Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Remélem néhányan ide is ellátogattok!

Mi júliusban költöztünk Szentendrére, igazából még nem nagyon ismerem a környéket és szeretnék ismerkedni, hogy ne érezzem magam nagyon egyedül itt.

Van egy kéthónapos kisfiam, Benjámin, aki Veszprémben született és egy nagyon türelmes kisbagoly. Imádom. Kép

Egyenlőre ennyi. Jelentkezzetek!

zit
zit
 


Szia!

En Pomazon lakom, mi is csak 2 honapja koltoztunk ide.
Az en kisfiam 16 honapos, es most varom a masodik babat.

Sajnos most nincs sok idom, ugyhogy egyelore ennyi.

Udv,

Reka
Reka
 


Szia Reka!

Üdv nektek! Hányadik hónapban vagy? És hogy érzed magad? Nem megterhelő egy másik pici mellett? Mi is szeretnénk majd egy másik babát, de azt hiszem várok vele két-három évet.

zit
zit
 

 
 

Esztergom-Dorog környéke a Dunakanyarhoz tartozik? Mert akkor én is itt vagyok Kép
egy 2,5 éves és egy 7,5 hónapos gyerekecskével.
Jamina
 
 


Szia Jamina!

Üdv neked is a babókkal együtt. Egye fene, csak nem tiltunk ki! Kép
Amúgy pontosan merre laksz? Tokodon laknak rokonaim.

üdv: zit
zit
 


Sziasztok

Én Tahitótfalun lakom. Van egy 20 hónapos kislányom. Jó lenne ismrekedni, beszélgetni.Kimozdulni nem nagyon tudok, nincs jogsim.

béta
béta
 


Zit,
Csolnokon. Dorogról nem Tokod felé, hanem ellenkező irányban van, azért légvonalban nagyon közel van a 2 falu.
J.
 
 


Sziasztok!

Zit,
10 hetes terhes vagyok, egyelore nem nagyon megterhelo, csak a kakis pelenkakat ujabban nem birom gyomorral. De ez legyen a legnagyobb gond. meg a hanyinger, gyomoreges is rosszabb volt, mint az elsonel, remelem nem lesz minden terhesseggel egyre rosszabb.

Jo otlet volt ez a topik!

Sziasztok,

Reka
Reka
 


Sziasztok!

Üdv béta!
Mindenkinek már milyen nagy babája van, az enyém a legkisebb itt. Tahitótfalut nem ismerem, majd megnézem térképen, merre van.

Lányok, ha van képetek a kicsikről, hol láthatom őket? Nekünk van pár képünk a Fotóalbumban zit családja címen, ha van kedvetek, nézzétek meg őket.

Jamina:
Ha Csolnok is olyan szép, mint Esztergom, akkor szép helyen laktok. Pest és Esztergom között van? Kicsit tudatlan vagyok ezen a környéken. Kép

Azt eláruljátok, hogy ki mit csinál vagy csinált babázás előtt, után? Én katona vagyok amúgy Veszprémben.

Szép napot és hétvégét!
zit + Beni
zit
 


Szia Réka!

Tényleg ne legyen ennél nagyobb bajod! Kívánok szép terhességet ezen kívűl!
Hány babát szeretnétek még? Ahogy írtam, mi még egyet, mert papi mindenáron lányt szeretett volna, s "majd a következő". Kép Ciki lesz, ha fiú lesz ő is. Kép

zit
zit
 


Szia Zit!

Mi legalabb 3 babat szeretnenk, a tovabbiakat majd meggondolom akkor ha mar latom milyen az elet 3 gyerekkel. (Ide most egy olyan smile mosoly jonne, ha tudnam, hogy azt hogyan kell idetenni).
Pillanatnyilag nem zarkozom el a 4-tol sem, de nem akarok konnyelmu kijelenteseket tenni.
Hat igen, en is szeretnek egy kislanyt, de ezt nem lehet elore latni. (A noveremnek 3 gyonyoru lanya van, o persze mindig fiut szeretett volna. Ez van.) Lesz ami lesz. (De azert mar en is nagyon kivancsi vagyok.)
Merrefele laktok Szentendren? Eredetileg mi is ott kerestunk hazat/lakast, de aztan itt jobbat talaltunk. Persze lehet, hogy nem voltunk eleg kitartoak. Azert remelem meg fogom szeretni Pomazt is, de most meg rossz, hogy nem ismerek senkit. Szentendret jobban ismerem, meg ott tobb az ismerosom is. Es azt nem gondoltam volna hogy a Hev-en ilyen maceras lesz babakocsival kozlekedni. (foleg terhesen, amikor az ember nem nagyon mer emelgetni).

Szia
Reka
Reka
 


Sziasztok!

Ne mond Zit, hogy cserben hagylakKép...igyekezni fogok jelen lenni.
Szentendrén élünk lassan 4 éve, a sors nagy ajándékának tartom hogy ideköltözhettünk, rajongok a városért, utálom ha Pestre kell mennem.
2 lányom van, Fanni 11, Hanna 3 és fél éves.
F. Dia
fd
 
 


Sziasztok lányok!

Na mi van? Nincs senki errefelé? Kép Ez szomorú. Na mindegy, azért én írok kicsit.

Dia!
Üdv itt is! Örülök, hogy jöttél és szakítasz ránk időt. Megbeszélhetnénk hétvégére, hogy találkozunk ott a játszin, mert beszéltük papival, hogy kicsit ki kéne mozdulnunk a babóval, gondoltam megnézzük. Kép Mit szólsz hozzá?

Tegnap este kádban fürdés volt nálunk, Beni velem fürcsizett, nagyon élvezte. Kicsit úsztattam, jókat rugdosott a lábacskáival, meg belelógattam a vízbe nyakig, akkor még vigyorgott is. Kép Talán a pocaklakó életre emlékeztette.

Réka:
Mi nem is próbáltunk még a Hévvel közlekedni, ha megyünk akkor apával és kocsival. Próbálom úgy intézni, hogy ne sűrűn kelljen kimozdulni.

Jamina, Béta
Mi van veletek? Merre vagytok?

zit
zit
 


Sziasztok Szentendre es kornyekiek!

En nem most koltoztem ide Szentendrere, hanem itt szulettem. Ennek ellenere nem mondom, hogy mindent tudok errol a varosrol. Az teny, hogy szep helyen van, es semmi penzert nem koltoznek el innen.
Mennyire sikerult mar ismerosoket szereznetek? Ha tudok valamiben segiteni nektek (hova erdemes elmenni, baba-mama klubbok, gyerekfoglalkozasok), irjatok. Szerencsere Szentendren van egy par ilyen hely, bar ha valaki nem tud autoval kimozdulni, annak gondolom ez nem nagy segitseg.
Nekem egy 1,5 eves kislanyom van (egesz pontosan 19 honapos). Egyelore meg nincs kistestver, de 1-2 even belul mindenfelekeppen szeretnenk meg, ha lehet 2-t. Majd meglatjuk.

sziasztok, bea
csigabiga
 


Szia Bea!

Végre valaki írt megint.Attól féltem, hogy kihal a topik. Bár még van rá esély. Kép

Ti merre laktok a városon belül? Mi közvetlenül a HÉV mellett, kicsit hangos, de az okosok ide építették a házat. Mi meg örülünk, hogy kaptunk lakást. Még egyenlőre nem tudok kimozdulni, max 2 órára, mert utálok mások előtt szoptatni. Talán egy hónap múlva már kicsit többet hagy Beni két szopi között. Mi a kislányod neve? Merre dolgoztál előtte?

Most ennyi. Kép
Szia
zit
zit
 


Szia Zit!

Pannonian laktok a vasuti átjáronal? A szuleim laknak Pannonian (regen en is ott laktam), de mar par eve elkoltoztunk. Most fent lakunk a Puspokmajor lakotelep mogott. Ez szerencsere csendes kornyek, kozel van minden, a patak part a jatszoter, bolt. Korabban a fout kozeleben laktunk, es az folyton iszonyuan zajos volt. Most is az, sot!
En Bp-en dolgoztam a reklámszakmaban. De nem tul csaladcentrikus munkahely, ugyhogy majd esetleg tanitani szeretnek (ugyanis eredetileg tanar vagyok).
És ti miért pont Szentendrere koltoztetek?
Ja, nekem Luca babam van. Kicsit fáraszto, mert allandoan foglalkozni kell vele, meset olvasni, rajzolni, gyurmazni...neha latvanyosan elkezdek dolgozni, mert ha latja, hogy tenyleg nem erek ra, akkor nem - nagyon - nyaggat. DE nagyon szeretem ot, es szeretek is vele foglalkozni. CSuda jo erzes, hogy mindent megert mar. Ettol egy kicsit konnyebb az eletem.
Es Beni jo baba? Szeret aludni? Tudsz mellette pihenni?

udv, bea
csigabiga
 


Szia Bea!

Nem tudom, hogy ez a Pannonia e. Itt van nem messze a Surányi cukrászat, talán ebből meg tudod mondani. Kép Azért költöztünk ide, mert itt kaptunk szolgálati lakást és így nem kell egy garzonban szenvednünk hármasban. Párom itt dolgozott a Szakképzőben, a MH-nél, de azóta Csobánkán van.
Lucáról van képed? Szívesen megnézném. Kép
Beni jó baba, csak mostanában kiakaszt azzal, hogy 5 perceket szopizik csak, aztán 1,5-2 órát elvan. Ezt egyik napról a másikra csinálta, ezért idegesít. Gondolom azért, hogy csak jól van, ha nem sír. ( Coryval beszéltem erről, ő nyugtatgat. Nem tudom ismered-e a csetről vagy a topikokból. ) Nappal nem alszik sokat, de mostanában este 9-től 4-fél 5-ig alszik, aztán szopi után még három órát általában.

Milyen szakos tanár vagy? És itt tanítanál Szentendrén? A patak a Metál üzletház felé van?

Na, most ennyi. Kép
Szia!
zit
zit
 


Sziasztok!

En is itt vagyok, es rendszeresen olvasom is a topikot, csak irni nem mindig van lehetosegem, mert altalaban csak fellepek, betoltok nehany oldalt es mar bontom is a kapcsolatot, mert irto draga az internet, es csak utana olvasom el a dolgokat. Igy irto maceras mindig irni. De azert folyamatosan vagyok!!! Kene valami jobb elofizetes, nem tud valaki valami jot javasolni?

De sokat irtam a semmirol.

Bea,
az en fiam is egyre jobban igenyli a vele valo foglalkozast, es igy eleg nehez a hazimunkat ellatni. Ahhoz meg kicsi, hogy segitsen, inkabb csak hatraltat. Nem egyszeru. En mar nagyon varom, hogy tobben legyenek! Bar amig egyik kicsi, masik pici, addig az sem lesz konnyu. (Szerintem soha nem lesz konnyu, csak az ember mindig azt gondolja, hogy ha majd vegre....)

Sziasztok,

Reka
Reka
 


Szia Réka!

Örülök, hogy megvagy! Kép
Nem tudom milyen internetetek van, nekünk Dunaholdingos van és egy összegért annyit használod egy hónapon keresztül a netet amennyit akarod, tehát éjjel nappal rajta lehetnék, ha akarnám. Nem tudom, hogy nálatok van-e ez. Vagy esetleg a UPC ?

Most én sem tudok többet írni, majd holnap.
Addig is sziasztok!
zit
zit
 


Sziasztok!

Zit!
Ez a patak ( a Beáé ),az a patak amit én magyaráztam!KépEzt a hétvégét sajna lekéstem,hétfőn jöttünk haza Törökoból azért nem válaszoltam bocsi.
Bea: mi itt lakunk ám a játszinál! Hanna a lakótelepi oviba jár és bölcsis is ott volt.
Lucával szoktatok erre járni patakozni?
F Dia
fd
 
 


Szia Dia! Kép

Na milyen volt a nyaralás? Gondolom élveztétek! Ott is olyan kedvesek a törökök? Kint úgy láttam, hogy nagyon család - és gyerek központúak. Szerinted?
El is felejtettem, hogy utaztok, csak vártam és vártam.. Kép Majd legközelebb összehozzuk. Akkor talán már Bea is jön majd. Kép

Na megyek, mert hív a sarj.
zit
zit
 


Sziasztok!

Bea,
nekem ket kerdesem lenne: egyreszt tudsz-e valahol Szentendren terhestornat. Itt Pomazon delelotti idopontban van es nem tudom addig hova tegyem a fiamat.
A masik, hogy van-e valami jo bolt, ahol viszonylag nagy valasztek van nadragbol. Valami farmer, vagy kord szerut szeretnek, viszonylag megfizetheto aron (10 eFt alatt). Mar mindent kinottem, a kismama-nadraghoz meg meg kicsi vagyok.

Zit,
nekem sima axelero elofizetesem van (havi 1200 Ft), annak idejen csak levelezesre hasznaltam es arra boven eleg volt a havi 3 (vagy 5?) ora internethozzaferes. Most viszont mar szoktam internetezeni is es ez a telefonszamlan, meg az internetszamlan is sulyos tobbletkoltsegekkel jar. Az a baj, hogy amit neztem az mind legalabb havi 8-10 eFt, es ezt sokallom. Ezert vagyok most gondban.
Reka
 


Sziasztok, én is szentendrei vagyok, és most vagyok terhes az első babával. Azt szeretném kérdezni, hogy nem tudnátok valami jó gyerekorvost ajánlani? Én szeretnék fogadni egy dokit, aki az első évben rendszeresen kijárna, kihozná az oltásokat, ill. aki nem ír fel antibiotikumot minden köhhintésre. Van valami ötletetek?
dfc
 


Szia dfc!

Sajna én nem igazán tudok segíteni neked, mert én oda járok, akihez tartozunk, de eddig csak oltásra vittem a kicsit. A neve Kunsági Katalin, de hallottam már jót és rosszat is róla. Úgyhogy passz. Ő állítólag kér pénzt, ha kimegy házhoz. Ennyit tudok sajnos. Merrefelé laksz Szentendrén? Mikorra várod a babádat?

zit
zit
 


sziasztok!

egy kicsit lemaradtam...

Zit, a patak igen, a Metal uzlethaz fele van, de lattam hogy mar valaszoltak erre a kerdesedre. Vegzettsegemet tekintve alsos tanito vagyok, de a hospitalasokon kivul igazan meg igy nem tanitottam. CSak angolt tanitottam altalanos iskolaban. De az mar jo reg volt. Nagyon szerettem tanitani, csak aztan valahogy ugy alakult, hogy teljesen mas iranyba mentem el.

Nekunk is axeleronk van. Ennek a csomagnak az ara ha jol emlekszem 6-7 e korul van, fel ev alatt kell elhasznalni. Sajnos kell a percdijakat is fizetni, de most a Matavnal atvaltottunk a Csevego vagy Sokatmondo vagy valami hasonlo csomagra (ha valakit erdekel, jobban utananezek). Delutan 3-tol mar kedvezmenyes percdijak vannak - igaz ez a netre nem vonatkozik. De az eddigi 8-10 ezres szamlank lement 6 ezer korulire.

Reka,
ruhaugyileg sajnos nem tudok otletet adni. Nem tudok arrol, hogy Szentendren lenne valahol kifejezetten kismamaknak bolt. Szeretem Sztendret, de vasarolni mindig Bp-re megyek. Egyreszt nincs itt akkora kinalat, ami van, az meg tobbnyire draga, mert kirakatvarosrol van szo. Volt egy kimondott bababolt (Götz bababolt) azt is megszuntettek, mert a "20" cukraszda melle kellett a "21". is)

Terhestornanak utana kell neznem. Ugy tudom, itt a lakotelepen van terhestorna, de ebbe nem vagyok biztos. En szules utan akartam menni, mert fajt a derekam, de vegul nem mentem. Vihettem volna a gyereket is, mert van ott jaroka is. Szoval feltetelezem, hogy van terhestorna, de megkerdezem. Ez mar 1,5 eve volt.

dfc,
nekem a K.Katalin orvos nem jott be. A lanyomat csak egyszer vittem hozza, de nem tunt baratsagosnak. (persze mindenkinek van rossz napja) En a Sigora Evahoz jarok. Szeretjuk ot, szerintem lelkiismeretes, es kijon a gyerekhez, ha megbeszelitek. A szomszedom kisfiahoz mindig kijon, szerintem ok meg soha nem vittek orvoshoz. Oltassal en is probalkoztam, mikor pici volt a Luca, de azt mondta, hogy oltast nem ad be otthon, mert ha valami problema adodna, azt csak a rendeloben tudjak rendesen ellatni. Lehet benne valami, en nem is ellenkeztem, de ennek ellenere erdemes rakerdezni (ha esetleg ot valasztod)
Nem ir fel rogton antibiotikumot, csak ha nagyon muszaj. Legalabbis egyszer vittem hozza Lucat - mar nem tudom, milyen baja volt - felirt gyogyszert - antibiotikumot - de azt mondta, hogy figyeljem a gyereket, ha jobban lesz, ne adjam neki, ha nem javul, hivjam fel, es megbeszeljuk mi a teendo. De szerintem o olyan doki, akivel meg tudod beszelni, hogy mit szeretnel es mit nem. Ez tudom rola mondani.

Dia, szoktunk a patakparton setalgatni, nyaron jartunk a jatszira is (bar nem sokszor, mert nem nagyon voltunk itthon). Lehet, hogy eppen ti is ott voltatok. Irigyellek, hogy ott laktok lent.

Remelem mindenkinek valaszoltam, jo hetveget a nap hatralevo reszere, bea
csigabiga
 


Köszi mindekettőtöknek. Csigabiga amit a dokidról írtál jól hangzik. Ő körzeti is valahol. Van magánrendelője? Én azt szeretném, ha az elején hetente kijárna, megnézné mindig, ő tartaná fejben, hogy milyen vizsgálatok stb. kellene, meg majd segítene hogy mikor mit kezdjek el adni neki enni. Aztán később, persze már bemegyünk hozzá, ha beteg lesz a gyerkőc. Én ezt láttam a családban, és úgy tűnt, hogy ez bevált. Hány éves ő különben? Szentendrei? Zit a Skanzen felé lakunk, és dec végén fogok szülni, ha minden jól megy.
köszönöm az ötleteket, és ha valaki még tud mondani orvost vagy véleményt az eddigiekről, azt nagyon köszönöm
dfc
 


Sziasztok!

Bea,
en nem kismamaboltra gondoltam, hanem sima farmerboltra. Bocs, en voltam felreertheto. En nem szeretnek mindenert Pestre bejarni, ezert probalom felderiteni, hogy milyen boltok vannak Szentendren.

Koszi, hogy utanakerdezel a terhestornanak is.

Sziasztok,

Reka
Reka
 


Sziasztok!
Már rég gondolkoztam, hogy kellene egy ilyen topicot nyitnom, de aztán mindig meggondoltam magam...Köszi, hogy megtettétek helyettem!
Szóval mi is Szentendreiek lennénk, azon belül Izbégen lakunk, itt építkeztünk 2 éve, és már terhes voltam, ezért SOS be kellett fejezni a házat. Ennek köszönhetően mire jött a baba minden készen lett, de ne tudjátok meg, milyen a 9. hónapban költözködni...
Egyébként mi is csak most ismerkedünk a környékkel, nagyon szép város és a környéke is, nem szivesen költöznék el perpillanat.
(Eddig csak lakótelepen laktam)
Kislányom most lesz nov. hó közepén 17 hónapos.
Nekünk itt írtó aranyos dokinénink van, kívánni sem lehet jobbat!
Mivel mások is felfedezték, a tanácsadáson kritikus állapotok uralkodnak. Néha megpróbálunk beosonni a hátsó ajtón, pláne ha csak egy mérés kell.Kép
Volt itt babaúszás, szuper volt, de most egy kicsit szünetel ( a Hotel hibája miatt) nem tudom folytatják-e itt, vagy Budára kell mennünk a továbbiakban. Most majd felhívjuk őket, hogy mi újság ezügyben...
Üdv. Minden Környéken Lakó Kicsinek és Nagynak! Kép
 
 


Dfc!
Nem hiszem, hogy itt egy dokinak is lenne magánrendelője. Azt sem hiszem, hogy ki fognak tudni járni Hozzátok. Egyszerűen nincs idejük...van amelyiknek energiája sincs...
 
 


Sziasztok!Kép

Ismét régen jártam erre. Kép

Ilusta:
Szia, üdv közöttünk, remélem jössz máskor is. Mi is szülés előtt két héttel költöztünk ide, aztán még kiatakarítottuk a lakást, berendeztük amennyire tudtuk, mielőtt lementünk anyuékhoz. Jó volt. Kép
Babaúszásra mi is vinnénk majd Benit, remélem lesz majd megint lehetőség rá itt, nem nagyon mennék máshova.

Csigabiga:
A te dokidról én is jókat hallottam, majd meglátom, hogy milyen lesz a miénk, aztán ha nem jó, átnyergelek én is. A házban van egy másik baba, ő már fél éves és az anyukája szintén áttért a te dokidra, ő is szereti.
Luca hogy van?

Réka, Dia, Jamina, Béta, Dfc merre vagytok? Most már leszek rendszeresen, remélem jöttök ti is sűrűbben!!!

Beni továbbra is szépen átalussza az éjszakákat és ma este majdnem hasra fordult. Kép Már nagyon készül rá, dolgozik ezerrel, de a kis kufferja mindig visszahúzza. Kép El kezdte nézegetni a kezecskéit és eljátszogat a baby gym-jével órákig is. Nagy dumagép a picur és sokat vigyorog, pár napja pedig kacag is. Kép

Csajok jelentkezzetek!
Nagyon szép éjszakát!Kép
zit
zit
 


sziasztok,
Nem tűntem el. Én nagyon élvezem itt a terhességem, egy csomót sétálunk a kutyával a Duna parton, főleg, hogy ilyan jó idő van. Már eléggé elfáradok, ha be kell mennem Pestre, az autózás is, de a hatoson a lökdösődés is. Pedig kell még mennem, most nekiállok Karácsonyra ajándékokat nézni, ez decemberre már nem fog beleférni. Nem nagyon tudom mit csináljak doki ügyben, ez tényleg olyan kérdés, amiben szeretnék "tökéleteset" találni.
Én se tudok itt kismamaboltot, a Corában van egy-két darab.
dfc
 


Szia dfc! Kép

Én is élveztem a terhességet, de a vége már nagyon rossz volt. Nagy volt a hasam, már szinte menni sem bírtam és az a nagy meleg... Pihenj sokat és a lábadat is polcold fel időnként, nehogy úgy járj mint én. Azt hiszem a bal térdem kissé bekrepált a terhesség alatt. Nagyon fáj mostanában.
Milyen kutyátok van?
A ruhákat én anno a Wesr Endben és Veszprémben veszegettem.

Beni tegnap volt három hónapos, ennek tiszteletére hasra fordult, ami azóta nem megy és ez idegesíti. Kép Ma voltunk oltáson, egy hős volt. Csak egy kicsit sírt, amikor bökték, aztán csöndben volt és nézelődött. Most alszik a picurka. Már 63 cm és 6700 gramm. Egész nap beszél hozzánk és kacag is sokat. Majd megzabáljuk Kép

Jelentkezzetek!!
zit
zit
 


Sziasztok!

Zit,
szerintem lehet, hogy csak azert faj a terded, mert a szoptatas alatti hormonok laza izuleteket okoznak. Nekem mindket labfejem fajt iszonyatosan szules utan, csak biopapucsban tudtam jarni, de hosszabb ules utan mindig fajt az egesz. Aztan szep lassan elmult. Kesobb meg ereztem, hogy nagyobb gyaloglas utan kezd fajdogalni a terdem, ami nekem sose fajt, de aztan az is elmult ahogy abbahagytam a szoptatast.

A szoptatasrol jut eszembe, en mar junius ota nem szoptatok, de a multkor massziroztam a mellem, es jott belole tej. Nagyon vicces volt. Fura dolog ez a hormonokkal. Remelem, ha megszuletik a kisbaba hamar lesz sok tejem, nem ugy mint az elsonel. MAjd gondom lesz ra. mindenki aki meg nem szult: nagyon odafigyelni a szoptatasra!!! Mar szules elott jo, ha az ember megtanulja, hogy hogyan kell masszirozni a mellet, es mit kell majd csinalni. Persze az esetek nagy reszeben megy magatol, de azert jo felkeszulni, mert ki tudja ki milyen alkat.

NA jo, lelottem magam.

Reka

ui. Tenyleg nem tud senki terhestornat Szentendren???
Reka
 


Sziasztok, jó, hogy idetaláltam. Mi Dunabogdányban lakunk egy éve, a kisbabám pedig 4 és fél hónapos. Igazi városi lány voltam, úgyhogy kicsit magányos vagyok itt, bár hetente egy-két nap bemegyünk pestre mindenféle dolgainkat intézni.
s.kata
 


Rékának üzenem, ha még nem vett nadrágot, a Corában vannak nem túl drágán terhesgatyák (bár ahhoz képest drágák, hogy csak pár hónapig hordod), de olyanok is, amiket utána is lehet hordani.
s.kata
 


Sziasztok!Kép

Réka:
Utólag is nagyon boldog névnapot neked!Kép A nyolc napban még bent vagyok, ugye? Kép
Sajna én nem tudok itt terhes tornát, de nézd meg a védőnőnél, ott szoktak hírdetni, ha van. vagy kérdezd meg tőle, hátha ő tudja.

Kata:
Szia, jó, hogy itt vagy velünk, gyere gyakran, akkor talán nem érzed majd egyedül magad. Kép Hogy hívják a babádat? Írj egy kicsit magatokról. Kép

FDia:
Merre jársz? Mi van veled? Sok a meló? Néha bekukkanthatnál. Kép

Na, szép napot nektek!
Pussz Kép
zit
zit
 


sziasztok.
Zit német vizslánk van. elég nagy mozgásigénnyel. Atejtermelésem nekem már az 5. hónaptól beindult, és folyamatosan jön. Nyáron még a bikinim is állandóan csupa tej lett. A férjem szerint tesztüzemmódban működök :-))
Lányok Bartha Zsoltról tud valaki valamit, nem jár hozzá senki? Állítólag ő gyerekorvos is, és dicsérték nekem
dfc
 


Szia dfc!

Nem hallottam még a nevét, de Kunsági dokinéni nekünk még eddig bevált. Lekopogom azért. Amúgy még milyen orvos, mert azt írtad: gyerekorvos is.
Ez jó, ez a tesztüzemmód. Kép
Szép kutyátok lehet, a vizslák nagyon tetszenek amúgy is.
Tényleg, mikorra várod a babát?

zit
zit
 


sziasztok.
Zit dec.30. a 40. hét vége, de a védőnő jan. 1-et mond. A dokiról úgy tudom, háziorvos is meg gyerekorvos is. Gondolom két szakvizsgája van. A kutyánk tényleg nagyon szép, olyan izmos, mint egy ló. hihetetlenül tud sprintelni, pedig 10 éves.
Réka én úgy láttam, a Forma Stúdióban talán van terhestorna, de nem biztos. Az a Pismány abc-nél van. Esetleg kérdezd meg.
dfc
dfc
 


Sziasztok!

dfc:
Van egy barátnőm, ő is január elsején született. Szokott itt chatelni is. Kép
Nekünk egy pumink van, ő is elmúlt már 10 éves, de úgy csinál, mintha még mindig kölyök lenne. Kép Amúgy jól vagy? Nincs még semmi előjele, hogy nemsokára itt a vége? Beszéltél már valamelyik dokival? Remélem sikerül jól választanod!

Szép napot mindenkinek, azoknak is, akik csak olvasnak minket!
zit
zit
 


Sziasztok!

Reka,
a lakotelepi terhestornat nem tudtam meg kinyomozni, ugyanis akarhanyszor elmentem oda, zarva volt. Viszont ha felhivod a szentendrei szakorvosi rendelot (310-516, 310-518) - ez a patak parton van a tegla épulet -, ott meg tudjak mondani hogy van-e, lesz-e. Regen egy gyogytornasz hetente 2-szer kulonbozo idopontokban tartott terhestornat. Másik otlet pedig: biztos jarsz védonokhoz havonta meresre, stb..., ok biztos hogy tudnak mondani terhestornat.
Farmerugy: Szentendren nem tudunk - tobb szentendrei bevonasaval vegzett kutatomunka eredmenye - farmerboltot. Farmert lehetett kapni az állomáson a Kaisers melletti utcaban egy boltban, de azt mintha most lebontottak volna. Nem tudom mi lesz a helyen. VAn egy munkaruha bolt, ahol szinten lehet farmert kapni: ez Zit-tol nincs messze. A Rozsa utcaban van. A volt katonai foiskola lampajanal kell balra kanyarodni (Bp felol) es az utca elejen a bal oldalon van. Allitolag. En nem ismerem. Kifejezett farmerbolt BUDAKALASZON VAN. Ez egy Lee bolt. (par eve meg az volt). Ha a hatso uton mesz at Bekasmegyerre, ez a 11-sel párhuzamosan megy, de font a domboldalon, akkor mar majden elhagyod a Budakalász táblát, és ott talalhato jobb oldalon a bolt. Ott egesz jo aron voltak farmerok. Regen vasaroltam mar ott, de meg mindig kint van a farmer tabla, tehat feltetelezem, hogy uzemel.

Mi most betegek voltunk, amit mar nagyon unok, mert az elmult 2honapban harmadszorra voltunk nathasok. De sajnos a teli ido ezzel jar.

Ha valakit erdekel: szerdankent zenes foglalkozast tartanak gyerekekenek. Mar egeszen pici kortol lehet vinni a gyerkocoket. En 10 honaposan vittem eloszor a Lucat - meg menni sem tudott, de 6 honapos kortol lehet mar vinni. Nagyon jo! EGy zenepedagogus tartja - szerintem nagyon ert a gyerekekhez, nagyon jol banik veluk -enekel, furulyazik, gyermekdalokat hallgatunk, kozben a gyerekek kapnak kis hangszereket, amivel a ritmust tudjak utogetni, stb. Szoval ha valaki ki tud mozdulni otthonrol, akkor ezt nagyon tudom ajanlani. Egy alkalom 500 ft.

Kivetelees alkalom van ma. Egyedul vagyok itthon delelott. Luca a szuleimnel alszik, mert tegnap este programom volt, ferjem is tegnap bulizott a haverjaival, igy o bent alszik Bp-en. Nagyon elvezem, hogy enyem a delelott. Nincsen semmifele kotelezettsegem. Ki is hasznaltam, ezert irok ennyit. De most mar befejezem. Minden jot.

bea
csigabiga
 


Sziasztok!

Én sajnos most nem élek Szentendrén (most Pesten lakunk), de tervezzük, hogy mielőbb kiköltözünk, hiszen a szüleim még mindig ott élnek, és hetente min. 1x kint vagyunk náluk. Nekem egy lassan 14 hónapos kislányom van, Csenge.

Azt hiszem Zit, Te laksz Pannónián, nos én is ott éltem a régebbi felén a tiszti lakótelepnek, és szüleim most is ott laknak. Szerintem jó hely, mert közel van mindenhez, és nem kell nagy távolságokat bejárni. Bár amikor anno a Püspökmajori lktp-re kellett iskolába járnunk, azért nem volt könnyű, mindig szaladtunk a buszhoz Kép

Bea,
Hol tartják a zenés foglakozást? Szerdánként szívesen kimennék Csengével, anyum akkor ugyis hamar végez a suliban.

Philissa

Philissa
Csenge Boglárka 2002.09.23.
Kép
és Hanga Bíborka 2005.05.05.
Kép
 


Szia Philissa!

Örülök, hogy jöttél, remélem máskor is írsz majd.
Igen, itt lakunk Pannónián és szerintem anyukádék sincsenek messze, mert az új házban lakunk a régi tiszti lakótelep mellett. Lehet, hogy már el is mentünk egymás mellett így nagy ismeretlenül Kép), mert sokszor szoktunk ott is sétálni.

Olyan szép neve van a lányodnak, nekem is nagyon tetszik. Kép Pesten merre laktok? És itt merre költöznétek?

Szép napot mindenkinek!
zit
zit
 


Sziasztok!

Koszonom mindenkinek az info-kat! Nagyon rendesek vagytok.

Bea, engem is erdekelne hol tartjak ezeket a foglalkozasokat! Szivesen elmennenk mi is!

Szia mindenkinek!

Reka
Reka
 


Sziasztok Anyócák!

Én Vácon lakom, beleférek még ebbe a topicba?
Próbállak visszaolvasni titket. Addig is magamról:
28 éves vagyok, van egy 16 hónapos ördögfókám: Dani,ki mellesleg most sem hagy írni Kép Most tervezzük a másodikat, de még nem tartunk sehol vele. A kicsi mellett nincs segítségem, mióta megvan nélküle nem voltam sehol, ezért időnként égnek áll a hajam Kép Most megyek is mert ebédelünk aztán megpróbálom letenni szundítani. Mikor alszik én akkor csinálom a házimunkát, na meg netezek Kép

Szia mindenkinek, írjatok, hogy írhatok-e:
Bellana
 
 


Szia Bellana!
Szerintem beleférsz sőt hozzám mindenképp közelebb vagy, mint a többiek. Itt mindenki Szentendrén lakik Kép én meg Dunabogdányban, ami kb szembe van veled Kép.
Egyébként Pestről költöztünk ide kb 1 éve, egy idegtépő építkezés után, aminek még most sincs vége. De legalább jó levegő van Kép
Én is olvasgattam már a váci topikot, egész jó kis társaság van ott, nem?
Az én kisfiamat Misinek hívják, ő se hagy gépelni és öt hónapos lesz.
s.kata
 


Szia Kata!

Mi is pestről jöttünk, laktunk a nyugatinál és Újpalotán is. Sajnos itt is panelozunk, de a pénzünk nem volt elég másra, pesten még panelra sem. Persze nincs az a pénz amiért viszamennék, igazából semmi nem köt oda...A zsúfoltságot meg nem bírom. Itt olyan jókat lehet sétálni, gyönyörű a Duna-part, kellemes kis város Vác.
Miért nem írtál nekünk oda a topicba? Jó lett volna, mert már nagyon leült a topic, azért is írok már mindenfele.Bár látom ez a topic is leülőben van Kép
Dunabogdány tényleg nincs messze, csak komppal kell átmenni, ugye? Meg gondolom onnan busszal?
Olvastam, hogy magányoskodsz. Sikerült már társaságot találnod?

Szia:
Bellana
 
 


Sziasztok!

Bellana!
Üdv itt köztünk, gyere-gyere csak máskor is!!! Kép Én is attól félek, hogy kihal a topic, talán kár volt indítanom? Nem tom. Korban elég közel vagyunk egymáshoz, 27 múltam a nyáron. Meg lehet nézni valahol Danit és esetleg téged? Kép
Az a baj, hogy én válaszolgatok mindenkinek, csak nem nagyon néznek be azok sem, akik már írtak. Kép Pedig jó lenne, ha mindenki írna, már lennénk elég sokan hozzá. Kép

Kata:
Jó, hogy megint itt vagy! Miket tud már Misi? Csak hogy tudjam mit várhatok majd Benitől. Kép

Írjatok csajok! Kép
zit
zit
 


Szia Bellana!
Vác tényleg szép város, tavasszal voltunk, de a topicban elég benfentes volt a légkör, azért nem írtam bele. Kép
Zit!
Készülj fel, hogy a gyereked napról napra édesebb lesz, még ha azt gondolod is, hogy ezt már nem lehet fokozni. Nálunk legalábbis így volt. Ma már össze se tudom hasonlítani a két hónapos (ugye ennyi Beni) és a négy és fél hónapos Misit.
s.kata
 


Szia Kata!

Beni már elmúlt három, igaz csak egy héttel. Kép Tényleg minden nap meg tud lepni valamivel. Próbál hasra fordulni, már kétszer sikerült neki, de aztán nem megy, mert visszahúzza a segge. Kép Hasról hátra nagyon jól megy neki. Kíváncsi leszek, mikor fog mászni. Kép

Na megyek, mert fürdetünk, aztán alvás.
Jó éjt mindenkinek!
zit
zit
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron