Új privát üzeneted érkezett!

Lányok!

Minden ember különböző, ahogy a véleményeik is. Ennek emberi módon is lehet hangot adni. Én feleslegesnek érzek minden olyan vitát, ami összeugrasztja az embereket.
Ha most emiatt ez a fórum alábbhagy, akkor nagyon szomorú leszek, hiszen most csatlakoztam volna, erre... :-((((
Na mindegy, aki akar írjon, akár e-mail-t is.

Mgabi! Nekem Erdődi doktor segített abban, hogy Zília megfoganjon, bízzunk benne, hogy Neked is ő fog! Sajnálom, hogy nem maradtam nála, de nem vállata a szülést, ezért váltottam. Az emilemet kérd el Anditól, ha gondolod.
 
 


Trixi!
A beszélgetős topicnak pont ez lenne a lényege, hogy mindenki le tudja írni a véleményét, hol jót, hol pedig rosszat! A többi fórum általában ilyen és egyik anyuka és kismama sem sértődik meg semmin, ha a másiknak éppen más a véleménye. Ez olyan mintha azon veszekednétek, hogy melyik szülészorvos a jobb. Képzeld, én a családommal szoktam elsősorban megbeszélni a gondjaimat, nem pedig a barátnőimmel, barátaimmal. Az ilyeneket pedig végképp nem, hogy a férjem kiskatonáival mi a helyzet!! Ezeket inkább nem mondom el, vagy nem nyilvánosan, hanem e-mail-ben közlöm akivel szeretném, nem pedig ország világ előtt, ugyanis a fórumot bárki olvashatja. A stílusom szerintem nem volt kötözködő és durva hangnemben sem szóltam senkihez, úgyhogy nem értem, hogy miért estél így nekem? Azért mert más a véleményem? Pont ez a baj veletek, hogy nem bírjátok elviselni, hogy máshogyan is gondolkoznak emberek.
 


Virág_30!

Ilyen nehéz a felfogásod? Ha nem tetszik, hogy miről és milyen mélységben beszélgetünk, minek vagy itt???????

Ennyi erővel szinte minden topicba beírhatnátok, hogy "ejnye-ejnye, ország világ előtt ilyeneket írtok?!"

Ja, és ha a többi fórum ilyen (bár nem tudom, melyikre gondolsz pontosan, mert én már olvasgattam többet is, és azokon is elég személyes jellegű problémákat vitatnak meg a fórumozók) akkor miért nem oda mész beszélgetni?

Remélem, hogy előbb-utóbb te és Ibolya egymásra találtok...
 

 
 

Sziasztok Lányok !

Ne törődjetek Ibikével, szerintem csak féltékeny. Ilyen jó társaság ritkán adódik a neten, és most csak bele akar rondítani ! Észre sem kell venni a törekvéseit.
Kedves, aranyos Ibolya ! Csak egy kérdésre válaszolj : Ha ennyire rosszul érzed itt magad, mi a csudát keresel itt ?! Miért olvasod a topicot januártól ?!!!! Miért nem válaszolsz?! Azzal kezdted a mondanivalódat, hogy nem sok jót találtál itt. Mit keresel még mindig itt ?!!!!!!

Üdv: Tina ( aki csak február óta olvassa a fórumot)


Kép
 


Kedves Tinagirl!
Nem érzem magam rosszul itt (bármennyire is erőlködtök). Engem nem zavar ha más kritizál. Nem is idegesít. Ti vagytok ilyen hisztisek (Te+Gné,Bea28..)
Mire nem válaszolok? Ha figyelmesen olvasnál te nagyon okos, akkor megérthetnéd végre, hogy nem január óta olvasom. Leírtam ma is a gyengébbek kedvéért. Az olyanok kedvéért, mint amilyen te is vagy. Olvass vissza.
Bea28!
Csak így tovább!!! Nekem már nem is írsz!? Most más a célpont? Minden beírásod aranyat ér!
 


Nem sok változás van.

Beatrix, megkaptad a képeslapot?
 
 


 
 


Ez tök szomorú. Sejtem, mi van és sajnálom.
 
 


Sziasztok!
Nem tudom mért jó,hogy egy kellemes társaságba beleköt valaki.A múltkor olvastam egy másik topikot ott is volt egy ilyen emberke.Természetesen a profilja is kamu volt mint itt.
MÁS!!!!!!!
A pocakom megint lelapult,biztos átfordult a lánykám.Kezd összeállni a nevünk.Lilla Napsugár nálam tuti befutó.Apa még barátkozik vele.Sok lánynév van ami tetszik de nem szeretném,hogy ha megszólítják és a fél ovi megfordulna mert mindenkinek az a neve.Mit szóltok ehhez a névhez?(őszintén)
Álmodjatok szépeket!GnéKriszti


Anett!Gratulálok az ötlethez!Ez nagyon jó most láttam.GnéKriszti


Sziasztok ! Én is nagyon jó ötletnek találom az Ibolya topicot. Úgyis erre vágyott. Hogy mindenki vele foglalkozzon.
Ibolya, remélem, elégedett vagy. Most itt már TE lehetsz a középpontban. De aztán ne hanyagold az írást !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Üdv. Eleni
 
 


Szia Szuzii!

Nem semmi amin végigmentél, de megérte!
Lssan már nekünk is ideje lenne...
A férjem kollégái nagyon együttérzőek, felajánlották segítségüket, ha esetleg a párom ismét elutazna ;) /úgy néz a következő 8 hónapban nem várható, hogy elmegy/

A smileyk nem tudom hogy vannak, még nem sikerült kitapasztalnom.
 
 


Írtam, hogy maradok!Kép Az, hogy a középpontba kerültem pár napig, csakis magatoknak köszönhető!
 


Szia Gabi!

A kollégák nagyon kedvesek. :-)
Remélem nem kell tényleg elutaznia a férjednek, és ezidő alatt sikerül a baba. A Doki írt fel valamit? Vagy mit javasol?
 
 


Lányok, ha most Ibolya miatt nem írtok, akkor nagyon szomi vagyok. :-(((((((((((((((((
 
 


Szuzzi, írok emailt. Látom itt már nem rugunk labdába... Kép
 
 


Kedves Ibolya!
Remélem elégedett vagy magaddal!Ez egy nagyon jó társaság volt,nem kellett volna badarságokat írkálnod és nem tüntek volna el az emberek!
Veregesd meg a válladat és legyél nagyon elégedett!
GnéKriszti


Szerintem nem egy emberen múlt... Kép
 
 


Sziasztok lányok Kép

Ugye nem veszi kedveteket egy ilyen parázsló vita?

Ibolya, mesélj magatokról pár dolgot, akkor talán a lányok is jobban megértik hozzáállásodat. Ugye nem célod neked sem a jól működő dolgokat szétzilálni?

Talán még emlékeztek rám, pár hónappal ezelőtt segítséget kértem tőletek orvosválasztásban, utána pedig sajnos meghalt a babám. Azóta már jól vagyok Kép minden rendben van, készülök az újabb baba-projectre (most még szünet van) KépKép lelkileg is és fizikálisan is.

Biztosan van pár infótok, hogy hol lehet kismamás-szopis melltartókat venni itthon vagy a közelben? Dicsérik az 'anita' melltartókat, hol találok ilyet és kb. milyen árakon mozog?

Egyébként a Corában meglepően olcsók a baba body-k, rugik KépKép, igaz most csak nyári ruhácskák vannak, de szerintem nagyon jó áron vannak és még választék is van.

Frézia
 
 


MGabi!

Várom az e-mail-t.
 
 


Küldtem, de mindig visszadobja valamiért. Andi azt mondta megírja a címem neked.
 
 


Akkor írj arra, amit itt adtam meg, Andi még nem írt.
 
 


Kedves Érdeklődők!

Értesítek mindenkit,aki aggódik ezért a kis társaságért-vagy éppen csak érdekli-,hogy köszönjük jól vagyunk.A kapcsolatot továbbra is tartjuk,csak nem itt,hanem a "színfalak mögött".Most már tényleg csak a magunk szórakoztatására.Itt megjelentek olyan elemek,akik a szólásszabadságról papolnak,de megakarják szabni,hogy miről beszélgethetünk.Lehet,hogy másokat zavarnak egyes témák,amik itt felmerültek,ezért nem szeretnénk őket felzaklatni.Minket minden érdekel ami a másiknak örömet,vagy bánatot okoz.Mint ahogy ez a barátoknál lenni szokott.Úgy érezzük,itt valóban egy barátság alakult ki,aminek eddig bárki tanúja lehetet,és esetleg olvashatta mint egy szappanoperát,vagy valóságshowt.(Itt valóban valódi problémákkal.Még ha egyesek nem is tetszenek ezek a problémák.)Az adásnak vége!
Ja!És itt nem voltak vezéregyéniségek,csak egyéniségek.

Egyébként nem értem,hogy miért nem lehet itt mindenről írni.A cím:"szolnoki kismamák-anyukák".Ebbe minden belefér,ami az itt jelentkező szolnoki kismamákat/anyukákat érdekli.Ha valaki csak a szüléstörténetekre kíváncsi,akkor olvassa azt a topikot.(Egyébként itt is olvashatott,de mivel az ember életében ez nem túl gyakran esik meg,így nem írhattunk többet.)Ide mindenki csak akkor jöjjön,ha a szolnoki kismamák/anyukák,vagy anyajelöltek érdeklik.(Ezért van a cím.)

Ez a társaság olyan volt mint egy virágoskert.Nem állítom,hogy nemesített rózsákkal volt tele,de virágokkal.Szép,színes,különböző fajtájú virágokkal.Most beférkőzött egy olyan gaz,aki virágnak álcázta magát.De a név nem minden!Ide valódi virágok kellenek.Mivel itt nem járható az az út mint egy valóságos virágos kertben-hogy egyszerűen kigyomláljuk,ami nem odavaló-így a kertet telepítjük át.Tanulva az esetből,most gondoskodunk róla,hogy ne hajthassanak ki gazok.

Van aki azt hiszi,hogy jött,látott,és győzött.Tévedés!Itt nem mi veszítettünk,hanem azok akik csak olvasgattak,vagy bátorságot gyűjtöttek a csatlakozáshoz.
Mi csak annyit veszíthetnénk,hogy nem ismerhetünk meg újabb értékes embereket.De ez sem történik meg.Aki úgy érzi,hogy szeretne hozzánk csatlakozni,vagy csak közölni akar velünk valamit,az nyugodtan írjon a címemre.(Nem írom le újból.Aki nagyon akarja,megtalálja a sorok között.)
Előre közlöm a rosszindulatú emberekkel,hogy ez egy álneves tartalék cím.Ha elönti a szemét,megszüntetem,vagy egyszerűen nem olvasom el.Tehát:Kár a gőzért!!!!

Átadjuk ez a kertet azoknak,akik szeretnének a gazokkal bíbelődni,és esetleg nemesíteni őket.Sok erőt és kitartást kívánok hozzá!

További jó internetezést mindenkinek!


Györgyi
 


Sziasztok!Kép

Nem bírom tovább szó nélkül, bele kell, hogy kotyogjak!Kép

Én - mint kívülálló - olvasgattalak benneteket, és nagyon szimpatikus volt számomra ez a kis csapat, és minden, amiről írtatok. Valóban olyan volt, mint egy szappanopera, és nekem tetszettKép!
Én nagyon sajnálom, hogy nem tudlak titeket tovább olvasniKép
Azért csak olvasgattalak benneteket, és nem írtam, mert én nem szolnoki vagyok, és nem akartam bepofátlankodni idegenként egy zárt körű társaságba. De VerátKép egy másik topikban sikerült megismernem, és őt kicsit meglesve megismertelek titeket is!Kép
Én már csak ilyen leselkedős vagyok!Kép
Sajnos Veráról ez a bizonyos vihar után nem tudok semmit, mert a másik topikba sem ír azóta!Kép
Én szívesen olvasnálak benneteket továbbra is, de sajnos nem találtam rá a rejtett cimreKép De ha úgy érzitek megengeditek, hogy lesekedjem, akkor a profilomban lévő e-mail címre elküldhetnétek az elérhetőségeteket!

Előre is köszi a bizalmatokatKép, ha mégis úgy döntötök, hogy inkognitóban maradtok, én azt is tiszteletben tartom!Kép

Üdv a "virágoskert" minden tagjának!Kép

Zita

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Ehhez annyit tudnék hozzáfűzni,hogy egy gaz miatt minden új "jelentkezőt" gaznak tekintettetek, és ez nem fair. Azért Ti is elgondolkodhatnátok ezen. Én szerettelek volna megismerni Titeket, de szépen kizártatok a "kertetekből", ki tudja, miért. Ez van, ezt kell szeretni. Nem szeretem, de elfogadom. Ti már nagyon ismeritek egymást, nem kell Nektek új virág. Pedig itt van egy liliom is, csak senkit nem érdekel. :-(
 
 


Szuzzi!
Szerintem teljesen igazad van, legalább is az én meglátásom szerint! Az eddigi tagok csak egy csapatot alkotnak, akik már csak egymással foglalkoznak és az új tagok nem is érdeklik őket. Azért szerintem egy kicsit önzőek. De azért ne add fel! Üdvözlet: Virág
 


Kedves Szuzzi és Virág!

Ez az egész nem Rólatok szól, nem arról, hogy Benneteket nem szeretnénk megismerni. Ha eddig olvastatok, mindig, mindenkit szeretettel fogadtunk.
A magam nevében írok most. Eddig, ezen a fórumon (tudva, hogy bárki olvashatja) nagyon sok mindenről beszélgettünk. Úgy gondoltuk, megtehetjük, mert jó érzésű emberek olvasák, ha nem is csatlakoznak hozzánk. Tudjátok egy ilyen rosszindulatú vita után teljesen elment a kedvem attól, hogy ilyen szinten kiadjam magam. És mégegyszer hangsúlyozom, nem Rátok gondolok. Nagyon sajnálom, hogy így alakult, sajnálom, hogy ezzel Benneteket bántunk meg. Nem az "eddigi tagok" tehetnek arról, ami itt történt. És lehet, hogy igazatok van, túlérzékenyek vagyunk, és ennek most Ti is látjátok kárát. De nekünk is jogunk van védeni magunkat és a családunkat a gúnyolódásokkal szemben.
Azért annyit meg kell jegyeznem, hogy nekem is rosszul esik, hogy még Ti is bennünket hibáztattok. Kép Így egy "kedves hölgy" miatt (akinek Ti még adnátok esélyt, én már nem!!!) most mindenki oda-vissza sértődik. Ez ám a teljesítmény Ibolya részéről. KépKépKép

B
 


Sziasztok!
Próbálom követni az eseményeket, kisebb-nagyobb sikerrel.
Nekem a nevem szintén virág Kép akarva-akaratlanul alakult így. Amikor megtaláltalak titeket, igazán örültem, hogy végre "hazaiakkal" tudok csevegni, leginkább az itthoni szokások miatt, - mert az ember lánya nem mindig tud felmenni Bpestre ruhákat vásárolni babának-magának stb.illetve az orvosválasztás is itthon kényelmesebb (igaz, kinek milyen problémái vannak). Mikor bejelentkeztem hozzátok, csak pár gondolat erejéig, hiszen szolnoki orvost kerestem, és nagyon lelkesen Kép mondanom sem kell a topic szinte minden aktív tagja írt az e-mailemre, adva a tanácsokat-ötleteket, kihez menjek, ki az akit szívből ajánlottok, s ki az kit nem. A sok-sok e-mail hatására Kép ismét úgy éreztem, még a "hazai" szülészet-nőgyógyászat is hozhat kellemes meglepetéseket Kép Nagyon örültem, hogy kedvesen és mondhatni azonnal válaszoltatok kérésemre. KépKép
Még most is hálás vagyok értük KépKép
Bár utána én nem járogattam ide, ennek sajnos meg volt az oka Kép hiszen a babámat elveszítettem Kép ám az eset után párszor ellátogattam ide.
Most a parázsló vita kapcsán nem áltam meg, hogy ne írjak, mondhatni "próbáltam a tüzet oltani". Ebben a vitában, vagy helyzetben állást foglalni nem szeretnék, hiszen alig írtam ide.
Annyi minden szép van az életben, hogy miért gondolnánk azt, hogy ezek a gyerekes dolgok mérgezik meg a lelkünket? Hiszen ezek apróságok, el kell tudni siklani felettük! Aki nem érzi magát azonos szinten, mint Ibolya, ki kerek-perec kijelentette, hogy kukkolni jön ide, az nem foglalkozik vele! Picit belegondolt bárki is, hogy igazából őt érdekelte legjobban a Ti szappanoperátok Kép hiszen enm járt (jár) volna ide nap-mint nap, majd tette volna velős megjegyzéseit, határozottan alátámasztva, hogy ez így -elnézést a kifejezésért- sz-r ahogy van, de ő azért jön olvasni Kép akkor hogy is van ez?
Azért próbáltam semleges témát felvetni (ami a mai napig érdekel azért, hol lehet szopis melltartót venni? És ne legyen nyanyás Kép) hátha kívülállóként ki lehet zökkenteni ebből a kicsinyes helyzetből bárkit is. Zitusnak és Virágnak igaza van abban, hogy az "új emberkék" kik szívesen csatlakoztak volna hozzátok, most kívülrekedtek, - viszont Ti így tudjátok kivédeni a becsmérlő-kukkolók táborának bővülését.
Azt gondolom, hogy számomra továbbra is az a fontos, legyen egy szép, egészséges kisbabám hamarosan Kép kivel olyan boldogok leszünk kis családommal, mint még soha. Kép És természetesen mindenkinek ezt kívánom KépKép : Boldogságot, - ebben minden benne van! KépKép
Szép napot mindenkinek, ne legyetek zsörtölődök, rövid az élet, nem érdemes elpazarolni életerős gondolatainkat- tetteinket ilyenekre! Az élet megy, halad, észre sem vesszük, évek múlnak el mögöttünk, ne foglalkozzatok ilyen kicsinyes esetekkel.
Remélem gondolataimmal bárkinek is mosolyt csaltam az arcára Kép Már megérte leírnom ezt a pár sort. Legyetek vidámak lécci! KépKép

Frézia

Kép
 
 


Szia Frézia!

A másik szolnoki topicon sokat beszéltünk arról, hogy babás dolgokat mit-hol érdemes venni! Kép Szopis melltartót én pl nem vettem, megfelelet a sima pamut triumph... De van a dorina márka, amit talán a corában is lehet kapni, illetve a ceglédi tescoban tuti. Meg szerintem a kismama boltokban árulnak szopis melltartót!
Melyik dokit választottad?
Beatrix! Hogy van a babád? Hányadik héten jársz?

Krisztina
k78
 
 


Szia K78!

Melyik másik szolnoki topicon?
Olyan szopis melltartóra gondoltam, aminek a belső, mell feletti részét ki lehet hajtani, nem kell levenni hozzá az egész melltartót.
A sima pamut triumph tiniként jó volt nekem is Kép Jelenleg 80B, babásan kissé nagyobb lesz úgy hiszem Kép
Végül egy kedves orvos mellett döntöttem, szerintem a legtöbben tudják a nevét, nem szeretném publikálni, - csak annyit hogy szüléslevezetést egy darabig most nem vállal eüi okok miatt (innen már ki lehet találni).

Frézia
 
 


Sziasztok!

K, köszi, jól vagyunk, most vagyok 9. hetes. Jövő héten megyek megint UH-ra, remélem, hogy akkor már szívhangot is hallunk, mert az előzőn (2 hete) még "csak" petezsák volt.
Remélem, jól vagytok, gondolom, a két lányka minden percedet kitölti és így örömből is duplán kaptok!!! Kép

Frézia, én az első gyerkőcnél vettem szoptatós melltartót, de amilyen drága, olyan ronda is volt, ahogy írod, olyan "nyanyás". És kényelmetlennek is találtam, így a sima melltartóimat használtam.
A leveled nagyon tetszett, és igen, mosolyt csalt az arcomra. Köszi. Kép

Üdv: Beatrix
 


Szia!

Hát én se vagyok már tini! Kép pláne az alapban 85B-vel, ami most nagyobb, de az a melltartó kényelmes! Tudom, hogy olyanra gondoltál, a tescoban tuti, van! Az adyn lévő kismamaboltban is volt, de szerintem az megszűnt..
Így már tudom, ki a dokid!
A szülészeteken belül van a másik! Kép
Hú, mennyi időm van, hogy a férjem szabin van! Kép

Krisztina
k78
 
 


Beatrix!
Örülök neki!!! Hányingered, hányás van? Milyen jó volt várandósnak lenni! Kép Főleg így utólag visszagondolni!
Már 4 és fél hónaposak a lányok, forgolódnak hátról hasra, hasról hátra, vagyis gurulnak és beindult a kúszás is! Kép Veszélyesek, nem lehet őket egyedül hagyni! Ezt a kánikulát nagyon rosszul viselik!

Krisztina
k78
 
 


Beatrix Kép
Na hálaégnek végrevégre Kép
Akkor most elkeseredtem: minden szoptatós melltartó nyanyás.... Kép 9. hét szép kor Kép Szedsz valamilyen vitamint, ásványi anyagot?

K78 Kép
Khm no jó, 85>80. Sőt valami kalkulátorral nemrég a triumph honlapján megnéztem mekkora is kellene nekem, és döbbentem néztem az eredményt: 75B. Bushit Kép próba alapján a kissebbik félig takar-félig nem. A ceglédi tesco-ba célirányosan egyszer majd elmegyek, megnézem akkor milyen is az.
Megnézem majd a "másikat" is Kép Fotó van a lányokról?
Nekem viszont dolgozni kell.

Frézia
 
 


Sziasztok!

Tudjátok mi a szomorú ebben az egészben?Voltunk itt öten.Leírtuk örömünket,bánatunkat őszintén,bátran.Tudtuk,hogy mások is olvasnak,de nem zavart minket.Ahogy Beatrix is írta-gondoltuk,hogy jó érzésű emberek olvassák és egyszer talán bővítik csapatunkat,és velük is gazdagodhatunk.
Januárban mi kezdtük el Verával,és szép lassan erőt gyűjtöttek a többiek is.Látták,hogy ez nem olyan mint sok fórum,ahol egyesek csak azért írnak be,hogy belerondítsanak az idillbe.
Sokan jöttek tanácsot kérni,és örültek,hogy van ez a hely.Többen csak a háttérben olvasgattak,és egyesek azt is közölték,hogy mennyire tetszik nekik.
Most jött egy ember,aki teljesen elvette a kedvünket az őszinteségtől.És erre páran egyből ellenünk fordulnak,hogy mi az,hogy elvonulunk mások szeme elől?Milyen önzőek vagyunk!Ha eddig éreztem is esélyt arra,hogy egyszer talán visszajövök ide és újból megnyílok másoknak ,ezt most teljesen kivertétek a fejemből.

Egy kicsit gondoljatok már bele!Milyen jogon kéritek számon,hogy miért nem írunk ide?Ez nem egy önkéntes fórum?Ha nem érzem itt jól magamat,akkor nem írok.Ennyi!
Ha nincs Ibolya,és csak egyszerűen kilépünk innen akkor is jött volna ez a szöveg?Mivel másabb ez a szitu?Most úgy gondoltuk,hogy egy kicsit besokalltunk.Én személy szerint éppen nem voltam itthon mikor ez az egész történt és csak utólag olvastam.Ahogy olvastam,arra gondoltam,hogy igen,lehet,hogy ártott ez az Ibolya,de használt is.Olyanok írtak ide,akik eddig még soha.Hátha velünk maradnak ezek után!Erre a végére mi jön ki? Mi vagyunk a hibásak,és minket támadtok.

Lehet,hogy eltelt volna pár hét,és szép lassan visszajöttünk volna.Pláne,ha a barátságos légkör megmarad.Nagyon szívesen olvastam volna Virágról is többet.Lehet,hogy inkább magadról kellett volna írni,és akkor nem lennénk önzők,és nem vonulnánk el?Nem kritizálni kellene,hanem megpróbálni azt amit mi,és talán jobba értenél minket is.

Abban teljesen egyetértünk,hogy sajnálom azokat az újakat,akik valóban csatlakozni akartak hozzánk.
Mondjuk nem értem,hogy miért azon van a hangsúly,hogy "hozzánk csatlakozni".Nem lehet ide írni,ha mi nem vagyunk itt?Nem alakulhat egy új csapat?Talán sokkal nagyobb és jobb?

Frézia!Nagyon köszönöm a soraidat.Te nem felejtetted el,hogy hogy fogadtunk,és azt is megérted,hogy miért gondoltuk úgy,hogy most egy kicsit elvonulunk.Igazán hálás vagyok érte,hogy leírtad,talán lesznek akik elgondolkodnak ezen.
Abban maximálisan egyetértünk,hogy az élet szép dolgait kell nézni,és azzal kell törődni.Ez egy olyan pici marhaság ami itt történt,hogy számba sem kell venni.Naponta történnek tragédiák.Jó annak,akinek az a legnagyobb gondja,hogy nem olvashat minket.
A vita meg csak előre viszi az életet.Pláne,ha az a vita kulturált,és a vitázó felek belegondolnak,hogy a másiknak is lehet igaza.Kicsit a helyébe képzelik magukat,és lehet,hogy nincs is szükség a vitára,mert megértik egymást.Sőt!A kulcsszó az empátia!
Neked sok erőt és kitartást a babaváráshoz.Kívánom,hogy most minden simán menjen.
Ja!Szoptatós melltartó a Ficánkában,Zsebibabában biztosan van.Szerintem fehérnemű üzletekben is találsz.Hogy mennyire nyanásak azt nem tudom.Egy tuti,hogy csipkét nem nagyon találsz,mert tiszta pamut anyagú a jó.(Esetleg belül pamut a bélése.)

Tényleg őszintén gondolom,hogy lehet ez a topik még a régi,még ha új tagokkal is.Nagyon sajnálnám,ha egyszerűen megszünne.

Szép és derűs napot mindenkinek!

Györgyi
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy én még az előző témához kapcsolódtam,de nem láttam,hogy közben így meglódultatok! :-)))

Így kicsit lemaradtam a melltartó témával.

Frézia!Lehet,hogy Te lehelsz újra lelket ebbe a topikba?
Azt hiszem Én is tudom,hogy ki a Dokid.Sokan lehetünk neki hálásak.Jó választás volt.Így teljesen nyugodt lehetsz.

K!Bocsi,hogy nem reagáltam a másik topiban feltett kérdésedre,de kicsit zsúfolt az életem.Nyaralni voltunk.Még alig tértem magamhoz.Elmaradt dolgok,házimunkák...És nagyon vigyáznom kell valakire,tehát megyek is pihenni,ameddig Nikike alszik.

Ismét szép napot mindenkinek.

Bocsi az előző hosszúért,de nagyon kikívánkozott!

Üdv.:Györgyi
 


Sziasztok!

Sajnos Szuzzinak jogosak az észrevételei. Ha végigolvassátok a levelezést ti is észreveszitek, hogy mióta belépett közétek(énk) van jópár hosszászólása amire senki nem reagált. Mindemellett regényeket írtatok egy fél percet sem érdemlő hozzászólást követően. Ezen érdemes lenne elgondolkodni.
Azóta én is többször próbáltam írni magamról, de az sem érdekelt senkit. Pedig eleinte olyan kedvesen fogadtatok.
 
 


Gabi!

Kicsit igazságtalan vagy, de megértem a keserűségedet. Mint írtam már, valóban nagyon sajnálom, hogy így alakult. Amit írsz, hogy nincs reagálás a Ti hsz-aitokra, az azóta van, hogy kialakult ez a kellemetlen légkör. Szerintem nem kellene személyeskedni. Előfordult az is, hogy én szóltam Hozzád, kérdeztelek és nem válaszoltál nekem. De nem sértődtem meg, úgy éreztem, más fórumozó talán közelebb áll Hozzád, szimpatikusabb, azért az ő kérdéseit válaszolod meg. De ebben nincs semmi rossz.
Úgy érzem, a végére már valóban mi maradtunk a bűnbakok. Kép Hsz-od előtt már kissé megenyhülve válaszoltam K-nak és Fréziának, de most megint elment a kedvem. Pedig tényleg nagyon sajnálom ezt a topicot, nagyon szerettem "idejárni", beszélgetni. Szeretek új embereket megismerni, nem ragaszkodom ahhoz, hogy állandó legyen a "társaság", de ilyen körülmények között kissé nehéz oldottan írni.
Már nem kérem, hogy értsétek meg, csak kívánom, hogy hozzátok ezt vagy egy másik topicot formába. Ha akarjátok. Mert megy ez nélkülem/nélkülünk is.

Üdv: Beatrix
 


Sziasztok!

Most épp elaludt a csemetém, úgyhogy gyorsan írok nektek pár sort!

Beatrix! Nagy-nagy gratula a babához!!!! Kívánok nagyon szép, kellemetlen tünetektől mentes pocakosodást, gyors és szép szülést, s egy gyönyörű, egészséges kisbabát!!!!Kép

Nekem, mint már írtam kezdő anyukaként roppant kevés az időm, de mivel Kriszta felhívta a figyelmem erre a vitára, próbáltam végigolvasni. A régi topictagoknak kívánom, hogy tartsák fenn a barátságot, ami eddig kialakult, akár itt nyilvánosan, akár a háttérben egymás között. Véleményem szerint már az elején figyelmen kívül kellett volna hagyni Ibolyát, s nem kellett volna reagálni a durvaságaira. Szerintem hamar elunta volna a dolgot, ha senki sem reagál rá, na de utólag könnyű okosnak lenni. Viszont szerintem ha ír ide valaki valami okosat, vagy érdekeset, vagy kérdése van és segítségre szorul, akkor segítsük őt a legjobb tudásunk szerint, illetve mindenki arra reagáljon, amire akar és akinek akar. S mivel ez egy nyílt fórum, ide bárki írhat bármit. de ez csak az én véleményem, viszont ehhez tartom magam.

Frézia! Szia ismét!Kép Én vettem egy szoptatós melltartót, s nekem nagyon bevállt. Igaz ezt Pesten vettem egy nagyon jó bababoltban, ha érdekel majd megkeresem a címét. Az hogy nyanyás-e nem tudom, de nagyon kényelmes és pratikus.Kép

Kriszta! Ígérem készülnek a képek, pontosabban az album, csak ehhez a férjem kell, én ugyanis egyedül béna vagyok. Viszont az e-mailodra tudok küldeni párat!

Swen

Botond Kép
EneseKép
 
 


GyörgyiKép
Köszönöm kedvességed! Kép Szopis melltartó ügyben kezdek lecsillapodni Kép A nyanyás jelzőnél eszembe jut anno édesanyám leginkább műanyagnak tűnő fényes anyagú, csücskös formájú Kép és aránytalanul vastag pántú cickófixei KépKép Akkor ez volt a divat lehetséges Kép Persze nekem is a praktiusság és a kényelmesség lesz az elsődleges. Feltétlen megnézem az általad ajánlott boltokat.
Még egy utolsó gondolat, bár ez inkább általános megjegyzés:
A vitatkozás és veszekedés között van egy nemes határvonal: a vitatkozás előrébb visz, a veszekedés sehová nem vezet. Mindannyian önálló lények vagyunk, saját gondolatvilággal, ez így szép! Akkor sem haladnánk előrébb, ha mindig mindenben egyezne mindenkinek a véleménye. De egymást tudjuk formálni KépKép
Köszönöm kívánságaidat, már nagyon szeretném, ha ott tarthatnánk Kép Nem telik el nap, hogy ne gondolnék a babavárásra, annak örömeire. Persze próbálom felkészíteni magam az árnyas oldalra is Kép kimerültség stb. de így lesz kerek az egész Kép
Igen, a doki nagyon rendes Kép

Mgabi Kép
Viszonylag új vagyok, nem ismerlek, szívesen olvasnék rólad! Babaproject előtt-alatt álltok?

Beatrix Kép
Szeretnék a jó kedvhez hozzájárulni Kép
Kép

Swen Kép
Sziaszia! Igen, érdekel a bpesti cím is. Ha sikerült megtalálnod, ide is, vagy akár az e-mailemre is elküldheted. Köszönöm előre is! Kíváncsian várom én is a bébi-fotókat Kép

Én lassan indulok haza, otthon temérdek munka vár rám Kép

Frézia
 
 


Sziasztok!

Én senkit nem hibáztatok, de én is feleslegesnek éreztem írni, miután senki nem reagált (egy kivétellel).

Szerintem sem kellett volna reagálni Ibolya szidalmaira, de az többet kihozott mindenkiből. Kell a vita is, na.

Én nem fórumozni akartam KIZÁRÓLAG, hiszen azt bárhol élő kismamákkal megtehetem (meg is teszem, van, akivel e-mailezünk is), én TALÁLKOZNI szerettem volna szolnoki kismamákkal, és itt próbáltam szerencsét, hiszen nem szólíthatok le bárkit az utcán, hogy "figyi, van kedved eszmét cserélni a babákról mondjuk hintázás közben?"

És nem ítéllek el Titeket, hiszen öten nagyon jóban vagytok, ez szép. És az sem baj, ha nem akartok már itzt fórumozni. De ha olyan szívélyesen fogadtatok sokunkat, akkor miért nem lehett beavatni minket is, hogy a színfalak mögött mi is folytathassuk Veletek?
 
 


Gratula mindenkinek, aki babát vár!!! És jó egészséget!
 
 


A "csatlakozni hozzátok"-ot hogy értettük? Csak Ti nem látjátok, mennyire összeszokott csapat vagytok? Ebbe csak úgy beletoppanni nem lehet! Ide udvariasan tagfelvételt kell kérni. :-)))

Új topikot nem indíthatunk ugyanezzel a címmel. Akkor folytassuk itt nélkületek? Oké, amíg nem jön egy újabb Ibolya.

Van valaki, aki hasonló céllal "jött", mint én? (18-as üzenet).

A Babanetes fórumról hallottam, hogy itt nem egyszerű kapcsolódni, elsőre azt hittem, tévedés. Ibolya, ha még olvasod, köszönjük, hogy elriasztottad az eddig ide írókat.
 
 


Szuzzi! Szia!
Inkább mesélj, hogy vagytok? Milyen kutyátok van?

Krisztina
k78
 
 


Györgyi! Kép Hát nálam a napközbeni pihi nem nagyon jön össze! Valaki általában mindig fent van! Vagy, ha alszanak, akkor az egyik az egyik szobában, a másik a másikban.., úgy meg nem lehet nekem! Kép
Frézia! Voltunk ma a Corában, ott nem láttam szopis melltartót!
Mgabi! Naaa... Kép Írtad, hogy milyen érzésed van/volt..., beigazolódott?
Swen! Válaszoltam a mail-edre! Kép

....és, hogy én mit keresek itt?!?!
Hiszen eddig ide nem is nagyon írogattam? Hát eddig időm rá nem nagyon volt! Most sincs sok! Kép
Remélem, nem baj! Kép Kép Kép

Krisztina
k78
 
 


Szia K78!

Köszi, jól vagyunk. A meleg kiakasztó, de bírjuk még...
A kutyánk teljesen keverék, báránylelkű eb. Imádja a gyerekeket. Sokan félnek tőle, pedig nem is nagy.
És Ti?!
 
 


Én láttam szopis melltartót a corában, kétfélét is.
 
 


:-))))))))))))))))))))))))))))))))))
Megnéztem a képet! Jujjjjj, de arik!!!
 
 


Hú, mi nem nagyon bírjuk a meleget!
Milyen keverék? Mire hasonlít? Lányoddal jól kijönnek?
Akkor én vak vagyok!!!!! Kép Vagy csak rossz helyen néztem?!?! A babás cuccoknál!
Köszike! Kép Olyan érdekes, hogy eddig abszolút nem hasonlítottak, most meg elkezdtek hasonlítani! Persze még mindig nem két tojás! Kép
Nekünk cicánk van! Ő most elég szomorú, hogy nem nagyon jöhet be..., de arra még várnia kell!

Krisztina
k78
 
 


Szia K!

Elhiszem,hogy a lányok mellet ne tudsz pihenni.Emlékszem,hogy amikor ilyen meleg volt,Nikike csak pár hónapos volt.Napközben csak 20 percet aludt,és még hasfájós is volt.Örültem,ha egy kicsit elszenderült,mert tudtam egy a lakással is foglalkozni.Pihenésről szó sem lehetett.

Most azonban muszáj!Nem szeretném ezt a babát is elveszíteni,így pihenek,amikor csak tehetem.Nem könnyű egy 26 hónapos örökmozgó mellett,de legalább a 12.hétig meg kell oldani.

Örülök,hogy többet tudsz írni.

Szép napot!
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron