Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Várnám azokat a fórumozókat, akik 2007-ben szeretnének babát vállalni, és Székesfehérváron laknak.
Magamról annyit, hogy már van 2 fiam (8 év, 6 év), és most szeretnénk megpróbálkozni a 3-al kislány reményében.

Fehérváriak írjatok.

Judy :P
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Lányok,

Fehérváron senki nem akar babát????????
:P :P :P :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Lányok,

Látom sokan bekukkantottatok ide, de miért nem jelentkezik senki????????
Jó lenne egy fehérvárival is kapcsolatban lenni, akár személyesen is.
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Szia Judy,

én fehérvári vagyok, és szeretné(n)k babát. Ha jössz, majd beszélgethetünk.

Hány éves vagy, mióta próbálkoztok? Mivel foglalkozol?

Kellemes Húsvéti Ünnepeket!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
 
 


Szia Hoppá,

Azt hittem már soha senki nem jelentkezik a mi kis városunkból.
Nagyon örülök neked. Sajnos én csak napközben tudok jönni, mert otthon nincs netünk,még nincs.

Magamról annyit, hogy 33 éves vagyok, van 2 kisfiam, Balázs 8 és Dani 6 éves. Most kislányra gyúrunk.
Novemberben hagytam abba a fogigátlót, sajna csináltak egy P3-as cytológiát decemberben, ezt kezelte a dokim. Múlt hétem voltam ismétlésen és ápr 20-án lesz eredmény. Ha az jól sikerül, akkor még abban a ciklusban nekiállunk ténylegesen a babának. Eddig csak hőmérőztem, hogy lássam hogy alakulok, meg hogy egyáltalán van-e pé-em.
Te méred magad?? Mióta próbálkoztok???
Írj magadról.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia,

egy "kicsit" hosszú leszek, előre is bocs.
én 31 éves vagyok, kb 2,5 éve próbálkozunk. Azért csak kb, mert nem tettünk meg mindent a babáért minden egyes hónapban. Kb 1 év (összességében) az "aktív idő". Sajnos már volt augusztusban egy missed ab-m, =megkésett vetélésem. A baba 8. hetes lett volna, amikor azt mondták 4-5 hetesnek felel meg. Előtte alkalommal is mindig 5 hetesnek titulálták (egyszer tényleg annyinak kellett lennie (a maszek dokim nézett meg), a következő alkalommal -egy hét múlva- egy másik doki (a Nővédelmiben) mondta annyinak) Aztán rá egy hétre (7 hetes babával) a doki azt mondta: hátrahajló méhe van, és a baba nagyon el van bújva. És ennyi, ráírta a papíromra, hogy élő terhesség (mindhárom alkalomkor), úgyhogy nem aggódtam. Aztán sajnos a köv. uh-n, amikor megint a saját dokimhoz mentem, ő mndta, hogy 4-5 hetes. Szóval sajnos nem lett babánk :cry:

De legalább azt már tudom, hogy spontán teherbe tudok esni :wink: Csak már jó lenne, ha baba is lenne a dologból!!

Különben 2,5 évvel ezelőtt, amikor összeházasodtunk, akkor mentem el nőgyogyihoz, hogy legyen szíves megnézni, rendben vagyok-e, mert így szeretnék csak babát vállalni. (így utólag azt mondom, kár volt. Lehet, hogy már rég lenne babánk.)
Szóval vérvétel, kiderült, hogy magas a prolactin szintem, erre kaptam gyógyszert, és minden 13. napon mentem uh-ra. Ilyenkor a dokitól mindig ezt hallottam: ott egy gyönyörű szép, érett petesejt, ma ne hagyja békén az urát..... :oops: SZóval ez ment jó ideig, de a programzott, kötelező együttlétekből nem lett baba. Aztán mondtam a dokinak, hogy kicsit hagyjuk egymást. Így 7 hónap szünet következett, aminek a vége egy megindult terhesség lett.

Na abbahagyom, így is "öröm" lesz végigolvasni.

Kihez jársz dokihoz? Mit dolgozol? Te is mesélj magadról!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
 
 


Szia Hoppá,

Húúúúú, miken mentél keresztül. Le a kalappal azok előtt akik ilyen nehéz időszakokon mennek keresztül.

Nekem szerencsém volt, a 2 fiam spontán már az első hónapban összejöttek. Könnyű terhességek voltak, igaz a nagyobbik fiam szülése viszont nagyon nehéz volt. 20 óra alatt bújt ki, infúzios oxytocid-al. De az eredmény a lényeg.
Most azért félek egy kicsit, hogy menni idő alatt jön össze a 3.
A múlt havi hőgörbém elég pocsék volt. Nagyon cikk-cakkos, és azt mondta a doki, hogy az nem jó. Valszeg olyankor nincs pé. Meg azt is mondta, hogy ahogy az ember halad előre a korral, nem minden hónapban van pé. Ez egy kicsit rémisztő.

Mi az a prolactin szint, és mit befolyásol???
Azt mondta a dokim, hogy ha 1 éven belül nem jön össze a baba, akkor küld csak vizsgálatokra. Mondjuk én ezzel azért nem értek egyet, mert az első 2 baba elsőre összejött, ha most esetleg váratni fogja magát, akkor tuti baj van. A másik meg, hogy nem vagyok már olyan nagyon fiatal, és nincsenke éveim a várakozásra.
Majd meglátjuk.

Amugy szedek E és C vitamint meg folsavat a terhességig, utána váltok Elevit-re. Állítólag az a legjobb magzatvédő vitamin.

Méred a hődet??? Dobok egy mostanit. Kiváncsi lennék a tiedre, ha ven.
Ha jól látom 6 nap múlva tesztelsz. Szorítok neked a ++++++ tesztért.

A dokim nevét, és hogy hol dolgozok elküldöm priviben.
Te kihez jársz, hol laktok, mit dolgozol???

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia, örülök, hogy írtál. Nekem a te dokid mondta meg, hogy mégsincs bébi :cry: SZóval az volt az első találkozásunk. A régi dokim (majd megírom priviben a nevét) küldött a te dokidhoz, mert amikor terhes lettem, mondta, hogy ő már nem vállal szülést, így 2 dokit tud ajánlani: a tiedet, meg egy másikat (leírom majd az ő nevét is).

Szóval 2-3szor voltam a tiednél, amikro ráírta a papíromra, hogy PCO (policisztás ovarium), tehát sok kis ciszta a petefészkeimben. Erről van külön kis topic, ha érdekel, ott olvashatsz róla. Elküldött vérvételre, hormonokat nézni, de nem ugazolta a pco-t. Egyébként pco-nál rendszertelen a ciklus (én pl sosem tudom, mikor jön meg, de 31-43 napra mindig megjön, és a tény, hogy nem estem teherbe, ez is jellegzetes tünet lehet. Több tünetem nincs.

Na, szóval nem vagyok pco-s elvileg.

A prolaktin a tejtermelésért felelős hormon, magas lehet sok mindentől: pl. stressz (nálam az van rendesen), agyalapi mirigy jóindulatú daganata, stb. Nekem nézték röntgennel, nincs ilyenem. (bár lehet, hogy csak ct mutatná ki, de mindegy.) csak tudja a doki, mire küld el.

A mostani hőddel kapcsolatban: szerintem tuti volt pé-d. Ez 100 %!!! :lol: Felrakom az enyémet is:


Kép

Ma megyek vissza a dokimhoz egy óra múlva. Majd jövök még.

Bocs, ha kissé zavarosan írtam, rohantam.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
 
 


Szia Hoppá,

Sajnálom, hogy a dokim azt mondta neked PCO-s vagy, közben meg nem. El tudom képzelni mit érezhettél. Az igazság az, hogy ők sem istenek (sajna)és tévedhatnek, persze tudom ez nem vigasztal.
A lényeg, hogy semmi nem igazolta azt, hogy az lennél.
Én megbízom benne, mert sok mindent csinált már nálam, és eddig(kopp-kopp) nem is volt semmi gond.

A hőd egész jó felment a 27. naptól kezdődően. Érdekes, hogy milyen későn van pé-ed.

Amikor abbahagytam a fogigátlót attól féltem, hogy lesznek mensis problémáim, de az első 2 hónapot leszámítva, amikor is azt hittem megpusztulok a fájdalomtól amikor pé-em volt, egész jól beállt. Szépen megjön 29-30 napra, mint lánykoromban. És most már annyira nem is fáj. Persze ugyanugy megérzem a pé-t, de az már kutyafüle.
Amugy meg mindig tudom mikor mi a helyzet, mert a hüvelyváladék szépen megmutatja, hogy mikor érdemes próbálkozni.

Nálad mi a helyzet ezzel kapcsolatban? Mindig tudod, hogy mikor kell akciózni???
Te hol dolgozol, erről nem írtál?

Amugy mit mondott a dokid???? Remélem csak jókat. :P :P

Alig várom a jövő hét pénteket, akkor lesz meg az eredményem (rákszűrés). Mondtam a dokimnak, hogy csak negatív kenetet vehet le tőlem.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia,

a következő ciklustól Closty + tüszőrepi szuri lesz. Remélem lesz(nek) érett tüszőcské(i)m a szurihoz!

MAjd jövök.

SZia, kellemes hétvégét!

A nevem itt van alul: Kata

Majd írok privit is, oda még nem jutottam el!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
 
 


Szia, írtam privit. Még hétfőn leszek, aztán pénteken legközelebb. Megyek a férjemmel Németországba, ő dolgozni megy, én meg a barátnőmhöz, végre pihizek egy kicsit.

A gyerkőceid hova járnak suliba, illetve oviba?

Szia

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
 
 


Szia Kata,

Szorítok neked, hogy a következő ciklusban szép nagy tüszöcskéid érjenek, és hogy egy szép 2 csíkos tesztet tudjál produkálni.

Irigyellek egy kicsit a pihi miatt, sajna én most szombaton is, meg jövő hétvégén is dolgozok.

A kicsi fiam a tulipános oviba jár, a nagyobbik pedig a Zentai suliba.

Én meg már alig várom pirit, mert végre eljön az éles ciklus amikor is ténylegesen is próbálkozhatunk. Május 1 és 2-t tűztem ki akcióra, mert akkor lányos napokat ígér Jónás. Meghát a pé-em is 3-án lesz, elvileg.

Dobok egy görbét.
Kép

Jó pihenést kívánok neked.

Ja és küldök egy privit is.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Kata,

Nem tudom, hogy vagy-e már vagy nem, de muszály a jó hírt elmondanom.
Felhívott ma a dokim, hogy P2-es lett a rákszűrésem eredménye. :D :D
Annyira örülök, most már nincs akadálya a babónak.
Vonalzómat lecseréltem egy tesztelősre rögtön.

Hogy telt a heted? Kipihented magad?
Ma este már otthon is lesz net, így már hétvégén is tudok írni.
Egyébként most melózok.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia, örülök nagyon az eredménydnek!!! :lol:

És látom a vonalzód is nagyon pozitív: szóval ez a hónap lesz az igazi!!! Drukkolok!! Tudod mit?? Csatlakozom én is! :wink: Nagyon jó lenne már babát "tudni" a pocakomban. Várnám a hányás, rosszullét, stb, minden kellemetlenségével együtt!!

8) Kipihentem magam, rám is fért. Most újult erővel dolgozom tovább. Holnap kezdem a Clostyt, meg gondolkodtam a cickafarkfű teán is. Lehet, hogy iszom azt is.

De jó, lesz otthon net nálatok. Én általában itthonról netezek, néha túl sokat is. :wink:

Én kb. délben jöttem el a suliból, ma már nem megyek vissza. Rövid lesz a hétvége, de nem baj. A következő hétvégén, a négyes ünnepen megyünk nyaralni a férjurammal, pecázunk, pihizünk. Tök örülök neki.

Mit csináltok a hétvégén? És a köv. hétvégén?

Remélem írsz még ma!

Szia :)

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
 
 


Szia Kata,

Örülök, hogy jelentkeztél, most hogy már kipihented magad teljes erővel tudsz netezni.

Tényleg alig várom, hogy bekössék a netet, de attól tartok, hogy ma este a 3 fiú rá fog ülni és engem nem hagynak majd szóhoz jutni. Kellene 2 lány, hogy helyreálljon a mérleg. Hátha ikreim lesznek. Ki tudja.
:lol: :lol:

Küldök neked ++++++++++++++++ energiákat az enyémből.
Szükségünk is lesz rá.
A vonalzómat egyébként nem a ciklusom hosszára állítottam be, hanem arra a dátumra amikor tesztelni akarok. Május 18-ra várom pirit, és 21-én akarok tesztelni. (remélem ++++++ at) :D :D

Ma este anyuék jönnek felköszönteni a szülinapomon, meg ugye jön a upc-s emberke. Holnap meg mosok nagy erőkkel, meg valahova ki akarunk egy kicsit ruccanni. Valahova a Balcsi mellé egyet sétálni. Majd meglátjuk. :D

Megpróbálok este jönni, ha a fiuk engedik. Addig is jó hétvégét neked. :D

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy! Nagyon boldog szülinapot neked!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
 
 


Köszi Kata,

Bekötötték a netet itthonra, így most már este is tudok jönni, persze csak ha a fiúk engedik. :D

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia Kata,

Hogy vagy ma??

Reggel iszonyatosan hólyaggörcsre ébredtem, valszeg egy kicsit felfáztam. Veszek kamillát és beleülök, remélem használ.

Ma nem dolgozok, mert viszem Bazsit terhelésés légzésfunkcióra.
Ettől az eredménytől függ, hogy kell-e még neki a tartósan beteg igazolvány, vagy nem. Hát remélem jók lesznek az eredményei.

Annyira izgulok, hogy mit hoz ez a hónap, ngyon lassan mennek a napok. Még csak a 6. napon vagyok. Nem bánnám, ha ugranánk mondjuk május 20-ra, akkor már talán tudnám, hogy van-e babó vagy nincs.

Na most megyek. Később még benézek. :D :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia, bocs, eddig nem jöttem. Nagyon el van rejtve ez a topic. Nálam a "fogamzás" van beállítva, az az oldal jelenik meg mindig.

Olvastam a Babaproject 2007-ben a hozzászólásaidat. Volt neked valaha magas a prolactin szinted? Vagy csak gondolod, hogy az lehet az előtej miatt??????

A görbéd szép. Felteszem ide is az enyémet (kettőt, mert ma máshová tette a pé-t)

a "régi"

Kép


az új, a mai hőmmel:

Kép


Kaptam pénteken tüszőrepi szurit, a doki szerint vasárnap délelőtt volt a legtökéletesebb idő a fogantatásra.....
Meglátjuk. Nagyon seretném, ha végre már sikerülne, és baba lenne a vége :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
 
 


Sziasztok csajok!

Hát én is félig fehérvári vagyok,csatlakoznék ha lehet. :lol:
Mi már 14 hónapja próbálkozunk sikertelenül :?
Igazából azt szeretném megkérdezni,hogy tudtok-e fehérváron dokit aki a problémásokkal-meddőség? :shock: -komolyabban foglalkozik :?:
Vendég
 


Szia, üdv a "nagy" csapatban, remélem leszünk még!!
Írok privit, akihet én járok, ő elvileg ebben otthon van!!

Ne keseredj el a 14 hónap miatt, mi 200. októbere óta nem védekezünk, és eddig sajnos csak egy vetéléssel végződött terhességem volt. De bízom a dokimban, azt mondta, sok babát segített már összehozni!!!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
 
 


lemaradt a vége: 2004. október

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
 
 


Sziasztok Lányok,

Kata már azt hittem elvesztél. A 2 görbéd nagyon jó, 18 vagy 19-én lehetett a pé-ed. Ebből még babó is lehet.

Amugy sosem volt magas a prolaktin szintem, és a ciklusaim is mindig rendben megjöttek 30 napra. Azt mondta ma a védőnő, hogy ezek tipikus babás jelek, de pszichésen is lehet produkálni. Hát nem tudom. Az előbb, nincs 5 perce ugy elkezdett feszíteni meg bizseregni a mellbimbóm, hogy hozzáértem és kicsöppent a sárga lötty belőle.
Kiváncsi leszek mi sül ki belőle. Remélem az amire gondolok. :D

Szia Vicuska,

Üdv nálunk, igaz nem sokan vagyunk, de hát ez van. Ugy látszik Fehérvár kihalóban van. A 14 hónap alatt alkalmaztatok valamit?? Hőgörbe, ovu teszt, bármi. Sajna én nem tudok olyan dokit, de látom Kata már írt neked ezzel az üggyel kapcsolatban. :D

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy, a topicunkban az egyik lánynak is volt előteje, tesztelés előtt megvakarta a cickóját, és jött belőle a lötty. Ezen felbuzdulva csinált tesztet, és pozitív lett neki!!!Úgyhogy ez jó jel!!!!!!!!!! :wink:

Éppen most vajúdik, 35+1 héten+napon van. Drukkounk neki, hogy minden oké legyen!!!

Te mikor tesztelsz? Vársz még 7 napig, vagy előtte tesztelsz??

Vicuska, mesélj te is magadról bővebben! Hány éves vagy, mivel foglakozol, stb. Várjuk!! :lol:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
 
 


Kata,

Ennek örülök, akkor talán még sem pszichésen van.
Azt hiszem megvárom a jövő hévégét, és csak akkor tesztelek.

Egyébként szerinted melyik tesztet érdemes megvenni??
Melyik az a leghamarabbi nap amikor érdemes tesztelni??

Vicuska,

Tényleg mesélj valamit magadról. :D

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hello,

elvileg max 10 nap a beágyazódás a fogantatás után. Ezt te tudod, mikor volt, illetve lehetett... De sokaknak akkor még nem mutatja ki. Bár én mindig csináltam, hátha.... Mindig azt mondtam magamnak: ez a 7-800 Ft kibírható, főleg, ha van miért :lol:

Szóval én (is?) kíváncsi vagyok. Most néztem, melyik teszt a legérzékenyebb. Bemásolom:

Terhességi tesztek és érzékenység:
Qupido: 10
Rapi preg corax: 20
Rapi preg direct: 20
Gabriel: 20
HCG: 20
Clear blue: 50
Medi-lab: 20

Szóval a legérzékenyebb a Qupido!!

Én is jövő hét vasárnapra terveztem a tesztet, de majd meglátjuk....

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
 
 


Sziasztok!

Hát mint mondtam,14 hoja nem jön össze.2005.nov-ben méhen kivüli terh-m volt.Az a furcsa,hogy akkor 2.honapban sikerült teherbe esnem-állitolag a vakbélműtétem miatt összenövések voltak,és azért lett méhenkivüli,elakadt a petevezetőben.Na de azota miért nem jön össze??? :cry:
Ja,és a másikoldali petefészkem 2/3-t kivágták ciszta miatt :evil:
Palotára járok dokihoz-ő mütött.3 clostys hónapon tul vagyok.
Hőmérőzök 3.honapja,a görbém szerint van mindig pé-m,éss az ovul.LH teszt szerint is,sőt minimikroszkópom is van peteérés nézésre :shock:
Voltam 3.napi hormonvizsg-n,az jo volt.
Sajnos már nem vagyok olyan fiatal,32 :oops:
és minden hónapban kiakadok ha megjön...

Nektek sok drukk!!!

A Schandl dokit ismeritek???
Vendég
 


Szia Vicuska, ne keseredj el, én 32 leszek, és még mindig semmi.... :? De a reményt nem szabad feladni!! Kitartás, előbb-utóbb beköltözik a babó a pocinkban!!! Itt a tavasz és a nyár, most pihi lesz mindenkinek, majd most összejön! Nekem is tavaly júniusban jött meg (az akkori) uccsó mensim....

Úgyhogy nem letörni!!!!!

Ilyenkor mindig eszembe jut, hogy milyen sok beteg ember van. Mi nem betegek vagyunk, csak türelmetlenek. Mindenki azt mondja, ne akarjuk görcsösen..... De szerintem ezt valaki vagy nagyon szeretné, vagy nagyon nem.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
 
 


A Schandl dokiról már hallottam, de nem ismerem.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
 
 


Sziasztok Lányok,

Vicuska,

Ne add fel, olyan sok nőnek lett gyermeke, akinek reménytelennek tűnt a helyzete. Tudom, hogy nagyon türelmetlen vagy, főleg most nagyon átérzem a helyzetedet, de gondolkodj mindig pozitívan.
A Shandl doki az egyik legjobb orvos Fehérváron, érdemes felkeresni. Nagyon sok jót hallottam róla, és a volt főnökömnek is ő az orvosa. Jelenleg ő is terhes. :D

Kata,

Nem vagy izgalomban a teszt miatt?? Én majd megőrülök. Nagyon lassan vánszorognak a napok. Marha nagy koppanás lesz, ha nem vagyok terhes, de erre nem nagyon akarok gondolni. :D

Ja amugy én is 33 éves vagyok.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia Judy, próbálok nem gondolni a tesztre, persze nem sikerül.... :lol: Jó neked, te már a 9. dpo-n vagy, én még csak az 5-en. Úgyhogy nekem legkorábban jövő vasárnap érdemes tesztelnem, persze, ha addig nem jön meg.

Napok óta nagyon álmos vagyok szinte egész nap, olyan hullámszerűen. Néha rámjön az álmosság, néha tök friss vagyok. A gond csak az, hogy lehet, hogy ezeket már pszichésen produkálom, annyira szeretnénk babát!????

De a mai hőm csak 36.9 :? Ilyenkor mindig elszáll a reményem.......

Holnap vizsgázom, úgyhogy korán fogok kelne, valszeg alacsonyabb lesz megint...

Na, megyek, tanulok, hátha belemegy még valami a fejembe :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
 
 


Judy

köszi ,ha minden igaz jövőhéten elmegyek a Schanddl-hoz,próba szerencse. :lol:


Hoppá
az álmosság babagyanús tünet :wink: drukk a vizsgához!
Mi a bajod a 36,9-el???Jó meleg az,majdd megy még forróbbra is :P
Vendég
 


Kata,

Drukk a vizsgádhoz, majd gyere és mondd el, hogy sikerült.
Hát én is félek attól, hogy pszichésen produkálom, de próbálok most nem gondolni arra, hogy babás is lehetek.

Nem akarsz egy görbét dobni.
Íme az enyém, ma megin feljebb ment. Reménykedek, mert még soha nem volt ilyen magas. :D

Kép

Vicuska,

Remélem a doki jókat fog majd mondani neked. Szorítok. :D
Te nem méred a hődet?? Kiváncsi lennék. :D

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hello, a vizsgadrukkot köszi, 5 lett. (Persze a "fegyver" sokat segített... :lol:

Judy, a görbéd gyönyörű... Mikor tesztelsz??

Itt az én görbém: (nem örülök a 36.9-nek, igazán mehetett volna még 1 tizeddel feljebb :twisted: )

Kép


Megyek, nekiállok vadast csinálni, nagyon kívánom.... Ne kezdjetek el párhuzamot vonni terhesség és a kívánósság között, én mindig is kívánós voltam!!

Vicuska, tehetnél te is hőgörbét, hadd lássuk azt is. És nem írta, mivel foglalkozol...?????

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
 
 


Kata,

Szép ez a görbe ne aggódj, a lényeg, hogy a hőd magasabban van a ciklusod 2. felében, mint az elsőben. Nem mindenkinek megy fel 37-ig. :D
Gratulálok az 5-höz, ügyi vagy nagyon.

A 16. vagy a 18. dpo-n akarok tesztelni, persze ha addig meg nem jön. :D

Vicuska,

Hol vagy???? :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy, addigra már úgyis kiderül teszt nélkül is, nem???? :wink:
Sajna én baromi kíváncsi vagyok, nem fogom kibírni jövő vasárnapig. Csak az a baj, ha negatív lesz, pár napra megint úúútálomazegészvilágot és nekemmiértnem? érzés fog eluralkodni rajtam.

hát, még mindig nem álltam neki a vadasnak, csak netezek :lol:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
 
 


Megint álmos vagyok. Tegnap délután aludtam egy fél órát tanulás helyett. Most már nem bánom :lol:

Mindjárt átérünk a második oldalra! :lol: Hú, de felpörög ez a topic. Arra gondoltam, ha ismerünk még fehérvárit, ide kellene őket csábítani, hogy legyen egy kis kis fehérvári csapatunk is!!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
 
 


Kata,

Megsúgom neked, hogy a 8, dpo-n csináltam egy tesztet, persze nem reggeli vizeletből, és negatív lett. Eléggé padlóra küldött, így megfogadtam, hogy csak jövő hét végén csinálok újabbat, nem szeretem a csalódásokat, főleg ideje korán. :D

Az álmosság az jó jel lehet ám, én is ugy érzem magam minden nap, mintha fejbe vágtak volna. Nem beszélve arról, hogy állandóan ennék. Akkora leszek mint egy bálna. Pedig most sem vagyok kis darab.

Sajna nem ismerek Fehérváron mást aki babaát szeretne, illetve egyet, de ő nem akar netezni erről.

Remélem azért lesznek még akik megtalálják ezt a topicot is, igaz egy kicsit el van dugva.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy, olyanokra gondoltam, akikkel egy topicba írogatsz, van ott pár fehérvári szerintem...

A görbéd nagyon szép, úgyhogy simán lehet ott bent babó, csak ki kell várni az időt, amíg megmutatja magát a tesztcsíkon is!!! Kitartás!!!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
 
 


Csajszik!

Itt vagyok,csak dolgozom egész hétvégén is... :(

Judy
:lol:
ez a görbe ami neked van irtó bíztató!!!de komolyan,nagyon szépen ível felfelé. Csak várj türelemmel a teszttel :wink:
nekem még sose ment fel 37-ig.

Hoppá

a tiédből is bármi lehet még :P :P

Az messze lerí mindkettőtök hőjéből,hogy pé.volt,és ez a fő :D

Nekem még nincs miért görbét dobni,a 3.napon vagyok csak...
Vendég
 


El vagyok keseredve, most mást nem is tudok írni.

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy

mértél ma reggel hőt?nem ment fentebb???szorítok hogy ne jöjjön piri :)
Vendég
 


Hello csajok,

Judy, látom visszament a hőd!!! Simán lehetett beágyazódási hő!!

Vicuska: mit dolgozol? Olyan kíváncsi vagyok!!!!

Én ma is (meg tegnap is) hajnali 4.30-kor mértem hőt, 2 órával a szokott idő előtt. Íme az eredmény:


Kép


Elhatároztam, hogy csütörtökön tesztelek. Igaz, csak a 11. dpo-n leszek, de mindegy. Meglátjuk... Azért akkor, mert az előző poz. tesztemet az imádott nagypapám szülinapján csináltam, most csütörtökön meg a halálának lesz a napja. Hátha et szerencsésebb lesz.... :roll:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
 
 


Sziasztok Lányok,

Ma reggel csináltam egy full negatív tesztet, szóval szerintem ennyi volt. A hasam is görcsöl, várom pirit.
Kép

Kata,

Viszont a te görbéd nagyon jó. Kiváncsi leszek a tesztedre. +++++++++++++++++++++++++++ küldöm a 2 csíkoshoz. :D

Szia Vicuska,

Ti hogy vagytok?? :D

Amugy tegnap apa azt mondta, hogy kicsit elege van abból, hogy egy görbe mondja meg mikor szeretkezzünk. Meg hogy nagyon görcsölök. Hát mit mondjak igaza van. Jövő hónapban eldobom a hőmérőt. Közös döntés.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy drága, istenemre legyen mondva, nem csda, hogy nega lett a teszted!!! Ha tegnap volt a beágyazódás (ami simán előfordulhat!!!), akkor majd 3 nap múlva kellen a tesztet megcsinálnod!!! A Fertyn néztem pát terhes görbét, és nem egy volt olyan, ahol a 13-15. napon még nega teszte után volt ott a pozitív!!! Úgyhogy nem kétségbe esni!! Amíg piri nincs, nincs veszve semmi!!!! :wink: Kitartás!!!

Vicuska?????

A mai hőm 1 órával a szokott idő előtt 37,0! :roll:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
 
 


Szia Kata,

Mindegy most már várok tényleg türelmesen, nem tesztelgetek, mert csak magamat húzom fel. Remélem tényleg beágyazódási leesés volt, és nem csak önálló életre kelt a görbém.

37 az nagyon jó. :lol: :lol: Csütörtöki tesztnapnál maradtál??Olvastam a másik topicban, hogy kicsit elszámoltad magad, csak azért kérdem.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy, így van, várjál még csütörtökig (?) Csinálj te is akkor tesztet. Vagyunk már páran csütörtökön...

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
 
 


Kata,

Én inkább péntekig várnék, mert akkor legkésőbb meg kell jönnie.
Persze attól függ melyik számít, a ciklus hossza, ami mindig ugyanaz, vagy a dpo??
Mert ha a dpo, akkor holnap este meg kell jönnie, ha a ciklushossz, ami nálam általában 30 nap, akkor pénteken.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


a dpo számít!!!! pé utáni 14. napon kell(ene) mindig megjönnie, tök mindegy pé-ig hány nap telt el!!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
 
 


Kata,

Akkor elvileg holnap meg kell jönnie.

Amugy azt sem nagyon értem, hogy ha van baba, és a hőleesés beágyazódás, akkor miért olyan későn? Általában 7. 10. nap van a beágyazódás, nekem a 11-en esett le a hőm. Az se normális.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron