Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Mi most ott tartunk ovis-bölcsis ügyben, hogy ügyvédi levelet küldtünk, hogy legyenek szívesek megoldani a problémánkat, mert ez már tűrhetetlen! Vagy így vagy úgy! Majd kiderül, hogy mi lesz az eredmény... :? :roll:

Kép
Kép
 
 


Ági! Ha tudsz, mindenképp szólja, ha valamit elértek. Mi sajnos a következő választ kaptuk:
Sajnálatosan az óvodai ellátási kötelezettség sem állami, sem önkormányzati feladat. Ezért jogi úton nem kényszeríthető ki.
- Nem is értem.. :?

Juli

Kép
 
 


De most szerintetek ez igaz?? :shock: Itt igazából a mi önkormányzatunknak mi a feladata?
A többit le sem írom! :twisted:
Nagyon nem szeretjük, nagyon csalódottak vagyunk. Amikor ide költöztünk, egy pillanatig sem gondoltuk, hogy ez vár ránk.
És így tovább.
 
 

 
 

Most olvastam az ország weblapon, hogy van házi gyermekfelügyelet is. Hallott már erről valaki valamit? azt írják, h. a díja nem haladhatja meg a szülő fizuja 15%-át.. Az nem túl sok. vajon a többit az állam állja?

Juli

Kép
 
 


Sziasztok!

Juli, erről a házi gyerekfelügyeletről kérdeztem a múltkor, csak nem tudom, létezik-e már ez.
Olyasmit hallottam, hogy egy anyuka max. 3 gyerekre felügyelhet, s megkapja havonta azt a normatívát, amit a bölcsik kapnának a gyerek után + a szülők fizetnek kb. 10-15 ezer FT-ot. Amikor hallottam róla, még csak tervezet volt, de azóta nincs hír erről.

Angi, gratulálok a kislányhoz! Nekünk öcskös lesz megint. Adhatom el Emi régi ruháit, most már nem valószínű, hogy kelleni fognak. Mármint amik nagyon csajosak, ami csak kicsit lányos (pl. rózsaszín body), azt simán megöröklik a fiúk. :wink:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Ja, hallottátok, megint megkavarták a védőnőket?
Nekünk új lesz, de még nem tudni ki, holnap a helyetteshez megyek. :?

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Sziasztok!

A Gyermekliget Családi Napköziben október 2-án indul a babatorna, ahová ülni-mászni tudód babákat várok (kb. 9 hónapostól). Minden fontos részlet a weboldalamon:

www.cilizenebolcsije.eu

Cili

Zenebölcsi - babatorna - Pocaklakó-daloló
www.cilizenebolcsije.eu


Uxi, ez most tényleg komoly???? :evil: Én múlt héten jártam épp nála de nem említett ilyesmit ( Márta). Ha ez tényleg így van és újat kapunk,az épp 2és fél év alatt a 4. lenne. :?

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


enn, gratulálok :)
Vendég
 


Enn, én is gratulálok!
Védőnő: lehet, csak a miénket (Móni) cserélték át, nem igazán akarta elárulni a helyettes, hogy mi történik. Elég titokzatosak ezügyben. Pont ma délelőtt voltam.


Igna, tornát én sem találtam, még Fóton is megnéztem, ott is olyan van, ahová cska gyerek nélkül lehet menni.:? Úgy látszik, csak az első gyerekesekre gondolnak az ilyen helyeken.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


uxi, most akkor Nálad mindkét gyerek otthon van Veled?
Vendég
 


Sziasztok!

Titokban olvasgatlak már benneteket elég régóta, csak eddig nem írtam.

Panndival ismerjük egymást másik topikokról, Ennnt is ismerem :)

Mi Alag I-en lakunk, van egy mindjárt 1 éves kislányom és reményeink szerint áprilisban jön a tesó.

A védőnőkkel az a helyzet, hogy a mienknek (Móni) most volt az esküvője. A többit mindenki képzelje el.

Torna: Káposztáson nem néztétek? Tündi tartott régebben ott jógát péntek este. Lehet, hogy van más is.

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Sziasztok, van egyébként kismama jóga itt a Fő út-Rév utca sarkán vhol, de másfél óra 11-f1-ig.
Tud valaki kedves, megbízható, rugalmas bébiszittert vagy nem túl öreg nénit? (Olyat, aki el tud kapni egy kis ágyúgolyót?)
Jó hétvégét, egyebeket mindenkinek!
 
 


Igna, az a Kisfaludy utcai torna, nem?

Oda jártam sima tornára, járhatnák most is strechingre, de valahogy nem esett jól a múltkor sem. Viszonylag sok előrehajlás volt, a hasamnak nem volt jó. Viszont a kismamatornűát más tartja, s akkor nincs gyerekmegőrző, s nem lehet gyereket vinni, mert zavar.

Fóton is találtam egyet, ugyanaz a szitu + még elég drága is, 1700 Ft másfél óra. :?

Úgyhogy DVD-re tornázom.


Panndi, eddig itthon volt mindkettő, Emi a múlt héten megkezdte óvodai "tanulmányait". Persze nem itt Dunakeszin...

Gabi, akkor lehet közös védőnőnk volt?
G. a vezetékneve?:wink: Mert akkor tényleg nem a körzeteket kavarják, ha jól sejtem, hanem csak "elment" simán a miénk. De ha így van, miért nem lehetett ezt megmondani? Kérdeztem a helyettestől, hogy mi van vele, csak hebegett-habogott, meg hogy nem tudni, mi lesz stb.
"A többit mindenki kézelje el"...:D kismama?

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Nem tudtok itt magánlabort valahol a közelben?

Ez a terheléses cukor egy vicc, az itteni sztk-ba megint nem fogadják el a beutalót, meg eleve gy lenne, hogy egyik nap csinálnak egy sima éhgyomrit, majd másnap megint éhgyomrit és 120 perc múlva cukrosat. Két napot nem tudok megoldani a gyerekekkel.
Kistarcsára meg csak ezért elutazni, (45 km oda-vissza), s egy katasztrófa az ottani labor :x . Lehet a benzin árából megcsináltathatnám magánban.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Uxi! Igen, G. a vezetékneve. Azt, hogy kismama én csak sejtem, nem erősítette meg senki. De egy esküvő és nászút után mire gondoljak?!

Az Árnikában van magánlabor. Megpróbálom megkeresni a nőnek a számát. Akár házhoz is kimegy. Valamelyik szórólapban szokták hirdetni magukat.

Kismama-jóga: Káposztáson péntek este 6-tól 1/2 8-ig van. Ez már egy kicsit barátibb időpont, minde a délelőtti. Mikor Adélt vártam, akkor én keddenként jártam. Akkor volt Gödön is csütörtök este, meg szombat délelőtt.

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Uxi! Megtaláltam. A Dunamenti hírnökben: Lengyel Zsuzsanna okleveles szakápoló, 70/333-0774. Én már beszéltem vele egyszer telefonon. Nekem szimpatikus volt, de aztán megoldottuk a labort az SZTK-ban.

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Köszi szépen!
Hétfőn majd felhívom és megkérdezem. Nekem elsősorban a gyerekek miatt gond ez az egész, ugyanis nincs itt senkink, nem tudom őket hova tenni, a férjem meg nem nagyon tudja megtenni, hogy emiatt később megy be dolgozni. Egy sima labor még beleférne, de egy 120 perces terheléses nem.

Te jársz erre a kismamajógára? Nem tudod, mennyibe kerül egy alkalom?

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Uxi! Adéllal jártam, de most is szeretnék majd, de csak a 12. hét után. Tavaly 1200 Ft volt egy alkalom. Én imádtam. Nekem nagyon sokat változtatott a gondolkodásomon. És mai napig azt mondom, hogy sokat köszönhetek a jógának, Tündinek.

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Gabi, de jó látni itt! :D :D
Nem is tudtam ezt a laboros dolgot. Uxi, nekem a kistarcsai laborról jó emlékeim vannak. Még régebben pestről a dokim küldött oda, mert csak ott csináltak bizonyos hormonsorokat. Elég nagy lefedésű labor, mármint dolgoznak országosan is.
Én most itthon fogok terheléses cukrot cisnálni ( 75g glükóz a gytárból, meg 2dlvíz, citromlé és a vércukormérő). így is látszik, ha nagy a gond, de nem sok az eltérés a vénáshoz képest. Csak azt nem tudom, h a 120p alatt nem mozgunk (séta, gyerek utáni rohanás, házimunka stb), csak ülünk csendben dolgot hogyan kivitelezem. Aztán majd a 24-26.hét körül úgyis kórházban lesz (még ki kell harcoljam, h most ne reggelivel nézzék, hanem rendesen terhelve, mert az lényegesen másabb).

Köszönöm a gratulációkat! :)

Mozgás: fóton a gladiátorban van jó gyerekmegőrző. az órarendjükben jelölik is ,h mikor van felügyelet, és ha órára mész még ingyenes is. A cifra-palotában meg azzal szemben is vannak órák, bár konkrét kismamisat most nem tudok, de utána lehetne járni. Nekem még ami szimpatikus, csak nagyon nem itt van, az a minimanó melletti bbgo mozgásstúdió ( itt is van gyerekmegőrzés), meg veresegyházon van asszem az uszodában vizitorna, de ez lehet, h már nincs.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Ennn, köszi!

Majd megnézem a Gladiátort, mi újság, úgyis útba esik, naponta négyszer elmegyek mellette jövet-menet.

Csak egyszer voltam a kistarcsai laborban, katasztrófális volt. A nőgyógyászati laborban nincs sorszám, meg semmi, egy szűk folyosón ácsorogtunk két órát, a kedves kismamák nyomták egymásnak a beszólást, hogy mit előzgeti a másik, lefagyott a rendszer, s fél 11 volt, mire bekerültem. Még jó, hogy akkor épp AFP volt ,s az nem, éhgyomri, mert ott ájultam volna el. J
a, s egyetlen ember vette a vért+ ő adminisztrált, ő vette fel a telefonokat is. Mondta, hogy csak akkor ilyen lassú, mert általában 4 (!!!) ember/óra sebességgel haladnak (szerintem az is semmi, itt kb 4 ember 8 perc alatt megvan).
Na majd hétfőn kiderül, felhívom ezt a magánt. Ha nagyon drága, akkor marad Kistarcsa.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Szerintetek van B. Juditon kívül másik nő felnőtt háziorvos Dunakeszin?
Lehet lecserélném, de pasihoz nem szeretnék járni. Tudtok valakit ajánlani?

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Uxi! Igen, van B. J-n kívül is más nő felnőtt háziorvos. Pl. a Fóti út és Repülőtéri út sarkán található rendelőben is egy hölgy rendel. Én voltam nála, amikor BJ szabin volt és én meg egész éjszaka lázas voltam és nem bírtam kivárni a délutáni helyettesítést. Szerintem baromira nem volt alapos, sem kedves. És még vártam 45 percet. Mi a baj, amúgy a doktornővel?
Itt egy link a háziorvosokról: http://dunakeszi.hu/index.php?page=kozi ... s%E9g%FCgy
Sikerült elérni a vérvételes hölgyet?

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Már máskor is mondott érdekes dolgokat, de most olyan szemrebbenés nélkül belehazudott a kiskönyvembe, hogy csak na. Kamu vérnyomás értéket, pulzust, stb. Pedig meg sem mérte. Ezek után honnan tudjam, mikor higgyek neki?
Meg valahogy mindig az az érzésem, hogy az a fajta doki, aki ha nem nagyon muszáj, hozzá nem ér a betegeihez.
De még valószínű nem váltok,végülis még nem sokszor láttam, hátha később szimpatikusabbá válik. Csak hát ez azért egy orvostól meglepő volt, nem olyan nagy dolog megmérni egy vérnyomást, miért kellett ezt így beleírni?:shock: És ha gond lett volna?

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Sziasztok!
Petíciót indítunk, hogy az Önkormányzat tűzze újra napirendi pontra a bölcsődepótló támogatás meghirdetését, mely a családi napközik térítési díjának összegét csökkenthette, de sajnos e támogatási formát befagyasztották. Aki alá tudná írni, vagy vállalná, hogy az utcájában néhány anyukával, ismerőssel aláíratja, kérem, jelezze!
Köszönöm!
Óvoda-bölcsőde helyzettel tisztában vagytok, ha valakit viszont érdekelnek a részletek, tájékoztató, petíció szövege, bármely háttéranyag, szívesen megküldöm előzetesen e-mailen.

Juli

Kép
 
 


Én szívesen aláírom, bár nem nagyon tudok emiatt elmenni sehová. Vagy le lehet a netről is tölteni?

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Elküldtem e-mailen, meg arra is vehetjük Botival az egyik sétánk, ha megírod, melyik utcában laksz. :D

Juli

Kép
 
 


Sziasztok!

Két hete nyitottunk egy bababoltot, ahol mindent megtaláltok, amire csak szüksége van a babának!Olcsóbban, mint máshol, hisz mi direkt a forgalmazótól vesszük.A székhely Nagykőrösön van, de postázunk is.

Nézzetek be hozzánk, nem bánjátok meg!

http://atibababoltpelenkadiskont.hupont.hu

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok! Az alábbi helyen megtalálható a bölcsődei térítési díj támogatásának visszaállításért indított petíció:
http://alaglakoparkert.hu/
A polgármesterhez október 15-én fogjuk benyújtani.
Együttműködéseteket előre is köszönöm!

Juli

Kép
 
 


Juli, én épp az imént tudtam meg, hogy az Önkormányzat megszavazta újra a támogatást:o ... kérdezd meg a bölcsis néniket! Pályázni kell nyilván. Várom a te híreidet, én most tuti forrásból hallottam - az egyik családi napköziben. Értesíts majd légyszi, hogy neked mit mondtak.
 
 


Ezen a hétvégén, szombaton KEREKÍTENI hívlak-várlak Benneteket Fótra!

Fót, Aranytücsökvár Családi Napközi
Március 15.u. 37.
Kezdés: 10.30-kor!!!

Nagyban hasonlít a zenebölcsihez, apró eltérésekkel, de a hangulat a megszokott lesz! A fél órás foglalkozás után a második fél órában előkerül a bőrönd is, a felnőtteket pedig beszélgetésre invitálom, ennek a témája az első alkalommal:

A zene személyiségfejlesztő hatásai, tapasztalatok megosztása másokkal, ötletek, trükkök.



A jövő héten, októbertől indul a BABATORNA Dunakeszin. Két helyszínen:
1. Gyöngyszem Ház Dunakeszi Radnóti M. u. 20. hétfő 9.30-kor, utána 10.10-kor ovipótló torna. Első alkalom okt. 5.
2. Gyermekliget Családi Napközi Dunakeszi Blaha L. u. 15. Péntek 9.00 óra, első alkalom okt. 2

Rengeteg eszközzel, sok-sok mondókával készülök, ennek a tematikája a következő lesz:

Folyamatos megérkezéssel lehet elkezdeni a mozgást, szabadon választva a különféle eszközök közül. Ízelítőül: lesz bilibo www.bilibo.hu , babzsákok, kis- és nagylabdák, elmaradhatatlan az ejtőernyő, lehet zsákban hintáztatni a gyerkőcöket, lesz forgó, pörgő tányér, ülő gördeszka, mászóalagút, mezítlábas játékok, és még sok minden ami most nem jut az eszembe. Ez megy az első 15-25 percben, utána közösen játszunk mozgásfejlesztő mondókákkal. Az egész foglalkozás 30-40 percet fog kitenni, értelemszerűen fokozatosan érjük el a 40 percet, mindig amennyit bírnak a gyerekek. És itt térek ki arra, ami nagyon fontos:

1. mindig úgy gyertek tornázni, hogy zokni és cipő legyen a csemetéken. Tehát NEM harisnyanadrág (mert a mezítlábazáshoz azt nagyon macerás levenni), NEM tapadós zokni, NEM szandál, hanem tornázásra alkalmas zárt cipő. Ebben nagyon szigerú vagyok, hiszen a balesetveszély elkerülése nagyon fontos!
2. A tornához ÁT KELL ÖLTÖZNI!!! Nekem édesmindegy, mibe, de szeretném, ha megszoknák a gyerekek, hogy a torna átöltözős történet. Lehet, hogy egy évnél kisebb babáknál furcsának tartjátok ezt, de higgyétek el, megvan a maga értelme. A ruha mindegy, kényelmes legyen, a cipőt már kifejtettem.
3. Elég evidens, hogy mindig van nálatok innivaló, de azért szólok: mindig hozzatok folyadékpótlást a trona utánra. Viszont kérem, hogy közvetlenül előtte és közben ne etessétek-itassátok őket, mert abból könnyen hányás lehet, többet fogjuk forgatni-pörgetni őket, mint a zenebölcsiben!
4. a torna ugyanannyiba kerül, mint a zenebölcsi, és a bérlet mindenre érvényes!!!

Azért örülnék, ha jeleznétek, kit érdekel, hogy lássam, kábé hány résztvevőre számítsak. Mindkét helyszínen jóval kisebb a terem, mint a zenebölcsiben, nagy létszám esetén fontolóra vesszük, hogy több csoport legyen.

A jövő hétvégén Újpesten CSALÁDI JÁTSZÓ lesz, részleteket a www.ugyih.hu oldalon találtok (nem túl informatív az oldal, de a lényeg rajta van) Zenebölcsi lesz 10.30-kor és 11.30-kor, a második rajzolós szokott lenni.

Zenebölcsi - babatorna - Pocaklakó-daloló
www.cilizenebolcsije.eu


Igna! Sajnos nem, nem mondtak igazat. Még egy előterjesztés sem volt az ügyben, éppen ezért szeretnénk egy kis nyomást gyakorolni. De okkal bízunk benne, hogy jövőre újra meghirdetik.

Juli

Kép
 
 


Sziasztok!
Valaki látta tegnap a kisgépet lezuhanni? Merre volt? még bent a reptéren? Most hallom h már vagy 1 órája vmi nagyon hangossal dolgoznak arrafelé, v mintha helikopter lenne, de már minek.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok,

a gép felszállás közben még a reptéren zuhant le. Mi épp hazafelé tartottunk talán fél hét/hét körül történhetett, mert akkor jött ki az első mető + tüzoltó + mentő, később rendőr és újjabb tűzoltókocsik...
Utána mi már nem hallottunk semmit, de ha hosszú ideig helikopterzúgást hallottál akkor valószínűleg megpróbálták újraéleszteni ill. stabilizálni a pilótát. Addig amíg van remény megy a gép, hogy bármikor el tudjon indulni.
A pilóta sajnos meghalt.
Remélem megnyugvásra talált.


üdv.: gima
 
 


Sziasztok! Valaki meg tudná írni Téglássy doktornő mobilszámát? Szerencsére nem sürgős, csak tönkrement a telefonom, és nem a SIM-re volt mentve a száma. Előre is köszönöm!

Juli

Kép
 
 


Sziasztok!
Holnap reggel viszem a petíciót benyújtásra, úgyhogy ha van még valakinél aláírt ív, azt juttassátok légy szíves vissza a Babicz B. 18-22-be, vagy az Egyesület címére!
Köszönöm az együttműködésetek!

Juli

Kép
 
 


Ma volt bedobva egy ELMÜ-s értesítő,, gondolom nektek is:
Okt. 29-én 10-17óráig nem lesz áram. Ez viccccccc!!!!!!!!!!!! :evil: Ilyen hidegben????? Normálisak ezek? A környéken a lakások nagy részében a fűtés is ( meg a tűzhely) árammal megy. Mégis, aki pl kisbabával van otthon az mit csinál??? Se vizet melegíteni, se fűteni semmi nem tud. Nem tudták ezt hamarabbra időzíteni?

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!
Tudom már írtátok, de aki volt itt keszin a szakrendelőben már nagylaboron meg ekg-n az leírná a tudnivalókat. 2napja nem érem el őket telefonon, csak azt tudom h a kardiológiai szakrendelésre a honlap szerint kell előjegyzés,de így hogy a manóba????
Labor mikor van és terhesen is végig kell állni a sort? gondolom vizeletet is vinni kell. Előre is köszi a segítséget!
Ja ha vki normális elérhetőséget is tud a rendelőhöz azt is megköszönöm!!!

Ki, hogy van????

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Gratula a pocakosoknak és a babázóknak egyaránt!:D


adaka írta:Nem gondoltatok még arra, hogy csinálni kéne egy babaklubot? Minden alkalommal tarthatnánk másnál, igy sosem lenne uncsi...
Bár azért ha kicsi a lakás ez se jó, de legalább ingyen van...


Régi babanetes vagyok, de nemrégen találtam rátok.

Bocs, hogy így 'belepofátlankodok", de engem érdekelne a dolog. Igaz nem túl nagy a lakásunk, de még páran beférünk. :wink: :D

uxi írta:Adhatom el Emi régi ruháit, most már nem valószínű, hogy kelleni fognak. Mármint amik nagyon csajosak, ami csak kicsit lányos (pl. rózsaszín body), azt simán megöröklik a fiúk. :wink:


Uxi,
mekkora ruhákról lenne szó?
Nekem is kiscsajom van és lehet, hogy érdekelne. :D

Más:
Érdekelne valakit AVON katalógus?
Nem tudom van-e itt a környéken tanácsadónő, de ha valakit érdekel szívesen elviszek neki katalógust.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


A következő képviselő-testületi ülésen (csütörtök 16 óra) lesz napirenden az óvoda-bölcsőde helyzet, valamint a támogatások módosítása is. A városi honlapon hírek menü alatt a meghívó és a részletes tájékoztató letölthető.

Juli

Kép
 
 


Sziasztok!

Nem tudom tudjátok-e, de hétfőn nyitott egy Elefáni bababot a Fenyő lakóparkban. Egész jó. Vannak ruhák, hálózsákok, szoptatási kellékek, játékok, babakocsik, autósülések, téli sapkák, bőrtalpas zokni stb. Utóbbi kettőt azért írtam, mert én pont azt kerestem, igaz Adél méretében nem volt, de hamarosan kapnak. http://www.elefani.eoldal.hu/

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Gabi,
ez tök jó hír. Végre valami felénk is van.
kérdem én: Ezt miért nem harangozták be? ... vagy csak én nem hallottam róla?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok.,

Enn, nem tudom voltál-e mér azóta laboron, de a kismamáknak van külön
sorszám és elvileg azzal mehetsz a kismama vonalon, ők pedig nem szoktak
sokan lenni...
vizeletet lehet vinni, és a WC-ben átönteni, vagy a kapott pohárba ott
produkálni (mondjuk ez a reggeli első vizeletes témánál szerintem
necces.... legalábbis én még soga nem mertem ezt bevállalni :)))))
vérvétel: 07-08.30
ezek szerint jön a tesó?
ja, telefonon még nem sikerült senkivel beszélnem onnan, egész egyszerűen
nem veszik fel a rendelőintézet központi számát....

b.j., mi nem voltunk itt az elmúlt pár hétben, sikerült elegendő aláírást
összegyüjtenetek?


MÁS.
Nem tudja valaki, hogy a Kismama babaruhabörze mikor lesz, valahol
nuvemberben szokott lenni az őszi, de a honlapjukon valami okt. 17.
Babymarkt Babaruhabörze van beharangozva, viszont egy vásárnaptárban meg
ez áll: 35. KISMAMA BABARUHABÖRZE 2009.11.07.->2009.11.07.
Segítségeteket köszönöm.
üdv.: gima.
 
 


Gima: A Kismama ősszel nem tart börzét. Csak a Babymarktos volt, szerintem tavasszal meg csak Kismama lesz és Babymarkt nem. Ezért annyian voltak október 17én, hogy mi már negyed 8kor araszoltunk a parkoló felé és 10 perecet álltunk sorba a pénztárnál. Nagyon-nagyon sokan voltak, de jó volt.

Ti voltatot már itt Dunakeszin, a Műv.ház-as babaruhabörzén? Minden hónap első szombatján 9-13ig van. Tehát most szombaton is.

Hajnoca: fogalmam nincs, miért nem szórólapoztak. De még töltik fel az árukészletet és nem is jött minden, amire vártak. A szomszéd most az Iskola utcai pavilonsoron vett a kislányának tök jó téli sapkát, kesztyűt, jó áron.

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Néztem a vásárnaptárt, de még jövő évit nem találtam.

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

hajnoca írta:
Uxi,
mekkora ruhákról lenne szó?
Nekem is kiscsajom van és lehet, hogy érdekelne. :D
.


Hajnoca, van mindenféle, kisbabától nemrég kinőttig. Vannak olyanok is, amiket úgy nőtt ki, hogy rajta sem volt. :?
Ha esetleg érdekel, összekészítem a nagyobbakat megmutatni, hátha találsz valamit, ami jól jön.


Babaruhabörze: én itt a Dunakeszin még nem voltam, de egyszer átmentem Fóta. Hát... nem sok mindent tudtam venni, igazából elég lelakott ruhákat kínáltak, és viszonylag drágán. :?

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Jééé, uxi, Te mindjárt szülsz :shock: Pár hét :)
Vendég
 


Uxi,
köszi. Engem a 90 - 96 körüliek érdekelnének.
kabát, harisnya, trikó, body, pulóver, kardigán, kesztyű, overál, vastag nadrág, csizma ... ilyesmi.
készülök a télre.
Esetleg még 86 - 92-es a nővérem kislányának.

Más:
ma voltam Vácon a L.dlben láttam, hogy Dunakeszire keresnek boltvezetőt. ... ezek szerint valahol épül 'Gianni-s bót". :D
Tud valaki valamit erről?

Lányok komolyan kérdeztem az AVON-os dolgot.
Érdekelne valakit? ... akár a katalógus, akár a kedvezményesebb vásárlás.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


hajnoca, ahogy a régi 2-esen megyünk az auchan felé, a körforgalomnál elkanyarodunk ugye balra, é s ott épül :) Januárban nyit.
Vendég
 


Panndi,
köszi az infót. ... anno meg volt csak mostanában tyúk az eszem és nincs noteszem. :D :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: