Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Mamák!
Hosszú keresgélés után, megannyi szempontot figyelembe véve vásároltunk végre lakást a Kolosy térhez közel a Folyóka utcában. Ez egy pici, nem új, de annál barátságosabb ltp., de úgy látom már most magányosak vagyunk. Játszóteret nem találtam még HÉV-mentes távolságra. Eddig a XVIII, XIII és a I ker.ben laktunk, mindenhol volt játszótér, játszóház emberi közelségben. Itt úgy látom gyerekek sincsnek nagyon. VAGY MÉGIS? Ha igen, szivesen találkoznék Veletek!!
Segítséget szeretnék gyermekorvos ügyében is, hol találok olyan szimpi és szakmailag is tuti orvost, aki esetleg kijön házhoz is?
Bölcsivel már megjártuk...Azt hittem könnyeben fog menni, de most már polgármesteri hivatalokkal levelezem.
Szél utcaiba vették föl szeptembertől Bencémet. Azért költöztünk be olyan messziről, mert nincsenek nagyszülők, rokonok. Senki nem fog tudni a most 19 hónapos tündérédes kisfiamért menni bölcsibe, oviba.
Kezdetnek ennyi,
Sziasztok
Anita
 


Szia antacska,

Pontosan nem tudom hol van a Folyóka utca, de van egy jó kis játszótér a Bécsi út legelején, a Frankel Leó végén, azaz a Zsigmond téren.

Bölcsi, ovi, orvos ügyben sajna nem tudok neked segíteni, mert én még csak ebben a hónapban várom az első babámat, de én úgy látom, hogy egyre több a gyerek a környéken, tehát biztos nem leszel egyedül Kép

főleg ha már tényleg jön a jó idő akkor fog mindenki kiszabadulni a lakásból.

Üdv,

Gabek

Kép

Kép
 
 


Szia Gabek!
de jó, hogy írtál! Ismerem a zsigmond téri játszót, de az elég forgalmas helyen van és hát a levegő...Az az idilli elkéőzelésem volt, ha Budára jövünk akkor kicsit tisztább, csendesebb stb. Hányadik hétben vagy? Mikorra várod a picit?
Merre laktok?
Szia,
Antácska
 

 
 

Szia Antacska!
Bár nem HÉV mentes távolság, de a Tímár utcánál van egy nagyon jó Máltai játszótér, nem tudom, hogy jártatok-e ott. Mi nagyobb távolságból is elmegyünk oda olykor játszani, mert nagyon szereti a lánykám, aki most 21 hónapos.
Bölcsi ügyben nem túl jó a helyzet, mert aki tud, gondolom megy dolgozni, ezért mindenhol sok a jelentkező.
Üdv
Miriama
 
 


Sziasztok!Nem a reklám helye,de decemberben nyílt az Új Udvar-ban egy játszóház a tombolda helyén.Itt rossz időben is tudnak szaladgálni a gyerekek,és ettől a hónaptól lesz egy csomó foglalkozás is.Zenebölcsi/ovi,torna,kézműves,német nyelv,stb...
grasso
Budapest X. kerület
 
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
De örülök, hogy megtaláltam ezt a topikot!!! :lol:
Mikor még vártam Janókámat, írogattam egyszer-kétszer, de aztán megszületett és időm husss.... szerencsére már 3 hónapos elmúlt kicsiny bogárkám és az "életritmusa" is kialakult, így időm kicsit több lett, de ezzel beköszöntött az "egyedüllét" érzése is :( Gondolom akik első babásak és túl vannak az első húzós hónapokon tudják miről beszélek :D
Na azért nem panaszkodom, de én is szivesen találkoznék anyukákkal akikkel lehetne közösen babakocsizni v beszélgetni. Mi a Nagyszombat u-ban lakunk Janókámmal és Apával:)

Pipke
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: