Új privát üzeneted érkezett!

 


lkné-
 


Nincsen egy Isaszegi mama sem?
látom ,hogy 11 megnéztétek
 

 
 

szia én mondjuk Dányi vagyok de még nincs gyerkőcünk csak tervezzük te kisbabát vársz? vagy már van?


hahó! nem ír ide senki?


Szia!
Én isaszegi anyuka vagyok 3 gyerekkel magammögött bár az is igaz hogy nem ma szültem hanem már másfél éve de mindig aktívnak érzem magam ebben a témában.Miröl beszélgessünk? :D
 


szia pl. hogy mennyi idő alatt sikerültek a gyerkőcök mi most próbálkozunk 3. hónapja


hello én is isaszegi vagyok..de én se mostanában szültem..

Kép

Kép

Kép
 


Off:
Sziasztok!
Szeretném a segítségeteket kérni!
Kiadó házat keresünk a környéketeken! Bárhol Pest vonzáskörzetében!
2 gyermekünk van, családi házat keresünk.
Előre is nagyon köszi a segítségeteket!
Zsuzsa
 
 


Kádúszás otthoni környezetben 2 hetes kortól; Babaúszás 3 hónapos kortól Monoron a Városi Uszodában kedden 8.00-8.30-ig és szombaton 8.30-10.00-ig. További információ: Viczkó Andrea úszóoktatónál 30-407-8301; www.esemenyrogzites.hu – video; www.babauszas.atw.hu – képeim a foglalkozásról

Viczkó Andrea
Úszóoktató
30-407-8301
 
 


Sziasztok,

Én is isaszegi vagyok , de mi értelme ennek a topiknak ?
 
 


Sziasztok csajok!
Isaszegi vagyok,de még nincs gyerekem...
Valószinü 2 hetes terhes vagyok,remélem :D
Szeretném a segitségeteket kérni,ha lehet...
Pesten van nögyogyászom,de messze van innen.
Ezért a párom mondta h Kistarcsán felujitották a szülészetet,és közel van hozzánk.Csak az a bibi h nem ismerek egy nögyogyászt sem ott.
Ha tudtok valakit,segitsetek :)
Köszi
 
 


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html

Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...


ÉLETMÓD----HOL ÉRDEMES ÉPÍTKEZNI?

nem enged linkelni valamiért...

Kép
Kép
Kép
 
 


Kedves Fórumozók!

Szeretném figyelmetekbe ajánlani új szolgáltatásunkat: Gödöllőn és környékén pelenka és popsitörlő házhozszállításával foglalkozunk. Ízelítő az árainkból: newborn 23 ft/db-tól, mini: 24 ft/db-tól, midi: 28 ft/db-tól, maxi: 34 ft/db-tól, junior: 36 ft/db-tól, popsitörlő: 350 Ft. Gödöllőn a házhozszállítás ingyenes, más településen távolságtól és rendeléstől függ. Kérésre szívesen küldök árlistát. Üdv. joag
 
 


Valaki Isaszegről esetleg??? :)
Vendég
 


Sziasztok!

Én isaszegi kismama vagyok :)

Alexandra
 
 


Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem.Kérem,aki tudja írja le,mi a környékén lévő legnagyobb, vagy legszimpatikusabb bútor üzlet neve.
Előre is köszönöm,egy munkába most visszatérő anyuka:

Zsu

Kép
Kép
 


Hahó!

Nyár óta senki nem járt erre? Pedig csatlakoztam volna szivesen!

[url="http://www.widdlytinks.com"][img]undefined[/img][/url]
Photo Tinks by WiddlyTinks.com
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: