Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Mamák,

Bocsánat, hogy ismeretlenül zavarlak titeket, de mivel régi „topicoló „ vagyok, kislányommal való terhességem óta, ezért merem veletek bátran és örömmel megosztani, hogy megnyitottuk a www.biofalva.hu webáruházunkat. Csupa csupa egészséges étel, naturkozmetikum, babaápolás, kényeztetés a babának és mamának. Kislányunk inspirált az egész létrehozásához, mivel neki nagyon nehezen vadásztam le ezeket az egészséges dolgokat.
Ha van kedvetek nézzetek be hozzánk. További szép napot kívánok mindenkinek.
Johanna


Szia Hildus!!

Remélem most már jobban vagy!!!!!! Milyen a bölcsi?? Sokat gondolok Rátok!!!!

Kicsi Hanna!!!

NAGYON BOLDOG MÁSODIK SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!!

Nálunk minden rendben, mindenki egészséges. Ábel elindult, a lakásban teljesbiztonsággal, egyedül sétál. Imádom, ahogy egyensúlyoz, és töretlenül megy :D :D Felmászik az ágyra, fotelre, mindent megkóstolna, pakol, rámol, minden érdekli. Minden pillanatban résen kell lennem, de gondolom Te ismered a helyzetet :-)

VIgyázzatok Magatokra és ha lesz egy szabad délutánotok találkozzunk!

Sok puszi, vidám ünnepet!!! :D :D

Kép Séta

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
 
 
 


Sziasztok!
Te egy tündér vagy! Nagyon szépen köszönöm Hanna nevében a köszöntést! Nagyon jólesett a figyelmességed, egy kicsit el is pityeredtem (kissé érzelmes vagyok mostanában, de ez csak annak köszönhető, hogy feszített az életem)
Ábelnek nagyon ügye, el vagyok képedve, hogy már jár!
A bölcsi kezdet nehéz volt, de azért alakul, majd mesélek. Azt nem tudom mikor, mert 18-án vizsgázok és 20-án már kezdem a 6 hetes gyakorlatot. De majd összehozzuk valahogy.
Millió puszi az egész családnak!
Ui: ha látsz valakit aki nagyon hasonlít rám...hát, az én vagyok, csak a hajam 5 centis lett. Utálom, de nincs mit tenni.
Vendég
 

 
 

Szia Hildus!!

Az az igazság, h nagyon szeretünk Benneteket és számomra természetes, h észben tartom az ünnepeket.

Az érzékenység érthető, én is pityeregtem ma, amikor rájöttem, h 40 nap és egy éves lesz Ábel. Hihetetlen, h mennyire elrohant ez az év.

Ábel minket is meglepett, de Ő mozgékonyabb a kezdetektől fogva. Elég makacs is, remélem a későbbiekben hasznát vesz eme tulajdonságának.

Tessék kacagni!!!!! :D :D :D Nekem is kb. 5cm-es a hajam, tegnap vágattam le!!! Nyári frizura, hátul rendesen felnyírva..... kellemes viselet, örültem, h a fiam azért megismert.

8 órát leszel gyakorlaton mindennap??? Esetleg a bölcsinél is talizhatunk, max. hazakísérünk benneteket :lol:

Mi is sok puszit küldünk!

Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
 
 
 


Halihó!
Nincs kedvetek eljönni pénteken hozzánk? A gyerkőcök játszhatnának, mi meg dumcsiznánk egy nagyot.
Ui: Hazaértünk a nyaralásból. Hááát....rendesen elfáradtam.
Pussz
Vendég
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: