Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Holnap a baba-mama klubban 15:00 h-tól használt gyerekruha "vásár" lesz. Egy hónapja a csaj nagyon aranyos és sokféle ruhát hozott.
Most csak ennyi :(
Mégiscsak egy pár szó: Csengus felült egyedül :) , bár azóta(2 napja) nem mutatta meg a tudományát. :)

Csengus&Zsuzska

Kép
 
 


Sziasztok!

Nagyon hiányzott a babanet, de remélem most már múködni fog.

Tündi!
NAGYON HIÁNYOZTOK!!!!!!!!!!

Heni!
Gondolom apáztok, de örülnék ha hírt adnál magatokról!

Kármen!
HIányoztok! :-)

Zsu!
Bocsi, h kérdés nélkül bejelöltelek az iwiwen.
Hogyan ül fel Csenge???
Nálunk most kezdi a felülést.Az a klasszikus, vagyis háton fekvésből próbál felülni a fiam. Hasonfekvésből, állásból már régóta ücsörög.

Magunkról:
Ábel egyre többet áll egyedül, tapsikol és nagyon élvezi. Lépeget is, de szereti, ha a közelben ott a karom, így érzi még biztonságban magát. Tegnap kihúzta a konektorból a zsinórt, úgyhogy erre is figyelnem kell. Mindenhova elmászik, ahol tud feláll, nyitogat, dobol. Ha berakom a járókába kiabál, de általában megnyugszik. Csak keveset hagyom benne, de van, h muszáj. Ha főzök ül az etetőszékében, de csak úgy van el, ha ehet. Régen kiflit kapott olyankor, de most átszoktattam a gyümire. Hosszabb időre leköti egy alma-körte darabka. Tegnap tökfőzelék volt, sima tök, kaporral, saját lében megpárolva, főtt krumplival mix-. Ízlett neki, apánk nagy tökfőziimádó :lol:

Kérdéseim:
Ti adtok már narancsot??? Narancslét? Milyen gyümiket adtok?

A Ti babáitok is szeretik a cipőket-papucsokat?? (Ábel megrágná mindent, ordít, ha tiltom. Az az igazság, h van egy kinőtt cipője, azt megkapta és rághatja. :oops: Szerintetek baj???

Milyen hamikat adtok? Néha azt érzem unalmasan főzök Ábelnek.

Köszi!

Szép napot!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
 
 
 


Dyna! Hü ez jo lett volna, de egyrészt késön szoltál, másrészt Szegeden voltunk valszeg nem is értünk volna vissza, de legközebb nagyon szeretnék erre a vásárra elmenni, köszi. Gratulálok Csengének, jo korán probálkozik az üléssel! Iwiw-en rajta vagy, milyen néven? Jöhet privibe is:) Szerintem még nem jelöltük be egymást, ugye?

Zsuzsi! Ábel nem csak alváshoz cumizik? Mi már leszoktunk rola, kár volt rászoktatni de akkor nagyon kellett neki, muszáj volt odaadnom, de már (tudom nem értetek velem egyet) elhagytuk, igaz ára is volt, pár napig sirni hagytam olyankor 10-15 percet. Szerintem Ábel hamarosan egyedül megy le-fel a lakásban:)

Heni! Vettetek valamit a vásárban? Nekem másnap kellett még a családnak 3 takaró:) Bocsi, de a férjedet bámultam éppen, azon gondolkoztam nagyon akkor hogy honnan ismerös, valszeg egyik fotodon láttam, látod annyira szétszort voltam (amugy vagyok is) hogy arra nem gondoltam mellette ott van akit ismerek:)

Kép

Kép

Karmen
 
 

 
 

Tündi! Láttalak tegnap benneteket anyukáddal mentetek toltátok a babakocsit a rendezvényház irányába. Már nem tudtam dudálni mert késön kapcsoltam ki vagytok, ugye ti voltatok?

Kép

Kép

Karmen
 
 


mármint hogy ti vagytok

Kép

Kép

Karmen
 
 


Sziasztok!

Kármen!
A képkeretezést apánk szokta csinálni, Én nem tudok angolul. A bennti gépen van a progi, megnézi és leirja. Esetleg Heni lehet, h tudja!!

Tudom számodra felháborító, ha egy gyerek szájában cumi van, de megnyugtatlak Ábel csak a fotó kedvéért cumizik. Amint elkattintottam nagy ívben elhajította. :-)

Még nem jár, de "gyere anyához-apához" így tesz 4-5 lépést. Ha fogjuk a kezét rohan, alig lehet menni vele :) Tegnap óta a lépcsőn is felmegy, nem mászik, hanem lép és húzza fel magát. Újabb veszélyforrás, mert ugye a kapaszkodót nem éri el....

Tündi!
Puszi Gergőnek, még két hónap és szülinapozunk... :)

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
 
 
 


Zsuzsi! Kisgyereknél nem akadok ki ha cumizik, de másfél év felett igen. Akkor már a fogának sem jo, ezt olvastam sok helyen. Meg már nem is valo, le kellene akkor szoktatni öket. Bölcsiben is van 2 év feletti aki cumizik, Orsi mesélte. Bár annál még mindig jobb mintha az ujját szopná, arrol nehezebb leszoktatni, unokahugom 3 évesen rendszeresen szopja.

itt az anyáknapi bölcsis kép, meg Orsi kedvence ahol ö foghatja Norbit, ezt mindig lefotoztatja velünk:)

Kép Kép

Kép

Kép

Karmen
 
 


Karmen!

Persze, csúnya a cumi a nagyoknál, de a kicsiknél, aki pld. rágókának használja, ott részemről elfogadott!!

GYÖNYÖRŰEK A GYERMEKEID, NORBI NAGYOT NŐTT, ORSI PEDIG A NAGYTESÓ, AKI ÓVJA A KICSIT...GRATULÁLOK!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
 
 
 


Norbi megint kapott szemcseppet, ujra begyulladt, de mivel amugy sem nyilt meg a könnycsatornája igy jövö héten el kell vinnem átmosatni :cry:

Dyna! Meglestem a házatokat, már tudom hol laktok, csak Téged nem ismernélek még fel az utcán :( Bár néha mást sem, igaz Heni?? :D

Zsuzsi! Tényleg ovja. Rászol másokra csak a lábát simogathatják, a fejét csak neki szabad meg anyának:)

Kép

Kép

Karmen
 
 


Sziasztok!Újra vagyok,egyáltalán nem volt időm géphez ülni sajnos!Igen Karmen engem se ismersz meg :lol: Milyen volt az anyáknapja,volt sírás,meghatódás?
 
 


bocsi, bocsi :o

Kép

Kép

Karmen
 
 


Sziasztok!

Karmen!
Szerintem már bejelöltük egymást az iwiw-en.
Gyönyörűek a gyermekeid!!!! A fiad is milyen szép nagyfiú, pedig még csak most született :). Csengussal is mindig így vagyok, mindig rácsodálkozom, hogy milyen kicsi is volt pár hónappal ezelőtt. :)
Az utcán szerintem még én sem ismernélek meg sajnos :)
Kellene egy babanetes találkozót megszervezni, hogy ilyen ne forduljon elő :)

Voltunk tegnap tanácsadáson. Csengus 1 hónap alatt 3,5 cm-t nőtt, amit nagyon soknak tartok mert a múlt hónapban csak 1,5-t nyúlt, valószínű múltkor elmérték. Elértük a 8 kg-t is, sőőt 10g-val túl is léptük :)
Az éjszakáink mostanában nagyon nyűgösek. Kibújt alulról mind a két fogacskánk és lehetséges, hogy máris jönnek a fölsők? Apa szerint pár nap és kint lesz az egyik felső fogacskánk is. Lehetséges? Nekem túl gyorsnak tűnik.

Hány hónapos kortól adhatok Csengusnak spenótot? Ugye annak van sok vastartalma?

Zsu!
Jövő héten egy Szegedi kirándulás talán a vadasparkba?
Heni? Tündi? Karmen?

Szép napot mindenkinek!

Csengus&Zsuzska

Kép
 
 


Sziasztok!

Zsu!
Nálunk 6 hónaposan jött a két alsó fog, aztán eltelt 5 hét, mire kibújt az egyik, majd a másik felső. Most már a 7. tört át. Általában megszenvedik a babák, lehet láz, nyügösség, piros popsi....

spenót: 7 hónaposan adtam, de Ábel hányt tőle. Szüneteltettem, aztán 8,5 hónapos kora óta kap, most már semmi baja. Van benne vas, de a párolás után nem tudom mennyi marad benne.

jövőhét:
szégyenlem, de két nap is Szegeden leszünk családilag, tanácsadás, házidokim, ügyintézés.....
A 28-ai hét nyugisabb.
Vadasparkitali?????????? :-)

Örülnék, ha mindenki jönne.

Kármen!
Jobbulást Norbinak!!!

Mi jól vagyunk, sajnos Ábel leszokóban a szopiról, csak a reggeli cicit fogadja el. Azt viszont igényli. Kicsit szomorú vagyok, olyan gyorsan felnőtt :evil:
Most már 1 métert egyedül lépeget a bútorok között.
Elég sokat hisztizik amikor berakom a járókába, de muszáj.

Szép napokat Mindenkinek!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
 
 
 


Orsi szeme is begyulladt mára:( Tegnap meg az ortopédus hüledezett hogy mennyire x-lába van és milyen lúdtalpas. MOndtam neki hogy a kislány éjjel sokszor sirva ébred arra hogy fáj a lábszárcsontja v. a térde, mondta annak is ez az oka. Hát irtó mérges lettem mert tavaly aug. elküldték emiatt vérvételre, elintézték azzal minden jo csak növekedési fájdalom, türjük. Febr. kértem beutalot ortopédiára nem kapott, gyakoroljon csak itthon lábujjhegyre állni meg járjon egyenetlen talajon mezitláb (ami jo idöben csak igy volt eddig is). Most maszekban elvittem, és tessék. Csináltatni kell neki betétet a cipőjébe, kontroll 1 év mulva.

Norbi szeme még mindig gyulladt de jobban sajnálom a jövö heti átmosás miatt.

Dyna! bocs, nem emlékeztem az iwiw-en a nevedre, majd megkereslek akkor. Memorizálom az arcodat, tegnap Tündit már felismertem:) Jó nagy lehet már Csengus, Orsi volt havonta nött 2cm, több hónapon keresztül.

Vadaspark nekünk nem jó szerintem mert hétvégén Orsi odalesz. Hétköznap meg nem merem még igérni 2 gyerekkel birok annyira hogy bevállaljam,szerda és péntek meg amugy is Szegeden vagyunk hivatalos ügyeket, orvost intézni. Irjátok meg mikor lesz és meglátom el tudunk-e jutni. Orsi imádja amugy, éppen a napokban kérdezte mikor megyünk oda megint.

Fogacska. Nekünk az elsö is 8hósan jöt ki, nem egyforma ez gyerekeknél, lehet van akinek hamarabb és gyorsan bujik ki

Kép

Kép

Karmen
 
 


Ja, a doktor úr még javasolta Orsi sportoljon, na nem a lábai miatt :lol: hanem mert ahogy mondta iszonyat milyen eleven. Hát igen, az utóbbi idöben már egy csomo klubbot felhivtam, ilyen korú gyerek nem járhat még. Ha van ötlet én is örülnék :D

Kép

Kép

Karmen
 
 


Nem irtátok melyik nap mennétek a Vadasparkba, bár a héten szerintem mi nem jutunk el.

Orsi szeme meggyógyult, Norbié gyulladt még, meg át is kell mosatni. Pénteken meg a bölcsiben családi nap lesz, már nagyon várom, tök jo szokott lenni

Kép

Kép

Karmen
 
 


Sziasztok!!

Kármen!

JOBBULÁST A KICSINEK!!

Remélem a betét segít és nem fog fájni Orsi lába.

Sport: úszás????? ovistorna??????? ez jutott eszembe

Mi a jövő héten ráérünk, szívesen megyünk a vadasparkba. Csütörtökig el kéne dönteni, mert akkor úgy rendelek ebédet. (pénteken le kell adni a következő heti rendelést) Mi sétálunk el a kajáért és nem szeretném, ha kárbaveszne.

Zsu?? Heni?????? Tündi???????

Szép napot!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
 
 
 


Ja, Orsinak gratula a 3-asokhoz! :D :D :D :D

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
 
 
 


Zsuzsi! Köszi, Norbinak meg a 2-esekhez, nem?? :lol: :lol:
Uszni szokta vinni apa, de olyan kellene ahol nem mi hanem edzö, oktato foglalkozna vele, 3 évessel meg sehol sem.

Kép

Kép

Karmen
 
 


Sziasztok!Én nem tudom ti hogy vagytok a dologgal,de én Arabellától nem tudok csinálni szinte semmit.Most a legnehezebb korszak se kézben nem marad,meg még menni se tud!Úgy estére rendesen kifáradok.Karmen a bátyámék lánya is használja a betétet minden cipőjébe,de már megszokta.Visszatérve egy régi kérdésedhez, vettünk két toll nagypárnát,két kispárnát és ágynemű huzatot.Jó áron voltak a cuccok nagyon.Te akartad Orsit beíratni valamire?Mi bölcsis korunkban jártunk balettra és jól is jött,mert most már mazsorettesek is vagyunk!
 
 


Heni! köszi, balettot, aerobicot nem szerette, azt probáltuk már. Tetszett neki, de többször más koreográfiát akar csinálni mint kellene, igy nem járattuk csak néha bemegy Csilla órájára probaképpen ö is. Igen, én mindig a Naturtex vásáron szoktam bevásárolni nekünk és a családnak is:) Megvettem tegnap a cipöt, holnap viszem a gyógyászati boltba javitásra, ami 1 hét

Voltunk 2 hós szurin. Norbi 5850g és 60cm.Három hete még 5000g és 59cm volt. Nagyon elégedettek voltak vele :lol: És nagyon tetszett nekik, odavoltak érte hogy a vizsgálatokat nyugodtan, mosolyogva türte, csak a szuri érte váratlanul, azon sirt kicsit. De lázas nem lett szerencsére

Kép

Kép

Karmen
 
 


Nem lenne kedvetek ilyen szép idöben egyszer egy talira a fürdöben? Ma megkérdeztem azt mondták babakocsival is be tudunk menni az öltözöbe és a fürdöbe is. H-Cs helyi lakosoknak féláru a jegy, 1 év alatt meg ingyenes. Gondolom csak van árnyék is valahol.

Kép

Kép

Karmen
 
 


Nem rossz az ötlet én csatlakoznék
 
 


Na megvolt az átmosás, Norbi nagyon sirt, de hát ott mindegyik kisgyerek. Amugy rettentö mérges voltam, mert direkt telefonáltam elötte és azt mondták 10-töl lesz rendelés, rohantunk hogy odaérjünk erre csak déltöl volt. De legalább már tulvagyunk rajta, a szeme is azért volt folyton gyulladt

Kép

Kép

Karmen
 
 


Kedves Mamák,

Bocsánat, hogy ismeretlenül zavarlak titeket, de mivel régi „topicoló „ vagyok, kislányommal való terhességem óta, ezért merem veletek bátran és örömmel megosztani, hogy megnyitottuk a www.biofalva.hu webáruházunkat. Csupa csupa egészséges étel, naturkozmetikum, babaápolás, kényeztetés a babának és mamának. Kislányunk inspirált az egész létrehozásához, mivel neki nagyon nehezen vadásztam le ezeket az egészséges dolgokat.
Ha van kedvetek nézzetek be hozzánk. További szép napot kívánok mindenkinek.
Johanna


Lányok! Lesz Mórán ma v. holnap bármilyen gyereknapi program/müsor?

Kép

Kép

Karmen
 
 


Sziasztok!Jó kérdés lesz-e valami műsor?
 
 


Sziasztok!!!

Jelentkezünk mi is :-) Minden rendben jól vagyunk. Voltunk tanácsadáson, egészséges, jólfejlett baba a fiam. Most már csak juli elején kell mennünk, az 1 éves státuszvizsgálatra. Elpanaszoltam a dokinknak, h alig szopik, de megnyugtatott, h egészséges, ha ordít ne küzdjek vele. Így már csak reggelente szopik, de az is jelentéktelen mennyiség.

Én nagyon szívesen strandolnék, de apuci tiltakozik. Szerinte megfázhat-összeszedhet valamit Ábel, így nem támogatja. Még puhítanom kell, mert nagyon unom a bezártságot. Nekem sem jó, Ábel is igényli a társaságot. Múlt héten kétszer is voltunk Szegeden, nagyon jó volt.

Kármen!
Ez a könnycsatorna átmosás elég ijesztő....
Orsi lába rendben van már? Nem fáj neki??

Heni! Zsuzska, Tündi!
Régen irtatok, hogy vagytok??

Szép napot mindenkinek

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
 
 
 


Zsuzsi! Orsit én 5hónapos korátol heti 3-4x vittem a strandra, soha nem szedett össze semmit! Szerintem ha tulzottan ovja apa az csak Ábelnek rossz, én sem hidegben gondoltam babákkal menjünk de amilyen rohadt melegek voltak most abban biztos nem tud megfázni ha Te is figyelsz arra hogy a vizes cuccot levedd és megtöröld Ábelt. Összeszedni. Hát majd készüljön akkor fel arra ha közösségbe megy hogy mennyi mindent összeszed. De persze ezen ne vesszetek össze!
Orsi lába most nem fáj, de máskor sem fájt naponta, csak havonta pár alkalommal. Még nincs készen a cipöje, a jövö héten viszem el és onnan 1 hét még. Átmosásra azt mondják nem fáj, csak azért ordit mert lefogják és a szemét kinyitják. De muszáj volt most már talán nem lesz folyton gyulladt.

Kép

Kép

Karmen
 
 


Sziasztok!!

Kármen!
NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK! :D


Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
 
 
 


Zsuzsi! Köszönöm szépen!! Norbi szeme nem lett jó, Orsi meg 3 napja éjjel magas láza van, meg köhög.:(

Kép

Kép

Karmen
 
 


halihó!Mi is megint megfáztunk :( :(
 
 


Orsi még mindig lázas, gégegyulladás. Még 1 hétig nem mehet bölcsibe sem:(

Kép

Kép

Karmen
 
 


Kármen!

Gyógyulást a gyerekenek!! Ha mennénk a fürdőbe kell fürdőnaci a kicsikre?? Lehet kapni miniméretben???:-)

Tündi!

talán bekukkantasz:

TELJESÜLJÖN MINDEN ÁLMOD, BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!

Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
 
 
 


Zsuzsi! Nem tudom itt kötelezö-e de megvallom én nagyon haragszok ha valaki nem ad rájuk uszópelust. Azért csak ugy higiénikus, ök még nem szobatiszták. Amugy igen, biztosan lehet kapni mert Norbi is kapott sima uszónadrágot, de én Orsira is ha kijött a vizböl levettem mindig a vizes pelust és adtam helyette normál pelenkát nem meztelen szaladgált a strandon mert bármikor jöhetett volna pisi, kaki. Otthon persze meztelen volt mindig. Lehet kapni eldobhato és mosható uszópelust, nekünk mindkettö van, én a moshatót jobban szeretem

Kép

Kép

Karmen
 
 


Sziasztok!

Jobbulást a picuroknak!!!

Ha minden jól megy mi szerdára tervezünk egy strandolást. Örülnék ha csatlakoznátok.
Kedden (holnap) lesz Szegeden ringató foglalkozás du. 5 órától a Pulcz utcai játszóházban ( 600 Ft/ alkalom ). Mi megnézzük milyen mert nagyon sok jót hallottam és olvastam róla.
http://www.ringato.hu

Szép napot mindenkinek!
Kép Imádunk labdázni :)


Kép két kis fogacska :)

Kép
 
 


Dyna! nagyon aranyos a mosolygos Csenge! Fogacska már kibujt? Nagyon siettetetek:)
Strand szuper lenne, ha nem lenne Norbi beteg, holnap reggel megyünk orvoshoz, már annyira taknyos hogy nem gyözöm leszivni meg folyton tüsszög, köhög. Orsi már jol van. Én meg kezdek beleesni mert fáj a torkom, kapar és köhögök már én is. De máskor nagyon örülnék a strandolásnak!

Kép

Kép

Karmen
 
 


Na már én is nagyon ramatyul vagyok.:(

Kép

Kép

Karmen
 
 


Sziasztok!

Úgy látom mindenki nagyon el van havazva.
Karmen!
Hogy vagytok? Meggyógyultatok?

A strandolás és a találkozás nagyon nem, akar összejönni.
Mi holnap(csütörtök), ha jó idő lesz biztos hogy kimegyünk a strandra. Ha valakinek van kedve csatlakozhatna.

Ma megyünk tanácsadásra, kiváncsi vagyok nagyon, hogy Csengus vérképével minden rendben van-e.

Szép napot! vagy napokat?

Csengus&Zsuzska

Kép
 
 


Sziasztok!!

Zsu!
Én jönnék holnap strandolni, de a férjem félti Ábelt. Én vinném, de mi van, ha mégis összeszed valamit?? Akkor hallgathatnám az uram sirámait. :cry:
HOgy van Csenge?? Majd irj, mekkora és mi volt a tanácsadóban.

Mi megvagyunk, Ábel egész nap totyog, most már a konyhában is pakol. A nyomában kell lennem, mert nyitogat, rámol... Ha a járókába teszem ordít. Az éjszakák nehezek, szerintem a rágófogak jönnek.

Tündivel találkoztatok mostanában??? Gondoltam felhívom, de nem tudom mikor nem zavarom. Hiányzik nagyon!

Heni?????????????????????????

Kármen!
Gyógyulást kívánok! Megmutathatnád a házatokat! :)

pusz Mindenkinek!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
 
 
 


Dyna! Én azóta is vágyok a strandra de még taknyosak vagyunk Norbi is meg én is. Nekem ma már nagyon fáj a jobb arcom is.
Amugy Norbi szeme megint gyulladt, csunya , hétfön azt mondták hogy megint el kell vinnem pénteken átmosásra. Igy strand emiatt sem menne most. De ha jol leszünk mi sokat fogunk járni!!
Remélem a vérképe rendben lesz!!

Zsuzsi! Elküldöm neked is a képeket a házrol.

Kép

Kép

Karmen
 
 


Heni! Használt a homeos cucc?

Orsinak hétvégén levágtam a haját, irtó meleg volt már. Ma reggel még erre is mondta meleg, még vágjunk, este ritkitó ollóval még nekiesek. Amugy tüsit akart de megbeszéltük ha ez jo lesz akkor marad igy, de ebböl még mindig tudunk rövidebbet csinálni, forditva nem.
Norbi jol van, ugy tünik az átmosás most sikeresebb volt. Már nem is taknyos. Én meg csüt. vettem arcüreggyull.-ra homeos szert, mert már nagyon fájt a bal arcom is, azota nagyon sokat javultam, remélem végre meg igy gyogyulok

Kép

Kép

Kép

Karmen
 
 


mindenki eltünt?? Nyaraltok? Mi 2 hét mulva megyünk:)

Na akkor itt van még egy kép, a vékonyka és a pufika együtt :lol:

Kép

Kép

Kép

Karmen
 
 


Sziasztok!Nagyon édesek a gyerekek Karmen,sőt hasonlítanak is egymásrta nagyon.Merre mentek kirándulni?
 
 


Heni! köszi. Bükfürdöre megyünk, már Orsi is nagyon várja. Vasárnap utazunk 1 hétre. Föleg a régi fotókat nézve Orsi is tényleg ilyen volt mint Norbi

Kép

Kép

Karmen
 
 


Midenki nyaral????? :lol:

Megvolt a 3 hós szuri. 6450g és 64 cm! Kérdezték csak tejet kap?:)
A doktornéni oda-vissza volt töle hogy milyen szép baba (tudjátok ezek nagyon szeretik a husisakat :lol:) meg mint aki értette folyton mosolygott rá. Élvezte a vizsgálatokat is. Csak a szuri érte megint váratlanul:( Lázas nem lett töle, jol viselte.
A BCG neg. tünik, még várnak vele majd 5-6 hósan ha megkapta az összes védöoltást el kell mennem vele a BCG állomásra hogy elfogadják-e a reakciot, de szerintem nem, Orsinak nem ilyen volt.
Aztán már tényleg nagyon várjuk a vasárnapot!!

Kép

Kép

Karmen
 
 


Karmen szia.Hogy adjam a chamomillát Arabellának?Segíts!
 
 


Sziasztok!

Heni!

1 teáskanál vízben 5 golyócskát feloldani és megitatni vele. Én így adtam.


Tündivel találkoztatok mostanában???????? Nagyon eltűnt amit sajnálok.

pusz

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
 
 
 


Köszönöm Zsu!Te is elvagy tűnve nagyon,de én sem szoktam látni sajnos.Mentek valamerre nyaralni?Miket csinál Ábel mostanság?
 
 


Heni! igen, ahogy Zsuzsi irta feloldva.

Tündiröl én sem tudok. 1 hónapra a postán futottunk csak össze.

Mi holnap utazunk!!:)

Kép

Kép

Karmen
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron