Új privát üzeneted érkezett!

Na!Látom csak idetaláltatok ti is. :wink: Nálunk meg nem volt elég egy kutya a szomszédnak 8-án hozott még egyet, amelyik utálatosan hülye.Egyvégbe ugat!Le fogom csapni!Én imádom a kutyákat szó sincs róla, de ha kell kutya akkor foglalkozzanak vele.Ezek meg napokig eltűnnek, se vízet se kaját nem adnak nekik,és még kutya kell?! Szóval kész ideg vagyok! :evil: Hülye állatkínzók! :evil: Szerencsére Atticy jó mélyen alszik.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Szia Szabszy!
Meglett a véreredményed?

Brigi: az ilyentől én is falra tudnék mászni....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 14:38-kor.
Vendég
 


Timi: Tedd meg légyszi, hogy vmi sötétebb színnel írj, jó?

Kép
Kép
Kép
 
 

 
 

Noémi-majd legközelebb!Pedig nagyon szívesen mennék, csak most rengeteg kiadásunk volt.Tudom,h.Attila azt mondaná menjek, mert ennyit megérdemlek én is,h.kicsit kikapcsolódjak, de tudom,h.most nem lehet.... :oops:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Nagbri-kitaláltam a gondolatod... :lol:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci: az ilyen tényleg állatkínzó!

Szabszy: nálatok Szabrinán kijött valami mellékhatás az oltástól? Nálunk ma van a 8. nap, most érzem egy kicsit melegebbnek.
Vendég
 


Ági: a teljes vérképért kimentem tegnap, a pm. nincs kész. Egyenlőre szerencsére nincs oltási reakció, azaz tegnap talán láttam egy pöttyöt, de most nem látom.

Megyünk ki mert még nagyon messze van az este, Szabrina is 1 órát aludt, csak ő frissen kipihenten ébredt egy órája :roll:
 
 


Timci!
Az állatkínzást én sem bírom. Nálunk is van egy barom a lépcsőházban.

Szabszy!
Azt írtam, a többség dönt, meglátjuk, ki mit ír még.

KépKép
Kép


Nem tom beszúrni az új vonalzót! Azt írja hosszú! A hülye!

KépKép
Kép


NOncsi: töröld belőle az url-es részt! és akkor be fog férni, elől is és hátul is.

Kép
Kép
Kép
 
 


Ó, a fene vigye ezt a vackot! Már ordítok! Több, mint fél órája kínlódok vele!

KépKép
Kép


Noncsi: ha adsz egy jelszót, megcsinálom neked.

Kép
Kép
Kép
 
 


Ez egyre szarabb!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
Kép


Noémi: jó az új voni!

Azt még nem is írtam, hogy tegnap mosás közben egy nagy reccs hallatszott a mosógépből, és már nem tudta leengedni a vizet. Hívhatjuk a szerelőt.
Valami átok van a topikon, hogy mindenki mosógépe elszáll?????
Vendég
 


Befejeztem!
Most QVA mérges vagyok, mert a jókat viszont véglegesen eltüntettem!


Ági: Légysziiiiiiiiiiiiii, ne ijesztegess, már csak ez hiányozna!!! Még a mosógép is?? Én tutira kiborulnék!
Remélem a gépeteknek nem lesz túl nagy baja!

Kép
Kép
Kép
 
 


Hát, nem tudom, Ági!
De nagyon sajnálom! Nagy csapás, az biztos! Mit tudtatok csinálni? Meg tudtátok menteni a ruhákat?


Hát igen csajok!Agyon tudnám vágni őket érte! :evil: Ugyanis nem a kutya a hibás!Mi meg a mellettünk lévő szomszéd szoktuk etetni.A multkor átdobtam neki egy csirkefejet,és egészbe lenyelte, kiakadtam... :shock: Nem is éhes ez a kutya...csak egyből felfalna egy egész disznót. :? A srác nagy autón van, a csaj meg sosincs itthon,ha a srác elmegy.Az udvaruk is tiszta szemétdomb, mert a kutyák mindent szétrágnak és széthordanak.A csaj meg szarik az egészre!De ha jön a jó idő és vonyítani fognak mi meg nem tudunk aludni,tuti következményei lesznek! :evil:

Brigi- előfordul nálunk is,h.nem akar aludni, de olyankor nem kínzom.Másnapra tanulság,h.jól le kell fárasztanom és akkor nincs gond a déli alvással. :lol: De mikor nem akar aludni, teljesen kiborulok, eltelik egy perc s már játszunk vagy tv-zünk is.És érdekes módon estig bírja egy hiszti nélkül.Sőt le se feküdne. :lol:
Mostanában a locsi után, nem akarja elengedni Attilát.Mert tudja, ha elengedi tejcsi után alvás.Így még húzza az időt, játszanak, összebújnak, annyira tündériek.Csak gyönyörködök. 8) :oops: Nem is lépek közbe, hisz olyan keveset vannak együtt. :(

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timi: Én sem erőltetem, csak ismerem a gyerekem, tudom, hogy egy kicsit muszáj aludnia. De úgy néz ki végül sikerült is!

Kép
Kép
Kép
 
 


Ági- nem semmi.Én éppen ma mostam.Nagyon felgyűlt.Húúúúúú, ne fesd az ördögöt a falra. :evil: Még csak az hiányoznak nekünk...Meghalnék mosógép nélkül az biztos, meg,h.még azt is vegyünk áhhhh, nem.Két éves csak, remélem nem lesz baja sose. :roll:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


nagbri-gondoltam,h.te se kínzod, nem úgy nézel ki. :wink: Na hátha hátha.Minden gyereknek kéne alukálni délbe, ha egy órát is de kell.Nagyon jót tesz nekik, sőt még nekünk is néha. :lol:
Viszont ismerek olyanokat, akik oda is csapnak,h.aludjon, az ilyet nem szeretem. :evil: A gyerek attól még nem fog aludni, csak eldurvul a helyzet.

Szabszy- már alig várom,h.megjöjjenek a könyvek, annyira izgatott vagyok.Remélem tetszeni fog neki kicsit később.Most még nem kötné le, de idővel,igen.Már régóta hajkurászom a könyveket, de nagyon borsos áron láttam csak. :( Te meg kisegítettél.Köszönöm!Szólj majd,ok?

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Noémi: hát a ruhákat úgy mentettük meg, hogy kézzel kiöblítettem és Robival ketten kicsavartuk. Egy élmény volt! De még Boti ruhái itt vannak, vihetem Anyáékhoz.

Brigi: azt hittem hogy Ti már túl vagytok a mosógépcserén. Akkor az még nem ment tönkre?

Timci: én sem kínzom a gyereket, de aludnia kell a saját érdekében. Amikor 1-2-szer ő nyert éy nem aludt, rengeteget esett-kelt estig.
Vendég
 


Most nézem Nagbri-új felhasználó vagy?Mi történt? :roll:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Brigi!!!
Nagyon szépen köszönöm a vonalzós segítséget!!!!!!!!!!!!!!!


Ági!
Sajnálom a ruhákat! Nagyon át tudom érezni, h milyen rossz volt!!!

Szabszy!
Én kérnék még egy könyvet!!!

KépKép
Kép


Timcike: mikor átköltöztünk a tanyára, töröltem itt magam!

Ági: Nem, az még nem ment tönkre, és ne is menjen!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
 
 


Noémi: Borzasztóan szívesen, hisz tudod!!! :D

Kép
Kép
Kép
 
 


Szabszy!
pü ment!

Brigi!
Akkor is köszi! :-)))

KépKép
Kép


Néztétek még mindig nem megy a tanya! Mi a csuda lesz???

Kép
Kép
Kép
 
 


Brigi!
El se tudom képzelni, h mitől omlott be ennyire! Reggel 6-tól 8-ig ment.

KépKép
Kép


Igen? Én akkor még aludtam! :lol: 8-kor keltem, és kb. 10 óta nézem, de se kép se hang!

Kép
Kép
Kép
 
 


Én 5-kor keltem, mondhatni szokás szerint.

KépKép
Kép


Jaj csajok, képzeljétek, lement a svájci frank ára 195 forintra!!! Hurráááááááááááá!

Kép
Kép
Kép
 
 


Szuper!!!

KépKép
Kép



Lányok!

Két honlap

www.napiakciok.hu
www.onlinekupon.hu

akciós kuponok vannak mindkettőn. A második még nem működik, az elsőn Malomban is felhasználható kuponok vannak!

KépKép
Kép


Sziasztok! Én is itt vagyok! :D

Hú, elvonási tüneteim vannak,a babanetről teljesen elszoktam... és még ti nem akartatok anno átjönni, csak többszöri unszolásra.. :lol:

Brigi: Dani végül elaludt? Sára ma 3,5 órát aludt... Mostanában csak 1 órát aludt, meg is lepődtem.

Noémi: köszi a mailt, reggel ide is átnéztem, de akkor még csak ketten voltunk Timcivel!

Kép

Kép
 


Ági: remélem meg tudják szerelni a mosógépet, útálatos dolog kézzel mosni... :roll:

Kép

Kép
 


Lányok!

Ezt a 3-as libikókát Kecsón esetleg tudja vki, hogy hol lehet
kapni?
http://www.gyerekjátékok.hu/pics/sb_31272_n.jpg

Kép
Kép
Kép
 
 


Libikókákat láttam a Tescoban is többfélét. Lehet, hogy nem pont ilyet, már nem emlékszem...

Kép

Kép
 


Nóri: Igen, köszike, végre alszik! Aztán meg a mama le akarja vinni motorozni!

Juj, nem is mondtam nektek, vettem gyerekhámot tegnap! Ne tudjátok meg, azt hittem utálni fogja, erre tök biztonságban érzi magát, adta a kezembe hogy fogjam. Haláli volt! És tök jó, mert ha elesik is csak megemelem, és kész, nem kell lehajolnom. Meg nem tud vele messzire meglépni, tehát véletlenül sem fog kirohanni az útra, ha a picikkel leszek elfoglalva!

Kép
Kép
Kép
 
 


Nóri: Jaj de jó, hogy tettél picúrról képet!!!! Nagyon aranyos!!

Kép
Kép
Kép
 
 


Brigi!
Én nem tudom, Alföld esetleg?

KépKép
Kép


Kép

Ezt most találtam... Patrick Swayze...

KépKép
Kép


Brigi: majd jövő héten teszek még, remélem kapok a nőgyógyásznál megint képet! :D

Kép

Kép
 


És elhunyt Bacsó Péter! A magyar filmművészet meghatározó alakja!!! Isten Vele!

KépKép
Kép


Nóri: Okés! várjuk!

Noémi:Igen, én már este hallottam.
Hű, ez a kép elég durva!

Kép
Kép
Kép
 
 


Brigi: én tavaly láttam a Metroban libikókát!
Szerintem is jó dolog a hám, nyugaton tök elfogadott, csak itt nézik hülyének érte az embert. Mint pl. nálunk a mei-tai -ért is szólt egy nénike hogy megfojtom a gyereket.... :evil:

Falevél: nehezen mentünk el innen, de nég nehezebb visszajönni.... :P
Vendég
 


Jó az Anyatanya!!!!!!!!!!

Kép

Kép
 


Noémi: juj, ez kiábrándító kép, pedig milyen jóképű fazon volt.

Falevél: az már 4D lesz?

Ja, kifelejtettem, hogy Robi gépének a winyója is bedöglött, egy csomó kép elveszett róla, a Tanyáról akarok majd lementeni amiket oda töltöttem fel a múlt héten, remélem megmaradnak....
Vendég
 


Köszi, Nóri!!!

KépKép
Kép

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: