Új privát üzeneted érkezett!

Viola már 5 hós nagylányod van!Gratula neki! :D
Mostmár én is félek a villámlástól...
Valamelyik nap a párom tussolt(persze tombolt a rosszidő
közben)és jól megrázta őt az áram!Meg kidobta a biztosítékot is!
Valahol a közelben becsapott a villám...
Van(volt)olyan kis jonizáló/levegőhütő kis masina,az sajnos
leeégett:cry:...
Lehet ettöl a változó időtöl(1 nap tél,majd nyár majd megint tél)
nem tud aludni Leila.

Monyó sajnálom,hogy anyósodék nem voltak ott a misén!
Pedig valójában a keresztelőnek az a lényege!
Ők nem szoktak templomba járni?Vagy miért nem mentek?
Nagyon aranyos Nóci a képeken!Kis tündérke! :D

Kriszta sztem sem ételallergia!
Lehet a nyálátol,símán,emlékszem a Fruzsinak is volt egy kicsit.
Jó vasalást!

Kép
Kép
 
 


Laptető kiadó annak,aki igényli! :D
 
 


LAPTETŐ PASSZ!Szintus meggyógyultatok?Leilának gratula névnapja,és a betöltött 5,ik hónap alkalmábol.Mi most kihagytuk a kajálást,mert féltem,hogy allergia,de mivel nem visszetérünk,vészesen fogy a tejem.
hintázok

Kép

Kép

Kép

Kép

 
 

Nagyon cukker ez a kiskölyök!

Kriszta én ezt a fajta hintát fekvőpozicióba teszem,bele egy kispárna
és úgy hintáztatom Hannát!/anno Fruzsit is úgy/
Ne haragudj,nem okoskodni akarok,ez csak egy tipp.../miénk is ilyen,ezt vettük 1000dinért/

Köszi,már jobban vagyunk!Még Hanna náthás kicsit!
Fruzsinak pedig vettünk oligovit szirupot!Vitaminbomba és étvágynövelő!Majd látjuk bevállik-e....

A tejet sajnálom,de hátha még megmentheted!Szorítok neked!!!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!Szintus nem veszem okoskodásnak,ez az ülés a fénykép kedvéér volt.Nem sokat teszem még bele,de ha igen kispárnát teszek a háta mögé,és amennyire birom lehúzom.De ha éltetek még erőszakos gyereket,erővel ülni akar.Majdnem teljesen felhúzza magát.Ma 6ra megyünk a Badawiba,nem birom tovább nézni igy a pofikáját.Se nem romlik,de se nem javul.Kb akkora részen,mint egy fém 20dináros vörös,és nem akar elmulni.Próbáltam kenni,nem kenni de semmi.Most már akkor leszek nyugodt,ha orvos is lássa.Rohadtul fáj a fejem,már nekiment a gyomromnak.Mindent megteszek szintus,de ettöl többet már nem tudok,iszom a tejserkentő teát,sok folyadékot iszok,egész nap eszegetek valamit,de ha most már elakar apadni,hát..Na hallod a férjednek kitünő védőangyalkája van.

Kép

Kép


Sziasztok.

Armin nagyon edes a hintaban.majd ird meg mit mondott az orvos.



Viola,milyen izu babakajat adsz Leilanak :?:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára monyo83 2010.06.24 06:52-kor.

Kép
 
 


Sziasztok!
Köszi a gratulációkat!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viola25 2010.07.27 11:30-kor.
 
 


Megjártuk,és jó,hogy elmentünk.Ekcéma,de elmulós,nem az a komoly.Kerülnünk kell a tollpárnát,műszálas dolgokat,és nagyon odakell figyelnem,hogy ne öltöztessem tul.Kiirt egy gélt,1hét mulva ellenőrzés.Megmérte súlyát,hosszát,körbetapogatta talpátol a fejebúbjáig,és a gyerekem pedig orditott szokásához hiven.Pedig ugy szeretgette a doktorbácsi.Rákérdezett a hozzátáplálásra,hogy adtam e már neki valamit,és hirtelen nem tudtam mit válaszoljak,de mivel még akkor nem mondta meg a diagnózist,és ugy gondoltam jobb ha nem titkolom el nehogy allergia legyen bevallottam.És láss csodát,helyeselte.Azt mondta a barackot még inkább hadjam,de alma,répa,krumpli jöhet.Az első orvos aki ezt nem ellenezte.Viola szerintem a borsóval még várj,az ha jól tudom megfájditja a pociját.És nem vagy egyedül,néha én is magamba zuhanok,és sajnos nem tudom magam se hogyan kapcsolodjak ki.Néha rohadtul fáradtnak érzem magam,én is néha kiakadok a páromra.Megértem,hogy dolgozik,de néha jól esne,ha pár órára levenné a terhet a vállamról.Ha nem ugy kellene megfürödnöm,hogy fél lábbal még száraz vagyok,ha lenne időm leborotválni a lábam,ha lenne időm nőnek is lenni nem csak anyának.Persze imádom a fiam!!Ő a mindenem,de néha cudarul leengedek.

Kép

Kép


Jó téma a depi....

Sajna engem is utolér néha...
Lassan 3 éve itthon vagyok,elötte 7 év intenzív munka!
Nekem hijányzik!Meg persze a kereset is!
Egyedüli kikapcsolódás az ha a barátnőimhez elmegyek caffára..
Érzem,hogy valami még nagyon hijányzik az életemből!
Régen nagyon sokat mentünka a párommal erre-arra,motorozás,bulik..nekem ez is hijányzik!
Tudom,2 gyerekkel már nem igazán megy az ilyesmi!Főleg,hogy
nincs aki vigyázna rájuk,meg a férj is pékként dolgozik!
Tehát marad az itthon ülés..
És akkor itt van még a súlyfelesleg is,amibe egyszerűen belebetegszem!Annyira útálom már,de nem vagyok elég karakter,hogy lefogyjak!Nehezen megy.....
De azért bizakodó vagyok,hogy legalább az sikerülni fog!
Tudom ezek nem nagy gondok,másnak vannak sokkal nagyobb gondjaik!De mindenkinek a maga baja a legnagyobb! :(

Kép
Kép
 
 


Kriszta drukk,hogy az ekcéma mielöbb elmúlljon!
"ha lenne időm nőnek is lenni..."igen,itt van a megoldás!
Persze most azzal,hogy anyák vagyunk,még nem kell lemondani
mindenről!Mert továbbra is nők vagyunk!Nekünk is JÁRNA egy kis
kikapcsolódás! :!:

Viola mi a hintát a "vojvodanska svastara-ba"vettük.
Vagyis az apósék hozták el Palicsról!Ott mindég lehet jó dolgokat
találni,elég jó árban.A neten beírod és nézelődhetsz is!
1000din volt!A bebába ami nálunk viszonylag olcsó boltnak
számit 5000 din egy ilyen hinta.
Depihesegetőt küldök!Valami jó tipp?Nem tudom,hogy esetleg a torna,szaladás esetleg valami vásárolgatás segít-e?
Sokszor attol félek én is depibe zuhanok!Főleg,hogy a párom csak enni és aludni jár haza! :?
Ok yígy most sokkal könnyebb a megélés,de nehezebb a magány!
Ha pedig nem maszekol,akkor pedig nehéz kiélni!Ördögi kör! :?

Monyó olvastad ugyi?Kitöröltem,ki tudja lehet olvasnak itt!
Sosem tudni... :roll: :lol: :!:

Ma eljött a nagymamám(ritkán jön),amikor Hanna meglátta
mosolygott!De amikor elvette tőlem ordított a kiscsaj!
Pár perc múlva megint!Úgy néz ki elkezdezett félni az emberektől.. :shock: :roll:
Ti gyerkőceitek is tartanak a kvázi idegenektől?

Kép
Kép
 
 


Sziasztok.

Hulla vagyok,az ejel mar megint alig aludtam,egy hete ez megy,nem tudom meddig birom meg.
Depi,most szerencsere nem vagyok depis,holott eleg rossz dolgok tortentek mostansag,ugye anyosek keresztelos tavollete is sziven utott pluszban meg a baratnommel is osszevesztem.
Nonek soha nem akaram magam erezni,eleg fius egyeniseg vagyok,nekem jo igy ahogy van,szoros labbal loboncos hajjal. :lol:

Viola,nagyon ugyes vagy hgy igy raszoktatatd Leilat a kajara,megy ez mint a karikacsapas.depit sajnalom.Ird ide le nyugodtan,mi megertunk.szeretnek n is egy ora szabadsagot,mondjuk aludni :lol:

Krisztina,sajnalom az ekcemat az viszont jo hogy kinovos.mennyi a sulya Arminnak?en ugy nezem az en lanyom nem hizik :roll:
zoldborsot szabad enni,csak ki kell paszirozni,akkor nem faj a pocak tolle.
tejem nekem is alig alig,hozzatapikor lefejem ami van,hadd higgye azt a szervezetem hgy akkor is szoptattok.

Szintus,na en is kitotolom a hozzaszolasom nehogy bajod legyen belole.
Noci eleg jol viseli az idegeneket,kb ugy nez rajuk mint a misen a papot :lol: szentul meg voltunk gyozodve rola hogy orditani fog,de vegig bamulta mit magyaraz a pap.
egyre erzekeny nagyon,nem szabad hozzaerni addig mig o fel nem meri az illetot,ha mar megismerte akkor mas kezeben is elvan.

lanyok a ti babaitok menyit alszanak napkozben?mar azon agyalok hogy nem ahygon napkozben aludni hatha ejjel akkor majd alszik,vagy ez hulyeseg?
napkozben 2-3szor alszik kb egy orat.

ja es meg valami a bezartsagrol.amiota megvan Noci en vele meg az udvarbol nem mentem ki,de komolyan,tudom hogy ez beteges de ez van.Mar nagyon mennek a krisztinahoz is,de ahhoz el kellene hagynia biztonsagos udvart :roll:
na de krisztina elobb utobb odaerunk...
tenyleg ird mar meg Armin delelotti napirendjet,kb mikor mit szokot csinalni hogy tudjunk igazodni egymashoz.

Kép
 
 


Sziasztok!Kisütött a nap lányok,hess depi.Én azzal vigasztalom magam,hogy még egy kicsi,és nagyobb lesz a gyerkőc,majd több minden leköti,nem nekem kell majd feszt szórakoztatni,és akkor majd jut idő másra is.Gondolom,aztán nem igy lesz,nevelünk egy kis elkényeztetett királylányt,majd megkapjuk...Napirend,változó.Általában 6kor szopi,utánna 9kor,és igy tovább.Aludni nappal már ő is egyre kevesebbet,tehát a nap nagyobb része most már figyelés,játszás stb.Ami kiidegel,vagy félórát ellóg 1cicin.Ez új szokás,sokszor nem is szopik csak fagyizik,meg benne a szájában és szövegel.Lehet beképzelem,de mintha halványodott volna a kiütés.Majd megkérdezem Mohamed bácsit,hogy van e esély rá,hogy megint kijön.Most a badawiba kevesebbet mértek mint a múlthéten vakcinán.De össze-vissza mozgolódott a mérlegen.Most én is bepánikoltam,de majd megpróbálom itthon a fürdőszoba mérlegen követni,mert ha nem haladunk muszáj lesz bevetni a tápot is.Bármikor jöhettek Monyó!Én viszem magammal ahova csak tudom,egyrészt nem akarom,hogy ijedős legyen,szokja az idegen környezetet,embereket,másrészt nagyon anyás jó lenne ha látná más is van a világon.Szombaton este is elmentünk vendégségbe(mindig felpakolva,mint a málhás szamár,Laci szerint fél szobát belepakolom a táskába),és jól elvolt.Amikor letettük a hordozóval a földre mindenki odarohant,na gyorsan leszaladt a szája,akkor kivettem,letettem az ágyra,pár perc fölengedett,és minden ok volt.Ma 7-8körül sétáltam voltam cucummal,de 9ig aludt,most meg már virit a nap.

Kép

Kép



Kép
 
 


---------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viola25 2010.07.27 11:31-kor.
 
 


Hali!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viola25 2010.07.27 11:31-kor.
 
 


...l
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára krisztina29 2010.07.27 09:35-kor.

Kép

Kép


sziasztok.

megint jo kis tema.

Mint mar irtam tisztelem anyosomat,hisz megszulte es felnevelte a parom.Amikor jonnek kedves vagyok veluk,puszi puszi kv szok ami van de ez nem jelenti azt hogy odaig vagyok ertuk.
Volt par beszolas reszukrol ami nem teteszett de a bekeseg kedveert sosem szolok vissza.
csak ket dolog.allitolag szeretnek,de...amikor szultem nem jottek be a korhazba(10percre laknak onann)most a keresztelesre sem jottek el ami nekem eleg rosszul esett.
mindegy ez van ezt kell szeretni,egyszer en is leszek anyos.

munka tema..ha egy mos lessz ra nem szeretnek melozni ameddig csak lehet.Nocival szeretnek lenni,hacsak nem kopik fel az allunk akkor maradok vele itthon.

hetvegen jo kis programjaink voltak.penteken voltunk bent szabadkan anyoseknal,szegeny csajom kicsit megremult a sok embertol,de hozta a szokasos formajat es nem reagalt semmire.ha idegen helyen vagyunk akkor olyan mint egy zombi,nem csinal semmit csak csendben sasol.
vasarnap voltunk kispiacon bucsun(igazabol kedden lessz de mi mar megtartotuk)ott is csak zombiskodott.
delutan lementunk ide a bucsuba,szoval elvoltunk.
akarhonan hazaerunk mindjart jo kedve lessz nevet dumal,olyan mintha elmeselni mi tortent vele,nagyon edes.

veletek mizujs?

Kép
 
 


Sziasztok!Cucukám arca szinte a régi,már csak egy nagyon halvány folt van.Nálunk tegnap vendégek voltak,Ármin élvezte,hogy kézröl-kézre ment,de azért szólt ha már sok volt a jóbol.3körül mi is kinéztünk a búcsúba,úgy meresztette a hatalmas szemeit amikor bazáros alatt toltam el,és lógtak a plüssök,minden vackok.Beszéltük,hogy pár év mulva nem járjuk meg 10perc alatt,és nem is usszuk meg olcsón :D .2babás meséskönyvet vettünk,az egyik állatkertes,a másik háziállatos.Mondtam a többieknek,hogy mi ugyse tartunk háziállatokat,legalább könyvböl ismerje meg őket.Viccen kivül,én városi kislány voltam,és az oviban 6lábat rajzoltam a baromfinak.Anyóséknál nagy fiesta volt,Laci mindkét testvére meg volt hiva,ahogy minden évben,csak mi nem.Ugyanigy karácsonykor.A fiukat gondolom szeretik,akkor vajon kivel lehet bajuk?!Pedig én se szólok be,nyelek.Tényleg Monyó,hogy megy a limundon vásárlás,fizetés?

Kép

Kép


krisztina,szupi hogy Arminnak elmult a foltja.
anyosekkal akkor nagyon elromlott valami,azert armin miatt kellene valamifele viszony.
a limundon regisztralni kell.aki arveresre bocsajtja az arujat altalaban odairja hogy lehet neki fizetni,vagy atutalas vagy futarszolgalat.
kineztel valamit?

Kép
 
 


Igen egy etetőszéket,meg láttam jó kis készségfejlesztő játékot,de azt először üzletben is megnézném mennyi.

Kép

Kép


Sziasztok!
a virus irtó programunk bemondta az unalmast, ma tettek másikat fel a gépre.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viola25 2010.07.27 11:32-kor.
 
 


Hali.

csatlakozom azok taborahoz akik mentstrualnak :twisted: tegnap megjott,ma niagara :roll:

krisztina melyik etetoszeket neztetek ki?jatekot?
jo dolgokra lehet rafutni.
regsztraltatok mar?ha nem akkor kuldok privit.

Kép
 
 


Sziasztok!Nagy hir,megvolt az első átaludt éjszakánk.Árminnak,anyának nem.Csaszi óta nem olyan a gyomrom,mint volt,valami lett a belecskéimmel.Nem birok sokat enni.Vasárnapra csináltam sóder tortát,és tegnap sajnáltam,hogy olyan sok megmaradt,és 3szeletet ettem meg belőle egész nap+vacsira1melegszendvicset,és utánna a kinok kinját éltem át.komolyam mondom, hogy szörnyű fájdalmaim voltak.regisztráltam,még az igazolványom fénymásolatát kell elküldenem,azt ti hogy küldtétek.kinéztem egy 1500dináros etetőszéket,kockás a huzatja,meg egy zsiráfos játékot,amibe ha a baba beleteszi a kockát zenél.cuki nóci vonalzós képe

Kép

Kép


Tényleg monyó,tegnap volt egy barátnőm,akinek a nőgyogyija azt mondta,hogy az egyik petefészke policisztás,és ennyi.A csaj küszködik a súlyfelesleggel,semmilyen diétával nem fogy,menzije normál időre jön meg,de 1napos,1betétet használ el,amire azt mondta a dokinő,hogy normális.Nem küldte vérvételre.Most nem tudja,hogy váltson orvost,vagy kell e valamilyen gyógyszert szednie,vagy hogy étkezzen.Van 2kislánya,tehát nála ilyen probléma nincs,csak amit felsoroltam.

Kép

Kép


Hello lyányok!

Kriszta sztem nem okés az 1 napos menzi..
Nekem is azt mondta a dokinénim,mielött terhes lettem a Hannussal,
hogy policisztásak a petefészkeim és annyi!Semmit sem mondott rá!
Amúgy a súlyfelesleg itt is megvan..

Lehet,hogy nekem is enyhe fokú pcos-m van!Te mit mondasz erre Monyó?Amúgy azt kell gyógyitattni?Gondolom már több babót nem szeretnénk.
A menzim elösször az életemben 40 napra jött meg!Már nagyon megijedtem...

Kriszta átaludt éjszaka,yuhééééé!
:lol:
Gyomorfájás mondjon le :(

Viola köszii,jól vagyunk,nem volt netünk pár napig!
Az jó,hogy nem ijed meg idegenektől Leila.
Ti is szoktatok átjárni Magyarba a tesódékhoz?

A Béci nagyon bevolt indulva,hogy menyjünk a tengerre,de
lebeszéltem!A Hanna még kicsi,sztem nem élvezné annyira!
Majd jövőre már ok,nagyobbak lesznek a lányok!
Tegnap a férjecske és a Fruzsi fürődtek a kádban,Hannát is bele akartam tenni,de úgy elkezdett sírni,hogy már ő bizony nem megy ebbe a nagy vízbe!
:roll: :lol: Akkor gondolom,hogy hogy picsogna a tengertől!

PUSSZZZZ

Kép
Kép
 
 


igazolvany fenymasolatot bescenneltuk es emilbe elkuldtuk.
a baratnodnek lehet semi baja nincs,maga az hogy cisztak voltak a petefeszken semmit nem jelent,ha elmegy legkozelebb is es akkor is ott vannak akkor erdemes utannajarni.a pcos nak nemcsak az a veszelye hogy nem eshet teherbe az ember,kesobb cukorbetegseg lephet fel ha nem kezik kellokeppen.
eloszor is,ha pcos gyanuja all fenn,aminek a tunetei,sulyfelesleg,szorosodes,menstruacio hianya(ezek csak tunetek,nem mindenkinel van igy)akkor erdemes egy terheleses inzulinvizsgalatot csinaltatni.ha bebizonyosodik a pcos,akkor van ra gyogyszer,metformin.
ha nem meddoseg a problema,akkor nogyogyasz helyet endokrinologushoz kell fordulni,mert ez nem nogyogyaszati betegseg.
ha ezt nem akarja akkor anyit tud tenni hogy dietazik es tornazik.

Kép
 
 


Köszi.Majd továbbitom neki.Szerintem is szintus Hannus jövőre már jobban élvezné,pancsikálna nagyokat.Egyépként amikor én először voltam "egyedül"unokatesómmal nyaralni,házaspárokkal mentünk,persze fiatalokkal.Az egyik párnak 5hónapos volt a babája.Babával nem volt semmi gond,elvolt,de anyuka hulla volt.Szerintem ő nem nagyon tudta élvezni a "pihenést".Ami még tetszett a limundón,csak az nekem sok pénz,az ilyen járóka szerűség.Kinézetre olyan,mint egy fűnyiró :D ,van toló része,abba kapaszkodva tanul meg menni a baba,az eleje pedig fel van szerelve játékokkal.Limundon 4500din,nem tudom magyarba mennyi.Az egyik ismerősöm tavaly ráfutott hasonlóra a mórahalmi vásárba aprópénzért.Az én gyerekem mániákusan szopizza az ujját,fogacska még nem tört át.Ti gyerkőceitek szopizzák az ujjukat?Nem szeretném,ha nagyobb korában is szopizná,de most nem tudom neki megtiltani.Ha meglátom benyomom a cumit,de nem állhatok ott egész nap,hogy lessem,meg éjszaka is hallom sokszor ahogy cuppog az ujjával.Ma rátérünk az ivós cumira.Van kis fogókája.

Kép

Kép


Anyukámnak dolga volt,és letett engem játszani a szőnyegemre.Azt hitte,hogy én ott maradok?!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép


Sziasztok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viola25 2010.07.27 11:32-kor.
 
 


Sziasztok!Viola a vakcina kartonjuk hátulján irja,ha minden igaz egyenlőre ez az utolsó,2évesen kell majd megint menni revakcinára.Cuki csajszi ez a Leila,azok az óriási szemek!Mi ma megyünk ellenőrzésre a Badawiba,4re.Jó lenne ha most is megmérné,hogy lássam mennyit gyarapszik.Tegnap levesbe főtt krumplit,répát evett,tetszett neki.Koszmótol olyan nehezen szabadulunk,de már javul.Ma 4kor kelt a drágám,mert keresztbe fordult a kiságyban,és felakadt.Csak azt hallotam,hogy dünnyög,de nagyon.

Kép

Kép


Sziasztok!
a mi kartonunkon nem irja! :( de majd azért megkérdezem, hogy meddig akarják még szúrkálni. :)


na majd jövök még!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viola25 2010.07.27 11:33-kor.
 
 


KISCUKOR!Nálunk mindig változnak a napirendek,mire megszokok egyet,vált a gyerek.A szopizási napirend az változatlan.Ármin is amikor 6kor szopizik,még meghúzza fél9-9ig.Az almalevet imádja,ugy örül amikor meglátja a csészét,meg a kanalat,almapép is csuszik,krumpli-répa,már kevésbé lelkesen.A mi kartonunk hátulján irja,hogy 5ik hónapban milyen szurik,és utánna a következő már 2évesen.

Kép

Kép


Sziasztok.

a gyerekek csodasak,Armin es Leila is:)nagyon edesek.

nalunk tovabbra sincs napirend es az ejszakaink borzalmasak.ez van,tul kell elni.

Kép
 
 


Minden gyerek más,és más,majd kialakul Nócinál is.Lehet amikor Nóci átalussza az éjszakát,Ármin majd nem.Fiatal emberem megint akkora hisztit csapott az orvosnál,ahogy beléptünk az ajtón rázenditett.Pedig a multor se lett piszkálva,most se.Nagyon rendes volt a doki,nem kért pénzt.Megkérdeztem,hogy ez kijön e mégegyszer az arcán,vagy máshol,azt mondta a körülményektöl függ.Alergiás reakciója volt ez a bőrének valamire,és figyeljem,ne öltöztessem tul ebben a melegben.Apum autójában kb 50fok volt,engem is kerülgetett a sirás,Ármin ugy nézett ki mire hazaértünk,mint a főtt virsli

Kép

Kép


sziasztok.

Krisztina epp gondoltam ratok tegnap,kimentem es majd osszesultem.a lenyeg hogy gyogyult Armin,szuper.
hat remelem hogy idovel javul a helyzet mert nem tudom meddig birom ezt meg,mst is olyan vagyok mint egy zombi.

Viola,most kapnak oltast meg aztan a kovetkezot 1evesen.sogornomek most voltak,utanna 2evesen van a kovetkezo.

Szintus.Hananak gratula betoltott 5honaphoz
:D
Noci nem fel az idegenektol,de nem is szereti oket tulsagosan.

Kép
 
 


Sziasztok!
gratulálok a két kis tündérkének a betöltött 5. hónaphoz!
köszi az infokat az oltással kapcsolatban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viola25 2010.07.27 11:33-kor.
 
 


Sziasztok!
Látom mindenki el van veszve!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viola25 2010.07.27 11:33-kor.
 
 


Sziasztok!Megvagyunk!Gratula,kicsit megkésve csajsziknak a betöltött 5.ik hónaphoz.Ármin továbra is szépen átalussza az éjszakát,kivéve amikor 4-5óra körül ébred,de megvagyok elégedve.1 fogacska áttört,érezni egy kis tűszerűséget,és a hátáról átfordul a hasára,még nem mindig sikerül tökéletesre,de nagyon gyűri.Mostani szokása,hogy mindent kapirgál.Evési szokásai változóak,van,hogy szépen betöröl majdnem egy egész tálka papát,van hogy 3kanállal eltelik.Idegeneket egyre jobban tűri,tegnap kb 12ember kezén ment át,és birta a feneke.Meséljetek ti is a babájaitakról

Kép

Kép


szép napot!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viola25 2010.07.27 11:34-kor.
 
 


...........
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viola25 2010.07.27 11:34-kor.
 
 


Viola,csillagos5ös párodnak,nagyon jó kis pihenőhelynek néz ki.Én még nem nagyon variálok az izekkel,nálunk alma-répa-krumpli a menü.Kedvence a répalé.

Kép

Kép


sziasztok.

megvagyunk,az ejjelunk mar egesz emberire sikerult.
van egy foga,de nem ott ahol szerintem kellene.nem az iny vegenel jott ki hanem felul az iny kozepenel.meglatjuk mi lessz belole.

Noci semerre nem forog,picit kuszik de rogton sir ugyhogy szerintem a maszas nalunk kimarad.

Viola naygon szep a teraszatok,a sutode is nagyon szep.hol jon ki a fust? :roll:

felkelt

Kép
 
 


Helló!Én se másztam,viszont elég korán megtanultam menni.Ármin ma hiper rosszkedvű,enni se nagyon akar,most elaltattam,remélem alszik egy jót.Én fogacskára gyanakszok.Felétek Viola,Szintus mekkora a szúnyog populáció?Itt kb 10000jut egy főre.Permetezték tegnap is a viz felszinét,de ugylátszik nem azok a döglős fajták.Nekem mind a 2szemfogam fentröl nőtt,fogorvos kikorigálta,de nem ártott volna fogszabályzó.Én apumtol örököltem,remélem Árminnak rendesen nől majd.

Kép

Kép


par kep Noci cirkuszol.


Kép
add mar ide

Kép
nyammi

Kép
esti jatszas

Kép
 
 


nagyon jó képek monyó,mi az amit adsz neki,spenót?izesited már valahogy a salyát gyártású kalyákat?barátnőm azt mesélte,hogy neki a babica mondta,hogy picit sózni szabad

Kép

Kép


Sziasztok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viola25 2010.07.27 11:34-kor.
 
 


Sziasztok!
ma megjártuk a szurit. lesz még 1 egy hónap múlva, amit majd a combjába fog kapni. na meg majd kell vinni vérvételre és a fül-orr-gégészhez, ez kötelező. hogy mit ki nem találnak?!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viola25 2010.07.27 11:35-kor.
 
 


Sziasztok!Mi ma 6ra megyünk dokihoz.Nem tetszik Ármin viselkedése,és jobb félni mint megijedni.Mikor szopik babrálja,durván vakarja a jobb fülét,de csak a jobbat.Volt hőemelkedése is 37,3at mértem,de sütős volt,és rengeteget sir,nyavalygós szegénykém.mi fül-orr gégésznél már voltunk a multkor amikor csippantott a nyelve alá,akkor megcsinálta a hallásvizsgálatot is.Érdekes,1hónap mulva comba!?Kivánom Leilának,hogy észre se vegye azt a fránya szurit

Kép

Kép


sziasztok.

Krisztina,Armin tunderpofa,nagyon ari kissrac,remelem minden okes lessz a dokinal,nem latszott rajta hogy barmi baja lenne,zabalnivalo kolkec.
Noci ahogy hazaertunk beajult,alszik mint a bunda.

Viola,nemar hogy vervetelre kell menni

:cry: :cry: azon en tuti elajulok,ha nekem veszika vert akkor is.
nalunk egyszerre kapjak a kezukbe es a comjukba.
Bocsi,most vettem eszre hogy a sutoden tenyleg van kemeny.

szintus te merre vagy elveszve?

Kép
 
 


Helló!Szintus tényleg nagyon eltünt!Ármint a foga kinozza+benne van valami virus amitöl kijött az arcán az a vacakság,és a tarkóján se koszmó van,hanem ugyanaz mint arcocskáján volt,csak ott most csunyább.Doki szerint semmi gáz.Vigyáznunk kell fülébe ne menjen viz,tisztitanom csak megolajozott vattával szabad,tarkóját szintén hidrokortizonnal kell kennem,és olivaolajjal.Figyelnem kell,és ha láza van menni vissza.Bujjon már ki az a fogacska :evil: .Éjszaka is most annyit sir,vége az átaludt éjszakáknak.Köszi monyó,Nóci is nagyon cuki,tündéri kislány.Miután elmentetek mindenki áradozott,hogy milyen kis bályos.

Kép

Kép

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: