Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Ide várok szeretettel mindenkit, aki 2007-ben várandós és Kecskeméten szeretne szülni.
Osszuk meg tapasztalatainkat, élményeinket (orvos, védőnő, kórház, UH ... stb.)

Kép

Kép
 


Látom még nem nagyon mert írni ide senki. Nos, akkor magamról írok:
Amint látjátok 8 hetes kismama vagyok. Az első babánkat várjuk a férjemmel. Jelenleg nappali tagozatos egyetemistaként töltöm a hétköznapjaimat (Szegedre járok a bölcsészkarra).

A 6.hét körül voltam dokinál , meg UH-n. Akkor már látszott a pici szívverése. :D
Szerdán megyek a védőnőhöz.

Kép

Kép
 


Szia Falevél!


Mi csak most kezdünk bele egy újabb baba projectbe, ha sikeres lesz, csatlakozom hozzád, bár lehet, hogy én már ki fogok csúsznio 2007-ből. Hacsak annyit várat megára mint a fiam, akkor még lehet 2007-es baba, de ember tervez, Isten végez. Sajnos most új tapasztalatom nincs. Védőnőm van, a tiéd ki? Dokid?

Minden jót Neked és boldog babavárást kívánok, majd jövök még!

Szia.

 
 

 
 

még egy kérdés, mit tanulsz Szegeden? Én is ott végeztem magyar-angol nyelvtanári szakon és tavaly fejeztem be júniusban az angol kiegészítő szakot, de szakdolit nincs erő írni, medig már szeretnék túl lenni rajta, mert ha sikerül, két gyerek mellett nagyik nélül, mivel vidékiek, nehezen fog menni.

 
 


Sziasztok!


Ne haragudjatok, hogy ismeretlenül zavarlak Titeket ilyesmivel, de szeretnélem megkérni Titeket, hogy szavazzatok a kisfiamra. Már csak 2 nap van hátra, és 75 szavazattal vagyunk lemaradva az elsőtől. Talán még behozható.
Légyszives még szavazzatok még ma és holnap! Esetleg szóljatok néhány ismerőseiteknek is, hogy szavazzannak a Mátéra.

http://www.jatekfutar.hu/szavazolap.html

Referencia szám: 2006_00776 Máté

Köszönöm, hogy szavaztok.

Zsani

Jaaaa....és a kisfiam is írt Nektek:)

Anyukám azt mondta, rajtad múlik, hogy enyém lehet-e az a sárga quad, aminek a fényképét már lassan egy hónapja mutogatja nekem, kérlek ha nem felejtesz el és nem nagy kérés gondolj rám még 2 napig, nagy örömet okoznál nekem…

Máté
Vendég
 


Sziasztok!

Mi is még csak tervezzük a babát, illetve a tesót, mert van már egy 2 éves kisfiam. Próbálkozni sajna majd csak májustól fogunk. Én már nagyon szeretnék újra terhes lenni.
Geli, falevel, ki a dokitok?
Vendég
 


Szia Kacika!


Az enyém 2005-ben Seregély Attila volt. Most próbálok infót gyűjteni róla, mert míg 2005-ben csak jókat hallottam róla, addig most már egyre több "rosszat" is, szerencsére nem szakmailag, hanem emberileg változott meg, állítják mások. most készülök visszamenni hozzá egy teljes kivizsgálásra, hogy minden rendben van-e, jöhet-e a következő csemete.

miért csak májustól próbálkozhattok?

Minden jót!

 
 


Bocsi, a lényeg: tündéri volt velem a doki, a rendelésén is, szülés alatt is, és utána is.

 
 


Geli, azért csak májustól, mert ha március vagy áprilisban lennék terhes, akkor dec-ben vagy januárban születne a picur, és azt nem szeretném. A fisfiam annó dec. 16-án született, nagyon rossz volt így a karácsony, és már akkor eldöntöttem hogy a következő bármikor máskor jöhet, csak nov. dec. vagy januárban nem. Előtte és utána oké.

Ti már próbálkoztok is? Mindent rendben talált a doki a kivizsgáláson?

Gergő bemond már amúgy valamit? Az a másik dolog, hogy az én Petim még csak most kezdett 2 évesen szavakat mondani. Már van vagy 30-40 szó, de még nem köti össze őket...szóval minél jobban beszélne már, annál hamarabb nekiugranék a tesó dolognak.
Vendég
 


Most láttam, hogy rosszul írtam, nem bemond, hanem mond már valamit?
Vendég
 


Sziasztok!

geli08 : a bölcsészkarra járok, néprajz-pedagógia szakra. 2008 tavaszán végeznék, de a picurka miatt lehet, hogy később fogok.

Üdvözlök egyébként mindenkit, aki írt ide! :D

Az orvost még nem döntöttem el, valószínűleg Terebessy Károly lesz, nála voltam az első vizsgálaton és szimpatikus volt.
A védőnőm Németh Ákosné.

Kép

Kép
 


Sziasztok,

kacika,

még mindig rendes a dokim, ugyanolyan volt minden mint rég. Én sem nagyon szeretnék a dec. ünnepek alatt szülni, ezért még pár hónapig szedek Elevitet, így szép lassan mi is átcsúszunk a tavaszba és remélhetőleg a 2008-as évbe.

egyébként minden oké. :)


Sziasztok, szép estét!

 
 


Sziasztok!

Én is 2007-ben fogok szülni. Elvileg március 31-re vagyok kiírva, de a méretei alapján és az én érzésem alapján két héttel hamarabb fog jönni.
Kislány lesz és Grétának fogják hívni.

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Én is idén fogok szülni, előreláthatólag júliusban és Kecskeméten. Már van egy 3 éves kislányom. Koncz dr-hoz járok, eddig maximálisan meg vagyok elégedve.
 


Sziasztok,


B.lin, Rozmaring,


Gratulálok Nektek és problémamentes, boldog hátralévő heteket kívánok Mindkettőtöknek.


Mi még csak szeretnénk a babaát, de remélem ő is akarja és hamarosan jön is. :)

 
 


Sziasztok!

Kösz geli! A babuci úgyis akkor jön, amikor jönnie kell.


Egyébként én is baba mellett fejeztem be az egyetemet, nagyon kemény volt. Mondjuk utána egyből belekezdtem egy postgrad-ba, mivel GYES alatt ingyen volt. Mostmár ezt is megszűntették persze. De emelett a baba mellett nem is tervezek tanulást, meg ugye mostmár 2 gyerek mellett kellene, az még durvább lehet. Ti milyen változásokról hallotok mostanában a kméti szülészeten?
 


Szia Rozmaring,


annyi új infót tudok, hogy vannak az ún. VIP-es szobák, amik 2 ágyasak, de hogy mennyi van belőle nem tudom és ott éjjel-nappal veled lehet a baba, ha kéred, de talán már a sima rooming-inben is van erre lehetőség. Nem vagyok benne biztos. Sajna, egyébről nem hallottam. A sógornőm ismeri az egyik szülésznőt, mejd megkérdezem tőle, mizújs ezen a téren. Az első babád mekkora?

Nekem most kellene szakdolit írnom angol kiegészítrő szakra, de nem tudom magam rávenni, hogy elkezdjem, pedig utána tuti könnyebb lenne. Mire a pici annó megszületik, már le akarok államviszgázni, hogy ne legyen ez is a nyakamon. Ezért is ér rá nyugodtan még a mi babócánk pár hónapot, nem sietünk. Gergő is tudta mikor kell jönni. :)

Szia.

 
 


Rooming szoba 2 és 4 ágyas van, pontosan nem tudom mennyi. És ott reggeltől este 11 óráig lehet veled a baba. Utána elviszik

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Az első babám most lesz 3 éves. Ő kislány és most lesz egy kisfiam. Biztos teljesen más érzés, úgy várom. Fura, hogy a kék ruhákat kell nézegetni, de olyan jó!
Szóval akkor igazán 24 órás rooming in továbbra sincs és az sem bizti, hogy a 12h-ba bekerül az ember lánya. Ez elég aggasztó, nem?
 


Sziasztok!


Én már több embertől hallottam, hogy ha kéred veled lehet a baba 24 órán át. Ezek a VIP szobák újak. 2005-ben egy 2 és egy 4 ágyas szoba volt. Az utóbbiban 4 napot tök egyedül töltöttem, senki nem akart rooming-in-be jönni. Ezen kívül vannak most ezek a szobák, amiket kérdeztem, de holnap megyek a kórházba, majd megkérdezem a dokimat.

Rozmaring,

amint látod, nekem fiam van, de nekem is furcsa volt, amikor nem rég a sógornőm kislányát kellett tisztába tenni. Annak idején, amikor kiderült fiunk lesz. Totál megijedtem, mert azt hittem nem tudom mit kell vele csinálni, kuki tájékon. :) Igaz, a mai napig nem tudom miért viszket neki olyan gyakran, a pelenkától, vagy az allergiától. De ettől függetlenül azt mondom, most már akár egy 2. fiút is bevállalnék.

Minden jót Nektek!

 
 


Sziasztok!

Remélem hamarosan én is csatlakozhatom hozzátok. Addig is az lenne a kérdésem, h terhesség kiderítése érdekében az uh mellett csinálnak e vv-t. H a bhcg szintet megnézzék????
A válaszaitokat előre is köszi. :)

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Enn,
nekem nem csináltak vérvételt, de azért az UH elég biztos :D

KépKép
KépKép
KépKép
 


Na! Hát örülök,h.végre vannak hozzám hasonló kismamák itt Kecsón! :D Végre...Hát akkor ezentúl irok ide is,nemcsak a másik fórumra :)
Gratula annak,aki megcsinálta ezt a Fórumot!

Van akit még nem ismerek,de van akiket már igen.
Róllam annyit kell tudni,hogy Erdélyből származok, a párom kecskeméti,25 éves vagyok és itt fogok szülni május 27-én,ha minden igaz,egy életrevaló kisfiut 8) akinek Attila lesz a neve,mint édesapjának.Imádom ezt a nevet.
Az orvosom Seregély Attila és a doki centrumban rendel minden szerdán délután 5-től.Nagyon meg vagyok vele elégedve,igaz,h.eddig csak 3x voltam nálla,de semmi rosszat nem tudok rólla mondani,nagyon kedves-rendes doki. :wink:

Már alig várom,h.életet adjak a kis csöpségemnek.Első babánk lesz,igaz nem volt betervelve,de jó,hogy jön,annál jobban fogjuk szeretni.Az elején voltak problémáink miatta a párommal,de már megbékélt a gondolattal,és nagyon szereti,ő is már nagyon várja.Kicsit hiretlen jött,de tudja a kicsi drága,hogy miért pont most...semmi se történik véltlenül. :P

Puszi minden kismamának!



Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Jah...még annyit szeretnék hozzáfűzni,hogy én is 24 órán keresztül szeretnék együtt enni a kis csöpségemmel.És ugy hallottam,hogy van rá mód,csak előre kell jelezni ezt a szülészeten,hogy kinek és mikor azt nem tudom,és azt is hallottam,hogy ez ingyenes,nem kell érte fizetni.Én ugy vagyok vele,én szenvedtem meg érte,hadd viseljem én gondját! :) Elsőos,egy kisamamának,h.első perctől kezdve vele akarok lenni!


Kicsit megijedtem,mikor betettem,első nap a korházba a lábam,nagyon szomorú lettem,hogy milyen szar állapotban van a szülészet,mintha az ókorba mentem volna vissza.Nállunk még a legócskább korház sem néz igy ki,mint itt a szűlészet.Nagyon megijedtem a látványától,remélem,hogy nem lesz semmi gondd,mikor bekerülök szülni.Szerintem ha mást nem is,de legalább a szűlészeti részleget fel kéne már ujitsák,hisz az nagyon fontos egy kiamamának,hogy milyen környezetbe hozza világra a csemetéjét.Szerintem...nagyon lehangoló és ijesztő látvány...nem tudom a sok pénzzel mit csinálnak,hova rakják,ha nem a korházba fektetik be... :cry:
És sok rossz hirt is hallottam a korházról,sokan nem is mernek ott szülni,inkább elutaznak más városba....
Mondjon valaki jót is már erről a korhézról,mert belebetegszem,mikor rá gondolok,h.ott fogok szülni... :cry:




Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Bocs a hejtelen irásért,mindig félreütöm a billentyűt,de ezentúl jobban odafigyelek... :oops:

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok,


Enn,

annak idején nekem sem volt vérvételem, de azt hiszem, hogyha az uh-on már látszik a pici szívverése nincs is szükség egyéb bizonyítékra. Mire kimarad a mesid, már szinte 4 hetes a terhesség, de a baba max. 2, akkor még a tesztek mutatják ki, 5-6. héten a doki meg tud annyit mondani, hogy méhen belüli terhességed van-e. VAn egy barátnőm, múlt héten volt 5 hetes terhes és annyit mondott neki a doki, hogy méhen belüli, majd legközeleb 11 hetesen megy uh-ra, és genetikai vérvételre.

Timci,

Szia, itt is, egyelőre még én is csak a reménykedők táborából. Szóval, azt hiszem, a baba születésénél nem annyira a kórház és a szülőszoba állapota fog izgatni, hanem az emberi tényező. Tényleg ramaty állapotban van az egész Izsáki út, de én 2005-ben a Seregélyben bíztam, és nem bántam meg, a kórház állapota csak másodlagos volt. Az első a dokim. Ki lehett bírni, annyira nem volt szörnyű, nekem, ezt hozzá kell tennem. De ha csak egy mód is lesz rá, ha jön a 2. babaánk én is végig magam mellett akarom tudni.

 
 


Sziasztok!

Üdv Enn és Timci!

B-HCG-t nem csinálnak. A legtöbben szerintem pozitív vizelet teszt után mennek és az UH a tuti, hisz van ugye pl. kémiai terhesség.
Gelivel max. egyetértek, a kórház állapota huszadrangú. Nekem más jellegű problémáim voltak, pl. a bánásmóddal meg az antibababarátsággal. Na ezt szépen megmondtam.De állítólag vannak pozitív változások. Ezt a 24 órás dolgot nyomozza már ki vk, ha tudja, én is megpróbálok kérdezősködni. Mert ha mindenki egészséges és együtt lehet anyuka és babája és szopizhat és minden mehet természetes módon, akkor kit érdekelnek az omladozó falak meg a koszos WC, stb.,stb., azt a pár napot bárhol ki lehet bírni, főleg ha a boldogságtól nem lát az ember lánya!
 


Borsika a másik topicban csecsemős nővér, ő tus egyet s mást.
Nekem nem hiszem h a 24 óra bejönne. Ha éjjel 11 kor elviszik, és hajnalban hozzák, az pont jó, mert vmikor ki kell pihennie a szülést az anyukának, nem beszélve az előtte álló hetekről, ahol ennyi ideje sem lesz aludni. :roll: ( mondom ez én, aki még nem szűltem).
A vv azért érdekes, mert ha elég magas a hcg szint, akkor az ikerterhessség is korán kimutatható, ha meg nem elég magas, akkor ptogi pótlást tudnak adni, h maradjon bent a babó. Pesten csinálják.
Igen az uh, az tuti. Viszont azon gondolkoztam, h amilyen futószalagos szokott lenni a kórházban az uh, nem hinném, h képet csinálhatok akár a monitorról, vagy kérhetek. Jól gondolom??? És a párom nem jöhet be, mert többen is bent vannak ( igaz a függöny mögött).

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


http://www.ehd.org/resources_bpd_illustrated.php?page=3&language=38 => ezt az egyik fórumon találtam, nézzétek meg, szerintem tök jó!!!!!!
A pici fejlődésének leírása UH képekkel. :D

Kép

Kép
 


Igen ez jó kis site. én is sokat szoktam nézegetni.

http://mama-baba.freeweb.hu/hetrolhetre1.html ez is jó, igaz nem mozgóképes, de össze van gyűjtve benne a baba és a mama változásai.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Hogyan kell a vonalzót v. ticker-t beilleszteni? Én babafalvást csináltam, csak nem tudom felrakni.Légyszi segítsen vk.!

rozmaring
Kép

Kép
 


A profilodban az aláírásodhoz másold be a http -s kódót. A profilt pedig fönt a "segédletek" legördíthető cucc alatt találod.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


falevél

Itt vagyok várom a kérdéseket ha tudok válaszolok
 


Szia Borsika!

Nekem máris lenne 1 kérdésem: megoldható e jelenleg, hogy a baba születés után egyből szopizhasson, 24 órában velem legyen, semmi pótlást ne kapjon, természetesen ha mindkettőnk állapota ezt megengedi. Egyáltalán mennyi esély van rooming-in-re? És 5 napnál hamarabb haza lehet e jönni? Hát ez nem 1 kérdés volt. Válaszod előre is köszi!!!!

rozmaring
Kép

Kép
 


Enn köszi, megpróbálom!

rozmaring
Kép

Kép
 


borsika-már 1x kérdeztem tőlled,azt hiszem,de jöbb többszőr,mint 1x sem :oops:
Ahoz,h.24 h-t a kicsivel lehessek születése után,azért kell fizetni?És hol és mikor kell jelezni azt,hogy én non stop vele szeretnék lenni?
Mikor futun k össze egy randira? 8)
Babának ruhákat csak akkor kell vinni,mikor viszük haza?Virágot kaphatok,mert egyesek szerint,nem engedik be a virágot a szobába...áhhhh,még lenne ezer kérdésem,de azokat szivesebben feltenném neked élőben.
:oops:


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


rozmarin timcike

Na kezdem, 24 órában veletek lehet a baba, ennek eggyik feltétele hogy ha a szobába van más is és az ő babája csak nappal van nála, őt meg kell kérdezni zavarja-e hogy a te babád ott marad. Fizteni nem kell érte. A mellre helyezés, sima szüléskor a szülés után elvisszük a babát megmérni fürdetni, addig téged össze varrnak, utána vissza visszük a babát ez egy külön helységbe történik, ott aki akarja mellre teheti a babát. A pótlással kapcsolatban amennyiben a baba állapota, gondolok a vércukor szintre, meg sok más dologra ezt elég összetett, megoldható hogy csak te szoptasd, de ha a baba súlyvesztése eléri a 10% az orvos utasíthat bennünket arra hogy baba pótlást kapjon, de ha 10% eléri az már elég nagy baj, itt akár infúzóra is kerülhet, sőt van olyan baba aki ekkora be is lázasodik a folyadék hiány miatt! Tehát nem olyan egyszerű ez! Lehet hogy ettől nem leszek nagyon népszerű de én nem vagyok ennek híve.Mármint aannak hogy semmilyen pótlást ne kapjon a baba!

Timci

Szerda du nekem valamkor elvileg jó!
 


És mi van a szobákkal most pontosan?????
vip, fizetős, sima.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


ennn
A vip szoba nem fizetős!!!!!!!!!!!!!! Az orvosonak kell a főnpvérrel megbeszélni ha a betegét be akarja rakni. Sokszor előre le vannak foglalva!
 


Azt tudom, de hány ilyen szoba van. A fizetős ( nem vip) miben különbözik? Melyik milyen?
Bocsi, h ilyen kis kérdőgép vagyok. :oops:

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Borsika: köszönöm, hogy írtál. Úgy látom mindenkit a vip szoba és a rooming-in érdekel.

Hány vip és hány rooming-in szoba van? Hányágyasak?

Hány napot kell a kórházban lenni?
A babának mit kell vinni?
Használhatjuk a saját hálóingünket vagy a kórház adja?
A gátmetszés gyakori vagy a szülésznők gátvédelmet is alkalmaznak?

Asszem ennyi, de szerintem még biztosan fognak tőled kérdezni!
Még egyszer köszi, hogy eddig válaszoltál a kérdéseinkre!!!

Kép

Kép
 


Itt is csak popsitörlőt, meg a hazavivős ruháit kell vinni????

falevel, ha jól tudom 4 napot kell bentlenni.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


A vip szoba annyiba különbözik a többi szobától hogy ott a szobába van atusoló és a wc.
A babának elég ha hoztok popsitörlőt. Meg nem árt ha van bimbó védő. 4x24 órát kell a babának bent tölteni ha minden renben van. Értem ez alatt megindul a baba súlyfejlődése, nem sárgul be, vagy is fizológás a sárgasága! A gát metszés az mindig van. Kivéve ha valaki nagyon sokadszor szülö. Dea z én magány véleményem erről hogy jobban gyogyul az aseb aminek egyenletesek a szélei és könnyen össze illeszthető, mi8nt amelyik reped szana szét.
 


Sziasztok!

Úgy látom pörögnek itt az események, meg a kérdések. Szóval ez a gátvédelem dolog engem is nagyon érdekelne, de gondolom ez inkább a szülésznők asztala.
Borsika: én tudom, hogy összetett dolog egy újszülött élettana, de szerintem nem véletlen van az úgy kitalálva, ahogy van. A súlyvesztés bizonyos mértékig fiziológiás(10%?), persze biztos van, mikor már be kell avatkozni, de szerintem ez kicsit túl van biztosítva. És könnyen át lehet esni a ló túlsó oldalára, hogy a baba annyi pótlást kap,hogy nem akar a végén szopizni és akkor a kereslet-kínálat alapján a tej is csökken, aztán elkezdik fejni és cumisüvegből adni és a végén már csak a tápszer marad. Ezt biztos nem kell magyaráznom, de én ezért félek a pótlástól. Meg egyébként is olyan rossz érzés egy anyukának, hogy nem tudja mit és mennyit és mikor adnak a kis újszülöttjének, akiért amúgy is annyira aggódik. Szóval szerintem ez is érthető..

rozmaring
Kép

Kép
 


Sziasztok!

Még nem írtam ide. Milyen nagy élet lett itt, de jó! Gratulálok Minden kismamának, és sok sikert a próbálkozóknak!!!!
Én július 2-re vagyok kiírva. Én is tele voltam aggodalommal a kecskeméti korház miatt és az orvos választás miatt is, de végül is nem régen voltam bent CVS vizsgálaton igaz csak egy napot kellett bent feküdni, de ki lehetett bírni. A nővérkék maximálisan kedvesek voltak, remélem a szülészeten is így lesz majd! :roll: Hát a VC és tusoló használattól az ember tart egy kicsit, dehát vigyázni kell amennyire lehet, hogy ne kapjunk el semmi korságot. Bár jöttek a takarítónénik kora reggel csutakolni!

Most ennyi. Mennem kell.

Kép


Borsika-köszi az infót!sajnos nekem a szerda nem jó,mert pont Debrecenbe kell mennem a párommal...de utána?Vagy tán a jövő héten :?: :roll: szolj,és megbeszéljük,rendben? :wink:
Előre le kell foglalni a wip szobát,hmmm....még mielőt bemennél szülni,vagy hogy van ez?Hiszen nem is tudhatod,h.mikor kerülsz sorra... :oops: Ehhh,nah mind1.majd élőben többet kérdezek. 8) Remélem. :lol:




Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Üdv a "körünkben" potykamanó! :wink: Remélem én is a legjobbakat a zuhanyzást illetően,ne hiányozna egy korokozó,szülés után... :oops:


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


rozmaring- telyesen egyetértek veled!


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Ennn - jó hogy ilyen sokat látom a villódzó kis betűidet!
Bizony az uh a korházban nagyon futószalagos és szó sem lehet arról, hogy valakinek a párja is bemehessen és én még sosem úsztam meg két - két és fél órás várakozás nélkül! :( Az a vérvétel egyébként tényleg jó amit írtál, de nálunk ez sem divat. Még senkitől nem hallottam, hogy csináltak volna.

Timcike - Húúú, már 25 hét! Nagyon haladsz előre! És nagyon örülök, hogy a pároddal rendeződtek végül a dolgaitok, még csak most olvastam itt aprólékosabban vissza. Lehet hogy a másik topikban már írtad ezt de ott meg mindig annyi volt az infó, hogy ha egy kicsit elmaradtam már sosem győztem viszaolvasni.

A zuhanyozásra én vittem gumiszandált, mezítláb sosem tenném. :roll: Inkább a Vc-től félnék bár most valahogy még ment a guggolgatás, de ha az embernek nagy lesz a pocakja akkor az már nem is olyan egyszerű. :twisted: Nos erre meg vannak azok a vc fedélre húzható papír izék, de akkor is jobban fennál az esély a klotyin összeszedni valamit ügyködés közben. Hát, majd meglátjuk! Pedig ahogy írtad is valahol fentebb, ráférne egy kis felújítás a szülészetre, de szerintem nem lesz ebből még évekig semmi, de ne legyen igazam!

Falevél - ügyi vagy, hogy megalkottad ezt a topikot!

Kép


b.lin, Kacika - Ti melyik dokihoz jártok?

Kép

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron