Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Monyo rosszul irtad be a cimet, igy a jó:http://www.babakozelben.hu/cikkek/varras_mt.htm
gondolkozom azon, hogy veszek anyagot és megvarratom anyummal, mert ö varrónö.
Jó a medencétek, azt hiszem, ha ilyen vacak idö lesz a nyáron, akkor nem sok hasznát veszitek, velünk együtt.
Szintus hova tüntél el?
valahogy az én lányom ma nagyon aluszékony, jó sokat alukált és most is szundizik. biztos az idö van rá kihatással. elég érzékeny a frontokra.
holnap majd elkezdek újra próbálkozni a kóstoltatással, remélem most már majd valamit le is nyel belöle.
szép estét mindenkinek!
 
 


sziasztok.

behalok,ez az ido cincalja az idegeimet :evil: :evil:

viola,sok sikert a kostolgatashoz,most olvastam hogy sok baba nem szereti az almat,probalkozz barackkal(ha van a mehutobe).
Noci tegnap bevagott egy fel kisalmat pepnek,meg ket napig ezt kapja aztan valtunk...meg nem tudom mire.
a mei tai varrashoz:ezen a szabasmintan a vallapantok az oldalabol jonnek ki,ez nem tul kenyelmes,jobb ha a felso reszbol jonnek ki a pantok.
Itt egy link lepesrol lepesre,en ez alapjan csinaltam.
http://lunamothmama.wordpress.com/?s=mei+tai

szintus ti hogy alltok a kostolgatassal?
BOldog 4!.honapot Hannanak.

Krisztina,akkor meg egy bo het es Armin is kostolgathat :)
amugy ugy vettem eszre a dokinonk elegge ellenzi.
Mikor kerdezte mit adunk neki akkor tapszer helyet tejpepet mondtunk,es hat majd leszedte a fejunket hogy azt meg nem
szabad,aztan elmagyaraztuk hogy mi az es rajott hogy az a tapszer,na azt lehet,minden szopi utan kinaljam meg meg azzal is.
Igy hat nem is kerdeztuk meg a kostolgatast,nem akartam hogy azt mondja nem szabad,mert ugy nez ki o a 6honapig csak szopi hive.

tegnapi nap esemenye hogy lottem egy medencet a limundon :lol: 244*76cm,ha minden igaz ma megy aposom erte,ha jona joido felalitjuk es mehet a pancsi.

Kép
 
 


Sziasztok!Idő engem is kiakaszt.Pöcénk már ki se látszik,viz már nem akar lefolyni.Mint idegbeteg szaladgálok ki,és ellenőrizgetem a kutat.Ármin kedve akár az időjárás,nem akar sehol se megmaradni.Orditani tudnék.Megint mosnom kellene,de nem birok.Nekünk van nagy medencénk,de tavaly se állitottuk már fel,mert 3nap jó időtöl még nem melegszik fel a viz,és tisztán tartani is macerás.Mi is majd keresünk kisebbet

Kép

Kép

 
 

Gratula Nócinak,és Hannusnak a 4.-ik hónaphoz

Kép

Kép


Sziasztok!
Boldog 4. hónapot Hannának és Nócinak! csak most vettem észre, hogy egy napon születtek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viola25 2010.07.27 11:16-kor.
 
 


na megvan a datum.
juni 20an keresztelo.:)

krisztina nalunk is all az udvarban a viz,feltem a kutunkat en is.

Viola,a bebietelre mi van rairva hany honapos kortol adhato?az enyemen 6 honap van es amit lattam eddig azon mind ezt irja,hol tudnek venni 4honaposnak valot?

Kép
 
 


Ha szép lesz az idő,megnézzük Nóci keresztelkedését.Ármin kedvenc eledele a partekli.
extra volt a frizurám

Kép

Kép

Kép


jaj de edes Armin:)hogy megnot :roll: baszus nagyon gyorsan telik az ido.

Arminnak milyen szinu a haja?
Noci elkezdett vorosodni :cry: a napon mar tiszta bronzszinu,megjegyzem,en barna vagyok barna szemekkel, a parom fekete, barna szemekkel Noci hofeher boru,zold szemu voroses barna,minap rakerdezett viccbol a parom hogy kitol van ez a gyerek,en meg hirtelen ravagtam hogy biztos elcsereltek a korhazban .mert fekete hajjal szuletett.

Kép
 
 


Árminnak is olyan vöröses-világosbarna szinű a haja.Ugy látszik nekik ugy világosodik a hajuk,hogy egy kicsit átmegy vörösbe.Ármin egészen sötétbarna hajjal született,mi Lacival mindketten tejfejüek voltunk,szerintem neki annyira szőke haja nem lesz.Bizony repül az idő,nőnek,mint a gomba.Habár kivülállónak biztos jobban feltünik a változás.Anyum ha 1napig nem látja,már azzal jön,hogy nőtt ez a gyerek mióta nem láttam.Milyen rucija lesz Nócinak a keresztelőjére?Most sikitozik nagyokat,felfedezte,és tetszik neki

Kép

Kép


Hello,jelentem itt! :D

Monyó Fruzsi haja is vöröses volt,de mostanra már semmi sem
maradt meg belőle.Most szökésbarna a buksija.
Gondolom a haja színét tőlem örökölte!Egyébként kiköpött
anyós ez a gyerek! :lol: /tényleg nagyon rá hasonlít,mindég jobban,bár én láttam már a korházban,amikor megszületett/
Akkor Nóci bizti barnahajú,barnaszemű nehézbombázó nagylány lesz!!! :lol: :lol: :lol:
Grat neki a 4.-dik hónaphoz! :D
Hol szereztél ilyen szivacsot a m.t.-ba?

Kriszta sajnálom a sok vizet,sajna itt is az avn!
Már nem tud több vizet elnyelni az emésztőgödör!Épp azon tanácskoztunk valamelyik nap a férjecskémmel,hogy újat kell majd csináltatnunk!Nagyon aranyos Ármin! :D

Monyó.húh akkor keresztelő nemsokára!
Minnél jobb időt kívánok nektek!/bizti jó idő lesz,ne izgulj!!!!!/
Küldöm a sok napsütést!!!
Az ünnepi ebéd hol lesz?

Viola akkor Leila már sütőtöközik?Nos azt Fruzsiba nem tömtem bele egyszer sem!
:lol: Húh,ezt a besárgul a bőre tőle--nem is hallottam még!
No az ényémé nem fog besárgulni,mert én sem komálom szegény sütőtököt!
Basszus nekünk az össz tüzrevaló elfogyott,ki a franc gondolta,hogy júniusban 10 fok lesz :shock: :shock: :roll:

De ahogyan néztem a 15 napos előrejelzést.hétvégére már meleg lesz!!!!Remélem is!Ugyanis ballag a kisöcsém!Én pedig kamergirl
leszek a templomba,meg d.u.az előadáson!Remélem,hogy nem esik majd!!!!!!

Amúgy én is érzem,hogy bedepizek ettöl az időtöl!Meg mindentől!
:evil:

Kép
Kép
 
 


A szülinap hát mondjuk jól elmúlt,a Fruzsi nagyon
boldog volt és az a lényeg!!!Ő most már tudta élvezni a szülinapot,az ajándékokat!Nagyon cukker volt!
Mondjuk a férjem nem volt happy az új mama láttán,sőt nagyon
szomorú volt....
Szerintetek 2-3 hét ismerettség/együttélés/után feltétlenül
elkellett hozni az új barátnőt?Mi a véleményetek erről?

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viola25 2010.07.27 11:16-kor.
 
 


Sziasztok!Viola,jól látom,hogy Leilának függője van?Mióta?Tegnap én is begyujtottam egy kicsit.Ármin is többet szunyál,nem hosszúakat,de bóbiskol,és a kedve... :x Szerintem se ez volt a jó alkalom a bemutatkozásra,és ezt kettejük közül legalább az egyiknek felkelett volna fogni.De a szerelem butit,és idős korban ugylátszik ez kétszeresen igaz.Nálunk is az udvar katasztrófális,szombatra hogy csinálunk belőle szépet fogalmam sincs.Valamelyik nap elgondolkottam( :shock: ),hogy amikor megszünt a munkahelyem olyan semmire valónak éreztem magam.Most amikor szétnézek bent,és kint,hát most látszik,hogy azért csak csináltam valamit itthon.Arról nem is beszélve,hogy gyúrott tésztás akármit már régesrég nem csináltam.

a lányok a lábaim előtt hevernek

Kép

szeretjük egymást

Kép

Kép

Kép


sziasztok.

szoval valoszinuleg a lanyom nem marad voros,jo, megnyugodtam.

krisztina,foggalmam sincs mibe lessz Noci megkeresztelve,venni nem fogok semmit,majd raadok valamit es kesz,attol fugg milyen ido lessz.

Szintus nincs szivacsom,szerintem nincs ra szukseg igy is kenyelmes a MT Nocinak.most kezdem a 3.kiszabasat mert amit csinaltam ez sem tetszik :twisted: anyagot enm vettem, a tatamtol kaptam mert a naygim sokat varrt es volt anyagmaradvany,neki mar ugysem kell.
szerintem is pofatlansag volt aposod reszerol elvinni,korai volt meg.
dobj mar Hannusrol kepet :wink:

Viola,szuper hogy elfogadta a lanykad,menni fog ez meglasd.
aham ertem,hiaba kerestem a rodicba nem talatam 4honaposnak valot,de mostmar tudom hogy ne is keressem,szerencsere Noemi elfogadja amit kotyvasztok neki.
ma delelotti usi oszibaracle,delutani uzsi almapep+oszibarack lessz.az alampepept mar imadja.

Mi lehet kimegyunk kicsit ma ha nem kezd el esni.

Kép
 
 


Viola gyonyoru szep nagy szemei vannak a lanyodnak :)

add már ide azt a kajat :lol:
Kép

Kép
 
 


Délelőtti uzsinak adod a lét,délután pedig a pépet?Az almát megdinszteled,vagy frissen?

Kép

Kép


http://www.babazo.hu/bebi/20060615fozes.html

Itt is vannak ötletek mit,és hogyan lehet adni kajcsira.Árminnak is pont ilyen kanala van.Mint egy kismadár ugy várja a falatot

Kép

Kép


tegnap kapott eloszor delelotti uzsit,ugy csinalom most hogy delottre csak levet kap+tapszer,delutani uszira pedig pepet+szopi.

az almat adtam nyersen is pepesitve de tegnap mondjuk megparoltam a valtozatosag kedveert.

most a barackot kivettem a hutobol,levet eresztett,most ezt kapja meg ,delutan pedig turmixolom es adok melle neki almat,vagy nem ,meglatom ezt hogy fogadja.

Kép
 
 


Ezeken az oldalakon is vannak receptek: http://babafalva.hu/kategoria/receptek/ ... -receptek/ vagy http://www.babaszoba.hu/services/babakonyha
bár az utóbbin van 1-2 olyan recept, ami szerintem nem a kornak megfelelö helyen van.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viola25 2010.07.27 11:17-kor.
 
 


na a barack is izlett neki :o nem ram utott az tuti,nagyon rossz evo voltam.
bevallom nagyon paraztam ettol a kostoltatastol,anyu meselte hogy volt hogy 5 felet keszitett nekem,megsem kellett egyik sem.
szerencsere nem igy van,mar tuti hogy valami izlik neki,a zoldsegfelekre vagyok kivancsi,hogy arra hogy reagal :roll:

Kép
 
 


Jó reggelt!Francba,csak kell gyónni,mindenkinek!Cucum esti szopi után hajnali 4kor kelt fel először.Ma lehet adok neki egy kis almalevet,kiváncsi vagyok hogy reagál majd.Ugy gondolom,ha azt a kapros nurse harveys szirupot itta,sőt vigyorgott ha már meglátta az üveget,talán a gyümik istetszeni fognak neki.Multkor amikor csipővizsgán voltunk,volt ott egy féléves baba,igaz tápos volt,de már mindent evett,még husit is.Talán jön a szebb idő!!

Kép

Kép


sziasztok.

krisztina,ne mar kell gyonni? :cry: akkor szepen megyek es lemondom az egeszet :cry: a parom nem fog gyonni az tuti.
a fenebe :cry: :cry: :cry:

azt olvastam hogy a legjobb ha 7-8honapos korara mar madnem mindent eszik es a szulok foztjebol,gondolok itt arra hogy a levesbol a repat stb.
6 honaposan mar ehet csirkemellet,mi is fogunk.
prold meg,nem ezen a par napon mullik,mi is elobb kezdtuk a kostolast mint 4 honap.

Kép
 
 


Lényeg,hogy 2xrákérdeztünk,hogy akkor semmi más,nem kell semmi más???Erre tegnap kiderül mégis.Szerintem mond meg az atyának,hogy ez a férjed álláspontja,ezen nem változtat,de szeretnétek,ha a kislány meglenne keresztelve,tuti nem mond nemet.Olyanok gyerekét is megkereszteli akik nem esküdtek meg templomban,már pedig ezt másik pap nem vállalja.Mikor adjam neki a lét,valamikor szopi előtt félidőben?

Kép

Kép


Sziasztok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viola25 2010.07.27 11:17-kor.
 
 


en szopi elott adom neki oda a kajajat.

ma extra nyügi,dunctom sincs mi a baja.

Kép
 
 


!!!!!!!!!!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viola25 2010.07.27 11:18-kor.
 
 


Almalé csúszott,habár vágta a fintorokat,hogy ez most mi??!!Pár kanállal adtam csak neki,fogalmam sincs mennyit lehet.Holnap majd megint kap.Ti gyerköceiteket mennyire köti le a tv?Ármin imádja a reklámokat,és a bebe tv-t a digiröl.Van már kedvence is.Szines geometriai alagzatok,le-föl pattognak,és csipogó hangot adnak ki.Most is azt nézi,és nagyba magyaráz.

Kép

Kép


üdv
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viola25 2010.07.27 11:18-kor.
 
 


Sziasztok! már megint esik, hogy sz*rom le!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viola25 2010.07.27 11:19-kor.
 
 


de jó, kétszer elküldte, kicsit a net is rosszalkodik mi felénk!
 
 


Viola,lehet,hogy még nem állt be rendesen a menzid!
Ne gondolj rögtön rosszra!Ne legyél olyan,mint én! :oops: :roll: :? :lol:
Hogy tetszett Leilának a tejpép?
Hanna is úgy alszik el,hogy a fejére húzza a takarót!
De én a paramami félek,hogy megfullad,ezért adok neki egy rongypelust és azzal szórakozik el,fogja,húzza a fejére!
Mennyi tápszert iszik meg a lányod?Hányszor egy napban?

Kriszta szóval tetszett az almalé:)no-ná:) tudják ezek a gyerkők,hogy mi a jó! :D
Áh,a gyónás semmi,gyorsan átesel rajta,csak megtanulod
azt az imát,amit a gyónás után kell mondani,oszt kész.

De ha valaki nem akar meggyónni,hát nem teszi.
Anyumék sem gyóntak az esküvőnk elött,de azért persze ott voltak a templomba,csak nem áldoztak és slussz!
Nem kényszer.Szerintem!

Viola sikerült valamit elintézned N.S.-on?
A párod Újvidéken született?Hova valósi?

SZÉP KÉPEKET LÁTTAM:)))
Babák aranyosak!Kriszta te pedig jó sovány vagy!De jó neked!!!!!!

Hát szarok bele!Megint esik ez a fos eső!! :cry: :cry: :(

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viola25 2010.07.27 11:19-kor.
 
 


mmmmmmmmmm
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viola25 2010.07.27 11:20-kor.
 
 


sziasztok.

6ota fenn dekkolok, a kiscsaj felkelt,most meg alszik bekesen en meg nem birok.

:twisted:

viola,a hozzataplalas csak a vashiany miatt fontos,meg azt mondjak minel kesobb kezded annal nehezebb.
a tapszeres babaknal 4 az anyatejes babaknal 6 honapos korukra urul ki a vasraktaruk,ezert fontos hogy mashonann jusanak hozza(gyakorikerdesek :wink: )
probalkozz mas dolgokkal,hatha valami bejon neki,suruseggel is lehet varialni,nalunk mostmar nem jonnek be a levek :roll: inkabb a suru dolgokat komalja es amibe van alma,igy most minden nap mast kap de mindennek az alapja az alma.
tegnap a repa magaban nem izlet almaval befalta.
ma megprobalom a krumplit.

Krisztina,eljott a nagy nap :D gondolom izgulsz picit.szep ido lessz ratok ugy nez ki.sirasmentes keresztelot kivanok:)
Noci nem szereti a bebe tv et,valahogy nem koti le,inkabb a reklamok es a F1:)

Szintus,ti mennyi tejpepept esztek meg egy alkalomra :?: izesited vagy natur :?:

Kép
 
 


:?: :shock: :shock:

Kép
 
 


Sziasztok!Minden jól mult el.Ahogy lesz időm dobok képeket.A gyónás semmi se volt,tartott vagy 2percig.Szombaton mig a mise tartott mi fiammal a hittanteremben voltunk,aludt a babakocsiban,mikor bementünk a templomba még aludt a vállamon.Akkor ébredt fel amikor a pap először rajzolzt keresztet a homlokára,nézett is nagyot,hol vagyok-ki ez-mit magyaráz...Édes volt.Sirás icipici volt amikor leöntötte a buksiját,még nem,hanem utánna amikor megint megjelölte keresztel.Sity suty vége volt,és mehettünk,gyerkőc se unta meg.A vendéglőben vasárnap rohadt meleg volt,nyügösködött nagyokat.Végül levetkőztettem,csak egy ujatlan bodyba volt,és mindjárt vidám volt.Szombaton bevettünk egy nagy doboz babylove pelust 4-est,mert a 3-as kicsi,és képzeljétek a 4-es őrülten nagy.Talán 1hónap mulva jó lesz.Most vettem pár darab pamperst,és próbálgatom hányast is vegyek.Pocija nincs nagy gyerkőcnek,de irtó combos.Tőllünk fityegős,csörgős játékot kapott,nagy kedvence.Élvezte ám,hogy ő a sztár.Almalé csúszik nagyon,ma barackot próbálunk.Volt munkatársnőm mondta,hogy ő vett zabpelyhet,és fél éves korátol azzal keverte gyerkőcnek a gyümiket,és törölte rendesen

Kép

Kép


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép


Kriszta nagyon szép képek!
Továbbra is csinos vagy,Ármin pedig nagyon édes!!!
Ja és továbbra is hasonlítasz a férjem onokatesójára.. :lol:
/nem vicc,tényleg van bennetek sok közös vonás/
Szupi,hogy a kicsi fiatok jól eltürte a keresztelést!És ugyi,hogy nem
is volt nagyvalami a gyónás?Csak sokan félnek tőle...
Én 1 éve gyóntam a keresztelőkor,azóta nem!
Egyszer,amikor kint voltunk a Béci onokatsójánál magyarba/ő pap/,gyóntatott!Gondoltam én is bemegyek hozzá,meggyónom bűneimet!De azután meggondoltam magam!Mégiscsak közrli rokon,
ne ő tudja már a bűneimet... :lol:
Jaj és mielőtt esküdtünk akkor ment a férjecském is elősször
a pap elé!Úgy félt a gyónástol,mintha akasztani vitték volna!Jókat nevettünk rajta anyósommal,hogy bevan tojva...
Igen,a régi szép idők....

Hanna pedig zúg,állandóan!Felfedezte,hogy ezt is tudja...
A hátárol a hasára átfordul.Oldalra is!
Amúgy elég lusti kislány,imád kézben lenni!:)
Nagyon haragszik ha letesszük a kocsiba,ágyába...kis pimasz!:)

Monyó lógsz méh mei-tais képpel!Én eddig nem rendeltem,
nem is tudom fogok-e.Ha hosszab útra megyek akkor kocsiba tolom Hannát.Itthon is általában a kocsijában van,játszószönyegen,
a kiságyában....
Nektek bejön a hordozás?
Úgy 2-3 evőkanál az egyszeri adagja Hannának a tejpépből!
Te milyent adsz neki?Nekünk Humana van!

Viola sikerült valamit a papírokkal rendeznetek?
Elhlalt magzat sok nőnek van,nekem is 20 évesen,a
másik pasimtól egy terhességem/nagy békülés után elkapott a hév és megfogant a baba
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: /
És ahogyan mostanában visszanéztem az akkori papírjaimat
valószinű nem is kezdett el a baba szíve dobogni!
Csak akkor még nem értettem ezekhez a dolgokhoz...
Sajna anyukámank 8.-dik hónapban született meg egy kislány,állitólag nem élte túl,bár sosem látták a holttestét...
Örök életében ott van benne,hogy mi a ha nem is halt meg,csak
ellopták..
:shock: :shock:
Abban az időben sokszor hallatszódott ilyesmi az újvidéki szülészetről,
esetek derültek ki../nem is egy.../1980-ban volt....

Kép
Kép
 
 


Hallotam azokrol az esetekröl,és olvastam is hazai ujságban olyan esetröl ahol a véletlennek köszönhetően talált rá az anya halottnak hitt lányára.Egy időben nagy viszhangja volt.Ármint a forgás nem igazán érdekli,csak erővel húzza fel magát,ülni akar.Ha oldalra forditom,hasra fordul,és néha hátrol oldalra,de csak a felülést erőlteti.meg a fenekén araszol,mint egy kis kukac.Most szunyál,ha felkel,megpróbálkozunk a baracklével.Mennyi levezés után próbáljam a pépet adni?Milyen levet adjak még neki,meggy?Mi is babakocsizunk legtöbbet,ha autóval megyünk akkor pedig csücsül a hordozóban.Most már nem üvölt benne,élvezi,hogy ülhet.Vettünk olyan támasztékot a teknőbe,nagyon tetszik neki.Úgy elheverészik.Ami tetszett,a DM-ben láttam,sűrű háló a babakocsira,megvéd a rovaroktól,és az erős napsütéstöl.Utálom amikor sétálunk,és a szemébe süt a nap.

Kép

Kép


Teszek fel egy pár képet!Okés? Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
 
 


Hasonlítanak? Kép Kép

Kép
Kép
 
 


Kép Kép
Ennyi voltam...

Kép
Kép
 
 


Jaj,de édesek!Hasonlitanak,de Fruzsinak apus vonásai vannak,Hannusnak pedig anyusak.Báris én igy látom.Én dobok egy pasis képet

tv-zek

Kép

pizsiben

Kép

csiniben

Kép

Kép

Kép


krisztina29 írta:Jaj,de édesek!Hasonlitanak,de Fruzsinak apus vonásai vannak,Hannusnak pedig anyusak.Báris én igy látom.


Ezt én is így látom,jól elosztottuk a gyerekeket! :D

Aranyos a kis Ármin,a tv-zös a kedvenc! :D Huncut kiskölyöknek
tűnik!
Már várom,hogy találkozzunk élőben! :D
A nyár folyamán megejtünk egy talit!Oké?
Viola te is benne vagy?
Monyó?

Tegnap elballagott az öcsém!Szép műsor volt,énekeltek,hegedűltek
(imádom a hegedűt)
A nyolcadikos lányok viszont úgy néznek ki mint én 18-19 éves koromban!Változik a világ..

Kép
Kép
 
 


Sziasztok! végre megkerültem én is!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viola25 2010.07.27 11:21-kor.
 
 


Sziasztok.Na a drámakirálynőm felkelt 6kor,és nem birtam visszapalántálni.Erre most elaludt a játszószőnyegen.Ilyenkor betudnék olvasni neki,ő alszik anya vizslathat estig.Van egy rakás vasalnivalóm,valamikor kikellene vasalni.Ma főznöm is kell..Taliban benne vagyok!!!!!Lehet bárhol,akár nálunk is,nagy az udvar,Fruzsi szaladgálhat.

Kép

Kép


Sziasztok.

Szintus,orrtol lefele egyformak a gyerkocok de a szemuk allasa es a homlokuk kolombozik.
meitai-is kep majd jon,meg nem fenykepezkedtunk benne.
venni nem vennek mert nincs kihasznalva,Noci kifele szeret lenni,ugy a hordozoba nem tehetem bele csak par percig mert az g nem egeszseges.A mi mei tai unk Nocira van szabva kivan a keze igy hadonazhat vele,amit a neten lattam azoknal magasabb a hatresz tehat nyakig ul benne a gyerek,az en lanyom ugy egy percig sem marad meg.ezek a tapasztalataim.
Azta Fruzsi mar kesz kisholgy :D nagyon edesek.

Krisztina,adhatsz neki mostmar pepet is.
Gratulalok a 4honaphoz:)szep nagyfiad van mar neked is.
orulok hogy a keresztelo jol elmult,jok a kepek .Armin keresztelos ruciban nem igazan latszik.
nekunk nincs pizsink,vagyis van de nem adom ra,helyette 2 napja halozsakban alszik,jol elvan benne.

Viola,varjuk Leilarola kepet.sajnalom a fogdokit,felek tole mint a tuztol :?

nalunk semmi kulonos,voltunk kanizsan,meg a dedinel.
varom a mestereket,nemsokara ideernek.

Kép
 
 


A 4es pampers pelus jó,hát akkor most pamperst kell venni,a másik megvárja mig belenől.kifejezett pizsink nincs,csak pár vékony rugit kineveztem annak.Nekünk is van hálózsák,Ármin ugy alszik,hogy szétrugta a cipzárját.Szerencsére megbirtam csinálni,most azóta nem próbálkoztunk.Ródityban láttam vékony pamutos takarókat babáknak,majd vennünk kell egyet,mert a paplanok,pokrócok most már melegek lesznek.

Kép

Kép


Sziasztok!
Gratulálok én is Árminnak a 4.hónaphoz!
Hát Monyo én sem vagyok oda a fogdokikért, de inkább ö, mint a fogatlanság.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viola25 2010.07.27 11:21-kor.
 
 


ott álltam az ágya mellett, susogtam és elaludt. hurrá!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viola25 2010.07.27 11:22-kor.
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: