Új privát üzeneted érkezett!

Szia!

Ne haragudj, hgy ilyen ritkán írok még mindig kínlódunk éjszaka és persze a lakás is úszik! nem mesélted a balesetet és persze hogy érdekel.
Édes lehet kislányod. amint javul a helyzetünk éjszaka ügyben ígérem bővebb leszek!

Puszi
Angi

Kép
Kép
 
 


A baleset: már jó pár hete volt, mentünk az autóval, az előttünk lévő kanyarodott balra, mi meg mellette voltunk, erre kikanyarodott elénk egy hapsi és a férjem már nem tudott megállni.A kocsi eleje összetört , szerencsére nem lett baja senkinek, Szoni be volt kötve az ülésbe, Zsombi pedig rajtam aludt a hordozókendőben.Azt a félelmetes sírást soha nem felejtem el amit a két porontyom produkált, nagyon megijedtünk.Én persze lefejeltem az anyós ülés háttámláját és vérzett az orrom, így még amiatt is nyugtatgattam a kiscsajt, hogy vérzik az orrom igen, de nem fáj semmi!!!Ahhoz képest hogy nem tudtam igazán magamhoz ölelni(Zsombi lógott rajtam) hamar megnyugodott,Zsombi is nagyon sírt féltem ,hogy baja lett, de vissza dugtam a szájába a cumit és aludt tovább.8 körül evett és a kórházban 11:30 körül ébtedt, pont kaja közben hívtak be a vizsgálóba, de nem sértődött meg mosolygott a dokira mint a vadalma!!!Akkor nyugodtam meg igazán!!!!Anyósom egyből rohant a kórházba, mert a párom nem tudott jönni az autót intézte és telefonáltam a legjobb unokatesómnak, ő az Istvan kórházban műtősnő,- nagyon megértő a depimnél is sokat segített-mire bevittek 5 perc múlva ott volt ő is!!!Nagyon jó volt hogy nem kellett egyedül lenni.Szoni is addig csendben üldögélt, de miután megjöttek, ismét gyerek lett rohangált, hangoskodott!!! :lol:
Szóval nekem nagy trauma volt de leginkább a gyerekek miatt, ha csak ketten lettünk volna nem visel meg ennyire!!!
Drukkolok a fogak miatt!!!
És miért haragudnék???? :shock:
puszi

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Szia!

Hát ez tényleg elég megrázó lehetett, Te szegény!
Végre már van annyi energiám, hogy tudtam jönni :)
VAN FOGACSKÁNK FELÜL!!!!!!!!!!!!!!!
Hétvégén még nem törte át, tegnap elzupált és vérzett is az inye lehet hogy ez segített :) A lényeg hogy kinn van, jobban is alszunk :) Enni tegnap nemigazán evett, de a szomszéd kisfiú sem evett szóval szerintem a melegtől volt. Ti ettetek rendesen tegnap??

Puszi
Angi

Kép
Kép
 
 

 
 

Szia!!!!

Éljen-éljen!!Örülök,hogy kibújt!!!!
Zsombi eszik, de a vizet nem fogadja el!!!Adjak neki teát????
Szoni sem viszi túlzásba az evést, biztos a meleg miatt!!!
Ne aggódj nem az éhezés a fő hobbijuk! :lol: :lol:
Ez a hőség borzasztó, úgy sajnálom a babókat!!!Kiscsajnak vasárnap levágtam a haját, annyira izzadós!!!
Voltunk szombaton vízműves családi napon apukámmal, tök jó volt!!!Szonó ilyen labdás ugráló matracra kattant rá, nagyon élvezte, volt Kishableány szini előadás, nagyon sok játék, már csak fürdőrucit kellett volna vinni mert medence is volt!!!
Zsombi meg 1 gesztenye fa alatt hűsőlt :lol: !
Röviden ennyi, ja pénteken meg a keresztfiam ballagásán voltunk!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Szia!

Próbáld meg a teát, de ne izesítsd. A Lackó ennyi idősen nem fogadta el a vizet sőt semmi nem kellett neki. A védőnéni meg azt mondta hoyg a tápszer is folyadék ezért ne aggódjak, úgyhogy ha nem iszik a Zsombi szerintem nem gond.
Most rájöttem hoyg kisfiam csak a meleg dolgokat nem akarja megenni. Hidegen hoyg adjam a főzeléket???? A banánt benyomta a joghurtot benyomja a péksüti is bejön neki. szóval nem tudom, nehéz na :)
Majd felhívoma barinőmet 3gyerkőce van hátha ad valami jótanácsot! Midnig Őt hívom ha van valami :)

Mi a hétvégén Budaörsön voltunk vásárolni meg anyóséknál ott a Lackó is pancsolt a kertben :) de fű még ismeretlen és szúrós :lol:

Angi

Kép
Kép
 
 


Na kicsi lányom reggelre belázasodott!!!9-kor eszméltem a doki 10-ig rendelt így rohantunk:Zsombi hordozókendőbe be Szoni meg totyogott mellettem, de sokat kellett cipelni így majd meghaltam mire hazaértünk!!!!
Torokgyuszija van, írt antibiotikumot, de nem merem neki adni mert a múltkor is csalánkiütése lett tőle, este felhívom a természetgyógyászt hátha jó valami homeós bogyó is!!!! :roll:
Úgyhogy ma ülőfürdő, nurofen,majd ismét felkúszott 39.9-re ülőfürdő, kúp ,priznicelés és így most 1 óra alatt 37.3!! :lol:
Jó kis éjszakánk lesz! :roll:
Megemlítettem a dokinak, hogy Zsombi nem issza a vizet, nemes egyszerűséggel azt válaszolta, hogy akkor nem szomjas elég neki a tápszer!!!De Szoni sem ivott semmit amíg nem evett mást a tápin kívül!!!
Lackó nem eszi a főzit???Eddig megette???Lehet hogy csak a meleg miatt nem kívánja, én sem igazán eszem ilyenkor!!!Ne aggódj ők még tudják mire van szükségük!!!Hidegen nem tudod adni, esetleg langyosan!Ha úgy sem akkor passz, de szerintem a hőség a gond!!!!
Budaörsön akkor beugorhattatok volna!!! :lol: Mi a Sas-hegyen lakunk a Petőfi laktanya fölött, ha tudod merre van!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Szia!

Kislányod :( Mi az a priznicelés???
Látod nekem is azt mondta a védőnő hogy elég a tápi.
Lackó eddig zabagép volt, amióta meleg van nem kell neki, ma délután 3 órán keresztül aludt már odaültem mellé hogy vesz e mindig levegőt. Bealudt 2kor és 5kor ébredt akkor csináltam neki stracsis pépet lehűtöttemmajdnem hideg volt és bevágta az egészet, szóval szerintem az a gond, hogy meleg a kaja is és amúgy is meleg van. Szóval tejpépet fog kapni ebédre is a lényeg hogy egyen.
Nem tudom hol van a Sashegy, de integettünk nem láttad??? :lol:

Remélem a láztól függetlenül nyugodt éjszakátok lesz!
Puszi
Angi

Kép
Kép
 
 


Priznicelés: langyos vizes borogatás a törzsre és a végtagokra, anyósom mutatta meg!Nem lelkesedik érte de ez van!!! :(
Este 39.4 lett megint, kúpot kapott de aztán aludt, majdnem 9-ig!!!Ilyen sem volt még!!!Reggel 37.4 volt de mosz megint 38.7!!!Úgyhogy megyünk pancsizni!!!
Egyébként nem adom neki az antibiotikumot 2 homeós cseppel gyógyítom!!!Remélem bejön!!!!
Ma is dög meleg lesz!!!!Szörnyű!!!
Hol voltatok vásárolni???Auchan, tesco???Na onnan kb.5-10 percre lakunk!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Remélem már jól vagytok! Én csak hidegvizes borogatásként ismerem ilyen szakszóként nem :) sőt én csak a törzsre kaptam gyerekkoromba.

Vásárolni a Metroban meg a Kenguru Goldban voltunk, pont a másik oldalon :) ha jól tudom a másik oldalon van :roll:

Holnap megyünk strandra!

Kellemes hétvégét remélem már nektek is jó lesz!
Puszi
Angi

Kép
Kép
 
 


Tegnap már csak hőemelkedése volt 37.7, de már ő kérte a pancsit!! :lol: Virgonc volt egész nap, remélem így marad!!!!
Láttam a talis képeket, olyan jó hogy így összejártok!!!
Zsombi már mindent a szájába dugdos, kedvence az én ujjam, és a jobb oldalára átfordul, még a pocijára nem csak az oldalára!!!
Nagyon jó beszélgető partner lett a lelkem :roll: , csudapofa!!!

Metro:igen kicsit arrébb van.

Jó strandolást!!!!
Mi meg ha minden rendben lesz akkor gazdagrétre megyünk , szentivánéji buli lesz!!!Tavaly is voltunk: fellépők, dodzsem meg ilyenek.
Ja igen , nem adtam az antibiotikumot a Szonónak , azt kapja amit a term.gyógyász ajánlott!!!

Nektek is minden jót kívánok a 7végére
puszi
Te az iwiwen fent vagy???

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Angi!!!

Már ketten is írtak még a topikomba!!!!
Úgy örülök!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Látod mondtam én hogy előbb utóbb tömeg lesz ott :)

Örülök, hoyg már jól vagytok!

Fenn vagyok az iwiwen Farkas Angélaként.

A strandot nagyon élvezte a Lackó tuti hogy máskor is megyünk :) én is élveztem leúsztam 1kmt szóval jól éreztük magunkat majd lesznek képek is majd rakok fel.

Puszi
Angi

Kép
Kép
 
 


Nekem az Andi felrakta a másik topikba , mert ugye én még nem tudom a nyitját, nézd meg!!!!
Örülök, hogy élveztétek a strandot, én nem merészkednék ki az alakom miatt!!! :oops:
De van medence a kertben, tegnap töltöttük fel, igaz abban sem nagyon szoktam lubickolni, én csak a tengervizet imádom a tisztasága miatt.Sok minden nyavaját el szoktam kapni, ezért tartok a fürdéstől!!! :(

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Angi:Boldog névnapot a kicsi fiadnak!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Angi!!!!!Jól vagytok??????Csak ezt írd meg légyszi!!!!!! :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Angi:boldog hófordulót a kicsi fiadnak!!!!

Mi is ünnepelünk ma:7 éve vagyunk együtt a párommal!!! :lol:

Ugye jól vagytok!!!! :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Szia!

Ne haragudj, hogy eddig nem írtam, köszönjük a köszöntéseket. Ígérem megpróbálok most már minden nap írni valamicskét nagyon nagyon rossz napjaim voltak több mint 1 hónapig nem aludtam egyhuzamban 2 óránál többet annyiszor felkelt. szóval kivoltam. Most már kezdek jobban lenni. remélem veletek is minden oké.

Pusz
Angi

Kép
Kép
 
 


Szia!!!!


De jó hogy megvagytok, már kérdeztem a Tatabányi topikban is a lányokat, hogy hova tűntél!!!!!
A foga miatt aludt ilyen rosszul????Elhiszem, hogy kivoltál!!!! :( Nálunk Zsombi már forog a hátáról a pocijára, de csak jobb oldalra!!! :roll: De már ki tudja húzni a kezét, nem szorul be!!!Már eszeget almát és barackot, de még kap tápit utána.Te adtál a lackónak sinlacot???Vagy csak egyre több gyümit????És mit adsz mellé inni????Szonikám pedig múlt 7 óta nappalra szobatiszta lett, csak a délutáni alváshoz és este kap pelust!!!!Úgy örülök neki, bár ma kicsit berottyantott a bugyiba, de azért mert kicsit megy a hasa a tegnapi őszibaracktól!!!! :lol: És ez alatt a másfél 7 alatt csak 2x pisilt be!!!!
Én a párom miatt vagyok ki, olyan sokat dolgozik és mira hazaér hullafáradt!!!! :(
Ha akarsz nézni rólunk képeket:elég sok van fent a másik topikban!!!! :wink:
Remélem most már tudsz pihenni!!!
Lackó miket művel mostanában????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Szia!

A foga mellette összeszedtünk egy kis bacit, de a dokinéni azt mondta hogy a foga miatt meg persze szerintem ez az őrült idő is közrejátszott. :( Most már jobb bár az éjszakát még mindig nem alusszuk végig, de ne legyek telhetetlen :D
Adtam sinlacot, de tápszer helyett mert a kicsifiam válogatós volt és kerestük a megfelelő tápszert.
Szoni nagyon ügyes kiscsaj!!!! Ő akarta vagy hogy szoktattad le a pelusról?
Lackóval már mászkálunkpár napja már nem is akarja mindkét kezemet fogni csak az egyiket, de úgy még egy kicsit instabil :lol:

mentek nyaralni? Mikor? hová?
Mi Egerbe megyünk augusztus végén de inkább szeptember eleje 1 hétre várj tudom ám a hotel nevét is :) ööö ööö ööö Hunguest Hotel Flóra ezaaaaaaaaaaazzz :)

Puszi
angi

Kép
Kép
 
 


Szia!!!

Nagyon ügyes Lackó, nemsokára rohanhatsz utána!!!! :wink:
Szóval akkor minden összejött!!!De az anyák mindent kibírnak ám!!!! :lol:
Mondogattuk már neki a pelus nélküli létet, de ez a saját döntése!!!! :lol:
Sajna nem megyünk idén sehova, nincs arra nagyon mani még apa szemműtétjét most köhögtük ki!!! :roll: Én annak is nagyon tudnék örülni ha szabira tudna jönni, de szeptemberig nincs esély!!!! :(
Zsombi már tegnaptól 1 kajára csak gyümit kap! :lol: Te mit adsz neki inni mellé????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Szia!!!

Nem tüntem ám megint el, csak hétvégén esküvőre mentünk meg vendégek is jöttek hozzánk szóval nagy volt a felfordulás. Persze közben meg szegény keresztanyámnak csinálom még mindig az szülinapi ajándékát, de most már hamarosan elkészül (júni25-én volt a szülinapja) csak egy kicsit kések vele törölközőt hímzek neki majd csinálok róla képet aztán majd megmutizom.
Nálunk se lesz itthon addig apa szabin csak aug 29-től szóval együtt érzek veled. :(
Lackó nem nagyon van oda a gyümilékért meg a teáért Ő inkább a vizet issza, de sokáig semmit nem ivott vagy csak csekély mennyiséget.

Kép
Kép
 
 


Szia!!!!

Lagzi, de jó lehetett, engem is vihettél volna, úgy imádom!!!!! :lol:
Most úgy van ZSombinál, de Szoninál is ezt csináltam, hogy gyümihez gyümilé, napközben meg teával kínálgatom, de azt nem sokat iszik, de a gyümilét 1 dl néha megissza!!!Mostanában már csak 5x eszik.És forog, mint a ringlispír, már a baloldalra is (szerencse, mert már azt hittem, hogy csak jobb menetes :roll: )és a pocijáról is visszafordult már!!!Nem is tudod a 4 hónapos méreteit ugye????Azt mondta a doki, hogy kevesebb tápit adjak neki :shock: , úgy kétségbe estem, de a csajok megnyugtattak a másik topikban és nem néz ki kövérnek sem, csak kicsit nagy!!!!!8230gr és 71 cm volt 4 hósan!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jujjjj!!!!
Most engem keserítettél el mert az én fiam kb ilyen súllyal rendelkezik most és már 10 hónapos elmúlt :( Úgyhogy velem ne nagyonhasonlítgasd, nekem a doki is mondta hogy soha nem lesz egy kövér kisgyerek, de még nem kellett nézni hogy kicsi a súlya szóval nem nagyon aggódok.

Jóéjt
angi

Kép
Kép
 
 


Szoni is 8-9 hónaposan volt ekkora!!!!!Nem azt mondom hogy ez az ideális súly, de szerinted hogy adjak kevesebb kaját neki??????És hány cm a fiad?????De szerintem arányos a Zsombi, na mindegy.Nem akartalak megijeszteni!!!! :(

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Szia!

nem igazán tudsz megijeszteni ne izgulj, ma voltam a dokinéninél és közben lemértük Lackó pajtást 8250gr :) mondtam hogy egy súlycsoportba van a kisfiaddal.
Szóval nem tudsz megijeszteni mert Lackó jól eszik, de rengeteget mozog és az apja is ilyen egyszálbelű volt szóval én tudom, hogy Ő ilyen :)
Akivel egy napon születtek kislány Ő szerintem már van vagy 13 kg szóval nem vagyunk egyformák.
Nehogy ne adj neki enni, egyáltalán nem vagytok kövérek szóval csak nyugi, de ha nagyon zavar a csaj akivel együtt szültem Ő azt csinálta, hogy többször gyümit adott a kislánynak, de Ő 1,5-2 óránként szopizott és 6 hónapos koráig nem is kapott mást.

Puszi

Kép
Kép
 
 


Szia!!!!

Lehet hogy dokit váltok,mondjuk akkor szimpi volt mikor megtudta, hogy itthon szülünk, de sokszor ír fel antibiotikumot és nem kell nekem, hogy havonta letoljon!!!!! :twisted: A védőnőm tök dilis, de ő legalább azt mondta, hogy nincs gond hiszen nagy súllyal született és mozog , értelmes, úgyhogy nyugtatgatott.Mert kérdezte a doki mennyit eszik 1 nap és mondtam hogy 9 dl, erre az ssssssssoooookkkkkk, de a dobozra is az van írva, hogy 5x180 mlebben az életkorban, úgyhogy tolla fülébe!!!!Biztos azért mondta, mert tápos csibém van!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Ez hülye ez a doki, ne is hallgass rá! Küldd el melegebb éghajlatra :)
Nem féltél az otthon szülésnél?
Én is gondolkodom rajta, hogy a másodikat itthon szülöm, de én elég beszari vagyok hozzá, habár még van időm felkészülni rá.

Angi

Kép
Kép
 
 


Jááááááááááááááááááááá
a lényeget meg majdnem elfelejtettem képzeld képzeld képzeld Lackó koma megtette első lépéseit egyedül aztán volt már 4 lépés is :) lassan rohanhatok utána :)

Kép
Kép
 
 


Gratulálok a kicsi fiadhoz, jó korán kezdi!!!!!! :lol: Legalább nem fogsz unatkozni!!!!!!! :wink:
Nem féltem itthon szülni, én az első kórházi élményes szülésem után ezt láttam a legjobbnak nekünk!!!!!Láttad már a képeket a szülésről?????Érdekel?????
Olyan jó kis társaság jött össze a másik topikban!!!!Úgy örülök, de ezt lehet hogy már írtam!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Nem láttam a szüléses képeket. Nekem nagyon jó élményem volt az első szülésnél, lehet hogy ezért hezitálok, amíg úgymond "vajúdtam" addig a 2 szülésznővel beszélgettünk és nevetgéltünk az orvos meg is kérdezte na mi van nem szülünk?? Mondtuk is neki, hoyg dehogynem nem látja??? :)
Szóval nekem jó élményem volt csak az az egy nem tetszett hogy a Lackót nagyon sokára kaptam meg. Este 8kor szültem és másnap 11kor hozták ki nekünk, de aki a szobában volt anyuka Ő mse kapta meg hamarabb.

Örülök a másik topiknak, amikor van időm bele szoktam olvasni, meg a képeket megnézni :)

Mi ma megyünk szoptatás világnapja összejövetelre nálatok nincs ilyen??? Majd leírom milyen volt.

Puszi

Kép
Kép
 
 


Én mostanában nem igazán szeretem hallani azt a szót hogy szoptatás, volt 1 kis balhé is a tavaszi topik meg köztünk!!!!!Azt hiszik sokan, hogy mi hobbiból tápozzuk a manóinkat!!!!!Pedig mindenki megtett mindent azért, hogy sikerüljön a szopi, persze az a legjobb, legegyszerűbb....de sajna nem sikerült, nekem ez még mindíg szívfájdalmam!!!!!! :cry:
De írd meg hogy milyen volt!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Bocsi, hgy rossz emlékeket ébresztettem benned. A szoptatás világnapja nem csak erről szól. Legalábbis nálunk az egészséges étkezés a különféle segédeszközök.... stb Nálunk is volt olyan anyuka akinek soha nem volt teje, volt olyan akinek már elmúlt 2 éves a kislánya és még mindig szopizik szóval, hálistennek jól telt. A szoptatós anyukák nem igazán érzik át hogy mit jelent tápozni a csibéket, hülyeségeket beszélnek, nálunk is meg volt ez a vita. Én mindegyiknek csak azt kivánom, hogy a legközelebbi gyerkőcnél ne legyen annyi teje és tápszerezni kelljen neki aztán majd rádöbben, hogy milyen is az, és persze arról nem is szólva mennyivel egyszerűbb lenne szoptatni, hisz az mindig kéznél van nem kell méricskélni melegíteni. Szóval szerintem ezek az anyukák egyszerűen ostobák és buták én csak sajnálni tudom őket!

Igazi kisregényt írtam :)
Puszi

Kép
Kép
 
 


Persze hogy nem tudják, és némelyik olyan magasan hordja az orrát.MInap is msn-eztem egy régi barátnőmmel, neki fél éves a lánya és megkérdeztem hogy még csak gyümiket eszik-e.ERRE igen, meg az Ő FINOM TEJCSIJÉT!!!Úgy kiakadtam, feltételeztem, hogy nem gyümivel tömi egész nap és nagyon jól tudja, hogy Zsombi tápos akkor minek kell a nagy kést még meg is forgatni bennem?????? :shock: Mentem is a csajokhoz panaszkodni, aztán tegnap meg is mondtam a csajnak, hogy nekem ez rosszul esett, elnézést kért......lehet hogy én vagyok túlérzékeny, a Szoninál hamar túl voltam rajta, de most hogy megint nem sikerült......nagyon nehéz :cry:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Elhiszem, hogy rosszul esett nekem is úgy esne. képzeld nekem meg visszajött a tejem, na ne őrült mennyiséget gondolj csak egy kicsit, habár az elején se dúskáltam benne :lol: Állítólag azért jött vissza mert hogy a Lackó nyűgibb volt magam mellé fektettem és ott aludt közöttünk elég sokat, hmm. Nem igazán tudtam mit is kezdjek most vele, de megpróbálom újra adni a Lackónak (eddig nem sok sikerrel) meg lefejni úgy oda adni, hátha kell ennek a kis szarzsáknak. Habár régen se kellett neki nem tudom mire számítok??? de a lelkiismeretemnek ez kell :)

Kép
Kép
 
 


Igen a testkontaktus sokat számít, őrület mikre képes a női szervezet!!!! :lol:
Képzeld kiscsajomat fellökte a Soma kutya, elterült és beverte a fejét, még 1 kis seb is kett rajta és vérzatt.Gyorsan hívtam a páromat, meg nővérkémet, de azt mondták, hogy ha agyrázkódása lenne akkor hányna meg rosszul lenne!!!!Remélem nem lesz semmi, most figyelem ezerrel!!!!! :roll: Együtt sírtunk, úgy sajnáltam meg kicsit belerúgtam a kutyiba olyan mérges voltam rá!!!!
Reggel olyan ügyi volt lánykám:egyedül felöltözött :shock: , jó picit segítettem, de olyan nagyon büszke vagyok rá!!!!!!
Tegnap volt a negyedik házassági évfordulónk!!!! :lol: Kaptam 3 szál vörös rózsát és a Burgerben vacsiztunk!! :lol: :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Nekünk szerdán lesz a 3. házassági évfordulónk épp szerveztem, hogy a Lackót leadom anyóséknak mi meg elmegyünk vacsizni! Megpróbálom az étteremben megbeszélni hogy valami rejtett asztalt kérünk és gyertyafényt, meglátjuk mennyire rugalmassak.

Olyan szörnyű amikor valami rossz történik a gyerekekkel. Lackónak is töbször vérzett már aaz inye mert amikor rosszul esik a fogával tuti belevág a felső inyébe. Olyan rossz hallgatni ahogy sírnak :(

Ma egy kicsit lementünk a játszóra csináltam egy ari képet!
Kép

Kép
Kép
 
 


Nagyon sármos a fiacskád és már lassan 1 éves!!!!!! :shock: Nem semmi!!!

Jó hogy mentek romantikázni, nekünk most nem jött össze, majd jövőre!!!! :wink: Élvezzétek a kettesben töltött időt!!!!Úgy sem tart sokáig!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Olyan gyorsan megy az idő :( Nemrég még a pocakomban volt :)

Lefényképeztem az új ótónkat muszáj neked is megmutiznom :)
ilyen mérges a drága :)
Kép
formás fara van mi?
Kép
és persze oldalról is csodaszép :)
Kép

Kép
Kép
 
 


Én nem vagyok oda az autókért, de ez tényleg nagyon szép!!!!
Gratulálok hozzá!!!!! :lol:
Ma apa itthon van, mert du-án megyek terészetgyógyászhoz, úgyhogy hosszú hétvégénk van!!!!! :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


De jó nektek, én is már alig várom az augusztus végét, mert akkor lesz apa szabin, de ha jól emlékszem nálatok is!

Miért mész természetgyógyászhoz? baj van?

Ma nagyot csavarogtunk délelött, turiba mentünk de sajna nem volt jó fogás :( teli van minden lányos cuccal. Odaértünk ránéztem a kupacra ahola gyerekruhák voltak hát tiszta fehér meg rózsaszín már akkor tudtam, hogy ennyi volt :(
MIndegy megpróbáltuk :) és nagyot sétáltunk

További jó "hétvégét" nektek!

Kép
Kép
 
 


Nálatok nincsen auchan?????Én most tök jókat vettem, a leértékelt cuccoknál.Zsombinak 1 póló+farmergatyó 500.-, Szoninak farmer kantáros ruci 300.-, és 1 farmerszerű kicsit béléses átmeneti kabát 500.-ért!!!!! :lol: Úgy örültem!!!! :lol: :lol: :lol:

Terészetgyógyásszal még mindíg a depin dolgoztunk, meg egy másik félelmemen.Úgy fel tudok töltődni nála hogy az csoda!!!!!Meditatív zene szól, isteni illat van ott és valami nagy békesség, nyugalom száll meg ott!!!!! :lol:

Sajna apának még nincs konkrét szabi időpontja, de sürgetem a dolgot!!!! :wink: Kicsit kimerítő a 2 manó hosszútávon, de már nagyon élvezem a velük töltött időt, nem úgy mint a depi alatt!!!!Azt hittem sosem mászom ki belőle, de most már még 1 babó gondolatától sem riadok vissza, persze nem mostanában, majd ha ők önállóbbak lesznek!!!!! :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Szia!

Nálunk sajna nincs Auchan :(
Apának hála istennek van konkrét dátum mert a hotel le van foglalva :)
Ne haragudj, hoyg ilyen ritkán jelentkezem, de hajtok a Lackónak a babaszobán egy játszóasztalt és ha van egy kis időm odaugrok fel gyorsan :)
Meg szerintem jön a következő fogunk mert megint éjszakázunk :shock:

Szóval bocsi!

Angi

Kép
Kép
 
 


Semmi gond, nekünk általában pörög a topik, na meg én sem unatkozom a két manóm mellett!!!!!
Nézz át hozzánk a Zsandi rakott fel nekem képeket, mert nekem valahogy még mindíg nem megy!!!!
Képzeld Zsombim 2 napja morog, először azt hittem, hogy a kakiláshoz adja ezt a hangot, de nem és már kicsit rekettes is a hangja!!!!!! :lol: Vicces krapek!!!!!És néha négykézlábra akar állni:tolja hátra a popiját és a kezére nehezedik, nem mindíg sikerül neki.És nagyon mérges tud lenni, ha nem ér el valamit, úgyhogy vannak céljai!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


De ügyesek vagytok, olyan gyorsan teik az idő nem??? Az én kisfiam is nemrég született aztán még egy hónapot adok neki aztán rohanhatok utána :D
Volt 2 jó éjszakánk, de most sem panaszkodom csak 3x vagy 4x keltem hozzá :)
És a kis morgósnak van már foga? Lehet hogy már írtad de ne harizz lukas az agyam rendesen. Meg neki álltam fogyózni 1000rel, mert kisebb fajta viziló vagyok :( 600kcalát eszem egy nap vagy kb annyit :)

Puszi

Kép
Kép
 
 


Még nincs foga.Nekünk is volt 1 húzós éjszakánk 3x kelt fel, de neki eddig mindíg elég volt ha megkerestem a cumiját, de most nagyon balhés volt így vissza kellett ringatni!!!!
És Lackó miért éjszakázik????A fogai miatt???? :(
Gratula a hófordulóhoz már csak 1 hónap és 1 éves lesz!!!!!! :lol:
Terveztek bulit????Nagy családi ünnep lesz???
És te miért kezdtél ilyen drasztikus fogyókúrába????Valami szépségversenyre készülsz?????És hogy bírod?????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Átkukkantottam ám múltkor a talis képeket megnéztem , nem tűntél vizilónak!!! :lol: Mondjuk én meg bálnának érzem magam!!!!
Lehet hogy lesz nekünk is talink , itt nálunk, de még nem fixáltuk le!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Itthon tervezünk bulit, anyóséknak kertjük van, de nem akarom ott rendezni mert szerintem anyukámnak rosszul esne. Habár a férjem szerintem akkor anyu nem jól fogná fel a dolgokat, mindegy én azt mondtam hoyg itthon lesz és kész pássz! Meghiívom anyukámat tesómékat sógoromék anyósék és a 2 dédszülő ennyi.

Drasztikus fogyokúrába meg azért kezdtem mert nem érzem jól magam a bőrömben és nem tetszem magamnak :)

Lackó álltalában a foga miatt éjszakázott, ha nekem csak 3x kelt fel azt már jónak mondhattam, úgyhogy egy szót se szóljál! :)
Habár most nem akarom elkiabálni 3. éjszakát végigalussza! Csak olyan 5-fél6 magaságában kel fel akkor kaja kell és fél8-fél9 között ébred szóval havájdizsinapfény :lol:

Kép
Kép
 
 


És hányszor eszik Lackó 1 nap??????És miket????Leírsz 1 napirendet????

És a párod mit szól ehhez a fogyókúra lázhoz??????
Hány foga van már a fiadnak????
De jó lesz a szülinap!!!! :lol: És milyen tortája lesz?????Szoninak túrótortája volt amit a párom csinált(eredetileg pék-cukrász) És kapott is belőle 1 kicsit!!!!!!Milyen régen volt, már 2 és fél éves lesz!!!!!!! :shock: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Párom hülyeségnek tartja a fogyókúrát, de mindenben támogat. Szóval egy szavam sem lehet rá.

Étrend:
hajnali5-6 240ml 3as tápszer
délelött vagy egy kifli vagy egy péksüti mellé gyümi vagy tejtermék
dél körül főzelék amiből persze kb a felét meghagyja
alvás utána maradék főzelék mellé egy kis gyümi vagy tejtermék
vacsi: vagy tejpép vagy ami mostanság jobban megy kenyér husival vagy májkrémes kenyér
tejtermék alatt értsd a Kinder tejszelet vagy Danone joghurt
Jaaa van hogy éjjel is eszik 240ml tápszert, habár ez akkor van ha napközben nem eszik eleget.

Nem tudom még milyen tortája lesz, de tuti veszek egy kis csokitortát amit szétmajszolhat :DD

Volt nálunk megint babatali most én is fényképeztem csináltam albumat ha van egy kicsi időd nézd meg http://www.babanet.hu/album/main.php?album=10432&page=1
ja és persze a fáradtság okozta hülye szövegemet is :DD

Puszi
Angi

Kép
Kép
 
 


Képzeld Zsombinknak torokgyulladása van, vasárnapra lázasodott be, nagyon nyűgös szegénykém!!!! :cry: Nem győzök hűtőfürdőzni vele!!!Dilis dokink antibiotikumot írt, amit persze nem váltottam ki, homeós cseppeket kap, de már annyira magasra nem megy fel a láza!!!!!

jÓ MAJD MEGNÉZLEK TITEKET, PUSZI

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: