Új privát üzeneted érkezett!

Judy, igen... gondolom hogy lesznek nagyon nehéz időszakok. Én még a sajátomra is emlékszem, nagyon sokszor sírattam meg anycám. Azóta is imádom és tisztelem becsülöm mert ha kiabált is velem akkor, tudom hogy igazán szeret.
Gartulálok a joghurthoz, nagyon ügyi nagylányod van.

Annyit írtatok hírtelen hogy csak kapkodom a fejem

Ibi, szép fokozatossan fog hozzászokni az ízekhez, és ami nem megy nem kell erőltetni.

 
 


Judy! Persze, gyúrunk kistesóra amúgy, de most még csak óvatosan. :)

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
 


Ágica! Gondolok Rátok, remélem minden rendben lesz a dokinál!

Ani! Köszi a "kiértékelést". Én nem csináltam ilyeneket, azért nem tudom. De Tőled olyan sokszor tanulok valamit. Köszönöm!!

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
 

 
 

Gabi,
Nincs cumisüvegünk, nem is volt, mindig csak cicit kapott, semmi más folyadékot. Most meg már nem is akarom bevezetni a cumisüveget. Az ujj szopásról is leszokott, meg a játszócumi sem kell neki.
Tündi,
Barbika is rengeteget sírt az első 6 hétben. Eléggé idegfeszítő volt. Sokkal indulatosabb voltam, mert az elején én sem tudtam mikor miért sír. Én amit csináltam, lehet rosszul, de állandóan az ölemben fogdostam, meg ciciztettem, ha kell ha nem. Persze ez meg a hasfájásra nem volt jó, de amíg cicin volt addig nyugodt volt és nem sírt.Ja és mellettem aludt 6 hétig.
Fel a fejjel, javulni fog a helyzet, kitartás. Tudom nagyon nehéz ez az időszak de hamar el fog repülni. A 100 meg szerintem nagyon jó mennyiség.
És ahogy Ani is írta, ha feszeng és nagyon rugdalózik akkor a hasa fáj.Én ezt tudnám inkább elképzelni.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Csajok
privik mennek,meg utána én is a dolgomra,lehet ma már nem jövök apa talán marad itthon du és akkor megyünk elköltjük a gyedet amit most hozott a postás.Nem lesz nehéz :? :? :?

Judy
Nem lehet egyszerű a fiúkkal, de majd csak erre is találsz megoldást.
Ahogy Ani is írta,bennem is élénken élnek még a kamaszkor emlékei,ajtócsapkodás,nem érdekelsz,utállak.....jajj istenem,de nehéz is lehetett édesanyámnak.

Na puszika,most már tényleg leszakadok a netről.
Mindenkinek további szép napot!
Vendég
 


Ezt el is felejtettem feltenni!

Mindenkinek köszönjük a szavazatokat!

http://szemem-fenye.gportal.hu/portal/s ... 412_29.jpg


Gabi! Jó vásárlást!!
És köszi a privit!

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
 


Ja még Ildinek:
inkább anyát mond,apát kevésbé.De azért nem olyan tisztán ám,de felismerhető más számára is és célzottan használja ezeket a szavakat.

Judy
Barbi nagyon ügyes és hogy már ujjszopás sincs,nagyszerű.Amúgy ezt akartam még kérdezni.
Vendég
 


Sziasztok!
Tisztára lázba hoztatok! :shock:

Épp a tesóméknál vagyok, de mindjárt indulok, hogy tesztelhessek egyet!

Drukkoljatok!
Puszi!

Melinda
 
 


Nem nyitja meg, akkor felrakom máshogy: Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
 


Meli! Már mennek a drukkok!!!!!!!!!!

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
 


Ja, és írd ám meg meg volt Endo dokinál!!

Na én eldugulok, mert lassan tele lesz velem az oldal.

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
 


Melinda, nagyon drukkolok, tudod egy babó megszületik egynek be kell költözni a pociba :)

Ildi, huuu de jó első lett, gratulálok!!!

 
 


Melinda
Drukkolok a teszthez! :P

Kép
Kép
 


Ani: A 100 az jó de akkor miért kért megint 2,5 órára enni. Akkora meg már csak 70 ml volt :(
Két óra múlva ha megint kér márcsak 50 lesz ha lesz... :(
Sírt egy negyed órt aztán cicire tettem és elkezdett enni, monst megint nyugodt de meddig?

Ágica: Majd mesélj mi volt a dokinál!!!

Tündi
Kép
Kép
 


Tündi, a 3 óra nem szent írás, nálunk van hogy 2 óra múlva éhes, de van hogy 3,5 is kibír.

most itt ül az ölembe és ő is nyomkodni szeretne

 
 




Ani: A kérdés hogymennyit, mert ez a bélpokloska megeszi amit elé adok aztán jön majd egy hasfájás ... Komolyan. Amennyit adtam neki azt mnd elfogadta eddig, bár az is igaz hogy délután max 30-cl pótlom bármennyit is szívott a ciciből. Félek hogy féjni fog a pockója.

Tündi
Kép
Kép
 


Melinda,
Drukkolok, hogy babó legyen. :lol: :lol:
Tündi,
Mi sem tartottuk be a 3 órát. Volt hogy 2 óránként, de volt hogy 4 óránként evett. Lehet csak egy kis melegségre vágyott azért sírt, ezt megkapta a cicitől és most megnyugodott.
Én még a mai napig is mindenért cicire teszem. Ha álmos, ha megüti magát, ha csak unatkozik.Így alakul ki egy nagyon szoros kapcsolat.
Ildi,
Gratulálok az első helyezésért. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sztem ha evett az előző eszinél 100-at és az elég volt neki akkor mindig 100-ra pótóld.
Ez csak egy tipp, többiek mit szoltók?
Védőnénint nem kérdezted, vagy nem érdemes?

 
 


Ani: Védőnénim megintnem tud szerezni anyatejet a MAnócskámnak. BArninak sem tudott szóval azt mondja pótoljam tápszerrel. Egész Fehérváron nincs tejci amit megkaphatna a Manóm???

Tündi
Kép
Kép
 


NEGATÍV!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Csináltam LH tesztet is, bár arra azt írják, hogy este a legjobb.Most is pozitív lett,csak nem lett annyira erős a csík! Akkor lehet hogy tényleg most van pém?
Mit gondoltok?
Majd leírom később, hogy mi volt a dokinál!
Puszi!

Melinda
 
 


Gabi
Én is felháborítónak tartom! :evil: Undoritó egy ember!

Kép
Kép
 


Most elköszönök, mert megyünk ki anyuékhoz.

Vikikének még egyszer gyors szülést kívánok. :lol: :lol: :lol:

Melinda,
Szerintem várj pár napot és ismételd meg reggeli pisiből a tesztet.
Elég ritka a ciklus végi peteérés. Én nem hiszem, hogy ez az lenne.
Mikor kellene megjönnie??

Szép napot!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Megadrukkok Vikinek! Ani, ugye rögtön írsz, amint megtudsz valamit?

Tündi, ne keseredj el. Nálunk is teljesen változó volt, hogy mennyit eszik, van, hogy 90-et, van, hogy 180-at. Általában este eszik kevesebbet, de ez sem szentírás. Én mindig egy cicit adok neki. Szerintem nekem pont ezért voltak a gyulladások, mert nagyon ingadozó volt a kiszívott mennyiség, és Eszti általában csak 4 óránként eszik (vagy még több), tehát mire újra az első cicire került a sor, akár 8-9 óra is elmúlott. Most már okosabb vagyok és mindig szívom. Ha csak 10 ml van is benne, azt sem akarom bent hagyni. Nekem még egy ilyen gyulladásra nincs szükségem!

Judy, gratula a joghurthoz. Anyukáddal mi a helyzet? Fiúk miatt ne aggódj, nem kell neked semmilyen mókus.

Gabi, nekem is küldd majd el lécci!

Ildi, gratulálok, ügyesek voltatok.

Melinda, neked is nagy-nagy drukk. Andris baba kibújik,hozzád pedig beköltözik egy Pocimanó.

Ágica, mi baja van apósodnak?

Tegnap lefagyasztottuk az első adag tejcit. Kíváncsi leszek, mikor lesz tele a fagyasztó. :D

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
 
 


Ki milyen fogigátlót használ/használt szopiztatás alatt? Apától kérdeztem, hogy akarja-e, hogy használjak valamit, azt mondta, hogy rám bízza, de ha rajta múlik, akkor ne. :shock: Persze, szeretnék én is másik babát, na de nem most!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára s.eniko 2008.11.07 12:22-kor.

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
 
 


Szeretnétek egy mosolyt?
Kép

Hát itt van, megkapjátok!
Kép

Ez olyan kicsire sikeredett, hogy még én is meglepődtem rajta...
Kép

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
 
 


Ibi, hajhullással mi a helyzet? Javult valamit? ha igen, mi volt, ami segített?

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
 
 


Enikő
Sajnos a hajhullás még mindig meg van.Eddig akármit próbáltam semmi se jó.De a gyogyszertárban azt mondták, hogy nem sok mindent tehetek mert még szoptatok. :( A homeópátiát mondták csak nemtudom hogy hol tudnék utánaérdeklődni?!

Kép
Kép
 


Nekem a Liszt FErenc utcai gyógyszertárban (harangnál, ha így jobban tudod) adtak egy füzetet a homeós szerekről, hogy mi mire jó, de most sajna nem tudom, hogy hol van. Kérj tőlük egyet és böngészd át. Sajna nekem jobb ötletem nincs.
Na eldugulok.

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
 
 


Enikő
köszi!Elmegyek majd arra, és megnézem! :)

Kép
Kép
 


Vikikével mi lehet??

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Újra itt vagyok!Próbáltam visszaolvasni, de sajna nem mindent sikerült!

Vikike!
Megy a drukk ezerrel!!!!!Andriska lassan kibújik! :D :D :D

Szóval, ma voltam a dokinál. Írt föl Norcolutot, meg Clostylt.Aztán a mensim 5.napján megyek vérvételre, meg a 22.napon is. Hát, majd meglátjuk!
A doktornő azt mondta, hogy nem kell aggódni akkor sem, ha terhes leszek közben, mert ezek a gyógyszerek nem bántják a babót. Bár én ezt kétlem Blaskó azt mondta, hogy a Norcolutot csak akkor kezdjem el, ha nem vagyok babás!
Ti is így tudjátok?
Azt is mondta még a doktornő, hogy kezdjem el már ma a tablettát, de én még inkább várok egy kicsit, hátha lesz egy nagy meglepim pár nap múlva4 :oops: :wink:
Mit gondoltok?

Melinda
 
 


hűűű, de sokat írtatok!!!!

Ibi,
FArkas Orsolya, a teljszáma 0670-37-60-604, kérdezd meg hátha tud segíteni!!
Miket eszik már Gergő?? úgy látom a tejpép még nem jön be neki :cry:

Enikő,
édes kis bogárkád van!! örülök, hogy jobb már a cickód!!!

Ildi,
én a 10-20 ml-ket is lefagyasztottam, aztán amikor utaztunk, azokat adtam neki az úton, s út közben meg fejtem, így nem kellett megállnunk. Ezekre a kis mennyiségekre tejgyűjtő zacsikat használtam, abban könnyebb fagyasztani, meg csak kiraktuk a szélvédőre és pikk-pakk felolvadt, utána könnyebb volt melegíteni (cumisüvegmelegítővel).

Gabi,
írtam már, hogy nagyon tetszik a szoba??? Ügyesen választottak szerintem, nagyon mutatós!!! Noel mit szólt hozzá??? A kis ügyes, nem lepődött meg amikor felült??

Judy,
ne csináld már, tényleg nem kell neked mókuska, elhiszem, hogy nehéz, azt hiszem ez senkinek sem lesz egyszerű. én is kikészítettem a szüleimet anno.... lehet ezt jól csinálni?????

Kata,
sárvár :wink: , ott indult be a szülésem a 33. héten :wink: de ennek ellenére jól éreztük magunkat :P :P
gyere aztán tényleg hozd a képet a szobáról és Geriről!!!! édes lehet, ahogy kúszik-mászik!!!! Most már tényleg megkukkantalak benneteket egyik csütörtökön!!!

Tündike,
irgum -burgum, ne tessék olyanon depizni, ami nincs!!!!!! szuper anyuka van, a babák dolga pedi, hogy sírjanak!!! na jó nem sokat, dehát ők így bezsélnek-!!! a 100 pedig szuper!!!! Bence a mai napig legtöbbször két óránkét eszik, pedig jóllakik a kis bélpoki manó. én az elején csak akkor egészítettem ki, ha sírt, aztán most már mindig, de várja is.
nekem azt modnták, hogy nem esznek mindig ugyanannyit a babák, hiszem mi sem eszünk egyformán!!

Ani,
éjszaka szüléssel álmodtam, gondoltam is sokat reggel Vikikére!!!!! hogyhogy bementek a kórházba????
gratulálok a fordulgatásokhoz!!!! ez igen!!!! látod a pörgetés megtette hatását!!!

Melinda,
kíváncsi vagyok mit mond a doki!!!! gyere és mesélj.

Vicuska,
de édi babád van!!!!! már nagyon kivehető!!!! hogy vagy mostanában?

Ildi,
de jó, hogy elsők lettetek!!!! Gratulálok!!!

Ágica,
azért vigyázz ám a takarítással!!!! Köszönöm a ilstát, sajna nem tudom megnyitni, de majd este beszélek apával hogy buherálja meg!

Orsi,
csodásak a csajok. a múltkor arra gondoltam, hogy milyen jó nektek, biztos ők is olyan jó barátok lesznek, mint ti!!!

köszönöm, az ujjam egyre jobb, még kicsit gennyes, de már egyre kevésbé érzem. persze nyomkodni még nem merem, mert akkor szúr, de már megyek sők futok is akár, mint a nyúl :wink:

hétvégén megint vendégek jönnek hozzánk... apát köszönteni és babalátogatóba 7 felnőtt és 7 gyerek :shock: van valakinek ötlete, hogy mit készítsek, ami gyorsan megvan és kiadós (fél négy fele jönnek, az már kb vacsi idő, nem?)
Vendég
 


Sziasztok!!


Nagyon drukkolok Vikikének!!!!!!!!!

CSAJOK!!

Készítettem egy zárt fórumot.Ha van kedvetek oda,vagy csak oda is írhattok.Pont az olyan leskelődő,kukkoló,szemtelen alakok miatt készítettem,mint aki Gabit zaklatta.Ki tudja,még kik olvasnak minket! :shock:

Ha érdekel mindenkit,akkor belinkelem a címet.Regisztrálnotok kell,és én beengedlek titeket.
Vendég
 


Melinda,
Blaskóval nem tudod megbeszélni, hogy csináljon egy hcg vérképet? s ha az is alacsony, én a helyedben csak akkor venném be a gyogyit!
5 és 21. napi vérképet most csináltatsz először??? (mi anno ezzel kezdtük BB-nél -Bata Barnabás), s egyidőben volt apának spermavizsgálat. ja meg nézte másnaponta a tüszőimet, hogy mikor érnek és csak ezek után kaptam clostylt.

no megyek, Manócska mindjárt kel aztán le kell fárasztanom, mert apa alvást rendelt el nekem délutánra :P éjszaka Bencus háromszor kelt és annyira fáradt voltam hogy állítólag horkoltam, így apa se tudott aludni... szegény, mondtam neki, nem baj, ha nem tud aludni, szoptathat ő mostantól, leglább én had aludjak :lol:
Vendég
 


Alexa,
engem érdekel a dolog. nem bánnám, ha amit itt leírok nem a nagyvilágé lenne, hanem csak a tietek!!!
Vendég
 


Sziasztok! :lol:

Vikike!
millió drukk :P :P

Ágica, Bessy!
nektek is a dokihoz mára! :wink:

Gabesz!
ez az új kórházi uhu 8)

nagyon édesek a babafotók!mindenkié! :lol:

Melinda!
nyomjál egy hcg tesztet plíz!!!!!!!! :lol:

én nem nagyon vagyok jól a héten, nagyon fáj a gyomrom+hányingerem van... :? :shock:
Vendég
 


Nati,
pont azon gondolkodtam énis, hogy holnap reggel megyek dolgozni, levetetek egy bHCG-t.Majd megkérem az egyik dokinkat, hogy vegyen fel a számítógépbe ambuláns betegnek!
Kíváncsi vok mi lesz az eredmény. Aztán ha az is negatív, akkor lehet, hogy holnap elkezdem szedni a Norcolutot.
Aztán majd meglátjuk.

Azért olyan igazságtalan tud lenni néha az élet!Ahova nem akarnak babát, oda csak úgy jön,(szomorú,de sokan el is dobják :evil: ),ahol pedig nagyon vágynak rá, ott meg alig akar összejönni! :cry:

Alexa,
szerintem jó ötlet lenne egy zártkörű fórum!

Melinda
 
 


Gabi,
jó vásárlást!
Nekem is elküldöd privibe ezt a gusztustalan pasit? :twisted: :evil:

Melinda
 
 


Nati,
szerintem B.E. eddig azért nem kért laborokat, mert úgy gondolta, majd helyreáll minden.Végülis van aki évekig próbálkozik, nekünk még nem tellett el ennyi idő.De nem is akarok kivárni! :wink:

Vicuska,
sajna 2órája csináltam hcg tesztet, sajna teljesen negatív! :cry: Még egy kis halvány vonalka se látszik! :?
Pocakfotót dobsz?

Melinda
 
 


Nati: A baj az hogy nem tudom bemérni hogy mennyi is kell neki. Ha sír éhes vagy túltömtem? Na mindegy

Lányok! Kérdés illetve kérés! Tud valaki valahol eladó anyaztejet? Védőnéni nem tud szerezni és szeretném ha anatejet kapna! SOS!!! Segítség!

Tündi
Kép
Kép
 


[color=blue][b]Kertész András 2008.11.07. 14:15-kor megszületett, 54 cm-el 3230g-al.[/color][/b]
Délbe mentek be :) Gyors volt...
Sajna többet nem tudok, de ha friss infóhoz jutok írok.

 
 


Vikike: Gratulálok!!! Sok sok tejcit kívánok és sok boldogságot a csöppséghez :)

Ani: Mentek be majd Vikikéhez? Ha igen mikor? Én is bemennék.

Tündi
Kép
Kép
 


VIKIKE!!!!

Gratulálok pici fiadhoz!
Nagyon ügyes voltál! :D

Melinda
 
 


Lányok!

Ha mentek be Vikihez, képeket hozzatok ám!

Melinda
 
 


Na, most mennem kell, remélem este tudok jönni!

Puszi!

Melinda
 
 


Laptetőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő!?

Melinda
 
 


Aztaaaaaaaa!Vikike!Ez rekordgyorsaság!!!!!!!!!!!!!!!!!


Gratulálok Andriska érkezéséhez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Vikike!!!
Gratulálok a kis Andriskához!!!Nagyon sok boldogságot kívánok!

Ez gyorsan ment! :P

Kép
Kép
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron