeny az ember lánya.
De sebaj, most szombaton pótolja a mami.


Kriszta!
Az oldalt én is megkukkantottam, szerintem nagyon jó!
este elmélyedek benne...

Timi!

Csak nem a Helga volt a Mikulás? :lol: :lol:

Szilvia!
Nagyon édes Marcell,mit szólt a Télapóhoz?

KépKép
KépKép
 
 


..és az én kis Mikulásom:
Kép
Kép

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Azért ez így már egész más! :roll: Végre tudom, kikre számíthatok.

Mikulás
Márk totál nem értékelte, nagyon megijedt tőle. Teli tüdővel sírt, ki kellett menni a termből vele. Még a csomagját sem vette el. :shock: Nem baj, majd talán jövőre ő is fogja élvezni. Lesz róla videofelvétel, nagyobb korában majd jót nevet rajta, de sajna a fényképezőt hiába cipeltem magammal.

Anyapoc
Te nem írtál semmit, Villő találkozott a Mikulással? Hogy fogadta?


Orsi
Már akartam írni, hogy Jocinak micsoda hatalmas szemei vannak!


Andi
Lilla és a fürdés, de jó neked!
Nálunk most áll a bál a fürcsi körül, már hét eleje óta. Apa vezekel is érte rendesen :lol: Márk ordít, kézzel-lábbal hadakozik ellene, nagyon megijedt és még most is fél. :?

Timi
azért Csengéék nem hisznek már a Mikulásban,igaz?? :shock:

Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép


Sziasztok!

Nagyon jók a képek,jókat derültem :).
Édesek a kis Mikulások :)!


Én most rohanok,mert ezerrel kezdek készülni a vizsgákra,beadandókra stb... :?
De azért a tali nekünk is ,csak valaki szóljon,nehogy kimenjen a fejemből (ma pl. majdnem nem mentem be egy előadásra... a kezdés előtt 10 perccel jöttem rá,hogy kéne,és még így is előbb értem be,mint a tanár... :lol: )


Szilvi

Nyugi,lesz ez még jobb,de azért az nem biztos,hogy jövőre értékelni fogja Márk a Mikit :roll:.
Azért reméljük,nem hagyott maradandó nyomot benn :wink:!
Villő csípte,többször is odament és végighallgatta közelről,hogy a többiek mit beszélgetnek a Télapóval :).Bulcsú mondott neki verset,válaszolt készségesen minden kérdésre.
És Bulcsú még hisz benne :roll: .
Oltás utáni állapot?Nálunk már múlik a takonykór... :?

Timi

A szobánk a 16. emeleten volt,a lift elég durva volt.Mire felért, a gyomrom a fejemben volt :D:D!
Párizsba nem,de Rómába tervezünk most egy gyerekes utat...belejöttünk a repülésbe :wink:!

Pusz

 
 


Sziasztok!

Kriszta!

Hogy van Enci? Ugye te kérdezted mit szoktunk adni a bélflóra védelmére? Normaflore a neve.

Szilvi!

De bizony hisznek a Mikulásban és ez olyan jó még!
És szerintem kell is a kis lelküknek. Majd ha Márk is ennyi idős lesz,meglátod,nem is olyan nagyok még.

Anyapoc!

Nem semmi szállás! Mikor mentek Rómába?
Nekünk januárra sielés van tervben, Csenge már nagyon várja!
reméljük lesz addigra HÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ :roll:

ANgyon szép volt a jégrevü. Hihetetlen mennyire "meg volt csinálva". Szóval olyan "amerikásosan".
Nam csak a gyerekek,de mi is nagyon élveztük.
Kár hogy ezt nem lehet mégegyszer megnézni.......

T.

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Napok óta próbáltam belépni és csak most sikerült! :(

Anyapoc
Nagyon jók lettek a képek, gyönyörű Párizs. Az éjszakai képek olyan hangulatosak és a hotel ahol megszálltatok az is nagyon jó helynek tűnik.

Marcell nagyon élvezte a keddi mikulás ünnepséget, a Mikulás különösebben nem hatotta meg.
Szerda reggelre kikönyörögtünk egy beutalót röntgenre, mert úgy gondoltuk nem normális, hogy már négy hete köhög Marcell esténként és éjjel, az eredmény tüdőgyulladás. :( Múlthéten végig és még ma utoljára kapott antibiotikumot és már szerencsére jól van, de azért szomorú, hogy a szülőnek kell erősködni, hogy igenis beteg a gyereke és vizsgálják már ki rendesen!

Orsi
Nagyon édes Joci Mikulás! :D És a torta amit sütöttél nagyon fini lehetett és úgy láttam Joci el volt ájulva a tüzijátéktól.

Szilvi
Küldtem nekem e-mailt, de azért itt is leírom, hogy nekünk is jó a tali időpontja. Légyszíves majd a címet küld el nekem a szilvia2003@freeamil.hu, vagy a szilvia@ktvzirc.hu e-mail címre.

Sziasztok

Kép
Szilvia & Marcell
 


BOLDOG NÉVNAPOT FRANCISKA!!!


Kép


Ma tartjátok? :oops:

Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Egy gyors helyzetjelentés: sajna nem sikerült dokimnak elintézni a 18-i szülést, tehát nagy eséllyel karácsonykor is a kórházban fogunk dekkolni majd :cry: :cry: :cry: .
Pénteken lesz az utolsó NST, aztán ha addig nem lesz semmi történés, hétfőn be kell feküdnöm, aztán várni, várni, várni. Azt nem tudom, mennyit, mert ha magától nem indul, császármetszésnél, nem tudom, mennyit várnak. Ha egy hetet, az pont szenteste napja.
Szóval most mondogatom Zsófinak, hogy legyen kedves, szülessen meg még a héten, ezzel igen nagy örömet szerezne nekünk.

Sziasztok!

Kép
Kép
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron