Új privát üzeneted érkezett!

deizékvagytok Kép
 
 


nem!
 
 


Héé, hova tűnt az előző?!
 
 

 
 

Micsoda?

Krisztina
k78
 
 


Hát írok, aztán nem jelenik meg, aztán megjelenik, aztán eltűnik... Kép
 
 


szal, hogy kell azokat a színes fejeket?
 
 


Lehet, hogy nem árulom el?! Kép

Ui. írtam neked a másikon! Kép

Krisztina
k78
 
 


K78 Kép
Nagyon szadizós voltál még az este!
Azonnal tessék elárulni a piros titkost, mert különben ... Kép
Ugye nem egy egyszerű kopizással csináltad, hanem vmi billentyűkombinációval? KépKép

Szuzzi Kép
Mentamél Kép

És a változatosság kedvéért dolgoznom kell ezerrel, néha azért be fogok kukkantani. Kép

Frézia Kép
 
 


Hú, de fáradt vagyok! Kép

Frézia! Te kérdezel?!?! Hát Te honnan vetted azokat? Azt a nagyon mérgest és az integetőst? Vagy Te kopiztad? Én nem, de azt hittem, hogy egyszerűbbek, olyanok mint a mosolygós
Azért ne dolgozz sokat! Kép

Tessék: http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/board-image-lister.cgi

Krisztina
k78
 
 


Sziasztok!

Rövid leszek, előre is bocsi.

Voltam UH-on, minden oké. Kép A Picur szívhangját csodás volt hallani. Mérete a fejtetőtől a popsijáig 26 mm. Kép Legközelebb a 12 hetes genetikai UH következik, akkor valószínűleg a 3D-re is elmegyek. Képet most kértem, bár nem sok minden látszik rajta. Kép

Legyen szép napotok!

Beatrix
 


Frézia,
kérdezted, csak elfelejtettem írni: 10 hetes terhes vagyok.

Üdv: Beatrix
 


Szia Beatrix!

Gratu, nagyon jó hír! 26mm-es pocaklakódnak jó egészséget kívánok! HOva mész 3D-re? Itthon?
 
 


K78 Kép
Tudtam, hogy rád számíthatok Kép
A smile-aim képbeillesztések, sk gyűjteményből.

Beatrix Kép
Biztosan fantasztikus élmény volt a pici szívének dobogását hallani. Nekem is volt képem 6 hetesen (Kép) egy indurka-pindurka foltocska volt ott, de örök emlék marad nekünk. Mi tudjuk mi az, a többi meg nem számít.
Az első babádat várod (első terhesség)?

Csak Neked (is)Kép -
10 hetes babócák:

A felső végtagon megjelennek a különálló ujjak. Az ülőmagasság (CRL) ekkor már 22-26 mm-es, kb. 13 grammos. Mostanra teljesen kifejlődik köldökzsinór, amelyen keresztül a vér oxigént és táplálékot szállít a babának. Mind a húsz tejfog kezdeménye felismerhető az állkapocscsontban.A terhesség alatt a fogínyed érzékenyebb lehet, könnyen begyulladhat. A mama mellei megduzzadnak, ideje egy új melltartón elgondolkozni.
Kép


Titeket nem zavar, hogy két napja egyfolytában esik az eső?

Frézia

Kép
 
 


Szia!
Dehogynem! Eddig a hőség volt rémes, most meg ettől fáj a fejem. mindig az nem jó, ami van. Kép
 
 


Kép

Hogy lehet így aludni?!
Kép
 
 


Hát jól! Nagyon édes!!! Kép

Krisztina
k78
 
 


Beatrix! De jó, akkor nemsokára újra láthatod! Az olyan jó, olyan megnyugtató!!!
Frézia! Beatrixéknál egy bratyó várja majd a kistesót!
Hát, mostmár kezd unalmas lenni az eső! De a kánikula se jó! Inkább az eső!!! Kép

Krisztina
k78
 
 


Sziasztok!

Nem írtatok?!?! Kép
Pedig nincs is még olyan jó idő! Bár most süt a nap!

Krisztina
k78
 
 


Hali!

És meleg is van! Most sétáltunk egy órát és nem csak le kellett vennem a melegítő felsőmet, de kicsit pihegtem is,mire hazaértünk! Végülis nyár van! Legyen jó idő, nem?
Kép)
 
 


Sziasztok Kép
Velem nincs semmi különös, most ez a szomorkás idő az, ami "lenyomott". Jelenleg gyűjtöm az erőt Bpestre visszamenni, de elég összeegyeztethetetlen (huhh) a munkámmal. Kép Jövőhéten vérvételre kell mennem, nézünk prolaktin szintet (is). Már nem is fogok csodálkozni, ha újfent magas, mint legutóbb is.

Szuzzi Kép
Megvettem az augusztusi Kismamát, és olvastam a leveledet KépKép A Zília név honnan jött vagy honnan néztétek ki? A fiú név is ilyen különleges lesz? Én úgy érzem, hogy most ha nem vetélek el kisfiúnk lett volna, nem tudom miért, amolyan megérzés féle, meg ezek a Kínai táblák is belémmagyarázták Kép Amúgy amióta körülöttem mindenki babás, és 7-ből 6-nak kisfia van (ez a tendencia most!) azóta vagyok úgy, hogy a kisfiúk is csodás édesek (lánypárti voltam eddig). És ha belegondolok, világéletemben irígy voltam a fiúkra, nekik olyan könnyű... és ha fiam lesz, neki is egyszerűbb lesz az élete (remélem). Persze utána feltétlenül kell egy kislány is, akit követhet mondjuk egy újabb kisfiú Kép
Bevallom, nekem tényleg teljesen mindegy,hogy milyen nemű(ek) lesz(nek) a gyerekem(im), csak egészségesek legyenek!!

K78 Kép
A morci arc látom máris hasznosításra került Képde ne ijedj meg itt vagyunk, és hátha kedvet kapnak többen is, hogy bekapcsolódjanak az egyenlőre hármas beszélgetésünkbe. Legalábbis nekem nagyon úgy tűnik, hogy hárman dumcsizunk itt, ami mellesleg nem zavar, de egy pár új leendő vagy már valóban kismami felfrissítheti a topicot.


A piaccal szembeni Gyerkőc boltban a bébiruhák forgalmazásával leálltak, nincs már ott csak 5-6 tipegő.

Frézia
 
 


Szia Frézia!

Azt a kínai táblát tegnap "teszteltem" a család dátumaival. 7-ből 2 találat. Pl. a húgom és a lányom fiú, a férjem lány, a nővére fiú, szóval a kínai tábla erőlködhet, soha nem fog meggyőzni! Kép
A név utónévkönyvből jött, és egy volt kolléganőm lányát is így hívják, és amikor megláttam a könyvben, beugrott, hogy régen is tetszett. Nehezen, de meggyőztema férjemet. Először Lillát akartunk. A fiú nevet még nem találtuk ki, de olyanok tetszenek, mint pl. Balázs, Gergely. Amúgy nekünk már a Zília sem olyan fura, volt időnk megszokni. KépHeltai Jenő: Néma levente c. művében is szerepel, olasz eredetű név. Mindenki rácsodálkozik és el is felejti, mert nem hallani minden nap, csak nálunk. Kép
 
 


Sziasztok!

Frézia,
köszi a 10 hetes baba-infot. Ha kérhetem, átküldöd nekem a gyűjteményedet? A profilomba beírom a mailcímemet. Előre is köszi! Kép
Szorítok Neked, hogy a vérvételnél meglepően jó eredményeid legyenek!!! Kép
Akkor nem is tudod még, hogy mikor mész Pestre?
Ahogy K írta, egy kisfiú várja a tesót. Csabika 3 éves volt áprilisban. Most azon "alkudozik", hogy a tesónak fiúnak kellene lennie. Kép

Szuzzi,
Megírnád, hogy hol találom a kínai táblát? Képzeld, nálunk eddig minden gyereknél, és az ismerőseim gyerekénél is bejött. Kép
Nagyon szép és különleges a kislányotok neve. Kép Biztos akár Ő maga. Kép
Úgy volt, hogy itthon megyek 3D-re, de most döntöttük el a Férjemmel, hogy elmegyünk Pestre arra az integrált vizsgálatra (ahol a vért az angliai Wolfson /remélem, jól írtam/ intézetbe küldik ki), ahol 12 hetesen genetikai UH-ot is csinálnak. Így a kórházi kötelezővel együtt már 2 UH vizsgálat lesz egy héten belül, így a 3D-t halasztjuk későbbre.

K,
Mizujs' Nálatok? A lányokat nem viseli meg ez a nyomott idő? Megnéztem az albumot és csodaszépek a csajok. Kép És milyen gyorsan nőnek! Még csak most születtek, nagyon szalad az idő.

Üdv: Beatrix
 


Szuzzi Kép
Én is kíváncsi vagyok melyik táblában nézted. Eddig volt a babapont(?).hu-n de egyrészt a honlap megszűnt (bár szerintem nagyon érdekes volt), másrészt az 2003-as évre vonatkozott. Csalafinta a számítás, mert ha egy adott intervallum között (hó-hó) született az illető, a korához hozzá kell adni még egy évet, és így már rögtön mások az eredmények. Sajnos a pontos leírásra nem emlékszem, meg mondom, ami tábla volt ott fent,kimondottan 2003-as. Azóta is keresem a 2004-est... Találtam már nem is tudom hol (www.bebilap.hu azt hiszem) egyet, de nekem furcsa volt, hogy csak egyszerűen engedi kikeresni az adatot, nem kell variálni a hónapokkal, meg egyáltalán melyik évre szól.. Na mindegy, ott fiú volt nekem.
A Balázs név nekem is tetszik, meg a Péter és az Ádám; lány névben már több az ötlet, Hanna, Virág, Gréta, Rebeka, Anna...
KépKép Fel kell használnunk az összes nevet KépKép
És még a névkönyvet nem is forgattuk Kép Ezek csak kútfőből Kép

Beatrix Kép
Szívesen KépKép Mindjárt át is küldöm a táblát. Pici betűvel van, de nyomtathatóra csináltam meg. Azóta is állandóan olvasgatom Kép Egy szépséghibája van,több helyről származnak az adatok, így a baba méreteknél jobb ha a beírtak átlagát veszed, - volt is hogy beleírtam ?-et a méret mellé, mert kevésnek találtam a többi összeszedett infó alapján. De ettől függetlenül szerintem nagyon jól hasznosítható.
Van egy kis vékony könyvecske, az a címe "Terhesség hétről hétre", egy poci-fehér ruhás szőke nő van az elején. Kis aranyos füzetszerű könyv, hetekre lebontva, pár jó tanáccsal, és naptár is van benne, hogy kitölthesd mikor mi történt veled terhességed során stb. Biztos vagyok benne, hogy szorgalmasan Kép fogom töltögetni ha elérek odáig Kép
Még nem tudom mikor megyek Bpestre, talán a jövőhéten valamelyik napon.
Amúgy hogy tolerálod a terhességed? Hányinger vagy kellemetlen dolgok vannak-e? És miben más ez a terhességed mint az előző?
Mi ez az integrált vizsgálat konkétan, és hol végzik el? Kell beutaló is vagy csak be kell jelentkezni?

K78 Kép
Lefoglalnak az ikrek gondolom Kép


Frézia
 
 


Frézia, Kép
Előre is köszi, még nem tudtam megnyitni a postafiókot, de ilyen előfordul, kis idő múlva majd beenged. Azt tudom, hogy ahány táblázat, általában annyi féle adat, de azért viszonyításnak nagyon jók.
Ez a teszt egy önköltséges vizsgálat, ahol a Down-kórt, a nyitott gerincet és még nem tudom mit vizsgálnak az anyai vérből ezt egészítik ki egy spéci UH vizsgálattal. Azért integrált, mert a 12. héten is vesznek vért. A 16. heti az eddig is ismert Quartett teszt, ezt egészítették ki a másik vérvizsgálattal és az UH-gal. A doki, aki az Uh-ot csinálja, állítólag az angol intézet által akkreditált orvos (telefonban ezt mondták). Bejelentkezni kell előre, mindig kedden tudnak fogadni, de beutaló nem kell, hiszen saját zsebre megy. A dokim azt mondta, hogy nagyon jó ötlet ide elmenni. Ezzel a vizsgálattal 94%-os biztonsággal zárható ki a Downk-kór és a többi vizsgált rendellenesség.

A nevekkel még mi is hadilábon állunk, ha lány lesz, 99%, hogy Réka, de ha fiú, még fogalmunk sincs. Kép De van még idő!

Beatrix
 


Sziasztok!
Végre van egy kis időm.
Mindenkinek köszönöm a babkocsit tippeket. Lesz időm válogatni.

Beatrix, nincs baba. Igaz egy héttel hamarabb jött meg, és még sokáig utána is éreztem a hasam (mint mikor meg akar jönni), de mégsem. A dokihoz nem jutottam el, mert vagy túl sokan voltak, vagy nem volt időm rá... De csináltam egy tetszet ki tudja miért, és negatív volt. Bár várható volt.
 
 


Frézia!


Ha van 2003-s táblázatod,akkor én megtudom adni hozzá a 2004-s adatokat.(Melyik hónap mettől-meddig tart.)Ha kéred,akár ide is beírhatom.
Egyébként nálunk bejött,és az akkoriban szülő minden ismerősömnél.Ahol nagyon egyszerűen kiszámítható,az gyanús.(Ebbe sem hittem,de bejött.Így kíváncsiságból érdekel.)Itt kell az anya kora,a fogantatás ideje,és a kínai holdhónapok.(Így visszamenőleg nagyon nehéz kikeresni mondjuk a saját "nemünket".)

A Terhesség hétről-hétre könyv szerintem is nagyon jó.Nikikével egy könyvtári példányt nézegettem,de most már van saját.A Pláza könyvesboltban vettem.Elég drága (1980 Ft,a nem egészen 100 oldalas könyv!),de nekem nagyon tetszik.Alig várom,hogy egy héttel arrébb tehessem a könyvjelzőt!!! Kép

Györgyi
 


Beatrix Kép
Köszi a leírást, megtennéd nekem hogy az e-mailemre elküldenéd az elérhetőségeket? Ugyanis a mola terhességem után igencsak félek, hogy egészséges legyen a picim.. és szeretnék alapos kivizsgálást már a legelején. A Quartett tesztről azt hallottam, hogy nem megbízhatóbb a "sima" AFP vizsgálatnál, hiszen ez is -az is adhat hibás eredményt, viszont míg az előbbi saját pénztárcát terheli, addig az utóbbi az államét.
Szép név a Réka KépKép

Mgabi Kép
Sajnálom, hogy nincs baba, viszont hogy egy héttel hamarabb jött meg, annak is van valami oka. Neked milyen hosszúak a ciklusaid? Nekem pl. sosem jött meg 28 napnál hamarabb, csupán egyszer, mikor cisztám volt, de arról tudtunk és magától kidurrant. Na akkor azt hiszem a 22. napon véreztem. Egyébként alapvetően hosszúak a ciklusaim, és a bromoval "végre" lerövidítettük 28-30 napra.
Ha egy héttel hamarabb is jött meg, milyen okból csináltál tesztet? (inszemed volt, vagy lombik, sajnos nem tudom az előzményeidet, - de ha "spontán" babaprojecteltek (akkor is), teljesen felesleges korán tesztelni. Sőt.
Ha meg is termékenyül a petesejt a 14-16 cn-en, még kb. 7 napig vándorolgat,majd utána ágyazódik be, és miután megtörtént a beágyazódás, kezdi termelni a HCG hormont. Annak meg eleinte oly kicsiny a szintje, hogy ki sem mutatható vizelettel.)
Mióta szeretnétek babát? Van már gyermeked?

Györgyi Kép
Van 2003-as táblám, annak idején kimentettem a babapontról Kép. Szuper lenne, ha meg tudnád adni hozzá az idei év adait (hátha még én is tudom hasznosítani...babaproject ősszel indul nálunk). Akár ide is leírhatod, biztosan vannak még lányok, kiket érdekel. Én meg beteszem majd a táblicskut.
A kis könyv árára már nem is emlékszem, ezer éve kerestem, és én is a Plázában Kép találtam rá, legalul, eldugott helyen Kép De addig kutattam, hogy végre rátaláltam. Te most hanyadik hétben jársz?

Mindenkinek kellemes hétvégét, ha esetleg lesz alkalmam bekukkantok majd!

Puszi

Frézia
 
 


Sziasztok!!!
Én is néztem még "akkor" ezt a kínai táblát, meg van egy olasz is... Persze, az elérhetőségrenem emlékszem, de megkérdezem majd egy másik fórumon az olaszt, hátha! Ja, egyébként nekem az egyik fiút, a másik lányt mutatott...Hát, amíg meg nem lettek, így is hittük! Kép Aztán itt van két kiscsaj... Nekünk csak egy fiú nevünk volt:Ádám. (Hallod Frézia!) Lányból megvolt a két név! Kép
Beatrix! Te miért mész Pestre olyan vérvizsgálatra? Vagy "csak" aggodalomból?
Tesztek! Jaj, én csináltam vagy 3-at, mikor nekikezdtünk...Kép Persze nem vártam meg azt a sok napot, amit kéne! Aztán az elmaradt menszi utáni két csíkos lett tavaly július 14.-én! Kép
Szuzzi! Ne haragudj meg, de le kell írnom, hogy voltam ma a máv kórház melletti party játékboltban és van zenélő gyertya...Kép

Krisztina
k78
 
 


Sziasztok!

Itt a cím:

http://www.Chinagold.com/survey.asp

Az anya születési dátuma, vagy a fogantatás időpontja kell. Nekem mindkettő alapján fiam van. Kép
 
 


Kép
 
 


Ő a fiad? Kép

Krisztina
k78
 
 


Az én szül.dátumom alapján lány! De ez így nem jó, mert lányok!Kép
A fogantatás időpontját honnan tudjam?! Pláne, hogy kettő volt... Vagy itt az utolsó menstr.kell? Mert akkor Fiú.

Krisztina
k78
 
 


A "leghosszabb" magyar mondat, ami visszafelé is ugyanaz...Kép

Kis erek mentén, láp sík ölén, oda van a bánya rabja, jaj Baranyában a
vadon élö Kis Pálnét nem keresik.

Krisztina
k78
 
 


Ezt egy másik topicon találtam!Kép

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szimát melyin serenrodbn vnanak a
bteuk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslo és az ultosó bteuk
a hölyeükn lneegyek. A tböbi bteu lheet tljees össze-vabisszásagn, mgiés
porbléma nlkéül oalvsahtó a szveög. Eennk oka, hogy nem ovalusnk el mniedn
bteut mgaát, hneam a szót eszgébéen.

Krisztina
k78
 
 


Sziasztok!

Megnéztem a naptárt, szerintem a babának a születési idejét kell beírni (vagyis tutira). Amikor kiadja a következő oldalt, ott jelzi a fogantatás napját is. Ami nálunk tuti nap. Kép

Szóval a kínai naptár szerint lányunk lesz. Kép

Most megyek, üdv: Beatrix
 


Sziasztok!


Kicsit hosszú leszek.Teljes kínai táblázat,régi és új adatokkal.

Fiú lesz vagy lány? A kínai módszer.


A táblázatok egy kínai királyi sírból kerültek elő körülbelül 700 évvel ezelőtt; az eredeti a pekingi Tudományos Intézetben van. Állítólag a segítségével 99%-os biztonsággal meg lehet állapítani, hogy milyen nemű lesz a születendő baba. A 99 - ha egyáltalán annyi - persze nem 100, ráadásul a kínai naptár igen-igen bonyolult, tehát kizárólag erre hagyatkozni a baba nemének "tervezésekor" nem ajánlatos.

Használata:
1.
 


Györgyi!

Ha eszerint számolom, akkor is lány!!! Kép

De jó lenne!!! Kép

Persze, mint már írtam, a fiút sem cserélnénk el!!!Kép
Beatrix
 


Ha ezt nézem, e szerint lányom van. Persze, ha jól értelmeztem a táblát. Majd még böngészem kicsit.

K78, nem a fiam, nehéz lenne, azt hiszem, idősebb nálam. Kép
 
 


Sziasztok!
Nekem is lány jött ki! Kép
Szóval Beatrix, lehet, hogy Réka lesz?! Kép Kép Kép Tényleg! Azon kívül, hogy Csabika fiút szeretne, mit szól hozzá?
Györgyi!!! Ez így nem ér! Neked mi jött ki??? Kép Nikike tudja már, hogy kistesó lesz?

Krisztina
k78
 
 


Sziasztok!


Nekem Nikivel lány jött ki,és most fiú! Kép Nagyon remélem,hogy igaza van ennek a táblának (Meg a másiknak is,mert az is fiút írt.),mert a párom közölte,hogy,ha ez a baba is lány lesz,akkor nem lesz harmadik.Kép

Nikikének mondogatjuk,hogy mit szólna egy kistestvérhez.Intenzíven bólogat,de nem tudom,hogy mennyire fogja a dolgot,mert beszélni még mindig nem nagyon beszél.A babás könyveimet,már oda-vissza megnézte hússzor. Kép Kép KépNagyon érdeklik a babák.Sokat beszélek nekik a kisbabákról,amikor a könyveket nézi.Nagyon érdekli.Addig még lesz a környezetünkben több baba,majd vinni akarom ismerkedni. Kép

Györgyi
 


Sziasztok Kép

A hétvégén megittam kb. három liter teát és két liter ásványvizet. Ez nálam csúcs. Szerencsére idebent a házban kellemes hűvös van.

K78 Kép
Hol van az olasz-kínai Kép tábla? Sikerült megkérdezned a másik fórumon?
Hát igen, az Ádámmal csak az a baj, hogy pont karácsonykor van...
Jót mosolyogtam az összekevert betűs szövegen, tök jó volt!
Egyébként a Szuzzi féle linken a születésnapot kell beírni mamának és babának is. Nem a fogantatást.

Szuzzi Kép
Megnéztem a linket amit beírtál, nekem nem volt teljesen tiszta először, hogy hogyan találja meg az adatokat. Előbb csak a saját születési napomat írtam be, de rossz adatként értelmezte. A bébi vélt születésnapjával együtt már korrekten műkődött, de mire rájöttem.. (megtévesztő, hogy ott az OR szócska a dátumok között)
A pasi fotóval mi volt a szándékod? Kép

Györgyi Kép
Köszönjük a táblát!! KépKép
Jól elszórakoztam vele, ha ekkor jön össze --- akkor kislány..ha amakkor stb.stb. KépKépKép
A Szuzzi féle tábla és az általad betett kínai tábla szerint is a bébi amit elveszítettünk kislány volt (a saját megérzéseim szerint kisfiú)- na de ezen már kár filózgatnom.
Biztos édes lehet Nikike, ahogy próbáljátok vele megértetni, hogy kistesója lesz.

Beatrix Kép
Hajrá, induljon a lány-lavina!!! Amennyi kispasi születik mostanság, lesz kikből válogatnia KépKépKép Kíváncsi vagyok, hogy tényleg lány lesz-e! Ha kiderül az UH-n a neme, feltétlenül írd meg légyszi!KépKép

Lányok,
Ha már ily' jól kiveséztük a Kínai-naptárt Kép, nem emlékszik valaki, hogy hol található meg a neten a Hold-naptár (ahol meg lehet nézni, hogy a saját születési időpont, év-hó-nap-óra-perckor mekkora (hány %-os) volt a Hold, majd az aktuális évben napra lebontva megnézhető a Hold telítettsége, kikeresve a születéskori %-ot pedig megkapjuk a feltehetően fogamzóképes napjainkat, azaz ha a Hold ismét abban a %-ban áll + ovulációnk is van, akkor állítólag tuti a "dolog".)
Szóval annak idején ezt az angol (?) oldalt nézegettem, de már nem találom hogy hol is... Valaki nem tudja véletlenül?

Frézia
 
 


Szia Frézia! Kép
Csak olasz! Kép az egyik barátnőm elvileg tudja, ha megírja, megírom!
Szuzzi félét lehet fogantatásossal is, csak akkor azt kell bejelőlni, bepöttyözni... Kép
A Hold-naptárról fogalmam sincs! Kép
Ja, igen Ádám, mi szeptember 9.-én tartottuk volna, akkor van egy kóbór-Ádám! Kép Kép Kép
(az nekem se lett volna szimpi, hogy karácsonykor, mindenki egybevenné, nem lenne külön ünnep...) Na, majd, ha talán egyszer úgy gondoljuk és fiú lesz! Kép

Krisztina
k78
 
 


Sziasztok!

Örömmel közlöm: megvan Süsü! Mindenkinek köszi az infot. a corában tele a polc. Hogy miért nem ott kezdtük?! Nem várunk a névnapig, megkapta ma. Tetszik Neki!!! Kép
Kép
 
 


MGabi!

Sokat dolgozol? Azért néha nézz be ide is!
Kutyus bírja a hőséget? Kép
 
 


Sziasztok!
Jaj, de aktívak voltatok! Nem győzőm olvasni! Kép
Az olasz oldal:
http://www.gravidanzaonline.it/news/1075.html

Ha jól gondolom és a fogamzás hónapja kell és az én akkori korom, akkor male. Szóval itt nem jön be!
Ha nem jól gondolom, akkor hogy van?!?!

Krisztina
k78
 
 


K,
és itt melyik a fiú és melyik a lány (mármint az F és az M közül)?

Most jut eszembe, sógorom tud olaszul, ha telefonvégre tudom kapni (ami ritkán sikerül), akkor megkérem, hogy nézzen be arra az olasz oldalra, hogy hogyan is van?!

Szuzzi,
örülök, hogy a Süsüt sikerült megvenni. Kép Biztos nagy volt az öröm, az én fiam is nagyon örült, amikor kapta.

Frézia, Gabi? Mizujs' Veletek?

Beatrix
 


Szerintem Male=fiú, Female=lány

Krisztina
k78
 
 


Aztán lehet, hogy az olaszoknál máshogy van?!?!

Krisztina
k78
 
 


ragazzo-fiú, ragazza-lány
Kép Kép Kép
Akkor most mi van? Kép

Krisztina
k78
 
 


na jó, többet már nem írok!
Ott van az elején, hogy m...=Y, f...=X. Akkor csak jól gondoltam...Kép

Krisztina
k78
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: