Új privát üzeneted érkezett!

Szia Györgyi!
Akkor csak jól gondoltam, hogy az előző üzidben mire céloztál! Kép Csak nem mertem rákérdezni...
Gratulálok!!! Kép

Krisztina
k78
 
 


Sziasztok Kép
Ma iszonyat meleg van, nem tudom Ti hogy bírjátok, én még a légkondi mellett is olyan nyomott vagyok Kép

SzuzziKép
MentamélKép A Corában én sem láttam, talán rossz helyen nézegettem? Kép legközelebb jobban szétnézek.

K78 Kép
Megnéztem az ikreidet, csuda édesek, de nem mint két tojás KépKép Érdekes, hogy vannak olyan tesó gyerkőcök, kik meg születéskor tök egyformák (pedig mondjuk nem is ikrek, hanem van köztük jó pár év) és ahogy telik az idő, lesznek egyre különbözőbbek külsőségben is.

GyörgyiKép
No még jó, hogy K78 (Kriszta?) tud olvasni a sorok között. Szóval?? KépKép Hanyadik hétnél tartasz? Sok-sok boldog pillanatot, pocakosodást kívánok, meg természetesen, hogy minden rendben legyen veletek.Kép Ha jól értettem, az előző baba nem maradt meg?

Frézia
 
 


Sziasztok !

Furcsa igy írni ide, hogy ennyire idegennek érzem magam...
Én is nagyon sajnálom, hogy ilyen rosszul sült el minden az Ibolya beszólása óta. De azért látom, vannak újak mindig, sőt olyanok is, akiket már kicsit ismerünk. Szóval nem fog kihalni a topic.

Tényleg jó lenne félretenni minden neheztelést, és nem beszélni többet róla. Persze ez nekünk, akik legalább fél évet itt beszélgettünk egymással, itt találtuk meg egymást, mint barátokat, ez sokkal nehezebb, mint Nektek, akik most kezdtek bekapcsolódni. Azt kívánom, hogy érezzétek jól magatokat, ismerjétek meg egymást, segítsetek , ahol tudtok, hiszen egészen biztosan mindenkinek szüksége van egy-egy baráti szóra, megértésre, segítő tanácsra. És mindenekelőtt kívánom, hogy soha senkitől ne kapjatok rosszindulatú megjegyzéseket.

Néhány gondolatom nekem is lenne.
Frézia, annak idején én is írtam Neked. Nagyon sajnálom, hogy az a terhesség nem sikerült, de biztosan rendben lesz hamarosan minden. Van egy jó Dokid...ez máris nagyon sokat jelent...Őszintén örülök, hogy te is mellette döntöttél.

Szuzzi, Gabi, sajnálom, hogy éppen abban az időben kezdtetek írni, mikor kitört a "vihar". Valóban nem szerencsés, ha Ti isszátok meg a levét annak, amiről egyáltalán nem Ti tehettek. Sokáig bántott is a dolog. Mára már megnyugodtam, mert szép kis társaság gyűlt itt össze, és aki szeretné, ugyanúgy folytathatja a beszélgetést, mint ahogy elkezdte.

Szoptatós melltartó ügyben csak annyit szeretnék, hogy nekem soha nem volt. Ha jól számolom, a két gyermekemet összesen 2 és fél évig szoptattam, ezidáig egyetlen egyszer sem hiányzott, hogy legyen . Tökéletesen megfelelt az egyszerű, rugalmas, kényelmes, könnyen kezelhető ( felhúzható) pamut melltartó. ( Nem kell velem egyetérteni, ez csak az én tapasztalatom.) Úgy egyáltalán az a véleményem, hogy üzletből mindenből túl nagy ügyet csinálnak, holott sokkal egyszerűbben és kényelmesebben meg lehet oldani a dolgokat, ha nem komplikáljuk túl. Ettől függetlenül biztosan vannak olyanok, akiknek jó szopis melltartó tapasztalataik vannak... ( Hozzá kell tennem, hogy az első kisbabám szoptatási ideje alatt még suliba jártam. Rengetegszer előfordult, hogy a férjem óra végére odahozta a kicsit, én az autóban megszoptattam, aztán vissza tanulni. Semmi kényelmetlenséget nem éreztem emiatt, inkább megedződtünk. Bárhol, bármikor szopizott a kicsi, az nekünk mindig a legcsodálatosabb pillanatok közé tartozott. ) De ez megint egyéni dolog, én ezt így éltem meg.

Kriszta , a kicsik tüneményesek ! Rólad nem tudok semmit, bár egy-két üzenetedet elolvastam a másik topicban. Szívesen hallanék Rólad többet, ha van időd és kedved, írj magadról. ( e-mail is lehet)

Lehet, hogy még jelentkezem.
Eleni
 
 

 
 

Sziasztok!

Kriszta,Frézia!Köszönöm a gratulációkat.Most kb. a 7.héten járok.Orvosnál még nem voltam,mert a nyaralás alatt kellett volna menni,most meg nem rendel.

Frézia!Jól értetted.Nagyon hamar,a 6.héten ment el az előző baba.Mivel ilyen korán,így "csak" 3 hónap szünetet kellet tartani,és most egyből sikerült.
Azért is kell nagyon vigyáznom,mert Nikikével is 7. és a 11. héten voltam kórházban fenyegető vetéléssel.Így nem árt az óvatosság.Ezért még egy picit félve örülünk.

Egyébként nekem is volt szopis melltartóm,de nem szerettem.Kicsi volt rajta a "lehajtható" rész,és Nikikét zavarta.

Szép álmokat!

Györgyi
 


Sziasztok!

Frézia! Köszi! Kép
Eleni! Kép Neked is köszönöm! Mit szeretnél hallani rólam?Kép ...két a melegtől nagyon nyűgös kislányom van! Kép De most komolyan! Bár ez is komoly! Én tudom, hogy neked is két lányod van! A kisebbiknek még a keresztnevét is tudom! Kép
Györgyi! 7.hét! Kép Én ekkor tudtam meg a férjemmel együtt, hogy ikrek! Kép Pont behívtam erre az UH-ra! ...ja, és azóta nem dolgozom, mert egyből veszélyeztetett terhes lettem!

Lányok! Jut eszembe! Megvolt a tali?!
Tényleg! Milyen a Tiszaparti sétány? Árnyékos? Olyan rég voltam már arra..., az egyik barátnőmmel a belvárosba szoktunk menni sétálni, de olyan dög meleg van, hogy lehet, változtatni kéne!
Jó éjszakát Mindenkinek! Kép
Krisztina

Krisztina
k78
 
 


Sziasztok
Örömmel látom, hogy kezd észheztérni a topic.
Nálunk sajna nincs baba, a tüneteket a mensi produkálta, mely 1 héttel hamarabb jött meg... Kép
Dokihoz még nem jutottam el, mert szabin volt, tegnap rendelt elsőnek, de dugig volt...

ui.: tudtok tippeket adni, hogyan kell smileyket kirakni?
 
 


Eleni Kép
Köszönöm kívánságaidat, remélem én is hogy most minden rendben lesz. Már nagyon készülünk, szedem a csodabogyókat (sajnos elég ramaty az immunrendszerem), erősödök, nem idegeskedek (csak néha), szóval megpróbálok most olyan elő-körülményeket teremteni, ami talán a múlt alkalommal nem volt meg. És ha többet/mást nem is, de legalább ennyit meg tudok tenni a leendő babánkért. KépKép Szerintem nem lehet, hanem biztosan KépKép fogsz még jönni ide Kép

Györgyi Kép
Vigyázz nagyon magadra!!!! Ha dolgozol, felejtsd el, irány táppénz!! Remélem otthon vagy és pihengetsz, nem szabad komolytalankodni. Mivel már "túl vagyok" én is Kép -de csúnya kifejezés- egy vetélésen, már át tudom érezni a súlyát. Akkor én nevetgéltem, mikor tanácsolta az egyik dokim, hogy menjek haza táppénzre (talán 7 hetes voltam), én meg pislogtam rá, hogy "eznemnormális hát annyi melóm van, még most is dolgozni megyek innen vissza, mert muszáj" - aztán nem mondom hogy emiatt, de mégsem maradt meg a baba... és legközelebb amint lehet, otthon fogok maradni Kép Leginkább mert orvosilag is alátámasztják ennek szükségességét. Szóval Neked sok-sok pihit (Nikike mennyi idős? - lehet hogy egy nagyobbacska mellett nem lehet annyit pihenni, de mégiscsak a cél érdekében Kép És nem szabad rosszra gondolni, csak szépre-jóra KépKép

K78 Kép
A Tiszapart a szokásos Kép Most nyári szezonban hol egy bicajost, hol egy kutyást, hol egy fagyizós tömeget kell kikerülnöd Kép De van egy sajátos hangulata, ritkán ugyan, de ki szoktam én is jutni egy-egy sétára. A Tiszaligetben a csónakázó tónál jobban szeretünk sétálni, az olyan meghitt, csendes, bár oda kisétálni KépKép

Mgabi Kép
Ne szomorkodj légyszi! Smile-kat látod Te is tudsz Kép szomori-fej : ( csak szóközt ne hagyj a két jel között, vidám fej : ) szintén szóköz nélkül. Van még ez az idétlen vigyori, azt most nem tudom, meg van valami piros paprikás mérges smile fej. De itt oldalt a társalgó menüjében a dokumentációban (talán formázás) találsz egy leírást mindenféléről (színes betűk, kis betűk, nagy betűket hogy lehet írni, táblát beszúrni stb.)

Nekem ma elég sok dolgom lesz, úgyhogy jók legyetek, - megpróbálok még benézni azért.

Frézia
 
 


Sziasztok!

K78, igen, nagyon jól kijönnek, imádják egymást.
A meleget egyre nehezebben bírjuk mi is. Egy kicsit enyhülhetne.
A Tisza-part árnyékos a fák alatt, a játszótér egy része is, de ilyen melegben mit sem számít, mondjuk a belvárosi sétánál tuti jobb.

Frézia, nem kaptam meg az emiledet. :-(

Gabi: ilyen tünetekre én is hittem sokszor, hogy baba, aztán megjött. Sajna annyira hasonlóak, hogy könnyen összekeverjük őket, pláne, ha reménykedünk!

Györgyi, gratulálok a picihezu, nagyon vigyázz Magatokra és próbálj pihenni sokat, már amennyit lehet egy örökmozgó mellett. :-)

Eleni, hát igen, gondolom, nektek is sz@rul esett volna, de mindig van megoldás. Amit írsz az jó. Csak előre félek, mi lesz ha jön egy újabb hölgy, aki hasonlót produkál...
 
 


Frézia! És van, hogy babakocsikat kell kerülgetni, na de ez a szép benne! Kép
 
 


Sziasztok!

Ma megfogadtam, hogy ilyen kánikulában nem megyek többet sehova! Kép Itthon is rohadt meleg van, de legalább nem szívja ki a nap minden energiámat! Pedig 4 után indultunk, alig bírtam..., a gyerekek legalább bírták! Szegények úgy szenvednek! Legyen már vasárnap! ..és legyen igaz, hogy jön az enyhülés! Kép
Hát ezek után minket nem kell kerülgetni a Tiszaparton! Kép

Mentek nyaralni? Györgyi Ti már voltatok! Merre jártatok?
Mi nem megyünk sehova, az egész "lakást" vinni kéne... Kép
Frézia! Meddig kell szünetet tartani?
Szuzzi! Mi lesz az ajándék?

Krisztina
k78
 
 


Szuzzi Kép
A mélt átküldtem mégegyszer. Nem jött vissza az előző sem, tehát vmi gond lehet a postaládáddal.
Igen, kerülgetni a babakocsisokat is Kép De az élvezetes KépKép Milyen ajándékról beszél K78? Lemaradtam vmiről?

K78 Kép
Mi a nyáron úgy néz ki nem megyünk sehová, egyenlőre maradunk itthon, majd talán ősszel megejtünk vmi kikapcsolódást. Elég sok munkánk van mindkettőnknek meg otthon a szobafelújítással is alig haladunk. És Ti az ikrekkel hogyan tudtok mozogni egyáltalán Kép ? Fél évet mondott az orvos várni, ebből már a fele letelt. Most kezdek nyűgös lenni, mert három hónap a fizikai rendbejövetel, három a lelki, és hát lelkileg én már a következőre vágyom..


Tegnap dög meleg volt, éreztem ahogy csorog végig az izzadtság a bokámig (szoknyában voltam).

Lányok,
Tudtok vmit a méh fejlődési rendellenességeiről?
Azon kívül, amit a szakkönyvek írnak. HSG-n ki volt már és milyen tapasztalatokkal?

Frézia
 
 


Sziasztok.

K78, sajnos, amit szerettünk volna, egész Sz.-on nincs (Süsü figura, plüss), de nem adjuk fel, névnapjára a föld alól is kerítünk (reméljük Bp-en kapunk). Így egy fejlesztő játékot kap (térlátás, formák). Színes alakzatokat kell színes síneken húzgálni, ezek hullámosak, meg különböző formájúak. Lesz torta (gyümölcs, hogy Ő is ehessen belőle), egy 1-es gyertyával és mivel zenélő gyertyát nem találtunk (Szolnok hozza a formáját :/ ), egy mini tűzijátékot vettünk rá - elveinkkel ellenkezve, na de ez mégiscsak az első szülinap!

Frézia, mi nem nyaralunk, csak 1-1 napos túrákra megyünk. Miskolcon voltunk és tervben van Budapest és a Mátra is. A miskolci kirándulás elég húzós volt a hőség miatt.
HSG-n nem voltam. A neten nem találtál vmit azon kívül, amit a könyvek írnak?

Üdv, Szuzzi
 
 


Helló Mindenki!

Frézia! Miről beszélek?! Úgy emlékszem, mostanában lesz Szuzzi lányának a szülinapja... Kép
Tudunk velük mozogni, inkább a kettő összehangolása a nehéz sokszor! (evés stb) Pl. autóval egyedül még nem voltam velük. A babakocsihoz bébihordozóban viszem ki őket, úgyhogy az megy egyedül! Kép Bevásárolni négyen csak olyan boltba tudunk menni, ahol nem kicsi a bevásárlókocsi , mert egyébként nem fér el benne a hordózó.
Szerencsére én nem tudok sokat a méh-fejlődési rendellenességeiről... Csak annyit, hogy mikor 12 és fél hetesen voltunk KECSKEMÉTen 4D Uh-on, ahol 8e-ért csak 2D-t csinált a szuper doki..., na ő megállapította, hogy méhsövényem van. (ami persze nincsen, de beparáztatott rendesen, hogy így nem biztos, hogy megmaradnak a babák, meg, hogy az ikerterhesség természetellenes dolog stb)
Mért neked van vmi?
HSG, erről sincs fogalmam, de tudok valakit, aki segíthet, méghozzá VERA!!!Gyere már írni!!!Kép

Nem tudjátok, hogy hol lehet csecsmőmérleget, digitálisat kölcsönözni a Gyógysarokoson és a Vöröskereszten kívül?

Pocakosok, minden jót! Kép

Krisztina
k78
 
 


Szuzzi!
Süsü: szerintem próbáld meg a MÁV kórház melletti Party játékboltban, hátha tudnak hozni! (ott ált. rendesek szoktak lenni! Kép )
Zenélő gyertya a játékboltokban sincs? Vagy van ott a jászkürtnél az a léggömbös bolt, vagy ott csak lufi van? Illetve van egy rendezvényszervező cég, esküvő stb, na nekik tuti, hogy van!
Bár gondolom, jókor mondom! Kép

Krisztina
k78
 
 


Köszi, K, megnézzük, de ha csak hozatnak, akkor majd mi megyünk érte, úgyis tervben van a főváros.
Se játékboltban, sem ajándékboltban. Mostmár mindegy, holnap buli, mivel hétfőn melóznak a vendégek. :D
 
 


Hát akkor tényleg jókor! Kép
De legközelebb szólj, ha valamit nem találtok hátha tudunk segíteni!

Krisztina
k78
 
 


Szia K78!

Akartam kérdezni, hogy iker babakocsit itt vettetek? Bár én nem azokat néztem, de amennyit láttam, az elég kevés. Vagy máshonnan?
Ti merre szoktataok sétálni?
 
 


Szuzzi! Kép

A Corában van Süsü figura!!!!

Bocs, most nincs több időm írni, csak szólni akartam, hogy ott láttam.

Üdv: Beatrix
 


Köszi, Beatrix, hogy szóltál!!! KépRemélem, mire odaérünk, nem fogy el (általában így járunk...).
 
 


Szia Szuzzi!
Igen, Szolnokon vettünk kocsit. Megvolt, hogy milyet akarok (Bergon) és hozattam a Ficánkával, felhívtak ők Pestről, elmondták, hogy milyen színek vannak, melyik kell... Kép
Ált a városban szoktunk sétálni, de tegnap este pl csak itt a környéken voltunk.
A kislányodnak Boldog Születésnapot!!!
Kép

Krisztina
k78
 
 


Szia K78!

Köszi, nagyon aranyos vagy! Édi ez a Süsü kép!!!! Kép Kép Kép
Nekünk is Bergon-unk van. Kép Csak szimpla. Kép
Nagy boldog vagyok MA! Kép Kép
 
 


Sziasztok!
Babakocsi téma, a kedvencem Kép
Igaz még nagyon nem aktuális, de nem tudjátok honnan lehet szerezni 3 kerekű terepre való (akár futáshoz is) babakocsit?

Szuzzi, mitől vagy ma ennyire boldog? Kép
 
 


Frézia!
A HSG-ről itt olvashatsz:
http://membres.lycos.fr/rgv/
V.
 
 


Szia Mgabi!

Ma 1 éves a lányom. Ettől. Kép

Én úgy hallottam, hogy a háromkerekűt nehéz kormányozni. A Bergonnak van terepjáró kerekű típusa, a Ficánkában érdeklődj. Viszont abból ami nem bolygókerekű, szintén nehezebb kormányozni. Bolygókerekűvel meg talán nehezebb futni. De amíg pici, szerintem nem fogsz futni vele. Mondjuk Zil szereti a rázós terepet (simán elaludt kisebb korában), de a futást talán nem szeretné annyira. Ha ilyen speciális igényetek van, érdemes felmenni Bp-re, ott nagyobb a választék. Bár K78 írta, hogy nekik is hoztak, kérdezd meg, hogy van-e egyáltalán olyan, amit szeretnél, és hoznak-e neked.
Üdv, Szuzzi
 
 


Sziasztok!

Szuzzi! Nekünk nem bolygókerkű a Bergon, hanem a fix kerekű, ez a picit nagyobb! szerintem nem nehéz vele közlekedni. Kép Képet az 1 éves nagylányodról mikor láthatunk? Kép

Mgabi! Háromkerekű van már többnek is, pl Bebe confort, ABC Design... Ennek a kettőnek tuti, hogy van! Ezek a márkák a Baby Bell-ben vannak! De már annyi márka van! Kép Én a neten néztem meg "minden" kocsit, illetve érdeklődtem, úgy döntöttem... (mondjuk pont a Bergon nincs fent a neten, azt a Kismama újságban néztem ki, aztán a pesti ikres barátnőmmel megnézettem, lefényképeztettem élőben)

Krisztina
k78
 
 


Szia K78!

Ha elküldöd az emilemre a címed, küldök. Ide nem tudok felrakni, túl nagy a kép, nem sikerül, de nem is akarom már (pár hete próbáltam). E-mail-ben szívesen küldök róla.

Nekünk is fix kerekű, megszoktam, de 2 hónapig izomból kellett tolnom, kanyarodnom... Mindenki a bolygósat ajánlotta, de az eladó lebeszélt róla, meggyőzően érvelt, de azóta már bánom. Az esernyőre csukhatónk olyan könnyen kanyarodik, élmény tolni, de az nem olyan kényelmes Zílnek.
 
 


Sziasztok Kép

Vera Kép
Köszi a linket, nem ismertem eddig, több jó dolog is van ott, át fogom nézni Kép Veled mi újság van?

Szuzzi Kép
Megkaptam a mélt, megy majd a válasz Kép. Valószínű a hotmail szervere rakoncátlankodott, mostanában a külföldi szervek behülyültek(yahoo is olyan lassan jön be). Boldog szülinapot a kislányodnak (aki már gondolom kész nő KépKép)!
Süsüt én is imádtam, van egy-két lemezünk is, - bár már csak a helyet foglalja lemezjátszó híján (meg hát már nem az őskorban vagyunk - itt kérem a dvd-k, mpeg-ek kora dívik KépKép Igaz nekünk nincs lejátszónk Kép)

Lányok,
A Metállal szemben vmi MenőManó nevű bababolt bennem nagy csalódást keltett, olyan gyér volt a tipegő kínálat, mind egykaptafa anyagból és színválasztékból volt. Majd rátaláltam egy helyes napozóra (5000 Ft volt!!!) azt hittem rosszul látok!! Utána szépen visszaakasztottam a helyére. Kép Az eladó aranyos volt, de hát mit sem számít, ha az árukészlet olyan-amilyen.

Babakocsi-téma Kép
Nekem a háromkerekűek külsőre sem jönnek be, de sosem tudni mire odajutok milyet veszek. Sokan dícsérik a Perego-kat, de minőségben ugyanolyan (hasonló), árfekvésben mégis olcsóbb az ABC kollekció. Egyébként már nagyon profik az új babakocsik, van rajtuk vmi irányító gomb, pl. ha kanyarodni szeretnél, akkor azzal a karral abba az irányba elfordítja a kerekeket, és neked csak tolni kell lazán Kép

Ajánlom mindenkinek az elmúlt hónapokban megjelent kismama katalógusokat, az egyik a Brendon-é (piros, és Farkasházi Réka van az elején), a másik a Mega toys-é, az azt hiszem narancssárga és egy nagy poci Kép van lefotózva a címlapon. Mindkettőt újságárusnál vettem, 600-700 Ft (nem emlékszem). Teli van mindenféle babás dologgal, jó ötleteket lehet szerezni Kép.

Valaki volt már Bpesten a Madrinában? Milyen? (árban leginkább, mert gondolom választék az van dögivel KépKép)

Puszi

Frézia
 
 


Köszi, Frézia!

A MenőManóban még nem jártam, kiesik, de akkor nem is fogok!

Egyébként a férjemnek tetszett a háromkerekű (olyan rally-s), de egy eladó azt mondta, hogy olyan a kialakítása, hogy inkább sérült babáknak ajánlja. Mondjuk egy csomó egészséges babának is van, és úgy tűnik, jó nekik benne, úgyhogy nem tudom, mi lehet különös benne, a három keréken kívül.

A Yahoo nekem gyorsan bejön, sőt, oda rögtön megkapok minden e-mailt, míg a mailboxnál 1 napot is késett, lsd. a Tied.
 
 


Most csak röviden:

A háromkerekű kocsi design-ra "fogyatékos" inkább - hiányzik egy kereke Kép Kép Kép
 
 


Kép

Az augusztusi Baba Magazinhoz van egy Peg-Pérego katalógus!
 
 


És egy Gabriell csomagküldő kat. is, ebben van 3 kerekű. Ha valakinek kell, de nem akarja megvenni a magazint, odaadom a katalógusokat.
 
 


Sziasztok!

Szuzzi,
a Te leveledet olvastam a Kismamában? Kép
Utólag is boldog szülinapot a kislányodnak!!! Kép
Voltatok a Corában? Ha igen, volt még Süsü?

Frézia,
a piaccal szembeni Gyerkőc bababolt is nagyon drága, már ha a Ficánka áraihoz viszonyítom. De van a buszpályaudvarral szemben egy bababolt, annak nem tudom a nevét, ott is jó árak vannak.

Gabi,
a mostani Kismamában is van 3 kerekű babakocsi, a neve Quinny Freestyle. Meg is tudod nézni a www.quinny.com honlapon. Ráadásul van hozzá mózeskosár és autósülés is.
Hogy álltok a baba-projekttel? Azt tudom, hogy mensi volt, de dokinál voltatok, vagy azt még halasztjátok? Bocs, ha írtad már, és elkerülte a figyelmemet. Kép

K,
hol tudom megnézni a lányok képeit? A profilodban levő képen gyönyörűek, olyan "csodacsajok"! Kép

Üdv: Beatrix
 


Szia Beatrix!

Köszi, átadom Neki! Kép
Igen, az enyémet.
Még nem voltunk, majd jövő hó elején, tudod... Fizu után. Remélem lesz még, ha igen, azonnal megkapja utólagosan.
 
 


Sziasztok!

Szuzzi írtam mail-t! Kép
Frézia! Mi voltunk már 2-szer abban a boltban! Egyszer mikor még terhes voltam.., na akkor megfogadtam, hogy soha többet!!! Aztán csak voltunk mégegyszer, mert szerettem volna valami lila cuccot venni, mert sehol sincs, persze ott se volt... Az eladó tényleg kedves... De az árak.... Ami meglepő, hogy szerintem a Ficánkán kívül még a Centrummal szemközti Gabi és a Baby Bell (!!!) se olyan drága. Hú, az Onix-szal szemköztinek nekem se jut az eszembe a neve! Kép Meg 2-szer már vásároltam az SZTK mellettiben is! Kép De én a Ficánkát szeretem a legjobban, ott legalább van 10% engedményünk az ikrek miatt! Kép
Brendon katalógust már olyan régóta szeretnék venni, de mikor újságosnál vagyok, sose jut eszembe! Kép Nem voltam még a Madrinában, de nem emlékszem, hogy a pestiek mondták volna, hogy drága...
Van már augusztusi kismama?! Vagy még az előzőben van Szuzzi levele? Bár szokás szerint nem tudom, hogy hol van! Kép Mindig a férjem pakolja el őket utánam, mindig szanaszét hagyom! Szóval melyikben van?
Beatrix! Voltál már UH-on? Kép Beírtam a profilomba az albumom címét! De pár nap múlva kitörlöm majd! Kép
Gnékriszti! Te hányadik hónapban vagy már???

Krisztina
k78
 
 


Szia K!

UH-ra holnap megyek, már nagyon izgatott vagyok, ugye először lesz szívhang és először látunk majd "értékelhető" babaméretet. Kép Ma laborban voltam és a dokimnál. A laboreredményem tökéletes és a kézi vizsgálatnál is minden oké. Kép
A Kismama augusztusi számában van Szuzzi levele, én azért olvashattam már, mert előfizettem, így hamarabb megkapom.
Köszi az album címét, mindjárt meg is nézem.

Beatrix
 


Sziasztok, jó éjt mindenkinek !Kép

Szuzzi Kép
De izgi, már alig várom, hogy elolvassam a történetedet! Honnan fogok Rád ismerni? Kép Bár gondolom "adja" magát Kép

Beatrix Kép K78 Kép
A piaccal szemközti boltba még nem jártam, nem is tudatosult, hogy ott is van. Azért benézek alkalomadtán, de ha drága.. Ahogy így szétnéztem, valóban a Ficánka a legjobb a minőség+ár+választék szempontjából, illetve a Gabi bolt sem egetverő, ha azt vesszük, hogy vannak klassz ruhácskák. Az Sztk mellettiben már én is voltam, asszem vettem is vmit, de már nem emlékszem, hogy melyik tipegőt vettem ott KépKép

K78Kép
Brendon katalógust már én sem látok sehol, Megatoysos viszont a Plaza újságárusánál biztosan kapható, láttam ma kitéve a kirakatánál.
Akkor érdemes elmenni végülis a Madrinába? Nekem szándékomban áll, persze csak pocisan majdan Kép
Augusztusi kismama majd július utolsó csütörtökjén jelenik meg (asszem minden hónapot megelőző utolsó csüt-ön), előfizetve tényleg hamarabb megkapod. Nekem akkor telt le az előfizu, mikor terhes lettem, utána meg rá sem tudtam nézni ezekre az újságokra Kép, viszont mára már minden oké Kép

Beatrix Kép
Kíváncsian várjuk az "eredményt" KépKépMegy a sok-sok drukk KépKépKép Hány hetes terhes vagy?

Jó éjt mindenkinek!

UI: A piros morgós smile fejet hogy kell csinálni?

Frézia
 
 


Lányok,

Ja igen, az előbb elfelejtettem megírni.
Mivel mindig is érdekelt, hogy mi történik a babával/mamával "hétről-hétre" terhesség alatt, így megpróbáltam összeszedni mindenféle infót könyvekből és leginkább a netről. Ezeket a hasznos dolgokat összefoglaltam egy excel táblázatba és ha valakit érdekel, szívesen elküldöm neki e-mailben. Jól hasznosítható, szívesen olvasgatom a mai napig, vannak benne értékek is a baba nagyságára (persze ezeket "lazán" kell kezelni, mert sajnos ahány kalkulátort vagy ismertetőt néztem és olvastam, annyi félét írt babaméretekre). Szóval nagyon szívesen megosztom veletek, - ha kell valakinek írjon az e-mailemre ez ügyben.

Tényleg jó éjt! Kép
Frézia
 
 


Hali!

Én is a Ficánkára szavazok. A Megatoys is jó. a Baby Bell-t viszont ki nem állhatom. Sokszor voltunk ott, de olyan flegma eladók vannak, le se foglalkoztak minket. Nem is vettem ott csak egy dolgot. Kép
 
 


Tényleg, Ti honnan tudjátok azokat a vigyorikat? Én csak a Kép és Kép -t tudom, de a nagyvigyor-i, meg a mérges, meg a középső ujját feltartó hogy van?
 
 


Beatrix!
Majd számolj ám be! Kép A kórházba mész UH-ra? Csináltass képet!!!
Frézia! Piros morgós-t nem tudom, de kíváncsi vagyok!
Hát mi mostanában nem tervezünk babát Kép, ezért én most nem kérem a táblázatot! Én legjobban azt szerettem, ami pont itt a babaneten van, az ultrahang hétről hétre, az tök jó!!!
Szuzzi! Baby Bell! Hát ott tényleg olyanok az eladók! ( hogy is van a piros morgós? Kép ) Eredetileg onnan lett volna a babakocsi, bementünk megrendelni és mondták, hogy nincs itt, aki felszokta venni a rendelést..., kérdeztem, hogy hányszor kell ide bejönnöm, hogy legyen babakocsim... aztán mondtam nekik, hogy oké, akkor átmegyek a Ficánkába megrendelni! Kép ( 5e-rel olcsóbb is volt...)
Voltunk ott a lányokkal, pont nyikorgott a kerék, kérdeztem, hogy mit lehet vele csinálni! A fiatal lány levette a koszos kerekeket és befújta!!!!!!!!! De pl pont ma voltunk ott kettesben a férjemmel, szerintem csak azért vették észre, hogy bementünk, mert kérdeztem...Kép
De álmos vagyok! Jó éjt Nektek!

Krisztina
k78
 
 


: O
szóköz nélkül : Kép

Krisztina
k78
 
 


...mért tudsz pirossal írni?!?!

Krisztina
k78
 
 


Mert beírta ide a szöveg jön -

szóval \ red { ide a szöveg jön }

szóközök nélkül...

Miért nem fekszek már le aludni?! Kép
 
 


Sőt, ha valamit nagyon ki szeretnél hangsúlyozni még ilyet is lehet Kép
\ b { ha valamit ... } szóközök nélkül.

A piros fejet akarom Kép

Viszlát, jó éjt mostmár tényleg KépKép
 
 


Kép

Krisztina
k78
 
 


...hát ez nem jött össze, de elég macerás lett volna..., azt hittem, hátha sikerül a per-red-del, de nem lett piros!
Na, mostmár én is megyek!!!

Krisztina
k78
 
 


Kép

Krisztina
k78
 
 


NEM MONDOM EL SENKINEK!!!

Krisztina
k78
 
 


NA JÓ, TALÁN MAJD HOLNAP! Kép

Krisztina
k78
 
 


Ti tényleg lefeküdtetek? Kép

Krisztina
k78
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: