Új privát üzeneted érkezett!

Segitkezés,dettó.Multkor már meg is jegyeztem,hogy mig nem volt gyerek többet segitett nekem.Az én párom is állandóan kint van,és mint idióták,telefonon szólok neki,hogy jöjjön be. :? A védőnőnknek megszületett a kisfia,nemrég jelentkezett,végülis csaszival.Jaj,nekünk jövő szerdán vakcina!!!! :shock: Cucukám ugy nyelte almapépet,mint kacsa a nokedlit,csak valahol kell vennem almát,elfogyott.Most jön az az időszak amikor minden ruhácska foltos lesz.Várjuk a képeket

Kép

Kép


nnnnnnn
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viola25 2010.07.27 11:22-kor.
 
 


bbbbbbbbbbb
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viola25 2010.07.27 11:22-kor.
 
 

 
 

mmmmmmmmmmmm
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viola25 2010.07.27 11:23-kor.
 
 


Sziasztok.

anyu elvitte Nocit par orara,nagyon hianyzik :cry: de tudom hogy az o erdeke is hogy meglegyen nelkulem egy kis idore.eloszor van tavol tolem.

segitseg:apa nekem segit ha olyanja van,szinte minden munkat megcsinal kiveve a mosogatas.viszont van olyan hogy egy hetig csak komputerezik es semmit nem csinal.

Krisztina szupi hogy Armin igy szereti a pepet,Noci is szereti na de az uveges kajat :shock: :shock: basszus nem tudom abba mit tesznek de ugy falja hogy nem gyozom lapatolni,szoval mielott arra raszokik inkabb probalkozom a sajat trutyikkal.
barackot,repat anyira nem komaljuk :?

viola,gyonyoru szep ez a kislany.apa nalatok is ezermester azt latom,nagyon jo a terasz,nekem is kellene egy ilyen ferj aki ilyen szep grillsutot csinal :lol:
probalkozz,ne add fel es ne keseredj el, a te lanyod ilyen el kell fogadni.probalkozhatsz egy icipici bananal,azt altalaban szeretik a babak,meglatod.
hogy csinalod :?: az elso par kanal kajat nem fogadjak el jol,kinyomja de ahogy egyre tobbet adsz racuppan.
mivel probakoztal eddig :?:

szintus mindjart jona mei-tai s kep.
Kép

Kép

ez a hordozo nincs befejezve mert lattam hogy nem olyan mint amilyennek szeretnem.

Kép
 
 


Viola,ez a kiscsaj de édi.Azok a szemek,kedvencem a nyelvöltögetős.Monyó,nagyon ügyes vagy,Nóci kis talpacskájára,pedig küldök egy puszit.Ármin kapott egy lányos nyári szerkót,ha elfogadod,odaadnám Nócinak.Kár lenne,ha nálunk csak állna,és kinőné.Monyó,te milyen készkaját adsz Nócinak?Kerestem a rodityban,de csak 6hónaptol adhatóak voltak.Nálunk a barack nem igazán csúszik,de az alma!!Nyugi Viola,minden gyerek tudja mi a jó neki,és mikor.Egy pszihológus mondta nekünk,hogy minden gyerek tudja mit,és mennyit kell ennie,csak mi szülők rontjuk el őket.Ha a gyerek egész nap csak 1perecet enne,mi kiakadunk,és erőltetjük a kaját,másnapra fáj a hasa,és ha csak a perecet ette volna,nem fájt volna.A szervezetünk jeleket küld,de mi felnőttek már nem érzékeljük,de a gyerekek igen.Ha egész nap csak inna,hagyni kell,mert lehet belső láza van stb.

Kép

Kép


krisztina,lanyos szerkot Armin :shock: :?: ez erdekes.
koszonom elfogadom ha nektek nincs ra szuksegetek,(olelos smiley)
6honaposnak valot adok neki,sogornommel beszelgettunk es mondta hogy o is es az o sogornoje is olyat adott a babajanak.
igazabol azt beszeltuk a parommal hogy vajon miert pont 6 honaptol szabad es egyetlen egy gyarto sem gyart 4 honaposat :roll: valami turpisag van a dologban,nincs se cukor sem tartositoszer benne csak gyumolcs akkor miert ne adhatnam :?:
ma vett neki a szabadkai tata 12darabot...ugy orultem,van szilvas,repas,ketfele barackos.a szabadkai swislion-ba van 30-40din kozott,nem tudom itt mennyi.
ja es kepzeld,az en sargabarackomat meg nem eszi ezt az uvegeset meg nyalta befele pedig tok rossz ize van,mondtam is apanak hogy ebben a kisuvegben fogom talalni aaz en kotyvasztasom ,hatha.
az asztalon vannak a kisuvegek,mentunka konyhaba vizert meglatta oket es elkezdett nyogni :o tudja hogy az a kaja.

szintus,visszaszivoma mei-tais kijelenteseimet,most aludt el benne a kiscsajom,nem tudtam mar vele mit kezdeni,nyugoskodott,felkotottem es mentunk 5kort az udvarban,aztan meg elaludt rajtam(soha,nem szokot kezben elaludni)szoval ugy nez ki kezdunk hozzaszokni.

anyuek 2kor hoztak haza a kiscsajt :shock: mar kezdtem fraszt kapni de megalltam hogy ne telefonaljak oda,jol viselkedett ugyanugy mint itthon szokott,ha nyugos akkor ordit itthon is.azert mikor meglatott nagyon orult am nekem,de kulonosebben nem volt rossz ez a majd 5ora szabi.

Kép
 
 


Sziasztok! köszi a dicséreteket, majd átadom a lányomnak! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viola25 2010.07.27 11:25-kor.
 
 


Sziasztok.

derus reggelt :lol:

viola sajnalom a fogadat,figyi nem akarok okoskodni de most ha kibirod ne egyel tejes dolgot par napig,most nem akarok hulyeseget mondani de nekem is mondtak hogy keruljem addig mig be nem forr a heg,plusz nem ettem olyan kajakat ami belemehet a lyukba mert nem tudod kipiszkalni.
nekem 5fogam van huzva,ebbol 3 bolcsifog volt az egyiket ugy kellet mutettel kivesni,vagtak es varrtak is nagyon brutal volt,azt mondta a dokino nyugodtan szedjem a brufent amikor akarom mert fajdalomcsillapito nelkul nem lehet kibirni.
nekem az erzestelenito jobban fajt mint maga a huzas,nem emlekszem de asszem 12.ik alkalomra talalta el hova kell szurni hogy elzsibadjon,mar ugy voltam vele hagyjuk az egeszet.

Kép
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára krisztina29 2010.07.27 09:38-kor.

Kép

Kép


KRISZTINA.febricetet be be lehet venni,en is azt veszem be a faj a fejem.
erdekesek aposek :? nalunk apos is odavan a Nociert,o az egyszem lany unoka.

Kép
 
 


Sziasztok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viola25 2010.07.27 11:25-kor.
 
 


Annyira aranyos a kis Leila!Cukorfalat,gyönyörű szemekkel! :D
Néztem a poznán a párod képeit,nagyon jól áll neked
a hosszú-göndöres haj!Az már régebbi kép?
Tesód fogorvos vagy tehnikus?Dolgozik benne?
Te kereskedelmet fejeztél?A párod olyan komolynak tűnik!
Olyan is vagy csak a kép adja azt vissza?/nekem/
Fogacskádnak jobbulást!Maszekul voltál vagy az államiba?

Kriszta após!
:(
Az enyém is alkot,ő sem jelentkezik annyira be van szerelmesedve a .....! :? De most komolyan 60 körül megbúggyanak az emberek?
Vagy csak az új p.na érdekesebb,mint a család?/költői kérdés volt,persze,hogy érdekesebb :evil: /

De én ezt nem értem,én h.ülye vagyok,felekadok a dolgokon,rágódok rajtuk!Hát én is voltam szerelmes /nem is egyszer/,de azért én nem hagytam ott a családomat,vagyis ha el is mentem valahová/pl. a tengerre/minden nap beszéltem a
szüleimmel/lehet ez sem jó,nem tom/
De én úgy érzem,hogy legyünk részei egymás életének,
hisz csak egy van,hamar elmúllik,sajnos...

Kriszta lányos szerkó? :lol: boccssiiiii......

Monyó sztem szép a mei-tai ,amit készitettél!
Ügyes vagy! :D

Viola jó lesz a terasz és a sütőgető is!Én imádom a grill húst,egyik kedvenc kajám!:)/sajnos én mindent ímádok
:cry: :lol: /

Én még mindég csak lightosan adok a tápszer mellett mást Hannának!Vizet!De útálja!Ez bele van kódolva a gyerekebe? :roll:

Egy jó barátnőmék is most vettek sz.gépet,már megmutiztam
neki a babanet használatát,majd rábeszélem jöjjön ő is! :D

Mi ok,7végén jönnek a Béci onokatesójáék ebédre és megbeszéljük Hanna keresztelését is!Ugyanis a férjem őket választotta.De mi majd csak 1 évesen!Mint Fruzsit is.

Tegnap megcsípte a számat a szúnyog!Úgy néztem ki mint Angelini Jolie(az alsó fele)meg is ijedtem rendesen...
Ma lagziba kellett volna mennünk,de a Bécinek most sok a meló
nem bírtu k elmenni.
Erre ma kinek kell estére elvinnie a tortát a pékség/cukrászdábol
ahol dolgozik?Hát a barátnőmnek.... :D 8)

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viola25 2010.07.27 11:26-kor.
 
 


Sziasztok!Ármin alig ruciban éppenhogy elviseli a hőséget.Én is.Ma ki se mentünk még.Tegnap volt egy csipése,de elmult,mivel lehet kenni a babák csipését?Mármint nem a babák általi csipést,habár az is van,cucum imád belemarni az emberekbe.Megőrülök vele,már majdnem teljesen felül egyedül,de az oldalrafodulgatás annyira nem izgatja,de a felülés!Ha visszanyomom ordit.A Swislion üzlete,a simpo bútorüzlet előtt,után van,attól függ merröl közelitesz :D .Viola jó a frizurád,én is most röviditettem.szép hétvégét mindenkinek,jó pácolódást :D

Kép

Kép


Sziasztok!
ma félig meghülyültünk ettöl a melegtöl. este 8kor még mindig 33 fok volt kint, most meg még mindig 31et mutat a hömérő. ezt épp ésszel nem lehet kibirni.
hát csajok megfőlünk a saját levünkbe. :)
puszi nektek és hüvös szobát!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viola25 2010.07.27 11:26-kor.
 
 


hali.

megvagyunk.

kepzeljetek nem az lesz a keresztszulo akit megkertem hanem az ocsem :lol: igy egy hettel a keresztelo elott,jo hogy eldolt vegre.

a meleget elviseljuk,nem tudunk mast tenni,haz alakulofelben,talan hetfo kedd fejezik,nem is banom mar.

Viola,ezaz szuper hogy a lanyod elfogadta a kajcsit :D vizet nekem se iszik Noci sokat,par korty eleg neki.
Jol nezel ki a kepen. :wink:

Szintus,lakodalom,jo hogy nem mentetek,szetfot volna az agyatok.

krisztina,jovo heten ha kicsit huvosebb lessz lehet elsetalunk hozzatok,kivancsi vagyok hogy reagal Noci Arminra,a tukorkepevel dumal.

Kép
 
 


Sziasztok!
köszi a dicséretet! nekem is tetszik most a hajam, ügyes a fodrásznőm. :)
ma már valamivel kellemesebb az idő, nincs annyira meleg, igy a kedvünk is jobb.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viola25 2010.07.27 11:27-kor.
 
 


sziasztok!Gondolom,hogy ha eljöttök jobb lesz a hangulat,mint ma volt :D .Mentünk pár lépést,és már aludt is.Az volt a probléma,hogy szépen elkómázott a kocsiban,és amikor kivette a Juli,még mindig jó keve volt,de amikor visszalett téve,na volt égszakadás-földindulás.most már alszik régóta,3kor kellet volna szopiznia,de szunyál.Ma én is megakarom vele kóstoltatni az üveges kaját.én ugy vártam a meleget,de most jobban idegesit,mint a hideg.most jóformán alig birunk kimenni.Ármin se akart inni,most csinálok neki olyat,hogy lereszelem az almát,kifacsarom a levét,forralok vizet,és ahány kanál almalé+annyi kanál viz,beleöntöm cumis üvegbe,és ezt szluppolja befelé.Cucum néha fordulgat,ha olyanja van,de a felülésre nagyon rávan kattanva,néha majdnem telesen felhúzza magát.Monyó én is nagyon kiváncsi vagyok,hogy majd lenyugodva mit kezdenek egymással a gyerkőcök.Ármint nagyon érdeklik más gyerekek,már ha gyerek hangot hall,tekinget.Jaj,szerdán szuri.Arra azért kiváncsi vagyok,hogy mennyi a súlya,és milyen hosszú.én olyan pindurkának,és soványnak látom,de mindenki más,azt mondja mennyit nőtt,és milyen kis duci.Ja,Monyó,Nóci egy kis szépség :D .Apum mindig azt mondta,hogy a szép lányok még az oviban elkelnek,ugyhogy lehet lecsapunk rá :D Én elejétöl fogva azt hittem a tesód keresztel

Kép

Kép


na mi nezzuk a focit,remelem a mieink gyoznek :lol:

Viola,nekem is el kellene mennem a fodraszhoz,de valahogy sosem jutok el.
apuka milyen kis ugyes,nalunk api csak egy kanalal adott Nocinak kajat,aztan gyorsan visszapasszolta nekem a gyereket.

krisztina,nagyon edes Armin,gyonyoru szemei vannak es egyaltalan nem sovany.
sajnaltam hogy nem tudtatok tovabb maradni,na de majd legkozelebb.viszont ha elmegyunk hozzatok akkor lehet ugyanez lessz a szitu csak ott Noci fog kiakadni,meglatjuk.
almalevel meg a szokokkal csak azert kell vigyazni mert raszokhat es aztan nagyon nehez vele megszoktatani a vizet.
probald ugy hogy mindig egy kicsit kevesebb almalet teszel bele es vegul majd csak vizet adsz.en igy csinaltama cukros vizzel,lassan csokkentettem a cukor adagot vegul mostmar sima vizet kap,nem iszik sokat csak 2-3kortyot de az eleg neki.

lanyok a ti ferjeitek pelenkazzak a picurt :?: az en parom nem.

Kép
 
 


PELENKÁZÁS!!Még a pisis pelust is ugy viszi ki minta ebola virussal lenne fertőzve.Még amikor terhes voltam,már kijelentette,hogy nem fog pelekázni,nem is forszirozom.Öltözteti,ha kell,vetkőzteti,fürdeti,amikor ráér,és nem maszekol,és játszik vele,ha kell nyugodtan ráhagyom egy időre,de a pelekázás az mumus.Én ugy mentem el fodrászhoz,hogy anyum eljött.Vele simán megmarad akár 3órára is.Igen monyó több vizet teszek bele,csak már frászt kaptam tölle,hogy nem akart inni,és bepróbálkoztam ezzel.Ti hogy álltok a foggal,nekünk még mindig nem tört át,és ugy tűnik egyhama nem is fog.Babicánk irta,hogy már az új rélszben van a kórházban,kétágyas klimás szobák vannak.Klima volt a mi szobánkban is,csak nem működött.Cucum 2óta alszik,1szopi már kimaradt,most ha felébred először bébikajával kinálom,és hátha kihuzzuk a szopit 6ig,és akkor a következő 9kor lenne,ami jó fürdés szempontjából

Kép

Kép


Mi lehet az ott lenn?Az lenne a lábam?? :D

Kép

Kép

Kép


a pelust siman eldobja ha kakis is de eddig nem is probalta meg pelusozni.
egyszer vetkoztette le,akkor is tul lassan csinalta,azota nem probalkozik.
ne felj Krisztina,anyatej mellett ha egy kortyot sem inna akkor sem lenne baj.
ti csak anyatejet isztok vagy nalatok is van tapi :?:

Kép
 
 


sziasztok.

meg mindig dog meleg,Noci az ejjel alig aludt.

szintus te mikor jossz csantavere :?:

lanyok mikor hozzuk ossze a talit :?:

Kép
 
 


Kép
vacsi

Kép
 
 


SZiasztok!Csak szopi van,táp még nincs.Cucu kenyte az üveges kaját,csak nem tudom mennyit lehet adni neki.Most húzza a lóbőrt,én pedig nagyon kutyául vagyok.fáj a fejem,szédülök,hányinger,ömlik rólam a viz.Na majd átmegy rajtam.Árminnak is ugyanilyen az üvegje,ő is szokott ügyeskedni,és megfogja.Ma 6kor süketet játszottam amikor felkelt volna,igy 7ig elvoltunk.Mi lett a meccs eredménye?

Kép

Kép


Sziasztok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viola25 2010.07.27 11:27-kor.
 
 


Sziasztok!Hú,Viola,kivette a gennyes fogat.Én ugy tudom az először el kell,hogy muljon,és utánna kezelik a fogat.Jól teszed,hogy elmész másikhoz,ez nem normális,hogy még mindig fáj.és az se,hogy találsz szilánkokat.Jaj,lányok,kicsik,és nagyok,holnap küldjetek nekünk sok pozitiv energiát.Megőrülök,hogy megint szenvednem kell látni a gyereket.Többiek?

Kép

Kép


sziasztok.

Viola,nekem is volt genynes fogam,antibiotikumot kellet szednem.

krisztina drukkk.

Kép
 
 


Sziasztok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viola25 2010.07.27 11:28-kor.
 
 


Sziasztok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viola25 2010.07.27 11:28-kor.
 
 


Sziasztok.

tegnap voltunk a papnal az ocsemmel.megbeszeltuk a reszleteket.
Apa nem lessz ott a keresztelon,o majd csak kesobb csatlakozik hozzank.
meg is gyontunk gyorsan,ugyhogy ez is kilove. :lol:

viola,jol megszivtad a fogaddal.nekem eddig amit huztak(egy kivetelel)minden volt genyzacsko,ilyen fajta vagyok sajnos.

holnap megyek a piacra igy nalunk is apaval lesz a leanyzo egy par orara,kivancsi leszek hogy boldogul.

Kép
 
 


Sziasztok!Örömmel jelentem tuléltük a tegnapot!A váróban is cuki fiú volt,nézelődött,jó nagyokat ásitozott.A nővér is nyugodtan megmérhette,habár a mérlegen nagyon feszelgett,nem igatán tudta beálitani a nővér.Lehet több is,mint amennyi mérve lett,majd később megpróbálom itthon is lemérni.6kg28dkg,ha jól emlékszem,és 62cm.1kg8dkg-ot hizott,azt mondta a doktornő,hogy ez nagyon jó.Minden ok volt,kivéve,hogy én azt,hogy hasról felemelje magát ugy gyakoroltam kicsivel,hogy hasrafektettem,és előreraktam a kezeit,és ő egyedül felhúzta magát.De ez nem jó.Hasrafektetni kezek majdnem hátra,és egyedül húzza előre a kezeit,és emelje fel magát.Nagyon rossz érzés volt,és szégyeltem is magam amikor a dokinő azt mondta ezt már tudnia kellene a gyerkőcnek.Hát ma nekiállunk.Vakcinánál volt sirás.Hazaértünk,felnyomtam egy kúpot,és képzeljétek nem volt láza!!!Délelőtt egyszer sirdogál,de annyi.Sőt,egész nap rötyörészet,még álmában is.Most is húzza még a lóbőrt.Viola nálunk még egyenlőre nem lesz Ármin külön szobába költöztetve,mert még nincs kész.Nagyon sok pénzt rá kellene költeni,hogy meglegyen a szobácskája,hát majd igyekszünk.Monyó,eljött a keresztelés is,ügyesek voltatok öcséddel.Nekünk kb 2percig tartott a gyónás

Kép

Kép


Noci sem tudja felhuzni magat,en is bealitom a kezeit,akkor en sem jol csinalom,na majd gykorolunk csak nem szeret hason lenni :evil:

meygek a funyiroert,le kell vagnom a fuvet.

Kép
 
 


ugylátszik,azt mondta ez az új dokinő,ugy szégyeltem magam.Mindent,nem azt mondom,hogy tökéletesen,de jól akarok csinálni.Majdnem egész nap a gyerekkel foglalkozok,azután meg jön a besülés.Ez a dokinő is olyan határozott,mint a másik volt.Árminnak kijött valami az arcán,kijön,és eltünik,majd megint.Mutatom neki,hát nagyon oda se nézett,azt mondta a melegtöl,és kenegessem kamillateával.Hát mondom hidegbe is kijön az arcán,erre ő krémmel nem szabad kenni az arcukat..már a kórházban is krémezték.Kérdeztem,hogy szunyog,vagy más csipést mivel kenjek,azt mondta csak hűteni,azután azt,hogy fenistilel,azutám megint,ne csak hűteni :? .

Kép
alszik a kis tengerész

Kép
brummmadzaggal

Kép
hangyáimmal

Kép
nyálaskodok

Kép

Kép


------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viola25 2010.07.27 11:28-kor.
 
 


krisztina,nalatok a Laci nem kel fol ejjel ha szol Armin hogy ehes :?:

viola,igen egy szobaban alszom Nocival,majd ha rendezodnek az ejszakak akkor talan megy a szobajaba.
beidnult lela eveszete is,ugyesek vagytok.

Kinyomas,Nocit ha hasra teszem akkor felemeli kezet es labat es ugy billeg,de nem mnyomja ki magat.ha beallitom a kezeit akkor par pillanatra megtartja magat de gyorsan leengedi magat.

Kép
 
 


szerintem tulzás azt elvárni 4hónapos babátol,amit ez a doktornő gondol,az már mászás előtti fázis szerintem.hát monyó,nem kel fel.sőt néha reggel rákérdez,hogy jé a gyerek éjszaka fel sem kelt?hát persze hogy felkelt csak ő aludt mint a tök.fejtenem kellene borsót,de árminon rajta van a hoppáci

Kép

Kép


Jó reggelt!Nálunk megy ezerrel a favágás,fázni már tuti nem fogunk.Délre mondták a favágók,hogy jönnek,erre 6kor ugat a kutya,mint a megháborodott.Na kinézek,erre már nyissák a kaput.Hát köntösben,kócosan fogadtam az embereket :oops: .Szegény gyerkőcömet most már nagyon kinozza a fogacska,de még se hire se hamva annak a guzinak.Fel-fel sirdogál álmában,de olyan fájdalmassan,benyomom a cumit,csönd,pár perc mulva megint..Tegnap nagyfiúsan kádban fürdött Ármin.Ugy nézelődött.A csap teljesen megbabonázta,amikor vette ki a Laci bele is kapaszkodott a tusba.szabadkán szakadt az eső,itt egyenlőre borul.

Kép

Kép


Anyumék hoztak tegnap pár üveges babakaját.Árminnak az üveges barackos se jön be.Hoztak sárgabarackossat,meg körtésset,azt már lehet adni?

Kép

Kép


Teljesen kiakadtam a kamillás borogatástól,szörnyű lett a gyerekem arca.Most lanolinnal kenem,és halványul,nézegettem a neten,hogy mi lehet.Vagy az,hogy a fogzáskor erősebb a nyáluk,és kicsipta,Ármin általában ezen a pofikáján fekszik.Vagy gyerekkori ekcéma,amire magyarázatot adna az,hogy a vizes kamillától,miért lett csunyább,és a zsiros krémtöl miért javul.Ha nem mullik megyünk dokihoz,de MÁSIKHOZ!Rá se nézett a gyerekre,és megvolt a diagnózisa,anyuka meg kisérletezzen itthon :evil: .Ja,és ugytűnik alergiás a pampersre.A hasán,melkhasán pöttyök jelentek meg,nem adtam rá pamperst,és eltüntek.Monyó,jó keresztelkedést holnapra!

Kép

Kép


Kriszta sztem ha allergiás lenne a pampersra az
már előbb kimutatkozott volna,hisz már használtál.
Hannának is jöttek valami apró pöttyök,gondolom a melegtől.
Barackot már sztem nyugodtan lehet adni!A körtével még várnék(6 hós koráig),mivel az ellégé allergizálhat+a Fruzsinak fájt a pocija tőle!
Ha ekcéma,akkor sajnálom:(
Én nem is értem,hogy a dokik még miért favorizálják a kamillateát!
Amikor néha kimondottan csak ront a helyzeten,nem segít!
Aranyos a képeken Ármin! :D

Monyó nektek napsütést holnapra! :D
Érezzétek jól magatokat és képeket kérünk! :D
Jól elvolt apával Nóci?
Aranyos a kiscsaj,ahogy fogja az üveget!
Nem tudom igazán,hogy mikor megyünk Csantavérre.
Most a páromnak van melója a pékség mellett,így nehézkes!

Viola jobban van már a fogad?
Továbbra is működik a különalvás?

Hanna kitudja nyomni magát,de ő nem igazán forog!
Max/ritkán/a hasárol hátára! :(
Azért jóval kevesebbet teljesít,mint Fruzsi erre a korára!
Bár gondolom a Hannánál a kengyel is nagy szerepet játszik..

Beteg/volt/az egész család!Szinte egy napon robbantunk le
mindanyjian!Kivéve Hannát ő tegnap.. :(
Antibiotikum.iszunk,mindenki más időben,így kiirtam egy papirra,
hogy kinek mikor is kell! 8) :roll:

Pussz

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
a fogam már jobban van, szépen gyógyulgat!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viola25 2010.07.27 11:29-kor.
 
 


Syiasytok.

most ertunk haza.Minden jol alakult.majd holnap jovok bovebben.

krisytina melegkitest ne kedn semmivel magatol elmulik.noci alca egz ata potty szokott lenni,magatol elmulik nem kell kenni.

Kép
 
 


Kép
MI

Kép
keresztapaval

Kép
ez meg mit akar :?: :lol:

Kép
megontoztek :)

Kép
 
 


Helló!Nóci tündibündi.Keresztapa pedig milyen büszkén tartja a keresztlányát.A képekböl itélve minden jól ment,örülök :D .Árminnak halványul csunyaság az arcán,most már bizok benne,hogy melegkiütés+kicsipte a nyál.Képzeljétek jobbról fenn minta törne ki a fogacska,sirdogál is éjszaka.De megbeszéltük persze,ha nem mulna megyünk orvoshoz.Az este elmaradt a pancsi-pancsink.Ronda vihar volt+elvették az áramot.Csak vizes pelussal áttöröltem a kislegényt,a legjobban a gyertya fénye tetszett neki.Most leáltunk a hozzátáplálással,attól is tartottam,hogy az valamilyen allergia az arcán.Ármin a takarót fél perc alatt lerugja magáról,és össze-vissza forog a kiságyban,ma keresztben,kifliben találtam,de mostanában háttal lefektetem,oldalra fordul magától,és ugy alszik.Az hasonfekvéses nyavalyás felemelkedés viszont nem megy,csak billeg előre hátra.Tegnap felálitottuk,a hintát,és már hintázgat a kislegény.Végre frisebb a levegő,csak a zivatart nem szeresse.Tegnap valahol nagyon közel csapott le a villám,halottuk ahogy süvitet,meg bevilágitotta az egész házat,hogy mekkorát durrant már ne is mondjam

Kép

Kép


sziasztok.

Jol elmult a keresztelo.Noci kint nagyon nyugos volt igy csak a mise befejeztevel mentunk be.
ocsi helyett anyu fogta,ugy bamulta vegig a papot mint ahogy a kepen latszik.
csak az en csaladom vett reszt az esemenyen,anyosek nem jottek el,csak a kajalasra :cry:
A kaja jo volt en meg hulla faradt,syombaton egesz nap keszulodtem.

Viola,utolag Boldog nevnapot Leilanaktegnap nem tudtam gephez ulni.

Krisztina,adtal valami uj etelt Arminnak :?: ha nem akkor nem etel allergia,az rogton jeletkezik kaja utan par oraval.szerintem siman kijohetett a foga miatt.
Noci is kinlodik,az este mar gyogyszert is kapott mert nagyon nyugi volt.

Kép
 
 


Krisztina,a Kosztolanyi utcaban az elso hazba csapott le a villam,leegett a teto.

Kép
 
 


Sziasztok!Hú,nem semmi,én rettegek az elemi károktol,mert nem lehet kivédeni őket.Örülök,hogy jól zajlott le minden,anyósék kimaradtak valami szép eseményböl,de ez az ő bajuk.Lényeg,hogy megvolt,jó volt,és elmult.Nem hiszem,hogy ételallergia lenne,mert az talán eddig nem maradna meg.Még mindig ott van a pofikáján.Elhalványodik,előjön,de már nem olyan szörnyű,mint amikor szinte begyulladt a kamillától.Ma éjszaka viszonylag jól aludt,1x kelt fel sirva.Megyek rengeteg a vasalnivalóm :evil: .Üdv mindenkinek

Kép

Kép


,,,,,,,,,
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viola25 2010.07.27 11:30-kor.
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: