Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Gyors leszek én is,mert otthon kupi van,éppen a konyhát csempézik a férfiak,csütörtökön festünk,meg nyakunkon az ünnep :)!

Szilvia

Szomorú,hogy a dokitok nem ismerte fel a tüdőgyulladást,bár tény,hogy a mai tüdőgyuszik már nem olyanok,mint régen,ezt a dokinénink mondta,úgy hívta,hogy atípusosak.Valami olyasmit magyarázott,hogy sokkal könnyebben kialakul,de a lefolyása közel sem olyan,mint régen a nagyon súlyosaknak.
Mindettől függetlenül(mert ez ugye senkit nem vigasztal) elég durva,hogy nem ismerték fel időben és nektek kellett kierőszakolni a vizsgálatot :(.
Minden esetre jobbulást vagy gyógyulást,meg minden :)!

Timi

Jégrevű :).Miért nem lehet mégegyszer megnézni?Nem lesz,vagy mi? :roll:
Rümába februárban mennénk,még mielőtt Apa visszamegy dolgozni és miután túl vagyunk mindketten a vizsgákon :D:D:D!
Síelés :).Hova mentek? :)
Franciskának névnapja???? :roll: :o :roll: :o Vmit nem tudok?

Móni

Sajnálom,hogy nem úgy sikerülnek a dolgok,de bízz Zsófiban,tudja,mit csinál :).
És talán ha már a kezedben tarthatod,akkor annyira nem is lesz érdekes,hogy milyen nap van :).A karácsonyt meg legfeljebb eltoljátok 1 héttel :)!
Hajrá Zsófi :)!

Szilvi

Miylen volt a nyaralás? :D

Petra

Hogy bírjátok a kétgyerekességet? :)

 
 


Móni!

Drukkolok,hogy Zsófid még a héten megszülessen!
De szép karácsonyi "ajándékotok" lesz :lol:
Gergő mit szólt a Mikuláshoz?

Szilvia!
Joci-mikulás köszöni a bókot :D
Örülök,hogy Marcell jobban van!

Timi!
Márciusban tartjuk, de azért köszi :lol:
Tegyél már fel lécci képeket a jégkarneválról,biztos nagyon szép lehetett!

O.

KépKép
KépKép
 
 


Ja,Timi!

Prágából Málta lesz márciusban(mondtam hogy duplán hajtom be apán) :lol: ..jöttök velünk? :wink:

KépKép
KépKép
 
 

 
 

Anyapoc!

A jégrevü csak azon a hétvégén volt,utána mennek más országba.
Sielés Ausztria, Flachhau. remélem lesz hó :roll:
Ez egy kóbor névnap volt,de gondoltam,hátha......

Orsi!

Hol volt a csavargás hétvégén????? :wink:


És a kért fotók: Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

t.

Kép

Kép
aba
 
 


Timi!

Hát ezt én is szívesen megnéztem volna! :D
Annyira klassz ajándék volt ez a gyerekeknek(is)!
Gondolom,mennyire élvezhették!

Hétvége: letudtuk a nagy karácsonyi bevásárlást Ausztriában...Józsinak sikerült majdnem megutáltatni velem a "shoppingolást"...gyerekrucikat vettünk és játékokat, hááát abszolút nem nyerte meg a tetszésemet Parndorf :? Outlet ll, uaz a farmer,amit itthon vettünk 1 hete a premier Outletben, az kint drágább volt 5000 ft-tal :shock:
Az S.Oliverben a felnőttruhák szó szerint koszosak voltak :roll:
Ott csak a gyerekekét vettük meg.
Viszont Bécsben nagyon szép volt a Christkindlmarkt,én ittam puncsot is,fincsi volt.
Gyerkőcök is mennek veletek Flachau-ba?

O.

KépKép
KépKép
 
 


Orsi!

Eredetileg úgy volt hogy jönnek,de Anyáék addig mondogatták,hogy Barnust hagyjuk ott náluk,hogy végül belementünk. Így mondjuk azért egyszerűbb lesz. Remélem Csengének fog tetszeni a sielés :lol:

Ügyesek voltatok a bevásárlással. Jöhet a Jézuska!
Christkindlmarkt...hhmmmmmm. Az nagyon szép!

Parndorfban egyszer mi is megálltunk ,de nekem sem tetszett.
Gondolom akkor jó,mikor akciók vannak.?.?.?

Nem csináltál fényképet a Christkindlmarkt-ról?

T

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Timi
Nagyon szuper lehetett a jégrevű! Most az egyszer örültem volna, ha Marcell már nagyobb és akkor mi is mehettünk volna vele. :wink:
Síelni mikor mentek? Lehet, hogy írtad, de nem emlékszem. Csenge próbálkozott már a síeléssel, vagy ez lesz az első? Tavaly láttunk nagyon édes kisgyerekeket (talán 4 évesek lehettek) lufival a lábuk között tanultak síelni, annyira édesek voltak.
Mi is megyünk a szűk családdal 5 napra januárban, de a hely apa meglepetése.

Orsi
Gratula a sikeres bevásárláshoz. Nekem még az ajándékok fele hiányzik és már csak alig másfél hét van karácsonyig. :( Még nem is írtam, hogy Marcell a viziló segítségével megtanult menni. Kb. 3 hete felállt és azóta nagyon ügyesen segítség nélkül megy. Olyan jó, hogy kimaradt a kézenfogva sétálgatós rész.

Móni
Nagyon sajnálom, hogy nem jött össze a 18.-a, ahogy szeretted volna. Az egy hét kórházban fekvés engem is nagyon elszomorított és megviselt Marcellel, pedig engem nem várt otthon kisgyerek és a karácsony sem közeledett, ezért nagyon együttérzek veled. Drukkolunk neked, hogy még a héten megszülessen Zsófi!!!!!!

Mennem kell Apa jelezte, hogy Marcell "bűzlik".

Sziasztok

Kép
Szilvia & Marcell
 


Sziasztok Lányok!


Mi is itt vagyunk.
Megjöttünk Keszthelyről. Sokminden nem történt velünk, hétvégén apa tanult, Márkot anyósék hozták hétfőn utánunk, így nem láttunk
semmit, mert a kastély és a múzeumok persze zárva voltak. :?
Nem baj, nagyot korzóztunk a sétáló utcán, pihentem is éééééééés olvasni is jutott időm. :lol:

Márk belázasodott, nagyon folyik az orra, csúnyán köhög és egyelőre úgy néz ki, nem fog szombatra meggyógyulni. Szeretném ha valaki jelentkezne aranytartaléknak, akinél meg lehetne tartani a talit, ha már egyszer úgy alakult, hogy mindenkinek jó, csak a házigazda robbant le. Persze, ha meggyógyul, akkor várunk mindenkit szeretettel, ha nem javulunk- tényleg ne haragudjatok- nem vállalom be, se azt, hogy nálunk legyen, se azt, hogy elmenjünk egyáltalán a talira.

Móni
megy a drukk, hogy Zsófi megszülesen időben, ha nem így alakul, akkoris szép emlék lesz pár év múlva.Hidd el, tudom, hogy ez most nem vígasztal téged, de sokmindent pillanatnyilag nem tudsz tenni.

Timi
jó lehetett nagyon a Jégrevű, elhiszem, hogy gyerekek és felnőttek egyaránt élvezték. Jók lettek a képek.
Csengéék, nem tudják még hogy mizu a Mikulással, vagy még nem akarnak felnőni. Ha nem tudják, jó közösségbe járhat, hogy még nem mondták el neki a többiek.

Anyapoc
hmmm, lakásfelújítás, az finom :wink: , de nem baj a végeredmény a fontos. Gyerkőcök addig a maminál?
Mi tegnap hoztuk haza az új ülő és alvóalkalmatosságunkat. De jó, végre kényelmesen szusziztunk és nem a földön :lol:

Szilvia
Szegény Marcell. Gondolom, most aztán tök elégedett vagy a dokitokkal. :? Sajnos ők is csak emberek és tévedhetnek. sőt tévednek is! Még jó, hogy nem lett súlyos következménye.
Örülök, hogy a kis csöpp jobban van már. Ja, és gratula az új tudományokhoz. :D

Most megyek teregetni, csak előtte még feldobok pár képet.


Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép


Szilvia!
De jó halllani,hogy a víziló segítségével tanult meg járni Marcell! :lol: :lol:
Nagyon ügyes, gratula hozzá!
Én is ugyanúgy vagyok vele, nem bántam volna ,ha elkísérhettem volna a gyerekeket a jégrevüre, szerintem a szülők pont annyira élvezhették,mint a kisebbek!Igaz Timi? :wink:
De jó lesz nektek is,mentek síelni...jól emlékszem,hogy tavaly is voltatok, és talán Marcellt is vittétek?

Timi!

Nem tudok átmenni a másik partra a tutajjal...neked sikerült? :shock:

Orsi!
Jól vagy(tok)?
Rosszullétek elmúltak már?

KépKép
KépKép
 
 


na szóval, elsőre nem jött össze a képek feltöltése, megpróbálom újra!!

Tehát, hogy Ti is ráhangolódjatok az ünnepekere!
Kép


Márk már Keszthelyen is beteg volt, így elkértük saját használatra a/z p/orrszívót:shock:
Kép


Anyáék új retrós fotelje :)
Kép

Kép
Kép


Szilvia!

Tényleg nagyon jó volt a revü. Remélem Cseng sokáig fog emlékezni rá!
Január 20-án megyünk,és most fog Csenge először lécre pattanni.
Persze nálam lesz a videókamera is........
Máskor se hagyd magad,ha nem értesz egyet a dokival. Hidd el határozottnak kell lenned. Gyógypuszik Marcellnak ésÓRIÁSIgratula a járáshoz!!!!!!

Orsi!

Majd Csenge megoldja a tutajos feladatot............. még nekem se ment......

Ha adtok emilt,másnak is átküldöm. Egy jó kis tutajos feladtt....


Szilvi!

Mi nem mondtuk el még neki. Szerintem az oviban nagyon sokan hisznek még benne az ő korukban. Így ez eddig nem volt probléma.

T.

Kép

Kép
aba
 
 


Szilvi!

Az ünnepekre én is rá tudnék hangolódni,ha Márk nálam is kiporszívózna és utána pihenhetne nálunk is a fotelban... :lol: :wink:

T.

Kép

Kép
aba
 
 


Timi

a baj, hogy ezzel a porszívóval az orrát szívtuk :? Annyira nincs elbűvölve a dologtól.

Tutajos feladat :shock: :?:

Kép
Kép


Szilvi!

Kérek mail címet és küldöm.

Kép

Kép
aba
 
 


Timi
ha minden igaz, ment neked pü.

Kép
Kép


Szilvi!

Nem jött Kép

T.

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Szilvi
Megkaptam az e-mailt, köszönöm. Márknak jobbulást kívánok!
A talit én szívesen megtartanám, ha vállalnátok, hogy eljöttök Zircre.

Orsi
Igen, tavaly már volt velünk Marcell síelni. :lol: Idén már viszünk neki kisszánkót, remélem élvezni fogja a havat.

A gyerekorvosunkat amúgy én nagyon szeretem, csak egy kicsit úgy érzem felületes és ez nem tetszik. Persze azt is tudom, hogy nem lehet minden köhögés után röntgenfelvételt csináltatni, de Marcell olyan hosszú ideig volt beteg és mindíg csak azt mondta várjunk még!

Kép
Szilvia & Marcell
 


Sziasztok!

Márk délután is belázasodott. :(
Képzeljétek, tegnap annyira odavolt, hogy már 19 órakor lefeküdt aludni. Hála az égnek, csak egyszer kellett hozzá felkelni, kapott Nurofent és aludt reggel 7-ig, kisebb nagyobb nyüszítésekkel.

Lányok!
Mit szóltok Szilvia ajánlatához?


Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép


Sziasztok!

Nekünk is ugrott a tali,mert most én betegedtem le,másrészt nagy meglepetésemre nem vasárnap,hanem szombaton lesz a bécsi kirándulás... :roll:!

Azért mindenkinek jó szórakozást :)!

 
 


Szilvia

Gratula Marcellnek.Nekem a doki felületessége pont elég lenne,hogy váltsak... :roll: Persze nem vagyunk egyformák :).

Orsi

Gratul a bevásárláshoz.
Érdekes,Apa meg pont a pesti Outletre mondta,hogy gagyi :roll:!
Úgy látszik,mindegyiknél ki kell fogni...
Az S.Oliver felnőtt ruháit én itt meg sem nézem,mert leginkább egy turkálóhoz hasonlít...de a gyerekcuccok szt csinik :)!

Timi

Szépek a képek,csak némelyik kicsit sötét :roll:.De azért sejtehető,mik vannak rajta :wink:!
Bulcsúéknál is simán hisz még szt a Télapóban,nekem azért is volt furi tegnap a kész átverés sóóóó :shock: !

Szilvi

Jobbulást :). Jó lehetett a keszthelyi kirándulás :).De egy Betlehemért ne menjetek odáig :D:D:D!van az Óváros téren is...forraltborral együtt :wink:!Tényleg,ha jobban lesz Márk és Apa sem későn ér haza,nincs kedvetek egyet a vásárban borozni? :)
Felújítás:Bulcsú oviban volt,Villő a csempézés idejére anyumnál,de festésnél már itthon :).Szuper,gyorsan felvihető festéket találtunk,nagyon jól fed,ma lesz a második felvonás :shock: !
De jó,hogy márk csak egyszer kelt fel...én nemtom hányszor fújtam az orrom és nem kaptam levegőt.... :twisted: !

 
 


Anyapoc!

Lehet,hogy gagyik a pesti outletek, de legalább nem koszosak a ruháik!

És Apának nálatok mi a nem gagyi? :wink

KépKép
KépKép
 
 


Húha Anyapoc! Jól leosztottál mindenkit... :wink:

A képek talán azért sötétek ,mert itthon felejtettem a profi felszerelést. :wink: Egyébként az volt a cél,hogy Csengének legyen emlék róla,mert videófelvételet nem lehetett készíteni.

T.

Kép

Kép
aba
 
 


Kit osztottam én le?????

Orsi

Én nem voltam még a pesti Outletben,de hiszek apának,amikor azt mondja,hogy semmi érdemelges nincs ott.Lehet,hogy azt is "csak" kifogta,de azt is gondolom,hogy csupán egyetlen üzlet minőségéből vagy koszos ruháiból sem lehet messzemenő következtetést levonni...
Sajnálom,hogy így értékelted a hozzászólásomat :(.

Timi

Nem értem,kit osztottam ki,semmi rosszszándékú nem volt a hsz-emben,sajnálom,hogy így látod :(.

Azt hiszem,egy kicsit visszavonulok,mert erre nincs szükségem... :(

Sziasztok!

 
 


Sziasztok!

Mi ez a puskapor a levegöben???????????

Beteg lett mindkét gyerekem :( .

Márk, Anyapoc jobbulást nektek

Mennem is kell sírás van

Andi

KépKépKép
 
 


Sziasztok!

Látom, sokan nem a lényeget vettétek le az elmúlt pár nap történéseiből, sajnálom.

Szilvia
Sztem nyugodtan kijelenthetem, hogy nem csak a Márk nem megy hozzátok, hanem senki. Úgy néz ki elmarad a tali.

Ezzel kapcsolatban csak annyit fűznék hozzá lányok, ha már egyszer mindenki benne lenne a taliban, akkor vegyük a fáradságot és azt is jelezzük egymásnak, ha valahová nem tudunk elmenni. Biztos a Szilviának sem esett túl jól, hogy nem reagálta senki le az ő felajánlását. :shock:
Ezzel senkit nem akartam megbántani, csak egyszerűen már kikivánkozott.

Orsi, Timi
sztem félreértettétek Anyapocot :shock: Nem hiszem, hogy valakit is le akart osztani.

Bambika
sajnálom, hogy ti is újra betegek vagytok. Gyógyuljatok.

Anyapoc
mint említettem, semmi izgalmas nem történt Keszthelyen. Alig várom már, hogy vége legyen apa sulijának. Akkor tuti nem tanulni megyünk, hanem pihenni, nézelődni stb. A borozásban természetesen benne vagyunk :lol:
Ja, igen! Örültem, hogy legalább betlehemet láttunk :?
Márkkal kapcsolatban csak annyit, hogy csak az az éjszaka volt oylan szerencsés. Előtte, és most is sokszor megyek át hozzá éjszaka.


Sziasztok
szilvi

Kép
Kép


Szilvi!

Én meg úgy gondolom, másnak is van lelke...és igenis rosszul eshetnek bizonyos mondatok, -mint ahogy más is szóvá tette,ami neki szarul esett-nekem spec.szarul esett ez a "legagyizás"...nem vagyunk egyformák, van,akinek ez jó, a másik ott vásárol, de attól még nem fikázom le azt,ami neki jó...annak idején én is vérig sértődhettem volna, amikor a 3 kerekű babakocsink miatt lesznoboztak./megjegyzem nem értem, mi köze a sznobságnak egy babakocsi kerekeinek a számához??? :shock:

Timi képei is...miért lennének sötétek?Tök jók szerintem!

Bocs lányok, ez belőlem most kikívánkozott...

KépKép
KépKép
 
 


Orsi

Én igazából nem akarok belemászni, és nem akarlak megbántani, se Téged, se Timit.
Én úgy vettem ki Anyapoc szavaiból, hogy ő a Párja véleményét írta le neked, csak azután írt mást is.
Azt, hogy a babakocsi miatt más mit írt neked, eddig nem tudtam, mindenesetre a helyedbe nem foglalkoznék az ilyen megjegyzésekkel. Szíved joga és ha bejött nektek az a kocsi, akkor máris nem volt igazuk.


Timi képei pont arra jók, amire ő szánta. Nagyon szép emlék lesz majd Csengének. Mindazonáltal, tényleg nem a legjobbak, de a mi gépünkkel sem lehetne jobbat készíteni, és gondolom a maradéktalan sikerhez egy csomó más feltétel sem teljesült. Gondolok itt pl. a világításra.
Igen tudom, az a megjegyzés nem tetszett nektek, hogy sötét, de a kacsintás a mondat végén elárulja, hogy nem bántó szándékkal közölte.



Szilvi

Kép
Kép


Sziasztok!

Látom mindenki jó hangulatban van ma.
Minden kis betegnek jobbulást.
Tulajdonképpen gondoltam, hogy így karácsony előtt már nem fog összejönni a tali, de azért megpróbáltam. A talit elhalasztjuk jövőre!

Ti már mindenkinek beszereztétek az ajándékokat? Én még nagyon el vagyok maradva.

Felvidítás képpen teszek fel Marcellről egy képet: (ő már nagytakarít karácsonyra :lol: )

Kép

Kép
Szilvia & Marcell
 


Szilvia

Ez most a portalanítás része, mert akkor Marcell jöhet hozzánk is. :lol:

Én nem gondoltam arra, hogy nem jön össze ebben az évben a tali. Arra nem számítottam, hogy MÁrk beteg lesz. Nagyon sajnálom, és még azt is elárulom, hogy azon tanakodtam, hogy elpaterolom itthonról csak azért, hogy lehessen, de megszólalt bennem valami rossz érzés és inkább nem tettem. Pedig a nagyszülők biztos bevállalták volna örömmel, csak az már számomra nem lett volna az igazi. :( Azt hiszem lelkiismeret-furdalásom lett volna, pedig tuti gondját viselték volna, talán jobban is mint az anyukája :shock:


Szilvi

Kép
Kép


Én részemről lezárnám ezt a meddő vitát egy pár gondolattal:

- Én sem kritizáltam eddig senki fotóit,pedig lett volna rá nem is egyszer lehetőségem. Végülis magunknak készítettem,a lényeget igaz csak az tudja átérezni benne,aki látta milyen gyönyörű volt.

- Nekem is eshet rosszul valami ami másnak semmiségnek tűnik.
- A babakocsiról nem Más írt Orsinak,gondolom azért esett rosszul neki,mert nem várta volna.

- Arra pedig kellene emlékezni,mikor Anyapoc nekünk esett,hogy semmibe vettük az aggódását a munkahelye miatt. Pedig senki nem írt rossz szándékú dolgokat. MINDENKINEK lehet rossz napja.

Na akkor én ezt itt le is zárnám.........

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Bár Timi lezárta...

Sajnálom,hogy nagy port kavartam,nem akartam senkit megbántani.Aki ismer,az tudja,hogy nem szoktam szándékosan belemászni senki lelki világába... Ezért is nem értettem,hogy kit hogyan osztottam le.

Valóban mindenkinek esnek rosszul dolgok,nekem is nem egyszer,megpróbálok mellette elmenni,sokszor nehéz...

Ahogy Orsinak rosszul esett,nekem is kicsit rosszul esett a parndorfi kritika,mindettől függetlenül a "legagyizás" nem direktbe ment,tényleg ezt mondta rá akkor a férjem.Ezért is írtam oda,hogy talán nem jókor volt ott.
És talán Orsiék sem Parndorfban,de ez tk lényegtelen is.Ahogy írta,mindenki ott vásárol,ahol tud és akar.

A babakocsis sztorira Orsin kívül talán én emlékszem a legjobban és akkor valóban sok embertől sznobságnak is éreztem,minden esetre nagyon szégyelltem magam azért,hogy megbántottam vele.Nem emlékszem,hogy bocsánatot kértem-e érte,ha nem,akkor most mindenképpen.Bocsánat.

Timi képeit sem bántó kritikaként(és egyáltalán nem kritikaként) "sötéteztem" le.Ha bántó volt,ezért is bocsánat.

És valóban,az én lelkem is nagy,mint mindenkié,nagyon hamar bele lehet gázolni,sokszor apróságokkal....mint ez kiderült... :?


A továbbiakban mindenkinek minden jót!

 
 


Anyapoc!

Ha már itt tartunk: te R.Patyot is leszóltad,elég bántó módon-mint ahogy a BBC kocsink miatt is anno sznobnak tituláltál...csakhogy Szilvi értsd,kitől is volt ez a kritikus megjegyzés...igenis rosszul esett nagyon, és furcsálltam is, képzeld jobban örültünk volna, ha annak a kocsinak az árán az ikerbabakocsit vehettük volna meg!

Én is lezártam részemről ezt a meddő vitát, Timinek igaza van...mert ez már tényleg sehova sem vezet.
Csak másnak is eshetnek rosszul dolgok, és van ami mellett már nem tud az ember elmenni.
Mint ahogy neked is rosszul estek a munkahelyeddel kapcs-os hozzászólásaink...

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Ezért a hsz-ért biztos engem is megköveztek :oops:

Tudom, mindenki lezárta már a vitát, és bocs Orsi, hogy csak Anyapoc hozzászólását kerestem vissza, de erről tudtam, hogy hol lehet kb. Nagyon sajnálom, de tényleg :!: , hogy nem az ikerkocsit vehettétek meg, de nem értem, hogy Rp miatt miért kell Anyapocot piszkálni, totál nem lehet egy lapon említeni a Te sérelmeddel. (Jelzem - és igazából ezért írok - bocsánatot kért Tőled, amit úgy néz ki, hogy meg sem hallottál.)

Bemásolom a két hozzászólását, melyről kiderül, hogy nem Anyapoc szólta le, hanem a Párja, de ő is csak annyit mondott, hogy külföldi útjai során kint olcsóbban beszerzi, mint Rp-n.
" Sziasztok!

Megvolt a rp-i kirándulás,van is eredménye .
Villő kapott a sátorból egy Siesta bundás cipőt 4000 Ft-ért,én vettem egy bőr fehét bokacsizit uott 2000 Ft-ért .
Bent az A épületben csak nézelődtünk,úgy döntöttem,azzal megvárom Apát .Aztán a B épületben,ahol olcsóbb cuccok vannak,vettem két csizit,darabonként 6000 Ft-ért .
Bulcsúnak méretben nem találtam sem a sátorban,sem a B épületben,de láttam azt a cipőt ott,amit itt vettem neki Vp-ben,itt olcsóbb volt... "

Sziasztok!

Megjöttünk a nagy kirándulásokból .RP-on nem vettünk semmit,Apa leszólta... (annyiban igaza van,hogy azok a márkás cipők,amikert ott lehet kapbni,kint már jóval olcsóbbak...de hát mi egyenlőre itt vagyunk,na mindegy... )



Anyapoc
Sztem ezentúl ne említsed meg a Párod véleményét itt :!: Feltéve, ha egyáltalán látunk még itt viszont.

Szilvi

Kép
Kép


Sziasztok!

örömhír!!!

Megszületett csaszival Móniék Zsófija, dec. 15-én, 18.30-kor.
A kislány 3300 gr és 52 cm. Baba és Mama jól vannak!

Hatalmas gratula Móni! Vigyázzatok magatokra, sok tejcit és nagyon jó egészséget kívánok!

Kép

Kép
Kép


Móni!

Hatalmas gratula Zsófihoz,nagyon sok boldogságot és egészséget nektek!!!

KépKép
KépKép
 
 


Szilvi!
Ha már ilyen kis szorgalmas vagy,és ráérsz a hozzászólások közt böngészni,igazán rákereshettél volna a babakocsis sztorira is...2005. február,hogy egy kis segítséget adjak :wink:

Amúgy megjegyzem: melyik hozzászólásomat intéztem a témával kapcs-ban hozzád?


És itt most már tényleg befejezem, de ha gondolod, még válaszolj erre nyugodtan, jelzem a tiéd lehet az utolsó szó!

KépKép
KépKép
 
 


Móni!


Gratulálok Zsófihoz!!!!!!

Kép

Kép
aba
 
 


Orsi

Csak, hogy tudd. Elolvastam a babkocsis sztorit! :roll:
Hááát, nemtom, de nekem úgy tűnik, megkövetett Téged Anyapoc anno.
De ha akarod, konkrétan belinkelem neked. :lol:Olvasd el.
Sztem igazságtalanok voltatok, ennyi.
És tudod mit, igaza volt a Páromnak, nem ért meg ennyit az egész, mert én nem ilyen hangnemben írtam Neked. (Elolvastattam vele, hogy rád nézve se legyen bántó.)De akkor nincs mit tenni, vérig sértettelek úgy látszik. :?

Sz.

Ui:milyen rendes vagy, hogy enyém lehet az utolsó szó! :shock:

Kép
Kép


Sziasztok!

Még élünk és csak egy gyors helyzetjelentés: Liza már 3 hetes lesz holnap, de a kórházat csak tegnap hagytuk el. Bakteriális hugyúti fertőzést kapott, amit 14 napig antibiotikummal kezeltek én pedig ingáztam a 2 gyerek között és rengetegszer bőgtem. Úgyhogy ezért nem is jelentkeztem. A szülés maga gyors volt és jó, de 9 napig várakoztatott a kiscsaj. Úgyhogy a szülés miatt összesen 4 hetet voltunk kórházban. Elhihetitek, több volt mint elég.
Ami a jó hir: Liza már több mint 4 kg és nagyon aranyos mosolygós baba.

MÓNI!!!!!!!!! SZIVBŐL GRATULÁLUNK!!!!!!!!!!!!!

puszi mindenkinek és jó karácsonyi készülődést!!!

petra
 
 


:) :) :)

Nagyon sok szeretettel gratulálok kicsi Zsófia születéséhez és jó egészséget, boldogságot kívánok!!!!!!!!!!!!!

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
 
 


Gratulálunk mi is Zsófi megszületéséhez, nagyon sok boldogságot és jó egészséges kívánunk nektek!!

Kép

Kép
Szilvia & Marcell
 


Sziasztok!

Petra
Örülök, hogy már jól vagytok! A négy hét kórház nagyon rosszul hangzik, nem lehetett könnyű. Tudjátok mitől ill. hogyan kapta Liza a fertőzést? A 4 kg nagyon szép súly és milyen hány cm hozzá? Teszel fel majd egy képet róla, had nézhessük meg.


Lányok!
Közeleg a szeretet, béke ünnepe, nem lehetne ennek jegyében folytatni ezt a topikot!!!! Én szívből szeretném, ha nem hagynánk elveszni, megszűnni ill. feloszlani a topikot. Úgy gondolom mindenki leírta a véleményét, mindenki kicsit érzékenyebben reagált, mint kellett volna. :cry:

Kép
Szilvia & Marcell
 


A fenti "Lányok" megszólítás talán nem a leg megfelelőbb, de mielőtt kijavítottam volna már elküldtem az üzit! :wink:

Kép
Szilvia & Marcell
 


Sziasztok!

Hű, visszaolvastam,micsoda parázs hangulat van itt, így Karácsony környékén! Remélem, azért megoldódnak a vitás kérdések és újra egy jó hangulatú topic lesz itt!

Mi jól vagyunk, kicsit nehéz még így az első napokban, próbálunk összerázódni az új helyzetben. Gergő állandóan Zsófi körül sertepertél, mindig vigyázni kell, mikor hazajöttünk, már majdnem sikerült kikapnia az ágyból, még pont időben rohantam oda :roll: .
A szülés nem volt rossz, sőt, pozitív élményekkel zártam, pedig mennyire féltem tőle!
A várakozás volt rossz: délelőtt 11-kor az NST-re már fájásokkal mentem, aztán át a szülőszobára, ott megvizsgáltak, aztán mondták, hogy már 2 cm, 2 körül műtét. Előkészítettek (beöntés, borotválás, katéter), aztán várakoztam. Nem volt anesztes orvos, valahol máshol volt egy műtétnél. Közben szóltak, hogy hoz a mentő Pápáról egy kismamát 220-as vérnyomással, sürgős császár. Na, kezdett izgalmassá válni a dolog. 2 után előkerült az anesztes orvos, bevittek a műtőbe, már elkezdtek előkészíteni, mire berontott az orvos, hogy hol tartunk, mert megjött a mentő. Mivel még nem kaptam meg az epidurált, ezért műtőasztalról le, aztán vissza a vajúdóba. Azt hittem, rosszul leszek, annyira izgultam már, aztán mégse történik semmi :cry: . Na, szépen visszafeküdtem, erre a szülőszobában a reggel óta vajúdó csaj babájának leesett a szívhangja, rohangált mindenki, aztán sürgős császár altatással, ez számomra azt jelentette, hogy plusz egy óra várakozás. Megműtötték a csajt, aztán a magas vérnyomásost, így én 6-kor kerültem vissza a műtőbe. Már mindenki rajtam poénkodott :roll: . A műtétet úgy éltem meg, mintha egy kívülálló lettem volna, semmi rossz érzés vagy fájdalom, egyszerűen történtek a dolgok. Amikor megmutatták a Zsófit, persze bőgtem, pont úgy néz ki, mint a Gergő :lol: . Hihetetlen.
9 óra múlva, hajnali 4-kor kivették a katétert, felállítottak, na az volt ám a kemény meló! A szombat még elég fájdalmas volt, de mászkáltam, meg ugye 3 óránként hozták a Zsófit szoptatni. Vasárnap reggel kivették a csövet a hasamból, onnan már szinte futkoztam. Vettem korábban homeós bogyókat a császáros seb gyógyulására, szerintem az nagyon sokat segített.
Zsófi nagyon sokat eszik - szerencsére van mit - jó kisbaba, de ha éhes, akkor kiereszti a hangját rendesen :wink: .
Szóval ennyi történt velünk az elmúlt egy hétben.
Pár kép:
Kép
Kép

Sziasztok

Kép
Kép
 
 


Móni! :lol: :lol:

Gratulálok a gyönyörű kislányotokhoz! :lol:
(és milyen jólesik látni,hogy "ismerős" rugiban :lol:
Látod, örülök, hogy a császár neked sem volt rossz élmény..
Mesélj,hogyan telnek a napjaitok, Gergő nem féltékeny?
Mit szólt a hugihoz?

Nem semmi a születéstörténeted..volt forgalom, rendesen :lol: :lol: Ki csinálta a csaszit?

puszi nektek!

Orsi

KépKép
KépKép
 
 


Orsi :)

Gergő szerencsére nem kifejezetten féltékeny, de állandóan Zsófi körül lenne. Szopizás közben is mellettünk ül általában, sőt, még a cicimet is tartja :lol: , ahogy tőlem látta, murisan nézhetünk ki ilyenkor nagyon :roll: . Ha egyet nyikkan a kiscsaj, máris rohan, hogy vegyem ki az ágyából, biztos büfiznie kell. Amikor a kezemben van, akkor sem mérges, odajön és piszilgatja. Persze szerdán volt, hogy megsértődött apára, odarohant hozzám, pont szoptattam, de követelte, hogy tegyem le a kistesót, őt vigasztaljam. Azért kiengesztelődött úgy is, hogy a kistesó maradt a kezemben :lol: . Biztos lesznek majd azért meredek helyzetek...

Turcsányi volt az ügyeletes, "segédje" a Vincze doktor volt (ő egy éve jött ide Debrecenből, fő ismertetőjele, hogy nagyon jóképű :lol: ), ők csinálták. Turcsányi nagyon rendes volt, minden nap, legalább kétszer bejött hozzám, érdeklődött hogy vagyok, ellátott tanácsokkal. Ő kezelte a sebet is, tök cikisen éreztem magam a hazajövetelkor, hogy most akkor kellene-e borítékot adni, vagy sem? Valahogy a helyzet kívánta volna, de én másképp gondoltam ezt az elején, így nem készültünk ilyesmire. Egyrészről persze a munkáját végezte csak, másrészről meg folyamatosan látogatott, hát nem tudom :roll: . Még gondolkozom, hogy a 6 hetes kontrollra hozzá megyek, aztán akkor kap valamit.

Rugi :lol:

Kép
Kép
 
 


Szia Móni!

Nagyon szép kislányod van!
Azért nem semmi,hogy milyen jól viselted a várakozást!
De lényeg hogy minden rendben zajlott! Ki csinálta a csaszit? (Orsi után szabadon :lol: )
Gyönyörű Karácsonyotok lesz!

Kép

Szilvia!

Boldog Karácsonyt Nektek is!
Ez lesz Marcell első igazi karácsonya! Majd írd meg,hogy tetszett neki!

T.

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Móni
Nagyon édes a kislányotok! Hát, a várakozásból neked most igazán kijutott. Azért nagyon jó, hogy karácsonyra hazajutottatok.
Gergő nagyon aranyos lehet, ahogy segédkezik Zsófi körül. :lol:

Békés, boldog, szeretetben teljes karácsonyi ünnepeket kívánunk nektek!
Kép

Kép
Szilvia & Marcell
 


Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánunk! Kép


Timi! :lol:

Nektek pedig jó utat!

KépKép
KépKép
 
 


NAGYON-NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNUNK MINDENKINEK!!!

Móni, Peti, Gergő, Zsófi

Kép
Kép
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron